Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola !!!

Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola !!!

Stal Stalowa Wola to klub z tradycjami i kibicami. Z myślą o jeszcze lepszych i bardziej widowiskowych prezentacjach na trybunach przy ulicy Hutniczej oraz na meczach wyjazdowych powstaje Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola.
Przewodzić mu będą powszechnie znane osoby, a członkiem SKSSW będzie mógł zostać każdy z was jeśli spełni warunki przyjęcia,  te natomiast będą podane już wkrótce na naszej stronie.
Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola będzie miało na celu szukanie środków na oprawy meczowe, dofinansowania meczów wyjazdowych itp.
W tym celu powstanie na naszym stadionie pełno prawny sklep kibica Stali Stalowa Wola, programy przed meczowe z reklamami sponsorów oraz inne.
Do powstania SKSSW potrzeba minimum piętnastu aktywnych członków by móc działać zgodnie z prawem, dlatego też za pośrednictwem tej informacji zapraszamy wszystkich chętnych którzy ukończyli 18 lat i są tym zainteresowani o kontakt e-mailowy : skssw@op.pl .
W e-mailu zwrotnym podane zostaną bardziej szczegółowe informacje oraz data i miejsce w którym się spotkamy żeby omówic szczegóły.

Komentarze (20)

~stalowiak | 2008-04-8 20:40

z tym sklepem to zajefajny pomyśł .gratulacje za dobry pomysł dla organizatora!!!

~234 | 2008-04-8 20:41

Przydalby sie jakis prawnik w Stowarzyszeniu i jacys wplywowi ludzie bo ludzie z zarzadu tylko siedza na stolkach i bija brawo a sami huja potrafia zrobic...
z tego co widze to albo my znajdziemy sponsora dla STALI albo nikt...
Bardzo dobra wiadomosc tak czy inaczej!

~marian | 2008-04-8 20:43

super pomysł !

~robert_ww | 2008-04-8 20:57

wielki respekt za inicjatywe!
kolejny krok do przodu w naszym małym światku kibicowskim ;)
przed nami (mam na mysli też ludzi z krzeselek i krytej) prawdziwy egzamin w postaci meczu z Łomżą - trzeba przede wszystkim powtórzyć frekwencje i udoskonalać doping.

~Cz. | 2008-04-8 20:59

Oby tylko nie skonczylo sie jak pare lat temu bo podobna inicjatywa juz byla ale po dzialalnosci tej grupy nie ma jzu sladu.
Mimo wszystko inicjatywa godna podziwu.
Pozdrawiam.

~galileusz | 2008-04-8 21:04

A tymczasem jeżeli chodzi o sam mecz to nasi sobotni goście mają spore problemy:

"Witold Mroziewski nie jest już trenerem piłkarzy drugoligowej drużyny ŁKS Łomża. Zarząd klubu rozwiązał z nim umowę za porozumieniem stron. W sobotę po przegranym meczu z Motorem Lublin Mroziewski oddał się do dyspozycji zarządu klubu.
Jak powiedział, uznał że zdobyty jeden punkt w pięciu meczach to zbyt słabe osiągnięcie jego drużyny."

Tym większa szansa dla nas na trzy oczka i podreperowanie pozycji w tabeli. :)
Wszyscy na Łomżę. POzdro :)

~megafon | 2008-04-8 21:48

rozklejac plakaty na osiedlach i organizować zbiórki na sobotni meczyk z łomża. niech ta mobilizacja stanie sie u nas stałym elementem przed kazdym meczem a nie tylko na najwazniejsze mecze. piłkarze graja dla nas , my dopingujemy pilkarzy i nie wazne z kim gramy i czy mecze wygrywamy MY STAL KOCHAMY I SERCE SWOJE JEJ ODDAMY. tak wiec w sobotę wszyscy na ten wazny mecz i pomózmy naszym piłkarzom zdobyć bardzo wazne 3 punkty które uchronia naszą drózyne przed spadkiem. do zobaczenia w sobote o 16 na hutniczej

~sss | 2008-04-8 22:30

ZAPOWIEDŹ MECZU Z ŁKSem ŁOMŻĄ

################## ##############

» LINK


################## ##############

Pozdrawiam

~forcesco | 2008-04-8 22:39

ten artykul powinienen sie znalesc najlepiej w gazecie aby wszyscy go zobaczyli. pozdrawiam'38

~kosz | 2008-04-8 22:44

~Stalowy | 2008-04-8 22:52

jaki jest adres nowej strony kibiców Stali Gorzyce.

~zzxzxc | 2008-04-9 02:55

~młodynie | 2008-04-9 09:46

******************** ******************** *******
Panowie i Panie!!!! kto chce się dobrze bawić na krzesełkach, niech przyjdzie na literki "M" i "O"!!!!
Tylko przyjdźcie z szalikiem i macie umieć przyśpiewki Stalówki!!!
POzdro
****************** ******************** *********

~Dampe | 2008-04-9 10:51

Zabawa zabawą, ale lukajcie też na ludzi którzy z meczów robią sobie libacje alkoholowe. Przez takie osoby całkowicie psuje się wizerunek Nas kibiców.

~Do Młodynie | 2008-04-9 13:53

byłem ostatnio bodajże na "M" - zabawa średnia, a znajomość przyśpiewek przez kibiców tam siedzących prawie żadna i zaangazowanie też niewielkie.

Tylko Stalówka !!

~Krisi | 2008-04-9 19:19

ALe dokladnie trzeba miec ukonczone 18 lat zeby byc czlonkiem tego stowarzyszenia

~unkown | 2008-04-9 19:25

Narazie zbierzemy 15 osob i kazda z nich musi miec ukonczone 18 lat. Jak narazie zainteresowanie nie jest zbyt wielkie, a pierwsze spotkanie juz w piatek.

~KRK | 2008-04-10 12:02

Chętnie dołączył bym do Stowarzyszenia. Na codzień jednak mieszkam w Krakowie, dlatego ciężko mówić o jakiejś aktywnej działalności. Jeżeli jednak chodzi o sytuacje, gdy Stowarzyszenie już powstanie, chętnie zostanę członkiem i będę uiszczał stosowne składki. Pozdrawiam i brawa dla pomysłodawców.

~Krisi | 2008-04-10 14:03

Jesli nie trzeba bedzie miec 18 lat to ja tez chetnie zostane czlonkiem tego stowarzyszenia

~Gnoj | 2008-04-11 14:17

Siemka

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów

Stal Stalowa Wola             Resovia Rzeszów
2019-07-27, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-07-27 STAL - Resovia Rzes..
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (843)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (388)
» Slim1938 (385) » Koko (370)
» Acer (337) » Stalowiak1938 (331)
» Filip kacper k. (314) » Jaszczur (302)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Korona Kielce (1:3)
2003-10-18
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 43 972 razy
STAL - Stal Rzeszów (2:1)
2011-04-16
Ilość zdjęć: 39
Wyświetleń: 77 776 razy
STAL - Ruch Chorzów (0:0)
2007-05-23
Ilość zdjęć: 28
Wyświetleń: 43 251 razy
STAL - Błękitni Stargard Szcz. (0:1)
2016-05-11
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 7 310 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.02843