Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Cenny punkt Stali w Pruszkowie

Cenny punkt Stali w Pruszkowie

Przed meczem trener Stali, Władysław Łach dokonał udanych roszad w składzie. Na pozycji defensywnego pomocnika w miejsce kontuzjowanego Uwakwe zagrał Jacek Maciorowski, a tego ostatniego na środku obrony zastąpił Bartłomiej Piszczek.

Gospodarze mieli od początku więcej z gdy, ale nie stwarzali klarownych sytuacji bramkowych. Stal z minuty na minutę zaczęła grać odważniej. W 31 min z wolnego ładnie uderzył Krzysztof Trela, jednak Adrian Bieniek obronił, podobnie jak za moment uderzenie z daleka Jacka Maciorowskiego. Bramkarz Znicza popełnił jednak fatalny błąd w kolejnej sytuacji, kiedy to ponownie Maciorowski huknął mocno z 30 min i piłka po rękach golkipera gospodarzy wylądowała w siatce.

Być może prowadzenie trochę zdekoncentrowało stalowców, bowiem już pierwsza groźna akcja Znicza po przerwie, przyniosła gospodarzom wyrównanie. W polu karnym obrońcy gości nie upilnowali szybkiego Roberta Lewandowskiego, który z bliska zaskoczył Tomasza Wietechę.

Dobrą zmianę dał w Stali wprowadzony za Gergely Gehcze'ego - Przemysław Pałkus. Pomocnik Stali uderzył kąśliwie w 72 min z rzutu wolnego, ale za słabo i Bieniek tym razem pewnie obronił. Za moment ponownie z dobrej strony pokazał się Pałkus, który tym razem uderzył z dystansu i piłka przeszła tuż nad poprzeczką

Zaskoczeni takim obrotem sprawy gospodarze próbowali atakować, ale tylko raz pod bramką bardzo dobrze broniącego Wietechy było gorąco. Wprowadzony w końcówce Daniel Kokosiński mocno uderzył z pola karnego, jednak "Balon” instynktownie wybił na róg.


ZNICZ PRUSZKÓW - STAL STALOWA WOLA 1-1 (0-1)

 

0-1 Maciorowski (40), 1-1 Lewandowski (48)

ZNICZ: Bieniek 4 - Lewczuk 5, Piotrowski 5, Kowalski 6, Januszewski 6 - M. Rybaczuk 4 (59. Paluchowski), Grzeszczyk 5 (77. Charles), Zawistowski 6, Kaczmarek 6 (88. Kokosiński) - Lewandowski 7, Feliksiak 5.

STAL: Wietecha 8 - Wieprzęć 6 (86. Ławecki), Gheczy 4 (52. Pałkus), Piszczek 6, Lebioda 6 - Iwanicki 6 , Krawiec 6, Maciorowski 7, Lipecki 5, Trela 6 - Gęśla 5 (89. Stręciwilk).

SĘDZIOWAŁ: Paweł Płoskonka (Tarnów). ŻÓŁTE KARTKI: Charles - Gheczy, Krawiec, Lebioda. WIDZÓW: 1800

 

Komentarze (44)

~fff | 2008-04-1 00:34

ludzie piszcie cos,bo nie chce byc pierwszy

~Kerys | 2008-04-1 00:50

na jaki temat ?:D

~... | 2008-04-1 09:43

chyba wiecie ze odebrali nam Euro:] !!! » LINK

~stal | 2008-04-1 12:43

takie zarty nie na miejscu...

~ZKS | 2008-04-1 14:00

» LINK

Może u nas w klubie zrobiliby tak samo i kilka przekazali w drodze losowania nam, prawdziwym kibicom z krzesełek. Ewentualnie w przerwie meczu zrobili licytacje kilku biletów a wpływy przekazali na szczytny cel (może dla Mieczysława O. za długoletnią gre w Stalówce)
Prawdziwy kibic wierzy w zwycięstwo.

