Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola

Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola

Niestety zebranie SKSSW nie odbędzie się w najbliższy piątek tak jak to było planowane. Będzie ustalony inny termin bo włodarze naszego klubu są zajęci. Do tych wszystkich którzy do tej pory wysłali do nas email będą odesłane informacje z dniem, miejscem i godziną najbliższego zebrania.
Prosimy o kontakt w sprawie Stowarzyszenia tylko osoby pełnoletnie.

skssw@stalowka.pl

Komentarze (13)

~feaf | 2008-04-17 14:48

i cisza...
moim zadaniem o wiele wiecej osob by przychodzilo i dopingowalo nasza kochana Stalówke gdy by mecze wygladaly bardzieje rodzinnie czyli bez alkoholu i wulgaryzmu,powstaly nowe piosenki ktore mogl by spiewac nawet 10 latek czy nawet mama tego 10 latka:),karty kibica oczywiscie tez by sie przydaly,poniewaz tzw."pseudokibice" najbardziej odstraszaja ludzi od meczow wiec jesli chodzi o jakies burdy to po meczu soloweczki czy cos tam innego bo nie tracimy na tym my lecz za to wszystko odpowie klub stalowki i to on poniesie kary pieniezne nie ja ani "Ty" a pozniej jeden z drugim kurwa sciagaja zawodnikow z 4 ligi a z ktorej maja sciagac skoro zamiast kupowac zawodnikow to placi kary

co do sponora trzeba popytac w jakis duzych filmarch w stalowej woli oraz w polsce wyslylac meile kazdy grosz sie przyda w naszym klubie bo jestesmy najbiedniejsi w 2 lidze nie zapominajcie o tym

~MW | 2008-04-17 15:05

feaf a ty w ogóle na mecze chodzisz ? Bo jakoś mi się nie wydaje, bo pierdolisz głupoty :) Fakt patologia alkoholowa wkurwia mnie też, ale żadnych dymów u nas dawno nie było, więc nie rozumiem o co ci chodzi.

~ocb | 2008-04-17 15:21

" Sponora trzeba popytac w jakis duzych filmarch " to sie kurwa ubierz, wez parasol i idz. A nie tu pomyslami rzucasz...
A karte kibica sobie moze zaloz sam napisz swoje imie i nazwisko na komputerze dodaj zdjecie i wydrukuj, bedziesz pokazywal emerytom na bramkach jak ci tak na tym zalezy.
Wejdzie taki na strone raz na dwa lata a na meczu to byl chyba w latach 90-tych i wkurwia tylko ludzi...

~tomek | 2008-04-17 15:35

FEAF buhaha,jak ci sie nie podoba to jezdzij na siatkowke do rzeszowa,niektore rzeczy sa tylko dla facetow;_)))

~Znawca | 2008-04-17 17:30

Każdy ma prawo do wypowiedzi i każdy ma prawo to własnych poglądów jeżeli wam to sie nie podoba to wypierdalać na Kube lub do Korei Północnej

~Znawca | 2008-04-17 17:37

A i wkurwia mnie jak widze 30 letnich frajerów wbijających sie przez płot na mecz. Do tego namawiają jeszcze innych, a na browary w reklamówkach mieli kase a na bilet juz nie

~demon | 2008-04-17 17:47

ciekawe dlaczego niektórzy boją się kart kibica??

~do demon | 2008-04-17 18:03

karty kibica = mniejsza frekwencja

~Kalu | 2008-04-17 19:05

KARTY KIBICA=BRAK CHULIGANSTWA, MECZ PRAWDZIWYCH I WIERNYCH KIBICOW STALOWKI, A NIE JAKIS PAJACOW CO PRZYCHODZA SIE NAJEBAC I NIC POZATYM.. OSTATNIO GOSC KTORY BYL NA MLYNIE NAJEBANY ZE PRAWIE ZSUNAL SIE PO SCHODACH TO NAPRAWDE.. MY SPIEWAMY nIC SIE NIE STALO-STALOWKA NIC SIE NIE STALO.. A ON JESZCZE SIE ZATRZYMAL PRZY SPIEWIE "AMBICJA DZISIAJ WAM KARZE..

~tomek | 2008-04-17 19:26

Ja mam takie przemyslenie gdzie ci prawdziwi kibice byli jak stalowka tulala sie po III lidze,teraz to im nie pasuje tamto tu wprowadzic karty kibica,ludzie otrzasnijcie sie teraz stalowka jest w modzie to przychodzicie i kazdy ma tyle do powiedzenia gdzie kiedys byliscie wy prawdziwi jak macie troche ambicji i honoru to niewypisujcie takich glupot

~robkostwolak | 2008-04-17 20:04

Ja też mam przemyślenia, ale zgoła odmienne od Twoich. Stalowka gra lepiej, to i kibiców więcej przychodzi. Nie ma w tym nic dziwnego. Tak już jest wszedzie i na całym świecie - jeśli zapewnisz dobrą rozrywkę (czytaj: dobrą, ambitną grę), to ludzie chętnie przyjdą to oglądać.
Napinanie się \"gdzie byli ci kibice wcześniej\" nie ma żadnego sensu. Nie odpowiadał im \"produkt\" jaki otrzymywali, więc woleli siedzieć w domu.
To tak jakbyś ty, będąc fanem kina chodził na wszelkie możliwe filmy, nawet jeśli byłaby to komunistyczna produkcja chińsko-koreańska...
Mam nadzieję, że rozumiesz o co mi chodzi.
pozdrawiam,

~tomek | 2008-04-17 20:39

Nie no spoko to co napisles -prawdziwe,mnie cieszy ze jest coraz wieksze zainteresowanie,chod zi mi tylko o to ze co niektorzy ktorym odpowiadac zaczal produkt stalowka niech traktuja wyjscie na mecz nie wiem jak rozrywke i niech dostosuja sie do zwyczajow obecnie panujacych :-))))Stalowka to nie jest moda,a chodzenie na mecze tylko jak druzyna dobrze gra mija sie z sensem kibicowania.

~feaf | 2008-04-18 05:46

chodze nie przerwanie od 5 lat na mecze i widzialem co sie dzialo na 3 i teraz 2 lidze ,a brat opowiadal mi o 1 poniewaz sam byl jednym z tych ktorzy najczesciej jezdzili na wyjazdy w 1 lidze oraz 2 lidze nawet jesli go nie bylo to brali samochod i jechali w 5 na petrochemie np. wiec przestan mi gadac ze nie chodze na mecze

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
13 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - GKS Tychy (1:1)
2015-09-05
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 24 552 razy
Ruch Chorzów - STAL (2:0)
2006-10-20
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 7 578 razy
STAL - Kotwica Kołobrzeg (3:0)
2015-11-07
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 4 823 razy
STAL - Sokół Sokółka (2:0)
2011-04-06
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 30 877 razy
Osób Online: 25 / Czas gen. strony: 0.04439