Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal Stalowa Wola - Motor Lublin 1:0 (0:0)

Stal Stalowa Wola - Motor Lublin 1:0 (0:0)

W ostatnim meczu przed własną publicznością drużyna Stali Stalowa Wola pokonała Motor z Lublina 1:0. Zwycięską bramkę w 54. minucie strzałem głową zdobył obrońca Jakub Ławecki, który w przeszłości reprezentował lubelski klub. Była to jedenasta wygrana Stalówki w sezonie, która daje naszemu zespołowi 11. pozycję na zakończenie rozgrywek o mistrzostwo II ligi.

Wkrótce więcej + foto.

Stal Stalowa Wola - Motor Lublin 1:0 (0:0)
Jakub Ławecki 54.

Żółte kartki: Przemysław Żmuda (Motor).

Sędziował: Daniel Stefański z Bydgoszczy.

Stal Stalowa Wola: Wietecha – Lebioda, Wieprzęć, Piszczek, Maciorowski, Ławecki (90. Uwakwe) – Trela, Krawiec, Lipecki – Pałkus (80. Iwanicki), Gęśla.

Motor Lublin: Mierzwa – Kiciński, Misztal, Ptaszyński, Syroka – Rafał Król, Ocholeche (54. Maziarz), Żmuda – Koczon, Kamil Król (65. Kowalczyk), Stachyra (65. Popławski).

Widzów: około 5000.

Mikołaj Fołta www.wstalowej.pl

Komentarze (182)

~zks | 2008-05-21 19:31

STALOWKA !! MOTOR Z LUBLINA TO KAWAL JEST SKYRYSYNA
################## ############

~spancer | 2008-05-21 19:31

Gratrulacje dla wszystkich !!!!

Tak sie bawi tak sie bawi STALÓWKA

~blus | 2008-05-21 19:34

Dziekujemy ci Władek , zyczymy dalszych sukcesów z okazji 400-nego meczu w polskiej lidze.

~garon | 2008-05-21 19:36

SMIEJEMY SIE LUBLINOWI PROSTO W TWARZ!

~stalowiec | 2008-05-21 19:39

trela morela i gąśla ci panowie dziś dali popis jak zawsze w tej rundzie z resztą,gąśla by musiał mieć chyba pustą bramke żeby jebnąć i stać na metrze,ławecki zapierdalał dziś niemal za wszystkich i sam musiał strzelić bo te dwie fujary w życiu by nie ustrzeliły, pałkus też zjebał sytuacje aleprzypominam on jest po groźnej kontuzji nie to co nasza gwiazda z żelem na łbie gąśla co kolanko zaboli to musi przynajmniej 2 tygodnie pauzować a pan pachwinka z krainy bananow niech pakuje manatki i spierdala,jedynie z uwakwe z czarnych gwiazd bedzie jeszcze pozytek,no to już można podsumować powoli,trela morela out, pan pachwinka out,drozd out,hadzić out reszta zostać i na miejsce wymienionych ofiar losu poszukać jakichś lepszych kopaczy, a i jeszcze gąśla, a to niech on zostanie,przynajmnie j będzie troche śmiechu

~karol | 2008-05-21 19:42

Za co te gratulacje???????Prz eciez to zenada.Caly zezon beznadziei.a ten dzisiejszy ,,doping,,to nie doping tylko przekrzykiwanie sie i wydzieranie durnych gardel.Tak naprawde pokazaliscie ze nie potraficie sie bawic ,dopingowac.Pokazali scie chamstwo.

~... | 2008-05-21 19:42

lublin lublin rks to najwiekszy KURWA PIES !!!
BRAWOO STALOWKA POJECHALISMY KURWYY !!

~kams | 2008-05-21 19:43

Tylko Stalówkaa!!!

~DO WYAZEJ | 2008-05-21 19:45

Kurwa powiedz to na stadionie(NA MŁYNIE), a nie kurwa sie napiszasz tu...
Ciekawy jestem czy wymyslal bys cos lepszego Kurwa

Bez Napinki Ale Taka PRAWDA...

~jaaa | 2008-05-21 19:45

do karolów i innych:
DOSYć , PRZERWA - WYPIERDALAć śCIERWA.


BZC - NIECH TAK JAK MY KAżDY WALCZYC ZACZNIE

~Monika | 2008-05-21 19:46

Karol weś sie póknij w głowe jełopie jeden ;/ niebyleś nie wiesz ! daj se spokój ;/ Taa nieby taki fan stalówki zal.pl

~,,, | 2008-05-21 19:46

Tam nie do wyzej Tylko KAROLA !!!

~jas | 2008-05-21 19:48

Gesla i trela to kompletni imbecyle i analfabeci fudolu.Trener powinien ich wywalic na zbity pysk.Bez odprawy:)A doping???chamstwo.Ok rzyki z rynsztoka.A do Krotoszynskiego i innych z zarzadu pytanie .I to nie o sponsora a o prosta sprawe.Do kogo Krotoszynski mowi przez ten mikrofon??????Czy zdaje sobie sprawe ze jedynie czastka krytej slyszy to co mowi???Jest XXI wiek a zwyklego naglosnienia nie potraficie zainstalowac?????To lekcewazenie ludzi,widziow,kibico w.Gadaj sobie tam Krotoszynski do siebie .Gadaj.

~!@#$ | 2008-05-21 19:49

Dobrze by bylo jak ktos ma filmiki dac na youtube i dac LINKA !!!

~Smith | 2008-05-21 19:49

Jakie herby były na sektorówce?
stałem na młynie, więc nie widziałem za dobrze.
A na zdjęcia się już nie moge doczekać.
Wiem, że był motoru, stali rzeszów i chyba śląska, bo coś zielonego mi przemknęło

~stalowiec | 2008-05-21 19:49

może ten jebnięty karol to jakiś niedopierzony mutant

~Olaf | 2008-05-21 19:55

wezcie sie ogarnijcie z tym karolem. Nie widzicie że to marna prowokacja?? Poczytajcie co znaczy słowo prowokacja i wtedy piszcie.....

