Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Kolejna kontuzja w ekipie „Stalówki”

Kolejna kontuzja w ekipie „Stalówki”

Abel Salami, nigeryjski napastnik „Stalówki”, który w meczu z Arką w Gdyni z powodu kontuzji zszedł z boiska już w pierwszych minutach, może nie zagrać w barwach naszej drużyny już do końca drugoligowego sezonu.

 

- Salami znowu ma kłopoty z pachwiną - wyjaśnia Bartłomiej Patkiewicz, masażysta „Stalówki”. - I jeżeli okaże się, że uraz jest poważniejszy, to faktycznie piłkarz już nie zagra do końca sezonu.

W tej sytuacji kibice Stali muszą liczyć na to, że na kolejny mecz z Turem w piątek w Stalowej Woli wydobrzeje już przeziębiony inny napastnik Kamil Gęśla. Do obrony powinien już wrócić chory Jaromir Wieprzęć, za kartki „odpokutował” Krystian Lebioda. Nie wiadomo natomiast, czy zdąży się wykurować Jacek Maciorowski, w dalszym ciągu zabraknie kontuzjowanego Longinusa Uwakwe. Oby kadrowe kłopoty przynajmniej były mniejsze przed najbliższymi spotkaniami, bo trener Władysław Łach znowu może mieć poważny ból głowy z zestawieniem optymalnej „jedenastki”...

Komentarze (14)

~123 | 2008-04-21 21:19

dużo jest człowiek zrozumiec ale to juz przegięcie!!!w każdym klubie to samo!innych moga wyleczyc a jego nie.w chuja wali i mimo wszytsko ze najlepiej sie spisywal w ataku to niech wypierdala.dac szanse Gilarowi!!!

~stalowiec | 2008-04-21 21:20

Uwekwe tez kombinuje, niby mial być gotowy juz do gry a widze ze jest taki sam banana kretacz jak Salami.Przypominam ze w poprzedniej rundzie podobne problemy byly z Nakulmą.Dosc juz wiecznie kontuzjowanych czarnych gwiazd, na balet bo bananolandii a nie na boisko opierdalacze!!

~zetkaesik | 2008-04-21 21:20

Bardzo się na nim zawiodłem,jak walił bramy w sparingach,to myślałem ,że w lidze nie będzie gorzej.Atu taki klops!Takie same numery wykręcałjuż w Stomilu,Radomiaku,KS ZO,a teraz przyszła kolej na dojenie kasy z biednej StaliNiechby się huj określił przed rundą ,że nie będzie grał,to może by Łach sprowadził jeszcze jakiegoś napadziora.A tak osłabia nasz zespół i jeszcze okrada Nasz klub. WYPIE.....J Salami ze Stalówki,jesteś już u Nas spalony.Podobno ma już załatwiony jakiś inny klub i boi się grać ,żeby kontuzji nie załapać,SYMULANT PIER....NY!!!!!

~ffff | 2008-04-21 21:21

» LINK plakat na mecz Stal - Znicz

~Bazin | 2008-04-21 21:23

A kurwa rozwiązać z nim kontrakt z powodu niezdolności do wykonywqania zawodu!!!! Symuluje już kilka tygodni kontuzje, a jak nie to kartki łapie specjalnie, bo dogadany jest z innym klubem. Cwaniak zagrał kilka świetnych meczy na koniec rundy, żeby pokazać swoją wartość, a potem miał atuty w ręce, żeby wynegocjować lepszy kontrakt - na pół roku!!!! A te barany z Zarządu się zgodziły, a inny fachowiec z Krakowa oparł grę drużyny, która miała zdobywać bramki, punkty aby sie utrzymać na 1 napastniku.. Szopka!!!!
I jeszcze jedno - co z tą Spółką, co to sie powołać do życia nie może. Najpierw wielkie Halo, a potem już cichutko.... Zarząd jeszcze coś robi w tym kierunku, czy już podjęto decyzje o amatorskim sporcie w Stalowej Woli. I tylko sie dziwie, że nikogo już ten temat nie rusza ( Panowie Biel i Kielar mogli by stosowne pytania zadać Jareckiemu...)
Ale wkur... mnie to co wyprawia sie w tym klubie!

