Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wiekszy budżet

Wiekszy budżet

W Stalowej Woli na meczu nie widziano już dawno takich tłumów. Aż pięć tysięcy widzów przyszło oglądać w akcji piłkarzy "Stalówki”, których rywalem był czołowy zespół drugiej ligi, Śląsk Wrocław. Skończyło się na remisie 1:1 i… oba zespoły czuły z tego powodu niedosyt. A także kibice Stali, bo ich pupile rozegrali dobry mecz, zwłaszcza do przerwy, ale byli nieskuteczni. W drugiej połowie grali nawet z przewagą dwóch zawodników po czerwonych kartkach dla rywali. Udało się jednak zdobyć tylko jednego gola, autorstwa Jaromira Wieprzęcia.

Muszę jakoś dotrzeć do chłopaków, choć nie mam wiele czasu, by nauczyć ich dobrej gry - komentował spotkanie Władysław Łach, trener Stali. - Mieliśmy świetne okazje w pierwszej połowie, moi zawodnicy strzelali z kilku metrów, ale nie potrafili pokonać bramkarza rywali. A gola straciliśmy po rzucie wolnym po błędzie naszego golkipera, Tomasza Wietechy i musieliśmy odrabiać straty.
 

 

Komentarze (49)

~... | 2008-04-8 08:51

jakos nie pasuje mi tytuł Newsa do jego tresci;):P

~biela | 2008-04-8 09:02

tez tak myslisz ? ;]

~ocb | 2008-04-8 09:22

Trzy razy wiecej ludzi niz na meczach w tamtym sezonie to wieksza kasa z biletow dla klubu. Faktycznie ciezko to pojac.

~kolo dag | 2008-04-8 10:43

tak tylko kasy z biletow jest o duzo mniej bardzo duzo ludzi wchodzi z darmo badz brzez ogrodzenie badz na tych samych karnetach teraz jest dobra okazja zeby klub zarobił na biletach a i tak nic z tego ta ochrona co polnue porzadku to lipa kazdy wchodzi jak chce a klub na tym traci choc i tak nie ma za wiele. a do diabla dac 5 zeta za bilet na II lige to nie majatek praktycznie to smieszna cena a i tak nie pasuje
pozdrawiam

~kibic | 2008-04-8 11:10

tak trzymac ! kibice nie pozwolcie sie prowokowac !jestescie najlepsi w polsce.

~korupcja | 2008-04-8 11:13

~stalowiak | 2008-04-8 11:30

mogli by przy glownej bramie otworzyc jeszcze jedno wejscie bo sie robi straszna kolejka a przy wejsciu na krzeselka otworzyc jeszcze jedna kase , a wyjscie z sektora z krzeselkami po meczu to tragedia.
a co z nowym zegarem !!!!! mial byc przed runda wiosenna a tu na razie ani widu ani slychu!!!
mogli by w koncu pomyslec o nowym stadionie bo juz teraz peka w szwach a co by bylo jakby nasi byli w czubie tabeli??

~kibic | 2008-04-8 11:34

NO WLASNIE CO Z TYM STADIONEM!!!!!
Moze jakas petycje do Slezaka wystosowac!!!
W Tarnobrzegu buraki juz remontuja stadion .

~sss | 2008-04-8 12:06

ZAPOWIEDŹ MECZU Z ŁKSem ŁOMŻĄ
################## ##############

» LINK

################## ##############
Pozdrawiam

~bodi_zks | 2008-04-8 13:04

A co ma tytul artykulu wspolnego z jego tekstem? Myslalem ze chodzi o budzet klubu i niestety rozczarowalem sie po przeczytaniu tego artykulu.Tytul powinien brzmiec "Wieksza frekwencja" bo rzeczywiscie jest ostatnio zajebista.Z Lomza trzeba wygrac i nie wyobrazam sobie innego wyniku niz zwyciestwo.Zwlaszcza po tym co pokazali ze Slaskiem.Tylko ta cholerna skutecznosc zeby tak nie szwankowala.

~bodi_zks | 2008-04-8 13:06

A ze wieksza frekwencja to wiecej kasy to wiadomo ale pewnie kazdy myslal zaraz ze sponsor itp.. choc z drugiej storny pewnie tytul newsa bylby z wykrzyknikiem wtedy.