~googlr | 2008-05-21 19:55

Był jeszcze herb Hetmana Zamość, a dalej to nie wiem.

~~~~~ | 2008-05-21 20:04

Jeśli chodzi o oprawę meczu to coś pięknego a co do dopingu to zajebioza tylko czasem nie równo ^^
Oby tak dalej 5 tys ludzi (szok) Fajnie jak młyn biegł do przyjezdnych
Motor z Lublina to kawał jest skurwysyna ;]
Cały stadion się bawił (kto nie skacze) Super'

~yelon | 2008-05-21 20:06

jebane kurwy na kolana Lubelski motor szmaty !!




STALÓWKA WYGRAŁA !!!

~karol | 2008-05-21 20:14

Bylem,widzialem,nie jestem mutantem.Doping na poziomie B klasy.Dziadostwo i zenada.Chamstwo i wydzieranie gęb.Zadnych fajnych spiewow.Chetnie bym sie do nich przylaczyl .Ale nie do darcia mordy i chamskich wykrzykiwan.To nie doping.

~seed | 2008-05-21 20:16

STAL ZKS POLUDNIA PANEM JEST!!
meczyk ciekawy :) chociaz gdyby STALOWKA wykorzystala te sytuacje co miala to bylby pogrom:D
ale nie ma co pierdolic wygrana jest!
i to cieszy
a oprawy na meczu to moze nam pozazdroscic nie jeden klub:) cos pieknego :)
a motor jak bylo tak jest i bedzie jest skurwysynem ktorego kazdy jebie!!!
TYLKO STAL STALOWA WOLA!!

~GST | 2008-05-21 20:16

Wszytkich chcerbów było : siarka ,wisłoka ,motor ,stal rzeszów,karpaty,hetm an i chyba jeszcze jhjakiś nie jestem pewien Ale te były na 100 %

~... | 2008-05-21 20:17

chłopaki bez durncy wpisów nie napinajcie sie prosze was t nie jerst miejsce.. pokazalismy dzis Piłkarsko i kibicowsko naszą siłę i to wystarczy takze nie wpisujcie tu napinkowych wpisów wypowiadajcie sie o meczu i o dopingu a tych kolesi z Lubina olejcie pokazcie klase!! STALÓWKA !!! brawo dla wszystkich za dzisiejszy mecz piłkarzy i kibiców!!!

~jas | 2008-05-21 20:19



Gesla i trela to kompletni imbecyle i analfabeci fudolu.Trener powinien ich wywalic na zbity pysk.Bez odprawy:)A doping???chamstwo.Ok rzyki z rynsztoka.A do Krotoszynskiego i innych z zarzadu pytanie .I to nie o sponsora a o prosta sprawe.Do kogo Krotoszynski mowi przez ten mikrofon??????Czy zdaje sobie sprawe ze jedynie czastka krytej slyszy to co mowi???Jest XXI wiek a zwyklego naglosnienia nie potraficie zainstalowac?????To lekcewazenie ludzi,widziow,kibico w.Gadaj sobie tam Krotoszynski do siebie .Gadaj.

~adamos | 2008-05-21 20:23

Jestem po wielkim wrażeniem to co sie działo dzis na stadionie a takze na krzesęłkach -było wyjebiscie i oby było wiecej takich wspaniałych meczów na Hutniczej to napewno sie znajdzie jakis wiekszy sponsor typu Kolporter .
A co do widzów na trybunach to było ok 5500 z tymi scierwami z Lublina ,którzy chyab wydygali jak zobaczyli mały najazd z młynu pod ich sektor :D .
Szkoda ze to był juz ostatni mecz na Hutniczej i znowu tzreba czekac 3 miesiące przeciez to ciezko bedzie wytrzymac jak nie wiem co i po 3 miesiącach znowu bedzie trzeba budwoac taka atmosfere i doping na meczach no chyab ze awansuje Raków i na inauguracje zagramy z braćmi to bedzie git :D

~suawek | 2008-05-21 20:24

Na sektorowce:
Siara, Kwarcsystem Rzeszow, Karpaty Krosno, Hutnik Krakow, Hetman i Motor.

Doping pierwsza klasa. Ciekawe rymy na Motor ;)
Oprawa zajebista. Szkoda tylko, ze chlopaki co niektorzy na boisku zagrali nie na 100% swoich mozliwosci.

~adamos | 2008-05-21 20:26

Jestem po wielkim wrażeniem to co sie działo dzis na stadionie a takze na krzesęłkach -było wyjebiscie i oby było wiecej takich wspaniałych meczów na Hutniczej to napewno sie znajdzie jakis wiekszy sponsor typu Kolporter .
A co do widzów na trybunach to było ok 5500 z tymi scierwami z Lublina ,którzy chyab wydygali jak zobaczyli mały najazd z młynu pod ich sektor :D .
Szkoda ze to był juz ostatni mecz na Hutniczej i znowu tzreba czekac 3 miesiące przeciez to ciezko bedzie wytrzymac jak nie wiem co i po 3 miesiącach znowu bedzie trzeba budwoac taka atmosfere i doping na meczach no chyab ze awansuje Raków i na inauguracje zagramy z braćmi to bedzie git :D

~kkk | 2008-05-21 20:26

WIESNIAK JEBANE NIE NAPINAJCIE TYCH JEBANYCH NETOWYCH PYSKOW NA PILKARZY NIE PODOBA SIE KURWY TO NIE PRZYCHODZIC!!
CIESZYC SIE LIGA I ZWYCIESTWEM A NIE KURWA WZYWAC PILKARZ SZMATY JEBANE

~... | 2008-05-21 20:29

ja pierdole juz sie zaczyna zawsze znajdzie sie jakis cymbał co mu sie cos nie spodoba ludzie wam dogodzic to naprawde:/... ale i tak mobilizacja udała sie moimo ze to środa.. wg mnie ludzi z jakies 6.tys... i nie przesadzam na pewno ludzie siedzieli na schodach na koronie stadionu stali w 3 rzędach na krzesełkach tylko troche pierwszego rzedy było wolne naprawde mecz jakich w Stalowej Woli dawno nie było ... mam nadzieje ze koniunktura na piłke zostanie wykorzystana i w następnym sezonie nasza druzyna się wzmocni i skonczy ligę wyzej niz w tym sezonie!! dziekuje wszystkim kibicom co byli dzis na meczu i zapraszam w następnym sezonie.... mam jeszcze pytanie czy ktos się orientuje czy bedzie jakis oficjalny mecz czy oficjalne obchody 70lecia istnienia naszego klubu?? POzdrawiam WSZYSTKICH FANÓW STALÓWKI a tym co sie cos nie podoba wielki murzynski huj wam w dupę!!!

