Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» O prymat na wschodzie - przed meczem Stal - Motor

O prymat na wschodzie - przed meczem Stal - Motor

Stal Stalowa Wola oraz Motor Lublin są już pewne utrzymania, obydwa zespoły teoretycznie grają już więc o nic. Ale tylko teoretycznie, bo w praktyce jest to dla obu drużyn jeden z najważniejszych pojedynków w całym sezonie. Kibice obu zespołów, lekko mówiąc, nie darzą się sympatią, piłkarze Motoru i Stali zapowiadają walkę o każdy centymetr boiska. To spotkanie ma bardzo wysoką rangę dla mieszkańców Stalowej Woli i Lublina.
Spokój szkoleniowca Stali



 

Trener Stali Władysław Łach po raz pierwszy od dawna będzie miał szerokie pole manewru. Do kadry zielono-czarnych wracają kontuzjowani wcześniej gracze. Jedynym, z którego usług nie może skorzystać Łach jest czarnoskóry napastnik Abel Salami. Pozostali piłkarze są już gotowi do gry. - Do składu wraca Longinus Uwakwe. Był on już gotowy do gry podczas spotkania z Odrą Opole, ale po co miał grać? Wolałem nie ryzykować. Będę mógł liczyć także na Przemysława Pałkusa. Gotowy jest także Gergely Gheczy - mówi opiekun Stalówki.



 

Mobilizacja wśród piłkarzy

O tym, jak wielką rangę ma to spotkanie piłkarzom Stali nie trzeba przypominać. Zdają sobie oni z sprawę ile dla mieszkańców Stalowej Woli znaczą trzy punkty w potyczce z lubelskim Motorem. - Każdy z nas wie o co chodzi. Dla mnie ten mecz też będzie ważny, ponieważ występowałem w Motorze i nie będę ukrywał, że czekam z niecierpliwością na to spotkanie. Zrobimy wszystko, żeby trzy punkty zostały w Stalowej Woli, bo o atmosferę na trybunach jestem spokojny - mówi obrońca Stali, Jakub Ławecki. Ławeckiemu wtórują inni Stalowcy. - Ten pojedynek chcemy wygrać za wszelką cenę. Jesteśmy bardzo zmotywowani do tego. Od potyczki z Polonią Warszawa wszyscy żyjemy tym właśnie spotkaniem - dodaje Stanisław Wierzgacz. - Wiadomo jak się gra w Stalowej Woli z Motorem. Kibice będą nam na pewno pomagać i my sami wyjdziemy na boisko, żeby wygrać spotkanie. Sądzę, że trzy punkty zostaną w Stalowej Woli. Ja ze swojej strony mogę obiecać, że będziemy się bardzo starali i wygramy - z uśmiechem na ustach dodaje na koniec Janusz Iwanicki.



 

Święto na trybunach

Mimo, iż mecz zaplanowany został na środę to o liczbę widzów na stadionie w Stalowej Woli możemy być spokojni. Mobilizacja trwa od dawna. Być może w hutniczym mieście padnie rekord frekwencji. - Na wszystkich czeka wiele atrakcji - zapowiadają osoby odpowiedzialne za organizację meczu.



 

Motor w pełnym składzie

Lublinianie do Stalowej Woli przyjeżdżają bez większych osłabień kadrowych. Jedyne, co działa na niekorzyść Motorowców to zmęczenie. Piłkarze z Lublina narzekają, że w ostatnim okresie rozegrali bardzo dużo spotkań. Prawdopodobnie w składzie zespołu z Lubelszczyzny zabraknie Michała Płotki. W spotkaniu w rundzie jesiennej Stal ze Stalowej Woli wygrała w Lublinie 1:0. Jaki wynik padnie tym razem?



 

Na takie potyczki wyczekuje się przez cały sezon. W tym pojedynku nie będzie odpuszczania. Trenerzy obydwu zespołów wystawią najsilniejsze jedenastki. W tej konfrontacji liczy się coś więcej niż tylko trzy punkty. Miejmy nadzieję, że w środę na stadionie przy ulicy Hutniczej w Stalowej Woli kibice będą świadkami prawdziwego piłkarskiego święta. Wielkie derby wschodniej Polski czas zacząć!

