Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Uwaga Kibicu!!

Uwaga Kibicu!!

APEL ZARZADU ZKS STAL



Szanowni Kibice!


W związku z faktem, iż najbliższe spotkanie o mistrzostwo II ligi pomiędzy Stalą Stalowa Wola a GKS-em Katowice, które rozegrane zostanie w sobotę, 22 marca o godzinie 12.00, jest zakwalifikowane jako mecz o podwyższonym ryzyku, Zarząd Klubu uprzejmie prosi wszystkich kibiców o przybycie na stadion z dokumentem tożsamości i nieco wcześniej. Pozwoli to sprawnie i bez tłoku każdemu kibicowi wejść na stadion. W dniu meczu kasy na stadionie będą czynne 1,5 godziny przed rozpoczęciem spotkania. Ponadto informujemy, że można będzie dokonywać zakupu biletów w przedsprzedaży w siedzibie klubu w czwartki i piątki w godzinach od 8 do 16



Zarząd ZKS STAL

Komentarze (28)

~kalu | 2008-03-21 13:42

tak jak w ogloszeniu zjawiamy sie wszyscy wczesniej aby nie bylo kolejek

~Stalowka | 2008-03-21 13:50

Byla tez przedsprzedaz biletow

Duzy + dla zarzadu

~hmm | 2008-03-21 13:55

Przedsprzedaz biletow jest do godziny 16:00 więc macie czas. Ja jak bylem dzisiaj to przede mna ktos wychodzil czyli zainteresowanie jest. Pieniędzy tez jest sporo, czyli troche biletow poszlo w przedsprzedazy :)

~misiek | 2008-03-21 13:59

Wystarczy być z jakieś 40-45 min przed meczem.

~Typper | 2008-03-21 14:18

OBSTAWIAM 2500 OSÓB!

A WY?

~STALL | 2008-03-21 14:23

Po południu
13-19 6 °C
984 hPa 21 km/h Deszcz 0.0 mm Śnieg 0.0 mm

:) Duzy Wiatr Ale To Co


POŁUDNIA PANEM JESTTTT !!!!!!
STAL ZKSS

Pozdrawiam I do JUTRA WSZYSCY !!

~Damian22STW | 2008-03-21 14:27

spoko spoko tylko niech Zarząd pomyśli troszkę i przed meczem niech otworzy conajmniej kilka tych kas z biletami, a nie tak jak ostatnio jest, że jedna kasa otwarta po tej i po tej stronie i żeby kupić bilet trzeba stać jakieś 20 minut. co to w Gruzji mieszkamy czy huj wie co???? Następnie temat dowodów. To zorganizujcie jakoś więcej tych cyfrówek i niech stanie kilku kolesi i robi te fotki. A nie stanie ten jeden ziomuś i rusza się jak panienka w kaloszach. dalej jeśli o kibiców Stalówki to lipa by była gdyby powtórzyła się sytuacja z meczu Pucharu Polski z GKS Katowice ( wynik 1-3 ) sprzed bodajże 2 czy 3 lat temu. Każdy chyba wie o co chodzi. Tak więc proszę o jakąś lepszą organizację jutrzejszego meczu, na poziomie 2 ligowym, a nie jak do tej pory to było na 4 ligowym. Dużo ludzi jutro raczej nie będzie na stadionie. Ale kto przyjdzie niech się zachowuje choć troszkę kulturalnie. pozdrawiam i do zobaczenia jutro o godzinie 12.00

~Obibok | 2008-03-21 14:32

Damian ale Ty jestes madry i do tego jakie masz zdolnosci przwodcze

~Lol2 | 2008-03-21 14:34

Heh zes chlopaka podsumowal!!!

~Bodzio | 2008-03-21 14:35

Ja obstawiam ze bedzie okolo 3,5 publicznosci..
Sami widzicie pogoda sie znacznie poprawila i miejmy nadzieje jeszcze sie polepszy.. Teraz reszta nalezy do nas/naszych gardel no i mysle ze Ultrasi przygotuja cos specjalnego jesli chodzi o oprawe! Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na Hutniczej 15 elo!

~Damian22STW | 2008-03-21 14:36

do Obiboka: w końcu ktoś musi mieć. nie no ale na poważnie pisze jak jest. to nietylko moje zdanie ale także ludzi z osiedla wiec luzik.
jeśli chodzi o TYPPERA to czemu nie ma meczy do typowania PZDR

~Bodzio | 2008-03-21 14:36

poprawka nie 3,5 tylko 3,5 tys widzow;p elo!

~Kamerunczyk | 2008-03-21 14:37

//////////////////// //////////////////// //////////////////// //////////////////// //////////////////// /////////////////
o o o
\\\\ / \\\\ /
\\\\___/
ZKS

~Kamuk | 2008-03-21 14:42

chlopie uspokoj sie bo Ci cos nie wychodzi.. przyjdz lepiej na mecz pokibicowac

~ZKS | 2008-03-21 14:43

Ja myślę, że na meczu będzie coś kolo 5 tys osób; bo wybiera się duża grupa z niska z rakowa np.
Ale też dużo ludiz wie o jutrzejszym meczu i przyjdą na pewno;p;p;p;p;p;p;p
Pozdro do zobaczonka na jutrzejszym meczu
Tylko Stalówka musi jutro wygrać!!!!!!!!!