~asiek | 2008-05-21 20:38

no no niezle

~asiek | 2008-05-21 20:39

no no

~kahan | 2008-05-21 20:42

już kourwa w zyciu nie przyjde na ten stadion .. Rasisci zajebany .. co ten murzynek był wam winnien .. świnie charneły mu w twarz .. kurwy zajebane jebac stal wiesniaki

~asiek | 2008-05-21 20:44

małeńcy dali rade ale co poniektórzy nie będę palcem pokazywac to naprawde jak sierotki he he ale meczyk niczego sobie

~zKKs | 2008-05-21 20:52

jaki myzunek ?

~.......... | 2008-05-21 20:53

co wam przeszkadza kurwa ze u nas w druzynie gfra ciemno skury ? odracu tzeba go przekraeslac ? jak strzela bramki to sie cieszycie a jak ze zagra do odrazu zero mniej niz zero . NAPLUJ SKURWYSYNY RODZIOM W TWARZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!! A NIE CZEPIASZ SIE PIŁKAŻA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!

~cichy | 2008-05-21 20:55

witam wszystkichkibicow stalowki..! dzisiajnasz Kochana druzyna wygrała meczyk..!! mam male pytanie bo mialem aparat na tym meczu i mam jakies 750mb zdjec i filikow dobrej jakosci..;d jak moge to udostepnic zeby kazdy mial..? piszcze na gg ok : 4091166 dzikeiz góry!

ZKS..!!

~ehh | 2008-05-21 20:56

Ten co plunal na Uwakwe to nie jest kibic...to debil miekkim chujem robiony

~Damian22STW | 2008-05-21 21:00

Panowie co to za akcja z tym Uwakwe??? bo widziałem że na początku przybijał 5 kibicom aż nagle udał się w stronę ławki. SZACUN DLA TYCH KTÓRZY DZIŚ BYLI

~aaaa | 2008-05-21 21:03

ktos go oplul .....

~:) | 2008-05-21 21:06

Zajebiscie wyszlo z serpentynami i z racami:D

~... | 2008-05-21 21:08

#################### ###

Kiedy beda FOTY Z MECZU ?


################## ###

~MTRIX | 2008-05-21 21:11

Panowie jak leci ta przyśpiewka:
Bo my jesteśmy ze stali a stal sie nie pierdli czy jakoś tak?

~antyTrela | 2008-05-21 21:12

tylko Trela nie poszedł podziekowac kibicom . To sie drewniaku pamięta

~bzc | 2008-05-21 21:13

Trza zajebać tego huja ,co opluł Uwakwe,jeżeli wiecie który to zrobił,to dać tu na niego namiary,tego huja złamanego,rasistę pierdolonego

~marek | 2008-05-21 21:16

I niestety Uwakwe też już pewnie więcej nie przyjdzie podziękować,za to ciule co Mu zrobiliście.Myślałe, że chociaż w Stalówce nie rasistów,jeżeli są i mają tak traktować swojego grajka ,to huj wam w dupę.Więcej na mecz nie przyjdę i takich jak ja będzie pewnie więcej,a póżniej stadion znów będzie świecił pustkami i stoczymy się na samo dno.

~007 | 2008-05-21 21:19

Plujecie na swoich zastanówcie mowa o tych co to zrobili nie wazne czy on jest fioletowy czy zielony gra dal stali a wy na swojego plujecie jebac rasistow. Po za tym nie milym incydentem ogolnie bylo super napinka ze strony Lublina troche sie przestraszyli nas STALOWKA :)

~gościu | 2008-05-21 21:20

a tam od razu rasista...mnie też opluł gość co stał za mną i sie darł ja plułem na tego przede mną hehe..zachowajcie obiektywizm :) jak biali się plują jest ok a jak czarnego sie opluje od razu rasizm..bez przesady..

~1938 Stal | 2008-05-21 21:21

z Uwakwe to dziadostwo jak chuj.co do Treli tez jest przeginanie ale jak sie ogladnie mecze i zobaczy ile mial dobrych zagran,asyst.dra sie na Niego i karza zapierdalac ./po chuj ma biec do każdej piłki.padl po 1 połowie jak przecinak.uwazam ze obydwu grajków powinno sie przeprosic za zachowanie niektórych.jednostka nie odpowiada za całosć...

~Pięęęęknie | 2008-05-21 21:23

zajebiscie !! to teraz do Gdańska a następnie do Kluczborka na Raków !!

~suawek | 2008-05-21 21:25

Tez wlasnie zauwazylem, ze Uwakwe najpierw podszedl do krzeselek, a za chwile odszedl w kierunku krytej... Jezeli to prawda co mowicie, ze ktos na niego spluna, to pytam: jaka glupia kurwa trzeba byc, zeby na kogokolwiek splunac, a co dopiero na gracza swojej druzyny. Wez chlopie nie przychodz wiecej na stadion, bo takie bydlo jak ty, na szacunek najmniejszy nie zasluguje!

~hehe | 2008-05-21 21:26

sa jakies fotki?

~.,. | 2008-05-21 21:30

DODAJCIE FOTY Z MECZU
A JAK NIE TERAZ, TO KIEDY BEDA ??

~Bzc | 2008-05-21 21:31

fotek raczej już dzisiaj nie będzie już prędzej jutro może się pojawią..

~1921 1938 | 2008-05-21 21:32

» LINK BYL,BEDZIE JEST!!!RAKOW RKS!!!/,H/.UTNICZE KLUBY DWA,RAKOW I STALOWKA

~1938 | 2008-05-21 21:33

jest kilka na ksiedze gosci

~......... | 2008-05-21 21:34

bez napinki!

~banana | 2008-05-21 21:41

co na uwakwe pluliscie?? to nie lepiej trzeba bylo mu dac banana?

~Czerwo | 2008-05-21 21:49

NACIESZYŁY SIĘ WIESNIAKI??? POKURWIAŁY? PONAPINAŁY SIĘ??? TO WYPIERDALAĆ Z POWROTEM KROWY DOIĆ - SZARA RZECZYWISTOŚĆ NAPINACZE

~Normalny | 2008-05-21 21:49

Jebany skur*** Byłęm dzisaj na meczu i darłem sie jak głupi za nasza stal, a ten Debil co opluł naszego zawodnika to juz nie moge. I sie ózniej ludzie dziwia ze mała frekwencja na meczach a o wyjazdach nei wspomnę. Bo jak są tacy debile na stadionach to az sie nie chce przychodzic.
