Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL - Górnik Wieliczka 1 : 1 (0:0)

STAL - Górnik Wieliczka  1 : 1  (0:0)
W dzisiejszym meczu "Stalówka" miała dużo szczęscia, gdyż po bardzo słabj grze straciła bramkę w 85 minucie - zaś bramkę dającą remis zdobyła w 91 minucie meczu.

Komentarze (45)

~RADEK | 2003-01-11 18:12

Gra byla bardzo słaba . Brawo Michalak . Mysla ze konieczna i to od zaraz bedzie potrzebna zmiana trenera bo z takim daleko nie zajdziemy. Teraz trzeba bedzie pomyslec o meczu z korona i dolozyc na ten mecz bardzo duzo staran. Bardzo ladna gra Warczachowskiego Radawca ale kilku pilkarzy nie powino grac na takim waznym meczu.

~Kuba38 | 2003-01-11 18:19

bramki nie strzelil Michalak ;] stalem za bramka i widzialem !! a co do gry Michalaka to go czeka rezerwa !!

~tygrys | 2003-01-11 19:10

brawo Stall !!!!! brawo Michalk !!!!!!!! brawo Szopa !!!!!!!! brawo Kwieciński oby tak dalej teraz tych huji z kielc trza pokonać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~Blejk | 2003-01-11 19:49

Szopa ty palancie wprowadziłeś Dziube a jak juz pograł 20 min to go zdjołes qrwa walij sie w ten lep tak dalej Stalówka !!!!!!!!

~fx | 2003-01-11 19:52

STALÓWKA zagrala bardzo slaby mecz.... Dobrze ze byl ten remis... Z Koroną musimy zagrac 10000 razy lepiej!!!!!!!!!

~AS ROMA | 2003-01-11 20:21

Panowie i Panie , dzisiaj stalowa miała fuksa ale za tydzień ...... aż nie chce myśleć co sie będzie działo. stalowa nie tylko dzisiaj grała słabo , cały czas tak gra i fuksami albo wygrywa albo remisuje ale wszystko ma swój kres . On nadejdzie za tydzień a po nim bedzie w łeb , w łeb , w łeb .....

~PAWEŁ | 2003-01-11 20:47

Cieszmy się z tego remisu, bo remis nie nalezal się Stali. Porażka by byla spraiwedliwa, no ale cieszmy się mamy chociaż jeden punkt. Heh zobaczymy w sobote co będzie się dzialo jak przyjedzie Kolporter, żeby wygrać musimy zagrać dużo lepiej. Zresztą o czym my marzymy?? O powrocie do drugiej ligi??!! Moim zdaniem Stal zagra conajmiej przez dwa sezony w trzeciej lidze. W tym sezonie awans nalezy do Kolportera. Nie oszukujmy się... To nie jest ta sama Stal co chociażby sezon wcześniej. Teraz mamy kopaczy z 4 i 5 lig. Nie oczekujmy tak wiele. Mamy narazie nie zgrany zespół. Niektórzy zawodnicy są jeszcze nie ograni w trzeciej lidze. I powinniśmy trochę odmłodzić skład. Mamy dużo juz starszych zawodników: Ożóg, Michalak, Rybak, Kasiak itd. Ludzie zacznijcie myśleć !!! W tym sezonie Stal ma małe szanse na awans. Zresztą poco mamy awansować ??!! Bedziemy wtedy oglądać mecze, w których Stal bedzie często przegrywać !! Tłoki Gorzyce mają bardzo mocny skład i sobie nie radzą w drugiej lidze... a co dopiero my !!

~mario | 2003-01-11 21:47

ja mam takie pytanie do tych co sie tu wpisuja czego wszyscy pisza ze stalowa słabo grała a co ta wieliczka grała wielki huj !!!!!!!!! lepiej słabo grac i wygrac jak dobrze i przegrac co wy tak tym kolporterem straszycie huje sie z taka siarka meczyli u siebie a teraz zremisowali u siebie z motorem tu kazdy z kazdym moze wygrac wiec nie pierdolcie głupot a po drugie to niema Mietka i niema gry !!!!!!!!!!!!!!!!! ale kolporter wejdzie bo ma kaseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee druga bedzie stal rzeszów załozymy sie która i tak nie wejdzie według mnie niema dobrych trenerów dzis w piłce liczy sie kasa a nie trener mogli byscie i Kasperczaka wziasc i huja by zrobił !!!

