Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Kuba Ławecki - dziękuje i zaprasza na mecz do Gdańska.

Kuba Ławecki - dziękuje i zaprasza na mecz do Gdańska.

Po ostatnim meczu w Stalowej Woli Kuba Lawecki podziękował kibicom "Stalówki " za niepowtarzalną atmosferę na meczu z Motorem Lublin oraz chciałby zaprosic wszystkich fanów naszej Stali do Gdańska na ostani mecz sezonu. http://pl.youtube.com/watch?v=ZV84HS5HhmY

Komentarze (28)

~staloweczka | 2008-05-22 13:08

Fotki z Motoru >>> » LINK

~Stadion | 2008-05-22 13:23

~Majdan | 2008-05-22 13:31

~edek | 2008-05-22 14:09

i znowu zaczynaja sie gierki ze stadionem. To juz na pastwisku w TBG cos sie dzieje. Buduja trybunke. Wiesniaki placza, ze mala, ze stadion bedzie maly ale nie popatrza, ze i tak nigdy go nie zapelnia. Cos jednak sie dzieje. A u nas? Nawet zegara nie ma...

~ZKS | 2008-05-22 14:10

tak tak tak juz widze ten nowy stadion :>>

~Magic | 2008-05-22 14:19

» LINK

Serpentyny i race.
Niedługo kolejne.

~filmiki | 2008-05-22 14:52

~300km od stw | 2008-05-22 15:15

mecz zajebisty, wielki szacun dla wszystkich, którzy przyłożyli rękę do rozreklamowania i oprawy meczu. mało gdzie tak się potrafią zmobilizować,
tak na przyszłość:
nierówne pieśni - nie było wiadomo jakie tempo i dlatego każdy śpiewał co innego i słabo to wychodziło, a przecież mamy bęben i on do tego głównie służy! takie przyśpiewki jak "oleole oleola", albo "stalówka gol" potrzebują rytmu wtedy wszyscy klaszczą i śpiewają równo i wychodzi miazga! druga sprawa to za dużo napinki, co niektórzy chyba przyszli tylko dla chłopaków z motoru żeby ich pozdrawiać i po nic więcej. wodzirej troche za bardzo sie zagrzał i też za dużo tego zarzucał. mniej napinki, więcej zdzierania gardła to rada dla niektórych
pozdro!!

~lolsjo | 2008-05-22 16:30

dobry mecz, fajna oprawa... momentami zamiast na mecz ogladało sie trybuny. Ten prowadzacy na młynie, ma pojecie i dobrze mu to wychodzi, tlyko mółgby sobie darowac za kazdym razem 3-4-ry i takie tam... od tego jest beben zeby zaczynac przyspiewki itp ;f za duzo bluzgania na motor, pomimo ze im sie alezy :D

~mo | 2008-05-22 16:57

~Magic | 2008-05-22 18:08

» LINK

Sektorówka PO !

~Ozi | 2008-05-22 18:56

Potrzebny jest nowy stadion a przy najmniej 3 razy większy (czytaj : wyższy ) sektor Nasz za bramką bo jak nie trudno zauważyć normalnie nie mieścimy się a tak rozwalony młyn jak jest nie może być bo nie idzie tego ogarnąć i dlatego słabo wychodzą czy śpiew czy jakiekolwiek choreografie. No i panowie trzeba się zrzucić i naprawdę załatwić po prostu kupić nagłośnienie bo obecne nie spełnia tego co powinno. Reszta jest zajebista !!!

~lubelak | 2008-05-22 19:53

Moje 3 filmiki:
» LINK
» LINK
» LINK

~góry | 2008-05-22 20:31

ejj bedze transmisowany mecz lechia stal ?

