Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal Stalowa Wola - ŁKS Łomża 0:1 (0:1)

„Stalówka” przegrywa z Łomżą

Stal zagrała bardzo niedokładnie i nieskutecznie, co przełożyło się pierwszą porażkę na własnym boisku w rundzie wiosennej. Podopieczni trenera Władysława Łacha nie wykorzystali szansy na rewanż po porażce 1:5 w Łomży i przegrali dziś z ŁKS 0:1. Katem „Stalówki” okazał się były zawodnik Stali – Sebastian Kęska, który pokonał naszego bramkarza już w 4. minucie spotkania.

W historii wszystkich spotkań rozegranych pomiędzy Stalą Stalowa Wola, a ŁKS Łomża, nigdy nie doszło do wygranej „Stalówki”. Piłkarze Stali dwukrotnie przegrali w Łomży (0:2 i 1:5) i raz bezbramkowo zremisowali w Stalowej Woli. Sztuka pokonania zespołu z Mazowsza nie powiodła się także i dzisiaj.

Sobotnie spotkanie rozpoczęło się dość niespodziewanie, bo od prowadzenia gości. Już w 3. minucie naszego bramkarza pokonał – były zawodnik Stali – Sebastian Kęska. W polu karnym Bartłomieja Piszczka ograł napastnik gości, Bułgar – Georgi Biżew i wrzucił lekko na 10 metr. Tam piłkę głową do siatki skierował jeden z najniższych piłkarzy na boisku, wspomniany wcześniej Kęska. Jak się później okazało było to jedyne trafienie w tym meczu.

Wydawać by się mogło, iż Stal nie odpuści i bramka wyrównująca będzie tylko kwestią czasu. Dwie minuty po stracie gola, z prawej strony pola karnego faulowany był Janusz Iwanicki, lecz dośrodkowanie Krzysztofa Treli pewnie wyłapał bramkarz drużyny gości. W 10. minucie Stal wykonywała rzut rożny, wrzutkę Krystiana Lebiody przed pole karne wybił Pavol Pronaj. Piłkę przejął Łukasz Stręciwilk, lecz jego strzał z dystansu był bardzo niecelny. W 13. minucie Jaromir Wieprzęć wypuścił w tempo „Iwana”, który uderzył z narożnika pola karnego, jednak na posterunku był golkipera z Łomży. Chwilę później w sytuacji sam na sam znalazł się Kamil Gęśla, jednak sędzia główny odgwizdał pozycję spaloną.

Cztery minuty później krosowym podaniem do Iwanickiego popisał się Tadeusz Krawiec, pomocnik Stali z pierwszej piłki odegrał do Wieprzęcia, jednak do dośrodkowania naszego obrońcy nikt nie doszedł. W 18. minucie spotkania dogodnej sytuacji do wyrównania nie wykorzystał „Iwan”, który w sytuacji sam na sam z Pronajem trafił w słupek. Sześćdziesiąt sekund później ładnym rajdem z prawej strony popisał się Łukasz Stręciwilk, podał do Iwanickiego, którego próba dośrodkowania została zablokowana przez obrońców ŁKS.

W 24. minucie zaatakowali goście, jednak kapitalną interwencją popisał się Tomasz Wietecha wybijając piłkę na rzut rożny. W 26. i 28. minucie piłkarze Stali wykonywali rzut wolny, najpierw dośrodkowanie Iwanickiego, a następnie Treli padło łupem obrońców i bramkarza gości. Po półgodzinie gry na 11 metr dośrodkował Trela, jednak do piłki nie doszli zawodnicy Stali. Cztery minuty później Krzysztof Lipecki z bliskiej odległości trafia wprost w bramkarza z Łomży. W 40.minucie faulowany był Wieprzęć, jednak wrzutkę Treli pewnie wyłapał Pronaj. W doliczonej o dwie minuty pierwszej części spotkania, golkipera gości dwukrotnie próbował zaskoczyć Lipecki. Jednak obie próby okazały się nieskuteczne.

Tuż po przerwie zaatakowali goście. W 50. minucie wbiegający w pole karne Stali – Sebastian Kęska idealnie „wyłożył” piłkę do Biżewa. Strzał napastnika ŁKS w porę zablokował Piszczek. Siedem minut później faulowany był „Iwan”, rzut wolny wykonywał Lebioda, po którego dośrodkowaniu doszło do sporego zamieszania w polu karnym gości. Najlepiej w tej sytuacji odnalazł się Trela, jednak piłka po jego uderzeniu została wybita z linii bramkowej. Po sytuacji sam na sam Iwanickiego z pierwszej połowy, była to najdogodniejsza sytuacja do zdobycia gola przez podopiecznych trenera Władysława Łacha.

W 67. minucie z 16. metrów uderzył Iwanicki, jednak piłka po jego strzale przeleciała wysoko nad bramką golkipera gości. Sześć minut po fatalnym uderzeniu „Iwana” swoich sił próbował Trela, lecz piłka po jego uderzeniu wylądowała na murze i wyszła na rzut rożny. W 74. minucie Wieprzęć otrzymuje podanie od Przemysława Pałkusa, jednak obrońcy Stali zabrakło precyzji. Trzy minuty później dogodnej sytuacji nie wykorzystuje Lipecki, który po ładnej wymianie podań Krawca i Iwanickiego nie trafia w bramkę – z zaledwie kilku metrów.

Cztery minuty przed końcem spotkania drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Biżew. Przewagi jednego zawodnika nie zdołała jednak wykorzystać Stal i w konsekwencji przegrała spotkanie przy ulicy Hutniczej 0:1. W szeregi naszej drużyny wkradła się niedokładność i ogromna nieporadność. Szybko stracona bramka na początku spotkania, ustawiła dalszy przebieg gry. Martwi nieskuteczność „Stalówki” w meczach z rywalami z dolnej półki, bowiem Stal w meczach z Pelikanem, Kmitą i ŁKS-em zdobyła zaledwie jeden punkt.

Obecnie zespół Stali w drugoligowej tabeli z dorobkiem 27 punktów zajmuje 13. miejsce. „Stalówka” traci do lidera rozgrywek – drużyny Lechii Gdańsk 23 oczka, natomiast nad strefą spadkową zachowuje przewagę 3 punktów.

Stal Stalowa Wola – ŁKS Łomża 0:1 (0:1)
Sebastian Kęska 4

Żółte kartki: Trela, Gheczy, Lebioda – Biżew

Czerwone kartki: 86. Biżew (za drugą żółtą)

Sędziował: Tomasz Musiał z Krakowa.

Stal Stalowa Wola: Wietecha – Wieprzęć, Piszczek, Gheczy (67. Ławecki), Lebioda – Iwanicki, Lipecki (79. Hadzić), Krawiec, Trela, Stręciwilk – Gęśla (46. Pałkus).

ŁKS Łomża: Pronaj – Galiński, Janicki, Jurgielewicz, Skórnicki (82. Sędrowski), Sulcas (53. Stefańczyk) – Citko, Kęska (86. Gołębiewski), Łazar – Biżew, Bzdęga.

Widzów: 3000.

W 26. kolejce, 19 kwietnia drużyna Stali Stalowa Wola pojedzie do Gdyni, gdzie zmierzy się z miejscową Arką. W rundzie jesiennej piłkarze Stalówki przegrali przed własną widownią 0:1. Wówczas w 10. minucie naszego bramkarza pokonał Grzegorz Niciński.

Arka Gdynia - Stal Stalowa Wola 19 kwietnia, godzina:19:29

Pozostałe wyniki 25. kolejki:

Kmita Zabierzów - Wisła Płock 1:0 (1:0)
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Warszawa 1:0 (0:0)
GKS Katowice - Piast Gliwice 1:1 (1:0)
Lechia Gdańsk - Motor Lublin 1:0 (0:0)
Pelikan Łowicz - GKS Jastrzębie
Znicz Pruszków - Tur Turek
Warta Poznań - Odra Opole
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia


Mikołaj Fołta – www.wstalowej.pl
 

Komentarze (183)

~mietek | 2008-04-12 20:41

no wlasnie jak w relacji wielkie zero powinni sie przejsc na mecz koszykarzy i zobaczyc jak sie walczy na boisku

~Karolek | 2008-04-12 20:44

ale w dupe zesmy dostali

~Cracovia | 2008-04-12 20:46

~matistalowka | 2008-04-12 20:46

stal wygrala w kosza 74-71 z zastalem piekna atmosfera na meczu
jutro wszyscy jutro o 17 na hali
do zobaczenia

~Tomasz | 2008-04-12 20:47

kto nie byl dzis na koszu niech zaluje !!!!!!!!!
za to jutro wszyscy na mecz !!!!!!!!!!