Stal Stalowa Wola - Motor Lublin / śr 21.05.2008r. godz. 17:00

Przewidywane składy:

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Lebioda, Maciorowski, Piszczek, Wieprzęć, Trela, Krawiec, Lipecki, Iwanicki, Pałkus, Gęśla.

Motor Lublin:Mierzwa - Misztal, Ptaszyński, Maciejewski, Syroka, Maziarz, Ocholeche, Żmuda, Popławski, Koczon, Stachyra.

Sędzia: Daniel Stefański (Bydgoszcz).

Źródło: Sportowe Fakty

 

RELACJA LIVE : STADION W STALOWEJ WOLI, ULICA HUTNICZA 15. POCZĄTEK GODZINA 17:00.

 

Komentarze (63)

~Admin | 2008-05-21 12:55

Durne wpisy = ban.

~Stefan | 2008-05-21 12:59

lubelak - kicu Stalówki z Lublyna. Jak będzie: kto nie skacze ten z Lublyna, hej! To co zrobisz? Będziesz skakał? hehehe

~ocb | 2008-05-21 12:59

Nie patrzyc sie na mecz tylko na trybuny. Pogoda nie moze nam zjebac swieta. Glosno i rowno. Południa Panem jest !!

~Stefan | 2008-05-21 13:02

Stal ZKS!!!!!
PS. miało być "kibicu"

~mm | 2008-05-21 13:03

moglby ktos napisac tekst hymnu stalowki?? bardzo prosze bo w spiewniku nie ma!!!! z gory dzieki!
bez napinki

~Szymen | 2008-05-21 13:17

wiadomosc z ostatniej chwili. Na Hali Targowej lażą juz kibice Motoru, przyjechali pociagiem wiec do wszystkich zeby uwazali z barwami zeby nie skroili :)

~hehe | 2008-05-21 13:18

Stalowa Wola stary klub, potężny i wspaniały, zielono-czarne barwy ma, a w herbie komin biały i choć ten klub tak stary jest, każdy mu wierny jest !! każdy mu wierny jest !

~buahha | 2008-05-21 13:19

Szymen, myslisz, ze ktos Ci uwierzy ?? Chociaz na barwy i tak zawsze trzeba uwazac :D

~mm | 2008-05-21 13:20

do hehe
wielkie dziekiii;)

~ANDALUZJA | 2008-05-21 13:21

Mam zastrzeżenia do tytułu: PRYMAT NA WSCHODZIE WIEDZIE JUŻ OD KILKU LAT JAGIELLONIA I TEN MECZ TEGO NIE ZMIENI. POZDRO

~ktoś | 2008-05-21 13:32

Ej ja zawsze chodzę na młyn i nie opuszczam żadnego meczu i zawsze śpiewam i dopinguje
!!! Jednak na ten mecz nie mogę iść na młyn i idę na krytą !!! I nie, że pada bo mnie to jebie. I proszę bez napinki. Ej mam pytanie czy będzie tam też prowadzony doping ??? proszę o odp bo jak cały stadion się bawi to cały, a z tej strony krytej mam nadzieję, że bedzie super atmosfera ;] Pozdro do meczu

~lubelak | 2008-05-21 13:47

Zastanawiałem się nad tym i nie rozstrzygnąłem tego sporu. Najlepiej będzie jak poleci: kto nie skacze za Motorem lub Motorynką...
Poza tym w Lublinie jest przynjamniej kilka osób za Stalówką...
no powoli kończymy prace i do samochodu...

~stal | 2008-05-21 13:50

bedzie nas paru na krytej zapodawajcie z mlyna odzew murowany

~....m..... | 2008-05-21 13:57

ja zara do pociagu i na stw :D

~żal | 2008-05-21 13:59

ja zawsze chodze na krzesla to co nie moge isc dzis na krzesla tylko na kryta nie czjae ;]

~z krytej | 2008-05-21 14:02

doping bedzie na krytej jak zawsze :) tylko niech nikt nie robi lipy i nie udaje wodzireja na dole!

do lubelak
jezeli twoje serce bije dla stalówki to nie wazne skąd jesteś!!!
kto nie skacze ten z lublina! hej! hej!

