Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Gadżety Stali Stalowa Wola

Gadżety Stali Stalowa Wola

Przypominamy, że zostały zamówione koszulki Stali Stalowa Wola ( http://forum.stalowka.pl/stalowa_wola_29383-0.html ) . Pieniądze na nie będą zbierane w przerwie meczu z ŁKS-em Łomża pod gniazdem. Cena za jedną sztukę to 25 zł. Dla tych którzy będą chcieli zapłacić przy odbiorze cena to 30 zł.


Smycze Stali Stalowa Wola (  http://forum.stalowka.pl/stalowa_wola_29385-0.html ) będą do kupienia pod koniec następnego tygodnia. Cena 10zł/sztuka.

Na meczu z Łomża będzie można kupić także portfele ( http://forum.stalowka.pl/stalowa_wola_29363.html ). Cena 30 złotych/sztuka.

Komentarze (22)

~ | 2008-04-11 12:38

a nie dalo by rady na krzeselkach kupic ?
Naprawde zajebiste te koszulki

~brygada | 2008-04-11 13:13

jak sie nie zapisales na kosuzlke to jej nie kupisz

~stal | 2008-04-11 13:46

widze, ze nie ma juz takiej mobilizacji jak na poprzedznie mecze, nawet na stronce niewiele osob sie wpisuje, jak jutro bedzie 2500+ to bedzie dobrze...

~do Stal | 2008-04-11 13:48

Zdziwisz sie.

~ooo | 2008-04-11 14:54

Na kiedy będą koszulki

~Kruku | 2008-04-11 19:10

Os.Centralne 14-30 pod szkoła nr 7 !!
Tydzień temu było nas ok. 50 osób musimy powtórzyć tą liczbe!!

~ja | 2008-04-11 19:34

ja kupie 2 sztuki ale siedze pod kryta i co ?? to my zwylki kibice nie mozemy kupic ?? to nie tak chyba ma byc

~BZC_BANDA | 2008-04-11 19:43

Co myslicie o zalozaniu galerii slaw w naszym klubie? Powinnismy wyrazic w ten sposob szacunek dla śp Janusza Gałka, Rudolfa Patkolo, Adama Musiala » LINK itd itp
Co Wy na to, aby dac jutro na trybunach poparcie temu pomyslowi??

~koruptor | 2008-04-11 20:01

CBA w siedzibie Korony Kielce

Funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego pojawili się w czwartek w siedzibie kieleckiego klubu na Ściegiennego. Interesowały ich dokumenty Korony z III ligi.

Pracownicy CBA zjawili się na stadionie około południa i pracowali do późnych godzin popołudniowych.

- Sprawdzali dokumenty księgowe z sezonu 2003/2004. Jest tego naprawdę dużo, ale zapewniam, że wszystko odbywało się w bardzo spokojnej atmosferze - uspokaja rzecznik grupy kapitałowej Maciej Topolski.

Przypomnijmy, że właśnie ten okres interesuje wrocławską prokuraturę. Wtedy to kielecki klub grał w III lidze i wywalczył "podejrzany" awans. CBA zatrzymało już dziewięć osób, a sześć z nich usłyszało zarzuty korupcyjne.

W następstwie tych wydarzeń zapowiedź wycofania się z finansowania Korony od nowego sezonu na specjalnej konferencji w ubiegłym tygodniu ogłosił Krzysztof Klicki. Wczoraj jednak biznesmen spotkał się z prezydentem Kielc Wojciechem Lubawskim. Choć dyskutowano o przyszłości kieleckiego pierwszoligowca, obie strony były bardzo mocno tajemnicze.

- Umówiliśmy się, ze nie będziemy udzielać informacji na temat naszej rozmowy. Mogę powiedzieć tylko, że obydwu nam zależy na tym, żeby w Kielcach była piłka nożna. Podczas spotkania rozważaliśmy różne scenariusze i umówiliśmy się, że będzie kolejne spotkanie - zdradził jedynie prezydent miasta.