~piotrek | 2008-04-12 20:50

Witam :)) Mogl by mi napisac ktos caly text tej przyspiewki .. "a jak mi ktos powie stalowski psie.. chama zamorduje .. " bo niemoge jej zapamietac nigdy a musze sie nauczyc ;] z gory dzieki

~mmm | 2008-04-12 20:51

wielkie brawa !!!! za walke i zostawione zdrowie na boisku dla stalowki. duze brawa dla kontucjowanego w II kwarcie P.Pydycha który zostawił na boisku wiele zdrowia i poprowadził stal do zwyciestwa przy wysokiej skuteczności. Brawa dla Nikiela za bardzo dobra obrone. W sumie moznaby chwalić całą drużyne za ambicje i walke do ostatniej sekundy meczu.

Takich emocji w stalowej dawno nie bylo a byly wieksze jak na meczu z GieKSa. Po prostu koszykówka na najwyższym poziomie.

WSZYSCY NA MECZ
niedziela
GODZ 17:00
gdzie wiadomo

~jozin | 2008-04-12 21:13

Po dzisiejszym meczu to dochodze do wniosku, że cud będzie jak Stalówka się utrzyma. Jeżeli z Pelikanem i Łomżą u siebie zdobywamy 1 punkt, to co będzie dalej..?
A co sie tyczy Salamiego, to moim zdaniem gościu udaje kontuzje, a jak potem musi już zagrać ( bo sie niy wyleczył) to specjalnie łapie kartki. Podejrzane te jego ciągłe pauzy z powodu kartek i urazów....

~do wyrzej | 2008-04-12 21:16

o moja stalowo nie zdradze cie o moja stalowo nie zdradze cie ini cie zdradzili na ciebie bluzinili ja nie dam sie ja niedam sie a jak mi ktos powie stowski psie a jak mi ktos powie stlowski psie huja zamorduje w morde mu napluje zabawie sie zabawie sie!

~Staś Matias | 2008-04-12 21:19

Podobne epizody z szynką miały inne kluby w przeszłości, trzeba uczyć się na błędach innych,niestety teraz szynka terminuje się...

~hmm | 2008-04-12 21:22

a ja sie caly czas zastanawiam co sie stalo z tym prawdziwym Pałkusem z Tłoków :/

~Damian22STW | 2008-04-12 21:23

Trela chłopie nie wychodz grać skoro nie potrafisz

~bisQp | 2008-04-12 21:26

Jakaś pała zrobiła swój wpis na kibice.net, moim zdaniem powinna być wyznaczona jedna osoba która sie tym zajmuje a nie jakiś grzbiet z włąsnym komentarzem! Piłkarze zagrali dobry mecz ale brak szczęścia, poza tym zrównało sie to z meczem w Pruszkowie gdzie fartem wywiezismy punkt, gol Tadka Krawca w meczu z WKSem po rykoszecie też nie był mierzony! Cieszmy się z tego co mamy!

~bomboniera | 2008-04-12 21:40

Trela, Lipecki - na trening strzelecki - 3 godziny dziennie.
Pałkus - na odchudzanie, bo chyba ubiera kostium piłkarski XXL
Stręciwilk - do Sarzyny
Gęśla - do Planety
Wszyscy piłkarze - na edukacje z taktyki i myślenia!
Jak można było przegrać najważniekszy mecz na tym etapie rozgrywek. Czy oni sobie nie zdają sprawy z teo, że spadek do III ligi to znaczy koniec piłki w Stalowej!!!!?

~ello | 2008-04-12 21:44

nie wiedzialem ze na naszym stadionie sie tyle pije heheh

~mmmm | 2008-04-12 21:48

spadek do II ligi po tym sezonie jest reorganizacja

I lepiej jakby młyn krzyczał ze bedzie w przyszłym sezonie I liga nie druga bo to juz lepiej brzmi!!! :D

A JUTRO W NIEDZIELE
STAL ZASTAL
MOSIR godz 17:00

~zks | 2008-04-12 21:52


Co do meczu to poprostu brak szczęścia, tyle było sytuacji podbramkowych i ani razu się nie udało, trudno sie mówi, trzeba grać dalej, a co do dopingu to było jako tako, znowu krzesełka się źle zgrywały z młynem, i wychodziło jak wychodziło, a na młynie było też nie zaciekawie, bo nie wszyscy śpiewali, ej sory coś jest nie tak, że wy sie nazywacie kibicami, przychodzicie na młyn i nie śpiewacie ??? a wogóle co to jest ze takie gówniarze przychodzą na mecz, , na młyn i zamiast śpiewać to pija i palą co chwile ?? Na mecz sie przychodzi kibicowac, a nie udowadniac jakim sie jest doroslym i szpanowac z papierosem w gebie,......Wielki szacunek dla dziewczyn, ja stalem akurat nie daleko dwoch i spiewaly caly mecz, jedna darła cały czas ryja,, a kolesie wokol niej nie, to chyba cos jest nie tak ?? ona przynajmniej wie po co sie przychodzi na młyn, wielki szacun dal tej panny............

~stal | 2008-04-12 22:16

zegiar mial byc, tak pieknie go opisywali, tylko JAKOS go nie widac, oczywiscie skonczylo sie tylko na obietnicach...

~Major | 2008-04-12 22:17

No szacunek szacunek dla panny .;p
A Wampira z Młodynia nie było i nie było zaciekawie na młynie

~ktos | 2008-04-12 22:29

jesteście żałośni!!!!!!!!! pytam? jak był ożog to sprzedali mecz........... a teraz? cisza! Piotruś ze skaremu twój czas nadchodzi!

~zalamka | 2008-04-12 22:29

Przeciez to dno.szkoda gardla i piewniedzy na to dziadostwo bez ambicji.Czy wy oczu nie macie Trela,Gęśla i Pałkus to A klasa.A nawet ;podwórko.Niech spadaja z tego miasta

~Damian22STW | 2008-04-12 22:37

ZGADZAM SIĘ Z POPRZEDNIKIEM W 100%.

~ANDY | 2008-04-12 22:42

DUMNI PO ZWYCIESTWIE WIERNI PO PORAżCE ZKS STAL\\\\\\\"
TO JEST CYTAT NAS WSZYSTKICH NIE TYLKO CHWAłA
CHCIAłBYM POZDROWIć WIERNYCH KIBICóW STALI Z KTóRYMI JEżDZIłEM LATA WSTECZ NA MECZE ,POZDRAWIAM GARNKA,I RESZTE KTóRA WIEM żE JEST Z NAMI

STALóWKA

~ocb | 2008-04-12 22:43

zalamka takich jak ty nam naprawde niepotrzeba. grajkow mamy jakich mamy ale wrzucac na nich nie ma co bo nosza na koszulkach logo stalowki. wiec sie ogarnij. do zobaczenia w gdyni.

~bodi_zks | 2008-04-12 22:48

No coz jedyne usprawiedliwienie ze nie mial kto grac.Szpital w druzynie i czolowi zawodnicy lecza kontuzje.Bo wiadomo od dawna ze Trela to 3-cioligowy rzemielsnik i tam jego miejsce.Gosciu chyba jest liderem w ilosci strat i niedokladnych podan w 2-giej lidze.Wiadomo ze Streciwilk to niespelniony talent ktory na tym 3-ligowym i juniorskim poziomie sie zatrzymal,Lipecki kolejny niedojda w ofensywie,no ale moze sie jakos rozkreci.Palkus wiecznie kontuzjowany i dzis tez gral z kontuzja no i wiadomo bylo widac jak gral a raczej jak chodzil po murawie.Co musialo by sie stac zeby nasi strzelili bramke? Albo rzut karny (choc kto by go wykonal Macior nie gral) albo z rogu Wieprzec albo jakis inny roslak strzelil.Choc kurwa obawiam sie ze jakby sedzia gwizdnal karnego w ostatniej minucie jednak dla nas dzis to by i tak nie wykorzystali.

~igor | 2008-04-12 22:52

UTRO 17.00!!!!
HALA MOSiR STALOWA WOLA
STAL ST.WOLA - ZASTAL ZIELONA GÓRA
bilety:
6-ulgowy
10- normalny
kobiety też płacą
każdy musi przyjść!!!!
atmosfera będzie taka jak dzisiaj!!! może i jeszcze lepsza!!!!
STAL ZKS!!!

~Damian22STW | 2008-04-12 23:12

bodi pewnie, że by nie wykorzystali karniaka bo przecież wtedy by im stsy nie powchodziły.

~ABEL SALAMI | 2008-04-12 23:43

Pśepraszam kibiców, że nie mogę grać ale boleć pachwina.

~Pss | 2008-04-12 23:47

E po co iść jutro na mecz, skoro na żywo będzie w Stelli?

~makaron | 2008-04-12 23:50

jutro o 17 wszyscy na halę wspierać stal wygrała już 2 mecze z liderem tabeli w play-off. Proszę niech będzie jak na siarce...

