Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» GKS Jastrzębie kontra Stalówka

GKS Jastrzębie kontra Stalówka

Jastrzębie kontra Stalówka

Przed nami kolejna piłkarska środa. Już jutro w ramach 30. kolejki o mistrzostwo II ligi Stal Stalowa Wola zmierzy się w Jastrzębiu z miejscowym GKS-em. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 18. Obecnie w drugoligowej tabeli wyżej znajduje się GKS, który na swoim koncie zgromadził trzy „oczka” więcej niż Stal. Czy drużyna trenera Łacha powtórzy wynik z jesieni, kiedy to rozbiła u siebie „Górników” 3:0?

Do teraz

W dotychczas rozegranych dziesięciu meczach rundy wiosennej, piłkarze z Jastrzębia zdobyli 7 punktów. Na inaugurację zremisowali u siebie 1:1 z Odrą Opole, następnie przegrali w Lublinie z Motorem aż 0:4. W 22. kolejce ulegli na własnym boisku gdańskiej Lechii 0:1. W kolejnym meczu w Poznaniu 3:0 „Górników” pokonała Warta. Następnie GKS zremisował w Jastrzębiu z Podbeskidziem 2:2 i odniósł pierwsze wiosenne zwycięstwo w Łowiczu, wygrywając z Pelikanem 1:0. Kolejne mecze to dwa remisy, najpierw u siebie z Kmitą 2:2 i bezbramkowy w Katowicach. W 28. kolejce GKS uległ drużynie Znicza Pruszków 0:2, by w ostatnim spotkaniu przegrać we Wrocławiu 1:2 ze Śląskiem.

Trochę historii

Miejski Klub Sportowy GKS Jastrzębie założony został w 1962 roku. Dotychczas największym sukcesem klubu z Jastrzębia Zdroju jest awans do pierwszej ligi w sezonie 1987/88, oraz dotarcie do półfinału Pucharu Polski w sezonie 1975/76. Wówczas GKS rozbił takie zespoły, jak: Wisła Kraków (1:0), Legia Warszawa (0:0, k.4:3) i Stal Rzeszów (1:0 po dogrywce). Uległ dopiero Stali Mielec 2:3.

W kadrze GKS

Najbardziej doświadczonym zawodnikiem w kadrze GKS jest niewątpliwie: obrońca Witold Wawrzyczek, który na swoim koncie ma 76 spotkań rozegranych w pierwszej lidze, oraz ponad sto występów na niemieckich boiskach, w zespołach: Energie Cottbus i Karlsruher. Najlepszym strzelcem w ekipie „Górników” jest napastnik Robert Żbikowski, który na swoim koncie ma siedem trafień. Trenerem drużyny GKS Jastrzębie jest Piotr Rzepka – pełniący tę funkcję od 18 sierpnia 2006 roku.

Spotkanie z jesieni


30 września 2007 roku drużyna Stalówki rozbiła na własnym stadionie zespół GKS 3:0. Wówczas było to pierwsze zwycięstwo Stali pod wodzą trenera Władysława Łacha, który objął nasz zespół przed meczem z Wisłą Płock. „Stalowcy” w tym spotkaniu wyszli na prowadzenie w 17. minucie za sprawą Longinusa Uwakwe, któremu doskonale piłkę wyłożył Kamil Gęśla. Osiem minut później było już 2:0 dla Stali. Tym razem do siatki rywala trafił Gęśla, po podaniu Uwakwe za plecy obrońców. Wynik spotkania ustalił napastnik – Abel Salami, który po dograniu Krystiana Lebiody z czterech metrów wślizgiem „wpakował” piłkę do siatki Kafki.

Pozycja w tabeli

Obecnie zespół GKS Jastrzębie zgromadził na swoim koncie 36 punktów i zajmuje dziesiątą pozycję w drugoligowej tabeli. W 29. meczach ekipa z Jastrzębia odniosła 9 zwycięstw, 9 remisów i doznała 11 porażek – strzeliła 37 bramek, tracąc jednocześnie 46 goli. Na własnym boisku drużyna z Jastrzębia rozegrała dotąd 14 meczów – pięciokrotnie wygrywając, sześciokrotnie remisując, przegrywając trzy spotkania. W tych 14 spotkaniach GKS zdobył 21 goli, tracąc tym samym 18 bramek.

Sędzia spotkania

Środowe spotkanie w Jastrzębiu poprowadzi arbiter Adam Lyczmański z Bydgoszczy, który w sezonie 2005/06 sędziował już barażowe spotkanie Stali z Heko w Czermnie. Wówczas Lyczmański pokazał piłkarzom Stalówki sześć żółtych kartek i podyktował rzut karny dla gospodarzy, którego nie wykorzystał – obecny zawodnik Stali – Krzysztof Trela.

Wyjazd na mecz

W środę 7 maja organizowany jest wyjazd na spotkanie do Jastrzębia. Zbiórka kibiców odbędzie się przy dworcu PKS w Stalowej Woli o godzinie 11:00. W koszt wyjazdu to 25 złotych, plus bilet wstępu na mecz – 10 zł.

Mikołaj Fołta
 

Komentarze (205)

~Stalówka | 2008-05-6 19:33

Będzie można gdzieś zamówić te wiatrówki z widniejącym na plecach napisem"Południowa Dama"?

~Boben | 2008-05-6 19:37

O ile się nie mylę to te kurtki są tylko dla VIP

~Ciekawe | 2008-05-6 20:08

kto w Stalowej jest VIP??

~hmm | 2008-05-6 20:11

hmmmm ciekawe ?

~ja wiem | 2008-05-6 20:14

to to tylko vipy wiedzą

~suawek | 2008-05-6 20:18

Piotrek Gilar zagral w wysciowej 11 reprezentacji U17:
» LINK

~suawek | 2008-05-6 20:19

Oczywiscie gratulacje!

~aha | 2008-05-6 20:19

No Jaśkowski, Rzegocki, Kotulski, Żak, Lompe itp

~zzz | 2008-05-6 20:31

moim zdaniem te wiatrówki być ogólnie dostepne,przecież taka wiatrówka przyciaga wzrok i przynosi dume klubowi,ze ludzie utorsamiaja sie z klubem.Im wiecej takich gadzetów zwiazanych z klubem tym kolorowiej jest na trybunach.Mam nadzieje,ze przemysla sobie to tzw. vipy...

