Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Piłkarze Stali wygrali mecz z Turem

Piłkarze Stali wygrali mecz z Turem

Piłkarze drugoligowej Stali Stalowa Wola wygrali w piątek bardzo ważny mecz na własnym boisku z Turem Turek. Kibice opuszczali jednak stadion z mieszanymi uczuciami - radość ze zwycięstwa mącił im styl wygranej "Stalówki”. W takiej sytuacji kurtuazyjnie można uznać, że zwycięzców się nie sądzi.

Stal wygrała 1:0, po golu Krzysztofa Treli w 41 minucie. Mogło być lepiej, bo "setki” zmarnowali jeszcze Kamil Gęśla i wspomniany Trela, obaj nie trafiając do bramki rywali z kilku metrów. Ale mogło być i gorzej, bo rywale też w polu karnym zachowywali się "jak dzieci we mgle” i zmarnowali świetne okazje. Trzeba więc cieszyć się tego co jest, bo trzy punkty zdobyte z Turem są bezcenne i pozwolą "Stalówce” na chwilę oddechu. Gdyby nie byłoby tej wygranej, można byłoby już mówić o katastrofie.

ZABRAKŁO DETERMINACJI

Trenerowi Władysławowi Łachowi nie ma co zazdrościć. Nie dość, że zespół w przerwie zimowej nie został poważnie wzmocniony, a tylko uzupełniony o dwóch graczy i to z trzeciej ligi - Krzysztof Lipecki i Bartłomiej Piszczek przyszli z Górnika Wieliczka i nigdy nie grali wcześniej na zapleczu rezerwowych - to zespołem co rusz targają kolejne kontuzje. O Longinusie Uwakwe napisano już "tomy”, jak bardzo go brakuje w zespole po tym, jak jeden z rywali złamał mu dłoń. Do tego dochodzą kłopoty z pachwiną Abela Salamiego, ze stopą Jacka Maciorowskiego, na stłuczony mięsień narzeka Gergely Gheczy. Po chorobie wrócili Jaromir Wieprzęć i Kamil Gęśla, i ławka rezerwowych w Stali zrobiła się bardzo, bardzo krótka.Taka jest niedola trenera - kiwał smutno głową po meczu z Turem Władysław Łach, trener Stali. - Cały czas musimy się martwić o skład, bo w przerwie zimowej przyszli tylko Lipecki z Piszczkiem i nie do końca spełniają w dodatku nadzieje. Ale oni przyszli z trzeciej ligi i o tym trzeba pamiętać. Można było postarać się o więcej wzmocnień, budować zespół już w dłuższej perspektywie, by nie martwić się ciągle, kto będzie grał w każdym kolejnym meczu. Wyciągnęliśmy jesienią zespół z bagna, ale wiadomo też było, że w rundzie wiosennej będą kartki, kontuzje. Niestety, w klubie zabrakło determinacji, by wykonać pewne ruchy i będziemy się już tak do końca musieli szarpać.

NIE PRZYPOMINA NAPASTNIKA

Trener Łach podjął się roli utrzymania zespołu, ale zdaje sobie sprawę, jak ciężkie jest to zadanie.

- Wygraliśmy ważny mecz z Turem, zdobyliśmy trzy punkty i chwała za to chłopakom - mówi szkoleniowiec. - Przed nami jednak jeszcze wiele ciężkich spotkań. I choć bardzo chcemy zachować drugą ligę dla Stalowej Woli, to ja takiej gwarancji dać nie mogę.

Wiele kontrowersji wśród kibiców wywoływała gra niektórych piłkarzy. Najwięcej oberwało się Kamilowi Gęśli, który zupełnie nie przypomina napastnika z poprzedniego sezonu i marnuje nawet najlepsze okazje.

- Jego w Stali wszyscy do tej pory głaskali, to i ja muszę go głaskać - mówi Władysław Łach. - Ale ten piłkarz a to dostanie wysypki, a to go złapie katarek i już nie gra. Kamil jest dobrym napastnikiem, ale musi chcieć dać z siebie wszystko.
Gra napastnika "Stalówki” wzbudziła komentarze nawet wśród kolegów z zespołu.

- Kamil nie wykorzystał w meczu z Turem znakomitej okazji. Gdyby wtedy było 0:0 i tak się skończyło spotkanie, to nie wiem, co by się działo w szatni. Na pewno nie byłoby wesoło - mówił Krystian Lebioda.

Nad Kamilem Gęślą nie ma się co jednak pastwić, bo nie tylko on nie błyszczał na boisku w naszym zespole. Najważniejsze, by jakakolwiek krytyka przyniosła konkretne zmiany w postawie zawodników, a wtedy kibice są gotowi docenić ich chęci i zaangażowanie. Tak w końcu krytykowanego przez fanów Stali we wcześniejszych meczach Krzysztofa Trelę po spotkaniu z Turem żegnały oklaski. Jak widać, chcieć, znaczy móc.

 

Komentarze (11)

~Stal | 2008-04-28 10:06

~... | 2008-04-28 10:13

beda dzisiaj sprzedawane smycze jeszcze ?

