Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL - Znicz Jarosław - sobota godz. 17:00

STAL - Znicz Jarosław - sobota godz. 17:00

Jutro tj. sobota koszykarze STALI rozegrają kolejny mecz o wejście do Ekstraklasy.
Będzie to już 3 mecz z drużuną Znicza.
Po dwóch meczach jest wynik 1:1.

Nie może Cię zabraknąć!
Przyjdź, dopinguj i pomóź swojej drużynie zdobyć bramy DBE!

Komentarze (356)

~M... | 2008-04-25 20:20

O której jest ten mecz?

~ozim | 2008-04-25 20:30

17.00

~Stalowka | 2008-04-25 20:46

DO BOJU STALOWKA !!!!!! WY NIC NIE MUSICIE I TAK JUZ ZROBILISCIE WIECEJ NIZ SIE OD WAS WYMAGALO ALE MILO BY JAKBY EKSTRAKLASA ZAWITALA DO STALOWEJ ZNOWU :) NIECH PILKARZE BIORA PRZYKLAD ZE MIMO WASKIEJ LAWKI I SKLADU SREDNIEGO DZIEKI WALCE I ZAANGAZOWANIU MOZNA OSIAGNAC DUZO :d WSZYSCY NA MECZ

~srodmiescie | 2008-04-25 20:48

Info pewne w jutrzejszym i niedz mezcu napewno nie zagraja rozgrwajacy Stalowki Pawel Pydych,Romek Prawica a takze to dla niektorych bedzie zaskoczeniem Jacek Jarecki,,Wielka szkoda bo to 3 panowie z pdst piatki naszej druzyny..Wiec ogromna prosba w tym trudnym momencie dla naszej druzyny badzmy jej szostym zawodnikiem..Wiec napisze krotko Wszystkie drogi w Stalowej jutro prowdza na Hutnicza wspomoz swoja druzyne jutro goracym dopingiem..I w mysl niepokonanej jak mialo byc druzyny Kolejarza Stroze jesli wiara czyni cuda ,my wierzymy ze sie uda...

~do kreetyna | 2008-04-25 20:51

co ty kretynie piszesz?? weź sie jebnij

~on j | 2008-04-25 20:58

jebnac to ja cie moge jutro pod hala jak chcesz..i zobaczymy kto mial racje..

~STRONGBOW | 2008-04-25 21:06

JEST JEDNA RZECZ DLA KTÓREJ WARTO ŻYĆ STALÓWKA I NIE ZMIENIA SIĘ NIC

~hahaha | 2008-04-25 21:08

Ale dojebali na stronie Tura


W pierwszej połowie to Tur był stroną przeważającą. W końcu z zimowego snu wybudził się Rafał Piętka. Starał się, walczył, wszczynał kolejne akcje Tura. Ale znów potwierdza się teza, że jeśli na boisku nie gra cała drużyna, to trudno myśleć o zwycięstwie. ###TUTAJ###Piłkarze trenera Adama Topolskiego mieli swoje okazje, ale żadnej nie potrafili wykorzystać. Stal miała za to tylko jedną bramkową sytuację.#######

~subagazi | 2008-04-25 21:09

Rozmawialem dzis na meczu z Longinusem Uwakwe... Niestety chlopak bardzo chcialby grac, jednak reka nie zrasta sie jak oczekiwano... wejeli mu sruby z reki, ale gips pozostanie jeszcze na ok 2 tygodnie... Wszystko wskazuje ze i jego nie zobaczymy do konca sezonu... Szkoda... ale przynajmniej nie zachowuje sie jak Abdullach Salami i nie udaje.

~znam | 2008-04-25 21:13

znam osobiscie jareckiego i pydycha i nic mi nie wiadomo o tym zeby nie grali a co lepsze oni sami otym nie wiedza a ty cwaniaku powiedz o ktorej mi jebniesz pod hala i w co bedziesz ubrany tzn jak bedziesz wygladał

~apache | 2008-04-25 21:17

mam pytanie do dziadków z zarządu lub znających temat. Czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego nie mogę przekazać 1% swojego podatku na Stalówkę ale mogę np. na miejski klub tenisowy, na Resovię Rzeszów, Kmitę Zabierzów, Polonię Przemyśl, Lecha Poznań, Wisłę Kraków itp. Ptyanie jest oczywiście retoryczne a odpowiedź jest tylko jedna: JEBAĆ ZARZĄD. No chyba że jesteśmy tak bogatym klubem że nie będziemy się schylać po jakieś drobne.

~... | 2008-04-25 21:17

Witam, Gra naszych kopaczy wola o pomste do Boga (oprocz 4 graczy kazdy wie o kogo chodzi) nie ma nic.
W tym sezonie sie utrzymamy ale w nastepnym jak spadna zdegradowane korupcajami zespoly + dojdza rakow, gornicz leczna, kotwica kolobrzeg (maja dos dobrych sponsorow) kto spadnie za sezon??????
Kur... My, zabierzow, kotwica, opole lub nastepny beniaminek.

Uwazam ze z zarzadem nie ma innego wyjscia niz rozmowa w cztery oczy z kibicami.toz po zakonczeniu sezonu i nie ma na co czekac czy wakacje etc. nie mozna tak tego k... zostawic.

Jesli nie znajda sponsora to my im damy ultimatum albo znajdziecie sami albo my znajdziemy ale wtedy wara jak nowy sponsor stawi nowe wymagania czyli was wywali na zbity pysk.
I chcemy uczestniczyc jak beda negocjace z sposorami.
I macie tamu sie dostosowac jak nie to zrobimy to co zrobili kibice jednego z klubow.
Nie damy zyc tym z zarzadu, rozwalimy wszytko co beda mili cenngo, po kolei moze ktos wreszcie zrozumi ze Stal to nie zarzad dziadkow tylko kibice a oni chca i im sie nalezy sie nowy Stadion (siarka k.. juz buduje-taka wiocha bez tradycji) i dobrej druzyny ktora walczy o I lige.
Nie mozna juz patrzyc sie jak te oszolomy typu. Jarecki i jego brygada rozwala pilke i mowi jak ciezko znalezdz jest sponsora. K... nie prawda.Takie wiochy maja sponsorow a my nie. K... dlaczego.

Nie interesuje mnie ze bedziemy moze mieli kosza watpnie), kosz swoja droga.

Ale pilka musi byc i koniec i to min. w srodku II ligi bez takich ekscesow co sezon walka o utrzymanie.
Zarzad dopiero nie ma ambicji.

K.... to ostatnie ostrzerzenie Zarzadzie - musi bys sponsor w nastepnym sezonie i dobry zespol!!!
tak transparent musi byc wywieszony na zakoczenie tego sezonu.
Mam nadzije ze wiekszosc mnie popiera bo ja kocham pilke i nasza Stal i chce jak najlepiej a nie tylko zeby dziadki dotrwaly do emerytury.

~hehe | 2008-04-25 21:17

będę w stroju pszczółki maji..

~zzz | 2008-04-25 21:20

info pewne pydych i prawice byc moze zagraja ale jarecki dzis na treningu skrecil kostke...

~M.B | 2008-04-25 21:20

Do Stalowej Woli wybiera się liczna grupa kibiców z Jarosławia, których już na wstępie spotykają problemy. - Organizatorzy zabronili nam wniesienia do hali atrybutów do prowadzenia dopingu, w tym syreny strażackiej. Mieliśmy ją na wielu wyjazdach i nikomu to nie przeszkadzało - mówi prezes klubu kibica Znicza, Konrad Kądziołka.


przynajmniej nie ogluchne :))

~gizmo | 2008-04-25 21:39

Banda debili sie tu wypowiada.... jarecki skrecil kostke? chyba w piaskownicy... na jutro wszyscy sa gotowi na mecz... jarecki nie skrecil kostki idioci... dlaczego ktos wypisuje takie brednie ??

~zzz | 2008-04-25 21:50

dzis w czasie meczu pilkarzy koszykarze mieli trening i jarecki podczas wyskoku niefortunnie skrecil noge i jesli ktos nie wie to niech sie wogole nie wypowiadal....

~nadzieja | 2008-04-25 21:57

mam nadzieje ze kłamia ci co to pisza niewydaje mi sie zeby dzisiaj byl trening jakiss taki co mozna bylo sobie cos zrobic moze jakies bieganei i tyle

~daro | 2008-04-25 21:57

ta strona jest o piłce więć po co piszecie o koszu oni mają swoją stronę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!

~do_daro | 2008-04-25 21:58

a gdzie to pisze ze strona jest o piłce ?? zobacz jaki jest temat baranie !!!!

~Damian22STW | 2008-04-25 22:02

JUTRO PANOWIE DOPING DOPING I JESZCZE RAZ DOPING.

~aaa | 2008-04-25 22:06

jebac kosza, w Stalowej tylko pilka, jebac marnych koszykarzy, zlikwidowac ta sekcje i cala kasa na pilke. popatrzcie na frekwencje, kosz kazdego jebie !! TYlko football !!

~Damian22STW | 2008-04-25 22:10

Żal takich ludzi jak ty aaaaaa. Kompromitacja

~aaa | 2008-04-25 22:14

damiano nie irytuj sie, powiedz lepiej co powiedzialem nie tak, przeproawdzmy sondaz w ST Wa i wtedy okaze sie jakie sa oczekiwania spoleczenstwa,. koszykowka siegnela w Polsce dna... Gdzie sa Polacy w Ekstralidze? Kiedys byly inne czasy, teraz koszykowka to zaden sport, jak chceci to wezcie sprawy w swoje rece
POzdro dla kumatych

~apache | 2008-04-25 22:14

aaa człowieku rozpędź się i przypierdol głową w mur to może zaczniesz myśleć. W Stalowej powinny być obie sekcje, obie powinny mieć swoich sponsorów i już. Problem tkwi w zarządzie....nie ma kasy na kosza, nie ma kasy na piłkę ale dziadki z będą jeszcze sekcję boksu zakładać..... to jest dopiero banda debili i przeciwko nim trzeba trzeba kierować ostre i słowa i czyny.

~aaa | 2008-04-25 22:18

Kiedys widzieliscie, w reprezentacji Poludnia gralo bodajze 5 Stalowiakow, teraz spojdzmy na mecz gwiazd, 15 Murzynow i 2 Polakow, i gdzie to sens "POLSKIEJ" koszykowki?

~jas | 2008-04-25 22:27

a w reprezentacji pilki niznej???jak nie oli o teraz brazil.A klubow w Champions League to az sie roi.Hahhahhahahahh.B aranie.

~abcd | 2008-04-25 22:27

Odwiedzam, te strone regularnie. Dzisiaj to mi sie smiac chce jak was czytam. Bardzo śmieszne, a skad wiesz jeden z drugim, ze skrecil noge ? A moze puscili tylko fame, zeby z was pozbijac. Czy skrecil czy nie to sie dowiecie jutro na prezentacji przed meczem. Najlepiej aaaaa.... to sie sam czlowieku zlikwiduj. Popatrz sobie na kadre Polski z lat 90 ilu bylo koszykarzy ze Stali wtedy w koszu, a ile w pile. Tyle powiem w tym temacie. Mam nadzieje, ze wygraja, i nie bede musieli likwidowac zadnej z sekcji.
Pozdrawiam

~apache | 2008-04-25 22:29

co do poziomu kosza to się z Tobą zgadzam w 100%, jasne że jakby piłka była na odpowiednim poziomie to wzbudzałaby dużo większe zainteresowanie..... ale niestety póki co piłkarze są marnym kąskiem dla potencjalnego sponsora (a zwłaszcza z tym zarządem) a kosz w ekstraklasie to wyróżnienie dla miasta i potencjalny sponsor + troche radości dla kibiców. Nie wolno więc tego niszczyć. Nie tędy droga do sukcesów.

~aaa | 2008-04-25 22:32

Wszystko spoko, tylko wudaje mi sie ze sport pownien byc dla kibicow, wiec popatrzcie na frekwencje i wyjady, owszem troszke rozpedzilem sie z likwidacja, ale rozdzielenie obu sekcji musi conajmniej nastapic.... Jak chodzi o reprezentanow, to popatrz jeden z drugim, co znaczy pilka a co kosz w Polsce, wtedy pogadamy
Pozdro

~aaa | 2008-04-25 22:36

Wiadomo ze zarzad jest jebany, nie ma 3 zdan... Ale sa tekie warunki jakie sa, wiec nie myslmy tylko o terazniejszosci, nie chce byc zlym prorokiem, ale obawiam sie ze koszykarze umocza o to 2 razy u siebie ze zniczem. jesli bedzie inaczej oficjalnie Was przeprosze...
Mysle ze Stal w kosza limit fuksa juz wykorzystala. a jesli chodzi o pilkarzy to jest taka kadra jaka jest... porownujac pilke i kosza mysle ze zarzad bardziej zadbal o koszykarzy niz o pilkarzy, co do tego ze trzeba to zmienic, chyba kazdy sie zgodzi....

~basia | 2008-04-25 22:37

wup........z tej strony kibole Znicza,siarki ,mielca itp. badziewia.szkoda,że jutro i w niedzielę nie zobaczycie jak dzięki BZC Pydych,Nikiel,Prawic a,Partyka,Jarecki,Sz czepaniak itd. wchodzą do DBE.