~OMI | 2008-04-11 20:31

A jak przy odbiorze te koszulki sie bierze to gdzie i kiedy ;>?

~OMI | 2008-04-11 20:32

A jak przy odbiorze sie te koszulki bierze to gdzie i kiedy ;>?

~ja | 2008-04-11 20:48

widze ze jest kilku gosci co sie zajmuja gadzetami .Zrobic sklepik na stadionie (jak tos ma leb do interesow ) i bedzie spokuj kto bedziachcial cos kupic to kupi ja sam bym kupil 2 szale czy koszulki ale niewiem gdzie i takich ludzi jest sporo ???

~M.B | 2008-04-11 20:52

to juz jutro!!

Koooorrbaaaaaaaaa!

~cyc-u | 2008-04-11 21:03

szale i koszulki (pasiaki) bez p[roblemu dostaniecie w sklepie sportowym "Maraton" przy hali targowej obok Żabki:)

~STAL | 2008-04-11 21:48

ludzie nie wiem czy wiecie ze w tą niedziele po raz ostatni na parkiecie w stalowej woli zobaczymy ROMANA PRAWICE!? powinnismy go godnie pozegnac.. tak jak sobie na to zasluzyl!!!!!!! musimy sie pokazac!!tak wiec po meczu z łomżą idziemy na hale mosiru ! jesli nie jutro to w NIEDZIELE BY POZEGNAC wielkiego zawodnika naszego klubu!!

~Kalu | 2008-04-11 22:25

» LINK

Wszyscy z ekspertow typuja pewne zwyciestwo STALOWKI!

~Kuba | 2008-04-11 22:39

zapodajcie melodie do "w sercu głeboko..."

~Okulickiego | 2008-04-11 22:42

» LINK
12 kwietnia o godz. 14:30 widzę Cię pod szkołą nr 7 !! Idziemy całym osiedlem na mecz !! Nasz rywal ŁKS Łomża szykuje do nas wyjazd. Szykuje się zarówno święto kibicowskie jak i piłkarskie. Nieważne czy jeszcze nigdy nie byłeś na meczu - MASZ IŚĆ !! Koszt biletu to marne 5zł !! Więc nie żałować sobie, odpuść 2 piwa, a za to zajebiście się pobawisz !!Podaj to dalej !! Centralne (OCO)
DO BOJĄCYCH SIĘ: Ludzie nie ma się czego bać, na meczach Stalówki panuje wspaniała atmosfera! Śpiewa cały stadion i jest bezpiecznie:))
PODAJ DALEJ !! CENTRALNE (OCO) !!
Jeżeli chciałbyś się przyczynić do zrobienia oprawy (konfetti, serpentyny) lub rozwieszania plakatów-Zaglądnij na » LINK (tam kieruj wszelkie zapytania lub na nr gg 6919555)
Uczyć się piosenek ze śpiewnika na » LINK
Jeżeli nie posiadasz szalika to są one dostępne w MARATONIE(sklep sportowy obok hali targowej cena: ok.25 zł)
Na zbiórkę przynieś "drobne" 2-3zł na oprawę następnych meczy!!
Do przyjścia na mecz zachęcać kolegów, koleżanki, rodzinę - Każdego ! Na zbiórkę przychodzimy na czarno+szalik!
Do zobaczenia na zbiórce!!

~Maurycy | 2008-04-12 08:19

Zaintersowanie meczem w porownaniu do poprzednich jest prawie 0. Fakt plakatow na miescie jest sporo, ale co zrobic jak je spoleczniaki zrywaja?
POKAZMY ZE JESTESMY ZE STALOWKA NA DOBRE I NA ZLE. PRZYJDZIE DZIS NA SEKTOR. TO JEST DOBRY MECZ DO NAUKI NOWYCH PIOSENEK BADZ PRZYSPIEWEK.

