Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wyjazd do Jastrzebia

Wyjazd do Jastrzebia

Już w najbliższą środę (7.05) czeka nas bardzo ważne spotkanie  z GKS-em w Jastrzębiu. Organizowany jest wyjazd na ten mecz. Cena wyjazdu to tylko 25 złotych + 10 zł bilet na mecz. Zbiórka o godzinie 11:00 pod dworcem PKS w Stalowej Woli. Musisz tam być.

Komentarze (42)

~matistalowka | 2008-05-5 11:48

Szykuje sie ciekawy wyjazd, musi nas byc ponad 100 :> pozdro i do zobaczenia na wyjezdzie!

~bodi_zks | 2008-05-5 12:56

I co Plock sie tak napinal na necie przed meczem i co ta napinka wam dala? To ze wasz smieszny klubik stacza sie coraz nizej.Co do Jastrzebia to czas w koncu na 1-sze wyjazdowe zwyciestwo w tej rundzie.Jak zagramy tak jak z Plockiem to powinno byc dobrze.I jeszcze odnosnie ekstraklasy, mam nadzieje ze awansuja Lechia,Slask i Arka.Zaden Piast czy Znicz.Bo to bedzie drugi Sosnowiec albo Leczna,wniesie do ekstraklasy tyle co nic.

~DBE | 2008-05-5 14:06

~sarmata38 | 2008-05-5 16:40

» LINK
ciekaw jestem jak u nas bedzie wygladała oprawa na 70 l3ecie klubu;DDDD juz sie nie moge doczekac

~1938-2008 | 2008-05-5 18:20

a wlasnie kiedy beda obchody 70-lecia?

~Pedro | 2008-05-5 18:29

mam pytanie: czy portfele Stalówki posiadaja miejsce na klucz??? z góry dzieki

~hmm | 2008-05-5 18:43

Moze by zamowic bryloczyki z otwieraczem do piwa ?? Wydaje mi się , że taka rzecz rozeszła by się napewno w setkach sztuk :)

~Kalu | 2008-05-5 19:00

» LINK

ZBOCZENIEC ZBOCZENIEC ZBOCZENIEC!

~siemanko | 2008-05-5 19:01

Stalowka moim zdaniem juz sie utrzymala w lidze :P oby tak dalej, a od nowego sezonu walka o OE, tak samo jak koszykarze o DBE!

~Mario | 2008-05-5 19:27

czy oprava na 70.lecie bedzie na meczu z Motorem ?

~Śródmieście | 2008-05-5 19:56

A czy to jest temat o oprawie na 70-lecie Kluby ? Nie wydaje mi się założ jeden z drugim na Forum taki temat i pisz tam, a nie tutaj.
Wyjazd już w tą środę jedziemy, nie śpimy. Załatwiać zwolnienia jutro i lecimy ;-)

~suawek | 2008-05-5 20:38

A w jedenastce kolejki wg SF, 3 graczy Stalowki + 1 na rezerwie:
» LINK

~apache | 2008-05-5 21:35

~apache | 2008-05-5 21:40

fajnie byłoby coś takiego dłuższego zaśpiewać :)

~... | 2008-05-5 21:59

Nie napinam sie czy cos...
Ale powiem tylko tyle ze po co piszecie "fajnie by to bylo zaspiewac" Nie zabraniam brac przykaldu z innych ale najpierw porwonajcie ile osob u nas jest na meczu a szczegolnie na mlynie (niektorzy nie spiewaja) A wogole ile my mamy mieszkancow a ile taki Lech czy inny klub...

~apache | 2008-05-5 22:14

ale jakie to ma znaczenie ilu u nas jest mieszkańców, na meczach na młynie jesteśmy w dobrej liczbie, na stadionie jest trochę osób które widać że ma ochotę pośpiewać (krzesełak, kryta) - trzeba tylko ich zachęcić żeby przychodzili na młyn lub w jego okolice :) i bedzie super. Inna sprawa to stadion, ja się upieram że lepszy stadion = lepszy doping. Jak przykład wystarczy popatrzeć na Kielce, może nie są najlepsi w Polsce ale odkąd mają nowy stadion znacznie się poprawili. A poza tym warto równać do najlepszych. Pozdrawiam.

~Tomson | 2008-05-5 22:53

To mowie wam zrobmy tak zeby spiker pomagal albo zeby ktos nakrecal przez mmikrofon i wtedy by wsystcy spiewali mowie wam zobaczcie w OE jak jest zawsze prawie pomaga spiker to by sie nam przydalo kto moze to zrobic to niech sie postara.... 3majcie sie STALOWKA!!!

~zks | 2008-05-6 08:02

Kiedy będą smycze pod MDK??

~apache | 2008-05-6 09:27

a ja myślę że dobry megafon załatwił by sprawę, no i osoba prowadząca doping musi być na środku młynu.

~Smycze | 2008-05-6 09:35

Smyczy juz nie ma w sprzedazy, beda domowione pod koniec maja/poczatek czerwca.

~sebek | 2008-05-6 09:36

chyba przed meczem z Gieksą ktoś podrzucił pomysł na zrzutkę na megafon prawdziwego zdarzenia ... być może
wezdmiecie pod uwagę rozpoczęcie takiej akcji ? bez odbioru.

~stal | 2008-05-6 09:36

a ja mam pytanie czy osiedle skarpa chodzi na mecze tzn. czy sie gdzieś spotykają ?? prosze o odpowiedz pozdro!