Pozdro dla normalnych.
Tylko Stalówka|||

~Normalny | 2008-05-21 21:51

Jebany skur*** Byłęm dzisaj na meczu i darłem sie jak głupi za nasza stal, a ten Debil co opluł naszego zawodnika to juz nie moge. I sie ózniej ludzie dziwia ze mała frekwencja na meczach a o wyjazdach nei wspomnę. Bo jak są tacy debile na stadionach to az sie nie chce przychodzic.
Pozdro dla normalnych.
Tylko Stalówka|||

~trele | 2008-05-21 21:58

nie dość , że plujecie na własnych zawodników, to i swoich kibiców nie szanujecie, taka prawda ! Byłam dzisiaj na meczu , tak byłAM, gdyż na każdym jestem. Brawo dla jednego, który uwzględnił, że na stadionie (młynie) też są dziewczyny, ale nie o to się tutaj rozchodzi. Po prostu nasi panowie(nie mówie o wszystkich, nie wsadzam wszystkich do jednego worka) są po prostu niesamowicie, CHAMSCY. Czy wy już normalnego słownictwa nie znacie ?

~3 liga | 2008-05-21 22:00

wynik hokejowy z dzisiejszego meczu 3 ligi gr 4

Górnik Łęczna - Przebój Wolbrom 10:0 (5:0)

~PRZEPRASZAM | 2008-05-21 22:02

CHCIAŁBYM PRZEPROŚIĆ PANA UWAKWE TA TEGO DEBILA KTÓRY PANA OPLUŁ. JEST MI BARDZO PRZYKRO I WSTYDZĘ SIĘ , ŻE JESTEM Z TEJ MIEJSCOWOŚCI. JESZCZE RAZ BARDZO PRZEPRASZAMY. MOŻE KTOŚ POPIERA ?

~.,. | 2008-05-21 22:05

JA POPIERAM

~karat | 2008-05-21 22:06

Może jakieś przeprosiny na meczu z Lechią?

~karat | 2008-05-21 22:14

i juŻ cisza....

~cichy | 2008-05-21 22:15

siem no wrzucilem kilkanascie fotek zrobionych przez samego siebie..:D

» LINK
» LINK
» LINK
» LINK
» LINK
» LINK
» LINK
» LINK
» LINK
» LINK
» LINK
» LINK
» LINK
» LINK
» LINK
» LINK
» LINK
» LINK
» LINK
» LINK

mam jeszcze filmiki ale to na youtube wrzuce za moement..;d i dam na stronke..;d

~koxxbmw | 2008-05-21 22:17

zal co wam uwakwe zrobil jak mozna pluc swojego uj ze ma inna skore :P ale to jest członek naszego klubu :) i zasługuje na dobre traktowanie :D jak ci murzyni tak nas boja ze zal kolega prosi ich o ogien a ci uciekaja -.------

~BartekSTW | 2008-05-21 22:17

JA POPIERAM ! i tylko poprosic zarzad klubu zeby wypatrzyl tego debila na monitoringu i dac mu zakaz stadionowy !!! a najlepiej wyslac go do Afryki i przekazac grupce ludzi koloru czarnego i przedstawic sytuacje wtedy tez by poczul co to oznacza rasizm! wstydi tyle Uwakwe jeden z najlepszych graczy Stalowki w tym sezonie i musial trafic sie jakis poje**** ktory zrobil cos takiego ;/ oby ta sytuacja nie zawazyla na tym czy Longinus zostanie u nas na nastepny sezon :(
UWAKWE przepraszamy za tego debila !!!!

~zks | 2008-05-21 22:19

ja pierdole ale wy jestescie idioci z takimi kurwami przegrac ustawke... ja pierdole.... a o odrze to nie wspomne ze jak z takimi pionkami mozna przegrac i dostac po ryju

~zal mi was | 2008-05-21 22:21

ja pierdole ale wy jestescie idioci z takimi kurwami przegrac ustawke... ja pierdole.... a o odrze to nie wspomne ze jak z takimi pionkami mozna przegrac i dostac po ryju

~do zks | 2008-05-21 22:32

CO TY PIERDOLISZ ?? O JAKIEJ USTAWCE TY KURWA PIERDOLISZ...

~lubelak | 2008-05-21 22:48

prawie 5 godzin w podróży ale sie opłacało...
szkoda,że spóźniłem się na race, ale tak bywa. jutro wrzuce filmiki na youtube.

~jasiu | 2008-05-21 22:54

kolo basenu cos sie dzialo

~cwks | 2008-05-21 22:54

czesc mam pytanie czy bedzie organizowany wyjazd na derby rzeeszowa????????

~cichy | 2008-05-21 22:57

jak narazoe wrzucilem na youtube tylko 2 filmiki ob bardzomuli heh jutro wrzuce reszte jak ktos bedzie chcial.. oto te 2:
» LINK
» LINK


ZKS...!!!

~obiektywny | 2008-05-21 23:05

ten co oplul naszego zawodnika to z mlodynia gosc o ksywie diabel.... wiem bo widzialem jak caly mecz najezdzal na murzyna z motoru a pozniej to zajescie z naszym zawodnikiem to przesada

~:) | 2008-05-21 23:07

nie no mecz byl zajebisty...!!!!!!
tak samo doping:):)
oby tak dalej chlopaki...

Tak sie bawi tak sie bawi STALÓWKA !!!!!!!!

~hehe | 2008-05-21 23:14

ale i tak najlepsze było przejscie jedna z łównych ulic miasta :D

~Fan ZKS | 2008-05-21 23:21

niech ktoś wrzuci więcej filmików

~karol | 2008-05-21 23:33



Za co te gratulacje???????Prz eciez to zenada.Caly zezon beznadziei.a ten dzisiejszy ,,doping,,to nie doping tylko przekrzykiwanie sie i wydzieranie durnych gardel.Tak naprawde pokazaliscie ze nie potraficie sie bawic ,dopingowac.Pokazali scie chamstwo.

~do karol | 2008-05-21 23:38

Sam nie jestem za chamstwem...ale wolisz mlyn 300-osobowy tak jak dawniej ?? i krytyka "dziadkow" i "trenerow", ktora bardzo czesto jest bardziej chamska od "przyspiewek"

Zobacz na inne stadiony w 2 lidze....obecnie jestesmy w czowloce a ludziom dalej cos nie pasuje :/

~ka | 2008-05-21 23:40

kogo byly herby na sektorowce PODKARPACKIEJ?
Siarki, Wisloki, Zydow, Hetmana i.............?

~... | 2008-05-21 23:40

Do wyżej....... Bo jeszcze się taki nie urodził ....co by wszystkim dogodził...
a ty Karol już idź spać !

~zatorze | 2008-05-21 23:41

ile bylo motoru