~eh | 2008-05-6 20:34

do wyzej
Zamowisz kurteczke masz w kredce 28cm ale po miescie by sie powozilo w kurteczce nie?;-) JEszcze jak inni zaloz szalik huj ze +30*C w cieniu ale lans to lasn a i zapomnialem powywyjaj smycza i bedzie cool ;-)

~aviva | 2008-05-6 21:05

do Paweł ;
historia spotkań z Jastrzębiem jest troszkę dłuższa niż jest podana ;

Kluby GKS-u Jastrzębie i Stali Stalowa Wola po raz pierwszy zagrały ze sobą w roku 1973. W rewanżowym spotkaniu rozgrywek II ligi sezonu 73/74 rozegranym w Stalowej Woli lepsi okazali się gospodarze i Stal pewnie pokonała GKS 2:0. W ostatnim spotkaniu tych drużyn rozegranym na jesieni ubiegłego roku również górą była Stalówka, która wygrała z GKS-em 3:0. Kolejne spotkanie obu zespołów już w najbliższą środę w Jastrzębiu.
Sezon 1973/74:
GKS Jastrzębie - Stal Stalowa Wola 0:0
Stal Stalowa Wola - GKS Jastrzębie 2:0

Sezon 1979/80:
GKS Jastrzębie - Stal Stalowa Wola 3:0
Stal Stalowa Wola - GKS Jastrzębie 2:1

Sezon 1989/90:

GKS Jastrzębie - Stal Stalowa Wola 0:0
Stal Stalowa Wola - GKS Jastrzębie 0:0

30 września 2007r.:
Stal Stalowa Wola - GKS Jastrzębie 3:0
1:0 - Uwakwe 17'
2:0 - Gęśla 25'
3:0 - Salami 70'

Składy:

Stal: Wietecha - Wieprzęć, Gheczy, Maciorowski, Lebioda, Iwanicki, Uwakwe, Krawiec, Trela (81' Stręciwilk), Gęśla (65' Nakoulma), Salami(89' Pałkus).

GKS: Kafka - Woźniak, Jędrzejczyk, Grabczyński, Pielorz, Wilczek(61' Rusinek), Foszmańczyk, Adaszek (61' Adaszek), Małkowski (46' Ciemięga), Narwojsz, Żbikowski.

Widzów: 2000 ( W tym ok. 45 gości)

Ogółem rozegrano 7 spotkań, z czego:
- zwycięstwa GKS-u: 1
- remisy: 3
- zwycięstwa Stali: 3

Stosunek bramek: 7:4 dla Stali.

» LINK

~Stal | 2008-05-6 21:41

» LINK
dni Stalówki

~do zzz | 2008-05-6 21:41

Najpierw zacznijcie jeździć na wyjazdy a później myślcie o lansowanu się w gadżetach Stalówki. Bo jak nawet przychodzi tak bliski wyjazd jakim był Lublin to pojechało 350 osób, a chętnych na kurtki i koszulki to jest drugie tyle.

~do zzz | 2008-05-6 21:44

Za nie długo będzie już tak ze gadżety będą sprzedawane TYLKO na wyjazdach i wtedy wyjdzie kto jeździ a kto kupuje tylko dla lansu i nie piszcie zaraz że niektóre osoby nie mogą jechać bo praca, rodzina brak pieniędzy czy inny powód. Zobaczmy ilu jutro pojedzie.

Pozdrawiam

~Juwenalia | 2008-05-6 21:50

~xxx | 2008-05-6 22:21

Ja na przykład nie moge jezdzic bo rodzice mi nie pozwlaja! No to co mam zrobic?

~Stalówka | 2008-05-6 22:25

Powiedzieć że jedziesz i tyle a ile masz lat 16 czy mniej??A jak nie chce cię puścić to zapytaj się dlaczego nie morzesz jechać

~xxx | 2008-05-6 22:27

wszystkiego probowalem...
przed chwila nawet gadalem z tata to on wie swoje...
najsmieszniejsze jest to ze sam kiedys jezdzil :/ Burak
mam 15 lat

~........... | 2008-05-6 22:28

nie chcę nic nówić ,ale wyjeżdżając tak póżno,za huja nie dojedziemy na mecz na czas.Może oglądniemy ostatni kwadrans,jak dobrze wiatr powieje.

~lukasz | 2008-05-6 22:56

dlaczego raz mowi sie poludniowa "DAMA" (czyli ona) a innym razem poludnia "PANEM" (czyli on) jest?? powinno sie ustalic czy klub ma nazwe meska czy zenska a nie obojakom.

~wyjasnienie | 2008-05-6 23:22

Stal ZKS południa Panem jest.... ZKS czyli r. meski.
Południowa Dama odnosi się do nazwy STAL, tak wiec stosujemy r. zenski

~... | 2008-05-7 00:03

Dobry pomysł ze sprzedażą na wyjazdach. Choć sam jutro nie pojadę, na ale matura jest wytłumaczeniem ;) A co do przeczulonych rodziców na temat wyjazdów... znam kilku wariatów :) Wyrzuć śmieci, idź na grzyby, każdy sposób na wyjście z domu jest dobry, żeby jechać na mecz.

~BZC | 2008-05-7 07:40

Nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie kibola. Jedż na wyjazd pierdol maturę za rok zdasz!!!!!!!!

~ktos | 2008-05-7 08:08

czy musze brac pesel na wyjazd?

~asd | 2008-05-7 08:37

raczej wez

~do BZC | 2008-05-7 09:18

koles od matury ma zdac mature i sie uczyc. Jak bedzie chciał byc w BZ to i tak bedzie. A mnie bardzo przykro jest chociarz jestem z starszyzny słuchać tego kolego BZC. Nauka na pierwszym miejscu pożniej BZC. I takich BZC oczekuje w brygadzie nie zadnych tempaków, którzy moga pożniej wspomóc BZC swoja wiedza a nie takich któzy tylko poźniej siedza po wiezniach. Pozdro dla kumatych

~apache | 2008-05-7 10:42

Dokładnie, kiedyś rozmawiałem ze znajomymi próbując ich przekonać do przyjścia na młyn. Powiedzieli, że oni będą przychodzić jak skończy się powszechnie panująca opinia że kibic na młynie to niewykształcony rozrabiaka. Wtedy długo z nimi polemizowałem i próbowałem udowodnić że tak nie jest. Niestety jest to ogólne przekonanie i tylko MY sami możemy to zmienić. Na zachodzie jest po prostu moda na kibicowanie swojej drużynie, niezależnie od wieku, wykształcenia, zajmowanego stanowiska itp. W Polsce powoli zaczyna być podobnie. Tylko kulturalnym, dopingiem i zachowaniem możemy przyciągnąć kolejnych kibiców. I nie chodzi mi o sezonowców którzy przychodzą gdy jest ciekawszy przeciwnik, lub są sukcesy. Także chłopie zdaj tą maturę na piątki i w sobotę baw się na młynie. Pozdrawiam serdecznie

~... | 2008-05-7 11:23

wie ktos ile osob jedzie na mecz ?
prosze o odp.

~xxx | 2008-05-7 11:37

z tego co widziałem 4 nabite autokary + 10 wózków

~...... | 2008-05-7 11:47

najpiew robicie zbiorki na osiedlach, spedzacie wszystkich na mlyn a pozniej macie problem ze ktos w barwach chodzi .... zenujace

~hehe | 2008-05-7 12:23

Szczerze powiem, że też wkurza mnie taka sytuacja.....sam zdaję maturę, zamierzam wybrać się na studia ale Stalówki nigdy nie zostawie i nie obchodzi mnie kto i jak myśli o kibicach

~... | 2008-05-7 12:28

No też nie mówię, że przez maturę czy studia przestanę jeździć :) Chodzi tylko o to, że nienawidzę być w domu, gdy inni jadą na mecz. Do zabaczenia w sobotę i na zbiórkach do Opola i Gdyni :)

~elo | 2008-05-7 12:31

do Gdyni już był wyjazd;D

~stanislaw | 2008-05-7 12:31

Do Gdyni? A po kiego ciorta? Miales na mysli pewnie Gdansk.

