Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Piłkarze Stali zagrają z Arką

Piłkarze Stali zagrają z Arką

Wśród kibiców drugoligowych piłkarzy Stali Stalowa Wola nie brakuje malkontentów, którzy uważają, że na najbliższy mecz w sobotę z Arką do Gdyni nasz zespół jedzie "na ścięcie”. Ale urok futbolu polega właśnie na tym, że nie brakuje w nim jednak prawdziwych niespodzianek…

Na papierze wygląda to źle. "Stalówka” jest w drugoligowej tabeli trzynasta, a Arka Gdynia - szósta. O porównywaniu budżetu obu klubów nawet nie ma co wspominać, bo to różnica jak między… "maluchem” a mercedesem. Gdynianie w kasie mają dziesięć milionów na sezon, stalowowolski klub pięć razy mniej.

NOWA "MIOTŁA”

Zmiana trenera u rywali - Stawowego zastąpił w środę Robert Jończyk - to jednak żadna pociecha dla "stalowców”. A wręcz… przeciwnie. Bo poprzedni rywal stalowowolan, ŁKS Łomża, też wyrzucił swojego trenera Witolda Mroziewskiego przed spotkaniem w Stalowej Woli. I łomżanie... wygrali nieoczekiwanie ze "Stalówką” na jej boisku 1:0. Nie od dziś wiadomo, że "nowa miotła” wyzwala w piłkarzach nowe siły, bo każdy chce pokazać się nowemu szkoleniowcowi. Tak może być i w meczu Arki ze Stalą, który rozpocznie się w sobotę o godzinie 19.29. Taka nietypowa godzina to data powstania gdyńskiego klubu.

Gorzej niż w pojedynku z Łomżą być już z naszą grą nie może - uważa Krzysztof Lipecki, piłkarz "Stalówki”. - Zagraliśmy złe spotkanie i mam nadzieję, że z Arką pokażemy się z lepszej strony.

WYPADŁY "FILARY”

Tyle, że Stal tradycyjnie ma kadrowe kłopoty. Ze składu trenerowi Władysławowi Łachowi wypadają niestety dwa "filary” defensywy - Krystian Lebioda musi pauzować za kartki, a Jaromir Wieprzęć zachorował na zapalenie oskrzeli. Kontuzjowany jest też nadal Longinus Uwakwe, na bolące żebro narzeka Przemysław Pałkus, a na pachwinę Abel Salami. Dwaj ostatni powinni jednak zagrać w Gdyni, wraca też już po wyleczeniu urazu Jacek Maciorowski.

Nasz zespół w daleką podróż do Gdyni wyjechał już w piątek. Gdynianie skład mają taki, że pozazdrościć by im mogła nie jedna pierwszoligowa drużyna. Wystarczy choćby wspomnieć byłych pomocników Legii Warszawa: Tomasza Sokołowskiego, Bartosza Karwana i Radosława Wróblewskiego. A są jeszcze w Arce takie tuzy jak napastnicy Olgierd Moskalewicz czy Grzegorz Niciński.

 

Komentarze (20)

~Kibic Stali | 2008-04-18 08:46

kazdy kibic wie ze nazwiska w pilke nie graja

WIERZE W 3 PKT DO BOJU STALÓWKA !!!!

~misiek | 2008-04-18 09:51

Oj będzie ciężko. Ale wierzę, że jutro damy radę i punkty pojadš do Stalówki.

~zalamka | 2008-04-18 10:10

Czy wy juz na glowy upadliscie.Nawet z a klasowa drórzyna by ie wygrali a wy tu pirdolicie ze bedzie dobrze.A wlasciwie dobrze bo tych dupkow wypierdola z tej drorzyny.Zbiore kilku chlopakow z podwórka i lepiej zagraja.To bezmozgowcy.

~Damian22STW | 2008-04-18 11:30

W jutrzejszym meczu nie zagrają w Stali Krystek Lebioda i Jarek Wieprzęć czyli 2 najlepsi zawodnicy ( OBROŃC Y!!! ). Na boisku w ich miejsce pojawi się Piszczek ( którego obrońcy przeciwnika kiwają jak chcą ) i ławecki ( którego gra słabiutko ). Czyli szykuje się prawdziwe lanie. Oby nie było najwyższej porażki w II lidze.

~aaaaaa | 2008-04-18 11:34

Damian ale pamiętajmy ze bramkarz Arki tez nie jest najlepszy. Moim zdaniem jest trochę niepewny ;p

~Damian22STW | 2008-04-18 11:43

ok może i nie jest najlepszy. no ale przeciez i tak stalówka w ataku nie ma nawet kim postraszyć

~aaaaaa | 2008-04-18 11:45

może sie uda, różnie to bywa w piłce :p

~Bono | 2008-04-18 14:21

Dokładnie tak samy myśleli kibice Łomży jak jechali do nas.