~.. | 2008-04-25 22:38

Jesli chodzi o Trele to za te Jego słowa w strone kibiców po strzeleniu bramki nalezały mu sie te gwizdy pod koniec meczu ;]

~Damian22STW | 2008-04-25 22:40

Spoko gdyby tak udało się koszykarzom awansować do DBE , choć to raczej nierealne przy takich osłabieniach, to przy mądrych ludziach można by było stworzyć fajną ekipę na DBE złożoną z samych Polaków. Z obecnej kadry Stalówki zostawiłbym Pydycha, Jareckiego. I resztę kadry Stalówki skomponowałbym z zawodników drużyn z Podkarpacia: z Siarki , z Łańcuta i z Jarosławia. Do tego postarałbym się sprowadzić 2 braci Wołoszynów i Michała gabińskiego. Kadra nie byłaby taka zła. Przedstawiała by się następująco: PYDYCH-JARECKI-KRUPA -PACOCHA-KOSZUTA-
CELEJ-ECKA-MISZCZU K-M. WOŁOSZYN-B.WOŁOSZYN
-M. GABIŃSKI. Plus do tego jakiś mocny zawodnik podkoszowy i nie byloby tak zle. Trener takiej Stalówki stworzonej przeze mnie zostałby Romek Prawica. I co warto dodać byłaby to ekipa jako jedyna w DBE grająca samymi polskimi zawodnikami. Taki skład zapewniłby w DBE 10 miejsce i spokojne utrzymanie. pozdrawiam

~do_aaa | 2008-04-25 22:42

Koszykarze sie starają grają do upadłego mogli by olać sprawe i nie awansować do pierwszej ósemki zająć 9 miejsce i skończyć sezon . A koszykarze awansowali do pierwszej ósemki wyeliminowali zastal 100%centowego kandydata do awansu pokazują co to znaczy mieć stalowy charakter , a jak dzisiaj byłem na piłce to mi sie śmiać chciało z gry naszych kopaczy 0 starania 0 ambicji grają tylko dla pozorów . Wiec koszykarze jesteście wielcy plan już zrealizowaliście jesteśmy z wami chłopaki i gramy pamiętajcie wy już nic nie musicie . DO BOJU STAL !!!!!!!!!

~aaaaaa | 2008-04-25 22:42

aaa. nie podpisuj sie moim elo elo 82390 nickiem :(

~koszykarki | 2008-04-25 22:42

tych co już po amfetaminie prosimy o nie wypowiadanie się o koszykówce.
kibice znicza jarosław:sp...... z tej strony.

~Leo | 2008-04-25 22:44

Kto jutro zagra a kogo nie zobaczymy na parkiecie przekonamy się już jutro więc nie ma sensu polemika w tym temacie.Nawet jeśli zagramy bez kogoś kontuzjowanego to tym bardziej potrzebny będzie nasz głośny doping prowadzony przez całe spotkanie.Serpentyny które zostały zakupione i zorganizowane rozdamy przed spotkaniem w najwyższych partiach hali,rzucamy je przed pierwszym gwizdkiem gdy pierwsza piątka będzie wychodziła na parkiet.Zresztą poinformuje nas o tym także spiker.Namawiać wszystkich,ma nas być pełna hala i robimy kocioł jakiego jeszcze nie było!Pokażmy ze mamy naprawdę najlepszych kibiców na podkarpaciu.

~Damian22STW | 2008-04-25 22:44

do aaa : Mówisz, że słaba frekwencja na koszu. Zapraszam cię jutro na halę na meczyk ze Zniczem. Wtedy zobaczysz czy koszykówka w Stalowej Woli nie jest popularna. Aaaa jeśli chodzi o mecz to zostało jescze jakieś 600 biletów tylko. pozdrawaim

~dżej dżej | 2008-04-25 22:47

a cio powiedzial Krzysio?

~damian | 2008-04-25 22:48

odp.........sięod kosza,piłkarski ćwierćinteligencie.

~tsstsst | 2008-04-25 22:51

przepraszam jesli naruszylem czyjs nick...
Do Damiano: Zgadzam sie w 100 % co do skladu. ale nie wiem czy to by wystarczylo di pierwszej 10... ale fajnie by bylo, tylko powiedz czy nie powinno byc rozdzielenie sekcji, wtedy kto by chcial wspieral by kosza, a inni, ktorzy by chcieli pilke, oczywiscie zalkadajac wyjebanie tego zarzadu i wziecie do pracy mlodych ludzi... Osobiscie konce studia w krakowie i uwazam ze wlasnie ludziom wyksztralconym i majacych w sercu Stalowke powino sie "oddac" zarzadzaniem klubem. Gdybym to ja mial zostac preesem postawilbym sprawe jasno: po pierwsze marketning, rozidzelenie sekcji i oddanie kosza w rece tak samo swirujacej osoby (jak ja na temacie pilki i wyksztalconej !! ) osoby za koszem, wtedy byla by i kasa i sport i mysle ze kolejne sekcje pod szyldem Stali, Pozdrawiam wszytskich sympatykow jedynej i prawdziwej Stalowki

~paulina | 2008-04-25 22:56

Łach won.Kaczmarski i Pamuła cool.

~aaaaaa | 2008-04-25 22:57

tsstsst - nic sie nie stało, ale pewnie Damian skojarzył ciebie zemną hehe : )

~aaaaaa | 2008-04-25 22:59

awansując do DBE nie trzeba płacić 300tys. ? albo mi się zdaje

~Damian22STW | 2008-04-25 23:02

paulina dobrze sie czujesz?

~anioł | 2008-04-25 23:02

Boże spraw żeby koszykarze awansowali,a piłkarze spadli bo wtedy będzie sprawiedliwie i normalnie.

~Paulina | 2008-04-25 23:05

łach;ty dupku,zmarnowałeś przerwę zimową.
Leszku i Bogdanie,jesteście wielcy.

~Siwy | 2008-04-25 23:08

Gąśla,Trela itp.podobne miernoty:zapraszam jutro na kosza,zobaczcie co to jest prawdziwy sport.

~ssss | 2008-04-25 23:12

Paulina idz lepiej umyj garnki

~Paulina | 2008-04-25 23:12

Damian22stw;gdzie byłeś jak Stalówka ogrywała Zastal?

~jebac kosz | 2008-04-25 23:14

Te wpisy sa hanbiace, odjebcie sie od zasluzonych ludzi stalowowolskiej pilki WON !!! tej stronki i jebac kosza !!

~Damian22STW | 2008-04-25 23:15

Byłem na hali na tych 2 meczach w kosza z Zastalem wiec mała dziewczynko Ruhe

~goldi | 2008-04-25 23:16

piłka to bagno,kosz to piękno.

~Paulina | 2008-04-25 23:18

Damian22stw;dlaczego wchodzisz za darmo i okradasz klub,który rzekomo kochasz?

~karko | 2008-04-25 23:22

do pauliny - zastanów sie co piszesz - co trener może zrobić z takimi (niektórymi) grajkami jak oni po prostu olewają sprawę, np kamil gwiazdor najlepszy strzelec w II lidze hehe.
A tak poza tym to kogo tu trenować jak ławki nie ma !!!
BRAK RYWALIZACJI !!!!

To może Leo powinien przyjść i ich trenować hehe - ilu jeszcze trenerów trzeba sprowadzić do stalowej żeby ludzie uwierzyli że to nie jest ten problem - tu jest problem braku piłkarzy z umiejętnościami gry w piłkę nożną, ambicją i wolą walki !!!!

No i zarząd też jest super mówiący "no nie mamy jeszcze sponsora no i kasy też" hehe - a ja sie pytam to od czego wy jesteście - od brania kasy co miesiąc i narzekania ??
Przypominam że to kolejny sezon piłkarski z takim samym scenariuszem!!!
A na koniec krótko: WIEŚNIAKI BEZ AMBICJI !!!

~przedszkolak | 2008-04-25 23:23

ja to znam tylko dwóch zasłużonych dla stalowowolskiej piłki,Lompe i Żaka,a wy?

~Paulina | 2008-04-25 23:26

gdyby Łach był przyzwoity to już dawno by zrezygnował.będzie co raz gorzej.

~szczery | 2008-04-25 23:29

takim gnojom jak Gąśla czy Trela to nawet gdyby dać po kilka tysięcy euro miesięcznie,to i tak by się opier.........

~jasko | 2008-04-25 23:32

kibiców z jarosławia bedzie mało bo większośc nie dostała wizy polskiej a reszta to przyjedzie na rynku śrubokretami handlowac

~live | 2008-04-25 23:35

Rozłam w zarządzie klubu! Jarecki wyznaczył na jutro do szczotkowania parkietu Iwanickiego i Gęślę,a Lompe Pydycha i Prawicę.

~mecz | 2008-04-26 00:23

~apache | 2008-04-26 07:45

To już dzisiaj : JAZDA, JAZDA, JAZDA STALÓWKA!!!!!! i kto nie skacze ten ze Znicza, hej, hej

~stal | 2008-04-26 08:00

mlyn bedzie z tej samej strony co na siarce ??
w jakim miejscu bedzie zbierana kasa na koszulki?

~pytajnik | 2008-04-26 08:41

Witam!
Slyszalem ze na kosza juz biletow nie ma..
Czy kobiety tez placa ?

~sq | 2008-04-26 08:45

Czytalem, wypowiedz trenera Łacha,że w momencie jak stalówka wyszła ze strefy spadkowej. To powinna być druzyna wzmocniona. Kamil Gęśla gra na luzie bo jest bgaty z domu. Trener będzie robil wszystko, żeby sie utrzymać ale nie we czysie uda.

~sisieq | 2008-04-26 08:46

@ pytajnik

Nie wiem, czy są jeszcze bilety, ale kobiety płacą za wstęp na mecz.
Bilet w zależności od wieku
caly 10
ulgowy 6

~stalowka | 2008-04-26 08:59

oby nie bylo meczu w telewizii na zadnym kanale bo jak bedzie to polowa ludzi zostanie i w domu bedzie ogladac zamiast przysc i pomuc dopingiem nasza druzyne !

~... | 2008-04-26 09:13

no co ty nawet jak mecz w tv to dzis napewno pełna HALA a jak by (daj bóg) wygrali to jutro nadkomplet totalny... a i jeszcze do innech STALÓWKA TO JEDNO!!! JEDEN KLUB czy to kosz czy piłka!!! OLE STALO KOCHAM CIĘ!!! i CAŁA HALA TO SPIEWA DZIS !!!! nie ma tak ze ktos czeka az zaspewane zostanie cała hala spiea z nami albo druga strona odpowiada!!! od początku meczu mamy stworzyc taki kocioł ze ukraincom portki pospadają i nie wyjdą na boisko!!!

~sisieq | 2008-04-26 09:26

Pamietacie mecz derbowy z siarka w tamtym sezonie. Jak byla ta bijatyka, to potem, zrobilismy taka atmosfere, ze Siara nie wiedziala, co sie dzieje. Teraz bedzie trzeba zrobic podobna, tylko sie nie bic. Tylko ich zakrzyczec. Ponoc Jarecki sie nie zgodzil na syrene, to bedzie nam latwiej. Wlasnie bierze, ktos moze bemben ?

~(L) | 2008-04-26 09:31

kiedys bylem na meczu w Stalowej i nigdy nie zapomne tego widoku co ujrzalem-na stadionie widzow 8tys a dookola 4tys rowerow opartych o ogrodzenie!!! dzis bedzie to samo widzow 1.5 tys z czego 600 rowerow,zal mi was pajace ale Arce dupe wylizaliscie.

~Butch | 2008-04-26 09:34

Wystaw zadek to nie omieszkamy ci go przekopać.

~LOL | 2008-04-26 09:37

NIE SCIEMNIAJCIE Z TYMI BILETAMI BO WCZORAJ KUPOWAL BILETY JAK NA PILCE BYLEM I BABKA POWIEDZIALA ZE JESZCZE BARDZOOOO DUZOOOO BILETOW JEST WIEC NIE PIER****** GLUPOT !!!!! KOLOWAC BEBEN I WSZYSCY NA MECZ JEDZIEMY Z DOPINGIEM :p

~tr r r rr | 2008-04-26 09:43

poszedl bym do jareckiego spytac czy ta kostke skrecil ale .. (troche daleko) ^^ Bo osobiscie go znam

~123 | 2008-04-26 10:07

bęben bierze chyba bzc

bilety jeszcze są (około 600-700 szt..info pewne)
dlatego trzeba troszke wcześniej przyjśc na hale


sobotniego meczu nie ma w tv

niedzielny mecz jest live na tvp rzeszów i musimy pokazac ilu jest fanów kosza w stalówce...

do zobaczenia za 6 godzin na mosirze .....

~BeZelC | 2008-04-26 10:09

~juchAS | 2008-04-26 10:10

Gdzie mozna kupic teraz bilet na kosza i czy mozna teraz? I czy bedzie mozliwosc jeszcze o 16 albo o ktorejs przed meczem?! Bo niewiem czy jak wyjde o 16 to czy wejde na hale bo nie bedzie biletow...

Z gory dzieki za odp!

P.S. To prawda ze z jaroslawia 2 autokary zajada?

~0p | 2008-04-26 10:26

Patrząc na wczorajszy mecz Stal : Tur zastanawialem sie czy czasem nie został kupiony. Jest kilka powodów:
- tragicznie grajacy bez ambicji Tur ( wiedzac ze stal ma kłopoty kadrowe i 4:0 w plecy ) powinni gryz trawe a w 2 polowie odpuscili całkiem
- zachowanie na boisku Gesla, Pałkus, Trela, czasem nawet Iwanicki gdzie zawsze gral super, Krawiec tylko rozrzucał piłki nawet biegac mu sie nie chciało, linia obrony czujna ale tez bez asekuracji - chodza wszyscy po boisku jakby wiedzieli co sie zdarzy.
- przy akcji "Gęsli" srodkowy pomocnik całkiem nie wrócil za krawcem i czekal na srodku pola co sie wydarzy
- na koncu byla akcja 2x2 co zjebali ja nasi, tez srodek sie patrzył nie wracał, a przeciez obrona specjalnie opoznia zeby wrocili koledzy
- brak zlosliwosci na boisku - zero brutalnych fauli co sie zdarza czesto jak ktos gra na 100%
- jeszcze kilka malych faktów, domysłów ktore łacza sie w calosc. To ze punkty są to dobrze ale kurwa przychodze na mecz zeby zobaczyc co przez cały tydzień druzyna trenowala i co pokaze, a nie chód przez 90min


Jesli chodzi o zarzad to dopuki beda w stalowowolskiej pilce noznej panowie: Żak, Jarecki, Chmura, Stary Kijak, Hnatkiewicz, to zaden sponsor tu nie wejdzie !!!