~.... | 2008-05-7 13:03

Pewnie, że Gdańsk :) mam nadzieję, że tym razem dojedziemy :)

~gks j. | 2008-05-7 13:16

Już to widze jak was tylu przyjedzie?? Bedziecie się bali wyjść z tych autokarów, strach w oczach waszych widze.
Jesteście ukraińskie parobki Śląska.

~elo | 2008-05-7 13:25

taaaaaaaaaa...i co nam jeszcze powiesz!!!

~hehe | 2008-05-7 13:36

smieszy mnie jak ktoś na Nas mowi Ukraincy :D

Do kogoś z Jastrzębia....widzia łeś kiedyś mapę ??

~edek | 2008-05-7 13:53

Chlopak ze Slaska ma kompleks wlasnej wartosci. Cos jak Amerykanie. Widza tylko gdzie lezy ich wiocha/miasto i ew. stolica. Cala reszte maja w powazaniu. Z takich sie nie smieje, takim sie wspolczuje...

~do GKS J. | 2008-05-7 14:21

Sorki ze pisze tu ale dzisiaj nie mogłem!! Wazną sprawe mialem w pracy ale koniec tłumacznia. H.. zobaczysz strach w naszych oczach górniku. My jak sama nazwa wskazuje jestemy ze Stali. Pozatym sam bedzie widzial strach w oczach jak sobaczysz naszą brygade + naszych braci z Czestochowy też ze chłopkai jak stal. Wiec przyjdz zobacz jak stal gniecie węgiel.
A tak na mariniesie bedzie nas tam około 200 samych twardzieli.

~doGKsburaki | 2008-05-7 14:39

własnie nikt sie was nie boji a napewno nie my. pozdro

~GKS | 2008-05-7 14:44

Bez węgla nie ma stali. My ze Śląska utrzymywaliśmy całą Polskę bo byście zgłodu pomarli tak jak na ukrainie w 1933 roku. Śląsk zawsze Niemiecki wbijcie to sobie do tych ukraińskich łbów. Jak trwoga to od razu lecicie na Śląsk do pracy i wyciągacie te swoje brudne łapy po chleb.
Dlatego dzisiaj będziecie szybciej uciekać razem z medalikami nim przyjedziecie.
Przeprosicie nas pięknie my Wam damy pare klapsów i spowrotem w zaprzęg i na role bo wykopki czekają!

~Do Gks | 2008-05-7 14:55

STARY PO HU** SIE TU WPISUJESZ TO STRONA DLA KIBICOW STALI A NIE DLA CIEBIE WIEC WYNOCHA NAPINASZ SIE GNOJKU A MASZ MOZE Z 12 LAT I JARASZ DUPSKO BO WPISALES SIE NA STRONIE ZALOSNY JESTES I TYLE
POZDRO DLA KUMATYCH :)

~sarmata | 2008-05-7 14:58

O ile mi wiadomo(i inym też ) Too ta okolica gdzie MY teraz mieszkamy to zawsze należała do Korony czyli Polski, więc kurwa jesteśmy rodowitymi polakami a nie tak jak wy niemieckie szwaby pierdolone przyczepione do Polski po wojnie i jakby was nie było toby gdzie indziej znalazłby się węgiel...!!!! Ale żeby to wiedzieć to się trzeba cofnąć do szkoły albo w ogóle tam chodzić wieśniaku!!!!
POzdro

~BZC | 2008-05-7 15:08

Osobiscie dzis nie moglem jechac (sprawy rodzinne), ale widzialem ze wyjechaly 3 autokary + okolo 11 wozkow :> 3x 50= 150 + 11 X srednio 3= 33 150+33= 183 Rakow symbolicznie wyjezdza nas wspomoc w liczbie 4 osoby, Resovia okolo 14 chlopakow w busie. Liczba ogromna Bo wychodzi ponad 200, duchem jestem z chlopakami i licze i jakas walke w trakcie powrotu z meczu!

~stal | 2008-05-7 15:12

i tak ma byc w sobote na polonie i ma kurwa kazdy isc ! a napinacze z GKSu niech sobie pisza tylko swojemu klubowi przypal robia, kazdy wie jak wyglada "kibicowanie" w jastrzebiu pozdro ;)

~dzielnicowy | 2008-05-7 15:15

Ilu naszych??
czym pojechali??
ilu zgodowiczów??
działo się coś??
jakie flagi mają??
jaki wynik meczu??
dobra ekipa naszych??

~jacek | 2008-05-7 15:16

kurwa mogla by byc z raz transmisja meczu na tvp sport, albo relacja radiowa, niektorzy nie moga jechac bo matura albo praca wiec by sie przydalo.

~... | 2008-05-7 15:28

Niestety nie moge jechac na mecz...

Macie moze jakiegos linka z relcji live dzisiejszego meczu ?

~123 | 2008-05-7 15:36

wie ktoś o której jest mecz z motorem wiem że jest dopiero 21 maja ale chciałbym już wiedzieć

~Xde | 2008-05-7 15:40

Stal Stalowa Wola - Motor Lublin 21 maja, 17:00
przypomne, ze jest to najwazniejszy mecz tej rundy i kazdy ma na niego isc !
Link do relacji live :
» LINK

pozdro

~sarmata | 2008-05-7 15:43

w środe o 17 ale przed tym meczem z polonią gramy w sobote tą, też o 17 więc WIELKA MOBILIZACJA!!!!

~Ksar | 2008-05-7 16:03

Transmisji raczej nie bedzie, ale skrot ze spotkania powinien byc za pare dni na » LINK Oby bylo Was jak najwiecej. Pozdrawiam normalnych i nienormalnych. O, Ciebie tez :)

~tyraj | 2008-05-7 16:40

jak ktos bedzie znal wynik stalowki niech mi pusci sms z gory dzieki mam w plusie

~autor | 2008-05-7 16:50

daj numer ...

~tyraj | 2008-05-7 16:55

783287045 z gory dzieki

~GKS_J | 2008-05-7 16:58

Powyższe wpisy pod nickami GKS'u to prawdopodobnie marna prowokacja ze strony Katowic. Żaden jastrzębianin nie napisałby, ze Śląsk jest niemiecki, dlatego proponuję byście nie zwracali uwagi na wpisy tych szczyli.

Zawsze Polskie Nigdy Śląskie Jastrzębie.

~....... | 2008-05-7 17:20

Na razie pięknie,łomża 0d 4 min w dupę z Podbeskidziem,a pelikan od 8 min 0-1 z Wartą.