~Marco | 2003-01-11 23:23

Blejk jak bys nie zauważył to Dziuba doznał kontuzji i sam pokazywał że chce zmiane wienc jak dokładnie nie oglądałes meczu to najpierw się dowiedz jak było naprawde i nie wypisuj takch bzdór....
No Stalówka może nie zagrała olśniewającej piłki ale przy większej skuteczności to mogli ten mecz wygrać i to ruznicą kilku bramek , tak samo jak mogła przegrać ruznicą kilku bramek , dlatego według mnie mecz był wyrównany i remis jak najbardziej jest sprawiedliwym wynikiem , a co do tego czy to michalak szczelił gola czy nie to bez znaczenia ważne że ten gol padł , bo to jest najważniejsze .... Pozdro .

~wdowczyk | 2003-01-12 01:24

KORONA mistrzem jest i basta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~radek | 2023-10-20 04:06

Chcialby
m dodac ze bardzo podobala mi sie gra obroncy KASIAKA

~*stal* | 2023-10-20 06:00

No ja pierdole z jakimiś pedałami przegraliśmy.... co to ma kurwa znaczyć? po huj nam taki trener, i po huj nam takie dziadki w drużynie...a zresztą huj pierdolić tego trenera Na Zawsze Stal (pozdro dla Resovi i Rakowa). Mielec kutasy. A właśnie jaka była ekipa z wieliczki??

~Admin2 | 2023-10-20 08:40

*stal* jeszcze jeden taki madry wpis a nie wejdziesz na ta stronke!

Ekipa z Wieliczki otrzymala juz pisemnie Twoje namiary i zamierzaja Ci wjechac na chate, za te wpisy:)

P.S. Nie przegralismy tylko byl remis.



STALOWKA TO MY A NIE WY !

~KIBIC | 2023-10-20 10:08

ZIOAE W SOBOTĘ WSZYSCY SPOTYKAMY SIĘ NA STADIONIE
STAL ZKS

~KIBIC POPRAWKA | 2023-10-20 10:08

ZIOMALE W SOBOTE WSZYSCY SPOTYKAMY SIĘ NA STADIONIE
STAL ZKS

~r.r. | 2023-10-20 20:21

nie gralismy zle, ale tez nie dobrze BRAWO D.M

~bobek | 2023-10-20 22:52

Remis z liderem z Wieliczki ;no nie wiem czy ten mecz mógł sie podobać kibicom??.Dobrze ze chocia 1 punkt uratowali.Chyba nie jest tak zle.W sobote jest chyba najważniejszy mecz w sezonie z Kolporterem i trzeba pokazac ze STAL Stalowa Wola umie grac w pilke i trzeba wygrac jak najwyzej zeby upokorzyc Wdowczyka i cale Kilece !! Bo jak "STALÓWKA"tego meczu nie wygra trudno bedzie o baraz a jeszcze trudniej o 1 miejsce . Pzdrowienia dla kibicow STALI RAKOWA i RESOVII .Wygramy z Kolporterem!! i bedzie cool

~Blejk | 2023-10-21 00:33

Mam nadzieje że wszyscy kibole Stalówki zjawią się w sobote na stadionie ukochanej STALÓWKI a tak wogóle to czemu wszyscy tylko się czepiają Stalówki przecież nasi kopacze to sami 4-5ligowcy prócz kilq niemyslcie ze jak wejdziemy to 2 ligi to bedzie lipa bo ja wole oglądać Stalówke w 3 lidze ale przynajmniej by wygrywała a nie w 2 lidze zebysmy ogladali znowu spadek do 3.Takie jest moje zdanie POZDRO DLA RESOVI & RAKOWA NAZAWSZE RAZEM

~fx | 2023-10-21 05:10

J E Ś L I K O C H A C I E S T A L Ó W K E M U S I C I E P R Z Y J S C W S O B O T E N A S T A D I O N ! ! ! ! WSZYSCY!!!!!!!!!!!! STAL & RAKÓW & RESOVIA HOOL'S!!

~JANUSZ | 2023-10-21 05:15

wszscy w sobote na stal-korona!!!

~fx | 2023-10-21 07:52

ej o ktorej jest mecz z koroną???????

~fx | 2023-10-21 08:13

Juz wiem mecz jest o 14:00!!!!!!!!!!!!!!! WPADAC NA STADION!!!!

~ssss | 2023-10-21 09:11

lalalala wszyscy na korone :))
i spiewamy OLE STALO KOCHAM CIE ...