~... | 2008-04-12 23:51

dupa sraka.............. i tyle w temacie Łomży............

~ave | 2008-04-12 23:53

igor skończ spamować bo to jest strona o drużynie piłki nożnej a nie o koszykówce..

Salami w chuja wali.. bo podobno jest ugadany już z innym klubem! ;/

~zks | 2008-04-12 23:54

do pss siedz w domu i oglądaj stelle kibicu

~pss | 2008-04-13 00:16

E po co iść jutro na mecz, skoro na żywo będzie w Stelli?

ŻAŁOSNE

~mario_stw | 2008-04-13 00:57

O Dioo!!
Nie bardzo jest co komentować ale po takim meczu to coś tu naskrobie!!!:)
Panowie nasi gracze chyba zabardzo zapatrzyli się w tabele jak wysoko podskoczą jeśli leciutko pokonają Łomżański ŁKS i raczej zlekceważyli rywala.
A inna sprawa że skład mamy jaki mamy i bez naszych KOLOROWYCH ASÓW troszke to gorzej wygląda,tyle tylko że jednego z nich jak zawsze (BOLEĆ PACHFINA) i raczej wartało by temu panu w przyszłym sezonie SERDECZNIE podziekować za prace w Stalówce.Wiadoma sprawa że delikadnie siadł też doping na trybunach ale i całkiem adekfatnie do klasy rywala moim zadaniem:(z czego nie bardzo można się cieszyć!!!
Jutro za to nasz drugi koszykarski ,,drugo ligowiec,, gra zajebisty meczyk i pewnie zajebiście licznie wstawimy sie wszyscy by im pomuc w pokonaniu ZASTALU!:)dO CZEGO WSZYSTKICH SERDECZNIE NAMAWIAM!!!
Tylko jedden taki jest ,nasz kochany ZETKAES!!!

~heh | 2008-04-13 01:17

I takie podejście do sprawy mi sie podoba.
Zajebiście dopingujemy jutro na zajebistym meczyku naszego zajebistego ZetKaS

~ktos | 2008-04-13 01:29

pytam jeszcze raz! dlaczego!!!!!!!!

~ja | 2008-04-13 01:46

JUTRO 17.00!!!!
HALA MOSiR STALOWA WOLA
STAL ST.WOLA - ZASTAL ZIELONA GÓRA
bilety:
6-ulgowy
10- normalny
kobiety też płacą
każdy musi przyjść!!!!
atmosfera będzie taka jak dzisiaj!!! może i jeszcze lepsza!!!!

~ja | 2008-04-13 01:54

JUTRO 17.00!!!!
HALA MOSiR STALOWA WOLA
STAL ST.WOLA - ZASTAL ZIELONA GÓRA
bilety:
6-ulgowy
10- normalny
każdy musi przyjść!!!!
atmosfera będzie taka jak dzisiaj!!! może i jeszcze lepsza!!!!

~jaa | 2008-04-13 09:03

Pałkus pali papieroski!!!

~piter | 2008-04-13 09:05

dodaj ktos zdjecia z Lomzy

~...... | 2008-04-13 09:30

Wiem, ze to nie do tego tematu, ale mam pytanie czy mogę jechać na wyjazd do Gdyni, dodam ze jestem dziewczyną hehe

~stal | 2008-04-13 09:41

możesz jechać, JEDZIEMY WSZYSCY DO GDYNI !!! WYJAZD TO TYLKO 40 ZL + 10 ZL BILET !!!!!! Bardzo ważny wyjazd !!!

~....... | 2008-04-13 09:47

hehe to spoko :D, to mam jeszcze jedną ważną proźbę, o której jest wyjazd itd.

~stal | 2008-04-13 09:52

Wszystko zostanie dziś podane na stronce. Jedziemy WSZYSCY namawiać znajomych !!! Bo jak na tak daleki wyjazd jest bardzo tanio !!!

~kibicownik | 2008-04-13 09:58

a czemu to nie grają kapitanowie banana? Co znów palmowe kolanko zadrapane? Czy może kapitanowie banana tęsknią już za palmami?A moze trener nie chce kolejnego tańca jak na Slasku dupo-dupo banana salsa? Jak myślicie?

~CiCHy | 2008-04-13 10:14

Zwrazam honor dla kibicow se srodmiescia!!! to co zrobiliscie Panstwu młodym.. chopdzi mi o brame przy wyjezdzie z koscialo było zaje****..!! pokazaliscie wszystkiml udziom zebranym na weselu ze w stalowej sa najlepsi kibice!! (a mnie jedynie w tym utwierdziliscie) takie czegos sie nikt nie spodziewal..!!nie wiem i8le dostaliscei tam wodki ale atmopsfera jaka tam panopwala...to pozostawiam bez komentarza.. szczerze powiem ze sam bym chcial zeby takie cso mi zrobili..!! jeszcze mam male pytanko..mam kilka zdjec oraz filmiki jakies jezelui ktos by chcial zobaczyc kibicow ze Śródmiescia w akcji to prosze o kontakt.. gg 4091166 Dziekuje Wam w imieniu Panstwa młodych wszystkich goscii oraz swoim..!!! STAL ZKS...!!

~ktoś | 2008-04-13 10:22

A co takiego zrobili ??

~Z ŚRŚ | 2008-04-13 10:28

w drodze na mecz. idziemy i dopingujemy... nagle zobaczylismy jak młoda para wychodzi ze Koscioła Floriana to zaczelismy spiewac im Sto Lat na odległosc ... potem ktos zapodał ze robimy brame.. no i zrobilismy brame panstwu młodmy spiewalismy głosne STO LAT nie puscilismy ani jednego samochodu dopuki nie zostalismy przekupieni:);) (ta brama to czysty spontan przypadek i zbieg okolicznosci) mysle za państwo młodzi bedą pamiętac to do konca zycia!!:) STALÓWKA!!!

~ni | 2008-04-13 10:28

bapisal ze brame ;)

~Śródmieście | 2008-04-13 10:40

Zbieramy się pod Kwiatkowskim, wyruszamy kilka minut po 15, przez cała drogę śpiewamy i się bawimy ;-)
Niedaleko ZUS-u widzimy młodą parę wychodząca z kościółka, wszyscy ruszamy zablokować im drogę, trwa to ok 10-15 minut po czym dajemy się przekupić odśpiewaliśmy kilka, a może i kilkanaście razy STO LAT, oraz inne pieśni po czym ruszamy w drogę, a co dostaliśmy będzie już naszą słodką tajemnicą. Myślę, że para młoda będzie to pamiętać do końca życia :)
A teraz trzeba się organizować na Arkę.

~gocin | 2008-04-13 10:45

lomza szmienila trenera, wiec mogli wygrac.
co nie zmienia faktu, ze trela to nie wiem co to jest.
streciwilk gral dopbrze. odwalcie sie od niego.
gesla spadl trochu od tamtego sezonu.

~xxx | 2008-04-13 10:51

PAJACU NIE WPISUJ TU INFORMACJI O JAKIMS KOSZU!!!
KAZDY TU SRA NA KOSZA I TO JEST STRONA FANATYKOW PILKI NOZNEJ!!!


A w temacie huj tam z Lomza W SOBOTE NAJWAZNIEJSZY WYJAZD DO GDYNII WIEC JEZELI UWAZASZ SIE ZA KIBICA STALOWKI? MUSISZ TAM BYC!

~RACOVIA 1921 | 2008-04-13 10:59

Raków - Skalnik 2:0

Awans tuż tuż ..... STALÓWKO TRZYMAJ SIE ....
w przyszłym sezonie największy mecz przyjazni w Polsce...

AVEE AVEE RACOVIA ... AVEE AVEE STALÓWKA ...

~igor | 2008-04-13 11:04

do xxx
skoro uważasz sie za kibica stalówki (a tak chyba jest) to wydaje mi się że stal stalowa wola to nie tylko sekcja piłki nożnej (i bogu dzięki) ale również i koszykówki.
dlatego dziwi mnie zachowanie "kibiców" którzy niby kibicują tylko piłkarzom, a koszykarze to już nic...
rozumiem że to jest strona poświęcona piłce nożnej, ale skoro nie ma innej osobnej dla kosza, a strona stali praktycznie nie istnieje to myślę że raz na jakiś czas można umieścić jakąś informacje o ważnym meczu. tak jak np. było z siarką przed derbami...