~bzyk | 2008-05-7 17:23

Warta Poznań
1 0
Pelikan Łowicz
ale tutaj do dupy

~zks | 2008-05-7 17:32

Jeżeli Stalówka przetrzyma początek meczu i napór Gks-u i nie straci bramki w pierwszych minutach ,to powinno być dobrze.Myślę,że na remis ich spokojnie stać.No,ale może to My strzelimy bramkę na początku meczu i mecz Nam się ułoży,to może będzie niespodziankaa,oby!

~andżelika | 2008-05-7 17:47

czy w sobotę Radek Majdan przyjedzie z Dodą?
pytam,bo chciałabym zdobyć jej autograf.

~yzyzyzyz | 2008-05-7 17:49

Tak z Dodą,a My swoje Doda,Doda,zrób Mi loda i cały stadiontak krzyczy.

~:) | 2008-05-7 17:50

Andżelika na takie tematy to do bravo albo do naj:)

~pkg | 2008-05-7 17:57

A Nasze chłopaki za 5 min. zaczynają.Oby ten mecz był zwycięski,trzymajmy kciuki,tyle możemy zrobić,a Nasi wyjazdowicze niech tam super dopingują.

~?? jsf | 2008-05-7 18:05

co sie dzieje z maciorem przeciez byl juz zrowy na wisle zagral 5 min a teraznie ma go nawetna lawce ??

~piotr | 2008-05-7 18:07

pewnie cos pojebali na sportowych faktach

~zzzz | 2008-05-7 18:10

czy ktoś wie,czy jest relacja w radiu Rzeszów,czy w Leliwie,a może w jakimś śląskim?

~zzzz | 2008-05-7 18:12

na tych spotrowych faktach sie gasza;/ nie ma innej relacji?

~cez | 2008-05-7 18:15

Gospodarze zagrają w strojach zielono-czarnych, zaś goście w biało-zielonych.

Hańbią tak piękne barwy :(

~stal | 2008-05-7 18:17

czy Nasi dojechali na mecz,czy znów wpadną na końcówkę?

~fuckk | 2008-05-7 18:19

juz w dupe 1 -0 robert żbikowski !!!!!!!!!

~ja | 2008-05-7 18:19

1-0 Robert Żbikowski 10' niestety 1-0 w plecy

~.......... | 2008-05-7 18:21

skąd to iinfo,na » LINK jest 25 min.i jest 0-0.

~CZESLAW 52 | 2008-05-7 18:22

jak w dupe!!!!na LIVESCORE,PL JEST 26 MINUTA I DALEJ o o!!!!!NIE SCIEMNJAJCIE!!!!!!!!

~igor | 2008-05-7 18:23

dziwne...
livescores.com : 0-0 '22
sportowefakty.pl : 1-0 '9 żbikowski....

~ehh | 2008-05-7 18:23

2:0 :/

~suawek | 2008-05-7 18:23

Juz w dupe 2:0:
» LINK
Kapota :/

~Buu | 2008-05-7 18:24

1-0 w dupe

~forcesco | 2008-05-7 18:24

PODAJCIE JAKAS RELACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! TYLKO NIE SPO

~kurwaamac | 2008-05-7 18:24

17 mion i juz 2 -0 kurwa mac

~igor | 2008-05-7 18:24

17 GOL! Kolejna asysta Małkowskiego. Tym razem dograł on wprost na głowę Narwojsza, który nie zmarnował kapitalnej okazji.
12 Nożycami uderza Woźniak i piłka ociera się o słupek.
9 GOL! Po podaniu Małkowskiego, Żbikowski z najbliższej odległości kieruje piłkę do siatki!

~ehh | 2008-05-7 18:26

no to juz jest 2:0 :/ to juz mozna sobie pomarzyc tylko chociaz o jeden punkt :/

~htk | 2008-05-7 18:26

co wy pierdolicie na LIVESCORE . COM jest 25 minuta i 0-0 ;/

~......... | 2008-05-7 18:26

to już se kurwa pograli,ciecie malinowe,kwadrans meczu,a tu już 0-2 w dupę.Będzie pogrom,zobaczycie.Ni gdy w ty sezonie od 0-2 się nie podnieśli.

~gocin | 2008-05-7 18:27

a z Lechia bambusie?

~stalowiec | 2008-05-7 18:28

brawo byle tak dalej,odpuszczjacie na wyjazdach bo po co walczyc?? co nie, utrzymanie pewne i juz mozna dostawac w dupe po 5:0,piekny pogrom sie szykuje,

~gocin | 2008-05-7 18:30

niech sobie dpuszczaja...
moga garc nawet 20 skaldem na wyjazdach.
2 zwyciestwa u siebie nam wystarcza:d
pzodrawiam

~..... | 2008-05-7 18:31

Z Lechią grali u siebie bambusie,a na wyjeżdzie nigdty się nie podnieśli,tym bardziej ,że teraz tamci idą za ciosem,niesieni dopingiem.Będzie pogrom!

~gocin | 2008-05-7 18:32

ale bambusie nei pisales o tym,z e u siebie, tylko ze w ogole. wiec Ty tez jestes bambus, bo pisac nie umeisz

~cxc | 2008-05-7 18:35

kibic kurwa ze stalowej cyt. "kurwa już pograli"

~stalowiec | 2008-05-7 18:36

maja grac nawet jak utryzmanie pewne, nie ma odpuszczania, na wiosne bilans jak narazie na wyjazdach jest fatalny, strzelili 1 bramke i to po fuksie, bo bramkarz znicza fujara,zdobyli jeden punkt a tak to dostaja bez przerwy i sie szykuje kolejna porazka, i to sromotna,

~zks | 2008-05-7 18:37

kurwa.mija pół godziny,a nasi bohaterowie nie przeszli pewnie środka boiska,już nie mówiąc,żeby zrobić jakąś akcję.Przynajmniej tak wynika z opisu,bo tamci mają akcję za akcją.Co oni robią,gdzie ta ambicja i waleczność z meczu z Płockiem.Aha Płock-Arka drukarka 1-0.

~paulina | 2008-05-7 18:38

Łach ty oszuście,zabieraj Trelę,Gąślę i spie......ze Stalowej.wstyd krakowski palancie.

~luki | 2008-05-7 18:40

polecam stronke soccerstand.com tam tez wyniki na biezaco

~ccc | 2008-05-7 18:40

paulina-sklej pizdę cwelu

~hqa | 2008-05-7 18:40

admin skasuj ten komentarz wyzej (zal.pl)

~hqa | 2008-05-7 18:41

oczywiscie ten *paulina*

~ZKS | 2008-05-7 18:41

umyj dupe kurwo rozjebundo i wara od łacha, jakby wygrywali to by byly same pochwaly

~riposta | 2008-05-7 18:41

co mowisz do lacha dziwko on z tych pilkarzy duzo wyciagnal co ty mozesz wiedziec najlepszy trener oprocz adamusa od kilku lat!!!!!!!!!!!!!!!!
forza STAL

~suawek | 2008-05-7 18:41

3:0. Panie Turek koncz pan ten mecz :)

~gocin | 2008-05-7 18:42

3:0 - Grabczyński 36'

~gocin | 2008-05-7 18:42

3:0 - Grabczyński 36'

~czop | 2008-05-7 18:42

trojeczka

~ZKS STAL ZKS | 2008-05-7 18:43

JEŚLI WIARA CZYNI CUDA TO JA WIEŻE ŻE SIĘ UDA NA ZAWSZE Z MOJA STALOWKA

~gocin | 2008-05-7 18:44

ej debile kurde odwalicie sie od panienki.
mili byscie byli.
piszcie milo do dziewczyn zwalone zjeby.

