Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola !!!

Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola !!!

Stal Stalowa Wola to klub z tradycjami i kibicami. Z myślą o jeszcze lepszych i bardziej widowiskowych prezentacjach na trybunach przy ulicy Hutniczej oraz na meczach wyjazdowych powstaje Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola.
Przewodzić mu będą powszechnie znane osoby, a członkiem SKSSW będzie mógł zostać każdy z was jeśli spełni warunki przyjęcia,  te natomiast będą podane już wkrótce na naszej stronie.
Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola będzie miało na celu szukanie środków na oprawy meczowe, dofinansowania meczów wyjazdowych itp.
W tym celu powstanie na naszym stadionie pełno prawny sklep kibica Stali Stalowa Wola, programy przed meczowe z reklamami sponsorów oraz inne.
Do powstania SKSSW potrzeba minimum piętnastu aktywnych członków by móc działać zgodnie z prawem, dlatego też za pośrednictwem tej informacji zapraszamy wszystkich chętnych którzy ukończyli 18 lat i są tym zainteresowani o kontakt e-mailowy : skssw@op.pl .
W e-mailu zwrotnym podane zostaną bardziej szczegółowe informacje oraz data i miejsce w którym się spotkamy żeby omówic szczegóły.

Komentarze (20)

~stalowiak | 2008-04-8 20:40

z tym sklepem to zajefajny pomyśł .gratulacje za dobry pomysł dla organizatora!!!

~234 | 2008-04-8 20:41

Przydalby sie jakis prawnik w Stowarzyszeniu i jacys wplywowi ludzie bo ludzie z zarzadu tylko siedza na stolkach i bija brawo a sami huja potrafia zrobic...
z tego co widze to albo my znajdziemy sponsora dla STALI albo nikt...
Bardzo dobra wiadomosc tak czy inaczej!

~marian | 2008-04-8 20:43

super pomysł !

~robert_ww | 2008-04-8 20:57

wielki respekt za inicjatywe!
kolejny krok do przodu w naszym małym światku kibicowskim ;)
przed nami (mam na mysli też ludzi z krzeselek i krytej) prawdziwy egzamin w postaci meczu z Łomżą - trzeba przede wszystkim powtórzyć frekwencje i udoskonalać doping.

~Cz. | 2008-04-8 20:59

Oby tylko nie skonczylo sie jak pare lat temu bo podobna inicjatywa juz byla ale po dzialalnosci tej grupy nie ma jzu sladu.
Mimo wszystko inicjatywa godna podziwu.
Pozdrawiam.

~galileusz | 2008-04-8 21:04

A tymczasem jeżeli chodzi o sam mecz to nasi sobotni goście mają spore problemy:

"Witold Mroziewski nie jest już trenerem piłkarzy drugoligowej drużyny ŁKS Łomża. Zarząd klubu rozwiązał z nim umowę za porozumieniem stron. W sobotę po przegranym meczu z Motorem Lublin Mroziewski oddał się do dyspozycji zarządu klubu.
Jak powiedział, uznał że zdobyty jeden punkt w pięciu meczach to zbyt słabe osiągnięcie jego drużyny."

Tym większa szansa dla nas na trzy oczka i podreperowanie pozycji w tabeli. :)
Wszyscy na Łomżę. POzdro :)

~megafon | 2008-04-8 21:48

rozklejac plakaty na osiedlach i organizować zbiórki na sobotni meczyk z łomża. niech ta mobilizacja stanie sie u nas stałym elementem przed kazdym meczem a nie tylko na najwazniejsze mecze. piłkarze graja dla nas , my dopingujemy pilkarzy i nie wazne z kim gramy i czy mecze wygrywamy MY STAL KOCHAMY I SERCE SWOJE JEJ ODDAMY. tak wiec w sobotę wszyscy na ten wazny mecz i pomózmy naszym piłkarzom zdobyć bardzo wazne 3 punkty które uchronia naszą drózyne przed spadkiem. do zobaczenia w sobote o 16 na hutniczej

~sss | 2008-04-8 22:30

ZAPOWIEDŹ MECZU Z ŁKSem ŁOMŻĄ

################## ##############

» LINK


################## ##############

Pozdrawiam

~forcesco | 2008-04-8 22:39

ten artykul powinienen sie znalesc najlepiej w gazecie aby wszyscy go zobaczyli. pozdrawiam'38

~kosz | 2008-04-8 22:44

~Stalowy | 2008-04-8 22:52

jaki jest adres nowej strony kibiców Stali Gorzyce.

