Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Piosenki Stalówki oraz koszulki z okazji 70-lecia.

Piosenki Stalówki oraz koszulki z okazji 70-lecia.

Z uwagi na to że coraz więcej osób zaczyna pojawiać sie przy ulicy Hutniczej 15, a niestety nasz doping pozostawia jeszcze wiele do życzenia podajemy słowa kilku piosenek które były spiewane już na naszym stadionie. Jest wśród nich także nowa piosenka (słowa i rytm podane są na końcu newsa). Reszta piosenek jest dostępna na naszym forum pod adresem: http://www.forum.stalowka.pl/stalowa_wola_31.html .
 

Jeśli chodzi o koszulki to zapisywać się na nie można na forum pod linkiem: http://forum.stalowka.pl/stalowa_wola_29383.html . Wzór koszulki - http://i25.tinypic.com/11j6tqc.jpg (zielona), http://i32.tinypic.com/2rro4fq.jpg (czarna)
 

Oddałem serce za drużyne
Oddałem za nią dusze swą
I wierze że kiedyś zasłynie
Nasz święty klub ZKS STAL
To My ZKS STAL
zna nas cały kraj
Za Stal za ZKS
pójdziemy aż po życia kres !!!
Motor k.. tak jest!!
 

Na stacjach jest tłok w pociagach jest tlok kibice na mecz juz jada... wtem nagle ktos wstal zaspiewam ja wam piosenke o mej Stalowej.... heeeeeej ZetKaeS do boju Stalowa Wola. Dwie bramki Motyka dwie bramki Ziarnowski Stalowa ma mistrza Polski.
hejoo zetkaes (powtarzamy)
tys najlepsza w Polsce jest (p.)
jeden drugi trzeci gol(p.)
i trzy punkty dzisiaj sa(p.)
gol gol gol(p.)
strzelcie xxx gol (p.)
goooooool (p.)
ZKS (p.)
 

Ole! Stalo kocham Cię!
Tobie... Dałem serce swe..
Serce... Moje jedyne..
Dałem... Swojej drużynie!
Ole! Stalo kocham Cię!
 

Zawsze, zawsze kocham Ją
Zawsze, zawsze będe z Nią
Nigdy Nie opuszcze Jej
Nawet w chwili bardzo złej
OLE STALO Kocham Cie Tobie
Dałem Serce Swe, Serce Swoje
Jedyne Dałem Swojej Drużynie.
OLE STALO Kocham Cie Tobie
Dałem Serce Swe, Serce Swoje
Jedyne Dałem Swojej Drużynie.
 

Hej w naszej Stalowej
Gdzie kominy w herbie są
Jest taka drużyna, która w II lidze gra
Alleluja Alleluja Ty strzeliłaś bramek sto
Jeszcze jeszcze jeden
Jeszcze jeden taki GOL
Alleluja, alleluja, alleluja Nasza Stal
Alleluja Alleluja alleluja ZKS !


Staaalowa Wola, stary klub, potężny i wspaniały.
Zielono-czarne barwy ma, a w herbie komin biały.
I choć ten klub tak stary jest, każdy mu wierny jest !
Każdy mu wierny jest !


Na podstawie piosenki Legii : http://www.youtube.com/watch?v=MV36ryVhwP0&feature=related .

Tylko śpiewamy: OLE OLE.. OLE OLA... TYLKO STALÓWKA NASZA KOCHANA .. itd.

 

Komentarze (61)

~staloWiak | 2008-04-2 14:17

ale w naszym herbie nie ma białego komina :/

są dwa żółte

~STALL | 2008-04-2 14:21

Nom wlađnie ja tey tego trosyke nieroyumiem.
" Zielono-czarne barwy ma, a w herbie komin biały "
A KOMIN JEST ŻÓŁTY !! ....

Pozdrawiam
__________________ _______
Południaaa Panemmm Jestttt
Stal ZkSSSS

~Kalu | 2008-04-2 14:22

spoko. dobry news!

~HTK_1938 | 2008-04-2 14:25

a blazny jak to blazny zawsze musza cos od siebie dodac ucz sie kurwa cieciu jeden z drugim tego co jest a nie ty wielki znawco bedziesz teraz kogos poprawial jest tak wiec ucz sie tego nie podoba Ci sie to sklej cipke i do ksiazek!!!!!!!!!!!!

