Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal zagra ze Zniczem

Stal zagra ze Zniczem

To będzie prawdziwe wyzwanie dla drugoligowych piłkarzy Stali Stalowa Wola. W niedzielę o godzinie 12 rozpoczną w Pruszkowie pojedynek z rewelacyjnym beniaminkiem, miejscowym Zniczem, który gładko pokonał ich w pierwszym spotkaniu.

Po ostatnim, wygranym meczu z GKS Katowice 1:0 nastroje w stalowowolskiej drużynie i wśród kibiców Stali znacznie się poprawiły.

WIERZY W PUNKTY

W pierwszym meczu jesienią w Stalowej Woli, Stal przegrała ze Zniczem 0:2. Oba gole dla pruszkowian zdobył Bartosz Wiśniewski, którego w przerwie zimowej "podkupiła” z zespołu z Pruszkowa Wisła Płock. "Stalówka” była jesienią jednak innym zespołem niż obecnie, pod wodzą trenera Albina Mikulskiego spisywała się bardzo słabo. Teraz pod wodzą trenera Władysława Łacha nasi mają inny "znak jakości”, pokazali już też, że na wyjeździe są w stanie sprawiać niespodzianki. Na co bardzo liczą ich kibice. Choć Znicz jest na piątym, a Stal na dwunastym miejscu w tabeli…

Jasne, że będziemy chcieli zrewanżować się rywalom z Pruszkowa za porażkę w pierwszym meczu w Stalowej Woli - deklaruje Krzysztof Trela, pomocnik Stali, który w dobrym stylu wrócił po kontuzji do składu zespołu w meczu z GKS Katowice. - Z tego co pamiętam, to wtedy przeciwnicy ograli nas zbyt łatwo, ale teraz prezentujemy się znacznie lepiej. I wierzę w punktową zdobycz na trudnym terenie w Pruszkowie.

PRZEBIEGŁ PO DŁONI

Niestety, "stalowcy” znowu mają kłopoty. Choć wróci już po pauzie za kartki podstawowy napastnik, Nigeryjczyk Abel Salami, to zabraknie jego rodaka, pomocnika Longinusa Uwakwe. To wielka strata dla naszego zespołu, bo popularny "Panucci” rozkręcał się z meczu na mecz i według fachowców był najlepszym piłkarzem na boisku w pojedynku z GKS Katowice.

- Niestety, Longinus ma złamane kości śródręcza, bo jeden z rywali w ostatnim meczu z Katowicami, Grażvydas Mikulenas, przebiegł mu po dłoni - mówi Bartłomiej Patkiewicz, masażysta Stali. - "Panucci” święta spędził w szpitalu, ma założony gips i czeka go co najmniej miesiąc przerwy w grze.

 

Komentarze (29)

~Stal | 2008-03-28 09:15

Panucci wracaj do zdrowia!

~matej | 2008-03-28 09:32

*******************
Zapraszamy Wszystkich Chętnych na mecz:

Znicz Pruszków-Stal Stalowa Wola

» LINK

****************** *

~sebek | 2008-03-28 10:00

wdowczyk do piekła
w końcu sprawiedliwość
» LINK

~... | 2008-03-28 10:18

czy będzie mecz Stalówki ze Zniczem relacja w Radyjku stalówka?? i dlaczego nie ma radyjka na stronce?? prosze o odp... dzięki... POZDRO!!!

STALÓWKA

~lex | 2008-03-28 10:27

HURA

~felek | 2008-03-28 10:30

wdowczyk siedzi m. in. za mecz Stalówka-Korona 1-3.

~pytanko | 2008-03-28 10:34

czy aresztowany Arkadiusz B. to Bilski?

~Stalówka | 2008-03-28 10:36

Również Korona Stalówka 1:0 po ustawionym karnym w 81 minucie. A wjazd na murawę na meczu Stalówka - Korona 3:1 - przekupiony sędzia i ustawiony mecz!

~Stalówka | 2008-03-28 10:37

Stalówka - Korona 1:3

~piotrek | 2008-03-28 11:03

Wdowczyk zatrzymany za przekręty w koronie w 3 lidze, myślałem, że ujdzie im to na sucho ale widze że powoli dosięgnie ich kara. Pamiętacie mecze z korona w 3 lidze kiedy awansowała?

~KSP | 2008-03-28 11:05

Zapraszamy do Pruszkowa z pewnością na długo zapamiętacie ten wyjazd.

Polonia Warszawa To Nasza Duma i Sława !

~bogdan | 2008-03-28 11:16

bedzie relacja z meczu w radiu?

~bodi_zks | 2008-03-28 11:17

» LINK
No w koncu.Bye, bye Korupter.

~STAL ZKS | 2008-03-28 11:19

Wlasnie bedzie relacja meczu w pruszkowie w naszym radiu?

~BartekSTW | 2008-03-28 11:47

pamietam mecz z Korona :D sedzia pokazal stalowce bodajze 2 czerwone kartki i 6 albo 8 zoltych :D to byla parodia nie mecz i Korona wygrala chyba 2-0...... bardzo dobrze Korona degradacja do 3 ligi niech zaczynaja stamtad odkad zaczynali kupowac !!! noi trzymam kciuki za Stalowke w meczu ze Zniczem :) obysmy zdobyli jakies pkt :) Pozdro;]

~ole | 2008-03-28 11:56

tutaj jest wzmianka o meczu z koroną który był ewidentnie kupiony... doigrał się w końcu wdowiec : » LINK

~lopo | 2008-03-28 11:59

Bilski - zarzut

wdowczyk - zarzut

bravo......

pamietam ten meczyk kilka miesiecy mowiło się o tym meczu - to był przekręt na skale światową - wtedy nie możnabyło skrzywdzic koruptera - ale wtedy wypowiedz pana Jareckiego podsumowała ten mecz w 100% - ze jak sie ma pieniądze to można grac w ekstraklasie - wtedy wdowczyk wyszedł z konferencji...

no panowie na jesien gramy z korupterem w nowej 1 lidze .....

