Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal Stalowa Wola - Polonia Warszawa -:-

Stal Stalowa Wola - Polonia Warszawa -:-

Początek meczu sobota godzina 17:00.

Komentarze (69)

~tifo | 2008-05-10 00:10


piszecie "bierzemy znajomych itp..."z przykrością stwierdzam że dzięki ostatniej ".... promocji ..."w celu zwiększenia szeregów i jak najliczniejszego kibicowania Stalówce -nastąpił odwrotny skutek i niektórzy zostali wprost zmuszeni pozostać w domu!!
cóż to nie włoski styl Tifo Ultras lecz Polska rzeczywistość!
Verde Neri Stalówka

~stal | 2008-05-10 00:35

tifo w ogole nie rozumiem twojej wypowiedzi ale mniejsza z tym juz dzisiaj jest mecz !!

~tifo | 2008-05-10 00:59

do\"stal\"masz prawo nie rozumieć.zresztą ja sam tej sytuacji też nie rozumiem!dowiedz sie o co chodzi a sam przyznasz że to co najmniej dziwne??no ale takie bywają czasami zasady w tej branży

~stal | 2008-05-10 10:42

pelna mobilizacja byla na giekse i slask i nie przyniosla skutku? jak dla mnie to pomoglo, w koncu nie na kazdym meczu jest 5 tys ludzi :)

~urodziny | 2008-05-10 10:57

majdan ma dzis urodziny » LINK fajnie by bylo jak by w prezencie ze 3 bramki dostal :)

~stal | 2008-05-10 11:17

sluszna uwaga ze 3 brameczki w formie prezenciku na urodziny ;)

~Cnt | 2008-05-10 11:28

Zbiórka Centralnego o 15:30 pod siodemką! Prosze o przybycie! Pozdro

~TDIS | 2008-05-10 11:44

#################### ###########

ZBIORKA PORĘBY 15.30
POD CARREFOUREM
Wszyscy w Barwach

################## #############

~PRB | 2008-05-10 11:49

wszyscy z poreb ktorzy ida na mecz zapraszamy na zbiorke, nie ma sie czego bac idziemy wszyscy!

~prb 2 | 2008-05-10 12:02

właśnie kurde nie bać sie !!!!!! wszyscy w barwach i jedziemy

~tak jest | 2008-05-10 12:08

nie jestesmy banda huliganów, smiało mozna sie przylaczyc i razem, ze spiewem idziemy na meczyk
ZAPRASZAMY - DZIECI, MŁODZIEŻ I DOROSŁYCH RÓWNIEZ

~Tabela | 2008-05-10 12:36

w związku aferą korupcyjną z 2 ligi spadną 2 najsłabsze zespoły a nie 4 .

~Ziomeczek | 2008-05-10 12:37

Na dzisiejszym meczu z Polonia zabraknie kibiców z Polonii....

~PRB | 2008-05-10 13:48

ale to przeciez nie jest najwazniesze ze ich nie bedzie dzisiaj 3 pkt musza byc PRB idzie na mecz!

~fan | 2008-05-10 14:00

nie liczcie na dużo od naszych grajków , bo polonia chce awansować i są faworytami tego spotkania , i napewno beda walczyc o jak najlepszy wynik w tym spotkaniu .. ale obym sie mylił i zeby Stalówka wygrała to spotkanie

~PrB | 2008-05-10 14:01

Dzisiaj jak wszyscy wiemy jest generalna próba przed meczem z motorem chłopaki robią wszystko żeby was zachęcić na wspólne chodzenie na meczy a część z was ma to poprostu w dupie. I odrazu mówie że jeżeli na mecz z motorem przyjdzie znacznie większa liczba osób niż dzisiaj to połowa wyleci z plackiem na pysku !! Nie chcemy sezonowców !!!!

A więc WSZYSCY NA ZBIÓRKE !!!!!

Przypominam godzina 15.30 pod Cerfurem !!!


Stalówka to tradycja, a nie moda !!

~Misio | 2008-05-10 14:27

a jaki dajecie placki? Jak będzie sernik albo szarlotka, to ja się chętnie łapie!!

~MocartZKS | 2008-05-10 14:35

a co z śrudmiesciem ?? zieramy sie pod pomnikiem ??