~karambol | 2008-04-21 21:26

odstąpię bilety na Polska - Austria kontakt karambola5@wp.pl

~ocb | 2008-04-21 21:40

Pokusze sie o krotka charakterystyke meczu w Gdyni wzgledem tego co dzialo a raczej co sie nie dzialo na boisku od strony naszego zespolu. Mialem zostawic to bez komentarza ale ogladajac "ARKA-TV" poprostu nie moglem wytrzymac.
"PIŁKARZE" Stalówki jak mozna na szczeblu 2 ligowym nie umiec wymienic 2-3 podan? Jak mozna tak czesto podawac do przeciwnika (najczesciej stojacego w miejscu) pilke. Nie wiem czy to jest brak wyobrazni, brak umiejetnosci czy cos innego. Nikt nie wymagal od was zwyciestwa. Nikt nic by nie mowil gdyby bylo 1 ... 2:0.. ale gdybym widzial KURWA CHECI. Brak umiejetnosci nadrabia sie wola walki. Mam zgonic na daleka podroz jak byliscie w piatek juz w Gdyni? Wiem ze dla wiekszosci z was Stalówka to kolejny klub w ktorym gracie i macie w dupie ambicje liczy sie pewnie tylko zeby kasa byla w konretny dzien na koncie. Jesli tak jest to wypierdalajcie stad juz teraz bo nie bedziemy my(kibice) robic transparentow zachecajacych zeby ludzie przyszli ogladac taką gre o ile mozna to mozna nazwac gra...bo w Gdyni to chyba graliscie w dziada tylko szkoda ze byliscie w srodku. Jak moge wytlumaczyc wykopywanie bezmyslne pilki, wykopywanie w aut ( i nie podnos jeden z drugim reki w gescie przeprosin po takich sztuczkach ) i straty po ktorych wpadaja gole. Musimy uratowac 2 lige w Stalowej Woli jesli nie uda sie znalezc sponsora co pociagnie za soba spadek do nizszych lig przynajmniej nie bedziemy mieli pretensji do siebie ze nic nie robilismy zeby uratowac tutaj dobra pilke. My staramy sie zachecac ludzi do przychodzenia na mecze wy macie ich zachecac gra. A skoro mi sie odechciewa na to patrzyc a wynik nie jest dla mnie najwazniejszy to jak inni maja to ogladac a przede wszystkim sponsorzy!!!
Zepchna nas inni pod kreske zanim sie obejrzycie tylko teraz bedzie ciezej z niej wyjsc !!!!! Wiec pomyslcie nad tym i zacznijcie troche grac. Korzystajac z przywileju tego wpisu powinienem jeszcze nabluzgac na niektorych naszych kopaczy, ale wole wymienic tylko niektorych do ktorych pretensji miec nie moge: trener W.Łach, T.Wietecha, K.Lebioda, J.Wieprzec, J.Iwanicki (dzieki chlopaki widac ze wam zalezy) i chyba tyle. Reszta to poziom kopania pilki na 3-4 ligowym poziomie. To tyle.

~fff | 2008-04-21 21:42

~Damian22STW | 2008-04-21 22:03

ocb szacunek wielki za komentarz. Popieram w 100%. A ten Salami to naprawdę niech już wypierdala stąd. Bo nikt nie będzie nas tu kibiców robił w huja, przychodził na mecz siedział pod krytą na srodku wpieprzał orzeszki i cieszył japę. Nie chcesz grać wypierdalaj Salami stąd !!!!!
Panowie co będzie z tym meczem piątkowym, głownie z atakiem???? Lux że do składu wracają najlepsi obecnie Jarek Wieprzęć i Krystek Lebioda. Ok zagramy z tyłu na zero. Ale kto zdobędzie tą jedyną zwycięską bramkę dla nas????? Niewiem moze naprawdę warto by było postawić na coś nowego???? Przykład ataku: Drozd + Gilar. Ostatnio dał w Legii ładny przykład 17 letni Borysiuk, który zdobył bramkę Odrze. A może młody Gilar wykorzystałby swoją szanse i zdobył tą zwycięską bramkę na 1-0. Bo na wiecej goli raczej nie ma co liczyć. Mecz z Turem to mecz moim zdaniem o utrzymanie w II lidze. Bo pozniej czekają nas bardzo trudne mecze.....
W dodatku inne druzyny zaczynają już powoli załatwiać mecze więc nie jest zbyt różowo. pozdrawiam