~zzxzxc | 2008-04-9 02:55

~młodynie | 2008-04-9 09:46

******************** ******************** *******
Panowie i Panie!!!! kto chce się dobrze bawić na krzesełkach, niech przyjdzie na literki "M" i "O"!!!!
Tylko przyjdźcie z szalikiem i macie umieć przyśpiewki Stalówki!!!
POzdro
****************** ******************** *********

~Dampe | 2008-04-9 10:51

Zabawa zabawą, ale lukajcie też na ludzi którzy z meczów robią sobie libacje alkoholowe. Przez takie osoby całkowicie psuje się wizerunek Nas kibiców.

~Do Młodynie | 2008-04-9 13:53

byłem ostatnio bodajże na "M" - zabawa średnia, a znajomość przyśpiewek przez kibiców tam siedzących prawie żadna i zaangazowanie też niewielkie.

Tylko Stalówka !!

~Krisi | 2008-04-9 19:19

ALe dokladnie trzeba miec ukonczone 18 lat zeby byc czlonkiem tego stowarzyszenia

~unkown | 2008-04-9 19:25

Narazie zbierzemy 15 osob i kazda z nich musi miec ukonczone 18 lat. Jak narazie zainteresowanie nie jest zbyt wielkie, a pierwsze spotkanie juz w piatek.

~KRK | 2008-04-10 12:02

Chętnie dołączył bym do Stowarzyszenia. Na codzień jednak mieszkam w Krakowie, dlatego ciężko mówić o jakiejś aktywnej działalności. Jeżeli jednak chodzi o sytuacje, gdy Stowarzyszenie już powstanie, chętnie zostanę członkiem i będę uiszczał stosowne składki. Pozdrawiam i brawa dla pomysłodawców.

~Krisi | 2008-04-10 14:03

Jesli nie trzeba bedzie miec 18 lat to ja tez chetnie zostane czlonkiem tego stowarzyszenia

~Gnoj | 2008-04-11 14:17

Siemka

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola

Radomiak Radom             Stal Stalowa Wola
2019-03-23, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg

Stal Stalowa Wola             Siarka Tarnobrzeg

1 : 0

Szymon Jarosz 90     
Sędzia: Dawid Bukowczan (Żywiec)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 24 13-5-6 44
2 Widzew Łódź 23 12-8-3 44
3 GKS Bełchatów 24 11-9-4 42
4 Elana Toruń 24 10-10-4 40
5 Olimpia Grudziądz 24 12-4-8 40
6 Górnik Łęczna 24 10-8-6 38
7 Stal Stalowa Wola 24 11-4-9 37
8 Resovia Rzeszów 23 9-6-8 33
9 Skra Częstochowa 24 9-5-10 32
10 Znicz Pruszków 24 8-7-9 31
11 Pogoń Siedlce 24 8-6-10 30
12 Gryf Wejherowo 24 7-6-11 27
13 Błękitni Stargard Szcz. 24 8-3-13 27
14 Ruch Chorzów 24 6-8-10 26
15 Rozwój Katowice 24 6-7-11 25
16 ROW 1964 Rybnik 23 4-10-9 22
17 Siarka Tarnobrzeg 23 6-4-13 22
18 Olimpia Elbląg 22 5-6-11 21

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
2019-04-13 STAL - GKS Bełchat..
2019-04-20 Olimpia Grud.. - STAL
2019-04-24 STAL - Olimpia Elbl..
2019-04-28 Rozwój Kato.. - STAL
2019-05-04 STAL - Znicz Pruszk..
2019-05-11 STAL - Górnik Łę..
2019-05-18 Gryf Wejherowo - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (834)
» Fanatyk38 (653) » Kamilosss (386)
» Slim1938 (380) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Acer (322)
» Filip kacper k. (303) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Ruch Chorzów - STAL (2:0)
2006-10-20
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 7 883 razy
Puszcza Niepołomice - STAL (3:2)
2012-05-19
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 1 198 razy
STAL - Tłoki Gorzyce (5:0)
2005-06-11
Ilość zdjęć: 51
Wyświetleń: 67 392 razy
STAL - KSZO Ostrowiec Św (1:1)
2009-08-15
Ilość zdjęć: 41
Wyświetleń: 107 376 razy
Osób Online: 30 / Czas gen. strony: 0.03527