~Jacek Gmoch | 2008-04-8 13:21

w zapowiedzi jest błąd
"Pomożemy piłkarzom..." powinno byc

~kibic | 2008-04-8 13:28

sluchajcie w sobote o 16 na mecz pilkarzy a po meczu graja koszykarze play-off z Zastalem Zielona Góra stan rywalizacji 1:1 ich tez trzeba wspomodz ... pozdrawiam

~jw27 | 2008-04-8 13:49

Niech się wpisują Ci którzy weszli przez płot i okradli własny klub!!!!złodzieje!!!

~do kibic | 2008-04-8 14:36

koszykarze grają w środę i w czwartek.

~hhh | 2008-04-8 14:54

Tak pierdolicie o tych biletach, że wchodzili dwóch na jeden itd. Ale kurwa jeden z drugim baran niech pomyśli, że się one kurwa kończą w kasie. I gdyby nie to, że ktoś pomyślał i pogadał z prezesem o tym, żeby wchodzić dwóch na jeden to by połowa z nas nie wlazła. Jest ograniczona liczba wejściówek w naszym klubie i tyle. Elo

~WujekSamoZlo | 2008-04-8 15:13

Łomża prawdopodobnie z nowym trenerem. Ten mecz Stal musi wygrac. Ostatnio najlepszy na boisku byl Jaro. Slabe zmiany dali Streciwilk i Lawecki. Salami podobno nie chce sie poddac zabiegowi kolana i mozliwe ze nie pogra do konca sezonu. A przydalby sie, ale z niewolnika nie ma pracownika. Z transparentami mozna sie wstrzymac. Doping dobry, tylko zauwazylem ze wiekszosc to woli pokrzyczec "Wyp..." niz ZKS, zwlaszcza na krzeselkach. Zastanowcie sie troche, mecz bez ekipy kibicow przyjezdnych traci duzo na jakosci. Chyba lepiej pokazac jak sie bawi Stalowka, niz polowe meczu krzyczec "Wyp...". To mlyn powinien prowadzic doping a krzeselka i kryta sie wlaczac. Na razie musze to byc proste teksty, mozliwe jest tez powtarzanie przez reszte stadionu ale mlyn musi byc bardzo glosny, zeby kazdy slyszal co powtarzac. Mowicie ze na mlynie polowa to zbieranina i tak jest, ale sami jestesmy sobie winni, bo wszedzie w zapowiedziach jest aby uderzac na sektor B, no to uderzaja. Przeciez kazdy starszy kibic o meczu wie, mozna werbowac tylko nowych. Wpadlem na taki pomysl zeby przed meczem z Motorem, jezeli by byla zbiorka serpentyn to taka serpentynke sprzedawac za 50 gr czy za 1 zl przed wejsciem na stadion. Wtedy kazdy kto chcialby sobie rzucic musialby kupic sobie. Mysle ze i tez strona Stali ta oficjalna slabo funkcjonuje. Brak tam jakis reklam i ogolnie zycia. A moznaby wstawic chociaz jakies reklamy bukmacherow. Jakos tak w klubie nikt nie dba o marketing i o budowanie wizerunku klubu, a przeciez tez idzie na tym zarobic. Jeszcze co do pijanych osob. Ja rozumie ze mozna wypic piwo przed meczem lub walnac setke, lae zeby w 20 min meczu koles nie mogl ustac na nogach to przesada. Takich osob sluzby porzadkowe niepowinny wpuszczac, no ale oni sie tylko przygladaja wszystkiemu. Pozdro dla wszystkich sympatykow Stali.

~buhaha jaro | 2008-04-8 15:30

~zks | 2008-04-8 15:37

Juz po typerze ? tak jak kiedyś że nie został dokończony ?

~wierny kibic | 2008-04-8 15:37

koszykarze graja w sobotę i niedzielę!!!

~Stal | 2008-04-8 15:39

Całkowicie zgadzam sie z WukkiemSamoZło

~zapowiedz | 2008-04-8 15:51

mam takie male ale do zapowiedzi.. fajna spoko jest i wogole.. tylko na koncu chyba raczej powinno byc pomozemy pilkarzom w zwyciestwie... :p pozdro

~elo | 2008-04-8 16:11

nikt na krzeselkach nikogo nie wyzywal,wypierdalac krzyczal caly stadion po czerwonej kartce dla slaska a to normalne,hehe na zaczepki slaska :cala polska w cieniu slaska ,zamiast w cieniu bylo jebie slaska tyle w temacie po co czepiac sie rzeczy ktore nie maja zadnego znaczenia chodze na mecze dlugo i oby taka atmosfera trwala jak najdluzej to zajebista sprawa kiedys tak nie bylo,pozdrawiam

~pytajnik | 2008-04-8 16:58

Skąd sie bierze serpentyny ?

