Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Uwaga Kibicu!!

Uwaga Kibicu!!

APEL ZARZADU ZKS STAL



Szanowni Kibice!


W związku z faktem, iż najbliższe spotkanie o mistrzostwo II ligi pomiędzy Stalą Stalowa Wola a GKS-em Katowice, które rozegrane zostanie w sobotę, 22 marca o godzinie 12.00, jest zakwalifikowane jako mecz o podwyższonym ryzyku, Zarząd Klubu uprzejmie prosi wszystkich kibiców o przybycie na stadion z dokumentem tożsamości i nieco wcześniej. Pozwoli to sprawnie i bez tłoku każdemu kibicowi wejść na stadion. W dniu meczu kasy na stadionie będą czynne 1,5 godziny przed rozpoczęciem spotkania. Ponadto informujemy, że można będzie dokonywać zakupu biletów w przedsprzedaży w siedzibie klubu w czwartki i piątki w godzinach od 8 do 16



Zarząd ZKS STAL

Komentarze (28)

~kalu | 2008-03-21 13:42

tak jak w ogloszeniu zjawiamy sie wszyscy wczesniej aby nie bylo kolejek

~Stalowka | 2008-03-21 13:50

Byla tez przedsprzedaz biletow

Duzy + dla zarzadu

~hmm | 2008-03-21 13:55

Przedsprzedaz biletow jest do godziny 16:00 więc macie czas. Ja jak bylem dzisiaj to przede mna ktos wychodzil czyli zainteresowanie jest. Pieniędzy tez jest sporo, czyli troche biletow poszlo w przedsprzedazy :)

~misiek | 2008-03-21 13:59

Wystarczy być z jakieś 40-45 min przed meczem.

~Typper | 2008-03-21 14:18

OBSTAWIAM 2500 OSÓB!

A WY?

~STALL | 2008-03-21 14:23

Po południu
13-19 6 °C
984 hPa 21 km/h Deszcz 0.0 mm Śnieg 0.0 mm

:) Duzy Wiatr Ale To Co


POŁUDNIA PANEM JESTTTT !!!!!!
STAL ZKSS

Pozdrawiam I do JUTRA WSZYSCY !!

~Damian22STW | 2008-03-21 14:27

spoko spoko tylko niech Zarząd pomyśli troszkę i przed meczem niech otworzy conajmniej kilka tych kas z biletami, a nie tak jak ostatnio jest, że jedna kasa otwarta po tej i po tej stronie i żeby kupić bilet trzeba stać jakieś 20 minut. co to w Gruzji mieszkamy czy huj wie co???? Następnie temat dowodów. To zorganizujcie jakoś więcej tych cyfrówek i niech stanie kilku kolesi i robi te fotki. A nie stanie ten jeden ziomuś i rusza się jak panienka w kaloszach. dalej jeśli o kibiców Stalówki to lipa by była gdyby powtórzyła się sytuacja z meczu Pucharu Polski z GKS Katowice ( wynik 1-3 ) sprzed bodajże 2 czy 3 lat temu. Każdy chyba wie o co chodzi. Tak więc proszę o jakąś lepszą organizację jutrzejszego meczu, na poziomie 2 ligowym, a nie jak do tej pory to było na 4 ligowym. Dużo ludzi jutro raczej nie będzie na stadionie. Ale kto przyjdzie niech się zachowuje choć troszkę kulturalnie. pozdrawiam i do zobaczenia jutro o godzinie 12.00

~Obibok | 2008-03-21 14:32

Damian ale Ty jestes madry i do tego jakie masz zdolnosci przwodcze

~Lol2 | 2008-03-21 14:34

Heh zes chlopaka podsumowal!!!

~Bodzio | 2008-03-21 14:35

Ja obstawiam ze bedzie okolo 3,5 publicznosci..
Sami widzicie pogoda sie znacznie poprawila i miejmy nadzieje jeszcze sie polepszy.. Teraz reszta nalezy do nas/naszych gardel no i mysle ze Ultrasi przygotuja cos specjalnego jesli chodzi o oprawe! Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na Hutniczej 15 elo!

~Damian22STW | 2008-03-21 14:36

do Obiboka: w końcu ktoś musi mieć. nie no ale na poważnie pisze jak jest. to nietylko moje zdanie ale także ludzi z osiedla wiec luzik.
jeśli chodzi o TYPPERA to czemu nie ma meczy do typowania PZDR

~Bodzio | 2008-03-21 14:36

poprawka nie 3,5 tylko 3,5 tys widzow;p elo!