~Potroncony | 2008-05-7 18:44

Cos Stalowka nieradzi sobie na wyjazdach niestety ;/ ale moze jeszcze dadza rade chodz wiadomo ze bedzie ciezko

~sssssssss | 2008-05-7 18:45

zajebiście młodzieżowo.trójka do przerwy,kurwa co oni robią,powinniśmy sobie z nimi pogadać!

~Marcin | 2008-05-7 18:46

No niestety, poszli za ciosem i mamy trójke. Coż tak bywa piłka jest tylko piłką, naszym poprostu nie idzie na wyjazdach.. nie wiem co jest tego przyczyną ale myśle że z Polonią będzie lepiej. Mecz trwa 90 minut a jeśli piłka w grze wszystko może się zdarzyć. Chociaż wątpie żeby podnieśli się po 3 bramkach ale małą nadzieje mam.

~jdkfgl | 2008-05-7 18:47

ja pierdole co oni wyprawiają?????????? ????/

~.... | 2008-05-7 18:47

dlaczego zawsze muszą Nam robić taki obciach na wyjazdach?Skoro nie umieją grać otwartej piłki,to niech cała 11-tka muruje bramką i wypierdala piłki po trybunach,lepszy napewno byłby efekt!

~abba | 2008-05-7 18:49

ŁKS Łomża
1 1
Podbeskidzie Bielsko-Biała

KURWA!!!!!!

~wilkuprb | 2008-05-7 18:50

co sie kurwa z nimi dzieje na tych wyjazdach(:(:(:(???

~stalowiec | 2008-05-7 18:53

mam nadzieje ze lomza wygra, moze to w koncu da do myslenia i trenerowi zeby nie odpuszczac na wyjazdach, a nie isc to moze jak przegrywaja po walce po 1,2:0 a nie jak jest 3:0 po 1-szej polowie, a tam walki nie ma, ciekawe czy stworzyli sobie przynajmniej jedna sytuacje do oddania strzalu,heh doczekamy sie juz nie wygtranej a remisu na wyjezdzie w tym s ezonie?? Widac ze Lomza ambitnie walczy a nie to co nasi, Lach popelnia blad odpuszczajac mecze na wyjazdach bo ewidentnie patrzac na wyniki je odpuszcza

~adamos | 2008-05-7 18:54

Poprostu ta dzisiejsza gra Stalówki potwierdza to ze nie umieją normalnie grac na wyjazdach

~.. | 2008-05-7 18:55

skończcie wpisywać kurwa komentarze typu ale nam obciach robia kurwa idz i sam zagraj lepiej..

~ja pier | 2008-05-7 18:55

Koniec I połowy. GKS oddał 4 strzały, z czego aż 3 znalazły drogę do siatki Wietechy. TO jest dobre!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!

~ja | 2008-05-7 18:56

i co teraz?? znow gilar na boisku i odpuszczamy??

~ja | 2008-05-7 18:56

i co teraz?? znow gilar na boisku i odpuszczamy??

~...... | 2008-05-7 18:57

oni są od grania,to jest ich praca,ja swoją pracę wykonuję sumiennie,więc nie mam zamiaru za nich grać ,bo to oni codziennie trenująi huj z tego jest

~aaaaaa | 2008-05-7 18:57

Ja tam wole zeby odpuszczali na wyjazdach a u siebie 3 p bo ak sie zmeczom i jeden zremisuja drogi przegraja jak w kadrze bedzie 22 pilkarzy o beda walczyc zawsze a puki co jest niezle

~lukasz | 2008-05-7 18:58

Stalowce wystarczy zwyciestwo z motorem (motor bedzie po dwutygodniowym maratonie gier sroda - weekend bo ma mecz przelozony) i dobry wynik w opolu najlepiej zwyciestwo. i powinna sie utrzymac. wiec takie mecze wedlug mnie mozna odpuscic

~gowno | 2008-05-7 18:58

w tej rondzie stal st wola strzelila tylko jedną bramke na wyjezdzie ze zniczem i to fuksem

~piotr | 2008-05-7 18:59

Kurwa jedyny wpis o grze Stalowki to w 44 min zolta kartka dla gesli!!!! ale odpeirdalaja parodie!!!

~dupa wielka | 2008-05-7 19:06

oby widzew przejebal to 2 punkty do utrzymania pottrzebne

~Stefan | 2008-05-7 19:09

No chłopaki jechać po piłkarzach, bo przegrywają! Jest okazja do bluzg, a to potraficie! Dawać, dawać! Trenera też można pojechać, a przy okazji i zarząd i np...kierowce, masażyste itp
Wykażcie się teraz tym co najlepiej potraficie!!!

~brawo | 2008-05-7 19:09

STATYSTYKI I POŁOWY:
Strzały celne - 4:1
Strzały niecelne - 4:2
Rzuty rożne - 6:2
Rzuty wolne - 9:8
Spalone - 0:1

~piknik | 2008-05-7 19:09

qrwa wstyd mi za tych dziadów pierdolonych!!! 3:0 do przerwy ale obciach!!! na Polonie nie ide za chuja

~stalowiec | 2008-05-7 19:11

gratulacje za ambitna walke,4 strzaly na brame i 3 bramki, to rzeczywiscie obrona dala popis,jak caly zespol tradycyjnie na wyjezdzie, ofensywa widze też na prawdziwym gazie, ciekawe czy choc wywalczyli 1 rzut rozny? albo oddali strzal na bramke

~Stefan | 2008-05-7 19:12

a, i jeszcze jedno! Jak wygrają, to ich pochwalicie i będzie znowu cacy!
Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce? Jakoś tak chłopaki?

~hojrak | 2008-05-7 19:12

co wy sie denerwojecie mikulski mial lepsze wyniki !!! hahhhahahahhaha

~bolek | 2008-05-7 19:13

qrwa po co on wystawia tego gęśle przecież to pajac który nie potrafi walczyć tylko biega po boisku jak panienka... lepiej niech szpanuje w planecie z piwem

~zombi | 2008-05-7 19:15

Łach,ty centusiu oddaj kasę za mecze wyjazdowe.
jesteś dupku popaprańcem a nie trenerem.nie wracaj do Stalowej.