~blind | 2008-05-10 14:48

No Nje Fjem dży sje zieraćje ...
zanim klikniesz "dodaj komentarz" popraw bledy

~Edek | 2008-05-10 14:50

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^
Dla ciebie wyjątkowo dzisiaj biblioteke otworzą. Znajdziesz tam taką książkę pod tajemniczym tytułem "Słownik ortograficzny", a jakbys miał z tym problem to miłe panie ci pomogą...

~Kleks | 2008-05-10 14:53

tutaj filmik z meczu GKS Jastrzebie ze STALÓWKĄ :):):)» LINK

~$R$ | 2008-05-10 14:54

Osiedle Srodmiescie takze ma zbiorke o 15:30 pod pomnikiem


o 16 wychodzmy nie czekamy na spuznialskich

~Stefan | 2008-05-10 14:59

Fragment wywiadu z trenerem Polonii: "Poza tym w Stalowej Woli jest zupełnie inna publiczność" nie wiem za bardzo o co chodzi temu Panu? Źródło: » LINK

~zks | 2008-05-10 15:22

#################### #########

WSZYSCYY NAA MECZZ !!

################## ###########

NIE PRZY KĄPUTERACH !!

################## ###########

MOBILIZACJA !!

################## ###########

DOZOBACZENIA NA HUTNICZEJJ

################## ###########

STALÓWKAAAA

~aaaa | 2008-05-10 15:29

no właśnie nie przy "kąputerach" :D

~w dupie | 2008-05-10 15:50

z meczem. wpierw se wezme kompiel a puzniej na kapie relacje poczytam.

~kustyk | 2008-05-10 15:51

bedzie moze jakas relacja na zywo w jakims radiu?? czy tylko jak zwykle sportowe fakty?prosze o odpowiedz

~hmv, | 2008-05-10 15:52

będzie relacja na hutniczej 15!

~kustyk | 2008-05-10 16:22

do hmv
cieciu a moze ktos jest za granica i interesuje sie swoim klubem i nie ma takiej mozliwosci zeby byc na zywo ale skad ty to mozesz wiedziec

~kustyk | 2008-05-10 16:23

moglby mi ktos przeslac wynik do przerwy i na koniec na kom??
moj nr: 0018635136484

~jt | 2008-05-10 17:01

wejdz sobie na » LINK tam masz relacje online ze wszystkich lig prawie co do minuty. Stalowka!

~zen | 2008-05-10 17:14

polonia najlepsza

~UOP | 2008-05-10 17:42

karny dla stalówki i gooooooooooooollllll llllll

~UOP | 2008-05-10 17:43

wieprzec goll

~michal | 2008-05-10 17:44

gooooooooooooooollll llllllllllllllllllll llllllllllllll!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!! brawo stal

~piorko | 2008-05-10 17:50

Znowu wieprzec bravo jest dobrym egzekutorem karnych

~UOP | 2008-05-10 18:10

Geśla kołek drugi raz sam na sam i nic

~:/// | 2008-05-10 18:14

kurwa ten geśla jest najlepszy ... żal !!!

~do(do)wyzej | 2008-05-10 18:15

batyno jak byscie nie weidzieli to karnego zrobil gesla a ze dwie sytuacje zmarnowal to do trzecgh razy sztuka!!

~Finlandia | 2008-05-10 18:15

Spoko, mam nadzieje ze wygraja. I ze wreszcie piperz... zarzad znajdzie cos kasy zeby grali w srodku tabeli w nastepnym sezonie. I jeszcze ten nieszczesny zegram niech wreszcie zrobia i wiecej bo to skaldal taka tablice miec. Jak na nas patrza jak na jaka wioche. Na zawsze ze stala. Pozdrowienia z Finalandi dla wszystkich BZC. A jarek najleszy grasz Stalowki obok Lebiody.

~UOP | 2008-05-10 18:18

goooooooolllllllllll lllll piszczek

~pffffffff | 2008-05-10 18:18

DO do(do)wyzej a ile tych karnychbylo a ile on zmarnowal ? pomysl troche ..

~sad | 2008-05-10 18:20

dobra czy gesla strzeli czy kto inny nie wazne cieszmy sie ze prowadzimy juz 2 - 0 !!!!!!!!!!

~abcde | 2008-05-10 18:21

Tyle co Geśla marnuje piłek .. to pożal się Boże.. :/ i jak raz trafi to kazdy sie podnieca nie wiem czym... pomyslcie troche ....

