Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Frajerska połowa Stali 3:2 (3:0)

Frajerska połowa Stali 3:2 (3:0)

Piłkarze "Stalówki” lubią... zapisywać się w historii. GKS Jastrzębie nie wygrał jeszcze wiosną meczu na własnym boisku? No to wygrał z naszymi. Nie pokonał zespołu ze Stalowej Woli od 1979 roku? No to proszę bardzo...

"Jastrzębiacy” nie sięgnęli po trzy punkty na własnych "śmieciach” nawet od października. Miejscowi kibice mieli więc wreszcie radochę. Choć gdyby nie frajerska pierwsza połowa w wykonaniu gości, wcale tak źle być nie musiało...

"STALOWSKA” KATASTROFA

Do wczorajszego meczu bilans spotkań Stali z GKS Jastrzębie był dla naszych super. Trzy zwycięstwa, trzy remisy i tylko jedna porażka. Ale kto by o takiej porażce pamiętał, gdy odniesiona została prawie 30 lat temu. Powody do optymizmu dla fanów stalowowolskiej ekipy były tym większe, że jesienią zespół trenera Władysława Łacha ograł rywali u siebie 3:0, co było najwyższą porażką beniaminka z Jastrzębia w sezonie, po golach Abela Salamiego, Longinusa Uwakwe i Kamila Gęśli, z których tylko ten ostatni wystąpił w rewanżu, bo pozostała dwójka leczy kontuzje. Również wcześniejsza wygrana w dobrym stylu Stali z Wisłą Płock 2:0 w Stalowej Woli dawała jakieś nadzieje. Tyle że w Jastrzębiu do przerwy mieliśmy do czynienia ze "stalowską” katastrofą i to nie małą...

Już w 10 minucie padł pierwszy gol dla miejscowych. Robertowi Żbikowskiemu przy gapiostwie naszej obrony nie było trudno wpakować piłki do siatki z najbliższej odległości. A gdy 8 minut później zrobiło się 2:0 po strzale głową byłego gracza Polaru Wrocław, Zagłębia Lubin i Ruchu Chorzów, czyli Marcina Narwojsza, zapowiadało się na prawdziwy pogrom gości. Tezę tę jeszcze bardziej potwierdził w 35 minucie Bartłomiej Grabczyński, jako trzeci wpisując się na listę strzelców, znowu po strzale głową. Gdy nasi schodzili na przerwę, mogli już czuć się jak zamroczony i liczony trzykrotnie bokser na deskach.

AKCJA PAŁKUSA

Po zmianie stron nasi jednak wreszcie się "obudzili”. W 51 minucie pomogli im na dodatek gospodarze. Bo piłkę do własnej siatki nieszczęśliwie wpakował Tomasz Ciemięga po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Bartłomieja Piszczka i rykoszecie, i zrobiło się "tylko” 3:1. Zdenerwowany trener Stali Władysław Łach zdecydował się na zmiany w zespole, a w 80 minucie po indywidualnej akcji i strzale z pola karnego Przemysława Pałkusa czeski bramkarz Jastrzębia Jakub Kafka po raz drugi wyciągał piłkę z siatki! Do końca było już nerwowo, szalał na ławce szkoleniowiec GKS Piotr Rzepka, a nasi dążyli do wyrównania. Jeszcze szansę miał Krystian Lebioda, ale skończyło się tylko na nadziejach i gdy arbiter zakończył mecz, ręce w górę w geście radości wyciągnęli miejscowi.

 

Komentarze (22)

~mario | 2008-05-8 10:24

Dlaczego nasi wychodząc na boisko,muszą ciągle tracić bramkę w pierwszej akcji meczu,czyli zaraz po rozpoczęciu.Czy to leży w psychice,czy są po prostu zdekocentrowani,o czym oni kurwa myślą.Wiadomo,że zespól nie jest pierwszej młodości,co więc za tym idzie kondycji wystarcza na jedną połówkę,a tu trzeba cały mecz gonić wynik,bo się frajersko traci bramki w pierwszym kwadransie.Tak nie może być!I tak jestem w szoku,że w Jastrzębiu wytrzymali kondycyjnie 2 połowę,a nawet strzelili 2 bramki,bo bałe się ,że będzie wyżej jak z Pelikanem w tamtej rundzie.