~gocin | 2008-05-7 19:16

panowie... macie najebane:d
trela jak gra do tylu to napierdalacie na neigo. jak straci bo idze sam, te napierdalacie.
otrasnijcie sie kurwa i mysle mozgiem, a nie.
Gesla, z pilka nie umie gracm, ale kurwa ustawia sie genialnie i szuka miejsca.
tylko palonych nei widzi:D
ale po za tym zastawia sie dobrze i faule sa za to czesto:D

~.... | 2008-05-7 19:17

zombi odpierdol sie odŁacha,On tu jest najmniej winny.

~forcesco | 2008-05-7 19:17

KURW* KIBICE SUKCESU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
JAK PRZEGRYWAJA WIDAC JEDYNIE KOMENTARZE NA PILKARZY ZE TACY I TACY
A PO WYGRANYCH EUFORIA I JEST WSZYSTKO OK

WIERNI PO PORAZCE DUMNI PO ZWYCIESTWIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~stalowiec | 2008-05-7 19:17

nie no gąśla gwiazdorek musi grać bo tatuś biznesmen by sie wkurzył, i sam gąśla nie miał by motywacji do poprawiania fryzur u kosmetyczki,

~do Stefan | 2008-05-7 19:18



Jak druzyna wygrywa to sie ja chwali, jak dostaje baty (nie pierwsze w tym sezonie) to sie ja jebie !!!

Tak jest wszedzie i zawsze tak bedzie.

A prawda jest taka ze my nie mamy druzyny !!!
Bo nasze barwy na boisku reprezentuje banda 11 nieudacznikow !!!
Nieudacznikow, ktorzy w tym sezonie tylko nasz klub osmieszaja.
Nie potrafia docenic wspanialego klimatu na naszym stadionie oraz dopingu duzego grona kibicow podczas meczow wyjazdowych !

Niestety mamy chyba najslabsza druzyne w 2 lidze.

Ciezko nam sie bedzie utrzymac (chyba ze tylko 2 druzyny spadna z 2 ligii to moze jakos sie utrzymamy).

Smutne to wszystko, ale prawdziwe.

~cioty | 2008-05-7 19:18

ja bym drozda na atak dal przynajmiej 2:0 bylo w gliwicach hahhahah

~gocin | 2008-05-7 19:20

drozda kurwa??
to jest dopiero ciota kurwa stoi peirdola na boisku i pilki nie potrafi przeja, gesla przynajmniej sie ustawia.

~gocin | 2008-05-7 19:21

KURWA GOL!!!!
jeszcze 2 panowie i remisik:D

~akjahg | 2008-05-7 19:22

Nawt bramki kurwa strzelić nie umieją,tylko obrońca gks-u musi ich wyręczać!jest3-1

~stalowiec | 2008-05-7 19:25

drozda tego łamage do ataku?? już dał popis swojej gry z płockiem gdzie zapierdolił chyba 3-ch kolesi w ciagu minuty a później sie potknał na pilce w czystej sytuacji, dać stręciwilka przynajmniej by latał nie to co gąśla,

~marek | 2008-05-7 19:25

do kolesia co pisał do Stefana.Masz całkowitą rację,ci inni tego nie rozumieją,że My staramy się jak możemy ,robimy im dobre klimaty na meczach,a oni Nas w huju mają daleko

~lukasz | 2008-05-7 19:27

ale dzieciaki jestescie pusci:/

~stalowiec | 2008-05-7 19:27

hehehe samoboj, no cud musiałby sie zdarzyć zeby gąśla albo inny ofrensywny łamaga strzelił bramke,

~stalówka | 2008-05-7 19:29

Dlaczego nie możemy zagrać tak ambitnie jak Kmita.Grają godzinę w Gdańsku i jest0-0.I nawet jak przegrają ,to nikt do nich nie będzie miał pretensji,bo walczą.A nasi,ledwie wyjdą na boisko,i już bramka w łeb na dzień dobry stracona

~lukasz | 2008-05-7 19:31

dlatego ze kmita musi w kazdym meczu punktow szukac a stalowka nie:/

~lipa | 2008-05-7 19:32

bo nasi ubierają te skarpety które wy sprzedajecie pod MDK buahahahahahahahahah hahahahahahaha Do lekcji małolaty kurwa a nie tu jakieś wywody prowadzicie

~piknik | 2008-05-7 19:42

ciekawe jak tam nasi dresiarze na trybunach?? pewnie znowu jakaś zadyma i bejsbole z rękawa poszły w ruch ahahahahahaha żal mi ich

~zksiak | 2008-05-7 19:42

3:2 :)

~Stal SW | 2008-05-7 19:44

i 3-3 brawo !!!

~lol | 2008-05-7 19:44

Młodzsi napierdzieleja na piłkarzy bo graja fatalnie, starsi ich bronia i mówią na młodych ze imbecyle i ze "dumni po zwycięstwie, dumni po porażce" a ja wam powiem tak. Ci co napierdzielaja na piłkarzy maja racje!!! Bo kurna co to oni robia to k.. przechodzi ludzkie pojęcie. Kazdy mecz na wyjeżdzie to wtopa i to straszna!!! Nie rozumie ani czwili tego jak można w 15,0 min stracić na każdym wyjeżdzie 3 gole. Ok rozumie ze atakujemy ale nie to ze sie bronimy i 3 gole odrazu wpadaja po 4 strzałach. Drużyne to ja bym cała wyjebał na zbity pysk! Dał grajków najleszych z regionu do 4 naszych wychowanków Wietecha, Lebioda, Wieprzeć sorki emertyurka lub II trener, Geśla, Gielar a jeszcze Bamo. Reszta za taka kase wypierdzielać na ich miejsce wybrac z III ligi najleszych i dac im taka kase zobaczycie jak beda w każym meczu gryść trawe. A jeszcze jedno zrobić w drużynie co dzinnie rano alkomaty kto przyjdzie podchmielony to aut. Zobczycie jak tak dalej bedzie to spadna zawodnicy bez ambicji. STS im sie zachciało i ty.

~stalowiec | 2008-05-7 19:46

juz prowadzą 4:3 bo super snajper gąśla poprawił sobie fryzure w przerwie i to go na duchu podniosło!! a i jescze zarzył viagre

~gocin | 2008-05-7 19:47

3:2 - Pałkus 79'

~a11 | 2008-05-7 19:47

3-2

~lukasz | 2008-05-7 19:48

co ty pieprzysz?? a gdzie taktyka i strategia?? to nie liga nagielska gdzie w kazdy mecz grany co 3 dni jest wkladane 100% mozliwosci. trzeba racjonalnie pomyslec na co nas stac i do tego ulozyc strategie. lepiej wygrywac u siebie kosztem porazki na wyjezdzie niz przegrac mniej i zremisowac u siebie:/

~fan | 2008-05-7 19:48

własnie przyszedłem do domu i odrazu patrze wynik na sportowych faktach , patrze a tu 3 :1 w plecy , (trudno sie mówi wazne zeby zdobywali punkty przynajmniej u siebie) ... i sobie myśle kto tym razem jest wyzywany na stalowka.pl a tu milon wpisow ze wszyscy sa hujowi , nic nie graja i takie tam , ludzie otrzasnijcie sie ! ! ! ! ! czasami zal patrzec na wasze komentarze

~stalowiec | 2008-05-7 19:49

wow i strzela gościu który gra z kontuzją, no nawet tacy muszą wyręczać gąśle hehe, o i jeszcze może wyrównają wtedy będa jaja

~damian | 2008-05-7 19:51

jaki był wynik meczu prosze o odpowieddz!

