Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola

Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola

Niestety zebranie SKSSW nie odbędzie się w najbliższy piątek tak jak to było planowane. Będzie ustalony inny termin bo włodarze naszego klubu są zajęci. Do tych wszystkich którzy do tej pory wysłali do nas email będą odesłane informacje z dniem, miejscem i godziną najbliższego zebrania.
Prosimy o kontakt w sprawie Stowarzyszenia tylko osoby pełnoletnie.

skssw@stalowka.pl

Komentarze (13)

~feaf | 2008-04-17 14:48

i cisza...
moim zadaniem o wiele wiecej osob by przychodzilo i dopingowalo nasza kochana Stalówke gdy by mecze wygladaly bardzieje rodzinnie czyli bez alkoholu i wulgaryzmu,powstaly nowe piosenki ktore mogl by spiewac nawet 10 latek czy nawet mama tego 10 latka:),karty kibica oczywiscie tez by sie przydaly,poniewaz tzw."pseudokibice" najbardziej odstraszaja ludzi od meczow wiec jesli chodzi o jakies burdy to po meczu soloweczki czy cos tam innego bo nie tracimy na tym my lecz za to wszystko odpowie klub stalowki i to on poniesie kary pieniezne nie ja ani "Ty" a pozniej jeden z drugim kurwa sciagaja zawodnikow z 4 ligi a z ktorej maja sciagac skoro zamiast kupowac zawodnikow to placi kary

co do sponora trzeba popytac w jakis duzych filmarch w stalowej woli oraz w polsce wyslylac meile kazdy grosz sie przyda w naszym klubie bo jestesmy najbiedniejsi w 2 lidze nie zapominajcie o tym

~MW | 2008-04-17 15:05

feaf a ty w ogóle na mecze chodzisz ? Bo jakoś mi się nie wydaje, bo pierdolisz głupoty :) Fakt patologia alkoholowa wkurwia mnie też, ale żadnych dymów u nas dawno nie było, więc nie rozumiem o co ci chodzi.

~ocb | 2008-04-17 15:21

" Sponora trzeba popytac w jakis duzych filmarch " to sie kurwa ubierz, wez parasol i idz. A nie tu pomyslami rzucasz...
A karte kibica sobie moze zaloz sam napisz swoje imie i nazwisko na komputerze dodaj zdjecie i wydrukuj, bedziesz pokazywal emerytom na bramkach jak ci tak na tym zalezy.
Wejdzie taki na strone raz na dwa lata a na meczu to byl chyba w latach 90-tych i wkurwia tylko ludzi...

~tomek | 2008-04-17 15:35

FEAF buhaha,jak ci sie nie podoba to jezdzij na siatkowke do rzeszowa,niektore rzeczy sa tylko dla facetow;_)))

~Znawca | 2008-04-17 17:30

Każdy ma prawo do wypowiedzi i każdy ma prawo to własnych poglądów jeżeli wam to sie nie podoba to wypierdalać na Kube lub do Korei Północnej

~Znawca | 2008-04-17 17:37

A i wkurwia mnie jak widze 30 letnich frajerów wbijających sie przez płot na mecz. Do tego namawiają jeszcze innych, a na browary w reklamówkach mieli kase a na bilet juz nie

~demon | 2008-04-17 17:47

ciekawe dlaczego niektórzy boją się kart kibica??

~do demon | 2008-04-17 18:03

karty kibica = mniejsza frekwencja

~Kalu | 2008-04-17 19:05

KARTY KIBICA=BRAK CHULIGANSTWA, MECZ PRAWDZIWYCH I WIERNYCH KIBICOW STALOWKI, A NIE JAKIS PAJACOW CO PRZYCHODZA SIE NAJEBAC I NIC POZATYM.. OSTATNIO GOSC KTORY BYL NA MLYNIE NAJEBANY ZE PRAWIE ZSUNAL SIE PO SCHODACH TO NAPRAWDE.. MY SPIEWAMY nIC SIE NIE STALO-STALOWKA NIC SIE NIE STALO.. A ON JESZCZE SIE ZATRZYMAL PRZY SPIEWIE "AMBICJA DZISIAJ WAM KARZE..

~tomek | 2008-04-17 19:26

Ja mam takie przemyslenie gdzie ci prawdziwi kibice byli jak stalowka tulala sie po III lidze,teraz to im nie pasuje tamto tu wprowadzic karty kibica,ludzie otrzasnijcie sie teraz stalowka jest w modzie to przychodzicie i kazdy ma tyle do powiedzenia gdzie kiedys byliscie wy prawdziwi jak macie troche ambicji i honoru to niewypisujcie takich glupot

~robkostwolak | 2008-04-17 20:04

Ja też mam przemyślenia, ale zgoła odmienne od Twoich. Stalowka gra lepiej, to i kibiców więcej przychodzi. Nie ma w tym nic dziwnego. Tak już jest wszedzie i na całym świecie - jeśli zapewnisz dobrą rozrywkę (czytaj: dobrą, ambitną grę), to ludzie chętnie przyjdą to oglądać.
Napinanie się \"gdzie byli ci kibice wcześniej\" nie ma żadnego sensu. Nie odpowiadał im \"produkt\" jaki otrzymywali, więc woleli siedzieć w domu.
To tak jakbyś ty, będąc fanem kina chodził na wszelkie możliwe filmy, nawet jeśli byłaby to komunistyczna produkcja chińsko-koreańska...
Mam nadzieję, że rozumiesz o co mi chodzi.
pozdrawiam,

~tomek | 2008-04-17 20:39

Nie no spoko to co napisles -prawdziwe,mnie cieszy ze jest coraz wieksze zainteresowanie,chod zi mi tylko o to ze co niektorzy ktorym odpowiadac zaczal produkt stalowka niech traktuja wyjscie na mecz nie wiem jak rozrywke i niech dostosuja sie do zwyczajow obecnie panujacych :-))))Stalowka to nie jest moda,a chodzenie na mecze tylko jak druzyna dobrze gra mija sie z sensem kibicowania.

~feaf | 2008-04-18 05:46

chodze nie przerwanie od 5 lat na mecze i widzialem co sie dzialo na 3 i teraz 2 lidze ,a brat opowiadal mi o 1 poniewaz sam byl jednym z tych ktorzy najczesciej jezdzili na wyjazdy w 1 lidze oraz 2 lidze nawet jesli go nie bylo to brali samochod i jechali w 5 na petrochemie np. wiec przestan mi gadac ze nie chodze na mecze

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów

Stal Stalowa Wola             Resovia Rzeszów
2019-07-27, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-07-27 STAL - Resovia Rzes..
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (844)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (393)
» Slim1938 (389) » Koko (373)
» Acer (354) » Stalowiak1938 (331)
» Filip kacper k. (331) » Jaszczur (305)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:1)
2014-08-27
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 10 815 razy
STAL - Podbeskidzie BB (2:4)
2009-09-05
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 36 966 razy
STAL - Resovia Rzeszów (1:0)
2004-05-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 27 255 razy
Zagłębie Sosnowiec - STAL (1:1)
2014-10-04
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 18 738 razy
Osób Online: 44 / Czas gen. strony: 0.02766