~stalowka | 2008-04-8 17:09

1 wszystko jest ok doping super krzeselak daja rade .Ale kryta to jest chunia jest kilku najebanych kolesi i bardzo chca krecic . Ale nie tedy droga . I buntuje jenden z drugim zwyklych kiboli wstancie jestescie pojebani !!!!!! . poraszka !!! jestesmy kibicami ale nie ten wulgaryzm . NIech ci kolesie zrobia wypad z krytej. ps. kryta bez najebania

~stali | 2008-04-8 17:15

z serpentynowni:D nie no ze sklepow chyba nie?

~lukasz | 2008-04-8 17:27

kibice pokazuja ze zalezy i m na tym zeby w Stalowej byla pilka - byla Stalowka.
teraz czas na reakcje zarzadu na sprowadzenie sponsora strategicznego. kibice oczekuja tego samego od zarzadu co od siebie

~Adamos | 2008-04-8 17:30

» LINK
Dobrze ze ten anty-trener Białek w ostatniej chwili zrezygnował z trenowania Stalówki ,jakby był trenerem Stalówki i dokonałby takiego samego czynu co w meczu Odry to by nie miał życia z kibicami na Hutniczej

~Perła | 2008-04-8 17:33

co do krzesełek to na Slasku fatalnie to szlo... i dopingowala tylko grupa kilkudziesieciu osob ktore znajdowaly sie obok tego Fana co stał na płocie i to jeszcze dosc nieudolnie jakis jeden sie wyrywal za wczesnie ze spiewem podsumowujac 3/4 krzeselek tylko stala i nic dopingu wiec lepiej usiasc pozdrawiam

~peter | 2008-04-8 19:05

nie usiąść ku.wa nie usiąść!
siedziec to sobie może honorowa ew. część krytej
cały stadion powinien stać i dopingować tak dobrze jak sie da ale nie siedzieć na dupach!

~moim zdaniem | 2008-04-8 19:32

Moim skromnym zdaniem na meczu z ŁkS-em powinny wisieć flagi ta z fc new york i fc chicago a z takiego powodu ze jak ktoś był w USA to pewnie wie jak duży jest konflikt pomiędzy Łomżą a Stalową Wolą wie jak ci ludzie sie nienawidzą . Sam byłem więc wiem takie moje skromne zdanie.

~gocin | 2008-04-8 19:33

stac ma sie za bramka tylko.
reszta nie ma obowiazku.
co nie zmienia faktu, ze jak sie idzie na mecz, to tzreba dopngowac.
pozdr

~usazks | 2008-04-8 19:45

Na meczu prosimy wywiesić flagi FC Chicago i FC New York, !łomża to nasz wróg na tym terenie! taki jak tarnobrzeg w Polsce!

~do peter | 2008-04-8 20:02

TY chyba jestes z tych so maja po2 promile (chyba ze sie myle soory) moim zdanie mlyn prowadzi doping a my go sluchamy .... pozdro dla normalnych z krytej

~do peter | 2008-04-8 20:04

i odpowiadamy tak bedzie najlepiej a nie haaaoooosss wprowdzacie na stadionie ...ok

~peter | 2008-04-8 20:12

Kolego nie 2 promile, tylko odwiedziłem pare stadionów i widziałem jaka powinna być atmosfera na stadionie. Kiedy ludzie siedzą to siada też doping, nie chce się nic krzyczeć. Zobacz jak jest na Lechu, Wiśle i Legii (sprzed protestu), tam 80% stadionu cały mecz stoi i dopinguje. No chyba że chcesz żeby wróciła stypa i jedyny doping to jakies żenujące żarty dziadków, to sobie siedź.

~peter | 2008-04-8 20:14

zobacz jak było na GieKSie, na krzesełkach jak były flagi to wszyscy stali i co źle było? Wolałbyś żeby wtedy krzesełka siedziały?

~SG | 2008-04-8 20:17

Bardzo dobry mecz, dobra oprawa... mecz powiniscie Cie wygrac co najmniej 3-0!...