~ola | 2008-05-7 19:52

zajebiscie bedzie jak wyrownają. Tylko ze teraz w gks co chwile zmiany są. chyba ktos gra na czas. Ja wierze w naszych grajków

~a11 | 2008-05-7 19:55

Puchar Ukrainy 5 czerwonych kartek, to jest walka

~niekumaty | 2008-05-7 19:56

kurwa 4:2 w plecy

~admingks | 2008-05-7 20:00

koniec 3:2 dla Jastrzębia

~BzC | 2008-05-7 20:00

3:2 a nie 4:2 opanuj się :]

~gocin | 2008-05-7 20:00

KMITA 1-0 W DUPE!!!
jest!!!

~kv | 2008-05-7 20:03

stsunek bramek 26-46 i kto mi powie ze oni dobrzy to banda frajerow. Dobrze ze maja najlep[szych kibiców w Polsce. Jaka drużyna tak słąbo grajaca i tak mało strzelajaca bramek ma tylu wiernych kibiców. Z motorem kurwa musza wygrac to ambicja wam każe wygrac z motorynką....

~Wilk | 2008-05-7 20:05

Nie Ma co sie przejmowac, i tak chlopaki walczyli w drugiej polowie szkoda tylko ze nie wyrownali. TERAZ WIELKA MOBILIZACJA NA POLONIE!!! ROZWIESZAC PLAKATY I TRANSPARENTY NA WIADUKTACH.

STAL ZKS!

~Tomako | 2008-05-7 20:07

Wes ja nei chodze juz na mecze ;/ przegrywaja i przegrywaja szkoda 10 zl

~pamieta | 2008-05-7 20:09

własnie Polonie trzeba pyknąc i jeszcze ich kibiców co tak sie na nas napinali na forach. Przyjezdżajcie frajerfrzy z Wawy. Juz wam dupe złoimy piłkarsko i poza. Nie zapomne tez waszego frajera Szczesnego i reszte pajacy z Poloni!! Z nich taka polonia jak z dupy trąbka! To samo zrobimy z Motorem!! co Z Waami!!

~ssssssssss | 2008-05-7 20:09

1-0 PIAST!!
widzew remisuje w kielcach wiec spadaja jak na ten moment 2 druzyny ; ) spokojnie więc

~!@#$ | 2008-05-7 20:13

dziwne ze jak yl inny trener to tez przegrywali
a wiec ODWALCIE SIE OD Łacha od tu wlasnie najwiecej robi i chce postawic to druzyne na nogi...

a wogole ja bym zablokowal wpisywanie komentarzy podczasu meczu...

~!@#$ | 2008-05-7 20:14

Kurwa tomako a co jak bede wygrywac to nagle wierny kibic bedziesz???

CZY WYGRYWASZ CZY NIE JA I TAK KKKOOOCCCHHHAAAMMM CIE W MOIM SERCU JEST STAL NA DOBRE I NAA ZLE!!!

~szakal | 2008-05-7 20:16

Dokladnie, gdyby nie Łach, to bysmy byli na samym dnie....Zrozumiecie ze z tym składem, z tymi kalekami to mozemy walczyc o mistrzostwo ale 3 ligi....Brawo Łach, dziekuejmy

~Artur S. | 2008-05-7 20:18

Po dzisiejszym meczu Stalówka ma już zdobytych w II lidze 999 goli!!!

1973/74 30 9 11 10 34-30 (29 pkt.)
1974/75 30 10 7 13 29-26 (27 pkt.)
1975/76 30 10 11 9 30-28 (31 pkt.)
1976/77 30 8 13 9 26-29 (29 pkt.)
1977/78 30 8 12 10 29-34 (28 pkt.)
1978/79 30 12 6 12 29-29 (30 pkt.)
1979/80 30 12 9 9 38-32 (33 pkt.)
1980/81 30 11 8 11 35-32 (30 pkt.)
1981/82 30 11 9 10 45-35 (31 pkt.)
1982/83 30 11 8 11 32-35 (30 pkt.)
1983/84 30 11 8 11 26-26 (30 pkt.)
1984/85 30 8 15 7 25-16 (31 pkt.)
1985/86 30 11 6 13 33-33 (28 pkt.)
1986/87 30 13 12 5 45-27 (40 pkt.)
1988/89 30 15 7 8 32-18 (38 pkt.)
1989/90 38 17 15 6 43-20 (51 pkt.)
1990/91 38 18 13 7 45-24 (49 pkt.)
1992/93 34 14 16 4 46-29 (44 pkt.)
1995/96 34 11 14 9 58-37 (47 pkt.)
1996/97 34 19 11 4 56-25 (68 pkt.)
1997/98 34 17 5 12 54-41 (56 pkt.)
1998/99 28 11 7 10 35-34 (40 pkt.)
1999/00 46 18 12 16 53-65 (66 pkt.)
2000/01 38 10 13 15 36-48 (43 pkt.)
2002/03 34 9 11 14 30-46 (38 pkt.)
2006/07 34 8 13 13 29-46 (37 pkt.)
2007/08 30 9 6 15 26-46 (33 pkt.)

Razem: 872 321 278 273 999-891

~świrgol | 2008-05-7 20:19

Łachu zepsuty,robisz błąd,że nie szanujesz naszej wyjazdowej BZC.pogadamy z tobą w Stalowej i jak gnoju nic nie zrozumiesz to do Opola i Gdańska nie pojedziemy.

~sjz | 2008-05-7 20:20

bardzo interesujące spotkanie pod względem sportowym i kibicowskim, pozdro z Jastrzębia i powodzenia (bez napinki).

~kibic | 2008-05-7 20:23

najwazniejsze ze znicz wygrywa z odra 1-0 i caly czas sa w natarciu

~mario | 2008-05-7 20:30

Jedyny plus dzisiaj to: porażki Kmity,Pelikana,remis Łomży,i jak na razie Tur i Odra przegrywają.Także jak by tak zostało,to ta nasza porażka nic na razie złego Nam nie wyrządzi.Ale gorzej będzie jak za tydzień nie wygramy z Polonią i przegramy w Opolu.To wtedy będzie katastrofa,znów musimy wtedy liczyć na cud ,że spadnie tylko 2 drużyny.

~PRB**BZC | 2008-05-7 20:59

3-0 NIE JEST ZLE ale zle sie dzieje z tymi grajkami i kurwa niema im pochlebiac bo bo im sie popierdoli juz calkiem w tych baniach

~ktosds | 2008-05-7 21:27

W sobote 3 pkt chlopaki walczyli brawa im za to bedzie dobrze
Czy wygrywasz czy nie ja i tak Kocham Cie

~lukasz | 2008-05-7 21:33

jezeli tur przegra to przez to ze widzew zremisowal stalowka potrzebowac bedzie juz tylko 4 pkt do pewnego utrzymania. przy zalozeniu ze pozostale druzyny nizej notowane wszystkie mecze wygraja.
takze wydaje mi sie ze stalowka mimo wszystko bedzie grac w I lidze:)

~stal | 2008-05-7 21:36

Widzew i Zagłębie spadają do III ligi , wiec spadają tylko 2 druzyny i jak juz sie teraz stal nie utrzyma to niech gra w IV lidze !!

