Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» TYPPER #7.

TYPPER #7.

Od dziś do piątku do godziny 19:00 można typować 7 kolejkę TYPPERA.

Komentarze (8)

~piknik | 2008-04-14 17:43

POŁUDNIA PANEM JEEEEST !! - STAL ZETKAES !!

~kibic | 2008-04-14 17:47


ale mi to kibice! kurwa anty fani a nie wierni kibice! haha ZAL.PL!! naprawde wy wszyscy chuja wiecie co sie tam dzieje!! Streciwilk nie gra nie ma drugiej druzyny chlopak wejdzie raz na pol roku na mecz i od razu kazecie mu grac wielka pilke!! zastanowcie sie gesla jak pisalo dzisiaj w gazetach co sie wladyslaw lach wypowiadal jest oslabiony, mial grype i prosil o zmiane juz w 15 min. pozatym kazdy kurwa napierdala na gesle! chuja wiecie co sie dzieje!!ja tez nie wiem ale przynajmniej nie najezdzam na chlopaka gdy ne ma powodow do tego a w ostatnim meczu ze slaskiem to tylko gesla biegal po boisku,walczyl i zobaczcie ejgo techniczna strone nie ma strat walczy fakt nie zawsze ma najlepsza forme i nie ma najlepszej skutecznosci ale chlopak ma pojecie o pilce pozniej jak odejdzie to bedziecie kurwa wszyscy mowic czemu odszedl! tak kurwa bedzie! tacy popierdoleni kibice jestescie!! zreszta dzieki niemu jeszcze jestesmy w tej marnej II lidze!! szacun!!!! !spokoj!!!!tym bardziej ze salami nie jest jakos specjalnie super strzelcem bo gdybby byl tak jako kazdy mowi zajebistym czarnym grajkiem to by mial 14 bramek a nie 4 na swoim koncie a gesla i palkus sa zaraz po nim i maja 3 +2 bramki gesli w meczach PP!! wiec kurwa chuje jebane zamknac ryjce!!!!!!! a palkus mial zlamane zebro wiec jak taki pilkaz ktory nie trenowal tydzien wogole nie doleczony mialby meic wysoka forme ludzieeee zastanowcie sie nad tym zreszta tacy kurwa madrzy jestescie to zapraszam na stadion a nie napinacie sie dzieci na forach inernetowych!! zreszta jak widzialem na mlynie to 1/4 mlynu to male dzieci ktore nie wiem po co przychodza skoro bardziej slychac gosci niz was!!! kolejne badziewie!! a co do palkusa i reszty to jak graja super to odrazu najlepszy pilkarz na rekach chcecie go nosic!! kurwaaa mowicie chlopak sie marnuje tutaj slychac takie teksty a jak ma slaby mecz czy 2 to uuu nizej go na lawe do okregowki!! oprostu stalowa wola to kurwa bagno ze tak powiem!! kibice nie sa wogole lojalni wobec pilkarzy po co spiewacie zawsze wierni kibice stali jak po pzegranym meczu wylinacie pilkarzy na forach internetowaych i jedziecie po nich!!Myslicie ze jak taki pilkarz przeczyta to to bedzie mu lepiej? kurwaaa masakra poprostu przeciez psychika to totalnie 100% w dol!! podsumowujac zamawst wpisywac sie na stronie stalowka.pl zacznijscie swoje opinie i ŻALE udzielać na ŻAL.PL!!!!!!!!!!!!!! !

~kibic | 2008-04-14 17:50

sory kurwa za bleby! ale juz chuj mnie boli jak czytam takie internetowe badziewia najezdzajace na pilkarzy!!

~Bolesław | 2008-04-14 19:41

Proponowałbym zająć się jednak kibicowaniem!
Niech się W.Łach martwi jak utrzymać Stalóweczkę, a my róbmy co do nas należy. Cierpliwości, nadejdą lepsze czasy.

~do cichy | 2008-04-14 21:26

siema jestes w stanie wzucic na stronke zdjecia i filmiki z marszu kibicow Śródmieścia na mecz z łks łomza ?

~cichy | 2008-04-14 21:59

niestety nie jestem w stanie ale jak cos to sie odezwij to Ci wyslena meila gg 4091166 ok

~asdf | 2008-04-15 00:58

w jakich okolicznosciach zdobyte zostaly bluzy i szale Lomzy ?

~creative | 2008-04-15 02:37

przegrali w pokera

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Czarni Połaniec - Stal Stalowa Wola

Czarni Połaniec             Stal Stalowa Wola
2022-05-21, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Tomasovia

Stal Stalowa Wola             Tomasovia

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 29 18-6-5 60
2 Cracovia II 29 17-6-6 57
3 ŁKS Łagów 29 17-6-6 57
4 Chełmianka Chełm 29 17-6-6 57
5 Podhale Nowy Targ 29 16-6-7 54
6 Avia Świdnik 29 16-5-8 53
7 KSZO Ostrowiec Św 29 12-8-9 44
8 Wisłoka Dębica 29 11-10-8 43
9 Unia Tarnów 29 10-11-8 41
10 Stal Stalowa Wola 29 12-5-12 41
11 Orlęta Radzyń Podlaski 29 9-10-10 37
12 Podlasie Biała Podlaska 29 7-12-10 33
13 Czarni Połaniec 29 8-7-14 31
14 Sokół Sieniawa 29 8-7-14 31
15 Wisła Sandomierz 29 6-6-17 24
16 Korona Rzeszów 29 5-8-16 23
17 Tomasovia 29 4-6-19 18
18 Wólczanka W. Pełkińska 29 3-5-21 14

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
Podhale Nowy Targ 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-05-21 Czarni Połaniec - STAL
2022-05-28 STAL - KSZO Ostrowiec Św
2022-06-04 Wólczanka W. Pe.. - STAL
2022-06-11 STAL - Unia Tarnów
2022-06-18 Korona Rzeszów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3340) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1362) » Filip kacper k. (1283)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (990)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Kamilosss (643)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Lechia Gdańsk - STAL (3:0)
2006-11-18
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 24 079 razy
Limanovia Limanova - STAL (2:0)
2014-08-03
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 5 782 razy
Hetman Zamość - STAL (2:0)
2005-04-24
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 7 240 razy
STAL - Wierna Małogoszcz (2:0)
2006-04-29
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 14 014 razy
Osób Online: 50 / Czas gen. strony: 0.01456