~Leo | 2008-04-13 11:08

Emocje po wczorajszym piłkarskim spotkaniu powoli opadają,dla każdego z nas ta porażka była prawdziwym ciosem ponieważ spodziewalismy sie całkiem innego końcowego rostrzygnięcia zresztą nie tylko my jak i sami piłkarze.Jeśli już o nich mowa to nie mam zamiaru wyzywać żadnego z nich bo nie o to chodzi ale pewni panowie powinni sobie rachunek sumienia zrobić po tym co zaprezentowali i wyciagnąć wnioski!Humor sportowej soboty w stalówce poprawili nam za to koszykarze,kto nie był niech żałuje i apelujemy do WSZYSTKICH pomóżmy dzisiaj jeszcze bardziej niz wczoraj!!Dziś niedziela każdy ma wolne więc dajemy na halę bo sensacja na skalę koszykarskiej polski wisi na włosku a jej sprawcą może okazać sie nasza STALÓWKA.Czy byłaba możliwośc zeby dzisiaj wspomoagał nas beben z piłki,co wy o tym myslicie?Przy okazji szacunek dla wszystkich za wczorajsze zdarte gardła ale \"niestety\" po dzisiejszym meczu mogą być w jeszcze gorszym stanie:)Oby!!Dla tych co nie byli wczoraj odsyłam do przeczytania » LINK Teraz to chyba juz nikt nie ma watpliwości ze idziemy dziś o godz 17tej wspomóc koszykarzy a w szczególnośći jednego,dla mnie najbardziej zaslużonego kończącego w tym sezonie swoja bogatą w tym i reprezentacyjna karierę koszykarza ROMANA PRAWICĘ.Do zobaczenia na meczu,pzdr.

~Do krzeselek | 2008-04-13 11:17

Blagam was nie robcie oprawy.... niech zajma sie tym Ci ktorzy maja pojecie jak to zrobic... te wulkaniki i pozniej rakietki.... pialem z tego i wszyscy dookola mnie... nie robcie wiochy!!! Pomysl z serpentynami na + ale pozniej bylo juz tylko gorzej

~kibic | 2008-04-13 11:18

Jak czytam te wpisy to robi mi sie niedobrze jak mozna oskarzac Palkusa kurwa czy wy niepamietacie jego bramek moim zdaniem zawalil Gesla Lipecki i Trela

~... | 2008-04-13 11:19

wszyscy na KOSZA... to tylko 6zł.... a mozemy podopingowac naszą STALÓWKĘ!!! pocwiczyc przyspiewki i udoskonalic nasz doping!!! takze Stawiamy sie na koszu dzisiaj... tak\m gdzie zawsze czyli na górze starej trybuny i prowadzimy doping!!! nawet jak uzbiera się nas 50 to i tak na hali da to ajebisty efekt i bębenek tez mozna wziąc!!! pozdro!!!

~o_ | 2008-04-13 11:22

Pasiaczki Polska, kto chce podbijac na gg 8514650 cena 25 zł. Pozdro!

» LINK

» LINK

» LINK

~Lks | 2008-04-13 11:45

no i 3 pkt :d czesio wrócił to i zwyciestwo

~Staniol | 2008-04-13 11:50

Cześć. Dzisiaj o 17 odbędzie się mecz koszykówki Stal Stalowa Wola - Zastal Zielona Góra. Jest to play-off! Stal w rywalizacji do 3 zwycięstw wygrywa 2:1! A trzeba wspomnieć, że Zastal jest zwycięzca rundy zasadniczej a zarazem faworytem play-off. Jednym słowem musisz tam być i dopingwać Stalówkę! Zbiórka na mecz pod siódemką o 16:15.
Bilety: ulgowy 6 zł, normalny 10 zł. Weź ze sobą barwy! Do zobaczenia na zbiórce. (nie spoźniamy się! Wychodzimy 16:20)

~godz_17:00 | 2008-04-13 11:53

Bedenek by se bardzo przypadł, i byloby głośno, wczoraj juz zrobilismy maly charmider i dzisiaj moga to byc niesamowite wrazenia

Na kosza przechodzilem juz awanse do ekstraklasy za Szambelana, cała ekstraklase i rozpad znakomitej druzyny potem widzialem takze na wlasne oczy spadek do II ligi i powrot do I. ALE takiej atmosfery jak wczoraj to juz dawno nie bylo. A nawet w ekstraklasie sie nie zdaarzało tak jak wczoraj.

» LINK

~igor | 2008-04-13 11:56

DZIŚ 17.00!!!!
HALA MOSiR STALOWA WOLA
STAL ST.WOLA - ZASTAL ZIELONA GÓRA
bilety:
6-ulgowy
10- normalny
kobiety też płacą
każdy musi przyjść!!!!
atmosfera będzie taka jak wczoraj!!! może i jeszcze lepsza!!!!
STAL ZKS!!!

~NA-MECZ !!! | 2008-04-13 12:01

cytat:
J.Jarecki:
Bardzo chciałbym podziękować kibicą za świetne wsparcie. Już dawno nie było takiego dopingu. Wygraliśmy dzięki nim.

» LINK

~zdruzgotany | 2008-04-13 12:09

Witam wszystkich!
Zwracam sie z prośba do władz sekcji piłki-Panowie jak mamy sie kompromitować takimi pajacami jak Lipecki,Trela Geśla i Palkus to lepiej zlikwidowac sekcje a na murawie posadzić ziemniaki, wieksza korzyść z tego bedzie !!!
Pałkus jest juz taki gruby ze porusza sie jak WÓZ Z WEGLEM ,Trela po raz kolejny pokazał ze nie ma pojecia co to jest futbol, a reszta wymieniownych szkoda gadać. Panowie te wczoraj zgromadzone tysiace przyszły dla was a wy tych wszystkich ludzi poprostu olaliście ciepłym moczem!!!!!

~mmm | 2008-04-13 12:30

co do dopingu na krzeselkach i rozkrecaczy..wyszlo to strasznie zalosnie, staneliscie sobie na samym dole pod plotem, cos tam do ludzi pomrukiwaliscie, ze wcale tego nie bylo slychac. tak bardzo chcieliscie doping miec, to mogles stanac jeden z drugim na plocie, i krzyknac do ludzi, a nie po 15min pojebac, i co chwile szlugi palic. pare osob zaczelo krzyczec dosyc glosno, a wy tylko sie odwracaliscie, i pare razy cos tam krzykneliscie, i chyba nawet nie to samo co mlyn. serpentyny moglo byc zajebiscie, ale ludzie nie uslyszeli nawet jak mowiliscie, ze odliczamy po gwizdku, a nie na gwizdek rzucamy

~OCO | 2008-04-13 12:34

Zamknąć ryje! Nie najeżdżać na piłkarzy, bo jak wygrywali to ich na "rękach nosiliście". Teraz to wymieniacie, ten, ten i ten się nie nadają. Każdy notuje słabszą formę, a co wtedy zrobić w Stalówce, w której jest wąska ławka i szpital w drużynie. Pozdro dla prawdziwych kibiców, a nie kibiców sukcesu.

~to tylko ja | 2008-04-13 12:40

tak na marginesie palkus gral ze zlamanym zebrem ale huj was to oczywiscie obchodzi,przegrali to trzeba sie powyzywac troszke nie?

~rachmistrz | 2008-04-13 12:42

Stal-Zastal
sama nazwa wskazuje ze wynik tej oto konfrontacji musi wyjsc na korzysc Stalówki
Zastal bedzie Za Stalą :)

~do mmm | 2008-04-13 12:46

w 100% sie z toba zgadzam. dopiero jak ten "kumaty" przyszedl cos sie ruszylo, .. dokladnie pare osob naprawde dawalo glosno rade i przynajmniej spiewalo to co mlyn..szacun dla nich.. pozdroo

~Stalowka | 2008-04-13 12:51

zgadzam sie z OCO i to tylko ja

Jakby wygrali to byscie nic nie pierdolili, wedlug mnie Stalowka w ciezszych meczach sie mobilizuje i wygrywa. Teraz daleki wyjazd do Gdyni, jesli przegramy pewnie wiekszosc 'sezonowcow' nie przyjdzie na Tura boi przeciwnik nie za ciekawy i przegrywaja, przypomne wam sytuacje z poprzedniej rundy jakzesmy przegrywali i potem Jastrzebie 3;0 pocisneli, frekwencja wtedy byla smieszna no ale widac przynajmniej kto jest ze swoja druzyna na dobre i zle, zreszta czy chodzicie na mecz to wasza sprawa najlepiej krytykowac wszystko zza monitora no nie? a ja wam mowie ze sie utrzymamy i huj jeszcze bedziecie na rekach nosic pilkarzy i zapomniecie o tych komentarzach, dodam jeszcze ze nie zawsze bedziemy wygrywac co wy myslicie? Ze non-stop gloria, musza byc upadki.Przegralismy ze slaba Lomza bo mielismy pecha, kto byl na meczu to widzial. Ale za to wygrac mozemy z lepszymi rywalami. Pomyslcie troche a nie krytykujecie dopiero po 1 porazce w tej rundzie.
Pozdro dla WIERNYCH fanow Stalowki
TYLKO STAL ZKS!!