Nas na meczy ok. 40 porosiadanych po roznych sektorach!
PZDR'o STAL GORZYCE

~tomek | 2008-04-8 20:21

odnosnie lomzy chlopaki sa wporzadku bylem to wiem w stanach w new jersey np bo tam bylem naszym wrogiem jest jaga bialystok,ale flagi mozna wywieszac tam polowa lomzy siedzi w stanach pozdrawiam

~stal | 2008-04-8 20:29

ej słyszałem ze ma być jakaś zgoda z pogońia leżajsk.i ze oni chca być w fan clubie

~do peter | 2008-04-8 20:41

Ja lubie zajebiscei doping siedzielam na mlynie za czasow Musiala i nawet wczesniej ale mnie wk..rwia takie cos jak mlyn spewa a kryta pierdzieli cos inego . zrozum ja moge skakac klaskac spiewac zeby bylo zajebiscie !!

~peter | 2008-04-8 21:21

No to super, wszyscy niech się dostosowują do młyna, ja tylko protestowałem żeby nie siedzieć w czasie meczu!

~Perła | 2008-04-8 22:26

zaczołem ta dyskusje na temat tego ze krzeselka powinny usiasc bo 3/4 tylko stoi i tak nie spiewa!!! a ci co spiewaja to tez im to za bardzo nie wychodzi ale brawo za checi

~peter | 2008-04-8 22:45

nie wychodzi to co, maja nie probowac? spoko, pare meczy i bedzie coraz lepiej !

~xyx | 2008-04-9 00:34

krzaeselkom nie wychodzi.... klucil bym sie ale jak tak twierdzisz too niech ci bedzie przynajmjiej chlopaki cos probuja i dosyc glosny jest doping z ich strony popatrz na mlyn piszesz ze krzeselkom nie wychodzi ze strony mlynu tez jest b duzo niedokladnosci masz przyklad klaskania z bebnem niektorzy tego wcale niekumaja i wychodzi parodia a spiew tez niejest najlepszy bylo na slasku grubo ponad 5 setek jak by to wszystko ryklo rowno i glosno to powinnii dzialkowicze to slyszec a jest calkioem inaczej takie mruczenie ze na krzeselkach niewiadomo co oni spiewaja tyle w tym temacie pozdrowionka.

~fsdfds | 2008-04-9 01:44

5 setek? chyba 5 setek razy dwa :)

~młd | 2008-04-9 03:14

cały czas jest marudzenie ze krzeselka "to" ze krzeselka "tamto" i takie tam..... wiekszosc typów co na krzeselkach krzyczy to sa ludzie kolo trzydziestki (przynajmniej Ci co stoja niedaleko przyjezdnych), ktorzy swoje juz na mlynie
wystali ze tak powiem- teraz rodzina dom ...... wiec inne priorytety, ale i tak daja rade bardziej niz te mlode siurki co stoja na krzesełkach, a pozniej woża sie po miescie w szalach tylko po to zeby sie pokazac.......a na komende ze strony "starych kibicow z krzeselek "- "spiewamy kurwa razem z młynem" tylko sie glupio patrza...... wiec pozostaje sie tylko cieszyc ze jest jak jest....z czasem to sie wszystko dotrze...i bedzie git !!!! a wszyscy tak narzekaja , a wystarczy obojetnie ktory filmik ogladnac zeby zobaczyc jak kozacko jest ostatnio na meczach....czy rowno z mlynem czy nie ....atmosfera jest zajebista !!!! sam juz prawie 12 lat chodze na stalowke i tak dobrze chyba jeszcze nie bylo !!! pozdrowienia dla wszystkich fanow stalowki !!!! OBY BYŁO NAS JAK NAJWIECEJ

~Siarkowiec | 2008-04-9 10:30

Pierdolenie kotka za pomocą młodka

~zks | 2008-04-10 22:27

wypierdalaj cieciu z siarki!!! idź zbierać gówna na łopate ze swojego pastwiska hahahaha IV liga hahaha

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Stal Mielec (2:1)
2013-08-21
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 19 407 razy
Garbarnia Kraków - STAL (2:1)
2012-10-27
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 10 426 razy
STAL - Znicz Pruszków (3:0)
2014-09-06
Ilość zdjęć: 45
Wyświetleń: 19 904 razy
Wigry Suwałki - STAL (0:2)
2013-10-05
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 8 169 razy
Osób Online: 36 / Czas gen. strony: 0.03575