~kolo | 2008-04-1 14:08

witam
co do transparentów to mozna jeszzcze powiesic jeden na wiadukcie miedzy stalowa wola a niskiem kolo KARABELI trasa jest czesto uczeszczana i moze duzy efekt przyniesc
pozdro

~dsda | 2008-04-1 14:16

ooo czyli nie bedzie dopingu ze slaskiem przy hutniczej, chyba ze jednak kibice kibicuja dla druzyny a nie po to zeby sie pokazac

~Fan | 2008-04-1 14:21

Poza tym nawet gdyby to było prawdą to i tak przyjadą bo jak wiadomo nie zawsze jedzie się dopingować. Będą oglądać meczyk ale śpiewać nie muszą. WSZYSCY NA HUTNICZĄ W SOBOTĘ BEZ PIERDOLENIA!

~Borys | 2008-04-1 15:24

~Realista | 2008-04-1 16:05

Wiadomość z ostatniej chwili. Do końca marca w klubie Stali miała być powołana spółka akcyjna ale niestety wszelkie działania spełzły na niczym. Klub będzie istniał tylko szkoląc młodzież. Zawodnicy grają w takim składzie do końca sezonu a potem dostają wolną rękę w znalezieniu sobie nowych klubów.
Niestety podziękujmy panom, którzy mieli tego dokonać, widać było od początku że nic z tego nie wyjdzie, takich mamy fachowców w Stalowej. I tak umiera sport w Stalowej co będzie następne.

~ktos | 2008-04-1 16:24

realista strzel sobie baranka

~regecik | 2008-04-1 16:25

dobra realista wystarczy juz tych primaaprilisow

~fan | 2008-04-1 16:31

Mieczyslawowi O.to beda postawione niedlugo zarzuty za wieloletnie oszustwa w Stalowej.(wiem cos na ten temat-tekze bez wpisow bezsensownych).to samo bedzie sie tyczyc Pawla R. Slawomira A. Andrzeja K. Marka K.

~sss | 2008-04-1 17:33

Zapowiedzi na mecz ze Śląskiem Wrocław

Nr - 1
################## ##################

» LINK

################## ##################


Nr - 2
################## ##################

» LINK

################## ##################

Wyłać wszystkim na GG.

Pozdrawiam.

~ja | 2008-04-1 19:26

zapomnialem o Albinie M. i wez juz zejdz na ziemi za to co Ozog zrobil dla Stali nalezy sie szacunek a nie ktos ci bajek naopowiadal i pierdolilsz

~onyx | 2008-04-1 19:50

przestancie juz kurwa pisac o albinach,mietkach itp..w sob mecz i nie czas teraz na jakies pierdolenia na inne tematy..w sobote podejmujemy slask kazdy juz chyba o tym wie!!I krotko na koniec napisze MOBILIZACJA ZAJEBISTA NA MECZ W SOB WSZYSCY..mam nadzieje ze mlyn bedzie jeszcze wiekszy niz z Gieksa

~fan | 2008-04-1 20:40

do ja:dlaczego nie wspomnisz o rescie co jest napisane!co oni zrobili dla Stalowki.Ozog nie powiem kiedy gral to gral ale jak zaczal mecze handlowac to go tylko kasa interesowala w dupie mial nas kibicow(nie raz o tym wspominal po pijaku)nie za darmo go dzialacze wyzucili z klubu-za jeden mecz z Pelikanem 0:5???????????nie znasz tych czasow to sie nie udzielaj

~derek | 2008-04-1 21:42

niech osoby zajmujące sie transparentami zrobia i wywieszą go na wiadukcie między niskiem a stalowa , najlepiej z dwóch stron a masa ludzi którzy tą trasa przejezdzaja zostanie poinformowana o tym meczu pozdro

~htk | 2008-04-1 22:06

transparent na hutniku juz wisi :)

~g. | 2008-04-1 22:16

Z ty mtransem koło KArabeli to lipa. chyab ze z jednej strony , tej na trasie STW - NIsko , bo w drugą strone trans byłbym nie widoczny - rury by wszystko zasłoniły.
Za to Trans na Obwodnicy Eleganz.Brawa

~Stalówka | 2008-04-1 22:25

Resovia - Stal Rzeszów w Okręgowym Pucharze Polski; środa 9 kwietnia godz. 16:00. Stadion Resovii.