~ole | 2008-03-28 12:16

Oj pamiętam ten mecz. Stalówka kończyła w 9 a jeszcze chyba z 6 zawodników dostało po żółtku, Bilski pokazał kibicom środkowy palec, a Bagnicki po zdobyciu bramki podbiegł do narożnika boiska, i rzucił wyrwana tam flaga w strone kibiców!!! Pierwsza połowa to prowadzenie korony 2:0 i sedzia na poczatku drugiej lekko się uspokoił, ale jak stalówka strzeliła kontaktową bramke to znowu zaczeły się cyrki. A co do wybiegnięcia na murawę kibiców. To utrwaliły mi się 2 rzeczy. Pierwsza to że kibice położyli się na polu karnym, a druga to że ten sędzina pobił rekord świata w biegu na 100 metrów, uciekając do szatni :D szkoda że sobie czegos nie złamał... Wdowiec pamiętaj kłamstwo ma krótkie nogi!

~badi | 2008-03-28 12:43

wreście sie wziali za korone ja byłem pewien ze kupowali mecze w 3 lidze a wdowczyk myślał ze to nie wyjdzie na jaw ale prawda ma krutkie nogi pozdro dla piłkarzy stalówki licze na was w pruszkowie

~młyn | 2008-03-28 13:32

Darku W.-Stalówka o tobie pamięta i życzy długiego pobytu we wrocławskim pierdlu.
"pozdrowienia do więzienia" na meczu ze Śląskiem będą również dla ciebie.

~bodi_zks | 2008-03-28 14:33

Pamietam ten mecz z Korupterem,sedzia wyjebal 2-ch naszych z boiska i pozniej odstawial szopke gwizdzac na okraglo dla nich.Stalowa nie mogla wyjsc z wlasnej polowy bo ciagle gwizdal faule na niekorzysc.A jako ciekawostke podam ze Wdowczyk nazwal kiedys Fijarczyka- Fujarczykiem.Jak widac jest taka sama fujara.

~johny | 2008-03-28 14:49

korona musiała awansowac do 1 ligi bo budowali nowoczesny stadion i to sie pzpn podobało za przyzwoleniem pzpn kupowali mecze to kazdy wie nie tylko w stalówce, gdyby nie stadion nie było by awansu.w końcu jakas sprawiedliwośc !!

~Fan | 2008-03-28 14:57

Dobra ale artykuł brzmi "Stal zagra ze Zniczem", a nie Wdowczyk zatrzymany i tego się trzymajmy. Pytanie do Pawła - będzie relacja live w radiu ?? Pozdrawiam

~hmm | 2008-03-28 15:19

Relacja będzie jak wczesnie jwspomniał Pawel. Radio nei chodzi zeby zaiks sie nie przyczepil, ale na mecz bedzie :)

~Fan | 2008-03-28 15:31

Tak ale ktoś musi na tym meczu być żeby relacjonować. To nie jest takie proste, więc wolę poczekać na opinię Pawła. Jak wiadomo wyjazdu oficjalnego na ten mecz nie ma ! Pozdrawiam

~do Fan | 2008-03-28 15:40

Paweł mówił, że jak nie będzie komentatora to będzie dźwięk ze stadionu, ale kilka osób wybiera sie do Pruszkowa miejmy nadzieje ze ktos bedzie komentowal :D

~ggh | 2008-03-28 20:24

Pamiętam ten mecz, Bilski po zdobyciu gola kopnął chorągiewkę, podobno jeden z piłkarzy Korony mówił po meczu do piłkarza Stalówka "sorry, musieliśmy to wygrać..."

~matolek | 2008-03-28 20:25

A KTO WZIAL W LAPE ZA MECZ Z KORONA? SLAWNA TROJCA?????!!!! KTO, KTO, NO KTO? NASZ MIECIU KOCHANY ZE SPOLKA!!!

~matej | 2008-03-28 23:08

******************** ******************** **

Witam!!!

Jeszcze emocje nie opadły po meczu z GKS, a kibice mobilizują się na Śląsk..., a przecież mamy wyjazd w Niedziele 30/03/08 (godz. 12:00) do Pruszkowa!!! Tak jak do Zabierzowa przybyli Ziomale mieszkający w Krakowie, tak teraz MY Kibice Stalówki jedziemy do Pruszkowa z Warszawy!!!

JESTEŚ KIBICEM STALÓWKI
PRACUJESZ. STUDIUJESZ
W WARSZAWIE LUB OKOLICY
JEDŹ Z NAMI DO PRUSZKOWA

WYJAZD Z WARSZAWY
info: Matej (gg:8172464)

MUSIMY TAM BYĆ!!!


****************** *******************

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo             Stal Stalowa Wola
2019-05-19, godz. 13:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Ruch Chorzów 0 km 0
Olimpia Grudziądz 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (840)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (387)
» Slim1938 (383) » Koko (369)
» Acer (337) » Stalowiak1938 (330)
» Filip kacper k. (309) » Jaszczur (302)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Stal Rzeszów - STAL (0:1)
2006-05-24
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 24 499 razy
STAL - Polonia Warszawa (3:0)
2008-05-10
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 20 029 razy
GKP Gorzów Wlkp. - STAL (3:0)
2008-09-03
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 15 916 razy
Stal Rzeszów - STAL (1:1)
2013-11-02
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 10 465 razy
Osób Online: 14 / Czas gen. strony: 0.03312