~GOLA STAL | 2003-10-14 11:46

NO JUŻ WIDAĆ KTO KOCHA STALÓWKE A KTO NIE JESTEŚMY RAZEM MAMY OSTRO DOPINGOWAĆ NASZĄ STALÓWKE STAL POTEGA TYLKO STAL & OCZYWIŚCIE RAKÓW I RESOVIA CIEKAWE CZY PRZYJADĄ ZOMALE Z RAKOWA I RESOVI POZDRO WSZYSCY DOPINGUJEMY NASZĄ STALÓWKE

~KoZA | 2003-10-14 15:13

Wszyscy co kochają Stal !!!Muszą stawić sie na meczu Z Kielcami pokarzemy jak my możemy i pokażemy jak się kibicuje!!!Pozdrowienia dla ziolami z Hutnika!!!

~ziomal | 2003-10-14 17:24

panowie gra stalowej opiera sie na zawodnikach 4,5ligi.oni dopiero sie ogrywaja,wiec o 2 lidze zapomnijmy,moze za 3,4lata mozna liczyc sie w walce o 2lige z dobrymi dzialaczami

~Stalowiak | 2003-10-14 18:43

Wsobotę wszyscy wraz z kolegami mają się stawić na młynie! Obecność obowiązkowa. Nakręcajcie jak najwięcej osób na ten mecz!!!
SOBOTA 14.00

~kibic | 2003-10-14 19:56

cos mi sie zdaje ze nie bedzie duzo ludzi jak zwykle zreszta

~bufon | 2003-10-14 22:55

jesli stalowka nie znajdzie w najblizszych dwuch latach dobrego sponsora to mozemy pomazyc o 2-ej lidze (zmiana trenera nie jest konieczna) DZIUBA OUT !!!

~byfuch | 2003-10-15 09:55

Ja osobiscie juz zapomnialem o tej hujni co odbyla sie na stadionie Stali z udzialem naszej druzyny.Teraz trzeba wygrac z Korona I task jak jest napiusane OBECNOSC OBOWIAZKOWA!!!Panowie sprezyc sie i dajemy pokaz na calego!!!!!!!!!!!!

~byfuch | 2003-10-15 14:02

BUFRON co ty chcesz od sponsora!?Lepszego sponsora nie beda mieli.Placi im premie,a kto korwa dal na oprawe meczu?Dal wam jakis inny sponsor na oprawe?

~rauf | 2003-10-15 14:06

Kibole z Hutnika to sa debile, same pedaly i ich matki to sa Kurwy.Ich siostry i dziewczyny to sa szmaty ktore za wino daja sie dmuchac w dupe!!!ZWIRKI TO PANY

~stal hools | 2003-10-15 14:54

Wszyscy w sobote na mecz ...godzina 14 zbierajcie jaknajwięcej osób .. Pozdro dla wszystkich fanów z huntika i poręb.

~kibic | 2003-10-15 15:08

pierwszy raz dostal orgazmu i musi sie podzielic z innymi :)))) takie teksty to mozesz sobie w pamietniku napisac a nie na tej stronie. stalowka&rakow&resovia

~Admin2 | 2003-10-15 15:53

Osiedle hutnik sialalalala ;]

Do soboty panowie, kazdy na mlyn a nie z piknikami paluszki wpierdalac ;]

~kibic z os.Skarpa | 2003-10-15 16:10

Stalówka najlepsza jest Stalówka to jest potega HEJ ZKS!!! Wszyscy któzi kochaja naszą Stal to na stadion o 13.30 i zbieramy się na młynie i śpiewamy!!! Tylko wsyscy a nie jak ostatnio jak było na Siarce połowa młynu stała i gapiła się na innych i trzeba tych dziadków z krytej powidomić że mają śpiewać.:) Acha i jeszcze jedno mam pytanko czy przyjadą ziomale z Rzeszowa i Rakowa przyokazji pozdro dla kibiców SOVI I RAKOWA NAZAWSZE ;;)) POZDRO DLA KIBICÓW Z OS.SKARPA widziałem że ostatnio na Os.Skarpa rodzi się młode pokolenie Zielonych czyli nas :)))

~FIFI | 2003-10-15 17:16

STAL STALOWA WOLA JEST NAJLEPSZA POD SŁOŃCEM I KSIĘŻYCEM. 1938 TO BYŁ WAŻNY ROK

~ssss | 2003-10-15 19:37

OLE STALO KOCHAM CIEee !!!!!!

~ktos | 2003-10-16 21:17

ile szacujecie ludzi w sobote na kolporterze, no i co zamierzają nasi hools?