~sw | 2008-04-1 22:26

Dziennik podkarpacki 01-04-2008

Losowanie biletów na Mistrzostwa Europy 2008

Podkarpacki Związek Piłki Nożnej informuje, że organizuje losowanie biletów na Mistrzostwa Europy 2008 dla Klubów Podkarpackiego ZPN. Losowanie odbędzie się w Okręgowych Związkach Piłki Nożnej i Podokręgach Piłki Nożnej w następujących terminach:

02.04.2008 - godzina 10 - w siedzibie OZPN Krosno ul. Bieszczadzka 1

02.04.2008 - godzina 12 - w siedzibie Podokręgu Piłki Nożnej Dębica - Pustynia 115 A

02.04.2008 - godzina 16.30 - w siedzibie Podkarpackiego ZPN - Rzeszów Al. Wyzwolenia 4

02.04.2008 - godzina 16 - w siedzibie Podokręgu Piłki Nożnej Stalowa Wola, ul. Hutnicza 15

02.04.2008 - w siedzibie OZPN Jarosław, ul. Jana Pawła II 17

~sss | 2008-04-1 22:38

Dziś zostały powieszone trzy nowe Transparenty zrobie przez Osiedle Hutnik.

Obwodnica

» LINK


OŚ. HUTNIK
» LINK

Wiadukt kolejowy jak się jedzie z Stalowej do Niska.

» LINK

OS. Hutnik Na Zawsze Dobra Marka !

~Maxell87 | 2008-04-1 22:56

Wie ktos cos o mobilizacji Śląska ??

~fan | 2008-04-1 23:24

Pociąg specjalny do Stalowej Woli odjedzie o godzinie 4.00 w sobotę. Trochę ta podróż będzie zatem trwała. Mieliśmy nadzieją na nieco lepsze połączenie, z nieco wyższą szybkością podróżną, jednak kolej ma takie tory, jakie ma. Dlatego też w pociągu organizowany jest bufet z kanapkami i napojami. Bez alkoholu, gdyż w Katowicach było za dużo przypadków udowadniających iż zbytnie spożycie wpływa na zmniejszenie szans na ...

wejście na stadion w przypadku braku wejściówki. A chociaż jeszcze wejściówki są w klubie do nabycia, to spodziewamy się lekkiego nadkompletu. Choćby dlatego, że właśnie ruszyła akcja propagandowa przed tym meczem. Na spotkaniu z Łomżą ofiarodawcy którzy wrzucili coś do puszek otrzymali klepkę zachęcającą do udziału w wyjeździe do Stalowej Woli. Kilka tysięcy tych vlepek pójdzie w miasto na dniach.

Mimo wszystko w pociągu nie powinno być tłoku. 300 biletów na mecz, spodziewamy się frekwencji o jakąś setkę wyższą, ale w razie czego zamówiliśmy dwa wagony EZT, czyli 440 miejsc siedzących.

~kibic | 2008-04-1 23:34

potrzebuje na sobote 2 szaliczki pasiaki plus 2 szaliczki STALOWKA THE FIRM. prosze o kontakt kto ma do sprzedania lub gdzie morzna kupic.z gory dzieki!

~kibic | 2008-04-2 00:35

ZLODZIEJE!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
» LINK

~ave | 2008-04-2 01:53

tylko czekałem, aż napiszą o meczach Stalówki z Korona no i się doczekałem.
Prawda wychodzi na jaw!

Korupter - 3 liga wypad.


p.s. bravo za transp! ;)

~3liga | 2008-04-2 04:47

Nie macie prawa ułaskawiać oszustów!
Kary degradacji dla klubów, które brały udział w aferze korupcyjnej, muszą zostać utrzymane! Trybunał Piłkarski, który dziś rozpatrzy odwołania Zagłębia Lubin i Widzewa Łódź od wyroków nałożonych za kupowanie meczów, nie ma prawa ich ułaskawić. Byłaby to kpina z kibiców płacących za bilety na mecze, których wynik był ukartowany!

