Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Trela znów na boisku

Trela znów na boisku

Jednym z bohaterów spotkania Stali Stalowa Wola z GKS Katowice był Krzysztof Trela, pomocnik gospodarzy, który wrócił do gry po kontuzji. I w pierwszym swoim wiosennym spotkaniu w barwach "Stalówki” wypadł znakomicie, bardzo dobrze kierując grą zespołu w środku pola.

Trelę chwalił po spotkaniu trener Stali, Władysław Łach, a sam zawodnik był jednym z najlepszych aktorów spotkania z GKS, obok Longinusa Uwakwe, Krzysztofa Lipeckiego czy Tadeusza Krawca.

Arkadiusz Kielar: * Wrócił pan do zespołu po kontuzji i od razu zanotował świetny występ. Gratulacje.

Krzysztof Trela: - Dziękuję. Po prawie miesiącu przerwy gry w piłkę wróciłem wreszcie po kontuzji na boisko i od razu pojawiłem się w meczu ligowym w składzie Stali od pierwszej minuty. I chyba mogę być zadowolony ze swojej postawy, grało mi się nieźle, zaliczyłem asystę przy bramce Tadzia Krawca. Bardzo się z tego powodu cieszę. A co do mojego urazu, to może jest jeszcze w psychice coś takiego, że obawiam się, by znowu się nie odnowił, ale to z czasem przejdzie.

* Wystąpił pan w środku pomocy, a nie tak jak wcześniej w Stali, na jej skraju. I okazało się, że to był "strzał w dziesiątkę”.

- Ja już grałem na tej pozycji w drugiej lidze, także w poprzednich klubach, więc nie była to dla mnie nowość. Dobrze się czuję w środku pola i być może będę występował już na takiej pozycji w kolejnych meczach.

* Po pierwszej połowie prowadziliście jeden do zera, a mogliście wyżej.

- Szkoda sytuacji Krzyśka Lipeckiego, bo gdyby to trafił, grałoby nam się już spokojniej. Ale najważniejsze, że wszystko skończyło się dla nas szczęśliwie. Sięgnęliśmy wreszcie po pierwszą wygraną na wiosnę i to zwycięstwo, które było nam bardzo potrzebne, na pewno nas podbuduje.

* Sprawiliście sobie znakomity prezent na święta, które mogliście spędzić w dobrych humorach. Czy trener Władysław Łach zabronił wam, piłkarzom, jednak jeść zbyt dużo, byście za bardzo przez ten czas nie przytyli?

- My jesteśmy ważeni co tydzień, ale specjalnych zakazów nie było (śmiech). Chyba nikt jednak aż tak bardzo nie chciał przesadzić z jedzeniem. A ja na święta pojechałem do swojej rodziny, do Kielc.

 

Komentarze (33)

~kkkk | 2008-03-25 18:09

ja napisze tak. co to tamtego linka to naprawde moge powiedzieć że przykro mi że kibiców gieksy spotkały takie nieprzyjemności bo naprawde są bardzo zgraną ekipą i szkoda że tak wynikło.

~Okulickiego | 2008-03-25 20:16

Chciałbym powiedzieć tylko tyle ! Było zajebiście i niech to przedstawienie trwa ! Mam pytanie do kolegów co wykonywali transparent który wisi na wiadukcie : Kiedy zamierzacie zamienić go na nowy ( Śląsk ) lub ten obecny po prostu ściągnąć ?... Uważam iż Wszystko co było organizowane i wykonane w Wielką Sobotę było na najwyższym poziomie i tak powinno być zawsze . Klasa ! Pozostaje tylko ściągnąć ten transparent. Bo skoro ma być wszystko na Temat i z klasą to aby te wydarzenia nie były tylko jednorazowym incydentem proszę o ściągnięcie transparentu i w stosownym czasie jak zajdzie taka potrzeba powieszenia Nowego z info na Śląsk .... To tyle z mojej strony.

~zatorze | 2008-03-25 21:24

Ludzie ? !!! Czy naprawde jesteście takimi bezmózgami że tzreba wam tłymaczyć k..wa po 100 razy... Chcesz iść całą bandą ze swojego osiedla to idziesz a jak nie to nie i koniec !!! Przestańcie zadawać takie głupawe pytania bo normalnie śmiać się chce \" A czy gdy bedę tak szedł w tym pochodzie to czy mogę sie po dupie podrapać czy nie \" No i jak to wygląda ? Dlatego jeden z drugim pzrestańcie sie wydurniać i głupawo pytać.... takie sprawy to na osiedlach sobie wyjaśniajcie a nie tu na str. ...Admin żyjesz ??? Jak tak to weź sie za robote i usuwaj takie głupawe posty !