~Apo | 2008-05-8 10:44

Z Polonią winno być lepiej!

~aha | 2008-05-8 11:01

A i razem z Lechem KSZO Ostrowiec.

~aSDDSa | 2008-05-8 11:27

Pol.W zapraszamy :)

~ZKS | 2008-05-8 12:01

Internetowy napinacz , to osoba która nudzi się w pracy i lubi kiedy inni podniecaja się i odpisują na jego durne posty. Czerpie z tego podniete oraz ubaw który powoduje u niego ekstaze czytajac odpowiedzi ludzi odpisujących na jego posty. Dlatego internetowi napinacze są potrzebni bo jest z tego niezły ubaw. Najlepszy kiedyś był Biała Mewa ale go już nie ma bo spotkał na swojej drodze kilku kolesi którzy na żartach się nie znali i zrobili mu krzywde (wjazd na chate).
Pozdrawiam prawdziwych napinaczy, ale prawdziwych już nie ma na tym świecie!

~ja pier.. | 2008-05-8 12:38

O premii można gadać jak się utrzymają.

Jeszcze gra trwa i nei rozumiem takich rozmów...jeżeli to prawda z Iwanickim to się na nim strasznie zawiodłem :/

~bisQp | 2008-05-8 13:48

Taka jest prawda, że nie mają podpisanych premi za utrzymanie sie w II lidze i podkładają sie w meczach wyjazdowych u siebie muszą grać bo jednak "młyn" ma wpływ na nich troszke, Wystarczy nałożyć troche presji na naszych kopaczy i bedzie dobrze. Kto jeździ na wyjazdy widzi że grają jak łamagi a jak chcą to potrafią!

~z osiedla | 2008-05-8 13:49

Panie i Panowie....mobilizac ja na Polonie.
Rozklejajcie plakaty, a przede wszystkim bierzcie ze sobą znajomych !!!!! Nawet tych co nie byli jeszcze na meczu.

Dopingujemy cały mecz.....krzesełka i kryta oczywiście jak zawsze włączają się do dopingu :)
Zrobimy kocioł...jest to próba generalna przed jakże ważnym i oczekiwanym meczem z Motorem !!!

Nie ma wymówek....to jest sobota godzina fajna, warto wybrać się na stadion !

~MŁD | 2008-05-8 14:12

Prośba do chłopaków z MŁD. Weźcie swoich znajomych żeby nas było tyle co na Śląsku i Gieksie, a nie ciągle te same twarze po 30 osób. Wcześniej moglismy być dumni, że nas tylu jest. A ostatnio to kupa straszna. Mobilizować znajomych i o 15.30 pod SLO. Mam nadzieję, że dacie radę. Ja biorę kilku znajomych. Elo

~Sarmata | 2008-05-8 14:18

Zróbmy kocioł tak jak na Lechu;D damy rade zobaczycie!!!!!!!!!! ! NIe liczy sie ilość liczy się jakość!!!

~tylkostal | 2008-05-8 15:00

Tak jest panowie pełna mobilizacja na osiedlach musimy odjebac zajebisty młyn na polonia a jeszcze wiekszy na ,,motorynce\\\\ \\\"
pozdro all ;p;]

~MTRIX | 2008-05-8 15:13

Ludzie w sobotę robimy wole od wszelkich prac i kurwa na mecz. Musimy być 12 zawodnikiem. Pojedziemy z pizdami. Zagłuszymy 600 kibiców z Warszawy. Tylko na meczu trzeba sie bawić, dopingować a nie siąść i pierdolic.
WSZYSCY MAJĄ ŚPIEWAĆ TAK JAK NA MŁYNIE!!!
Nasz święty klub ZKS STAL...:)

~ocb | 2008-05-8 15:13

» LINK

Chuligani Polonii Warszawa w akcji.

~realista | 2008-05-8 15:43

.... po pierwsze wiem na 100% 600 kibiców Polonii Warszawa wraz z jej zgodami nigdy w Stalowej Woli nie było -i nie będzie,jak będzie ich 100 to będzie ok tak więc nie podpalac sie że ich tylu przyjedzie jeśli ktoś tak pisze to zwykły napinacz, a po drugie doping dla naszych zwasze sie przyda !!!

