Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola !!!

Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola !!!

Stal Stalowa Wola to klub z tradycjami i kibicami. Z myślą o jeszcze lepszych i bardziej widowiskowych prezentacjach na trybunach przy ulicy Hutniczej oraz na meczach wyjazdowych powstaje Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola.
Przewodzić mu będą powszechnie znane osoby, a członkiem SKSSW będzie mógł zostać każdy z was jeśli spełni warunki przyjęcia,  te natomiast będą podane już wkrótce na naszej stronie.
Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola będzie miało na celu szukanie środków na oprawy meczowe, dofinansowania meczów wyjazdowych itp.
W tym celu powstanie na naszym stadionie pełno prawny sklep kibica Stali Stalowa Wola, programy przed meczowe z reklamami sponsorów oraz inne.
Do powstania SKSSW potrzeba minimum piętnastu aktywnych członków by móc działać zgodnie z prawem, dlatego też za pośrednictwem tej informacji zapraszamy wszystkich chętnych którzy ukończyli 18 lat i są tym zainteresowani o kontakt e-mailowy : skssw@op.pl .
W e-mailu zwrotnym podane zostaną bardziej szczegółowe informacje oraz data i miejsce w którym się spotkamy żeby omówic szczegóły.

Komentarze (20)

~stalowiak | 2008-04-8 20:40

z tym sklepem to zajefajny pomyśł .gratulacje za dobry pomysł dla organizatora!!!

~234 | 2008-04-8 20:41

Przydalby sie jakis prawnik w Stowarzyszeniu i jacys wplywowi ludzie bo ludzie z zarzadu tylko siedza na stolkach i bija brawo a sami huja potrafia zrobic...
z tego co widze to albo my znajdziemy sponsora dla STALI albo nikt...
Bardzo dobra wiadomosc tak czy inaczej!

~marian | 2008-04-8 20:43

super pomysł !

~robert_ww | 2008-04-8 20:57

wielki respekt za inicjatywe!
kolejny krok do przodu w naszym małym światku kibicowskim ;)
przed nami (mam na mysli też ludzi z krzeselek i krytej) prawdziwy egzamin w postaci meczu z Łomżą - trzeba przede wszystkim powtórzyć frekwencje i udoskonalać doping.

~Cz. | 2008-04-8 20:59

Oby tylko nie skonczylo sie jak pare lat temu bo podobna inicjatywa juz byla ale po dzialalnosci tej grupy nie ma jzu sladu.
Mimo wszystko inicjatywa godna podziwu.
Pozdrawiam.

~galileusz | 2008-04-8 21:04

A tymczasem jeżeli chodzi o sam mecz to nasi sobotni goście mają spore problemy:

"Witold Mroziewski nie jest już trenerem piłkarzy drugoligowej drużyny ŁKS Łomża. Zarząd klubu rozwiązał z nim umowę za porozumieniem stron. W sobotę po przegranym meczu z Motorem Lublin Mroziewski oddał się do dyspozycji zarządu klubu.
Jak powiedział, uznał że zdobyty jeden punkt w pięciu meczach to zbyt słabe osiągnięcie jego drużyny."

Tym większa szansa dla nas na trzy oczka i podreperowanie pozycji w tabeli. :)
Wszyscy na Łomżę. POzdro :)

~megafon | 2008-04-8 21:48

rozklejac plakaty na osiedlach i organizować zbiórki na sobotni meczyk z łomża. niech ta mobilizacja stanie sie u nas stałym elementem przed kazdym meczem a nie tylko na najwazniejsze mecze. piłkarze graja dla nas , my dopingujemy pilkarzy i nie wazne z kim gramy i czy mecze wygrywamy MY STAL KOCHAMY I SERCE SWOJE JEJ ODDAMY. tak wiec w sobotę wszyscy na ten wazny mecz i pomózmy naszym piłkarzom zdobyć bardzo wazne 3 punkty które uchronia naszą drózyne przed spadkiem. do zobaczenia w sobote o 16 na hutniczej

~sss | 2008-04-8 22:30

ZAPOWIEDŹ MECZU Z ŁKSem ŁOMŻĄ

################## ##############

» LINK


################## ##############

Pozdrawiam

~forcesco | 2008-04-8 22:39

ten artykul powinienen sie znalesc najlepiej w gazecie aby wszyscy go zobaczyli. pozdrawiam'38

~kosz | 2008-04-8 22:44

~Stalowy | 2008-04-8 22:52

jaki jest adres nowej strony kibiców Stali Gorzyce.