~matej | 2008-03-25 22:24

Witam!!!

Jeszcze emocje nie opadły po meczu z GKS, a kibice mobilizują się na Śląsk... a przecież mamy wyjazd w sobotę 29/03/08 do Pruszkowa!!! Tak jak do Zabierzowa przybyli Ziomale mieszkający w Krakowie, tak teraz kibice Stalówki jadą z Warszawy do Pruszkowa!!!

JESTEŚ KIBICEM STALÓWKI
PRACUJESZ. STUDIUJESZ
W WARSZAWIE LUB OKOLICY
JEDŹ Z NAMI DO PRUSZKOWA

WYJAZD Z WARSZAWY
info: Matej (gg:8172464)

MUSIMY TAM BYĆ!!!

LINK

~kibic | 2008-03-25 22:52

Uwakwe w szpitalu ze złamaną kością dłoni po meczu z GKS

~miro | 2008-03-26 00:22

» LINK pare momentow niezlych ;)

~Sztyfka | 2008-03-26 00:50

Hej. Czy ktos ma w sprzedazy jeszcze szale pasiaki Stalowki? Jak cos to moj numer gg: 3422122

~matej | 2008-03-26 02:07

Witam,

Oficjalne info: mecz Znicza Pruszków-Stali Stalowa Wola odbędzie się w NIEDZIELE 30 MARCA O GODZ. 12:00!!! Wyjazd kibiców Stalówki z Warszawy do Pruszkowa jest aktualny!!!

info: gg 8172464

Musisz tam być!!!

~antoni | 2008-03-26 13:27

Piszecie że z Gąśli to nie jest rasowy napastnik i macie racje z tym ale przydałby sie taki zawodnik który nie bał by się zagrać ostro z techniką i skutecznościa taki jak Tomasz Telka.Niewiem czemu ten zawodnik teraz podziewa sie po okręgówce jak śmialo mólby grać w Stalówce.Jest to zawodnik o niewątpliwym talencie i zadziorności.A to przyszłośc Stali.Tak samo niewiem co sie dzieje z Pająkiem.Zawodnik jeszcze młody i w obronie nie do przejścia, poprostu dobry zawodnik który w drugiej lidze radziłby sobie ebz problemów a uważam anwet że Pająk prezentuje umiejętności 1-szoligowe i śmiało mógłby iśc do ekstraklasy a zamiast tego też gdzieś gra w okręgówie w Przyszowie chyba, czemu pozbywacie się utalentowanych wychowanków a zsyłacie np takiego Hedzicia.W czym Hedzić jest lepszy od tych dwóch wychowanków? Zamiast wydawać kase na Hedzicia można było zatrzymać tych zawodników.I jeszcze odnośnie Kasiaka.Zawodnik który zawsze był wielkim nieporozumieniem w klubie i tylko szkodził swojąg rą gra teraz też w porządnym klubie bo w Przyszowie.Tu sie zgadzam,Przyszów to jego poziom ale nie np wspomnianego Pająka czy Telki.Stawiajmy na swoich,zamiast mieć koszulki np Ronaldo czy Zidana miejcie i kupujcie koszulki Brożka,Kuszczaka czy nawet naszego Stręciwilka.Chwalmy swoje!

~... | 2008-03-26 13:49

haha nie bądź śmieszny telka jest za malutki do gry i za szczuplutki on nie nadaje sie do gry w piłke w 3 lidze a ty mowisz o 2ligowym zespole to że go znasz nie znaczy że nadaje sie do gry w stalówce . Pomyśl zanim coś napiszesz . A co do gesli to nim byly zainteresowane kluby z ekstraklasy a telka kto ? siarka ? czy polonia przemyśl ? weź człowieku pomyśl ...... widziałem pojedynki telki z obrońcami odbijał sie od nich jak od ściany

~nizsze klasy | 2008-03-26 14:28

co do gesli to poprostu nie ma formy i nic nie gra na obecna chwile (ale ma nosa do sytuacji i trzeba poczekac az wroci do swojej optymalnej formy)

a co do hadzicia to jest poprostu pomylka - kazdy inny wychowanek ktory zostal rozrzucony przez nasz klub po okolicznych klubach ( BI Turbia , Bukowa Jastkowice, Olimpia Pysznica , Strazak Przyszów , Unia Skowierzyn, Sokół Nisko (przedewszystkim), Sokół Kamień) bylby wzupelnosci lepszym grajkiem niz Hadzic.