~STALL | 2008-04-2 14:32

Nie Błazny Tylko napisałem jak jest a nie dodaje od siebie. zielone to zielone, czerwone to czerwone, żółte to żółte
Pozdrawiam

~Stalówka | 2008-04-2 14:33

Niech ktos podesle link dotyczacy zbiorki porebiakow na mecz ze slaskiem. z gory dzieki.

~mcr | 2008-04-2 14:35

HTK1938 - spoko zmień im te kominy na KLUB TEN NASZ KOCHANY lub coś w tym rodzaju bo ja wiem skąd jest ta piosenka i rzeczywiście to powinno być już bardzo dawno zmienione.Pozdro . TEN CO JEZDZI OD 1986 R.

~BOLUŚ | 2008-04-2 14:42

AILE KOSZTUJE TA KOSZULKA

~HTK_1938 | 2008-04-2 14:46

koszulka bedzie kosztowac w granicach 25-30 zl wszystko jets podane na forum... na zamowienie czekac trzeba bedzie do 10 dni od dnia zlozenia zamowienia czyli np jak zamowie je poczatkiem przyszlego tygodnia poniedzialek -wtorek to beda do 10 dni oczywiscie roboczych ... byly by na okolo 21-24 kwiecien

~hejstal | 2008-04-2 14:54

JESZCZE LABADE SPIEWAMY

~SkuziK | 2008-04-2 15:13

Dajcie mi adres tego forum stalowki i czy mozna obejrzec gdzies zdjecie tej jubileuszowej koszulki??pozdrowiam

~Sztyfka | 2008-04-2 15:19

Dobra a kto to był Ziantarski i Motyka? Tak bez napinki, bo pewnie ja i 75% nie wie. Kiedy grali i na jakich pozycjach? I dlaczego Pasiaki kosztuja 25 zeta jak na stronie szaliki.com sa po 14, koszulki podobnie... Hej STAL! Ze Slaskiem tylko 3 punkty :)

~ocb | 2008-04-2 15:28

Sztyfka ( i jemu podobni ) dla takich jak wy gadzety Stalówki powinny byc dostepne jedynie na hali targowej. Zamawia ktos koszulki, robi projekt to zamknij gebe i wez od mamy 25 zloty, a jesli sie nie podoba to oszczedz sobie takich komentarzy, odrob lekcje i zakup koszulke z pokemonami lub z hugo za 15zl. Tego typu pytania beda usuwane z komentarzy.

~kibic | 2008-04-2 15:29

wlasnie .jak wyzej

~Pe | 2008-04-2 15:36

ale moglisbyscie odpowiedziec jak wiece kim dokaldnie bylo panowie o ktorych sie spiewa.. pewnie faktycznie sporo osob jest ktore tego nie wiedza(lacznie ze mna).. a z koszulkami to macie racje :) jak sie cena nie podoba - nie kupuj ;]

~do ocb | 2008-04-2 15:36

Mialo byc bez napinki ale widze ze sie nie da.Wiec kto to byl Zietarski i Motyka??bo tez nie wiem.

~kibic | 2008-04-2 15:38

Jedynego Motyke jakiego znam to Henka i Janka a zientarskiego zadnego wiem moze ktos napisze kim byli i kiedy??

~tylko STW | 2008-04-2 15:54

mam pytanie czy jak nie bede z niezaleznego ode mnie powodu mogl kupic tej koszulki to bedaone pozniej gdzies w sprzedarzy jeszcze????

~xx | 2008-04-2 16:43

dwie bramki salami i dwie maciorowski

~Ziarnowski | 2008-04-2 16:54

nie Zietarski ajesli nie znasz Zientarskiego to zapraszam » LINK

~Stop Katom | 2008-04-2 17:10

moze jeszcze skserujmy pare piosenek Legii ktos nawet chcial HSV Wisly i inne. bez przesady panowie:/

~zksfan | 2008-04-2 17:16

do stop katom . HSV wcale nie jest wisły!! moim zdaniem fajnie by było jakby kibice u nas zaczęli to śpiewać , możliwe że stopniowo włączali by sie pozostali ludzie ze stadionu i wyszedłby całkiem niezły efekt . po tym całym lalalala zamiast krzyczeć wisła u nas można HEJ STAL.

~PRB | 2008-04-2 17:19

» LINK

Rozsylac dalej !