~007 | 2008-04-26 10:36

Te twoje podejrzenia to z dupy wziete wez koles sie schowaj i nie pitol glupot klub nie ma kasy i kupuje mecze a tur chce zostac i sprzedalby chlopie wez sie moze zajmij sie czyms innym bo z twoimi domyslami to nie bardzo

~do Op | 2008-04-26 10:46

ogarnij szefie

~matistalowka | 2008-04-26 10:48

dwa najwazniejsze mecze w kosz tuz przed nami mam nadzieje ze beda to 2 wyrownane mecze ze zwyciestwem STALOWKI ,mam nadzieje ze te komenty gdzie piszecie ze paru naszych nie zagra to sciema ale nawet jezeli prawda to i tak sobie poradzimy
CZY WYGRYWASZ CZY NIE JA ZAWSZE KOCHAM CIE

~Stal | 2008-04-26 10:53

zdjęcia z Tura » LINK

~ello | 2008-04-26 11:43

Jedziemy w niedziele wspomoc braci z SOVI!!!!

~marko | 2008-04-26 12:01

Świrlandia zamowila 250 biletow, wiec bedzie ciekawie :)

~Euro 2008 | 2008-04-26 12:18

Oragnizujemy wyjazd do Austrii na Polska - niemcy, mamy jeszcze 2 miejsca wolne w busie, koszt wyjazdyu to tylko 150 złotych, z tym że musimy szybko zaklepać busa więc jakby ktoś był chętny to pisać jak najszybciej pod numer gg 1517652

~Zaklad | 2008-04-26 12:29

chuj w Sovie,a kosz?

~ludzie... | 2008-04-26 12:56

.... czy wy nie widzicie ze to specjanie Jaroslaw przegral dzialacze chcieli zarobic duzo kasy na biletach, w sobote stalowka wygra a w niedzile minimalnie przegra zeby w jaroslawiu tez duzo ludzi przyszlo. Ale wy widzicie tylko jedno a tu chodzi o bizness, Przecierz wiadomo ze stalowka nie awansuje koszykarze graja tylko dla kasy a niektorzy jeszcze maja ambicje pokazac cos (nowym klubom=) tak to wychodzi. Obiektywnie popatrzcie na to. JKocham stalowke ale kosz nie ma racji bytu. Trzeba postawic na pilke.

~FRA | 2008-04-26 13:07

Powiedz mi jeden z drugim jedno .. atmosfra na stadionie jest !! Krzesełka sie starają .. ale przyjdzie dwóch trzech łysych pajaców ubiorą sobie okularki .. i wyklinają trele ktory bramke strzelil .. chlopakow ktorzy starają sie zrobić jakąś oprawe na krzeselkach .. dajcie spokoj !!! GOSC KTORY STRZELA BRAMKE I 3 PKT NAM DAJE .. TROCHE SZACUNKU BO NA JEGO MIEJSCU TO AZ ODECHCIALO BY MI SIE GRAC , JAKBY USLYSZAL \"TY KURWA ZAPIERDALAJ BO JAK CIE SPOTKAM TO ZAJEBIE \" \" ZAPIERDALAJ HUJU \" ITP ITD DUZO TEGO .. NAPRAWDE LUDZIE DAJCIE SPOKOJ I TAKI TRELA CZY GESLA .. MOZE NIEGRAJA NA WYSOKICH SWOIM POZIOMIE ALE TROCHE SZACUNKU DLA NICH ZA WALKE PODJęTą A WIDAC BYLO ZE GESLA PAłKUS TRELA DO ZMIANY BYLI .. ALE POWIEDZCIE MI KOGO LACH MIAL WPUSCIC? W TAK WAZNYM MECZU .. GILARA? DROZDA? MOZE HADZICA? LAWKA REZEROWYCH KOSZMARNA !! POZDRAWIAM!

~igor | 2008-04-26 13:14

witam
tak czytam sobie te komentarze i dochodze do takich wniosków:
1) jak koszykarze grali jak zawsze i napisałem coś o koszu na tej stronie to mało co mnie niektórzy nie zlinczowali:P a teraz? wszyscy są wielcy fani itd.
2) z drugiej strony mnie to cieszy bo dziś będzie komplet i mam nadzieję będziemy 6 zawodnikiem

jakby nie było mobilizacja na mecz jest... 1 raz:P
pozdrawiam

~ | 2008-04-26 13:41

kibice.net

~Andrzej | 2008-04-26 14:20

A ja mam pytanie, czy karnet obowiazujacy w rundzie zasadniczej obowiazuje tez na play-offy ? Z gory dzieki za odpowiedz, pozdrawiam !

~swói | 2008-04-26 14:22

Sekretarz klubu mowil o bardzo duzym zainteresowaniu dzisiejszym meczem rezerwacje biletow z wszystkich miast na podkarpaciu i mysli ze dzisiaj a nawet mowi ze bedzie komplet publicznosci i prosi zeby ludzie wczesniej przyszli na mecz.Takze panowie zostanmy 6 zawodnikiem

~Damian22STW | 2008-04-26 14:25

JEŚLI BY KTOŚ POTRZEBOWAŁ 2 BILETÓW TO PISAĆ. MAM 2 ULGOWE ZA 6 ZETA DO SPRZEDANIA. POZDRAWIAM

~Volzerex | 2008-04-26 14:48

Witam, a co z konfetti?

~pytanko | 2008-04-26 14:58

student wejdzie na ulgowy?

~Damian22STW | 2008-04-26 14:59

NO PEWNIE STUDENCI ZA 6 ZETA WCHODZĄ KOLEGO ZE STUDIÓW PZDR

~sdfgsd | 2008-04-26 15:03

ja chcialbym kupic od ciebie jeden bilet damian...

~stalóweczka | 2008-04-26 15:04

nooo jechac z kurwami jak Hitler jechał z Żydami!!!!!!!!!!
Musi byc DBE!!!

~pytajacy | 2008-04-26 15:17

Czy osiedle Centralne ma jakas zbiórke na kosza?

~zks | 2008-04-26 15:45

Wszyscy na mecz !! Oby grali wszyscy podstawowi :) STALÓWKA

~OMI | 2008-04-26 15:46

am o 16.

~do 007 | 2008-04-26 15:50

Zarzad nie ma kasy ale Kwiatek ma...
trzeba byc slepy zeby nie widziac tego i łudzic sie ze graja na serio hehehe frajerzy...
przeciez oni niektorzy nawet sie nie spocili, sycha koszulka

~stal | 2008-04-26 16:26

sa jakis bilety jeszcze

~stalowka | 2008-04-26 16:31

DO 0p : moze mecz nie byl sprzedany/kupiony ale w 100% się z Toba zgadzam!! taka prawda!! 2 linia wogole nie grala!!!!Nie pomagala gesli ktory sam na ataku co on moze sobie sam zrobic jak nikt mu pilek nie gra 2 napastnikow jakby bylo to by bylo naprawde dobrze, dogrywali by miedzy soba i wychodzily by skladniejsze akcje a teraz to ustawienie jakie wychodzi na mecz to dno!! poprostu 1-4-5-1 u nas sie nie da grac!! musi byc najlepiej : 1-4-4-2!! 2 napastnikow MUSI grac w podstawowym!! naprawde to jest wielki blad jaki popelnia trener łach! no ale to on jest trenerem i on ustawia naszych zawodnikow KTORYM NALEZY SIE SZACUNEK OD WSZYSTKICH!!!

zauwazcie ze gdy byla akcja gesla-palkus to obrona stala przy bramce a pomoc stanela w polowie boiska i patrzyla na ten duet !!!!!!!!!

KATSTROFA to co sie dzieje teraz na boisku!!!

noa el wierzymy ze sie utrzymamy bo STAL ZKS POŁUDNIA PANEM JEST!!!!!!

~Tadek | 2008-04-26 16:36

jest jakaś relacja z meczu nie moge iść bo jestem chory

~piorko | 2008-04-26 17:07

11:12

~Magic | 2008-04-26 17:13

14:20

~Ja | 2008-04-26 17:14

Duzo ludzi jest?? przyjechal ktos z jaroslawia?? jak ktos ma info to niech poda dzieki

~piorko | 2008-04-26 17:17

17:25 po pierwszej kwarcie

~piorko | 2008-04-26 17:18

Komplet ludzie nawet siedza na schodach ponad 2tys osob

~Romek | 2008-04-26 17:18

koniec I tercji 17:25 dla Znicza

~Magic | 2008-04-26 17:18

17:25 po pierwszej kwarcie dla Znicza.

~... | 2008-04-26 17:19

A tymczasem Kmita przegrał spotkanie z Polonią Warszawa 1:0 ;)

~piorko | 2008-04-26 17:26

27:33

~2800 | 2008-04-26 17:31

38:34 dla stali

~:/ | 2008-04-26 17:32

Pydych kontuzja, zszedl na lawke oby nic powaznego , zeby wrocil

~... | 2008-04-26 17:33

28:36 i dwa wpisy wyzej ... weź nie siej zametu frajerze.

~zks | 2008-04-26 17:36

200 osob z Jaroslawia

~Frostee | 2008-04-26 17:37

29:43 niestety......

~aas | 2008-04-26 17:37

29:43

~piorko | 2008-04-26 17:39

31:45 chyba bez pydycha bedzie :(

~Wiem | 2008-04-26 17:40

Ludzie przeciez to jest jasne ze nie chca nasi wejsc do DBE przeciez nie mamy kasy a mydlenie oczu poprzez mowienie ze kasa sie znajdzie po awansie jest tylko po to by ludzi na baraze sciagnac..patrzy realnie nie jest Stalowa Wola przygotowana na zadna dyscypline ktora moglaby byc rozgrywana na najwyzszym szczeblu...taka prawda...szkoda ze tak okrutna...

~... | 2008-04-26 17:50

Podbeskidzie 1:0 Motor po 45 minutach :)

~OldFAn | 2008-04-26 17:54

zgadzam sie z WIEM przeciez to proste ze nie awansujemy.......

~piorko | 2008-04-26 17:58

39:48
Pydych skrecony staw skokowy juz nie poga w tym sezonie :/

~Magic | 2008-04-26 17:59

No i gdzie sa teraz Ci pseudoznawcy co mi tak jechali gdy pisałem o Pawle ze nie zagra.Spróbował sil no ale widocznie ból jest za duzy.Pytam sie, gdzie Oni sa? :)
Paweł trzymaj sie !!

~... | 2008-04-26 18:00

w dupie........... Magic oni są w dupie ....hehehehe

~piorko | 2008-04-26 18:10

47:53

~piorko | 2008-04-26 18:15

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Motor Lublin 2:0 :)

~Hutnicza15 | 2008-04-26 18:16

Motor 2 w dupsko :)

~piorko | 2008-04-26 18:18

49: 64 po 3 kwarcie

~Kopytko | 2008-04-26 18:25

2-11 punkty w porownaniu do ostatniego wyniku EH no ale stalówka jestesmy z toba !!!!!!!!!!

~piorko | 2008-04-26 18:35

57:72
przed samym koncem

~norma | 2008-04-26 18:37

60-72 bez pydycha i jareckiego nie mieli szans ale dzieki za walke.

~piorko | 2008-04-26 18:38

60:72

dziekujemy za walke !!!!!!!!!

~student | 2008-04-26 18:43

do wszelakich Znawców : Czy na meczu lub przed lub po nim odbyły się jakieś walki z przyjezdnymi .... Bardzo potrzebuje takiej informacji bo pisze z psychiatrii pracę na temat :" Wpływ walk kiboli na psychikę wśród pacjentów ośrodków leczenia zdrowia psychicznego" A ten mecz graliśmy z Jarosławiem i jak się nie mylę (poprawcie) to tam właśnie jest sporo takich ośrodków i pacjentów.

~SStalówka | 2008-04-26 18:50

TYPER NIE DZIAŁA!!
mecze nie wpisane ;)

~TOMY | 2008-04-26 18:59

KURWA NA MECZ WIEŚNIAKI A NIE KURWA PRZED KOMPEM SIEDZIEC DO HUJA (oczewiscie tylko do osob z Stw)

~... | 2008-04-26 19:00

do studenta Przed meczem pobili się dwaj górale ciupagami . Na meczu spokój i doping polegający na skąpych brawkach gdy naszym szło a że szło że ho ho to i brawka cienieńkie były . ale nic tak jak mówię pobili się górale ciupaskami i to tyle w temacie

~pytajnik | 2008-04-26 19:13

Mecz walki, nasi walczyli niestety sie nie udalo. Mam nadzieje ze uda sie jutro.
co do dopingu no doping pierwsza klasa tylko jakby częściej włączała sie druga trybuna, no i te je**ne bębny 2 gnojków nas troszkę zagłuszało. Ale dobrze jest jutro jedziemy dalej dopingiem i wygrywamy :P Az sie łezka w oku kreci jak widzę śpiewających starszych panów (50 letnich) przyśpiewki STALÓWKI. TO jest piękne!
Jak to jest jakbyśmy jutro wygrali to następny mecz W Jaroslawiu czy jak bo ja nie za bardzo obcykany.

~maxtor84 | 2008-04-26 19:15

tak nastepny mecz bedzie w Jaroslawiu w srode

~Kamil | 2008-04-26 19:18

Kurwa Jebane wielkie BZC !!!!!!!!!!!!!!!!!!! POD KONIEC MECZU ŚCIĄGAC FLAGE I SPIERDALAC TACY Z WAS KIBICE KURWA !!! STALOWA WOLA SIĘ WAS WSTYDZI !!!

~lol | 2008-04-26 19:23

Stutent Ty cymbale!!! Twoje miejsce powinno byc w zakladzie, nie masz zielonego pojecia o koszu!! trzeba umiec przegrywac taki jest sport

~jebaćjks | 2008-04-26 19:24

kruwa trzeba było obrzucać kamieniami ich samochody powyrywac lusterka.

~bzc | 2008-04-26 19:25

Likidowac semiszna koszykowke, a do wpisu wyzej? Chuj ci do tego, robimy co chcemy, zamkinj parcha netowy napinaczu, czemu na meczu nie zwrociles uwagi? Strach cie oblecial?

~lol | 2008-04-26 19:26

a co ma JKS do Znicza osle zajebany?

~pucus888 | 2008-04-26 19:28

Kochacie Stalówke ??
Serce jej oddacie ??


A dleczego do K**** wychodzicie przed koncem meczu .
Kibice na miano 1 ligi a gdy druzyna przegrytwa opuszczacie ja...zal.pl

~JebaćJKS | 2008-04-26 19:32

JKS Znicz Jarosław. tak spiker czytał kolego

~Damian | 2008-04-26 19:33

Dokładnie kurwa niby wielcy kibice a do chuja pana wychodzą przed końcem meczu Wielkie kurwa BZC WSTYD !!!!!! chuj nie kibice WSTYDZIMY SIĘ WAS !!!!!!!!!!!!

