Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Heko Czermno - STAL Stalowa Wola

Heko Czermno - STAL Stalowa Wola
26 października, początek meczu godzina 14:00.

Komentarze (31)

~taki kibic | 2003-10-25 09:21

bedzie trudno wygrac HEKO to bardzo dobra druzyna ,ale i my nie spisujemy sie najgorzej ,martwi mnie jedna rzecz przez caly tydzien nie trenowal KASIAK. ALE CZEKA NAS TRUDNY MECZ ALE WIEZE W STALOWKE !!! DO BOJU!!!

~kibic | 2003-10-25 12:24

znow w plecy

~Blejk | 2003-10-25 14:02

Mam nadzieje że Stalówka wygra ten mecz bo jak nie to się powiesze oddam wszystko za swój Klub Nieważne czy wygraywasz czy nie ja i tak Kocham Cię!!!

~gripes | 2003-10-25 14:27

jak nasi kopacze przywiozą z czermna choć 1 pkt. to będzie się z czego cieszyć..mój typ to 2:2 :)

~kibic stali | 2003-10-25 14:42

jutro czeka nas bardzo ciezki mecz i jezeli zremisujemy to bedzie dobrze.a jeszcze stal jest oslabiona,bo nie zagra Drabik,ktory pauzuje za kartki!!!szopa bedzie musial wystawic slabego i niedoswiadczonego mlodziezowca winiarksiego albo salka!!!

~Kibic | 2003-10-25 14:49

To, że Kasiak nie bedzie grał w cale sie chłopakowi nie dziwie. Bo jak tu można normalnie trenować jak trener Szopa obwinia cały czas starszych piłkarzy jak o nie słaba gre to, że mecz sprzedali. Panie Szopa to nie Rudnik ani Nisko to nikogo nie weżmie pan na strach tylko pozegnania przyszedł czas. Pana umiejetnosci trenera sa mierne i to widac na treningu przeciez tu w III lidze trzeba grac tzn. miec swój styl a NIE WALKA NA CAÓŁYM BOISKU JAK W B klasowym zespole. Widze. że Michalaka tez pan zmarnuje ale trzeba pamietac, że w okresie zimy jest pora transferowa i starsi pana zawodnicy sami odejdą i co w tedy tez bedzie ich wina ze pan szopa spusci zespół do IV ligi. JA SIE PYTAM A KIEDY PAN SZOPA ODPOWIE ZA TAK SLABA GRE ZESPOŁU bo0 obecnie sa wszyscy winni tylko nie On. A ze Slusarczykiem Pan daleko nie zajedzie ten chłopak ma sily na 20 minut no i jesli bedzie rozgrywał Winiarski to nic innego jak WITAJ IV LIGO. NIE MOZEMY ZEZWOLIC ZEBY BYŁA W STALOWEJ IV LIGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~kibic2 | 2003-10-25 14:55

Wypieprzyć tych co sprzedają mecze, a od Szopy won ! Nie mam nic do Radara, Drabika, Ślusarczyka i reszty młodych, ale starsi robia kibiców w chu.. Czas z tym skończyć !!!

~KIBIC | 2003-10-25 14:59

WIDZE ZE KIBIC2 CHODZI CHYBA NA INNE MECZE CO JA CHYBA NA PILCE SIE ZBYTNIO NIE ZNA. ZASTANOW SIE TROSZKE JAK OBECNIE SIE GRA W PILKE NOZNA ??????????????????

~kibic2 | 2003-10-25 15:08

Mówisz o stylu, hehehe, ostatni raz to Stal miała swój styl za śp. J.Gałka, a potem było tylko gorzej. Czepiasz sie chłopaków, którzy są niedoswiadczeni, ale meczów nie sprzedają... Co kurwa mają powiedzieć jak ich ciagle Mietek o byle gówno opierdala - profesor prawie 40 na karku, hehehe

~kibic2 | 2003-10-25 15:35

Wisła II - Górnik W. 5:0

~kama | 2003-10-25 15:54

kiedy gra stalowka dzis czy jutro wreszcie bo nie wiem

~KIBIC3 | 2003-10-25 16:35

STALÓWKA dostanie w czermnie w dupe 4:0!!!!!

~fx | 2003-10-25 20:49

STALÓWKA STALÓWKA STALÓWKA STALÓWKA STALÓWKA ! ! ! MUSIMY WYGRAC!! DO BOJU !!

~marek | 2003-10-25 22:48

ty kibic tak na wstepie to ci chciałem powiedziec że to Adamus wybierał zawodników a nie Szopa a co do tego ze ktoś podejzewa ze starsi sprzedaja mecze to pomysl cymbale logicznie przeciez Ożóg Michalak Kasiak czy Rybak to ich kariera piłkarska dobiega konca i to im tylko pozostało zeby jeszcze troche zarobic zreszta to samo bym robił i jakiego bys ty trenera niedał nawet i Fergusona to i tak by tu huja zrobił bo tu niema KASY wiec nie pierdol głupot

~kibic | 2003-10-25 22:57

Marku cos taki zbulwersowany człowieku tych zawodnikow cos wymienil jak nie bedzie bedziesz chodził na IV lige.To co jaka szkole prowdzi Szopa moze przejdz sie na stadio albo najlepiej zawodnikow na treningu spotkasz z trenerem w lesie. Przeciez wiedział Szopa w co wchodzi i nie ma tlumaczenia.