~ja | 2008-04-2 17:57

to jest dobre --------> Ole! Ole! Psychole!
Ole! Ole! Psychole!
AAAAAAAAAAAAAAAAAA A!!!! x3

~johnny_uk | 2008-04-2 18:04

no i prosze : SPONSOR DO WZIECIA!. korona zrobila go w chu...a,a czlowiek kocha pilke i mysle ze STAL STALOWA WOLA-znana w calej Polsce-bylaby swietna wizytowka dla jego firmy-Kolporter. tylko ze naszym pierdo....m prezesinom,pewnie nie w glowie takie sprawy,byle na pensje bylo dla siebie.

~do johnny | 2008-04-2 18:18

tylko on nie lubi huliganki i nie wiem co na to kumaci??:>:> no i jeszcze jak stadion zrobia to bedzie trudno wejsc i co na to kumaci??:>:> pozdro ps bez napinki

~lukasz | 2008-04-2 18:27

pod to wymyslcie slowa i niech by zaspiewal caly stadion na dwa glosy. kiedys sam cos wymyslilem ale obeszlo sie to echem.

» LINK

~mcr | 2008-04-2 19:07

Kolejna akcja propagandowa (medialna) żeby PZPN miał atut w rękawie - nie ukaramy Koruptera bo wszyscy widzicie do czego to prowadzi - sopnsor sie wycofuje a to szkodzi wizerunkowi polskiej piłki na całym świecie i być może właśnie przez to odbiorą nam Euro 2012 itd. itp Adolf powstań z grobu

~Derby | 2008-04-2 19:19

~...... | 2008-04-2 19:25

no chlopaki:D jak ciepło bedzie:D wynik bedzie odpowiedni to sie bawimy bez koszulek:D !:D

~xD | 2008-04-2 19:33

Jak tam nasi koszykarze?

~koszulki | 2008-04-2 19:47

Mam pytanie co do tych koszulek, bo na forum sie nie doczekalem odp... Kiedy bedziemy placic za te koszulki, przy odbiorze czy jakos wczesniej?

~:) | 2008-04-2 19:57

wlasnie jak tam koszykarze w Łańcucie ??

~HTK_1938 | 2008-04-2 20:11

Pieniedze na koszulki beda zbierane juz na meczu ze slaskiem i pozniej na meczu z Łomza... najlepiej jakby jedna osoba zamawiala jak najwiecej koszulek napenwo znajomy znajiomego tez chce taka miec wiec niech jedna osoba pozbiera jak najwiecej osob chetnych i w sobote po meczu beda zbierane hajsy i rob iona lista... prawdopodobnie juz dzis lub jutro zostanie zlozone pierwsze zamowienie wiec do 10 dni roboczych powinny juz byc w Stw koszuleczki... i co niektorzy wpisujacy sie na forum na koszuleczke zostawia tylko jaki kolor chca i podaja swoja ksywe lub nick a moze tak jeszcze wypadaloby podac rozmiar???

~gs | 2008-04-2 20:12

Sokół Łańcut - Stal Stalowa Wola 94:73

~wynik | 2008-04-2 20:15

~... | 2008-04-2 20:17

~odp prosze | 2008-04-2 20:50

mam pytanie czy jak nie bede z niezaleznego ode mnie powodu mogl kupic tej koszulki to bedaone pozniej gdzies w sprzedarzy jeszcze????

~drakul | 2008-04-2 20:59

~mano | 2008-04-2 21:00

~jaro | 2008-04-2 21:01

~... | 2008-04-2 21:28

~PAMIETAMY | 2008-04-2 21:37

~suawek | 2008-04-2 21:49

do ...:
Mnie ten fakt akurat cieszy.

~Maxior | 2008-04-2 21:51

PROPONUJE zrobić 2 transparenty i powiesić je na meczu ze ślaskiem a mianowicie JAN PAWEŁ II PAMIĘTAMY a drugi STOP KATOM W NIEBIESKICH MUNDURACH

~ocb | 2008-04-2 22:04

I jeszcze trzeci - " Maxior odejdz od komputera "

~ben | 2008-04-2 22:09

~suawek | 2008-04-2 22:14

Odnosnie sobotniego meczu. Czy bedzie relacja radiowa? Chetnie bym przyjechal zeby zobaczyc na zywo, ale niestety nie moge :/

~edek | 2008-04-2 23:01

jeeee 8 miejsce utrzymane:)

~kibic | 2008-04-3 02:04

A moze warto zaspiewac cos takiego.
Co wy spiewacie-ze stalowke kochamy
Co wy spiewacie-serce za nia oddamy
Co wy spiewacie-stalo my zawsze z wami
Co wy spiewacie-z rakowem (resovią) zgode mamy
lalalalalalalalala la
» LINK

~samobój | 2008-04-3 02:32

~bosbieniu | 2008-04-3 08:23

» LINK


Szopa opowiada o meczu Stalowki

~Hmm | 2008-04-3 09:04

A nie lepiej jak kibice śląska będą śpiewać to my im odpowiemy;
Co wy śpiewacie???!!! Jak wy polskiego nie znacie!!!