~suawek | 2008-04-21 23:41

Bronilem Salamiego, bo chlop umie sie znalezc na boisku i po prostu umie grac w pilke, ale to co on teraz, za przeproszeniem, odpierdala to ludzkie pojecie przechodzi. 38 milionow ludzi w Polsce korzysta z polskiej medycyny, a on nie ma do niej zaufania. Jakos pozostali zyja i nie mam tu na mysli tylko zwyklych "zjadaczy chleba" ale takze, a moze przede wszystkim, ludzi ktorzy robia w fachu Salamiego - pilkarzy. Oni, takze w OE, nie boja sie jakos do polskiego lekarza udac, wiec takie, (ponownie) za przeproszeniem, pierdolenie, ze sie nie ma zaufania do polskiej medycyny, jest tu conajmniej nie na miejscu. Jezeli nie zagra do konca sezonu, ba... jezeli nie zagra w nastepnym meczu to nie widze innej opcji jak rozwiazanie z nim kontraktu. Na cholere komu gracz, ktory nie gra? Co to wogole za gracz?
Co do pozostalych pilkarzy to na uznanie w moich, choc zapewne nie tylko moich, oczach zasluguja:
- K. Lebioda
- T. Wietecha
- J. Iwanicki (wiecej spokoju przy wrzutach w pole karne i bedzie zajebiscie)
- J. Wieprzec
- L. Uwakwe
- P. Palkus (polamane zebra ma, ale mimo wszystko gra)
Z pozostalych to ostanio nawet Gesla zaczal dupe ruszac i to nie tylko w Planecie, ale wlasnie tam gdzie mu za ruszanie dupy placa - na boisku :) Mam nadzieje ze ta tendencja sie utrzyma.
Tadek Krawiec widze ze forme troche stracil, ale w meczu z GieKSa, w ktorym gral na skraju pomocy radzil sobie znacznie lepiej niz obecnie.
Krzysiek Trela - wierze, ze zacznie w koncu grac na II ligowym poziomie, bo go na to stac. Za duzo strat i idiotycznych podan do przeciwnikow (jakby malo osob bylo na stadionie :D )
Na obronie takze duzo lepiej niz na poczatku sezonu radzi sobie Gheczy.
Z nowych nabytkow lepsze wrazenie zrobil na mnie Lipecki (mysle ze to on w koncu sieknie brame, ktora da zwyciestwo Stali w najblizszym meczu). Piszczek - pozytywnie, choc niestety zawalil przy bramce dla Lomzy w 25 kolejce - powinien "ubezpieczac" go ktos z lepsza motoryka, zeby nie bylo takiego syfu jak z meczu z Lomza.
Tyle moich wywodow. Pozdrawiam i do zobaczenia na meczu.
Wierze w zwyciestwo Stali - innej opcji nie ma.

~adam | 2008-04-21 23:58

Uwakwe za co uznanie? Jakoś jego koledzy z bananowego podwórka też palili sie do gry tak że wylądowali w Zamościu.Ja bym nie do końca ufał Uwakwe że tak sie pali do gry.On z Salamim może tak samo kręcić jak Nakoulme.Jak zobacze Uwakwe na boisku powiedzmy za 2 tygodnie, to zmienie zdanie.A Jak nie to będzie udawanko i kręcenie jak u Salamiego.Facet nie grał już miesiąc w końcu.Najgorsze jest to że te krętacze mają umiejętności i to wysokie, i akrat by sie przydały.Salami gdyby nie głupi łeb to by teraz nie grał w Stali a w Wiśle czy Legii, bo facet ma umiejętności ekstraklasowe.Nakoul me to samo, ale też kręcił i wtlądował w nędznym Hetmanie.Uwakwe też ma papiery na gre ale boje sie że zacznie kręcić.Nie mam jakoś zaufania do palących sie do gry chłopaków którzy jakoś wrócić nie mogą.Doświadczenia i kręcenia z tego sezonu i poprzednich lat zrobiły swoje.Janicki też palił sie do gry i co?