~Damian | 2008-04-26 19:33

Dokładnie kurwa niby wielcy kibice a do chuja pana wychodzą przed końcem meczu Wielkie kurwa BZC WSTYD !!!!!! chuj nie kibice WSTYDZIMY SIĘ WAS !!!!!!!!!!!!

~jebaćmks | 2008-04-26 19:33

O sorry MKS sorry za pomyłke

~do bzc | 2008-04-26 19:36

Strach przed ym to ze po sterydach macie nie rowno w głowkach i powinni was izolowac ... to nazywasz strachem???

I wy sie nazywacie prawdziwymi kibicami buhahha

~MIchał | 2008-04-26 19:40

NIe ma co mowic do nich bo tam nic nie trafia do tych łysych łepetyn po prostu pokażemy jutro na czym polega prawdziwy doping !!!! Czy wygrywasz czy nie Ja i tak kocham Cię w moim sercu jest STAL i na dobre i na złe
ps: Nawet Bebna porzadnego nie potraficie sobie zorganizowac !!! WSTYD !!!

~Tadek | 2008-04-26 19:40

hahah ale Ukraińcy zrobili wioche.. normalnie festyn hahaha

~Hehe | 2008-04-26 19:42

Morał jest prosty. Bez dopingu grają jak należy, a z dopingiem chuja grają bo są nie przyzwyczajeni. Jutro nic nie ma śpiewania itd. ! Elo

~ZKS | 2008-04-26 19:43

Kibice.net

~Zks | 2008-04-26 19:47

Polonia Słubice - Raków Częstochowa 4:1 (0:1) po stracie 2giego gola Rakow robi dymy i oklepuje miejscowych ... 3majcie sie Ziomki i bez załamki ..czasem sie tak zdarza

~stalowka | 2008-04-26 19:53

ale ekipa z jaroslawia same dzieci i staruchy po 60 lat hauhauhauau

~DAREQ | 2008-04-26 19:57

Pech jak h... z tymi kontzjami. Szansa na pokazanie sie młodszym zawodnikom. Jutro bedzie lepiej!!!

~Autor | 2008-04-26 20:03

Fantastyczna atmosfera na meczu KOSZA! Fantastyczny doping - marzy mi sie zeby na wszystkich meczach bylo podobnie:) Koszykarze dali z siebie wszystko! Szkoda ze mamy taka pechowa koncowke sezonu:( Brak Liska, Jareckiego i ta kontuzja ambitnego pawla- koszykarze w play off pokazuja co to znaczy HONOR, AMBICJA, ZAANGAŻOWANIE, co to znaczy byc zawodnikiem STALI STALOWA WOLA Pydych i jego ekipa pokazala charakter i wielka ambicje kibice sa dumni z takich koszykarzy a oni z tego ze sa zawodnikami STALI STALOWA WOLA - paru pilkarzy Stali moze sie od nich uczyc! PAMIETAJCIE ZE JUTRO JESZCZE JEDEN MECZ - jesli wiara czyni cuda my wierzymy ze sie uda!!! WIELKIE DZIEKI

~mmm | 2008-04-26 20:14

Tadek a jak Ciebie nazwa jak pojedziesz na gdanska Lechie? tak samo,dlatego zamknij morde i sie nie napinaj

~... | 2008-04-26 21:19

Lomza w plecy z Arka i tak ma byc jeszcze jutro Warta w plecy od Lechi oraz remis Odry i jest gitt

~ello | 2008-04-26 21:23

Damian nie napinajs sie o BZC bo ci tarcza wzorowego ucznia peknie......

~.. | 2008-04-26 21:41

Te wieśniaki z Jarosławia bez tego ich sprzetu i bebna nigdy by nas nie przekrzyczyli ... -.-

~.. | 2008-04-26 21:59

Sory ZAGLUSZYLI, a nie przekrzyczyli

~suawek | 2008-04-26 22:00

Szkoda koszykarzy, ale brawa za walke. Jutro wierze, ze mimo przeciwnosci uda sie doprowadzic do remisu.
Co do pilkarzy. Zaglebie Sosnowiec leci do 3 ligi juz wiec z obecnej drugiej leca tylko 3 zespoly. Utrzymanie jest znacznie blizej.

~lolq | 2008-04-26 22:04

hmmm....fakt \'kibice\' z jarosławia troche hałasowali ale i tak gdy ryknelismy wszyscy razem to nie wiedzieli co odpowiedziec!!!!! Naprawde dziś była piekna atmofera w hali mosir, już dawno tak nie było!!!. Wielki szacunek dla zawodników za zaangażowanie i wole walki. Piłkarzyki powinnii sie uczyć od nich, co to znaczy szacunek do własnego klubu i kibiców!!!.

~.. | 2008-04-26 22:07

Do wyzej ZGADZAM SIE !!

Beda moze zdjecia z meczu z Turem i JKS ??


~zks | 2008-04-26 22:16

Wejdżcie sobie na forum Znicza w dziale mecze,i poczytajcie sobie,co te patafiany tam wypisują.Doping ponoć robili zajebisty i Nas zagłuszyli,a przede wszystkim to ich zdaniem jesteśmy chamy.No ale oni chyba na żadnym meczu nie byli na wyjeżdzie i nie widzieli jak wygląda prawdziwy doping.Ajutro musi być jeszcze lepiej.musimy ich totalnie zagłuszyć,ale więcej śpiewając niż klaszcząc!

~student | 2008-04-26 22:30

A co nas to obchodzi ? Przecież to przyjechali pacjenci Ośrodka Psychiatrycznego z Jarosławia.... normalny jarosław no to teraz sobie piszą co to nie oni.....dajcie im spokój to chorzy ludzie

~asdasd | 2008-04-26 22:36

Najwaazniejsza jest i tak piłka nożna.

~..... | 2008-04-26 22:37

No tak poczytałem trochę tych ich wypocin.Podobno pokazali Nam prawdziwy doping,a My wogóle nie istnieliśmy,tak Nas zagłuszyli.

~... | 2008-04-26 22:41

no doklanie zaguszyli nas jak nie bylo kibicow na hali...

~Daniel | 2008-04-26 22:42

Dla ciekawskich - Mały opis meczu, pare fotek i wypowiedzi: » LINK

~Damian22STW | 2008-04-26 22:57

No dopiero co wróciłem z meczyku. Było niezle. Doping super. Jarosław wiejski doping ze szok. I do tego wkurwiające WIŚ WIŚ JKS czy jakos tak. naprawde wiocha na maxa. W pewnym momencie ten koleś od nich taki w czarnej koszulce coś się tam pluł do kogoś od nas na dole i zaczęło się ładnie. hehe Plus pod koniec meczu 2 napinaczy ojciec z synem nie siedzieli na trybunie dla Ukrainców ale się darli i to ostro, szkoda, że synek stracił okularki i się popłakał. hehe W momencie gdy paweł pydych doznał kontuzji to bylo slychac z ich sektora brawa. O kurwa to już przegięcie. Szacunek dla tych którzy byli na trybunie po tej stronie co Jarosław i mocno dopingowali i wyzywali wiesniaków. Szkoda że zrobiło się 1-2. No ale nie było kim grać dziś. Maj ( 4 rzuty osobiste ) + Szewczyk tym się nie da wygrac meczu. Do zobaczenia jutro na meczu aaa i po meczu oczywiscie 1 samochód z rejestracją jarosławką pojdzie do kasacji ( to za mój bus tydzien temu ). POZDRO

~Bzyk | 2008-04-26 23:14

Akurat dla Pawła bili brawo razem z nami i słusznie.

~Stachu | 2008-04-26 23:15

Cytata z forum Znicza:
"Mecz był ELEGANCKI (ze strony znicza)
Doping na 5
SZCZĘSĆIE W NIESZCZĘSCIU PYDYCH ZAŁATWIONY NA DOBRE !!
JUTRO TO POWTÓRZYĆ I DBE JEST NASZE (JESTEM PEWIEN ZE SIE UDA !!)
WRACAMY DO EKSTRAKLASY K**ASY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
POZDRO"
Im się naprawde w głowach popierdoliło. A Pawła powinni przeprosić. Nikt ich nie chce w DBE.

~Stachu | 2008-04-26 23:16

Jak Paweł doznał kontuzji to najpierw się cieszyli. To nawet na trybunie A było słychać.

~Damian22STW | 2008-04-26 23:20

Bzyku nie wiesz chyba o co chodzi. Spiker powiedział, że niestety ale Paweł doznał kontuzji i wtedy Ukraińcy zaczęli bić brawa i cieszyć te swoje wiejskie twarzyczki

~do Damian22 | 2008-04-26 23:21

Forum na necie chyba nie jest najlepszym miejscem do pisania, że się skasuje jakąś brykę:)

~STalowka | 2008-04-26 23:22

Jebani Ukraincy
podajcie link do ich forum

~Damian22STW | 2008-04-26 23:23

nie że się skasuje jakąś brykę tylko poprostu lustereczka i światełka pójdą sie jebac. Zresztą to samo spotkalo mojego busa wiec luzik

~Stachu | 2008-04-26 23:25

do forum znicza: » LINK


w dziale mecze, można poczytać te brednie o dzisiejszym meczu.

~Damian22STW | 2008-04-26 23:27

ja już niestety dostałem Bana na ich stronce hehe UKRAINA

~... | 2008-04-27 00:01

Fajnie że wygrali wyjazd przezajebisty podziekowania dla naszej Jarosławskiej Policji że pojechali z nami byli 7 kibicem może nie krzyczeli bo im nie wypada ale byli za nami - Z FORUM ZNICZA

~zkss | 2008-04-27 00:03

hasuhsauusasas

~do damian | 2008-04-27 00:04

damian wyluzuj z pisaniem takich rzeczy bo mozesz miec kurwa problem jak do czegos dojdzie ,zeby cie kurwy nie szukaly na necie pozniej ...pozdro stalowka

~the firm | 2008-04-27 00:12

nie napinac sie na stronie znicza barany

~Henek | 2008-04-27 00:22

DO TADEK !!!!!!!!!!!!
Odnosnie zostania czlonkiem klubu. Myliles sie, to ja mialem racje. Ojciec kumpla wytlumaczyl mi konkretnie na czym rzecz polega.

Jest paragraf w statucie Stali, ze PRZYJECIE W GRONO CZLONKOW KLUBU SPORTOWEGO nastepuje po wczesniejszym zatwierdzenie przez zarzad. Wiec wynika z tego to, ze ty idziesz, skladasz wniosek o przyjecie do klubu, a ten ma prawo cie prztyjac albo nie. A powiedział mi ze odmowa zarzadu zeby cie nie przyjac na czlonka ZKS nie wymaga uzasadnienia.

I to ma byc normalne, ze ktos chce placic skladke, mowia caly czas ze kazdy moze byc czlonkiem i wtedy bedzie decydowal. glosowal, a takie numery wywijajom.?!·!! !
A w ogole to jak juz cie przyjma i oplacisz skladki, to prawo glosu na zebraniach masz dopiero po ilus tam miesiacach a moze nawet roku czy dwoch latach. Tego dokladnie nie wiem, ale na pewno musz przejsc okres kwaraantanny. To tyle. BZC na niedzielny mecz ze Zniczem gardla plukac, MA BYC GLOSNO I MA BYC 5 MECZ W JARKU!

~asdasd | 2008-04-27 00:33

Środa godz. 20:00 Piast Gliwice - Stalówka. Cena wyjazdu 25 zł + bilet. Mobilizacja!!

jedziemy??

~wierny | 2008-04-27 08:52

Prawie 20.000 zł wpadło do klubowej kasy za mecz Stali Stalowa Wola -Znicz Jarosław>dzisiaj musimy tak samo sie stawic pomoc chlopakom,obecnosc obowiazkowa

~lolek | 2008-04-27 09:32

18:30 obecnosc obowiazkowa:)!!

~stary | 2008-04-27 09:51

działacze pozwólcie chłopakom wygrać z Jarosławiem, nie tylko kasa sie liczy!!!

~UOP | 2008-04-27 09:59

Siedziałem obok kibiców z Jarosławia prawda jest taka, ze na początku to się cieszyli, gdy parkiet opuszczał Paweł, a dopiero pozniej zaczeli bic brawo. Poleciało kilka epitetów pod ich adresem i to wówczas zaczeli klaskać.Cała prawda o burkach z Jarosławia.

~... | 2008-04-27 10:11

Proszę wszystkich kibiców stalówki aby przyszli dzis na mecz w Kosza!!! i wszyscy dopingowali i spiewali!! teraz potrzeba dopingu naszej druzynie!! a do tych co pisża ze kosz jest nie potrzebny!!!(STALÓWK A TO JEDEN KLUB) i własnie dla takich meczy ta koszykówka jest potrzebna ... pomyslcie sobie co by było na stadionie pikarskim gdyby stalówka grała o awans do OE??

Proponuje dzis(mam nadzieje ze bedzie prezydent miasta na meczu) aby Skandowac klika razy " PIŁKA NOŻNA, KOSZYKÓKWA, TO JEST MIASTA WIZYTÓWKA" i "CHCEMY SPONSORA ZARZĄDZIE CHCEMY SPONSORA" jest zapotrzebowanie na sport w naszy miescie i widac to po meczach w piłkę ze Slaskiem i GKS i po wczorajszym meczu w kosza!!! my KIBICE STALI CHCEMY ZESPOŁÓW W NAJWYZSZYCH KLASACH ROZGRYWKOWYCH chcemy aby nasze druzyny walczyło o jak najwyszze cele a nie tylko o to zeby nie spasc!!!

mozna zapytac sie dzis na meczu pana prezesa Jareckiego zeby powiedział przed całą chalą i przed kamerami czy zrobi wszysko jako prezes aby STALÓWKA miała sponsora i walczyła o najwyzsze cele!!b

~... | 2008-04-27 10:13

sory za błąd "chalą" zapędziłem się ;) HALĄ

~durnie | 2008-04-27 10:31

kurwa pedaly,rowerzysci,wi oska rowerow!!!! za mieszczuchow sie udaja!!! od kiedy macie prawa miejskie wiesniaki? byl Rozwadow a nie wy,nie umiecie przegrywac ciecie. Jak przyjezdza Slask,Lechia ,Arka to wdedy im dupe lizecie!!! wielkie BZC co to za Torcida bo nie znam

~Zioomek | 2008-04-27 10:34

Chlopaki czemu nie robimy jakiegos pokazu Ultras np Sektorówka albo flagi na choragiewkach ?