~D. | 2008-04-28 10:15

Tak o 18:00 pod mdk bedzie ostatnie 20 sztuk. Prawdopodobnie bedzie domawiana kolejna edycja( takie same) za okolo 3-4 tygodnie.

~as | 2008-04-28 10:15

Wszyscy na Gliwice,a nie moze nas byc tam mało.

~zksiak | 2008-04-28 11:52

A ja mam nadzieje ze spadniemy, bo pilkarzyki bez ambicji i honoru graja i zarzadu nie zależy na klubie,mam nadzieje że spadniemy!! bo to jest rozwiązanie odpowiednie, może zarząd podejmie działaniach?? mniejsze o to mam nadzieje że spadniemy!!!

~do wyzej | 2008-04-28 11:55

Jestes chory, czy az tak glupi?;-)

~Janek | 2008-04-28 12:19

jest wyjazd do Gliwic? o ktorej i jaki koszt?

no i czy jest tez do Jarosławia o ktorej i po ile?:)

~Krakow | 2008-04-28 12:45

ja nie mam nadzije ze spadniemy ale ze utrzymamy sie ale zadzad powinien sie podac do dymisji. Bo to k... jest nie do pomyslenia zeby Siarka i inee kluby mialy wieksze budrzety od naszego i do tego jeszcze buduja druzyny i awanasach, modernizuja stadiony etc. Cos musi sie zmienic bo to jest lekka przesada nas co chwile oszukiwac. MIal byc zegar gdzie jest pytam, miala byc druzyna na miare srodka tabeli gdzie jest pytam, same obietnice i nic nie robia ci tylko kase biora. Dlatgeo do poki k. nie bedzie czegos normalnego nie bede chodzil na mecze. Niwdlugo wiekszosc to samo zrobi po kolejnych 4 porazkach.Az mi sie przykro robi patrzac na tych wszytkich ktorzy w to wierza za z tymi ludzimi z zadzadu cos sie uda nic sie nie uda to złodzije.

~do zksiak | 2008-04-28 13:16

a ja miałem nadzieje ze takie głąby jak ty juz wiecej nic tu nie napisza a tu jeb!!! piłkarzyki bez ambicji ...z czego to wywnioskowałeś z ostatniego meczu qrwa fakt maz racje 0 ambicji jak oni mogli wygrac tylko 1:0 teraz brakuje tylko wpisu że woli jak dostaja w dupe 4:0 bo przynajmniej na gole se popatrzy ehhh... szkoda słów siedź jeden z drugim przy kompiei nie przychodź na mecze jak wam nic nie pasuje !!!

~zksiak | 2008-04-28 13:25

do do zksiak
ale głupi popierdoleńcu czy ty nie rozumiesz ze niektórzymają dośc piłakrzyków którzy chodzą po boisku i graą byle grać, ambicja to jest gra nawet porażka ale do upadłego grają??? dlatego lepiej niech spadną nie będzie wstydu?? życze im straty goli w Gliwicach, i nawet sie będze cieszył jak znów bedzie 4:0 albo taki wynik podobny, bo bez honoru kopaczy to niech sobie kopią piłke w Turbii albo Jastkowice a nie w klubie zasłużonym i bogatych tradycjów?? zrozumiałeś popierdolęnću kurwa chuju głupi blacharze??

~suawek | 2008-04-28 13:38

Juz lepiej zmien nick czlowieku (zksiak), gdyz jest niegodne bys sie tak podpisywal. Co prawca zgadzam sie ze zespol zagral kapote, ale przynajmniej wygrali. Najbardziej mnie, za przeproszeniem, wkurwialo, jak dostawal jeden z drugim pilke na jednym skrzydle i jak w amoku zapierdalal w poprzek boiska na druga strone, a nastepnie tracil. Takie samo wnerwienie ogarnialo mnie gdy wychodzili z kontro i nagle gracz majacy pilke zatrzymywal sie i odgrywal w strone obroncow, albo (kolejny zajebisty pomysl) dluga gorna pilka do Iwanickiego krytego przez chlopa dwie glowy wyzszego. Nie wiem - grali bez pojecia po prostu.
Moze to jest glupie, ale ja nadal wierze ze sie utrzymaja i za zadne skarby, nie zyczylbym im tego zeby spadli, lecz zgodze sie z Toba - zksiak - ze zarzad musi sie sprezyc, bo jak narazie to efektow ich dzialan nie widac, a jezeli efektow w szukaniu sponsora w miescie przemyslowym nie widac oznacza to tylko ze sie nic nie robi. Tyle w temacie.
I jeszcze pytanie: czy ktos z Krakowa wybiera sie do Gliwic (pociagiem/busem/aut em)? Jezeli tak to niechaj tu odpisze :)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Pelikan Łowicz (1:1)
2011-03-19
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 23 696 razy
Flota Świnoujście - STAL (1:0)
2008-08-23
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 9 745 razy
Pogoń Siedlce - STAL (1:0)
2013-04-27
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 23 244 razy
STAL - Polonia Bytom (2:3)
2016-04-10
Ilość zdjęć: 32
Wyświetleń: 11 596 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.04082