~swięty | 2008-04-2 05:15

~... | 2008-04-2 05:43

~STF | 2008-04-2 07:53

Dla zainteresowanych szalami STALOWKA THE FIRM zostawcie wiadomosc pod numerem gg - 3446607 .

~.... | 2008-04-2 12:45

aby na młynie nie było ani jednej osoby która nie zna tekstu naszych pieśni i przyśpiewek wiec studiować \'\' ŚPIEWNIK\'\' na mase a na meczyk kazdy ale to kazdy zabiera szalik!!!!!
SOBOTA JEST NASZA!!!!

~trans | 2008-04-2 13:05

stop katom w niebieskich mundurach

~MLODY | 2008-04-2 13:19

A ja uważam że degradacja klubów to głupota! Przecież to nie klub kupował mecze tylko kąkretne osoby np. Wdpwczyk , Bilski i inni . I to ich powinn się karać i to dożywotnim zakazam pełnienia jakichkolwiek funkcji w sporcie. Ale jaki sens ma przesuwanie druzyn o klasę czy dwie niżej? Wszyscy krzyczą KORONA TRZECIA LIGA ale co to da? Tylko tyle że następna drużyna z europejskimi aspiracjami przestanie istnieć a na stadionie w kielcach będą się pasły krowy jak w mielcu. KARAĆ LUDZI A NIE KLUBY

~Marco | 2008-04-2 14:12

„MŁODY „ ale to klub zyskał na przekrętach tych osób i to klub teraz gra w OE a Wdowczyk jeszcze do niedawna trenował całkiem inną drużynę II ligową więc dla siebie to on raczej tego nie zrobił kupując te mecze więc według mnie słusznie że zostanie ukarany zarówno on jak i klub .A co do ich europejskich aspiracji to gdyby nie kupowali meczy w III lidze to nie wiadomo czy dziś by grali tam gdzie grają.... Równie dobrze do Stalówki może przyjść sponsor wybudować stadion sprowadzić klasowych zawodników i też będziemy drużyną z europejskimi aspiracjami....

~hehe | 2008-04-2 14:15

Może Klicki przyjdzie do Stalówki :D
W końcu najwiekszy klub w regionie bez sponsora glownego :D

~MLODY | 2008-04-2 14:40

Do MARCO
No własnie Sam wyobraż sobie że do Stalówki przychodzi sponsor przez trzy lata buduje zajebistą ekipę która zdobywa mistrza i nagle z wrocławia przychodzi informacja że 10 lat temu jakiś np Ożóg czy Kasiak chandlowali meczami. I stalówka zamiast do ligi mistrzów leci do trzejciej ligi. I co klub jest winny czy pan O. ?

~tomek | 2008-04-2 15:08

nie no jak wdowczyk handlowal meczami to z korzyscia nie dla niego a dla korony dzieki temu awansowali szybko z 3 do 1 ligi,musza zdegradowac korone bez dwoch zdan !!!!!!!

~Marco | 2008-04-2 15:09

MŁODY tylko że sprawa korupcji w Kielcach tyczy się okresu w którym to drużynę zaczął sponsorować obecny sponsor i to on nie świadomie zaczął wykładać kasę na lewe interesy a zakładając że w Stalówce pojawił by się sponsor to on miał by przy tym czyste sumienie bo wiedział by że to nie z jego budżetu klub kręcił wałki na arenie sportowej . Cofając się 10 lat w tył w poszukiwaniu korupcji to uwierz mi ze dziś nie miał by kto grać w OE a nawet 2 lidze . Co do twojego pytania to w tym wypadku winny był by pan „O” a nie klub , tyle tylko ze nie wierze w to że działacze i sponsor nie wiedzieli co się dzieje skoro z całej polski dochodziły sygnały o tym że Korona przekręca mecze jak np. mecz ze Stalówką w Kielcach gdzie na pewno na trybunach zasiadał prezes i sponsor drużyny którzy nie widzieli bo nie chcieli widzieć tego co wyprawiali sędziowie w tym meczu , więc myślę ze gdyby i takie głosy dochodziły na temat Stalówki to mimo wszystko nasz klub szybciej by zareagował na te pomówienia które w przypadku Korony okazały się prawdą .