~... | 2008-04-3 09:22

wg mnie zamias "Zlielono czarne barwy ma , a w herbie komin biały" mozna by spiewac "zielono czarne barwy ma, ZKS nasz kochany"

i juz kiedys proponowałem piosenke zeby spiewac!!

70 lat,
Historia nasza trwa,
Miłosc do klubu ma
A klub ten to STALÓWKA!!
La La LA LA, La LA LA AL ,LA LA LA LA a klub ten to STALÓWKA!!
melodia jak Kilkanascie lat nasza zgoda trwa hutnicze kluby dwa Raków i stalówka!! albo jak HSV

proszę o rozpatrzenie tej propozycji bo to mozna spiewac i spieac!! bez napinki...POZDRO
WSZYSCY NA ŚLĄSK!! STALÓWKA!!!

~google.pl | 2008-04-3 09:23

ku.. daje juz spokoj z kserowaniem tych piosenek innych klubow!!! najpierw nauczcie sie naszych starych(\"nowych\ " rzekomo jak to co niektorzy mowia) a pozniej wezmy sie za nowe piosenki ale nie kserowane. I tak pewnie za chwil pare kumaci mi odpowiedza ciekawymi postami:)

~Pan Kracy | 2008-04-3 11:26

Nowe smycze: » LINK

~ZkS | 2008-04-3 13:41

W ogole fajnie sie prezentuje to ze pokazuje sie rekami np; polowa mlynu na druga połowe młynu albo młyn na krzesełka
Tak jak to robilismy ostatnoi Tylko stalowka i drodzy pokazuje rekami najlepsza druzyna jest itd
Wiecej Takie go czegos !! :)

~KORUPTER | 2008-04-3 14:43

~sss | 2008-04-3 14:44

» LINK

Uczyć się !!

~Stal | 2008-04-3 14:48

ja bym ta relacje zrobil tylko dla tych, co sa za granica lub poza terenem stw, bo buraki bede siedzieli w domu przed kompem i konia walili sluchajac relacji zamaist isc na mecz -,-

~zks | 2008-04-3 15:39

do Hmm:ale ty jestes prostak! co ma Slask do jezyka polskiego ?moze chodzi ci o Ruch ze Slaska gornego?Zastanow sie troche co piszesz

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2018-11-17, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola             ROW 1964 Rybnik

1 : 1

Fryderyk Stasiak 62     
Fryderyk Stasiak 9 (s)
Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 17 11-4-2 37
2 Radomiak Radom 18 10-4-4 34
3 Elana Toruń 17 8-8-1 32
4 GKS Bełchatów 18 8-8-2 32
5 Olimpia Grudziądz 18 9-4-5 31
6 Stal Stalowa Wola 18 8-3-7 27
7 Górnik Łęczna 17 7-5-5 26
8 Resovia Rzeszów 18 7-5-6 26
9 Ruch Chorzów 18 6-6-6 24
10 Znicz Pruszków 18 6-6-6 24
11 Skra Częstochowa 18 6-3-9 21
12 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
13 Gryf Wejherowo 17 5-4-8 19
14 Siarka Tarnobrzeg 18 5-3-10 18
15 ROW 1964 Rybnik 18 3-8-7 17
16 Pogoń Siedlce 18 4-4-10 16
17 Rozwój Katowice 17 4-4-9 16
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (820)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Radomiak Radom - STAL (1:1)
2013-11-16
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 9 736 razy
Concordia Elbląg - STAL (0:2)
2014-05-21
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 7 931 razy
STAL - Śląsk Wrocław (0:0)
2007-04-14
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 20 433 razy
STAL - Dyskobolia Grodzisk W (1:3)
2007-10-30
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 10 749 razy
Osób Online: 18 / Czas gen. strony: 0.0436