~oscharzewice | 2008-03-21 14:43

UWAGA!!

Zaspiewajmy krzesełka z krytą a później na przemian Kibice za bramką:
laaalaaalaaa \"Stalówka\" - kto był na meczu wisły luw widział to. Proszę zaśpiewajmy tak. Ultras niech zacznie1

» LINK

~fantom | 2008-03-21 14:44

3,5 tys heheh chyba jak procesja przyjdzie na mecz i wszyscy dzialacze lpr-u + sluchacze rydzkowego radia

~Owen | 2008-03-21 14:45

Mi sie zdaje ze bedzie 2200 publicznosci ktora zawsze sie zjawia+ 500 goscie(GKS+zgody) + u nas dodatkowo moze przyjsc okolo 1000 (Ci co mieszkaja za granica, badz w innych miastach, a przyjezdzaja na swieta itd.. co daje lacznie 2200+500+1000=3 700 ludzi! Jak na nasze miasto do dobra liczba! Pozdro ( to tylko moje spekulacje wiec bez odbioru)

~oscharzewice | 2008-03-21 14:46

Tak zaśpiewiajmy tylko zmieniając końcówkę na " Stalówka"
» LINK

~Majkel | 2008-03-21 14:47

Owen dobrze mysli.. Mi tez sie tak zdaje. STAL ZKS POLUDNIA PANEM JEST!

~oshutnik | 2008-03-21 14:50

Lepiej Tak!
Zaczyna trybuna za bramką oczywiście!!

» LINK

~wiernykibic | 2008-03-21 15:22

nie idzcie na mecz! tam sie tylko bija nawet sobie nie zagracie chodzicie sie wszyscy umowimy i zagramy sobie sami bez policji bedzie bezpieczniej kto chetny pisac na moje gg ttylko jak ktos nie jest chetny niech mnie nie wyzywa to tylko propozycja 9033697

~dublin | 2008-03-21 15:33

panowie co z tym radiem na meczu niestety byc niemozemy wiec chetnie posluchamy w radiu tu w irlandi jak i rowniez anglii,usa i innych krajach a jet nas sporo po calym swiecie. JUTRO 2-1 DLA STALOWKI !! pozdrawienia dla calej ekipy BZC

~zamach | 2008-03-21 15:54

cos sie zjebalo w typerze bo mam minusowe punkty za mecze ktore sie nie odbyły :P

~do zamach | 2008-03-21 15:56

przeciez zawsze tak jest i kazdy tak ma :o

~zima | 2008-03-21 16:02

Beznadziejny sędzia na jutrzejszy mecz??

Warto przylukać że sędzia Mariusz Podgórski
na 9 meczów które poprowadził w sezonie 2007-2008 pokazał:
38 zótych kartek, 4 czerwone,
podyktował 4 rzuty karne za to pewnie go zdegradowali do sędziowania w II lidze:/
Pozostaje mieć nadzieje,że bedzie sędziował sprawiedliwe lub dla STalówki:D

Źródło
» LINK

~holek | 2008-03-21 19:59

Byłem dziś w klubie po bilet i sie dowiedziałem, że kibice GKSy mają zająć cały sektor dla nich. To się chyba klata nazywa. No więc jutro będzie się działo!

~hmm | 2008-03-21 20:09

Też byłem po bilet dzisiaj i widziałem duzo kasy za bilety czyli dosc sporo poszlo w przedsprzedazy :)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Bytovia Bytów - Stal Stalowa Wola

Bytovia Bytów             Stal Stalowa Wola
2019-08-17, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Gryf Wejherowo

Stal Stalowa Wola             Gryf Wejherowo

0 : 0

    
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-08-17 Bytovia Bytów - STAL
2019-08-21 STAL - Błękitni S..
2019-08-25 Olimpia Elbl.. - STAL
2019-08-31 STAL - Górnik Łę..
2019-09-07 Skra Często.. - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (845)
» Rafix (683) » Fanatyk38 (655)
» Kamilosss (406) » Slim1938 (390)
» Koko (373) » Acer (367)
» Filip kacper k. (350) » Stalowiak1938 (331)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Zagłębie Lubin (1:0)
2008-08-16
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 16 303 razy
Miedź Legnica - STAL (3:2)
2006-09-23
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 15 897 razy
STAL - GKS Bełchatów (0:0)
2017-04-15
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 12 043 razy
STAL - Wisła Puławy (1:0)
2015-08-26
Ilość zdjęć: 48
Wyświetleń: 38 727 razy
Osób Online: 27 / Czas gen. strony: 0.03513