~........... | 2008-05-21 23:44

było coś po meczu jakaś ustawka ?????

~Damian22STW | 2008-05-21 23:50

TEN KTÓRY NAPLUŁ NA UWAKWE MA ZOBACZY. SPOTKA GO TO SAMO. W DODATKU BĘDZIE LASKĘ CIĄGNĄL. PAŁA JEDNA JEBAC TAKICH

~jude88 | 2008-05-21 23:53

wracając po meczu pojechałem na parking koło sezemu bo coś mnie tknęlo ze tamtedy będą wracać i tak tez było naliczyłem 2 autokary i ok 20 aut motorynki

~pozdrozwawwy | 2008-05-22 00:05

rewelacja! Właśnie wróciłem do wawy z meczu , cały dzień jazdy w te i spowrotem i tylko 2 godziny meczu ale WARTO BYŁO !!!

~FKS | 2008-05-22 00:07

Gratulacje za pokonanie lubelskiej kurwy!pozdrAVIAm

~zs | 2008-05-22 00:11

» LINK

jakie te herby tu sa

siarki zydow wisloki motoru hetmana i jeszcze 2 jakies ;p moim zdaniem brakuje tu mielca i kszokow :D

STALOWKA!

~szejk | 2008-05-22 00:13

jak chodze na mecze to ten byl wyjebiosty i bardzo mi sie podobalo doping i wogole oprawa byla wypas:):)





Motor z Lublina to kawal jest Skurwysyna!!!

~szejk | 2008-05-22 00:18

a to byl ktos z motoru...?? gbo przez pierwsza polowe nie zauwazylem...
fakt pozniej w drugiej polowie jakas wycieczka z podstawowki pryjechala i zostala przywitana owacjami...xD

~BZC | 2008-05-22 00:19

Jeżeli się komuś nie podoba kolor skóry UWAKWE to WYPIERDALAĆ PAJACE!!!KURWA MAĆ CAŁE szczęście, że margines nie czyni ogółu! P.S. Plunij sobie w łeb PIERDOLONY BURAKU ZE WSI!

~zs | 2008-05-22 00:19

» LINK

jakie te herby tu sa

siarki zydow wisloki motoru hetmana i jeszcze 2 jakies ;p moim zdaniem brakuje tu mielca i kszokow :D

STALOWKA!

~............ | 2008-05-22 00:20

działo sie cos po meczu??? jakas ustwaka z kur...????

~BZC | 2008-05-22 00:21

Jeżeli się komuś nie podoba kolor skóry UWAKWE to WYPIERDALAĆ PAJACE!!!KURWA MAĆ CAŁE szczęście, że margines nie czyni ogółu! P.S. Plunij sobie w łeb PIERDOLONY BURAKU ZE WSI!

~ggf | 2008-05-22 00:24

diabel z osiedla plawo oplul uwakwe

~ZKS | 2008-05-22 00:25

to zabic go !! szkoda ze to ostatni mecz na naszym stadionie, ciezko mi bylo z niego wyjsc dzisiaj :D

~RKS !!!!!!!! | 2008-05-22 00:31

buhahahahahha kurwy jebane napinac sie umiecie... a walczyc nie chcecie :D ile razy do was dzwonilismy dzis ile ??? Na swoim terenie wydygaliscie cioty... nadejdzie czas i sknczy wam sie szczescie...

~88 | 2008-05-22 00:32

jebani anonimowi konfidenci haha

~RAKOW | 2008-05-22 00:36

miejmy nadzieje ze w nastepnym sezonie nie bedziecie miec juz czarnuchów w składzie!!!!!!!!!!

RAKOW & STALOWKA - WHITE POWER

~BZC | 2008-05-22 00:40

- iloraz twojej inteligencji nie ma nic wspolnego z wielkoscia twojego mozgu:P przykre ale jestes chodzacym warzywkiem:P - takich powinni wysylac do iraku czy afganistanu - przynajmniej zwiekszyla by sie przez to srednia ilorazu inteligencji w Polsce moim kraju a nie twoim:P! mniejmy nadzieje ze w przyszlym sezonie wyladujesz w iraku;)

~Johny | 2008-05-22 00:42

Komu qrwa przeszkadza jakiś Koleś qry ma tylko inny kolor skóry ...co za pojebany chujogłowiec i tępy chuj napluł mu w twarz?? ..takiego bezmózga oblałbym z ciepłym moczem prosto w ryj!!


STALÓWKA !!!

~mmms | 2008-05-22 00:49

nie bylem dawno na meczu stalówki ale dziś się wybralem i było warto oprawa meczu super frekwencja również :D jestem dumny i oby tak dalej i kto wie co pokarze przyszły sezon oby było jeszcze lepiej!!

~j23 | 2008-05-22 00:50

jebać murzyna Stalówka Biała drużyna ... jak chcecie być tacy "światowi" i modni to spierdalajcie ze stadionów, irokezik i do planety... a jak nie to pijcie winko z panczurami ... co za ludzie wykreowani przez wyborczą, fakta i super expres ... (bravo też czytacie tolerancyjni koledzy ?? ) warzywo robi sie od tego gówna a nie od naturalnych instynktów

~Jurek39 | 2008-05-22 00:58

Nie po to kurwa nasi rodzice tłukli się z faszystami aby teraz jeden z drugim gówniarz bez pojęcia pluł na innego człowieka który utożsamia się z Naszą Drużyną !!

~BZC | 2008-05-22 01:20

a co ma faszyzm do rasizmu trzeba byc dumnym ze swojego pochodzenia obroncy kolorowch a gdybys ty byl w Afryce to by ci leb przy dupie ujebali!!!!!!prawda jest taka ze bialych nazywa sie rasistami a najgorszymi rasistami sa czarnuchy

~Nash | 2008-05-22 02:18

UWAKWE KOCHAMY CIĘ JAK CAŁĄ STALÓWKE a debile zawsze sa i beda a ta kurw bedzie ukarana obiecujemy!!!!!!!!1

~Hydrant | 2008-05-22 02:24

"nie wierzyłem w to co pisał kiedyś Fanatyk Motoru, ale Ci co byli widzieli na własne oczy i słyszeli na własne uszy, że na Wschodzie nie ma większej prójdupy niż cwelówka."
-zforummotoru

~rrrrr | 2008-05-22 02:38

jaka liczba motoru?

~hydrant | 2008-05-22 02:54

na oko z 300stu

~podkarpacki | 2008-05-22 04:16

OBIEKTYWNIE.Dzisiejs zy mecz pokazał ze nie miescimy sie na naszej HUTNICZEJ .Wybudowac nową trybunę(y). Doping dobry cały stadion spiewał ,ale zła bardzo zła akustyka np młyn konczył a krzesełka były w połowie okrzyku.Jesli chodzi o kibiców motoru dobry wiazd na sektor i odrazu na krate(nasi z krzesełek troszki pospierdalali dopóki nie przybiegli z młyna.Pozniej doping cały mecz lecz niestety w wiekrzosci wyzywanie przyjezdnych niz zagrzewanie piłkarzy do leprzej gry.Ogólnie liczba młyna zrobiła wrażenie Ave STALOWKA