~marek | 2008-05-21 14:07

hehe a tak zapowiadaliscie ze beda radiowe relacje, kurwa nie kazdy moze byc na meczu,relacja live no comment.Admini jednym slowem daliscie dupy bo najpierw trujecie ze bedzie relacja live radiowa a teraz tlumaczycie sie haslem "wszyscy na stadion" niektorzy pracuja za gtranica i nie moga byc

~.,. | 2008-05-21 14:07

widzimy sie za 2,5 godziny na stadionie !!
minimum to co na GieKSie

~witan | 2008-05-21 14:09

lubelak pozdro dla CIebie za to ze przyjezdzasz. Do zobaczenia na stadionie!

~fgh | 2008-05-21 14:11

Prosze o odpowiedz/
O co biega ja zawsze chodze na krzesla i dzisiaj normlanie mam isc na krzesla czy jakos inaczej bo ja slyszlem ze jakis duzy mlyn ma byc

~do fgh | 2008-05-21 14:14

Tak młyn dziś bedzie na całym sektorze B i Całych krzesełkach :) Pozdrawiam

~zks | 2008-05-21 14:15

" Duży Młyn " czyli dziś jeśli frekwencja dopisze to młyn może się ciągnąc bardzo daleko. Może na krzesełka nie dojdzie ale przed na ławkach myślę że będzie jeszcze.

~Ewka | 2008-05-21 14:16

ja to bym przyszła nawet w ulewę ale gdybym miała pewność,że nie będę musiała oglądać Trele-morele.jego brak ambicji wpędza mnie w depresję.

~maciek | 2008-05-21 14:19

mozna jeszcze o godzinie 15 kupic bilety w przedsprzedazy ?;>

~hehe | 2008-05-21 14:22

o 15 to juz chyba beda kasy czynne :D

~Kuba | 2008-05-21 14:33

CNT 15:30 zbiorka pod siodemką

~lukasz | 2008-05-21 14:39

do zks
lawek juz na stadionie nie ma hehe. sa tylko na krytej. widac dawno nie byles ale przyjdz i nadrob stracone:P

~phii | 2008-05-21 14:42

kto nie idzie na mecz ten faja!XD

~ZKS | 2008-05-21 14:46

KOOORBAAA JESZCZE TYLKO NIECO PONAD 2h !!!

~jojo | 2008-05-21 14:49

a ja pierdole ten mecz bo bedzie hujowy doping na krzeslekach jak zwykle, druga strona odpowiada i nic wiecej, zalosne, ide na krytą

~lol | 2008-05-21 14:50

ewka ty niemasz ambicji no chyyba ze do ciagniecia druta

~kkk | 2008-05-21 14:51

MŁD 15.3o pod SLO(jedenastka)

~MŁD | 2008-05-21 14:59

Młodynie 15.30 pod SLO kto nie idzie ten Faja!!!!!

~matistalowka | 2008-05-21 15:00

panowie jeszcze tylko 2 h do meczu.
WSZYSCY NA HUTNICZA 15

~krystian | 2008-05-21 15:04

Grand Derbi Europa ;) prawie jak Real M. - Barca.

~piorko | 2008-05-21 15:39

RELACJA LIVE : STADION W STALOWEJ WOLI, ULICA HUTNICZA 15. POCZĄTEK GODZINA 17:00

nie badz taki cwany autorze tego podpisu.

nie wie ktos czy to bedzie w radiu rzeszow albo na leliwie ??

~jakan | 2008-05-21 15:49

a wpuszczją dzieci z biletami ? czy to mecz podwyższonego ryzyka ?

~ojo | 2008-05-21 15:55

BO Z NIENAWISCI DO TEJ DRUZYNY
TAK WYCHOWANO , WYCHOWANO NAS
NIE BEZ POWODU NIE BEZ PRZYCZYNY
SPIEWAMY DZIS NA CALY KRAJ
A MOTOR KURWA MOTOR , MOTOR KURWA
A MOTOR LUBLIN STARA KURWA JEST !

~stal | 2008-05-21 15:55

Wlasnie tez chcialbym sie zapytac czy na leliwie albo rzeszowie bedzie live.No ale co tu sie po adminach spodziewac.Cwaniaki. Kurwa niewiedza matoly ze ktos moze miec druga zmiane albo byc za granica.No ale jak dorosna to zrozumieja.

~?? | 2008-05-21 16:00

Pewnie to bedzie na leliwie ale nie caly mecz tylko laczenie co jakis czas.