~.... | 2008-04-27 10:41

Do durnie: zamknij morde pedale jebany i sie nie napinaj tutaj, Stalówka słynie i jest o niej bardzo głośno w innej dziedzinie sportu niż kosz, a wy co macie? jeden szpital najduchy, u siebie na hali kozaczycie dzieci 10 letnie biegają i wyzywaja, a dzisiaj co? największych kozaków nie zobacze pewnie na meczu...

Ogarnij sie pajacu..

~Majk | 2008-04-27 10:42

Wlasnie czego? Nie chce sie kilku osobom tego przygotowac? Oby dzis Pawel zagral, bez niego jestesmy przegrani. Niby do poki pilka w grze wszystko mozliwe...
Jesli wiara czyni cuda my wierzymy ze sie uda.
STALOWKA STALOWKA STALOWKA!!!

~... | 2008-04-27 10:54

Nie wiem czy czytaliscie wypowiedz pana lacha po meczu z Turkami... o to fragment wypowiedzi...:"Cies zę się, że po dwóch przegranych odnieśliśmy wreszcie zwycięstwo. Zrobiliśmy kolejny krok do utrzymania, ale nie ma euforii. Ja wciąż nie mogę dać gwarancji, że Stal utrzyma się w II lidze. Była szansa zbudowania dobrej drużyny po jesieni, kiedy wyszliśmy na koniec z dołka, z bagna i należało pomyśleć o przyszłościu, o tym, żeby spokojnie grać na wiosnę, gdy będą kontuzje i żółte kartki. Mówiłem o tym, ale widocznie nie zależało komuś na tym i mamy jak widać. Dlatego dzisiaj nie oczekujcie, że ten zespół będzie grał finezyjnie."

drogi zarządzie Chcemy mocnej piłki i kosza w STALOWEJ WOLI!!!

~Luki | 2008-04-27 10:58

» LINK gdzie ty tutaj widzisz coś takiego?

~... | 2008-04-27 10:59

Panie Łach, a czy nie lepiej sprzedać tego Salamiego symulanta i z pańskimi kontaktami sprubować sprowadzić kogoś z Cracovi w jego miejsce?

~adada | 2008-04-27 11:09

Krzysztof Trela (Stal): Bramka padła po dośrodkowaniu Krystka Lebiody, potem piłkę zgrał Kuba Ławecki i ja będąc sam na trzecim metrze przyjąłem piłkę i strzeliłem. Cieszy zwycięstwo, bo to był mecz z naszym bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie. Boisko, pogoda i momentami niektórzy kibice nie pozwalali nam zbytnio na lepszą grę. Chodzi mi o tych fanów, którzy stoją na obrzeżach i niezbyt pochlebnie się o nas wyrażają. To był bardzo ważny mecz. Presja była, ale wygraliśmy, mimo że momentami nasze poczynania nie były najlepsze.


Otrzasnijcie sie kibice !! o ile mozna nazwac ich kibicami

~przyspiewka | 2008-04-27 11:28

OLE OLE OLE OLA
Już siedemdziesiąt lat miłość nasza gra
OLE OLE OLE OLA
W naszych sercach wciąż tylko STALÓWKA

Co myślicie o tym ? Można to spiewac w kółko : )

~mario_stw | 2008-04-27 11:42

Serce kibica stalówki jest wielkie,wiele pomieści WIĘCEJ zniesie ale czas tego zarządu się skończył!!Czas na nowe musi cos pęknąć to my jesteśmy zetkaesem,to dla nas grają !!!
Czekamy cierpliwie do końca rozgrywek,potem EURO 2008 i oczekujemy zmian>Jeśli nie to my sami musimy to zmienić,sposób sie znajdzie>Wynajmiemy prawników i damy rade leśnym dziadkom ,obiecuje że dołoże grosza!!!
Tak dalej nie może być.Stal to my a nie wy!!!

~Leon | 2008-04-27 11:47

Witam!!!Mam tylko jedna prosbe do wszystkich obojetnie jakim wynikiem mecz sie skonczy zostanmy po ostatnim gwizku na hali i podziekujmy naszym koszykarzom za to co osiagneli za caly sezon za walke, za to jak pieknie pojechali zielona gore, za to ze bez lawki rezerwowych, skontuzjowani, bez jakis wielkich pieniedzy i nadzieje na uzyskanie sponsora maja charakter i potrafia pokonac kazdego!!!Bo przeciez STALOWKA jest jedna po co sie klocic??? Bo BZC to a Ci tamto w jednosci sila a nie zochowujmy sie jak ta banda debili w sejmie w ciezkich chwilach zamiast trzymac sie razem to sie jeszcze jeden z drugim musi klocic po co???
Jebac zarzad tu chodzi o ta garstke mlodych ludzi ktorzy przeciez graja dla nas !!!
"Czy Wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cie.."
i niech mi zawodnicy Znicza nie pierdola ze sa kontuzjowani bo jakos tego wczoraj nie widzialem!!!
ps. bedzie mozna dzisiaj zplacic za te koszulki na 70-lecie???
Pozdrawiam i do zobaczenie na meczu!!!

~[*] | 2008-04-27 11:55

[*] » LINK

~fion | 2008-04-27 11:57

W Jarosławiu juz sie zbieraja na rynku maja wynajete 6 autokarow od PKS-u i nie wiadomo ile busow i ile aut tak mi kumpel pisze podono bedzie najazd na Staowke

~maniek | 2008-04-27 11:59

najechać to oni mogą na ryje swoich żon!!
:)))Buhahahaha

~htk | 2008-04-27 12:01

"...a poza tym nie mamy na tyle przyspiewek zeby prowadzic doping przez caly mecz..."

to kawalek z komentarza ktory widnieje na stronie znicza wiec pokazmy ze nasz klub ma 70 lat i znamy wiecej przyspierwek niz tylko zks i klaskanie!

~do fion | 2008-04-27 12:04

To sciema, nie pisz głupot.

~as | 2008-04-27 12:05

Mecz bedzie w TV czy nie??
Bo slyszalem ze ma byc??

~htk | 2008-04-27 12:07

ma byc na tvp3 ale pewnie stella bedzie tez na zywo transmisje robic ale po co siedziec przed tv jak mozna spiewac na hali!

~fion | 2008-04-27 12:09

Oni zyja tylko koszykowka w Jaroslawiu jest to mozliwe ile maja do Stalowej 100kilometrow takze moze ich sie zjawic troszke i prowadza z nami 2;1i walcza o awans ,jak wygraja chca swietowac to razem,takze nie dziw sie ze chca zobaczyc swoja druzyna w akcji

~Do as | 2008-04-27 12:10

masz być na meczu capie !!!

~do fion | 2008-04-27 12:12

Ale dzisiaj mecz w tv to wg mnie toche ludzi zarowno ze Stalowej jak i z Jw zostanie przed telewizorami. Tego jestem pewny.

~leon | 2008-04-27 12:17

z forum znicza:"Fajnie że wygrali wyjazd przezajebisty podziekowania dla naszej Jarosławskiej Policji że pojechali z nami byli 7 kibicem może nie krzyczeli bo im nie wypada ale byli za nami"

~123 | 2008-04-27 12:20

W związku z karną degradacją Zagłębia Sosnowiec i spadkiem z I do III ligi z II ligi spadają tylko trzy zamiast czterech zespołów.

~marko | 2008-04-27 12:24

wszyscy na mecz,obecnosc obowiazkwa!!!

~sssssss | 2008-04-27 12:33

OLE OLE OLE OLA
Już siedemdziesiąt lat miłość nasza gra
OLE OLE OLE OLA
W naszych sercach wciąż tylko STALÓWKA

Co myślicie o tym ? Można to spiewac w kółko : )

~gowno | 2008-04-27 12:38

do wyżej .to zrób próbe przed meczem bo jak sam zaspiewasz to Cie bębny jarosławskie zagłuszą

~tomek | 2008-04-27 12:40

siedziałem na przeciwnej trybunie niż ta hołota z jarosławia i widziałem ich szał radości jak Paweł zwijał się z bólu.upokarzające i zwierzęce zachowanie.od 35 lat nie widziałem czegoś takiego.

~htk | 2008-04-27 12:44

do wyzej...bo to jest banda wiesniakow...na sile probuja wbic sie do elkstraklasy nie wiem po co w takiej wiosce jak jaroslaw tam nikt by na mecze nie chodzil nie mowiac o dopingu na meczach a ta syrene co mieli wczoraj to zajebie im kurwa jak przywioza ja i dzisiaj kurwa nie wiem co oni z hali robia remize strazacka? porazka ze strony znicza...

~ss | 2008-04-27 12:45

tu nie chodzi zeby tą przyspiewke koniecznie dzisiaj spiewac ! tylko zeby ludzi sie jej nauczyli i na obchodach 70 lecia mozemy z tym jechac !

OLE OLE OLE OLA
Już siedemdziesiąt lat miłość nasza gra
OLE OLE OLE OLA
W naszych sercach wciąż tylko STALÓWKA

~Melon | 2008-04-27 12:46

Chłopie, jak nie byłeś w poprzednim sezonie na meczach DBE to się nie wypowiadaj. Zawsze były tłumy na meczach. I nigdy nie musiała interweniować policja.

~Michał | 2008-04-27 13:11

Dzisiaj każdy na mecz i siedzimy do samego końca !!!!!!!! I niech BZC załatwi może jakis beben porządny było by zajebiście i drzemy mordy przez cały mecz STALÓWKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!

~Michał | 2008-04-27 13:12

Dzisiaj każdy na mecz i siedzimy do samego końca !!!!!!!! I niech BZC załatwi może jakis beben porządny było by zajebiście i drzemy mordy przez cały mecz STALÓWKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!

~Stachu | 2008-04-27 13:14

Niestety na meczu mnie dziś nie będzie, ale sercem i duszą będę z naszymi chłopakami.

~stal stal | 2008-04-27 13:15

PAWEŁ PYDYCH dziękujemy Ci za wszystko !!!!! Pokazałeś że grając z ambicją można osiągnąć wiele !!!
Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia !!!
Widziałem na meczu ile gra w nim znaczyła dla ciebie, ale nie martw się, pokazałeś nam kibicom jak można walczyć nawet gdy los ma nas w d.... .
Szacunek dla całej drużyny koszykarzy !!!!!
ZARZĄD STALI DO DYMISJI - już wystarczy waszych obietnic !!!! - brak wzmocnień drużyn,
brak sponsora,
brak zegara,
brak sklepiku z gadżetami,
brak reklam,
brak pomysłu na STAL

~Melon | 2008-04-27 13:17

Po kij wam zarząd do dymysji. Chcecie zrobić burdel?
Macie silną drużynę, która potrafi walczyć, rozwaliliście w końcu drużynę z pierwszego miejsca tabeli. Znajdźcie sponsora, i po sprawie.
Osobiście, chciałbym zobaczyć Stal w ekstraklasie, więcej drużyn z podkarpackiego by było.

~ehhh | 2008-04-27 13:38

To nie tylko przez zarzad nie ma sponsorow....glownie chodzi o jedna osobe, ktora nie lubi sie dzialic.

~do ehhh | 2008-04-27 13:43

Chodzi o pana Ż.?

~tata | 2008-04-27 13:45

tak o tego pana chodzi ;-) pana Ż.... i zarzad ktory pomyslalmi jeszcze w socjalizmie

~misiek | 2008-04-27 13:50

Dobre wyniki
Pelikan-Odra 3:1
A Warta przegrywa w 90 min z Lechią 1:2

~... | 2008-04-27 13:51

~stal stal | 2008-04-27 13:57

Kiedyś to było spoko - na kosza i na piłkę chodziła garstka ludzi - drużyny utrzymywały sie w środku tabeli (lub spadek do trzeciej ligi - piłka nożna - no i graliśmy w Gorzycach piękne czasy, niby u siebie a na wyjeździe - - zarząd ciągle powtarzał że nie ma kasy no i tak płynęły latka brania kasy bez wysiłku. Ale coś pękło ??
Nagle na mecze piłki nożnej przychodzi ponad 2/4 tyś ludzi, na mecz kosza prawie cała hala. Co wy robicie kibice Stali po cholerę was tak dużo chcecie zrujnować błogie życie starszych ludzi ???

A na koniec: Myślę że po prostu to wszystko zostanie po staremu - trochę huku się zrobiło i ucichnie.

Tylko mi szkoda TYLU LUDZI CHODZĄCYCH NA MECZE I ŚPIEWAJĄCYCH "KOCHAM STALÓWKĘ LALALA"

TAKA ATMOSFERA !!!!!!!!!!!!

WIELKA SZKODA !!!!!!!!!!!!!!!!!!

NO I SZKODA WYSIŁKU NASZYCH KOSZYKARZY !!!!!!!!!!!!

~... | 2008-04-27 13:57

jest ok warta przegrala, opole tez. mamy na razie fukas. Tylko zeby sie utrzymac i zeby tezn zadzad albo podal sie do dymisji (bo to zlodzieje ustawiajacy z pilkarzami mecze u bukow) albo niech sie znadzie wreszcie jakis sponsor ktory cos zrobi w tym klubie bo tych zlodziji mamy juz dosc. I wole zeby sie rozjebalo niz dalej mamy co sezon walczyc o utrzymanie. Kalicki z korony niech przyjdzie do Stali jak jesesmy oczywiscie czysci.