~henryk | 2008-05-22 08:16

kibice stalówki to elita.wielkie brawa dla wielkiej STALI

~adamos | 2008-05-22 09:55

Ja tam nie widziałem tego incydentu z opluciem Longinusa Uwakwe ale jesli to jest prawda to wstyd i hańba oraz znieważenie samego piłkarza co z tego ze jest czarnoskóry ale jest piłkarzem NASZEJ drużyny -ale w sumie sie nie dziwie jak na krzesełkach widac było ze duzo osób popijało browary i jakas tam grupka nawet flaszke mieli oraz inne specyfiki alkoholowe ,przeciez to jest nie dopuszczalne aby an stadionie było az tak duzo alkoholu .
Mam nadzieje ze Uwakwe szybko o tym zapomni i przedłuzy kontrakt z Stalówką ,a co do tego pajaca to trzeba mu dac nauczke albo zaprowadzic za rączke do UWAKWE aby błagał na kolanach o wybaczenie za swój czyn .
PRECZ Z RASISMEM NA STALOWOWOLSKIM STADIONIE !!!

~fcb | 2008-05-22 10:31

~stalowiec | 2008-05-22 10:52

e bez przesady uwekwe z iwanem najlepsi w stalowce?? numer jeden wiosny to zdecydowanie wieprzec i lebioda,ci dwaj panowie grali chyba najlepsze sezony w karierze, wieprzec jak mlody bog sam potrafil wygrywac mecze, lebioda to samo i oni zasluguja na miano najlepszych

~MTRIX | 2008-05-22 10:52

Ma ktoś skina do winampa ze stalówka?

~do zatorze | 2008-05-22 10:56

Tak jak ktoś napisał czesto mozna go spotkac w osemce, wiec pewnie jak to przeczyta to sie predko tam nie pojawi. A jezeli chodzi o adres to chyba forum to nie miejsce zeby go podawac (wiem w ktorym bloku mieszka - swoja droga ten blok to chyba jeszcze do Porębów należy). Dziwie sie, ze nikt nie zrobil z nim porzadku na wczesniejszych meczach - zawsze zachowuje sie podobnie - najebie sie i wyzywa naszych pilkarzy.

~adamos | 2008-05-22 11:18

Mam pytasnie i licze na godną odpowiedz

Wiecie moze jak mozna zapisywac fotki z galerii zdjec ze stronki ja probowąłem ale jakos chyab sie nie da ,byc mzoe ktos zna jakis sposób na to ;>>

~M. | 2008-05-22 11:19

Jakie byly slowa tej przyspiewki "na Zygmuntowskiej ma siedzibe swa..."

~szejk | 2008-05-22 11:24

nie da sie skopiowac zdjec z galeri...:/ juz probowalem na wszystkie sposoby:(

~tomeek | 2008-05-22 11:29

Na alejach Zygmuntowskich ma posiadlosc swa! Stara kurwa ktorą lubelski motor zwą! Powiem Ci kurwo czemu nienawidzisz mnie! Bo ja jestem ze Stali a Stal nie pierdoli sie!

~Qhcio | 2008-05-22 11:30

Jest Tylko Motor na Wschodzie jest tylko Motor

~tasss | 2008-05-22 11:36

Precz z rasizmem na stadionach! Kolesiowi zakaz dojebąc żeby sie nie meczach nie pokazywał! Pluć na swojego zawodnika... Mózg na poziomie pantofelka.
STALÓWKA PRZECIW RASIZMOWI!

~Marko | 2008-05-22 11:42

Diabeł niech Cie spotkam tylko w osiem to zobaczysz jaka to przyjemność być przez kogoś oplutym na ryja. Jednym słowem masz porzadny wpierdol !!!! TAKIE ZACHOWANIE TRZEBA NAPIETNOWAĆ A TAKICH LUDZI IZOLOWAĆ !!!!
Jesteś zwykłym śmieciem i potraktuje cię jak śmiecia !!!!!! PILNUJ SIĘ CHŁOPCZYKU !!!!!!

~stal | 2008-05-22 11:51

szkoda Uwakwe,najpierw kontuzja,nie grał przez 10 meczy,a teraz jak wyszedł pop kontuzji,jakiś burak pierdolony w dupę jebany GO opluł.Miał chłopak jednak swój honor i zszedł z boiska.Jednak nie liczcie na to,że po takim incydencie Panucci podpisze umowę na przyszły sezon.Po co ma mieć do czynienia z rasistami.Złapać tego diabła i wymierzyć mu zasłużoną karę!

~do j23 | 2008-05-22 12:05


Strzelasz hasłami jak z cekaemu.
Mów za siebie, STAL nie jest rasistowska.
Taki z ciebie patriota, ale jak otworzyli nam granice UE pewnie sam pierwszy pchałeś się do Irlandii.
Nie potrafiłbyś teraz powiedzieć dat rozbiorów Polski, a uważasz się za patriotę.
Porównując GW do SE i Fakt-u wykazałeś się oczytaniem i inteligencją człowieku z ciasnymi horyzontami.

A tak poza tym to plucie na własnego piłkarza, to sranie do własnego gniazda.



~Diabeł | 2008-05-22 12:18

Jestem Dziwką przepraszam mozecie mi nasrac na ryj

~kumety | 2008-05-22 12:20

print screenem da sie skopiowac jełopy !!

~masa | 2008-05-22 12:51

NIe wyzywajcie juz się nie rozdrapujcie złego szkoda ze taki incydent miał miejsce trzeba to tępić ale cieszmy się z naszego dopingu, było zajebiście i oby więcej takich meczów z taką frekwencją oprawą itd jednym słowem wypas! wrzucajcie fotki i filmiki na youtube i dajcie linki! pozdro!

~Do tomeek | 2008-05-22 12:57

To nasza piosenka na tą KURWĘ Avie,bohaterze z przyjaciółki
W GÓRNIK WIERZYMY

~hue | 2008-05-22 12:58

Motor - 21 maja 2008, 23:54:19 - 83.238.201.25
niestety mimo że zawsze broniłem szalikowców przyznaje na Motorze ostatnio jest bardzo chamsko aż się nie chce chodzić na mecze.W 3 lidze było super.W drugiej jest jak narazie tragedia jeśli idzie o zachowanie.Niestety dopóki pewne osoby mają za dużo do powiedzenia będzie jak jest