~Stalowka | 2008-04-13 12:55

Sory 2 porazke mi chodzilo (ale 1 u siebie)

~zdruzgotany | 2008-04-13 13:25

Nie rozumiecie panowie wypowiedzi bylem jestem i bede z drużyną ale panowie których wymieniłem nic nie wniesli w meczu z gks i ślask.w druzynie jest 11 piłkarzy a stalówka zawsze gra tylko szescioma lub siedmioma piłkarzami reszta na stalownie lub do kowala nogi prostowac.trela , pałkus, itd. Tragedia którys tam napisał ze palkus gole strzelał dobrze STRZELAŁ bo nie przypominnam se zeby ostatnio mu coś wpadło tak samo jest z geslą pseudonim PLANETA buahahaha
koszmar

~TOMY | 2008-04-13 13:31

do zdruzgotany
pajacu na tym polega piłka mamy slabych kopaczy jak na ta lige wiec gramy o utrzymanie gdybysmy mieli lepszych gtrali bysmy o wyzsze cele zastanow sie kretynie zreszta jak moga teraz kogos pozyskadz wez zamknij morde i sie nie odzywaj ciekawe czy ty z takiego budżetu jak ma klub wyczarowal bys 3 Zidanów.. obudz sie

~acaB | 2008-04-13 13:37

~druzgotany | 2008-04-13 14:04

Zidanów bym nie wyczrował ale starałbym sie zaoszczedzić nerwów tym tysiacą przychodzacym na hutnicza a ty drogi panie podnies głowe do góry i popatrz na gre zespłu a nie pewnie jak ta reszta buraków pijesz wóde lub browara z ukrycia i nie kumasz co sie dzieje jak jest końcowy gwizdek. zmienic juz nic nie zmienimy ale mozna porozmawiac z nieudacznikami o których mowa wczesniej aby wzieli sie za gre bo spaek nasze jstalówki bedzie nieuchrnny dzieki nim.!!!

~dcba | 2008-04-13 14:25

~ehh | 2008-04-13 14:30

Kurwa jego mac !!!

Pierdolnijcie sie (nie wszyscy) w łeb !!
Może im nie wychodziło, mamy zawodnikow jakich mamy ale kurwa szlag mnie trafia jak czytam takie wpisy.
Kurwa moze i Pałkus ma lekka nadwage jak na pilkarza ale kurwica mnie bierze jak ktos pisze, ze sie nie staral. On ma zlamane zebro. Ja pierdole jzu nie pamietacie jakie brameczki Pałkus strzela ?? mecz z Kolekarzem (4:0) to jego zasluga kurwa jego mac (bramka, asysta i po jego dosrodkowaniu padl samoboj czyli 3 gole to jego zasluga)
Zapewnił nam zwyciestwo z Podbeskidziem i Warta !!!

~mmm | 2008-04-13 14:37

LUDZIE !!!!!
Koniec o piłkarzach grali kiche straszna sam jestem kibicem juz bardzo długie lata a w zasadzie to juz od wózka i żal mi na to patrzeć ale są mecze gorsze i lepsze. Jest skład raz lepszy raz gorszy i tak samo jest z forma. no mineło juz moich ponad 20 lat jak chodze na piłke i kosza w stalowej.

Za juz nie całe 3 godziny gra stalowka w KOSZA i trzeba znowu tam być wspierać i dopingować i widzieć to na własne oczy. Trzeba iść na mecz z myśla o ponownym wielkim zwyciestwie. Takie mecze jak wczoraj i dzis bedzie zdarzaja sie raz na długie lata.

A zastalowi jak lepszej drużynie trzeba po prostu dokopać i TYLE w tej sprawie.

Przestańcie juz pisać durne komentarze ten lepszy ten gorszy. Tacy piłkarze sa i cieszmy sie ze nie ma gorszych, bo w klubie i jego finansach nie jest wesoło. A wszystkim kopaczom trzeba i tak za wszystko podziekować.

~Damian22STW | 2008-04-13 14:56

Salami, Stręciwilk, Gheczy, Iwanicki, Gęśla, - DO 3 LIGI Z TAKIMI GRAJKAMI.

SZACUNEK DLA JARKA WIEPRZĘCIA I DLA KRYSTKA LEBIODY ZA ZAANGAŻOWANIE I WALKĘ W KAŻDYM SPOTKANIU !!!!!!!!!

~zalamka | 2008-04-13 15:26

palkus,trela i gęśla ....SPIERDALAC Z TEJ DRUZYNY.brak ambicji.Oni grali????zart.oni po prostu byli hahhahah.to samo by bylo jak by grali w ósemke.wiec na chuj mam na nich patrzyc.zbiore kilku chlopakow i lepiej zagraja.

~zdruzgotany | 2008-04-13 15:48

Od pierwszej kolejki im nie wychodzi,gks i ślask chuja pokazali a podnieta tak jakbyśmy mistrza mieli zdobywac!!! Pelikan i łomża były do ogrania,każdy z nimi wygrywa tylko nie te nasze patałachy!!! Oczywiście nie wszyscy Honor dla Wieprzęcia , Wietechy ,Lebiody i Iwanickiego czterech piłkarzy co walczy i zostawia zdrowie na boisku i to ma być zespół?! Skończyć parodie futbolu Treli,Gęsli,Lipeckie go i Piszczyka co to kurwa jest?

~TOMY | 2008-04-13 16:21

do damian22stw
powiedz slowo łajzo jebana na inanickiego to cie kurwo zabije szmato jedna on zostawia najwiecej serca na boisku a ty szmato pierdolona sie tylko na neciepotrafisz napinac cipo jebana

~TOMY | 2008-04-13 16:22

I CZEGO NIE PISALISCIE NA PIŁKARZY PO MECZU ZE ŚLASKIEM ALBO GIEKSA?? KURA SZMATY NIE KIBICE TAKICH PEDAŁÓW JAK WY NIE POTRZEBA NA HUTNICZECI CIPY

~Heniek | 2008-04-13 16:26

do zdruzgotany
widać przyujacielu ze masz zerowe pojecie o pilce tyle w tym temacie żegnam

~stal | 2008-04-13 16:44

Śląsk 2-0 Arka

~iks | 2008-04-13 16:51

Co wy tylko narzekacie . To tylko sport. Fakt ze mamy kiklu grajków ktorym nie nalezy sie gra w Stalówce to fakt, może po sezonie ktoś przejzy na oczy. Ale cieszmy sie z tego co mamy- takiej atmosfery na trybunach dawno tu nie było, takiej liczyb widzów także. To że naszym nie idzie - no cóż , niedługo karta sie odwróci. Mamy tylko jednego J.Wieprzęcia w drużynie i musimy grac tymi co są. Ci co wychodzą na boisko myśle że chcą dobrze dla Stali, wiec nie bądżcie chorągiewkami . Nieraz trzeba także umieć przegrać.

~suawek | 2008-04-13 16:54

Najgorzej w meczu to niestety zagral Streciwilk, ktory swoja obecnoscia "kusil" by mu pilke podawac po czym zawsze ja tracil. Palkus powinien wlasnie Lukasza zmienic a nie Gesle, wtedy moze cos by z tego bylo. Niestety wyszlo tak jak wyszlo. Mam nadzieje ze laskawie Salami wroci do skladu, bo Palkus ze zlamanym zebrem jakos zagral pol meczu, a tego pierwszego od 3 tygodni pachwina boli ... No bez jaj. Albo gra albo go wywalic, bo po jaka cholere komu pilkarz, ktory zagra w jednym meczu rundy a przez reszte "leczy kontuzje". Mam nadzieje ze Abel sie opamieta, bo naprawde by sie przydal teraz druzynie.
Troche Piszczek zawalil przy tym golu, ale przynajmniej ma tego swiadomosc. I dlaczego znowu Tadek gra na srodku, skoro w meczu z GieKSa zajebiscie szlo mu na boku, podczas gry Trela takze dobrze zagral na srodku.
Iwan znowu biega i nic niestety z tego nie wynika. Ktos powinien isc za akcja ale jak bylo widac wczoraj nie za bardzo komukolwiek chce sie biec i wspomagac Iwanickiego - efekt: multum strat po zajebistych rajdach skrzydlem.

~Barczysty | 2008-04-13 17:09

Witam
Nie mogę być na pierwszej połowie meczu koszykarzy dlatego bardzo proszę o wynik jak by ktoś znał. Dzięki

~Andrzej | 2008-04-13 17:14

mam prośbę, mógłby Ktosik podawać wynik co jakiś czas ;> pozdrawiam z Krakowa

~zenek | 2008-04-13 17:26

kiedy ranking w Typerze ? odpisz zajmujący się tym :)

~... | 2008-04-13 17:34

STALÓWKA 34:34 Zastal ;)

~.. | 2008-04-13 17:36

Kapitalna akcja i Stalówka 40:37 ;)

~... | 2008-04-13 17:38

Stalówka 40:38 Zastal po pierwszej połowie

~I liga | 2008-04-13 17:45

Następnym razem sami sobie zróbcie oprawę na krzesełkach a nie tylko przed monitorem jesteście kozakami ...
Jak jesteś taki mądry to podejdz i powiedz co wyszło źle a nie napinasz się ....