~Damian22STW | 2008-04-22 00:08

adam ok. Ale do Uwakwe naprawdę nie można mieć pretensji. Bo już dawno Stal nie miała tak dobrego zawodnika jak on. Longinus jest naprawdę kontuzjowany. Zresztą szacunek wielki dla niego za to, że z taką reką grał przez całą II połowę w meczu z Gieksą. Gdy gra Uwakwe to środek boiska Stal ma opanowany, bo chłopak walczy strasznie ambitnie. Wielkie Brawa dla niego. Gdyby tak każdy z naszych piłkarzy walczyli jak On i jak Jarek Wieprzeć to bylibyśmy spokojnie w pierwszej 10

~suawek | 2008-04-22 00:16

Ok adam, masz prawo tak sadzic. Ale zauwaz, ze Uwakwe jak juz gra to gra zajebiscie (co prawda Salami tez ma swietne umiejetnosci, ale on 10 razy wiecej czasu poswieca na leczenie kontuzji niz na gre), a wymieniany przez Ciebie Janicki swoim staniem na boisku w jednym miejscu to niestety tylko stan murawy pogorszyl :) Mam taka cicha nadzieje, ze jednak obaj - Uwakwe i Salami - wroca na boisko i jakos uda sie utrzymac Stali w nowej I lidze. Co prawda, moja nadzieja co do tego drugiego gracza, zapewne okaze sie zludna, dlatego mam nadzieje ze zarzad rozwiaze kontrakt z tym czlowiekiem (jesli oczywiscie laskawie nie pojawi sie w najblizszym czasie na boisku).

~jery | 2008-04-22 07:50

Panowie Uwakwe jest to gość z ambicją i jakby nie kontuzja grałby. W jesiennym sezonie nie miał zadnej kontuzji teraz mu się przytrafiła i grac nie może, ale jak tylko sie wyleczy zobaczycie że to prawdziwy walczak, a Salami -lepiej przemilczeć nie chce się denerwować !!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2018-11-17, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola             ROW 1964 Rybnik

1 : 1

Fryderyk Stasiak 62     
Fryderyk Stasiak 9 (s)
Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 17 11-4-2 37
2 Radomiak Radom 18 10-4-4 34
3 Elana Toruń 17 8-8-1 32
4 GKS Bełchatów 18 8-8-2 32
5 Olimpia Grudziądz 18 9-4-5 31
6 Górnik Łęczna 18 8-5-5 29
7 Stal Stalowa Wola 18 8-3-7 27
8 Resovia Rzeszów 18 7-5-6 26
9 Ruch Chorzów 18 6-6-6 24
10 Znicz Pruszków 18 6-6-6 24
11 Skra Częstochowa 18 6-3-9 21
12 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
13 Gryf Wejherowo 18 5-4-9 19
14 Siarka Tarnobrzeg 18 5-3-10 18
15 ROW 1964 Rybnik 18 3-8-7 17
16 Pogoń Siedlce 18 4-4-10 16
17 Rozwój Katowice 17 4-4-9 16
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (820)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Ruch Radzionków - STAL (0:0)
2002-09-08
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 645 razy
STAL - Legionovia Legionowo (1:1)
2017-05-13
Ilość zdjęć: 38
Wyświetleń: 6 189 razy
Tłoki Gorzyce - STAL (0:0)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 23 294 razy
Rozwój Katowice - STAL (1:5)
2015-03-07
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 12 562 razy
Osób Online: 14 / Czas gen. strony: 0.03987