~do ... | 2008-04-27 14:34

wolisz zeby sie rozjebalo niz grac o utrzymanie?wogole czlowieku zastanow sie co ty piszesz ile ty masz lat 11? co chcesz grac o mistrzostwo polski? z czym ! klub ledwo łaczy koniec z koncem,brak sponsora i zarzad to jest osobny temat ale jest jak jest ? co zrobiles maly czlowieczku zeby pomoc klubowi?to jest ewenement ze klub z tak malym budzetem utrzymuje 2 dyscypliny na takim poziomie,docen to ty maly kutasie!!!napinasz sie i popisujesz jeden z drugim i podjudzasz innych swoimi głupotami na internecie,potrafici e tylko narzekac,tacy jak ty macie sie za wielkich kibicow,ale prawda jest taka ze jestes kibicem sozonowym bo ktos kto zna realia nie napisze nigdy takich rzeczy..Obserwuje i patrze z boku na te wasze komentarze i zastanawiam sie jak ludzie zwiazani z klubem w taki czy inny sposob moga pisac takie bzdury\"piłkarze i zarzad ustawiaja wyniki u bukmachera\"qrwa czegos glupszego facet nie mogles juz wymyslec.Wiem ze moze w ten sposob piszac takie czy innne rzeczy ktos czuje sie spelniony i dumny z tego co napisal na necie czy krzyczac z trybun np.\"trela ty huju\" mysli ze jest wielki bo paru gowniarzy podlapie i podlaczy sie do tego i mamy zajebista atmosferke na trybunkach,i na pewno pomagasz taka postawa pilkarzom albo ostatnio koszykarzom..Ale jak trela strzeli juz bramke to wstajesz jeden z drugim bijesz brawo na stojaka i skaczesz i myslisz ze jestes fajnym kibicem.Wczoraj byl mecz w kosza i moze ktos mi powie dlaczego ludzie wychodza jak mecz sie jeszcze nie skonczyl ?bo co? bo nie wygrali? i huj ze nie wygrali trzeba zostac do konca i podziekowac za to co zrobili,qrwa taki jest sport raz sie wygrywa raz przegrywa i trzeba umiec sie zachowac w takiej i wtakiej sytuacji.Zreszta kazdy ma swoj rozum ale mam prosbe do ciebie kolego nie pisz juz takich rzeczy bo mnie wqrwiasz!!!

~lipa | 2008-04-27 14:52

do wyżej.........to nie wiesz co zrobić ? Podejdz i przypierdol kilka razy w mordę lub weź delikwenta za fraki i wyprowadz po za stadion lub halę !

~szukam info | 2008-04-27 15:28

Gdzie zbierali kase na koszulki podczas przerwy? I gdzie siadać po prawej czy po lewej, czy to bez różnicy. Proszę o dokładne objaśnienie gdzie zbierają.

~stal stal | 2008-04-27 15:59

do.... pajacu tatuś z zarządu kazał ci tu napisać pare idiotycznych zdań?? "Klub ledwo łaczy koniec z koncem" to przepraszam to moja wina ??? to moja wina że nie ma sponsora ?? to qr.... moja wina że sa nieudacznicy w zarządzie?? którzy ciągle narzekają że nie ma KASY!!!!
Niech w końcu dojdzie do twojego zasranego łba że nie kibice są od spraw finansowych klubu ale ZARZĄD !!!!! a jak nie ma pomysłu to niech zrezygnuje !!!

Pytasz co ja zrobiłem dla klubu - to ci pajacu powiem że chodzę na każdy mecz stalówki czy w kosza czy w piłkę i wspieram naszych !!!! DOPINGIEM!!!!!

~luk | 2008-04-27 16:02

kupilismy puchar dla zawodnikow stali z podzienkowaniem za walke w tym sezonie moje pytanie kiedy dajemy jakies sugestie????

~lipa | 2008-04-27 16:03

do wyżej ! A ja myślałem że choć bilet najdroższy kupujesz !

~do ..do | 2008-04-27 16:22

Po pierwsze nie mam 11 lat tylko 30 i chciabym z zobaczyc ktory z was mi nawali tak jak piszecie. Bede ma meczu z Motorem jak zacznie sie prosze bardzo podecie do mnie bede stal pod gniazdem w granatowym dresie nike. Zbaczymy czy ktory jest wart tak samo slow jak to na internecie. Na razie mnie jeszcze nie ma w Polsce ale specjalnie przyjezdzam na ten mecz. Zobaczymy ktory podejcie z was. Po zatym jak juz pisalem to bano ktore sie nie skonczy do poki sie ten zarzad i to nie skonczy i ole zeby grac bez tych ludzi od 4 ligi ale z dobrym sponsorem i za 3 lata walczyc o pierwsza lige niz to zeby co roku sie slizgac miedzy II a III liga. I prosze mnie wiecej nie obrazac bo jak spotkamy sie na meczu to bedziecie mnie przepraszac jak zobaczycie mnie. Ja kurde staram sie u was wyzwolic to rzadze walki o klub a nie popieranie tych ludzi z zarzadu ktorzy was wraz z pilkarzami robia w huja. Czy nie widzicie ze mecze sa dalej sprzedawane lub odpuszaczane, pilkarze oproscz tymi z ktorzy urodzili sie w stalowej nie maja ambicji. Jeszcze raz bede i bede popieral zeby ten zarzad sie podal do dymisji. Znam osobiscie sponsora z ktorm sie przyjaznie i czasmi rozmawiay jak jestem w Polsce i on chche dac co sezn 2,5 mln na Stal tylko musi sam decydowac o obliczu klubu. Jak sam mowi to poczatek jak bedzie wszytko wiedzial co sie juz w klubie dzieja mowil mi ze chche wejsc do I ligi bo to promocja jego firmy w Polsce. Nie chce ani Jareckiego ani tych ludzi moze zostac Zak bo jego tylko jeszcze uwarza za czlowieka godnego interesow i jego firma jeszcze trzyma stal w II lidze. Pan K musi tez odejsc bo on tylko klubowi moze zaszkodzic pozatym CBA sie za nim bedzie niedlugo uganiac.
Jeszcze raz podsoumuje ludzie otrzasnijscie sa sponsorzxy ktorz chcha dac kase i miec klub w I lidze bo widza tu przyszlosc i ludzi ktorzy beda chiclai i dawali gawarancje dobrej zabawy na stadionie. Obudzcie sie bo wy macie od 15-25 lat i myslicie ze stal to ten zarzad: Nie, Nie nie. ten zarzad to zlodzieje.

~subagazi | 2008-04-27 16:44

Mam zle wiesci... mecz z motorem odbedzie sie 21 maja tj. sroda... Wiec napewno nie bedzie tylu morowcow co na duzo dalszych wyjazdach i tylu ilu by bylo w weekend... Poza tym bede cierpial conajmniej ja, poniewaz jestem na emigracji, strasznie nastawialem sie na ten mecz, a teraz nie wiem czy uda mi sie wyrwac. Pewnie wiele osob bedzie mialo podobny problem, coz ja zrobie weszystko co w mojej mocy zeby byc w ten dzien na hutniczej
Pozdro dla normalnych
P.S. nie moge juz czytac wypocin kibicow.net. ; dzieci neostrady i ograniczonych umyslowo
Ludzie, otrzasnijcie sie !! (kieruje te slowa dla wyrzej wymienionych, i nie chce urazic nielicznych, ale madrze wypowiadajacych sie tu ludzi)

~trtrtrtr | 2008-04-27 16:48

a ja mam w dupie kosza, o 17 jest klasyk w polskiej lidze i wole go ogladac niz porazke naszych koszykarzy. Zawsze gardzilem koszem i prosze nie piszcie ze to jest klub, i jesli na pilce spiewam ze Go kocham, to musze byc na koszu. Kosz nie ma nic wspolnego z pilka i w ogole z klubem. To wlasnie oddani ludzie koszykowi zarzadzaja od kilku lat klubem, z oplakanym skutkiem. Zygam na ludzi przekroju pan jasnei panujacy J.
a juz napewno nie beda oklaskiwal jego syna, wole patrzec na taniec z gwiazdami

~ktos | 2008-04-27 17:52

Można na necie oglądać gdzieś mecz na żywo??

~wynik | 2008-04-27 18:44

36 : 18 dla znicza;/////

~Magic | 2008-04-27 18:48

18:14 dla Stalowki :) trwa druga kwarta

~byku | 2008-04-27 18:49

co ty korwa pierdolisz jebnij sie w leb 18;11 dla Stalowki

~Magic | 2008-04-27 18:59

29:20 :)

~rakuna | 2008-04-27 19:08

33:25

~Magic | 2008-04-27 19:08

33:29 po 1 polowie dla nas

~Mijagi26 | 2008-04-27 19:15

Kurwa przez to ze mam zatkaną glutami mordę zmuszony jestem oglądać w tv ten mecz!! I Wołoszyn stary piernik kibicuje Jarosławowi!!! To jest widoczne w jego komentowaniu!! Kurwa co on odpierdala???

~pol | 2008-04-27 19:16

jaki wynik

~Magic | 2008-04-27 19:26

33:33

~Magic | 2008-04-27 19:34

46:41

~aa | 2008-04-27 19:35

ile jest????

~Mijagi26 | 2008-04-27 19:37

jest dobrze dupo :)

~Magic | 2008-04-27 19:41

Stalówka 57:44 Znicz po 3 kwartach.

~andrzej | 2008-04-27 19:41

TVP 3 RZESZÓW !! nie pytac sie lamusy o wynik

~mx310user | 2008-04-27 19:41

Panowie jak mozecie zapodajcie wynik czesciej, niestety nie mam jak ogladac i byc na meczu

~ktos | 2008-04-27 19:42

wie ktos jaki jest aktualny wynik ??




"do boju stalowka..."

~Magic | 2008-04-27 19:48

60:50 ...7:45 do konca ;)

~zyczliwy | 2008-04-27 19:51

Andrzej- specjalisto od lamerów - nie każdy ma TV 3 Rzeszów, po to jest forum i Internet żeby być na bierząco. Pozdro

~Magic | 2008-04-27 19:52

66:57 ... 5:14 do konca

~.. | 2008-04-27 19:56

70 do 62 do nas

~Magic | 2008-04-27 19:57

70:60 ... 3:23 do konca ;)

~.. | 2008-04-27 20:01

70 do 65 2 i pol minuty do konca

~Magic | 2008-04-27 20:01

70:66 ... 1:55

~Magic | 2008-04-27 20:02

72:68 ... 1:26

~nr | 2008-04-27 20:03

72 68 minuta do konca

~nr | 2008-04-27 20:05

76 70 45 sex do konca

~nr | 2008-04-27 20:07

77 72 i 27 sex do konca

~nr | 2008-04-27 20:09

80 i 72 / 8 sexund do konca . Komentator z radia byl za Jaroslawiem. Jak tak mozna jestesmy lesi gdybny gral pydych, jarecki to bysmy z nimi pojechali 3/1

~Magic | 2008-04-27 20:09

81:72 ... Koniec meczu !!!!!! Stan rywalizacji Stalowka 2:2 Znicz Jarosław

~nr | 2008-04-27 20:11

Ludzie to co koszykarze wyprawiaja bez Pydycha i Jareckiego wygrywaja z Jaroslawiem. To normalnie sie nie miesci w glowie. Jak by pilkarze grali z taka ambicja byli by teraz na takiej samej pozycji co ZNicz Pruszkow

~zks | 2008-04-27 20:12

DO organizatorów wyjazdów !!

LICZYMY NA WAS ŻE ZORGANIZUJECIE WYJAZD w SRODE do JAROSŁAWIA.
Myśle ze śmiało pojedzie minimum ze 100 osób :D

~elo | 2008-04-27 20:14

jedziemy do jarosławia , bardzo prosze zeby był wyjazd będzie naprawde sporo osob chetnych :) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! STALOWKA !!!!!!!!! GRATULACJE DLA KOSZYKARZY

~hyymm | 2008-04-27 20:31

A ile osób i czy było by miejsce. No i koszt wyjazdu i czym :) I o której

~m1938 | 2008-04-27 20:37

Tak sobie pomyslalem ze jakbysmy awansowali to i sponsor moze by sie znalazł... No wiecie, transmisje w telewizji niezła reklama...
Zycze powodzenia!

~BZC | 2008-04-27 20:37

W srode ogranizowany wyjazd na mecz do Gliwic 25 zl + 10 na bilet. Wyjazd ten jest sprawa duzo bardziej wazniejsza niz do jakiegos zadupia- jaroslawia.
Prawdziwy kibic Stalowki jedzie w srode na piast, szczegolnie za cena jest conajmniej bardzo atrakcyjna
Ja jade, a Ty?

~jas | 2008-04-27 20:40

Wynik meczu Rezerwy Stali Stalowa Wola-Znicz Jarosław(Niby DBE hihihi) 81-72 dla rezerw stali.I taki Jarosław pcha sie do DBE???Mam nadzieje ze nie uda im sie.To bylby obciach.

~igor | 2008-04-27 20:41

a ja do piasta nie jade....
zdecydowanie atrakcyjniejszy i ważniejszy (jak dla mnie) jest mecz ze zniczem!!!
w końcu to kosz a nie piłka może grać w ekstraklasie!!!
a co do samego meczu...cudo!!!
takiej walki piłkarze mogą tylko pozazdrościć!!!
STAl!!!!

~jaro | 2008-04-27 20:42

Zgadzam sie z popszednikiem.Stalow a to klasowa druzyna.Wlasnie to udowodnila.Zasluguja na wielki szacunek.To zawodowi koszykarze.Brawooooo o!!!!!!

~78 | 2008-04-27 20:46

Brawo koszykarze:d/jeszcze jeden mecz i ekstraklasa../doping wspanialy.trzeba jechac do Jaroslawia i dopingowac/bedzie organizowany jakis wyjazd czy na wlasna ręke?

~roni | 2008-04-27 20:48

ile ludzi na meczu? dajcie szybka odp!!

~ptaszek | 2008-04-27 20:48

bedzie ktos organizowal wyjazd na mecz do jaroslawia?? jak tak do dajcie jakies info

~lewy | 2008-04-27 20:49

ludzi ponad stan

~kosz | 2008-04-27 20:50

koszykówka to jest sport i skonczcie z ta smieszna pilka nozna i banda nieudacznikow w osobie miernych piłkarzy:/

~BZC79 | 2008-04-27 20:51

Ja tez wole jechac do Jaroslawia mimo wszytko poniewaz ide do pracy i po pracy zdaze na mecz do Jaroslawia. Po drugie nalezy sie chlopaka doping, po trzecie nie bede sie meczyl do jakis gliwic pokazc sie tylko a pilkarze to i tak oleja i dostna min. 2 zero. Jezdze na wiekszosc meczow pilki ale teraz sobie odpuszczam bo bylem w Gdyni oplacoalo sie do konca zycia taka frajda zostanie ale koszykaza tez sie nalezy szacunek i dlatego jade. Gdyby byl weekend to co inngeo. Mam nadzije ze koszykarze mimo wszytko wygraja chociarz maja male szanse, ale wierze w nich po tym co pokazali dzisiaj.