~robert | 2008-04-13 17:52

kto zna wynik w kosza

~Magic | 2008-04-13 17:55

49:43 dla Nas

~haha | 2008-04-13 17:56

zajebiscie jakby wygrali:) zastal do domu i po dbl :)

~ehhh | 2008-04-13 17:58

Dlaczego w kosza nie ma wynikow na zywo z I ligi :/

~kibic_zks | 2008-04-13 17:59

ile jest???

~Magic | 2008-04-13 18:01

52:51 dla Nas ... sedziowie zaczynaja krecic :)

~hmm | 2008-04-13 18:03

ile do konca ??

Panie Turek koncz pan to spotkanie :D

~Magic | 2008-04-13 18:04

Stal 57:54 Zastal.Kolejne kontrowersyjne decyzje sędziów.

~kibic_zks | 2008-04-13 18:07

zks - ie trzymaj sie!!!!!!!!!

~Magic | 2008-04-13 18:08

57:56 dla Nas po 3 kwartach.Zostały ostatnie 10 minut :)

~kibic_zks | 2008-04-13 18:10

WYGRAMY!!!!!!!!!!!!!

~Magic | 2008-04-13 18:13

Stalówka 60:59 Zastal.Stalówka zmeczona... graja jedna piatka prawie cały mecz.i po raz kolejny sedziowie.

~Magic | 2008-04-13 18:17

i znowu sedziowie... którzy robia wszystko by Nasi nie wygrali. ... 62:62

~di magic | 2008-04-13 18:19

MAGIC skad masz info daj znac naco moze jakis link ??

~ehh | 2008-04-13 18:20

10 minut minelo....ile do konca jaki wynik ???

~Magic | 2008-04-13 18:21

Kibice skanduja 'Złodzieje' ... Zastal prowadzi 3 pkt.

~hmm | 2008-04-13 18:22

ile do konca

~Magic | 2008-04-13 18:22

Stella :) 64:67

~to ile | 2008-04-13 18:23

do konca ??

~jade pod | 2008-04-13 18:24

jade pod mosir zaczekam na sedziów zeby sie przywitac ;D

~Magic | 2008-04-13 18:24

2 minuty do konca i po 67

~Magic | 2008-04-13 18:25

Wszyscy mecz ogladaja na stojaco ! głosne ZKS ... remis i mamy dwa rzuty osobiste

~hmm | 2008-04-13 18:26

Dobry pomysl z ta zbiorka, jak tylko przegramy.... :D

~do Magic | 2008-04-13 18:27

Duzo ludzi w hali ??

~Magic | 2008-04-13 18:28

69:70 ... minuta i 10 sekund do konca

~ehh | 2008-04-13 18:30

nie wytrzymam, dlaczego mnie tam nie ma ?? :D

~Magic | 2008-04-13 18:30

71;70.... 22 sekundy do konca

~ehh | 2008-04-13 18:31

ale nerwy !!!!!

~ile?? | 2008-04-13 18:32

ile??

~Magic | 2008-04-13 18:32

5 sekund do konca prowadzimy trzema !!!!!

~Magic | 2008-04-13 18:34

STALÓWKA wygrała z Zastalem !!!!!!!!!!!!!!!! Megasensacja na skale całej Polski !!!

~jest | 2008-04-13 18:34

JEEEEEEEEESSSSSTTTT! !!!!!!!!!

~kibic_zks | 2008-04-13 18:36

jeeeeeeeeeeeeeeeeeee ZKS ZKS ZKS !!!!!!!!!!!!!!

~lopo | 2008-04-13 18:39

73-70 mega sensacja

~xxx | 2008-04-13 18:41

całkiem możliwe że zastal nie chciał wejsc do ligi a konkrentniej nie było to na rękę starszym zawodnikom zastalu.

~kibic_zks | 2008-04-13 18:41

piłkarze bierzcie przykład .................... .

~bleee | 2008-04-13 19:03

no i po co sie podniecacie i wyliczacie kto jak gral cala druzyna grala do bani i tyle trzeba wspierac stal na dobre i na zle jedynie kogo mozna zjechac to Salamiego symulanta takich nie potrzebujemy w druzynie co nie wiedza co nosza na sobie. Trzeba wziasc przyklad z koszykarzy ktorzy tez maja lipny sklad a wielki zastal potrafili ograc albo postawa pydycha ktory gra z kontuzja zaciska zeby i jedzie dalej bo wie ze nikt go nie zastapi dlatego Wszyscy za tydzien na mecz Bo atmosfera jest taka jak za czasow ekstraklasy !!!!

~Damian22STW | 2008-04-13 19:27

SZACUNEK DLA TYCH WSZYSTKICH KIBICÓW KTÓRZY DZIŚ BARDZO ŁADNIE DOPINGOWALI STALÓWKĘ W KOSZA W TYM CIĘŻKIM MECZU.

Do Tomy: Idz z Iwanickim na piwo. hehe bo ostatnio coś strasznie gra ten twój pupilek

~df | 2008-04-13 19:32

Palka mial zlamane zebro i zagral. Pomogl druzynie i zrobil co mogl.

~K.O.W.A.L | 2008-04-13 19:34

Z kim nastepny? napweno przyje!
i ile bylo osob?

~Damian22STW | 2008-04-13 19:37

DZIŚ NA MECZU KOŁO 800 WIDZÓW.
NASTĘPNY MECZ RACZEJ Z POLITECHNIKĄ POZNAŃ.
OJ BĘDZIE SIĘ ZNOWU DZIAŁO.
SZACUNEK DLA TYCH KTÓRZY DZIŚ TAK PIĘKNIE DOPINGOWALI BRAWA

~sss | 2008-04-13 19:49

Zapowiedź Meczu Wyjazdowego z Arką Gdynia.

################## ##############


» LINK


################## ##############

~ave | 2008-04-13 19:59

A kogo obchodzi jakaś koszykówka? Skoro to jest strona o piłce nożnej.
» LINK Tutaj jest strona o koszykówce i przestańcie spamować w końcu.. ;/

~Damian22STW | 2008-04-13 20:04

do ave: Prawdziwy kibic swojej drużyny powinien być zarówno za koszykarzami jak i za piłkarzami własnej druzyny. a nie pisanie: co nas to obchodzi. LUDZIE taki sukces jaki dziś został osiągnięty naprawdę rzadko się zdarza. TAK WIĘC WIELKIE BRAWA KOSZYKARZE: PYDYCH, PARTYKA, PRAWICA, NIKIEL I JARECKI

~igor | 2008-04-13 20:05

ave? ty masz równo tu i ówdzie?
STAL to nie tylko piłka...
a poza tym koszykarze większe sukcesy odnoszą od piłkarzy ostatnim czasem:P

~Major | 2008-04-13 20:06

Ludzieeee.....
zgadzam sie z Damian22STW
a tak pozatym to dlaczego tak mało kibiców przychodzi na mecz ..;/??? a jak juz przychodza to nie śpiewają...;/

~maxtor | 2008-04-13 20:12

a reszta maj grzyb szewczyk sobiło szczepaniak oni tez ciezko trenuja z reszta ;)

~johnny_uk | 2008-04-13 20:15

no wlasnie to sukces jednej z sekcji klubu STAL ST. WOLA,moze dzieki temu,zauwaza nas na mapie Polski jacys biznesmeni,bo zarzad nic nie robi.i kiedys kibice tak bardzo nie dzielili sie na kosza czy pilke-wiekszosc po meczu pilki szla na mecz kosza-i bylo wpaniale,wiec ci co nie pamietaja tych pieknych czasow,niech lepiej sie nie wypowiadaja i nie robia podzialow,jeden klub -KILKA SEKCJI-NA ZAWSZE DOBRA MARKA-STALOWKA.

~banco | 2008-04-13 20:16

hej. jestem sympatykiem Stalówki. Obecnie mieszkam we Wrocławiu i interesuje mnie ilu kibiców jedzie do Gdyni. Chetnie bym dolaczyl do Was w Gdyni. Bylem dzisiaj na meczu Śląsk - Arka. Ładny mecz. Obserwowałem Arke z perspektywy meczu ze naszą Stalówką i będzie ciężko. Ale nasza Stal da rade w Gdyni. Pozdrowienia dla wszystkich fanów stalówki z Wrocławia.