~bobek | 2003-10-17 16:38

Jutro ważny mecz dla piłkarzy "Stalówki"z bardzo trudnym przeciwnikiem.Wiec trzeba zgromadzić się jak najliczniej na stadionie przy ulicy Hutniczej 15 aby dopingować ZKS STAL. BILETY: 5 zl.-ulgowy 8 zl.-normalny !!!OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~kibic z Hutnika | 2003-10-17 20:46

do Admina
jako kibic z Hutnika chciałbym żebyś zabanował tego gówniarza ze Zwirek lub skasował jego wpisy. Nie bedzie obrażał naszego osiedla które bardzo zasłużyło sie w stalowowolskiej chuligance nie bedzie obrażał naszych matek i dziewczyn! A Ty jakiś tam Rauf czy jak Ci tam nigdy nie słayszałem o Tobie na meczach więc przestań pierdolić i napinać się na necie ! Powinna nas łączyć jedna sprawa czyli nasza Stal a niesmaczki osiedlowe pozostaw sobie dla siebie a jak nie to mam nadzieje że pochwalisz się na meczu z Koroną chcłopaką z Hutnika jak ty ich bardzo lubisz i jak pierdolisz nasze matki i dziewczyny tylko pytanie czy Twoja odwaga ci na to pozwoli! i jakbyś chciał wiedzieć kibice z os.Hutnik zasłużyli sie bardzo w ultras jak i chuligance hm? może to nie Twoje lata być może jesce wtedy nie miałes pojęcia o niczym i myśle że tarez tesh tak jest jeżźeli tak jest to można Ci to wybaczyć. i nie pierdol naszych dziewczyn i matek to ze byc może nas nie lubisz to twoja osobista sprawa byc może kiedyś miałeś z kim do czynienia ale jezeli tak bardzo nas nie lubisz tak bardzo pierdolisz nasze matki i dziewczyn powiedz nam to osobiście! pozdrowienia dla Kozy:) i wsystkich kibiców --Tysiace Spraw Jedna Miłość--Stalówka to Sobie rauf zapamiętaj pozdrowienia z Hutnika

~Stonoga | 2003-10-17 20:47

Fajnie że zremisowali!! To lepsze od przegrania 324523:0
Ale ja i tak wole Pogoń!! Pozdrawiam ludzi którzy lubią Pogoń, nienawidzą Watson, i Agate, Bartka, B.K, Babcie B.N, Satlówke i wszyskie zdrowe dzieci!!

~PAWEL | 2003-10-17 22:36

Ten jakis RAUS pisal z adresu IP 62.233.140.81 .
Chyba sie laczyl przez jakies proxy.

~do rauf | 2003-10-18 11:07

rauf kim jestes , ja tez jestem ze zwirek , moze bys sie ujawnil , a nie wyzywal ludzi przez neta no chyba ze oni tobie tez zgwalcili matke i dziewczyne

Xddx | 2016-08-30 22:32

tyle mineło...

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Stal Stalowa Wola             Cracovia II
2023-03-04, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lublinianka Lublin

Stal Stalowa Wola             Lublinianka Lublin

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 ŁKS Łagów 17 11-4-2 37
2 Avia Świdnik 17 10-5-2 35
3 Wieczysta Kraków 17 10-4-3 34
4 Stal Stalowa Wola 17 11-1-5 34
5 Cracovia II 17 10-3-4 33
6 Orlęta Radzyń Podlaski 17 10-2-5 32
7 KSZO Ostrowiec Św 17 8-3-6 27
8 Korona II Kielce 17 6-6-5 24
9 Wisłoka Dębica 17 6-5-6 23
10 Podlasie Biała Podlaska 17 5-7-5 22
11 Chełmianka Chełm 17 5-4-8 19
12 Sokół Sieniawa 17 5-3-9 18
13 Lublinianka Lublin 17 5-1-11 16
14 Podhale Nowy Targ 17 4-4-9 16
15 Czarni Połaniec 17 5-1-11 16
16 Unia Tarnów 17 4-4-9 16
17 KS Wiązownica 17 3-4-10 13
18 Wisła Sandomierz 17 3-3-11 12

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Flota Świnoujście - STAL (1:0)
2008-08-23
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 17 264 razy
STAL - Cracovia Kraków (1:0)
2013-07-24
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 11 362 razy
Pogoń Leżajsk - STAL (0:1)
2001-08-18
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 10 598 razy
Hutnik Kraków - STAL (0:0)
2004-09-26
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 13 756 razy
Osób Online: 49 / Czas gen. strony: 0.01341