~cichy | 2008-04-27 20:52

na meczu byl prawie komplet bylo troche mniej mniz wczoraj.. dopind na ekstralkase,..!!! czy bedzie org jakis wyjazd na mecz do jarosławia?? ia jak cena..? jedziemy do jaroslawia a nie do jakiegos piasta na tych ,,pilkarzyukow\'\ '!! napiszcie coi jakok:) STAL ZKS..!!

~jarosław | 2008-04-27 20:53

Gratuluje :-)
» LINK
Zapraszamy do Jarosławia

~BZC | 2008-04-27 20:55

Zyczymy wyjazdowiczom (wilekim sezonowym kibicom) oklepu od jks...

~stal1938 | 2008-04-27 20:56

super, koszykarze pokazali klase. gratulacje!! w srode podwójne emocje koszykarze w jarosławiu, a pikarze o 20 w gliwiacach (ps. jest błąd w dacie przy nastepnym meczu, gramy 30 kwietnia, info na stronie 90minut.pl)

~stalowka | 2008-04-27 20:56

nie osmieszaj sie ta reklama powyzej, ten portal stalowa.org ro jedna wielka porażka!!! a ta relacja to szkoda gadac buehehe

~czop | 2008-04-27 20:56

ja tylko pisze zeby bylo 300 wpisow .sory

~DO DAMIAN | 2008-04-27 20:58

DAMIAN 22 STW TO MOJE GG 6918963 PROSZE ODEZWIJ SIE NA GG BO CHCIALEM POGADAC NA TEMAT WYJAZDU DO JAROSLAWIA !!!!!!! pROSZE O JAK NAJSZYBSZY KONTAKT TO POTEM POWIEM CI O CO MI CHODZI DOKLADNIE !!!!!!!!!!!!!!!

~piotr | 2008-04-27 21:00

przypomnialy mi sie stare dobre czasy stalowki w ekstraklasie. pelna hala zajbisty doping i rzucone od czasu do czasu sadzia chuj:) wsaniale mecze ze slaskiem, lechem, nobilesem, mazowszanka... kurwa pieknie bylo. mam nadzieje ze od srody stalowka bedzie tam gdzie jej miejsce, bo 1 liga to za malo jak dla stalowki i jej kibicow.

~do BZC | 2008-04-27 21:00

BZC 79 / Watpie ze dostaniemy oklep trosze starej gwardii jedzie ja sam jade plus 3 moich kolegow i watpie zeby do nas ktos sie stawial, wiec sie nie martw, zebys ty nie dostal oklepu w Gliwicach....Pozatym powiem ci szczesze jak tak zle zyczysz to ja ci moge sposcic na nastepnym meczu bo zle zyczysz tym kibicom od Kosza. Ja kocham pilke i zawsze bede z nia ale kosz ma teraz szanse i trzeba im pomoc. A ty sobie jedz na te Gliwice caly dzien strata i 2 zero w plecy. Lepiej sie postarac u siebie zdobywac punky plus dobry doping i zyc dobrze jak to mowisz z piknikami niz same BZC. BZC to religia i ja w to wierze ale od piknikow wara bo oni tez sa cool i ja ich popieram

~igor | 2008-04-27 21:01

nie kurwa sezonowi kibice, choc może niktórzy tak...
ja w każdym razie na mecze chodzę 3 lata....
i to że nie jedziecie wy, napakowani itd. to znaczy że dostaniemy jakikolwiek oklep...
pozdrawiam

~brawo igor | 2008-04-27 21:05

ja tak samo chodza juz od malego dziecka na mecze na ktore zaprowadzil mnie tata i chodze na pilke i kosza juz z 7 lat i opuscilem moze z pare meczu i nie jestem napakowany ani nic wiec wypraszam sobie takie gadki bo pewnie ty uwazasz sie za wielkiego kibica stalowki BZc a byles na mniej meczach niz ja !!!:/

~do BZC 79 | 2008-04-27 21:06

Owszem wlasnie piknikom sie tak nie dziwie jak Tobie. Wiesz co to znaczy BZC a mino to jedziesz na kosza, mimo iz wyjazd na slask pod wzgledem kibicowskim jest atrakcyjny. Wybierasz kosza a kiedy byles na ostatnio na wyjezdzie na koszu? To jest wlasnie sezonostwo, ja sie tam nie dziwie takiemu Damianowi, co mu busa rozjebali w jaroslawiu, ale Tobie jak najbardziej. To ze jedziecie w 4 wcale nie oznacza ze jestescie panami i wladcami swiata... Pozyjemy, zobaczymy
BZC

~Autor | 2008-04-27 21:08

Wlasnie dla takich chwil jak dzisiaj warto byc kibicem Stali Stalowa Wola:)) Niesamowita atmosfera ! Niesamowity mecz!! Niesamowity doping !! Niesamowici koszykarze STALÓWKI!!! DZIEKUJEMY ZA TEWSZYSTKIE POZYTYWNE EMOCJE!!! Grajac "zdziesiatkowanym" skladem kolejny raz pokonali jednego z faworytow do awansu !!! Teraz ostatni mecz w Jarku wiec serdecznie zapraszamy wszystkich kibicow STALI na ten goracy wyjazd warto tam byc bezwzgledu na koncowy wynik ! DZIEKI ! SZKODA TYLKO SOKOLA LANCUT:(( ALE MOZE ZA ROK JUZ DWIE EKIPY Z PODKARPACIA BEDA GRALY W DBE!:) DZIEKI KIBICE!! PILKARZE MACIE TAKA AMBICJE JAK KOSZYKARZE? Oni udowadniaja to w kazdym meczu a wy??

~piotr | 2008-04-27 21:09

romek gral w stalowce w czasach jej swietnosci i byl jej najlepsym zawodnikiem. to dzieki niemu stalowka tyle lat grala w ekstraklasie. pieknie by bylo gdyby teraz wrowadzil stalowke ponownie do ekstraklasy.chyba marzy o takm zakonczeniu kariery. JEDZMY tam i dopingujmy chlopakow zeby awans stal sie faktem. wszyscy wiemy ze to Jego ostatni sezon wiec nawet jesli stalowka przegra to TRZEBA jechac do jaroslawia zeby w ostatnim meczu w sezonie i karierze PODZIEKOWAC ROMKOWI za te wszystkie lata.

~KOLESZKA | 2008-04-27 21:13

Brawo dla koszykarzy Stali życzyć im awansu do DBE.

~BZC 79 | 2008-04-27 21:14

do Kolegi powyzej wypowiadajacym sie na moje postepowanie.
Ja w przeciwienstwie do ciebie mam prace i nie moge sobie od tak co chwila brac urlopow pozatym nie bede sobie bral na przegrany pojedynek. Wole sobie wziac urlop jak bede mial jasna potrzebe lub wakacje. Dlatgeo tacy kolesie jak my czyli prawie 30 jezdzimy tylko w weendy. Nie kazdy jest mlody i nie ma obowiazkow. Niektorzy BZC maja rodzine i prace.

~-__- | 2008-04-27 21:16

ludzie w srode do gliwic kto ma jechac ten pojedzie...

~Damian22STW | 2008-04-27 21:16

NO WŁAŚNIE SIĘ WRÓCIŁO Z MECZYKU. SUPER MECZ DZIŚ. DOPING TEŻ LUX. MOMENTAMI WYGLĄDAŁO TO JAK NA PANATHINAKOSIE ATENY. hehe SZACUNEK DLA TYCH WSZYSTKICH KTÓRZY DZIŚ BYLI I TAK PIĘKNIE DOPINGOWALI> BRAWA DLA KOSZYKARZY

~lipa | 2008-04-27 21:19

Ci co chcą jechać w środę do Jarosławia ....To niech sobie zorganizują wyjazd i po co jakieś niepotrzebne animozje pomiędzy kibicami piłkarskimi a koszem... Jedno tylko mnie wkurwia że jak idzie koszykarzom to już piłkarze są nie ważni lub zepchnięci na margines ...Ok !!! Sympatycy kosza nie ma sprawy dziś jesteście świetni ale na litość boską przestańcie ustawiać innych wrogo do piłkarzy a co za tym idzie nie wykorzystujcie obecnej sytuacji do tego aby jeszcze k..wa za was sezonowców organizować wyjazd do Jarosławia. Co to mało macie wśród Was organizatorów ... Ja jestem fanem piłki i jadę do Gliwic a Wam życzę powodzenia i dobrego reprezentowania tego samego klubu czyli Stalówki.

~deaf | 2008-04-27 21:19

z tych wipsów czytam ze wiekszosc to sezonowcy:/gdy stalowka grala jeszcze w 3 lidze koniec sezonu ostatnie 2-3 mecze jest szansa na 2 lige wsyzscy chodza na pilke o baraze z heko jeszcze wiecej ludzi weszli do 2 ligi i co znow zostali najwierniejsi pozniej baraze z kolejarzem stroze znow wszyscy ostro na pilke jest kazdy sie cieszy jest udalo sie zostali mecze 2 ligowe sie zaczyly pierwsza porazka i slychac okrzyki typu nieudaczniki kurwy itd. i zostali znow najwierniejsi a teraz szansa w kosza koszykarze graja o DBE cala hala pelna do ostatniego miejsca nie wejda i znow ledwo pol zajete a jak wejda to beda gra i bardzo mnie to cieszy:)ale ludzie pojmijcie to do swoich pustych glow ze jezeli jest sie kibice to sie jest z klubem na dobre i na zle a nie jak wiekszosc na dobrewygrywaja ide na mecz przegrywaja e tem szkoda kasy lepiej pojsc na piwo!!

Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cie w moim sercu jest STAL i na dobre i na zle!!

~Staniol | 2008-04-27 21:20

Organizuje ktos wyjazd do Jaroslawia w srode???
To arcywazny mecz-nie moze nas tam zabraknac.
Pytanko, jedzie ktos PKP lub PKS, prosze o info!

~do BZC 79 | 2008-04-27 21:22

Ok, to pisz od razu ze obowiazki nie pozwalaja Ci jechac na ten wyjazd, z nie ze kosz jest blizej i maja szanse awanu...
Zdenerwowalem sie tylko troche po wpisach coniektorych, wskazujac ludzi z BZC na bezmozgich i napakowanych sterydow. Dziwia mnie w ogole takie zdania, wiesz jak jest? Skoro nie, to po co jeden z drugim zabierasz glos? I wkurza mnie to ze po jednym sukcesie nagle takie poruszenie, taki wlasnie jest sport, a jak (odpukac) nie bedzie awanu, albo jesli bedzie awans i nie bedzie nas stac na gre w Eksralidze( powtornie odpukac) Kazdy wie jakie sa realia, teraz wszyscy nagle wielcy kibice kosza, bez szacunku dla tych ktorzy byli ze Stala na dobre i na zle, teraz Bzc jest beee, popatrzcie zreszta na frekwencje, kiedy ostatnio bylo tyle ludzi na koszu? I teraz pewnie kazdy bedzie pisal o swojej wiernosci...
Bez frajerstwa i pozdro dla kumatych
PS Sory BZC 79 i szacun za to ze jezdzisz kiesy mozesz....

~piotr | 2008-04-27 21:34

Panowie spokojnie....kto chce to pojedzie do Gliwic, a kto chce to pojedzie do Jarosłwia i koniec!!! Nie ma sie co obrazać, i jeszcze jedno....jak koszykarze graliby zawsze o najwyzsze cele to hala zawsze byłaby pełna!!!taka prawda,a nie jak co sezon musieli przegrywac zeby czasem nie awansowac bo nie było kasy!!!Pozdrawiam

~007 | 2008-04-27 21:38

Daj cie sobie spokoj czy kosz jest lepszy czy pilka kibicujemy stalowce i powinnismy sie trzymac razem a nie jechac po sobie jakbysmy sie nie nawidzili chcesz choc na kosz chcesz choc na pilke i tyle STALOWKA jest jedna i jej wszyscy kibicuja a czy to koszykowka czy pilka to zawsze jest i bedzie nasza STALOWKA przynjamniej mamy jakies rozrywki i cos sie dzieje w weekendy

~DO DAMIAN | 2008-04-27 21:43

DAMIAN 22 STW TO MOJE GG 6918963 PROSZE ODEZWIJ SIE NA GG BO CHCIALEM POGADAC NA TEMAT WYJAZDU DO JAROSLAWIA !!!!!!! pROSZE O JAK NAJSZYBSZY KONTAKT TO POTEM POWIEM CI O CO MI CHODZI DOKLADNIE !!!!!!!!!!!!!!!

~stal | 2008-04-27 21:43

Panowie nie ma co się kłócić kto gdzie jedzie.
Do Gliwic i do Jarosławia trzeba jechać i dopingować!!!!
A kto który mecz wybierze to jego sprawa.
Ja chciałbym podziękować naszym koszykarzom za piękną grę!!! Panowie JESTEŚCIE SUPER!!!!

I również chciałem podziękować naszym KIBICOM ZA PIĘKNY DOPING JESTEŚCIE ŚWIETNI!!!!
Nie ma co ukrywać że większa część kibiców którzy byli na górze trybuny to WIELCY KIBICE PIŁKI NOŻNEJ NASZEJ STALI i dzięki nim mieliśmy taki doping, jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI no i ten puchar SUPER POMYSŁ!!!!

KOCHAM STALÓWKĘ LALALA

~DO damian | 2008-04-27 21:44

DAMIAN 22 STW TO MOJE GG 6918963 PROSZE ODEZWIJ SIE NA GG BO CHCIALEM POGADAC NA TEMAT WYJAZDU DO JAROSLAWIA !!!!!!! pROSZE O JAK NAJSZYBSZY KONTAKT TO POTEM POWIEM CI O CO MI CHODZI DOKLADNIE !!!!!!!!!!!!!!!