~... | 2008-05-7 21:37

do wyzej

moze... ale musza sobie pilkarze uswiadomic ze musza zagrac dobrze !! bo takto nic z tego nie bedzie chyba ze beda nowi pilkarze....
Ale jak narazie nasz zarzad WYMIATA ;)

~... | 2008-05-7 21:39

nie do wyzej tylko LUKASZA

~piter | 2008-05-7 21:50

I tak jak myślałem ,Nas wyjazdowicze wchodzą na mecz na samą końcówkę.Po huj to jechać tyle godzin,żeby być 5 minut na meczu.Brawa dla organizatorów.Na Odrę trzeba wyjechać na 20 minut przed meczem,przecież wystarczy.Dzwonił do mnie brejdak,wkurwiony jak niewiem.Następnym razem,jak dalej będzie taka organizacja czasu,to mało kto pojedzie z normalnych kibiców.

~pfff | 2008-05-7 21:56

idioto byli prawie od poczatku meczu

~przem | 2008-05-7 21:56

No panowie ciężko będzie ugrać nawet jakiś remisik z Polonią w sobote.Oni wygrali teraz ze Śląskiem 1-0 i zwietrzyli szansę na awans do OE.Napewno będą u Nas trawę gryżć i nie odpuszczą.Zobaczymy co Nasza waleczna Stal pokaże z nimi.

~piter | 2008-05-7 21:59

Od początku to byli ,ale w pod bramą stadionu,weszli dopiero pod koniec meczu.Wiadomo,że są kontrole,zdjeęcia,ka merowania.Na to trzeba też zostawić godzinę w zapasie.

~zks | 2008-05-7 22:04

a tur wdupczył 1-5 w Gliwicach,także Tur i Pelikan-pewny spadek,i co dalej,czy dziadki z miodowej znow coś iditycznego nie wymyślą odnośnie spadków czy awansów.Pojebane to wszystko

~z krytej | 2008-05-7 22:12

z polonią bedzie ciezko ale nasi tez musza gryzc trawe na plus jest to ze gramy "dwunastką" i tak ma byc zawsze!

~rzeszowiak | 2008-05-7 22:27

Witam.Panowie moze warto podjac probe wcisniecia sie do wladz klubu.Dobrze by bylo zeby jeden mlody a najlepiej w jakis sposob wplywowy postaral sie wcisnac do zarzadu!!Co wy na to??
Moze wtedy mozna by bylo w Zarzadzie zaczac pewne rozwiazania forsowac.Ja na codzien mieszkam i pracuje w Rzeszowie, ale od dziecka jestem kibicem STALOWECZKI.W sobote bede na meczu wiec jak cos to moznaby sie skrzyknac w pare osob na meczu i otym podyskutowac. Co wy na to?? Pozdrawiam z Rzeszowa.

~sss | 2008-05-7 23:09

~zdjecia | 2008-05-7 23:21

~Stanislaw | 2008-05-7 23:40

To juz tylko 2 druzyny spadaja? Wieksze szanse na utrzymanie ale nie mogli od razu grac zeby teraz pzpn przy zielonym stoliku nam "na sile" tworzyl dogona sytuacje?

~wojtas | 2008-05-7 23:46

ilu Rakowa na meczu wspomagalo Stalowke?

~kl | 2008-05-7 23:57

Rakowa ok 50 osób.

~piknik | 2008-05-8 00:31

dresiarze ze Stalowej podobno dostali wpierdol w Jastrzębiu ...heh

~Oddajta_k | 2008-05-8 02:52

Jak mi szkoda tych ktorych nie ma na meczu i musza czytac na necie co sie dzieje i w dodatku czytaja bzdury:)


Nas 95 plus Resovia 15 i Rakow 50.

~z krytej | 2008-05-8 08:16

kto wie dlaczego wczoraj nie grala motorynka z gieksa??

~awtok | 2008-05-8 08:24

Bo w Lublinie są kozienalia i policja nie wydała zgody na rozegranie meczu przełożono na 14.05

~BZC | 2008-05-8 09:00

kto nie był niech załuje :)

~Polonia W. | 2008-05-8 09:49

Już w sobote pojedziemy z wami jak fura gnoju. Tylko Polonia Warszawa w Polsce się liczy, najlepsza ekipa w huligance. Chłopcy z Ferajny rozniosa w pył podkarpacką ośmiornice. Chowajcie flagi albo nie one są już nasze!

Pozdro dla prawdziwych. Stop napince oraz dzieciom neo!

~zkes | 2008-05-8 09:57

Ty se możesz Czaruś kurwa polonisto,fiuta w imadło wsadzić.Przyjedzieci e,to zobaczycie,waszego piskliwego głosu hooliganów nawet nie będzie słychać-wy buraki z farszafki

~apache | 2008-05-8 11:13

Rzeszowiak, ja już kiedyś nad tym myślałem i zgłębiałem ten temat (w czasie rozmów i przeglądając zagraniczne materiały na ten temat). Pierwszy - niezbędny - warunek, żeby z kimkolwiek rozmawiać to założenie stoawrzyszenia. Wtedy jesteś partnerem do rozmowy (m. in. dla naszego prezydenta Szlęzaka), łatwiej jest wprowadzić przedstawicieli kibiców do zarządu, a w przyszłości stowarzyszenie może i powinno być również akcjonariuszem SSA. Pytanie tylko jak wyobrażają sobie to nasze dziadki z zarządu. Słyszałem, że zamierzają założyć jakieś stowarzyszenie tylko jeszcze nie wiem na jakich zasadach będzie można zostać członkiem zarządu. Jeżeli po znajomościach tak jak do tej pory to klapa. Jeżeli w demokratyczny sposób to nasze szanse rosną. Tak czy inaczej ja jestem jak najbardziej za tym co proponujesz. Do założenia stowarzyszenia potrzeba zaledwie 15 członków, jednak wiadomo że im więcej tym lepsza siła przebicia. Pozdrawiam

~Medalik88 | 2008-05-8 11:53

Rakowa w Jastrzębiu dokładnie 46osób.Pozdro Stalówka

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Arka Gdynia - STAL (4:0)
2008-04-19
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 075 razy
STAL - Zagłębie Sosnowiec (1:1)
2015-05-02
Ilość zdjęć: 37
Wyświetleń: 16 572 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (1:0)
2017-06-03
Ilość zdjęć: 64
Wyświetleń: 21 995 razy
STAL - ROW 1964 Rybnik (0:0)
2015-10-03
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 10 647 razy
Osób Online: 23 / Czas gen. strony: 0.04782