~Do tomeek | 2008-05-22 12:59

To nasza piosenka na tą KURWĘ Avie,bohaterze z przyjaciółki
W GÓRNIK WIERZYMY

~Stal 1938 | 2008-05-22 13:02

pierdolone pikniki!kurwa butelkami sie zachciało rzucać!debile.wstyd przynosicie miastu i klubowi.siedzicie razem z dziecmi i wnukami dajecie wspanialy przyklad swoim latoroślom.dobrze ze kilku troche potelepało tych pniaków.po chuj to wypierdlać?trzeba bylo przy wejsciu Motoru caly czas Stal dopingowac!

~staloweczka | 2008-05-22 13:12

foto » LINK

~Kibic | 2008-05-22 13:21

Farejrzy którzy sie drą zeby " Czarny " nie grał w Stalwóce
jak sie wam nei podoba to wypier*lac zestadionu was jest mneij wiec kurwa nie bedizemy plakac za kilkoma dizeciaka a wzamian tego bedzie lepszyhc normalnych kibiców! ktorzy kibicuja i szanuja swoich kibiców!!!!!

~cichy | 2008-05-22 13:29

siem atu macie kolenje filmiki:
» LINK
» LINK
» LINK

a tutaj fotki..;d
» LINK

przepraszam za jakosc..;d

~ktos | 2008-05-22 13:33

powiedzcie mi, lubicie Legie?

~BZC | 2008-05-22 13:47

Jebać murzyna STALÓWKA biała drużyna!

Admin zablokuj komentarze, bo frajerstwo napierdala po ksywkach!

Naszym wzorem jest Rudolf Hess!

~Arti | 2008-05-22 13:55

Tobie się pomylił mecz z wiecem faszystowskim

~KOxx Bmw | 2008-05-22 13:57

ma ktos flimiki z drogi na stadion :) dodawac na youtube

~007 | 2008-05-22 14:18

chlopie ty nawet nie wiesz kto to byl rudolf hess on gardzil Polakami a wiec i toba by gardzil wiec zastanow sie

~kkk | 2008-05-22 14:19

discomani idzcie zrobic laske czarnuchowi w ramach przeprosin
stadiony sa tylko dla chuliganow zadnych frajerow i discomanow!!!!
14!!

~do 007 | 2008-05-22 14:23

jezeli ty dobrze wiesz kim byl hees to moze przytocz mi sytuacje w ktorej hees gardzi Polska albo Polakiem moze jakas date podasz??slucham znawco historii?

~marek29lat | 2008-05-22 14:24

Oplul Uwakwe? Lepiej trzeba bylo wreczyc mu kisc bananów, a moze w Gdansku by lepiej tak zrobic?? Niech kazdy wezmie po bananie i wreczymy pozniej je panu bambo umba banana salsa

~14 | 2008-05-22 14:33

hahaha jeste za wreczeniem nagrody dla pana bambo za to ze tak wiele zrobil dla druzyny stali i przyczynil sie do wielu zwyciestw
to moze zamiast kisci bananow zrobmy mu puchar bananowy napewno sie ucieszy czarnuch pierdolony

~do idiotów | 2008-05-22 14:40

W czy wam przeszkadza Uwakwe ??Nic wam nie zrobił a wy wyzywacie go od popeirdolonych i od murzyna i jescze w taki chamski sposób ,zastanowcie sie kurwa gnojki ,wysłac wszystkich rasisitów do Afryki niech tam obrzucaja bananamia z bedą mieli nadto

~ZKS | 2008-05-22 14:48

Kto go oplul ? Rozliczymy sie z nim :)) Za debilizm sie placi..

~... | 2008-05-22 15:02

Dziękuję wszystkim za obecność! Coś wspaniałego:) oby tak dalej i jeszcze lepiej! Aha i mam jeszcze prośbę do tych, co znają tego ziomala, co opluł naszego czarnego zawodnika. Żeby go za ryj przyprowadzić do i na kolanach przeprosił i wiecej go nie wpuszczać. Wzgardzić zawodnikiem ze stalowki, to wzgardzić całą stalowką! I wizerunek jego powieśić przed stadionem z napisem ,,WANTET".... pozdrawiam prawdziwych kibiców, oby tak zawsze było!

~marek29lat | 2008-05-22 15:16

Jestem za tym! Puchar bananowy :) mogluibysmy mu wreczyc w Gdansku ale ktos musialby zrobic projekt tego pucharu.Jak nie to kisc bananow wystarczy.
Do do idiotow
No co ty nie powiesz? Naprawde?? Ze tez nie masz inncyh zmartwien:)))

~kiBiCek_xD | 2008-05-22 15:24

Do wszystkich jeb** faszystów Dx
Ja pierd*** ! W czym wam huje przeszkadza, że on ma inną skórę ?! Dla mnie hasła takie jak "jebać murzyna stalówka biała drużyna" są wymyślane przez jeban*** idiotów :/ Tego co opluł Uwakwe należy się DUZA kara :/

Ogólnie Doping mi się podobał =D wszystko było zaje*** oprawa i w ogóle wszystko było OK, ale wkurza mnie jeszcze jedna rzecz :[ że jakaś mała grupka która się nawali np. na odkrytej zaczyna spiewac w 5 osób i robi wioche na cały stadion :| czasami mam ochote pójść do domu jak ich słysze :/

Podobały mi się race na samym początku =DD
Licze przynajmniej na 1 pkt z Lechią ;))

AVE STALÓWKA

~CJ | 2008-05-22 15:45

Siemka czy bedzie organizowany wyjazd do Sovi na derby??
Z góry dzieki za Informacje;p

~kacper | 2008-05-22 15:47

Siemka czy bedzie organizowany wyjazd do Sovi na derby??
Z góry dzieki za Informacje;p

~kacper | 2008-05-22 15:47

Siemka czy bedzie organizowany wyjazd do Sovi na derby??
Z góry dzieki za Informacje;p

~do BZC | 2008-05-22 16:06

Czy BZC, jak rozumie konkretni kolesie cos zrobia z tym downem obrazajacym zawodnika swojej druzyny ?, przeciez to jak dywersja, bedzie cicha tolerancja na to zeby obrazac Stal w taki sposob ?. Czekam na konkrety.

~j23 | 2008-05-22 17:39

nie dziwie sie Wam wielcy wierni kibice czemu bronicie biednego murzynka .... gdyby Wasz fanatyzm był taki duży w sprawach wyjazdu na mecze jak na tym forum to rozumielibyście czemu murzyn dostał gluta na ryj. mecz z motorem był wygrany więc czarnuch przyszedł do kibiców, lecz po przegranym meczu np w Gdyni, gdy byla prowadzona rozmowa z piłkarzami, jako jedyny zignorował Nas. wiec jak mnie ktoś ma dupie to ja nie myślę go całować po rekach.