~Damian22STW | 2008-04-27 21:47

PANOWIE NIESTETY ALE MUSZĘ TO NAPISAĆ, ŻE W GLIWICACH TO BĘDZIE PORAŻKA PEWNA. PIAST PO WCZORAJSZEJ PRZEGRANEJ ZE ŚLĄSKIEM BĘDZIE CHCIAŁ ZA WSZELKĄ CENE WYGRAĆ W SRODE ZE STALÓWKĄ. MOŻE NIE BĘDZIE TAKIEGO POGROMU JAK W GDYNI, ALE BĘDZIE PORAZKA TYPU 2-0 MOZE 3-0. OGLĄDAŁEM 5 OSTATNICH SPOTKAŃ PIASTA I GRAJĄ NAPRAWDĘ CIEKAWĄ I MIŁĄ DLA OKA PIŁKĘ.

~Damian22STW | 2008-04-27 21:50

Niestety kolego ale tym razem nie uda się wyjazd do jarosławia w srode, gdyż w tym samym dniu rano wyjeżdzam do Niemiec niestety. Ale będe duchem z wami. POZDRAWIAM PANOWIE

~karol | 2008-04-27 21:51

A chuj z piłkarzami.To debile.Do lopaty a nie grac w pilke.

~..... | 2008-04-27 21:52

aha rozumiem to nic ale sa inni kibice !!!!! chlopaki dowiadywac sie co i jak a potem jakas sie zbiorke na miescie zrobi liste !!!!!

~Pytanie | 2008-04-27 21:53

DAMIAN A MOZESZ POWIEDZIEC ILE ZA BUSA PLACILISCIE !!!! I ILE OSOB POMIESCIL ???? PROSZE O INFO

~zks stal | 2008-04-27 21:59

Mam pytanie. Czy ktoś wie co sie dzieje z Adamem Lisewskim??

~DO BZC | 2008-04-27 21:59

mowiles ze jedzie ty i jeszcze 3 twoich kolegow do jaroslawia !!!! a organizujecie moze wyjazd czy na wlasna reke ???? niech ktos zorganizuje bo w duzo osob chetnych napewno by bylo wiec jesli jest ktos kto umiec spoko zorganizowac wyjazd to niech sie tym zajmie z gory dzieki :)

~DAREQ | 2008-04-27 22:02

koszykarze - SUPER
kibice - SUPER
frekwencja - SUPER
mecz - SUPER

WIELKIE BRAWO DLA CHŁOPAKÓW DZIĘKUJEMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~matistalowka | 2008-04-27 22:06

1/16 Wirtualnego Turnieju Kibiców już za nami. Gratuluje, Twój zespół -
Stal Stalowa Wola - awansował do kolejnej rundy, w której zmierzy się z
klubem:
GKS Bełchatów
Głosowanie rozpoczyna się dzisiaj o godzinie 8:00 i potrwa do wtorku (29
kwietnia) do godziny 20:00. Stawką pojedynku jest awans do najlepszej ósemki
Turnieju. W razie zwycięstwa w kolejnej rundzie Twój zespół spotka się ze
zwycięzcą z pary Widzew Łódź/ŁKS Łomża.
Przypominam, że głosując akceptujesz Regulamin, a bardzo precyzyjnie
określa on, że z jednego numeru można oddać jeden głos. Celem WTK nie
jest znalezienie kibiców najchętniej wysyłających SMSy, lecz takich,
którz potrafią się najsprawniej zorganizować.
Aby oddać głos na Stal Stalowa Wola w meczu:
Stal Stalowa Wola vs. GKS Bełchatów
Wyślij SMSa o treści: TC.WTK.10 na numer 70068 Kosz wysłania SMSa to 50 gr
(61 gr z VAT).
Cieszę się, że niektóre mecze były pełne emocji, chociaż czasem
dochodziło to już do przesady, jak w przypadku uczestnika zagranicznego,
który wysłał ze swojego numero 100 (!!!) SMSów, skutecznie blokując na
chwilę możliwość głosowania innym kibicom zagranicznym. Dlatego jeszcze
raz podkreślam:
Jeden numer = jeden głos, niezależnie od tego ile SMSów wyślecie.
Mam nadzieję, że mecze obecnej rundy będą jeszcze bardziej zaciekłe i
dostarczą Wam wiele pozytywnych emocji
ze sportowym pozdrowieniem
Tomasz Sadłecki
Podium - Organizator WTK Kibic+
glosowac bo dostajemy od belchatowa

~luk | 2008-04-27 22:06

dzienki chlopaki z gory za prowadzenie dopingu bylo super oby czesciej byl taki doping.Czyli jest jakis wspolny wyjazd czy kazdy sam??trzba by bylo miejsca zalatwic na hali w Jarosławiu zeby miejsca byly dla nas bo tam mala hala jest.

~zks | 2008-04-27 22:07

w 5 meczu na Ukrainie zagra już Jacek Jarecki, więc bedzie wzmocnienie naszej ekipy. Nie jesteśmy na straconej pozycji!!!!!!!!!

~matistalowka | 2008-04-27 22:08

ja chetnie pojade trzeba pomysles o jakims autobusie napewno znajda sie chetni ja napewno bede najprawdopodobnie pohade pociagiem ale wolalbym autobusem z kibicami jak cos bedzie organizowane prosze pisac ja z 2 kolegami napewno pojedziemy!! Glosowac na stal w turnieju WTK

~... | 2008-04-27 22:08

Dobra Lamusy ! Kto będzie chciał to jedzie do Gliwic bo tam jest organizowany wyjazd ! I gówno mnie interesuje że jakiś miłośnik udzielania durnych komentarzy nagle zapałał miłością do kosza ...... Jak chce to niech sobie zorganizuje wyjazd do Jarosławia i po sprawie ........Przecież Stalówka jest jedna i kibicujemy temu samemu klubowi więc pierdolone lamusy bo inaczej was co niektórych nie można nazwać przestańcie dzielić na piłkę i kosza tylko zorganizujcie sobie wyjazd a do Gliwic i tak pojedzie ten co miał jechać.

~Damian22STW | 2008-04-27 22:20

do ...... człowieku wszyscy kibicujemy tu STALI STALOWA WOLA zarówno koszykarzom jak i piłkarzom na równo. Więc jak możesz pisać LAMUSY ???????? boshe gościu oprzytomnij troszkę. pozdrawiam

~matiziom | 2008-04-27 22:23

damian on pisal np. o tych ktorzy mowią 'jebac pilkarzy. koszykarze rządzą' takie podejście jest złe obie sekcje są w porządku proszę nie najeżdżać na siebie

~Stalll | 2008-04-27 22:42

BZC 79 napisal ze nie bedzie bral urlopu na przegrany pojedynek... fajne podejscie hehehe nie ma co

~... | 2008-04-27 22:46

przestańcie pieprzyć już i krytykować siebie nawzajem kibic STALÓWKI to kibic Stalówki nie ważne czy w kosza czy w piłke, jednoczy nas wspólny klub, Ci co mają jechać do Gliwic niech jadą wspierać piłke a Ci co chcą to do Jarosławia wspierać koszykarzy w drodze po awans do DBE...

Pozdrawiam i bez napinki

~kopytko | 2008-04-27 22:49

jakieś filmiki z meczu ze zniczem?

~DBE | 2008-04-27 22:50

Chłopali trzeba sie spiać w sobie i pokazac ze jak psychiatryki umia zorganizowac wyjazd na 2 dni to ze my nie jestesmy gorsi.
Najlepiej było by ogarnac jakis autokar i bus zeby nie wyszlo jak ostatnio ze zbieramy i szukamy sie na ali bo samochodami pojechalismy.
Moze ktos sie podejmi organizacji a jak nie to postarajmy sie cos wspólnie zrobić trzeba pomoc naszym gdyz nieczesto zdarza sie zeby byc tak blisko od awansu.

Koszykarze juz pokazali ze maja ambicje i walcza czasami nawet ponad soje siły dlatego my ktorzy ich kochamy pokazmy ze mopga na nas liczyc i ze maja w nas wsparcie w takim decydujacym momencie..

~Leo | 2008-04-27 22:59

Meczyk z atmosferą rewelacja ale panowie zaczynamy już myśleć o następnym ,NAJWAŻNIEJSZYM który wyłoni zespół awansujący do DBE.Musimy zrobić wszystko co w naszej mocy i pomóc drużynie w Jarosławiu aby to nasza drużyna się tam znalazła!!!Widząc spore zainteresowanie od jutra zaczynamy poszukiwanie transportu na wyjazd więc juz teraz zaczynać oranizować sobie wole popołudnie na środe żeby póżniej nie było gadania że za pózno była informacja itp.Trzeba dograć z klubem rezerwację biletów dla nas wiec jest sporo do zrobienia a czasu mało.Szczegóły zostaną podane jak tylko wszystko uda się zoranizować więc śledzić uważnie informacje na stronie!Pzdr

~Damian22STW | 2008-04-27 23:15

JEŚLI KTOŚ CHCIAŁBY TERAZ ZOBACZYĆ MECZ ŚLĄSK-PIAST z wczoraj TO LECI TERAZ NA TVP POLONIA. pozdrawiam

~kiedy | 2008-04-27 23:25

A o której godzinie jest mecz w Jarosławiu w środe ??

» LINK

~stalowka | 2008-04-27 23:28

Pare fotek z meczu i opis-> » LINK

~stal | 2008-04-27 23:37

ale nas buraki zza Buga ładnie jadą na swoim forum,a,że już nie wspomnę na » LINK

~lo | 2008-04-27 23:49

~as | 2008-04-27 23:58

Pierdolic kosza. W srode wszyscy do Gliwic trzeba wspomóc piłkarzy !!!!

Na kosza i tak kasy nie bedzie!!!

~lo | 2008-04-28 00:06

Stal Stalowa Wola – ŁKS Łomża: 39 fanów ŁKS-u zameldowało się w Stalowej Woli. Podczas powrotu na gości ustawia się Stalówka, jednak fani z Łomży nie podjęli rękawicy.

~PodlogaCykor | 2008-04-28 00:45

W bytomskim szpitalu zmarl kibic Rucha Radzionkow w wynikow obrazen zadanych przez sympatykow Polonii Bytom

wiecej » LINK


komentarzy ponad 3 setki ale kurwa 80% to blazenada i kurwa glupoty nadajace sie do usuniecia, jakis gamon pisze ze pilka to bagno a inny wyklina 50% druzyny inni wyklinaja 'bande' ...no tak zza monitoru ..USUWAC TAKIE COS!

~kulka | 2008-04-28 09:27

Ja moge załatwić autobus tylko musze wiedzieć o której jest mecz. Ma ktoś jakieś info w tym temacie?? I ile osób by jechało autobusem?? Bo może trzeba by było od razu dwa załatwiać??

~PZPN | 2008-04-28 09:28

W związku z karną degradacją Zagłębia Sosnowiec o jedną klasę rozgrywkową oraz zajęciu przez piłkarzy z Sosnowca miejsca spadkowego w Ekstraklasie Zagłębie w następnym sezonie występować będzie w nowej 2 lidze (odpowiednik obecnej trzeciej). Dzięki temu z 2 ligi spadną tylko 3 zespoły a nie 4.

~POLSKA | 2008-04-28 11:01

mecz na 90% w srode o 18;00. Zadzoncie do klubu a sie dowiecie.

~kibic | 2008-04-28 11:57

Piekna sprawa, teraz pozostaje pojechac tylko na mecz , nic innego nie pozostaje. Pokazemy jak stalowka potrafi dopingowac, ich bebny o dupe rozbic, duzo juz sie zadeklarowalo, ale musi jechac jak najwiecej

~kulka | 2008-04-28 12:10

Czyli przydałoby się o 16 wyjechać, nie??

~matistalowka | 2008-04-28 12:17

ja mysle ze o 15 30 jak wyjedziemy bedzie ok warto byc jeszcze na rozgrzewce naszej kochanej STALOWKI

~AS | 2008-04-28 12:20

Kibice do Gliwic, a sezonowcy do Jarosławia, powiedzcie na ilu wyjazdach w kosza byliscie w sezonie??

~darek | 2008-04-28 12:25

AS zajmij sie swoim zyciem i swoimi problemami, a o wolny czas innych niech cie glowa nie boli. Chce jechac niech jada, sam jade bo uwazam ten mecz za bardzo wazny, gdzie sa szanse na wygrana i powrot do historii!

Pozdrawiam

~leon | 2008-04-28 13:30

dobra czekam na konkrety zwiazane z wyjazdem razem ze mna 3 ziomali zwartych i gotowych pozdrowionka

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2018-11-17, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola             ROW 1964 Rybnik

1 : 1

Fryderyk Stasiak 62     
Fryderyk Stasiak 9 (s)
Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 17 11-4-2 37
2 Radomiak Radom 18 10-4-4 34
3 Elana Toruń 17 8-8-1 32
4 GKS Bełchatów 18 8-8-2 32
5 Olimpia Grudziądz 18 9-4-5 31
6 Stal Stalowa Wola 18 8-3-7 27
7 Górnik Łęczna 17 7-5-5 26
8 Resovia Rzeszów 18 7-5-6 26
9 Ruch Chorzów 18 6-6-6 24
10 Znicz Pruszków 18 6-6-6 24
11 Skra Częstochowa 18 6-3-9 21
12 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
13 Gryf Wejherowo 17 5-4-8 19
14 Siarka Tarnobrzeg 18 5-3-10 18
15 ROW 1964 Rybnik 18 3-8-7 17
16 Pogoń Siedlce 18 4-4-10 16
17 Rozwój Katowice 17 4-4-9 16
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (820)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Śląsk Wrocław (0:0)
2007-04-14
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 20 433 razy
STAL - Legionovia Legionowo (1:1)
2017-05-13
Ilość zdjęć: 38
Wyświetleń: 6 132 razy
STAL - Nadwiślan Góra (2:1)
2015-08-01
Ilość zdjęć: 48
Wyświetleń: 30 966 razy
Korona Kielce - STAL (2:3)
2008-08-09
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 92 324 razy
Osób Online: 12 / Czas gen. strony: 0.05215