~Piotrek | 2008-04-2 17:29

powiedzmy MŁODY ze masz racje.... wiec ja juz dzis zaczynam ustawiac mecze Stalowki bo za kilka lat moj klub bedzie gral w OE a ja dostane 1 rok w zawieszeniu na 2 i pokaze dupe kibicom innych druzyn bo Stalowka bedzie grala w OE wiec jak widzisz sprawiedliwosc musi byc i kluby sa prawidlowo karane

~PZPN | 2008-04-2 19:39

Przestańcie się spierać czy karać kluby czy tylko ludzi bo to jest oczywiste.Dlaczego ? Aby w przyszłości nic takiego nie miało miejsca i dodam że kary powinny być BARDZO SUROWE - dla wszystkich osób zamieszanych w tą afere dożywotni zakaz zbliżania się do stadionów (tak jak kibice dostają zakazy stadionowe).Tylko takie kary mogą zagwarantować czystą pilkę. Klicki podobnie jak Listkiewicz i cała mafia z PZPN nic nie wiedział co sie dzieje w polskiej piłce ? Nie bądzcie śmieszni bo o tym to juz nawet pare lat temu powstał film (piłkarski poker) - na faktach

~student | 2008-04-3 08:36

Do wyżej............... ..A ja uzupełnię ....... W filmie Piłkarski Poker po raz pierwszy mowa jest o klubie o nazwie Stalówka Wola !!! Od tamtej pory wszyscy wiedza że "Stalówka" jest TYLKO jedna i jest ze Stalowej Woli...

~123 | 2008-04-3 22:23

tak jest a grajacy tam aktorzy jasno i przejrzyscie mowia ze Stalówka Wola spada...bylismy malym prowincjonalnym klubem,beniaminkiem i i nie moglismy nic wskórać...byc może wtedy jakby sie gralo czysto utrzymalibysmy sie,tj.w sezonie 87/88.film byl krecony praktycznie kilka miesiecy po zakonczeniu rozgrywek.tak sobie teraz myslę ze mamy 2 bańki budżetu razem z koszykarzami i naprawde jakos sobie radzimy.powinnismy byc dumni z tego...naprawde..W SOBOTE WSZYSCY NA MECZ!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisłoka Dębica

Stal Stalowa Wola             Wisłoka Dębica
2022-03-12, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Avia Świdnik

Stal Stalowa Wola             Avia Świdnik

0 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 18 11-3-4 36
2 Siarka Tarnobrzeg 18 10-5-3 35
3 Podhale Nowy Targ 18 10-4-4 34
4 Chełmianka Chełm 18 10-4-4 34
5 ŁKS Łagów 18 10-3-5 33
6 Stal Stalowa Wola 18 10-2-6 32
7 Avia Świdnik 18 9-3-6 30
8 Orlęta Radzyń Podlaski 18 6-7-5 25
9 Unia Tarnów 18 6-7-5 25
10 Wisłoka Dębica 18 6-6-6 24
11 KSZO Ostrowiec Św 18 6-5-7 23
12 Czarni Połaniec 18 6-4-8 22
13 Podlasie Biała Podlaska 18 4-9-5 21
14 Korona Rzeszów 18 5-6-7 21
15 Sokół Sieniawa 18 4-4-10 16
16 Wisła Sandomierz 18 4-3-11 15
17 Tomasovia 18 1-6-11 9
18 Wólczanka W. Pełkińska 18 2-3-13 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-03-12 STAL - Wisłoka Dębica
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3233) » 1938fc (1574)
» Vielitz44 (1334) » Filip kacper k. (1283)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (943)
» Kamil (844) » Rafix (768)
» Misio (672) » Kamilosss (631)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Stal Rzeszów (1:1)
2005-10-21
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 43 611 razy
STAL - Stal Rzeszów (0:3)
2004-11-06
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 75 342 razy
STAL - Okocimski Brzesko (3:0)
2014-11-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 26 257 razy
STAL - Podbeskidzie BB (0:3)
2007-08-04
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 2 568 razy
Osób Online: 38 / Czas gen. strony: 0.01715