~WYJAZD! | 2008-05-22 20:50

bedzie transmisja w Gdansku

~niedowiarek | 2008-05-22 21:05

Coś tu ściemę walicie z tym meczem live z Gdanska w tv raczej tvp sport bedzie pokazywac mecz Arki lub znicza

~MARIUSZ | 2008-05-22 22:03

Stalówka-Motor Lublin 1:0
"Pokazówka" Motoru ttp://pl.youtube.com /watch?v=F8btfrnExEk
Bramka Kuby Ławeckiego » LINK
Podziękowania Ławeckeigo » LINK

~Magic | 2008-05-22 22:10

ZKS na dwa !! » LINK

Braci się nie traci ! » LINK

Sektorówka » LINK

Race i serpentyny » LINK

~Stalówka | 2008-05-22 22:41

. Mam takie pytanie do Pawła co zajmuje się dodawaniem fotek na stronke. bardzo fajnie i miło z twojej strony że to robisz, tylko taka prośba do ciebie, inni ludzie tez chcieli by miec pamiątke z tego czy innego meczu i sciagnac sobie zdjecia ktore dajesz na stronke. Tak sie akurat sklada ze to tylko i wylacznie dzieki nam mozesz robicz tak wspaniale zdjecia. Chyba lepiej jak jedna osoba bedzie robila fotki a reszta sobie je sciagnie niz jak 50 osob bedzie biegalo po biezni i robilo foty bo nie ma innego wyjscia. I niech mi nikt nie mówi czasem żebym wziąl sobie aparat i robił zdjęcia z trybun. Bo dobrze wiemy że najlepsze robi się z bieżni. Weź to do siebie i pozwól innym mieć pamiątke, bo nie tylko ja ale i pełno innych oso jest delikatnie mówiąc wkur... na taki stan rzeczy. Licze na odpowiedź najlepiej w postaci udostepnienia tych zdjęć.

~forcesco | 2008-05-22 22:46

Magic WIELKI SZACUN DLA CIEBIE ZA TE FILMIKI !!!!!!!!
ONE POPROSTU SA KOZACKIE !!!!!!!!
DZIEKUJE CI !!!!!!!!! ;];]
BSNT

~do stalowka | 2008-05-22 23:29

zawsze mozesz zrobic sobie zrzut ekranu :P

~RST1313 | 2008-05-23 00:07

Meczyk super, troche niepotrzebnie zagrzały sie głowy naszych dzaidków piknikowych obok sektora motorynki, poleciały bluzgi i drobne przedmioty, w odpowiedzi grill motorynka kontra ogrodzenie... zwycięstwo ogrodzenia:) po kilkudziesięciu sekundach, no fakt wygrało z pomocą psów ale konfideckie ogrodzenie wstyd;) aha niech ten niebieski pies co psiknął strumieniem gazu z odległości kilkudziesieciu cm prosto w twarz jednego z motorowców pierdolnie sie w łeb, z takiej odległosci to chłopak mogł wzrok stracić, następnym razem zastanów sie najpierw niebieski cwelu co robisz bo możesz kogoś okaleczyc na całe życie, odważny przez płot palant jeden, drugi odważny ten co opluł panucciego, czemu na miescie go nie oplujesz cwaniaku, ale meczyk i tak lux:))

~scootty | 2008-05-23 04:31

Filmik przedstawiający środowy mecz z Motorem.

» LINK

~do sccoty | 2008-05-23 08:55

filmik wyjebany !!
zajebiscie zlozony...
po porstu wyjebanko
mecz zajebisty !!!

~do sccoty | 2008-05-23 10:33

film wyjebany najlepszy jaki ogladałem
szacun dla ciebie za ten film
pozdro !
stal zks !!!

~lopez | 2008-05-23 15:11

ma ktos wjazd stalowki na motor>>>>>>>???????? ????????/filmik to na youtube.pl chcialbym zobaczyc
pozdrooo z irlandii

~620007 | 2008-05-23 15:43

SIEMA..!!

Musze sprzedac bluze Stalowka Football Fan's bo potrzebuje kase na wyjazd 70zl !! Prosze pisac szybko

GG : 620007

~\"ZKS\" | 2008-05-23 16:50

No scotty Scorseze sie klania filmik maniana!!!!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
13 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Sokół Sokółka (2:0)
2011-04-06
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 30 864 razy
STAL - Gryf Wejherowo (1:0)
2017-04-29
Ilość zdjęć: 45
Wyświetleń: 9 228 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (92:86)
2008-02-23
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 15 331 razy
Hutnik Kraków - STAL (2:2)
2004-04-08
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 3 710 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.04322