~bosbieniu | 2008-05-10 18:22

GOL! Lebioda dośrodkowuje z rzutu karnego, głową uderza Piszczek i 2:0 dla Stali

rzutu karnego :))

~sqs | 2008-05-10 18:22

na sportowych faktach: "Lebioda dośrodkowuje z rzutu karnego, głową uderza Piszczek i 2:0 dla Stali"

:)

~eh | 2008-05-10 18:31

Szanuje ludzi ktorzy sa zagranica pojechali za chlebem i neich sie tu wpisuja w trakcie meczu albo sa np chorzy i nie moga isc... ale kurwa dzieci 11-16 lat co mamusia zabronila isc sklepie dupe i nie udzielajcie sie na forum a znajac zycie po meczu jeszcze bedzie 100 bzdurynych komentarzy jak ten czy tamten gral mimo ze was nei bylo ;/ zal was kurwa ;/

~GBR | 2008-05-10 18:31

no to sie utrzymalismy!!! spoks teraz mogo sobie sprzedawac mecze na wyjedzie jak tak im kasy potrzeba! Tylko motorynkę jebana trzba zwyciezyć. To najwaznjesze.!!!! to zwyciensko jest janwaznjesze to sa derby tak jak barcelona rela czy wisla crakovia. My zawsze bedziemy gora Lublininicay!

~aaaaaa | 2008-05-10 18:31

Kaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaamiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiii illlllllllllllllllll lll Gesla !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!

~UOP | 2008-05-10 18:31

Zwracam honor Gesla 3 gooooooooooooollllll lllllllll w koncu

~hb | 2008-05-10 18:34

do kolesie "do(do)wyzej" hednak mial racje ze do trzech razy sztuka a co do piszcza to sie rozstrzelal gol i poprzeczika

~bobek | 2008-05-10 18:35

Przeciez stalowka gra w srodku tabeli co wych chcecie od 14 zawodnikow gotowych do gry za srednio 2 tys zl tyle to rezerwowi w Rzeszowskiej czyt. Judeckeij Stali zarabiaja wiec tak jest i ot sie niezmieni szybko chyba:/ ale za rok gramy przeceiz w I ligdze wiec bedzie fajnie:)

~ajjj... | 2008-05-10 18:35

dobra fajnie ze strzeli ale ile bylo takich sytuacji co nie strzelil w sytuacji sam na sam Stalowka by byla o kilka miejsc wyzej !

~eh | 2008-05-10 18:38

Skad wiesz zeby byla wyzej? Przepowiadasz przyszlosc idzie dzieci spac bo mnie wkurwiaja te wasze komentarze a gesli gratuluje wyjdz sam i zagraj :]

~fama | 2008-05-10 18:41

chwala mu za to ze strzeli ale pozmysl troche ile okazji zmarnowal ?? jak raz strzeli to sie ppodniecasz ? to nie jest zawodnik na 2 lige .. ! bez napinki

~sehr gut | 2008-05-10 18:45

Dokładnie napastnika sie rozlicza z tego co strzelił i z tego co nie strzelił a powinien. To chyba jego 1 czy 2 gol z tym sezonie.

~eh | 2008-05-10 18:45

Wiem ze zmarnowal i jest pseudograjkiem ;-) Ale nie jezdzijcie po nim tak bardzo poprostu brak formy przypomniec Wam kto pojechal na testy do Belchatowa? Bez odbioru

~Irl | 2008-05-10 18:49

Ile Stalowki w mlynie ? i jak doping ? i bez pierdolenia ze trzeba bylo byc na hutniczej !!

~fama | 2008-05-10 18:50

do eh ... to dlaczego nie gra w Belchatowie ? :)

~bobek | 2008-05-10 18:53

no wlasnie odbrze ze go staloweczka chciala bo by w Jezowem albo Jastkowichcach grał:P niewiem czy tera Juda nie lepszy od Gesli no ale to grajek to grajek gwiazdeczka Gesla:) chcial ponoc 5 tys za miesiac jak wrocił z bełchatowa ponoc po udanych testach:D a Juda mogl grac za 5 razy mniej no ale go niechcieli szkoda

~joko | 2008-05-10 18:55

nie gra, bo tak zadecydowała skorumpowana władza

~joko | 2008-05-10 18:56

zazdrośniki Wy!!! żal dupe sciska, ze sie komus lepiej wiedzie.. ehhh wiesniaki!!!