~googlr | 2008-05-6 09:47

Tomson jesteś w błędzie. Tam spiker pomaga tylko po zdobytej bramce. Na meczach w OE kibice mają nagłośnienie (nie tylko OE - często się zdarza to też w II lidze - Arka, Lechia, Śląsk itd.) i to kibic z mikrofonem na młynie zachęca do dopingu. Bo przecież spiker by nie zaczynał (a było to dwa mecze temu na Lechii) "Arka to ...." Także myślę, że już wiesz o co chodzi. Pozdro

~do stal | 2008-05-6 10:00

Raczej osiedle Skarpa nie spotyka sie przed meczami na swojej zbiórce najcześciej chodza do innych osiedli :) no niestety ale tak jest

~pytajacy | 2008-05-6 10:03

Chlopaki beda zamawiane te pasiaki lączane ze zgodami ? Bo bylo by duzo chetnych ?

~4975 | 2008-05-6 10:04

Panowie Administratorzy. Jutro są mecze to przydałoby się już dać typperka. Bo jutro pojedzie trochę osób na mecz i nie będą mieli jak wytypować (w tym ja :)).

~stalowiec | 2008-05-6 10:52

Admini a co z relacjami radiowymi co tak szumnie zapowiadaliscie??? Jedna transmisja na meczu chyba Slaska i koniec juz?? To tak jak u nas z zegarem, ma byc, ma byc ma byc i ciagle nie ma :))) jak zwykle wiecej bylo szumu i nic z tego nie wyszlo.

~chmura | 2008-05-6 10:56

zegara na razie nie będzie bo ktoś z pracowników klubu rzucił w niego viagrą i stanął na amen.

~oficjalnie | 2008-05-6 11:43

Osiedle Skarpa nie organizuje zadnych zbiorek poniewaz dla 10 osob nie ma sensu....
starsi chodza z Prb & Śródmiescie

~GKS J. | 2008-05-6 13:30

ilu was będzie?

~STAL ZKS | 2008-05-6 13:55

1938u

~Medalik | 2008-05-6 14:02

Jutro bedziemy z wami Stalówka:D Pozdro z Częstochowy

~GKS J. | 2008-05-6 14:13

Ilu was będzie bo nie wiem czy iść na zadyme czy nie iść? Weżcie flagi niezle będą wisieć na naszym płotku buhahbuhahbuhabuhabu habhahhahah i zobaczycie tramwaje bo u was to jedzdza chyba bryczkami, wieśniaki ukraińkie!!

~ocb | 2008-05-6 14:16

To najlepszy napinkowy komentarz jaki widzialem ostatnimi czasy robisz z siebie durnia i ze swojego klubu dlatego komentarz zostanie. Do jutra:)

~cHWdP | 2008-05-6 14:50

Prosimy usuwać idiotów z Jastrzębia co się napinają. GKS ZAPRASZA NA MECZ STWORZYMY FAJNĄ ATMOSFERĘ NA MECZU!

pOZDRO DLA FANÓW PIŁKI Z sTALOWEJ wOLI!

~pytanko | 2008-05-6 16:32

Nie chcę krakać,ale zbiórka o 11.00,wyjedziemyo 12.00,a autokarem do Jastrzębia minimum 7 godzin.Także będziemy na 19.00,przy dobrych wiatrach.Czyli tradycyjniewpadniemy na końcówkę meczu.Czy nie możemy choć raz być na pół godziny przed meczem?Ten co organizował ,jak On to wyliczył,że zajedziemy w 6 godzin?Niemożliwe!

~JAS | 2008-05-6 16:41

Weż sie ku**a zamknij GKSJ. i sie nie napinaj pozdro Stalowka mysle że sie pojawicie w fajnej liczbie
TYLKO GKS JASTRZĘBIE

~stalówka | 2008-05-6 17:10

spokojnie, niech sie napina, nam to nie przeszkadza tylko ze swojego klubu robi klaunow ! pozdro

~Śródmieście | 2008-05-6 17:19

Widze że nie odpowiada godzina zbiórki, to nie jedz zostań w domu nie pisz głupich komentarzy i wszystko będzie doskonale. W Gydni byliśmy przed meczem więc masz ten swój jeden raz.
NIE ŚPIMY !!! JEDZIEMY !!!

~matrix | 2008-05-6 19:14

Ej ty "GKS J" przynajmniej u nas doping jest na meczyku a nie tak jak u was. Siedź cicho cioto!!!
STALÓWKA GÓRĄ< STALÓWKA KRÓL< A jastrzębie ch*j

~1962 | 2008-05-7 00:32

przepraszam i kto tu sie napina.
Wiadomość do GKS.J : ile Ty masz lat? i przychodzisz na młyn ? wiesz co się dzieje na meczach ?
a co do stalówki : wy rownież się nie napinajcie tylko nie zwracajcie uwagi na jakieś dziecko, które chce być "internetowym hultajem"

Pozdro dla fanatyków !

~FC READING | 2008-05-7 16:24

POZDRO DLA BRACI ZE STALOWEJ!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów

Stal Stalowa Wola             Resovia Rzeszów
2019-07-27, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-07-27 STAL - Resovia Rzes..
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (844)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (392)
» Slim1938 (389) » Koko (373)
» Acer (345) » Stalowiak1938 (331)
» Filip kacper k. (328) » Jaszczur (305)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Puszcza Niepołomice (1:0)
2015-09-19
Ilość zdjęć: 32
Wyświetleń: 19 988 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (0:0)
2004-03-27
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 18 611 razy
Hetman Zamość - STAL (2:0)
2005-04-24
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 510 razy
STAL - Pelikan Łowicz (1:1)
2013-09-21
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 9 076 razy
Osób Online: 36 / Czas gen. strony: 0.02979