~looooooool | 2008-04-18 16:49

ale debile sie tu wpisują Trzeba zawsze wierzyć w zwycięstwo a nie pierdolić przegramy z kretesem czy coś w tym stylu. Gra się po to żeby wygrywać i nie liczy sie czy ktoś ma 10 mln budżetu a drugi 2 mln czy ktoś ma piłkarzy z 1 ligi czy z 4 ligi liczy sie wola walki i chart ducha...i coś jeszcze a trochę szczęścia;D
POzdro

~ehh | 2008-04-18 18:56

damian idz sie odrazu pierdolnij ty pesymisto kurwa ja sie zastanawiam jak twoje zycie wyglada jak do wszystkiego tak podchodzisz jak do tego meczu! jebnij sie w lep i niepisz takich rzeczy chocby z szacunku dla reszty kibicow i pilkarzy
Pozdro

~kibic | 2008-04-18 19:28

w Przegladzie sportowym pisalo ze nie zagra tez kamil gęśla bo ma zapalenie pluc tak samo jak jarek wieprzec i kontuzje! nie wiem czy to sa potwierdzone info bno tutaj nic na stronie stalowki nie pisze ale skoro w PS tak pisze.
Ma ktos jakie info jeszcze co do innych pilkarzy stali i z arki kto gra a kto nie?

~gal anonim | 2008-04-18 22:12

Gilu na boisko !! niech zagra i pokaze jak sie gra ;] pzdr Piotrek dajesz rade U17;] Elo

~Damian22STW | 2008-04-18 23:06

W stali nie zagrają na 100%: Wieprzęć, Lebioda. Arka pełny skład. tak więc pogrom się szykuje że szok. a ty koles o nicku ehhh dorośnij zanim cos napiszesz do mnie

~stalowiec | 2008-04-19 09:15

Prawdziwy kibic zawsze wierzy w swoja druzyne, zawsze jest szansa zeby wygrac mecz i jezeli kmita mogla wygrac a pelikan rowniez urwal punkty arce to my tez mozemy.Do skladu na cale szczescie wraca "Macior", szkoda tylko ze nie zagra Krystek i największy walczak w drużynie Jaro.Ja trzymam kciuki za Stal, wierze ze moga sprawic niespodzianke, ale nikt nie mowi ze bedzie latwo...
HEJ STAL!!!
Pozdrawiam prawdziwych kibiców...

~damian | 2008-04-19 11:38

Zawsze trzeba wierzyć w wygraną a nie , że załamka albo coś w tym stylu .
Chociaż 1 punkt z gdyni wyciągną !!

~Boben | 2008-04-19 11:42

może jestem młodszy od Ciebie Damian22STW ale nigdy nie piszę głupot takich jak Ty :)

~Damian22STW | 2008-04-19 12:14

Boben hehe dobry jestes

~mietek O | 2008-04-19 14:10

Chłopaki wzieły wór na bramki do Gdyni?

~Jacek Gmoch | 2008-04-19 14:18

» LINK
Nie zatrzymacie go w Stalowej Żeby się zmarnował.

~Jacek Gmoch | 2008-04-19 16:33

Do tego wyżej:
Ja jestem prawdziwy.
Nie podszywaj się pode mnie! Znajdź sobie inny nick. Może Jerzy Engel, Stefan Szczepłek lub też Jan Tomaszewski. Najlepiej plagiator

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisłoka Dębica

Stal Stalowa Wola             Wisłoka Dębica
2022-03-12, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Avia Świdnik

Stal Stalowa Wola             Avia Świdnik

0 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 18 11-3-4 36
2 Siarka Tarnobrzeg 18 10-5-3 35
3 Podhale Nowy Targ 18 10-4-4 34
4 Chełmianka Chełm 18 10-4-4 34
5 ŁKS Łagów 18 10-3-5 33
6 Stal Stalowa Wola 18 10-2-6 32
7 Avia Świdnik 18 9-3-6 30
8 Orlęta Radzyń Podlaski 18 6-7-5 25
9 Unia Tarnów 18 6-7-5 25
10 Wisłoka Dębica 18 6-6-6 24
11 KSZO Ostrowiec Św 18 6-5-7 23
12 Czarni Połaniec 18 6-4-8 22
13 Podlasie Biała Podlaska 18 4-9-5 21
14 Korona Rzeszów 18 5-6-7 21
15 Sokół Sieniawa 18 4-4-10 16
16 Wisła Sandomierz 18 4-3-11 15
17 Tomasovia 18 1-6-11 9
18 Wólczanka W. Pełkińska 18 2-3-13 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-03-12 STAL - Wisłoka Dębica
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3231) » 1938fc (1574)
» Vielitz44 (1334) » Filip kacper k. (1283)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (943)
» Kamil (844) » Rafix (768)
» Misio (672) » Kamilosss (631)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Motor Lublin - STAL (3:1)
2004-08-27
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 30 256 razy
??? - STAL (:)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 1 755 razy
STAL - Widzew Łódź (0:0)
2009-04-25
Ilość zdjęć: 37
Wyświetleń: 153 769 razy
STAL - Dolcan Ząbki (1:2)
2008-08-30
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 17 232 razy
Osób Online: 66 / Czas gen. strony: 0.01563