~... | 2008-04-12 08:28

a mi sie zdaje ze jak bedzie dzis taka pogoda jak jest w tej chwili to frekfencja spokojnie 4000... nasz młyn moze będzie troche mniejszy ale zbiórki na osiedlach są tqkze przyjdą napewno te osoby co byłe na poprzednich meczach... a kibice z krutej i s krzesełek ich to jebie czy gramy ze sląskiem czy GKS da nich to rywal jak kazdy inny takze mysle ze spokojnie stadion bęzie dzis dosyc gęsto zapełniony!!! POKAZ ZE NIE JESTES SEZONOWYM I JEDNO MECZOWYM KIBICEM!!! PRZYJDZ NA MECZ I BADZ ZAWSZE ZE STALÓWKA!!! NA DOBRE I ZŁE!!

~Kalu | 2008-04-12 08:52

Dziś zgodnym rytmem biją nam
nasze serca, które my
za Stal damy w każdy czas
czy czas dobry, czy czas zły

Nie dla nas jest porażki smak
nie dla nas forma zła
na całe gardła krzyczmy wraz
Stalówka II ligę nadal ma

Gdziekolwiek będzie Stalóweczka grać
blisko czy daleko stąd
tam będzie stalowowolska brać
aby dopingować go!
****************** ******
Hej ZKS- Do boju Stalowa Wola.. Dwie bramki...

~ŚRŚ | 2008-04-12 09:13

Oś. SRÓDMIESCIE!!! dzis na zbiórke KTO MA TO ZIELONĄ!!! KOSZULKĘ a kto nie ma Zielonej TO CZARNĄ!!! (ale lepiej zielona!!) zbiórka 14.30 pod pomnikeim Kwiatkowskiego!!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola

Siarka Tarnobrzeg             Stal Stalowa Wola
2020-09-26, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Podlasie Biała Podlaska

Stal Stalowa Wola             Podlasie Biała Podlaska

3 : 2

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 11 10-0-1 30
2 Sokół Sieniawa 11 6-5-0 23
3 Wisła Sandomierz 11 6-4-1 22
4 Avia Świdnik 10 7-0-3 21
5 ŁKS Łagów 10 5-4-1 19
6 Wólczanka W. Pełkińska 10 5-2-3 17
7 Siarka Tarnobrzeg 10 4-3-3 15
8 Stal Stalowa Wola 8 4-2-2 14
9 Podhale Nowy Targ 8 4-2-2 14
10 Wisłoka Dębica 10 4-1-5 13
11 Korona II Kielce 10 4-0-6 12
12 Chełmianka Chełm 10 3-3-4 12
13 Lewart Lubartów 11 2-5-4 11
14 Stal Kraśnik 11 3-2-6 11
15 Orlęta Radzyń Podlaski 10 3-2-5 11
16 Podlasie Biała Podlaska 9 3-1-5 10
17 KSZO Ostrowiec Św 9 3-0-6 9
18 Cracovia II 10 2-2-6 8
19 KS Wiązownica 10 2-2-6 8
20 Jutrzenka Giebułtów 7 2-0-5 6
21 Hetman Zamość 10 0-2-8 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 0
Wisłoka Dębica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-08-15 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2020-08-00 Jutrzenka Giebuł.. - STAL
2020-09-26 Siarka Tarnobrzeg - STAL
2020-10-03 STAL - Wisła Sandomierz
2020-10-10 KS Wiązownica - STAL
2020-10-17 STAL - Stal Kraśnik
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1820) » Edek38 (1259)
» 1938fc (1110) » Vielitz44 (1090)
» Filip kacper k. (954) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (743) » Kamil (604)
» Kamilosss (530) » Acer (477)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Limanovia Limanova (1:1)
2014-11-22
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 16 633 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (1:0)
2004-06-12
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 10 504 razy
STAL - Warta Poznań (0:0)
2008-11-15
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 22 258 razy
Lechia Gdańsk - STAL (3:0)
2006-11-18
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 16 708 razy
Osób Online: 29 / Czas gen. strony: 0.02497