~STAL | 2008-05-8 16:37

Popieram poprzednika polonia nie jezdzi licznie na wyjazdy i jak by byli u nas w 600 osob to by mnie to zadziwilo mysle ze max 150

~LEGIA | 2008-05-8 17:31

» LINK ten filmik o polonii przedstawia ich ustawke banda na bande z BRAMĄ wygrana bramy NIE PUŚCIŁA ! cala polska wie ze polonia nalezy do polskiej czolowki NETHOOLS do zobaczenia w sobote

~stal | 2008-05-8 17:40

po ogladnieciu tego filmiku zastanawiam sie co za debili ma polonia ^^

~zzz | 2008-05-8 17:56

Taka sama pokazowka odbyla sie podczas naszej wizyty na ich stadionie jakies 10 osob telepalo brama i sie spinalo nie patrzac ze oddziela nas jakas moze 100 bialych kaskow:)

~zzz | 2008-05-8 17:58

dno!!!

~nozzy | 2008-05-8 20:23

Hahaha ten filmik to ustawka brama vs polonia ?
Zal :pxD

~tom12 | 2008-05-9 10:46

do kolesia zks stary wielkie dzieki za wytlumaczenie mi kto to jest internetowy napinacz teraz juz wiem ze internetowy napinacz to zwykle zero jeszcze raz wielkie dzieki

~bolek | 2008-05-13 22:48

nic sie nie stalo

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola

Siarka Tarnobrzeg             Stal Stalowa Wola
2020-09-26, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Podlasie Biała Podlaska

Stal Stalowa Wola             Podlasie Biała Podlaska

3 : 2

Adam Waszkiewicz 20,
Michał Fidziukiewicz 40,90 +2     
Mariusz Chmielewski 26,
Przemysław Skrodziuk 87











Sędzia: Albert Bińkowski (Świętokrzyski ZPN).
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 11 10-0-1 30
2 Sokół Sieniawa 11 6-5-0 23
3 Wisła Sandomierz 11 6-4-1 22
4 Avia Świdnik 10 7-0-3 21
5 ŁKS Łagów 10 5-4-1 19
6 Wólczanka W. Pełkińska 10 5-2-3 17
7 Siarka Tarnobrzeg 10 4-3-3 15
8 Stal Stalowa Wola 8 4-2-2 14
9 Podhale Nowy Targ 8 4-2-2 14
10 Wisłoka Dębica 10 4-1-5 13
11 Korona II Kielce 10 4-0-6 12
12 Chełmianka Chełm 10 3-3-4 12
13 Lewart Lubartów 11 2-5-4 11
14 Stal Kraśnik 11 3-2-6 11
15 Orlęta Radzyń Podlaski 10 3-2-5 11
16 Podlasie Biała Podlaska 9 3-1-5 10
17 KSZO Ostrowiec Św 9 3-0-6 9
18 Cracovia II 10 2-2-6 8
19 KS Wiązownica 10 2-2-6 8
20 Jutrzenka Giebułtów 7 2-0-5 6
21 Hetman Zamość 10 0-2-8 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 0
Wisłoka Dębica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-08-15 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2020-08-00 Jutrzenka Giebuł.. - STAL
2020-09-26 Siarka Tarnobrzeg - STAL
2020-10-03 STAL - Wisła Sandomierz
2020-10-10 KS Wiązownica - STAL
2020-10-17 STAL - Stal Kraśnik
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1822) » Edek38 (1259)
» 1938fc (1110) » Vielitz44 (1091)
» Filip kacper k. (955) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (743) » Kamil (604)
» Kamilosss (530) » Acer (477)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Górnik Łęczna (4:0)
2008-09-06
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 28 433 razy
Tłoki Gorzyce - STAL (0:0)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 32 310 razy
STAL - Zagłębie Sosnowiec (1:1)
2015-05-02
Ilość zdjęć: 37
Wyświetleń: 28 564 razy
STAL - Śląsk Wrocław (:)
2014-10-28
Ilość zdjęć: 47
Wyświetleń: 41 519 razy
Osób Online: 26 / Czas gen. strony: 0.0273