~ole | 2008-04-13 21:33

z łomżą był dramat - nawet kondycyjnie nie wyczymali meczu z najsłapszą teraz drużyną w lidze - ale z ARKĄ WYGRAMY

~Pedro | 2008-04-13 21:46

moim skromnym zdaniem ewidentnie brakuje naszych czarnoskorych zawodnikow. Brak Uwakwe w srodku jest wrecz porazajacy a i Salamiego tez brakuje gdyz Gęśla czy Stręciwilk po pierwsze nie sa w stanie skutecznie przepchnac rywala ani nie maja instynktu strzeleckiego... mecz nam nie wyszedl i tyle tragedia jest fakt ze na wiosne zdobylismy tylko 3 bramki przy czym jedna to farfocel jakich malo... musimy zaczac trafiac w ten prostolat bo inaczej to nic z tego bedzie... STALÓWKA lepiej radzi sobie z teoretycznie silniejszymi rywalami ale prawda jest taka ze mecz z Turem nie bedzie spotkaniem o 6 pkt tylko meczem o byc albo nie byc i wtedy nasi beda musieli oddac zycie aby wygrac... WIELKIE BRAWA DLA KIBICOW BO TO CO SIE OSTATNIO DZIEJE TO NAPRAWDE EKSTRAKLASA pozdrawiam fanów Stalówki

~gregor | 2008-04-13 21:59

gesla skaczac do pojedynku glowkowego zastawia sie dupa zamiast isc glowa do gory.czyli od razu zaklada ze przegra ten pojedynek.wietecha,w ieprzec,iwanicki,kra wiec=klasa.a cala reszta=klasa okregowa

~ave | 2008-04-13 22:11

chodzi o to, że to jest strona o piłce a nie koszykówce.
Czytanie ze zrozumieniem się kłania..
ja też się cieszę z tego, że coś tam ugraliśmy z Zastalem.. ale od pokazywania swej radości jest inna strona. Tą zostawcie w celach piłkarskich ;)

~... | 2008-04-13 22:13

Ci wszyscy co najezdzaja na piłkarzy to są frajerzy... Prawdziwy kibic jest z druzyną Na dobre i złe czasami zdazają się porazki trudno...słabsze mecze tez sie zdazaja..trudno się mówi...nie potrzeba nam sezonowych kibiców...co są na meczach tylko jak stalówka wygrywa albo kibicują jak są zwycięstwa... potrzeba nam wiernych na dobre i złe!!! i dlatego szacunek dla tych którzy są z druzyną w kazdej chwili... i nie wypisują jakis jebanych banialuków na komentarzech... a jak juz cos napiszą to cos podbudowującego a nie opiepszanie kazdego pokoleji...popatrz jeden z drugim lepiej na siebie jak ty sie prezentujesz jaki ty wkład wnosisz dloa dopingu dla tego zeby piłkarze grali lepiej a potem oceniaj innych.. w tym piłkarzy... tez nie jestem zachwycony ich meczem i postawą niektórych zawodników ale nie wypisuje tego... pozdro dla WIERNYCH

DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAZCE!!!
(ps. zobaczymy ilu was będzie na meczu z Turem)

~ole | 2008-04-13 22:14

jeśli chodzi o afrykanską czesc składu to nie ma co liczyc , nie pograją juz za wiele bo tak juz jest z nimi...

~ANDY | 2008-04-13 22:27

napisze posta bo mnie to już wkurwia
GRALIśMY W I LIDZE BEZ KOLOROWYCH

I TERAZ TEż SOBIE BEZ NICH PORAZDZIMY BO JESTEśMY ZE STALI I DAMY RADE

POZDRAWIAM WSZYSTKICH FANATYKóW STALI

JAK I W KRAJU TAK GRANICą GARNKA,KOPCIA LESZKA ,ZYDORA

~PRB | 2008-04-13 22:54

najpierw w chuja chcial nas zrobic nokulma i poszedl do hetmana teraz salami wkrece ze 'bolec pachwina' - niech spierdala jedynie to uwakwe kocha pilke i chce grac na treningach daje z siebie wszystko oby jemu nie odpierdolilo z pieniedzmi tak jak salamiemu.
MUSIMY SIE UTRZYMAC!

~hmm | 2008-04-13 22:56

Uwakwe jest zajebisty i teraz brakuje go w srodku pola :(

~Maxell87 | 2008-04-13 22:58

czy nikogo nie razi widok małolaty na sektorze B która z koleżankami przychodzi i robi tylko zamęt i nie raczą nic krzyknąć nawet a balonem zamiast machać jak sie należy to sie po głowach klepią. Na ostatnim meczu widzialem obok mnie osoby które nawet ust nie otwarły.

~prb | 2008-04-13 23:14

jakie dziewczyny? zaraz sie zrobi z nimi porządek... ^^ widzialem kilka takich na sektorze B, przychodzą jedynie dlatego, ze maja za darmo, ale ja bym im proponowal isc na kryta zamiast stac i kurwa pierdolic caly mecz o pierdolach tak jak to ostatnio bylo...

~Stwa | 2008-04-13 23:26

ogólnie polecam zrobić jakiś porządek.
owszem jest kilka dziewczyn które przychodzi wygląda i jest chociaz to śmiesznie zabrzmi kibicem...
wiele jest takich które jest, nawet jeśli nie krzyczą to oglądają ten mecz i jakoś przezywają...

ale laska która ostatnio czytała kozmopolitan na krzesełkach doprowadziła mnie do szału.
po ku rve porzyszła?
tak samo jak Ci wielcy kibice obrabiający flaszkę za flaszką...

~Maxell87 | 2008-04-13 23:38

Popieram 100% te które stały obok mnie wyglądały na góra gimnazjum. Lepiej aby nas bylo mniej a jakość dopingu lepsza. Takie osobniki sieją tylko zamęt i później jeden na drugiego sie ogląda i twierdzi że jeśli ten z boku nie śpiewa to i on nie będzie. To takie tylko moje spostrzeżenia

~tadek | 2008-04-13 23:51

Wiecie co teraz będzie?
Sezonowicze i Społeczniacy juz pierdolą że dziadostwo, a jak wygrywali z Gieksą i gryżli trawe ze Śląskiem , każdy kurwa bił brawo.
Obym sie mylił , ale znowu będzie to samo - na meczu 1500-2000 ludzi, w młynie najwierniesi( o ile moge użyć tego sformułowania) 300-350.
Kocham Stalówke!
p.s
Z góry Szacun dla tych co będą w Gdyni!

~prb | 2008-04-13 23:55

sam nie wiele moge zrobic, ale druga kwestia na ktora patrzec nie moge, jak mozna do chuja pana przyjsc na mecz zajebanym albo wnosic % i pozniej sie przewracac gdzies po stadionie, przeciez o takich to ja bym zajebal, proponuje cos w tej sprawie zrobic bo tak byc nie moze..

~stal | 2008-04-14 00:01

do prb:co mozesz zrobic?tylko baranka se jebnac

~prb | 2008-04-14 00:11

stal baranka to zaraz sobie jebne razem z twoim pustym lbem ok ?

~suawek | 2008-04-14 03:17

Najciekawsze jest to ze jest zakaz wnoszenia PLASTIKOWYCH butelek (podobno po ostatnim incydencie na meczu ze Slaskiem) a z wodka i browarami widze, ze co niektorzy bezproblemowo wchodza. Po jakiego grzyba przylaza na mecz? Jak jeden z drugim chcesz sie napic to pij w domu, na "amfi" czy gdziekolwiek indziej, ale nie na stadionie. Powinna byc zaostrzona kontrola zeby chociaz nie wnoszono alkoholu na teren stadionu.

~suawek | 2008-04-14 03:19

W meczu z Arka nie zagra Lebioda - zolte kartki :/

~... | 2008-04-14 05:31

~:)) | 2008-04-14 07:34

~kibic | 2008-04-14 10:52

ale mi to kibice! kurwa anty fani a nie wierni kibice! haha ZAL.PL!! naprawde wy wszyscy chuja wiecie co sie tam dzieje!! Streciwilk nie gra nie ma drugiej druzyny chlopak wejdzie raz na pol roku na mecz i od razu kazecie mu grac wielka pilke!! zastanowcie sie gesla jak pisalo dzisiaj w gazetach co sie wladyslaw lach wypowiadal jest oslabiony, mial grype i prosil o zmiane juz w 15 min. wiec spokoj tutaj a palkus mial zlamane zebro wiec jak taki pilkaz ktory nie trenowal tydzien wogole nie doleczony mialby meic wysoka forme ludzieeee zastanowcie sie nad tym zreszta tacy kurwa madrzy jestescie to zapraszam na stadion a nie napinacie sie dzieci na forach inernetowych!! zreszta jak widzialem na mlynie to 1/4 mlynu to male dzieci ktore nie wiem po co przychodza skoro bardziej slychac gosci niz was!!! kolejne badziewie!! a co do palkusa i reszty to jak graja suoper to odraz najlepszy pilkarz ale ma kopa!! kurwaaa moewie chlopak sie marnuje tutaj slychac takie teksty a jak ma slaby mecz czy 2 to uuu nizej go na lawe do okregowki!! oprostu stalowa wola to kurwa bagno ze tak powiem!! kibice nie sa wogole lojalni wobec pilkarzy po co spiewacie zawsze wierni kibice stali jak po pzegranym meczu wylinacie pilkarzy na forach internetowaych i jedziecie po nich!!Myslicie ze jak taki pilkarz przeczyta to to bedzie mu lepiej? kurwaaa masakra poprostu przeciez psychika to totalnie 100% w dol!! podsumowujac zamawst wpisywac sie na stronie stalowka.pl zacznijscie swoje opinie i ŻALE udzielać na ŻAL.PL!!!!!!!!!!!!!! !