~zzxzxc | 2008-04-9 02:55

~młodynie | 2008-04-9 09:46

******************** ******************** *******
Panowie i Panie!!!! kto chce się dobrze bawić na krzesełkach, niech przyjdzie na literki "M" i "O"!!!!
Tylko przyjdźcie z szalikiem i macie umieć przyśpiewki Stalówki!!!
POzdro
****************** ******************** *********

~Dampe | 2008-04-9 10:51

Zabawa zabawą, ale lukajcie też na ludzi którzy z meczów robią sobie libacje alkoholowe. Przez takie osoby całkowicie psuje się wizerunek Nas kibiców.

~Do Młodynie | 2008-04-9 13:53

byłem ostatnio bodajże na "M" - zabawa średnia, a znajomość przyśpiewek przez kibiców tam siedzących prawie żadna i zaangazowanie też niewielkie.

Tylko Stalówka !!

~Krisi | 2008-04-9 19:19

ALe dokladnie trzeba miec ukonczone 18 lat zeby byc czlonkiem tego stowarzyszenia

~unkown | 2008-04-9 19:25

Narazie zbierzemy 15 osob i kazda z nich musi miec ukonczone 18 lat. Jak narazie zainteresowanie nie jest zbyt wielkie, a pierwsze spotkanie juz w piatek.

~KRK | 2008-04-10 12:02

Chętnie dołączył bym do Stowarzyszenia. Na codzień jednak mieszkam w Krakowie, dlatego ciężko mówić o jakiejś aktywnej działalności. Jeżeli jednak chodzi o sytuacje, gdy Stowarzyszenie już powstanie, chętnie zostanę członkiem i będę uiszczał stosowne składki. Pozdrawiam i brawa dla pomysłodawców.

~Krisi | 2008-04-10 14:03

Jesli nie trzeba bedzie miec 18 lat to ja tez chetnie zostane czlonkiem tego stowarzyszenia

~Gnoj | 2008-04-11 14:17

Siemka

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Stal Stalowa Wola             Cracovia II
2023-03-04, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lublinianka Lublin

Stal Stalowa Wola             Lublinianka Lublin

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 ŁKS Łagów 17 11-4-2 37
2 Avia Świdnik 17 10-5-2 35
3 Wieczysta Kraków 17 10-4-3 34
4 Stal Stalowa Wola 17 11-1-5 34
5 Cracovia II 17 10-3-4 33
6 Orlęta Radzyń Podlaski 17 10-2-5 32
7 KSZO Ostrowiec Św 17 8-3-6 27
8 Korona II Kielce 17 6-6-5 24
9 Wisłoka Dębica 17 6-5-6 23
10 Podlasie Biała Podlaska 17 5-7-5 22
11 Chełmianka Chełm 17 5-4-8 19
12 Sokół Sieniawa 17 5-3-9 18
13 Lublinianka Lublin 17 5-1-11 16
14 Podhale Nowy Targ 17 4-4-9 16
15 Czarni Połaniec 17 5-1-11 16
16 Unia Tarnów 17 4-4-9 16
17 KS Wiązownica 17 3-4-10 13
18 Wisła Sandomierz 17 3-3-11 12

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Podbeskidzie BB (3:1)
2006-07-30
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 21 507 razy
STAL - Raków Częstochowa (1:1)
2015-10-10
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 62 865 razy
Kolejarz Stróże - STAL (2:0)
2007-06-24
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 13 091 razy
STAL - Olimpia Elbląg (1:0)
2010-10-09
Ilość zdjęć: 49
Wyświetleń: 208 629 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.01284