~manu | 2008-05-21 16:23

a jak ktos jest za granica to co ma zrobic ????

~zimny | 2008-05-21 17:08

stal- motor 1:0 strzelil tadeusz iwanicki

~Adas | 2008-05-21 17:11

Ja tez przebywam za granica i jakos kurwa nie mam zadnego problemu ze znalezieniem relacji;/;/ WYSTARCZY TYLKO POSZUKAC !! a nie czekac az ktos Ci poda i miec jakies pretensje do admina !!

» LINK - relacja !!

~piorko | 2008-05-21 17:19

drugi sie qrwa cwaniak znalazl

kazdy frajer wie ze sa sportowe fakty i zawsze sa mecze na zywo ale mi chodzi o radio i o to jaki jest autor tego artykulu bysty

wiec wara!!!

~do piorko | 2008-05-21 17:23

zamknij sie :) Cwanika to ty jestes bo kurwa nawet nei potrafisz sobei czegos znalesc;/

masz stronke radia : » LINK

~klops | 2008-05-21 17:26

Relacja z meczu radio Lublin radio Leliwa:):):) zapraszam do radioodbiornikow.

~piorko | 2008-05-21 17:36

qrwa slucham radia od samej 17 !!! wiec wara po raz kolejny

~piorko | 2008-05-21 17:38

zmiana tematu

Ławecki widac ze trawe gryzie tak jak mowil przed meczem

~stalowiec38 | 2008-05-21 18:07

ej nie wiecie jak sie robi pierogi??? kibice stali?? chodzi mi o ruskie

~melon | 2008-05-21 18:16

jestem w paryzu jebac motor pozdrowienia dla zatorza trzymajcie sie

~melon | 2008-05-21 18:16

jestem w paryzu jebac motor pozdrowienia dla zatorza trzymajcie sie

~piorko | 2008-05-21 18:21

nie wie ktos dlaczego dopiero teraz wchodzi motor na stadion ?

~piorko | 2008-05-21 18:25

Wygrywamy !!! Ławecki jak mówiłem

~stal | 2008-05-21 18:25

Kibice dlatego teraz wchdoza bo mieli pogrzeb swojego kolegi z ekipy , chwala im za to ze zdarzyli
Pozatym fajnie byc chorym i czytac relacjie ;////

~skinner | 2008-05-21 18:27

Stalóweczka wygrywa 1-0 pozdrawiam z luton

~IRL | 2008-05-21 18:52

a jak z frekwencja??

~usa | 2008-05-21 18:55

okolo 5000 ludzi

~usa | 2008-05-21 18:55

okolo 5000 ludzi

~piorko | 2008-05-21 19:03

IRL wpadnij na strone » LINK

~aviva | 2008-05-21 19:09

ZA STAL! ZA ZKS! pójdziemy aż po ŻYCIA KRES!!

brawo Stalówka, motor się spinał, podobno miało być ich 600.. było coś kolo 250(sami się określą dokładnie).

AVE STALÓWKA!!

~stalowiec | 2008-05-21 19:27

motór do 3-ciej ligi, kibole motoru dali dziś popis wiesniactwa,a gąśla dzisiejszym wspaniałym występem potwierdził ze kopać to on moze w stali ale nowa deba a nie w 2-giej lidze, gąśla mistrz w marnowaniu setek, z polonia mu wyszlo jak glupiemu,

~blus | 2008-05-21 19:29

Dziekujemy ci Władek , zyczymy dalszych sukcesów z okazji 400-nego meczu w polskiej lidze.

~ajo | 2008-05-21 19:42

na stadionie +/- 7 Tysięcy ludzi :) Więcej chyba niż na pucharze z Wisłą Kraków co był meczyk. KOZAK meczyk pod kazdym względem. Myśle że te osoby co były pierwszy raz na meczu zostaną 'zarożone' Stalówka. Teraz wszyscy do GDAŃSKA.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Odra Opole - STAL (0:1)
2006-08-19
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 16 390 razy
STAL - Korona Kielce (1:0)
2002-06-08
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 14 541 razy
STAL - Gryf Wejherowo (1:0)
2017-04-29
Ilość zdjęć: 45
Wyświetleń: 9 763 razy
Garbarnia Kraków - STAL (2:1)
2012-10-27
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 10 398 razy
Osób Online: 15 / Czas gen. strony: 0.06367