~kibic | 2003-10-25 23:03

i nie TY kibic tylko sie zwracaj kibic. Człowieku a odnosnie sprzedawania moczow to wiesz jestes smieszny zobaczysz ze tych zawodnikow cos wymienil jeszcze beda grac w innych druzynach bo tu jest specyficzna taktyka rozgrywania meczow ze Ci starsi zawodnicy nie wiedza jak sie maja ustawic do podania tak sie gra w B klasie popatrz na mecz i badz obiektywny. Pozdrawiam

~Stal ZKS | 2003-10-26 01:04

Czemu Szopa nie stawia w ataku na Mirka Pokrywke? tylko na tego slabego Slusarczyka ktory po 20 minutach nie ma juz sil Pokrywka jest szybki i dobry technicznie i z Radawcem w ataku mogli by byc naprawde grozni,to samo ma sie z Michalakiem, cos czuje ze ta jego kontuzja to wymysl Szopy a gosciu naprawde mimo wieku spisywal sie niezle, lepiej od duzo mlodszego niedorajdy Slusarczyka.To jest 3-cia liga drogi Bogusiu, a nie 5-ta.Slusarczyk ze swoja niezwykla nieprzecietna skutecznoscia i piekna gra wlasnie sie tam nadaje.

~marek | 2003-10-26 08:25

kibic powiem ci jedno jezeli tych zawodników sie z tad niewyjebie to napewno bedziemy chodzić na 4 lige i to nie dla tego ze sa słabi tylko parzerni na kase zreszta jak kazdy z nas !!!!!!

~bobek | 2003-10-26 13:19

trudny mecz w Czermnie.Mała miejscowość i wstyd byłoby przegrać .No ale w piłce wszystko jest możliwe. mój typ: HEKO Czermno 2-0 ZKS STAL Stalowa Wola,HEKO Czermno 1-1 ZKS STAL Stalowa Wola,HEKO Czermno 0-1 ZKS STAL Stalowa Wola

~kibic2 | 2003-10-26 14:40

Jak tam do przerwy ?

~Kojak | 2003-10-26 15:09

Witam. Czy zna ktos wynik meczu z czermna HEKO-STAL? Licze na mojego brata Mirka Pokrywke ze wrescie zagra w ataku. Mysle ze Pielech tez wybiegnie w pierwszym skaldzie? I oczywiscie mam nadzieje ze STAL wreszcie wygra...Pozdrawiam wszystkich kibiców STALI!!!!

~Kojak | 2003-10-26 15:11

Witam. Czy zna ktos wynik meczu z czermna HEKO-STAL? Licze na mojego brata Mirka Pokrywke ze wrescie zagra w ataku. Mysle ze Pielech tez wybiegnie w pierwszym skaldzie? I oczywiscie mam nadzieje ze STAL wreszcie wygra...Pozdrawiam wszystkich kibiców STALI!!!!

~fx | 2003-10-26 15:20

zna ktos wynik??!!

~Cyc_u | 2003-10-26 15:21

jaki wynik ?????? wie ktos???

~*** | 2003-10-26 15:29

nistety mam zla wiadomosc z Czermna nasza Stal podejmuje tamtejsze HEKO i po 70 minutach przegrywa 2-0 !!

~fx | 2003-10-26 15:30

o ja pierdole...... juz 2-0..... dla HEKO!! ale bieda.......

~Cyc_u | 2003-10-26 15:31

kurwa mac przegrywa ??? Moze to pomyłka jednak??

~Ja pierdole | 2003-10-26 16:11

Jaki jest wkońcu wynik meczu!!!!!11

~kibic | 2003-10-26 16:18

0-2

~KIBIC | 2003-10-26 16:23

sory
2-0
dla HEKO

~Zioemekdwqdw | 2003-10-26 16:35

Ja nie moge takiej gry to niewidziałem dawno pierdolone grajki jak nieumia grać to niech w bierki elektryczne pod wodą się zapiszą bo takiej gry się nie spodziewałem po naszych kopaczach ciekawe jak nastepny mecz ile przegramy peanie z 10-0 dla Wisły

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - ???

Stal Stalowa Wola             ???
0000-00-00, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Korona Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Korona Rzeszów             Stal Stalowa Wola

0 : 6

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 34 22-6-6 72
2 ŁKS Łagów 34 20-6-8 66
3 Chełmianka Chełm 34 20-6-8 66
4 Avia Świdnik 34 20-5-9 65
5 Podhale Nowy Targ 34 17-8-9 59
6 Cracovia II 34 17-7-10 58
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 KSZO Ostrowiec Św 34 14-9-11 51
9 Unia Tarnów 34 12-12-10 48
10 Wisłoka Dębica 34 12-12-10 48
11 Orlęta Radzyń Podlaski 34 12-10-12 46
12 Czarni Połaniec 34 11-8-15 41
13 Sokół Sieniawa 34 11-8-15 41
14 Podlasie Biała Podlaska 34 9-12-13 39
15 Wisła Sandomierz 34 8-6-20 30
16 Korona Rzeszów 34 7-8-19 29
17 Tomasovia 34 5-6-23 21
18 Wólczanka W. Pełkińska 34 4-5-25 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
Podhale Nowy Targ 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
0000-00-00 STAL - ???
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3353) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1367) » Filip kacper k. (1284)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (651)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Heko Czermno - STAL (2:1)
2006-06-18
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 29 247 razy
STAL - Podbeskidzie BB (0:3)
2007-08-04
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 2 837 razy
ROW 1964 Rybnik - STAL (3:0)
2016-04-30
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 7 356 razy
Concordia Elbląg - STAL (0:2)
2014-05-21
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 25 294 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.01537