~bobek | 2008-05-10 18:58

hmm czyli ta władza skorumpowana ot miedzyinnymi lesni piłkarze typu O.M czy A.K itd ktorzy kopia po wioskach i dalej ucza sie handlu szkoda ze tak wyszlo bo Ci panowie zrobili duzo dla Stali ale chyba wiecej złego:/

~piorko | 2008-05-10 19:09

No prosze to mnie staloweczka pozytywnie zaskoczyla liczylem na wygrana ale nie az na tak wysoka BRAVO

~prawdziwy | 2008-05-10 19:12

no cóż jak sie ma trenera Kowalika...

~mmmt | 2008-05-10 19:33

bravoo!!!
takiego wyniku sie nie spodziewalam.....
StAlOwA MoIm MiAsTeM ZKS MoIm ZycIeM!!!!

~lukasz | 2008-05-10 21:39

co wy pieprzycie na gesle??:/
wypracowal karnego, zrobil roznego po ktorym wpadla bramka i strzelil bramke. jak dla mnie jeden z lepszych dzisiaj. i wogole wszyscy dobrze zagrali

~Damian22STW | 2008-05-10 22:42

no panowie wróciłem wczoraj zza granicy. I powiem, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony dzisiejszym wynikiem i grą STALÓWKi. świetny mecz im wyszedł. Gęśla dziś znowu niezle zagrał. Gdyby tylko te sytuacje wykorzystywał byłby super zawodnikiem ale i tak nie jest zle. Ale panowie to co gra od kilku meczy Krystek Lebioda to dla mistrzostwo. Gość ma fajne zwody, świetnie wymija w obronie, bardzo ładne wrzutki i niezłe strzały. Myslę, ze jest to ostatni sezon Krystka w Stalówce. Kluby z Orange pewnie zgłoszą się po najlepszego zawodnika naszej drużyny. A to co dziś grała Polonia to katastrofa. Z czym oni się pchają do Orange Ekstraklasy? A jeśli chodzi o tego karnego dla Stali to raczej był to karny z powietrza, a nie ze kamil to wypracował, bo raczej to on faulował a nie był faulowany. Ale ok super ze są 3 punkty strasznie ważne

~xxx | 2008-05-11 19:17

niejestem przekonany co do gęśli napastnika bo to że strzelił 1 bramke marnując 3 - 100% wcale mnie do niego nie przekonało. Rozumie napastnika który ma w meczu 4 - 100 % okazje i wykorzystuje choćby 1 ale on jak łatwo policzyć, ile takich meczy rozegrał ?i ile tych bramek zdobył ? może technicznie jest dobry ale do ataku moim zdaniem się nie nadaje - szanse w tym sezonie miał ale jej niewykorzystał trudno jego sprawa.Statystyką nikt nie zaprzeczy - napastnik sezon 2007/ 2008 ilosć bramek strzelonych - ..... nic dodać nic ująć - graj w pomocy bo ta pozycja bedzie lepsza dla ciebie

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2018-11-17, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola             ROW 1964 Rybnik

1 : 1

Fryderyk Stasiak 62     
Fryderyk Stasiak 9 (s)
Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 17 11-4-2 37
2 Radomiak Radom 18 10-4-4 34
3 Elana Toruń 17 8-8-1 32
4 GKS Bełchatów 18 8-8-2 32
5 Olimpia Grudziądz 18 9-4-5 31
6 Stal Stalowa Wola 18 8-3-7 27
7 Górnik Łęczna 17 7-5-5 26
8 Resovia Rzeszów 18 7-5-6 26
9 Ruch Chorzów 18 6-6-6 24
10 Znicz Pruszków 18 6-6-6 24
11 Skra Częstochowa 18 6-3-9 21
12 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
13 Gryf Wejherowo 17 5-4-8 19
14 Siarka Tarnobrzeg 18 5-3-10 18
15 ROW 1964 Rybnik 18 3-8-7 17
16 Pogoń Siedlce 18 4-4-10 16
17 Rozwój Katowice 17 4-4-9 16
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (820)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Unia Tarnów - STAL (0:1)
2013-06-01
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 4 411 razy
STAL - Motor Lublin (3:3)
2009-10-17
Ilość zdjęć: 61
Wyświetleń: 194 360 razy
Stal Rzeszów - STAL (1:1)
2013-11-02
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 9 471 razy
STAL - Zagłębie Lubin (1:0)
2008-08-16
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 14 619 razy
Osób Online: 18 / Czas gen. strony: 0.05176