tacy jesteście tolerancyjni ? ciekaw jestem waszej rekcji jak, któraś z waszych córek przyprowadzi kiedyś asfalta i powie że to jest ten na którego czekała całe życie :) bronić swojej Rasy znaczy bronić swojej rodziny, bliskich, bronić siebie, a jesli sami siebie nei będziecie szanowac za to jacy jesteście to tym bardziej inni was szanowac nie bedą

~do j23 | 2008-05-22 18:24

Jest jedna zasadnicza różnica j23,jesteś w błedzie,bo w Gdyni nie podszedł do Was Salami pachwinka,a tu opluty został Uwakwe.Przecież nie może być tak ,że ten i ten to jedno i to samo.Każdy odpowiada za siebie,cwaniaczku

~lubelak | 2008-05-22 18:30

Moje 3 filmiki:
» LINK
» LINK
» LINK

~cichy | 2008-05-22 18:49

kolejny filmik mojego dziela: » LINK

~BZC | 2008-05-22 19:31

Oficjalne stanowisko BZC wobec Niggera -----> JEBAĆ MURZYNA STALÓWKA BIAŁA DRUŻYNA
Jak nie pasuje to spierdalać

~ehh | 2008-05-22 19:53

dziwicie sie ze nie podszedl w Gdyni?? jak taka banda debili czeka zeby go zwyzywac opluc ;/ takimi jak Wy tak samo powinno sie gardzic ;/ bo byc debilem nie jest trudno......sztuka jest tolerowac i doceniac innych ludzi a nie patrzec na kolor skory wstyd i tyle ;/ oni tak samo maja prawo do zycia i traktowania ich na rowni....szkoda gadac ;/ Pozdro dla prawdziwych kibicow Stalowki bez pogladow rasistowskich :)

~stal | 2008-05-22 20:25

do BZC - Stalówka nie chce takich kibiców i nie potrzebuje takich ludzi co plują na swoich zawodników!!!!! WSTYD!!!!!! Wyp...ć i nie przychodzić na mecze !!!!!!!! JAK KOMUŚ NIE PASUJE !!!!!!!

~normalny | 2008-05-22 23:05

BZC jebnij sie Uwakwe to jeden z naj lepszych zawodników i nie patrz na jego kolor skóry tylko na to co robi na boisku dla drużyny bada idiotów z was rasiści jebani

~MLODY | 2008-05-22 23:23

Siema wszytkim:D
Zajebis...e i wygralismy!! Lublin nam nie dal rady hehe Bo My Jestesmy Najlpsi BZC Na zawsze dobra marka!!

~1938 | 2008-05-22 23:28

Jelsi ktos jest rasista to neiechwypierd*ala ze stadionu. Pozostana tylko normalni kibice!!!!!!!!!!!!!! !!!
Stalówka!!!!!!!!!! !!

~Balder14 | 2008-05-23 06:44

normalny i 1938 powiedz to na stadionie w sektorze tam gdzie siedza fanatycy naszej druzyny ja dodam tylko jedno Jebac murzyna Stalowka Biala druzyna!!!!!

~chuj | 2008-05-23 08:15

skoro ta kto pierdole i nie chodze nna mecze bo nie mam zamieru patrzec na takie zachowania....

~Też Kibic | 2008-05-23 09:14

To ja też nei chodze, Jakbys wiedizał to na młynie jets duzo osob co nie lubi murzyna ale jest malo co by opluli swojego zawodnika!!!!! Takich jak ty jest góra 50 a co do za liczba jak na stadione było ponad 5000 wiec jak jestes w mniejszosic to wypad ze stadionu rasisto!!

Jeszcze cos moze jeszcze u kibiców wprowadzmy ze na mecze bede chodzic tlyko Polacy z czystej krwi i kosci, to wtedy polowa młynie nei bediz emiala wstepu:)

~STAL | 2008-05-23 13:56

Witam kibiców, mam nagrany cały mecz STAL MOTOR i zmontowany. Mecz był kręcony z trybuny honorowej z miejsca dla telewizji(z góry). Na meczu widać oprawę kibiców, najciekawsze sytuacje podbramkowe są powtórzone w zwolnionym tempie, dodana jest grafika. Czas meczu nagranego na DVD to 1 godz. 24 min. Cena płytki-tylko 10 zł. Chętnych chcących kupić płytkę pisać na emalia ajakspl@poczta.onet. pl
NIESAMOWITA PAMIĄTKA !!!!!

~KIBIC | 2008-05-23 14:19

Motor to cwel huje kurwy niech sie ciagna huje kurwa Stalówka żadzi pozdro dla CZestochowy i Resovi

~620007 | 2008-05-23 15:44

SIEMA..!!

Musze sprzedac bluze Stalowka Football Fan's bo potrzebuje kase na wyjazd 70zl !! Prosze pisac szybko

GG : 620007

~Motor | 2008-05-24 02:55

ale zwas lewackie zdziry stalówka zherzda do pały murzyńcom Motor was dopadnie obciągnijcie swoijemu ukace czy tam jak tam sie nazywa te bambusisko

~... | 2008-05-24 11:10

Zajebiście było:D

~jjfj | 2008-05-24 11:23

ghjfgj

~aa | 2008-05-25 01:30

adfgr dfg dfgr grdg dfgd asd

~zks | 2008-05-25 11:45

ZKS stal stalowa wola

~gvre | 2008-06-7 19:43

hbrehr

~Stal | 2008-06-8 10:17

Stalowka wladcy wschodu!!!!

~Jan69 | 2008-06-8 17:39

Tu jest troche zdjęć z meczu:
» LINK

~tusk | 2008-08-1 10:49

brechta z was bo nie wieci skmi zadzieracie

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
13 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Flota Świnoujście (1:0)
2009-04-04
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 42 674 razy
STAL - Odra Opole (1:0)
2007-10-13
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 5 139 razy
STAL - Kotwica Kołobrzeg (2:2)
2014-10-11
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 8 345 razy
STAL - Radomiak Radom (1:1)
2014-06-08
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 16 244 razy
Osób Online: 28 / Czas gen. strony: 0.44946