~Kamerunczyk | 2008-03-21 14:37

//////////////////// //////////////////// //////////////////// //////////////////// //////////////////// /////////////////
o o o
\\\\ / \\\\ /
\\\\___/
ZKS

~Kamuk | 2008-03-21 14:42

chlopie uspokoj sie bo Ci cos nie wychodzi.. przyjdz lepiej na mecz pokibicowac

~ZKS | 2008-03-21 14:43

Ja myślę, że na meczu będzie coś kolo 5 tys osób; bo wybiera się duża grupa z niska z rakowa np.
Ale też dużo ludiz wie o jutrzejszym meczu i przyjdą na pewno;p;p;p;p;p;p;p
Pozdro do zobaczonka na jutrzejszym meczu
Tylko Stalówka musi jutro wygrać!!!!!!!!!

~oscharzewice | 2008-03-21 14:43

UWAGA!!

Zaspiewajmy krzesełka z krytą a później na przemian Kibice za bramką:
laaalaaalaaa \"Stalówka\" - kto był na meczu wisły luw widział to. Proszę zaśpiewajmy tak. Ultras niech zacznie1

» LINK

~fantom | 2008-03-21 14:44

3,5 tys heheh chyba jak procesja przyjdzie na mecz i wszyscy dzialacze lpr-u + sluchacze rydzkowego radia

~Owen | 2008-03-21 14:45

Mi sie zdaje ze bedzie 2200 publicznosci ktora zawsze sie zjawia+ 500 goscie(GKS+zgody) + u nas dodatkowo moze przyjsc okolo 1000 (Ci co mieszkaja za granica, badz w innych miastach, a przyjezdzaja na swieta itd.. co daje lacznie 2200+500+1000=3 700 ludzi! Jak na nasze miasto do dobra liczba! Pozdro ( to tylko moje spekulacje wiec bez odbioru)

~oscharzewice | 2008-03-21 14:46

Tak zaśpiewiajmy tylko zmieniając końcówkę na " Stalówka"
» LINK

~Majkel | 2008-03-21 14:47

Owen dobrze mysli.. Mi tez sie tak zdaje. STAL ZKS POLUDNIA PANEM JEST!

~oshutnik | 2008-03-21 14:50

Lepiej Tak!
Zaczyna trybuna za bramką oczywiście!!

» LINK

~wiernykibic | 2008-03-21 15:22

nie idzcie na mecz! tam sie tylko bija nawet sobie nie zagracie chodzicie sie wszyscy umowimy i zagramy sobie sami bez policji bedzie bezpieczniej kto chetny pisac na moje gg ttylko jak ktos nie jest chetny niech mnie nie wyzywa to tylko propozycja 9033697

~dublin | 2008-03-21 15:33

panowie co z tym radiem na meczu niestety byc niemozemy wiec chetnie posluchamy w radiu tu w irlandi jak i rowniez anglii,usa i innych krajach a jet nas sporo po calym swiecie. JUTRO 2-1 DLA STALOWKI !! pozdrawienia dla calej ekipy BZC

~zamach | 2008-03-21 15:54

cos sie zjebalo w typerze bo mam minusowe punkty za mecze ktore sie nie odbyły :P

~do zamach | 2008-03-21 15:56

przeciez zawsze tak jest i kazdy tak ma :o

~zima | 2008-03-21 16:02

Beznadziejny sędzia na jutrzejszy mecz??

Warto przylukać że sędzia Mariusz Podgórski
na 9 meczów które poprowadził w sezonie 2007-2008 pokazał:
38 zótych kartek, 4 czerwone,
podyktował 4 rzuty karne za to pewnie go zdegradowali do sędziowania w II lidze:/
Pozostaje mieć nadzieje,że bedzie sędziował sprawiedliwe lub dla STalówki:D

Źródło
» LINK

~holek | 2008-03-21 19:59

Byłem dziś w klubie po bilet i sie dowiedziałem, że kibice GKSy mają zająć cały sektor dla nich. To się chyba klata nazywa. No więc jutro będzie się działo!

~hmm | 2008-03-21 20:09

Też byłem po bilet dzisiaj i widziałem duzo kasy za bilety czyli dosc sporo poszlo w przedsprzedazy :)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Błękitni Stargard Szcz. 19 6-3-10 21
13 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 18 4-4-10 16

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (651) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (328) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Tłoki Gorzyce - STAL (0:0)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 23 428 razy
STAL - Pogoń Siedlce (1:2)
2014-05-17
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 14 225 razy
Odra Opole - STAL (0:1)
2006-08-19
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 16 315 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (0:1)
2002-04-13
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 35 626 razy
Osób Online: 27 / Czas gen. strony: 0.05457