~.... | 2008-04-14 11:07

Zgadzam się z poprzednikami, ,tez mnie to wkurza jak przychodza tylko takie malolaty i lataja po calym mlynie jak pojebane ??? po co one przychodza ?? macie racje ze lepeij by blyo zeby nas bylo mnije, niz zeby przychodzili takei osoby, tak samo stalem kolo takich 13 latkow co clay mecz pili, palili fajek za fajak, a nawet gradla nie otowryzli, a panienka co kolo nich stala, to clay mecz sie darla, i pomyslcie, jak to wyglada jak koelsie stoja i nic nie spiewaja, a panna za nich nadrabia i sie wydziera jak moze ?? takie panny jak ona to niehc przychodza na emc,z i niech dopinguaj nasza stalowke, ale nie takie co przychodza , zeby sobie pogadac o tm i o tamty i nic nie roibc, bze przesady............ ....

~... | 2008-04-14 11:41

a chuj z wami ( do wyżej ) krytycy sie znaleźli .... Jak nie chcesz to nie przychodź jeden z drugim a po za tym co was to kurwa obchodzi ..i kto dał wam debilom prawo do mówienia co jest dobre z co złe....na takie pytania to do księdza a nie tu !

~kobieta | 2008-04-14 12:17

....
wkurwiacie mnie juz
sorry ale chodze na mecze juz jakis czas, zawsze sektor B, zawsze w barwach, znam wszystkie piosenki i z kolezanka zawsze tak drzemy ryje ze po wyjsciu ze stadionu nie mozemy mowic podczas gdy stoja kolo nas kolesie ktorzy nawet nie racza ust otworzyc, machnie dwa razy szalem i mysli ze jest fajny, ale oczywiscie najazd jest na panienki po co przychodza, zajebista dyskryminacja na młynie pod kazdym względem, o co tu chodzi?

~do wyzej | 2008-04-14 12:26

Ile wam jeszcze trzeba czasu i kiedy wkoncu zaczniecie odrozniac internet od rzeczywistosci ??????????????????? Zreszta chuj z tym teraz trzeba myslec o Arce bo wyjazd nie jest drogi a nie krzyczec na necie ze ktos stal kolo ciebie na sektorze i zul gume czy sie po dupie drapal czy spiewal. Moze byl poprostu zawstydzony albo piosenek nie znal ?:)

~anonim | 2008-04-14 13:12

Hej Ludzie, przestancie juz robic pilkarzom kolo dupy.Zagrali najgorszy mecz w tej rundzie i oby ostatni. Jesli bede tak grali jeszcze w nastepnych meczach to sie mozecie do nich doczepiac. NAjgorzej gadaja ci ktorzy 90 min na boisku nie potrafia wytrwac. Zagrajcie a zaobaczycie jak jest ciezko. Od gesli odczepcie sie bo chlopaka zniszczycie tak samo jak Streciwilka. ostatni mecz rzeczywiscie mial fatalny ale jak mowi trener byl na lekach).
Jak mowie ze bede jeszcze dobrze grali to beda tak jak w meczu z GKS. Utrzyjama sie ale musza walczyc do konca. Pomyslcie jak by nie Lach co by teraz bylo na koncie tyle co Pelika Lowicz.
Spokojnie raz sie przegrywa raz wygrywa. Bardziej ja bym sie dawal teraz we znaki zarzadowi ktory nie ma pomyslu na zebranie dobrego sponsora do klubu. Ja nie chce co seson widziec jak tylko szukamy punktow przed spadkiem. Ludzie nie wazne jak bedziemy grali teraz i tek sie utrzyymamy martmi mnie co bedzie w nastpenym sezonie. Ja ufam trenerowi i pilkarzom ze sie utrzymaja mimo ze maja fatane warunki-boisko, przygotowanie do sezonu, zaplecze, nie ma nic. Zeby walczyc o srodek tabeli lub o wyzsze cele musi byc lepiej w klubie a nie taka bida.....
Pozdro dla wszytkich prawdziwych kibicow co bezwzgledu na porazke widza ze chlopaki sie staraja tak samo jak trener, i bezwzgledu na porazki jestesmy z nimi.

~do kobiety | 2008-04-14 15:04

nie chodzi o to po co panienki przychodzą na młyn, tylko o to ze niektore przychdoza sobie dla rozyrywki, i udaja niewiadomo kogo, jest duzo panienek, co dra ryja caly czas, ale jest grupa, co przychdozi nei wiaodmo po co, i tu nie chodiz o dyskryminajce panienek na mlynie

~kobieta | 2008-04-14 15:21

chodzi o dyskryminacje kobiet na mlynie bo kazdy sie patrzy jak na kosmite ze dziewczyna w barwach i jeszcze potrafi cos sie wydrzec. spojrzcie krytycznie na siebie panowie a nas zostawcie w spokoju ;)

Zapewniam ze rowniez dziewczyna moze byc kibicem i wiedziec co to jest spalony :)

~..... | 2008-04-14 15:24

hehe ja dyskryminuje tylko te dziewcyzny co nic nie robia na mlynie :p

~cichy | 2008-04-14 16:07

» LINK Nasi kibice..!!

~bzc | 2008-04-14 17:14

Zarąbiście to wygląda :D, hehe jak będę brała ślub to też taką bramę chce :D

~Major | 2008-04-14 21:47

a tak popieram popieram .. wyjebałbym takie dziewczyny co stoja i nic nie robią.. wyjebał ,.. samo to jak przychodzi i gowno robi...
ja pierdole..
jedynie co jakies panienki z Młodynia przychodzą i śpiewają np.Wampir - czy coś takiego..
I jej kolezanki czasami .'/

~.... | 2008-04-14 23:39

hehe ja zawsze jak jestem na meczu i na młynie, to zawsze sie drę caly mecz, flaga macham, pełne zaangazowanie hehe, a nie jestem z mlodynia :D

~..... | 2008-04-14 23:45

a dodam że też mnie wkurwia jak przychodzą sobie panny na mecz, odpicowane jak nie wiem co, wymalowane itd, i sie oprą o to barierkę co jest na samej górze, odwrócą się tyłem do boiska i napierdalają cały mecz, o tym kot z kim i dlaczego, masakra.........

~madrid | 2008-04-15 09:42

mecz o 6 punktów.... a dali dupy

~Major | 2008-04-15 12:05

do ....
to sie bardzo ciesze mnie tez to wqrwia..;;0

~..... | 2008-04-15 14:13

To jest nas dwóch hehe :D

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2018-11-17, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola             ROW 1964 Rybnik

1 : 1

Fryderyk Stasiak 62     
Fryderyk Stasiak 9 (s)
Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 17 11-4-2 37
2 Radomiak Radom 18 10-4-4 34
3 Elana Toruń 17 8-8-1 32
4 GKS Bełchatów 18 8-8-2 32
5 Olimpia Grudziądz 18 9-4-5 31
6 Stal Stalowa Wola 18 8-3-7 27
7 Górnik Łęczna 17 7-5-5 26
8 Resovia Rzeszów 18 7-5-6 26
9 Ruch Chorzów 18 6-6-6 24
10 Znicz Pruszków 18 6-6-6 24
11 Skra Częstochowa 18 6-3-9 21
12 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
13 Gryf Wejherowo 17 5-4-8 19
14 Siarka Tarnobrzeg 18 5-3-10 18
15 ROW 1964 Rybnik 18 3-8-7 17
16 Pogoń Siedlce 18 4-4-10 16
17 Rozwój Katowice 17 4-4-9 16
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (820)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Świt Nowy Dwór M. - STAL (0:2)
2014-06-01
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 13 852 razy
STAL - Stal Mielec (2:1)
2013-08-21
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 19 048 razy
Kotwica Kołobrzeg - STAL (1:0)
2015-05-09
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 748 razy
Radomiak Radom - STAL (2:0)
2015-08-08
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 5 126 razy
Osób Online: 10 / Czas gen. strony: 0.10512