Takie jest moje zdanie ze powinno sie dac im szanse lub stworzyc znow zespol rezerw by mogli sie ogrywac w Naszej Stali a nie tulac sie po innych klubach.

Bodajze Podbeskidzie BB wlasnie w ten sposob dziala ze zmniejszych klubow biora chlopakow...taka szanse dostal Krawiec (Lipa) i Rybak(Rzeczyca) Ożóg (Jezowe) Gesla (zaczynal w w Olimpii Pysznica) ktorzy tez zaczynali w klubach wiejskich.

~sf | 2008-03-26 14:54

Do Stalowej Woli kibice z Katowic przyjechali specjalnym pociągiem. W związku z tym, że mieli ponad 40 minut opóźnienia, chcieli bardzo szybko dostać na stadion i nie mieli czasu na awantury. Po meczu w policyjnej eskorcie trafili na dworzec. Kiedy wchodzili do pociągu w stronę policjantów poleciały puszki, puste butelki oraz kamienie. Nie daliśmy się jednak sprowokować i nie doszło do starć.

» LINK

~mx310 | 2008-03-26 15:01

» LINK -> zapodalem z gieksa.tv na youtube.

~sss | 2008-03-26 16:07

Wielkie dzięki !!!

~sss | 2008-03-26 16:58

Zapowiedź meczu ze Śląskiem Wrocław - 5.04.2008


################## #################### ####


» LINK


################## #################### ####

~balboa | 2008-03-26 17:20

~qwerty | 2008-03-26 17:39

świetna zapowiedź, brawa dla stwórcy!

~LewY | 2008-03-26 18:18

» LINK | sluchac !! Osiedlowe Radio GST !

~f18 | 2008-03-26 18:45

~sKARPA | 2008-03-26 19:41

Aż MI SIę łEZKA W OKU ZAKRęCIłA

zajebista zapowiedź wielki ++++++++

~?? | 2008-03-26 20:14

Naprawde spoko zapowiec wielkiplusik dla autora

~htk | 2008-03-26 20:49

powiedzcie mi co za szaliki czy koszulki byly palone na meczu z gieksa?

~Olle | 2008-03-26 20:56

~szczesliwy | 2008-03-26 21:29

do MX310

Człowieku wielkie dzieki za podanie linku do you tube z materiałem z gieksy.tv ,czekałem na to tylko .
Jednym słowem szacunek dla ciebie !!!

~don | 2008-03-26 21:30

~eloo | 2008-03-26 21:30

Palone byly 2 bluzy komniara i szal Jks-u Jarosław

~debil | 2008-03-26 23:10

dlaczego na stalowa sie mowi miasto rowerow moze mi to ktos wyjasnic

~f18 | 2008-03-26 23:20

nowa wersja plakatu

[url]» LINK

~miszcz | 2008-03-27 18:40

Projektując plakaty myślcie ekonomicznie!
Po co jakieś tło?
Im mnie będzie do druku tym więcej sie wydrukuje!
Pozdro

~f18 | 2008-03-27 19:08

miszczu chyba drukuje sie jedna kartke reszte sie kseruje, a jak ktos dojscie ma d oksera to za darmo odbije a jesli nie to czy cala kartka czarna czy prawie cala biala to i tak tyle samo kosztuje prawda?

~miszcz | 2008-03-27 19:12

ale jak ktoś chce na full odbić ile się da to wydrukuje ok. 2 razy więcej no nie?

~f18 | 2008-03-27 19:36

no racja, ale fakt faktem drukuje sie pare sztuk tylko, reszte sie kseruje.

~miszcz | 2008-03-27 21:30

nom jak kto woli pozdro

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Radomiak Radom (1:1)
2014-06-08
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 16 532 razy
STAL - Olimpia Elbląg (1:0)
2010-10-09
Ilość zdjęć: 49
Wyświetleń: 124 452 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:2)
2013-05-18
Ilość zdjęć: 78
Wyświetleń: 215 036 razy
Tłoki Gorzyce - STAL (0:1)
2005-11-12
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 5 884 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.03164