Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wietecha odejdzie do Odry?

Wietecha odejdzie do Odry?

Wszystko wskazuje na to, że Władysław Łach, trener pierwszoligowych piłkarzy Stali Stalowa Wola, zostanie z zespołem na kolejny sezon. Za to kilku zawodników „Stalówki” znalazło się na celowniku innych drużyn.

- Trener Łach uznał, że ma jeszcze ważną umowę ze Stalą do 30 czerwca i na razie chce w jej ramach wypełniać swoje obowiązki - mówi Jerzy Lompe, członek zarządu Stali. - W rozmowach z nami sugeruje jednak, że zostanie na kolejny sezon. Chce najpierw jednak przedstawić zarządowi swoją filozofię prowadzenia drużyny w nowej pierwszej lidze, od niego zależeć będą też sprawy kadrowe.

Na razie wiadomo, że w stalowowolskim zespole nie będą grać już dłużej trzej obcokrajowcy. Gergely Checzy i Aldin Hadzić zadeklarowali, że odchodzą ze Stali, a z Abela Salamiego klub zrezygnował ze względu na jego „kontuzjogenność”. Inne zespoły interesują się między innymi Przemysławem Pałkusem i Krzysztofem Trelą, nie wiadomo, czy zostanie w Stali Kamil Gęśla. A podpora drużyny, bramkarz Tomasz Wietecha, może odejść do pierwszoligowej Odry Wodzisław, której trener, Janusz Białek, szuka dobrego golkipera do swojej drużyny.

Komentarze (45)

~.,. | 2008-06-5 11:48

jak odejdzie to pograne w 1 lidze....

~aaa | 2008-06-5 11:56

niech znajdą dobrego sponsora to napewno Wietecha zostanie

~Sebka | 2008-06-5 12:05

Tomek kocha ten klub i na pewno nie odejdzie !!
Jesteśmy z Tobą !!

~tom/zks | 2008-06-5 12:15

co prawda wielka starata byloby odejscie Tomka do odry ale z drugiej strony jesli mialby bronic w ekstraklasie - nalezy mu sie to jak najbardziej !!! - on i tak bardzo duzo stalowce juz pomogl - w chwilach radosci ale i upadku zawsze byl ze Stalowka !!

~Radek | 2008-06-5 12:22

ja tak po cichu myśle że Tomek zostanie jednak w Stalówce mimo że perspektywa ekstraklasy napewno jest kusząca

~Radek | 2008-06-5 12:27

I tak dla organizatorów:
coraz większe zainteresowanie mają wyjazdy tak myśle, dobrze by było gdyby były organizowane też na Raków Cz-we a nie tylko samochodami wiadomo że każdy nie ma nie może itd. Tak na przyszły sezon też: Trzeba byłoby organizować wyjazdy troche wcześniej znać liste i takie tam żeby wszystko było zapięte a nie że zbiorka o 6:00 a wyjazd o 8. takie są moje sugestie tylko bo gdybyśmy do gdańska wcześniej wyjechali to może byśmy nawet obejżeli troche meczu a tak to tylko pod wawe i spowrotem:(

~ehh | 2008-06-5 12:36

Tylko nie Tomek :/ Takiego człowieka przywiązanego do klubu nie było u Nas od dawna.

Choć sam muszę przyznać, że zasługuje na awans sportowy, jak odejdzie do lepszego klubu nikt nie będzie miał pretensji chociaż będzie szkoda :(

~Stalowiec | 2008-06-5 12:43

Kiełbase salamską wyjebać trele też oszołomy !!!!
JEden na kase naciąga a drugi nie ma siły grać ani nie oriętuje sie na boisku, a co do Tomka to to zawsze jest zainteresowanie ale nigdzie nie idzie i mysle ze to stal jest na zawsze wjego sercu, za to przydali sie by napastnicy Władek zostaje i będzie dobra brużyna i niech nie i myśle że nadejdą lepsze
czasy i kochana STAL powróci do ekstraklasy bo ile w końcu można grać o utrzymanie co kibice??

~jw27 | 2008-06-5 13:03

Tomek jak juz zmienia ukochaną STALówke to coś z górnej półki, ale nie ODRA! Az tyle to kasy tam chyba nie mają?! I tak Twój Ojciec jest z Ciebie dumny. NA ZAWSZE STAL!

~ono | 2008-06-5 13:19

Lebioda na oferte z ŁKS ŁÓDŹ oraz Lechii GDAŃSK

~kamil | 2008-06-5 13:20

a Gąsle chca do piasta

~ja2 | 2008-06-5 13:23

Tomek zostan !

~stal | 2008-06-5 13:42

ehhh no i bedzie problem z pozycja na bramce :((

~ole | 2008-06-5 14:20

no i niech Tomek odejdzie. Zasłużył na to żeby sprawdzić sie w ekstraklasie. Na u nas zawsze zostanie Wierzgacz, więc jest godny następac.

~Autor | 2008-06-5 14:29

Salami odszedl - ufff, Trela - chlopak potrafi dobrze dograc pilke w pole karne ale nie ma checi ani nawyku dawania z siebie wszystkiego podczas meczu - musi sam sobie odpowiedziec czy zalezy mu na STALI i na kibicach? Jezeli nie to lepiej bedzie jak na jego miejsce przyjdzie ktos inny (ambitniejszy zawodnik tzw gryziacy trawe;) )

~zielak69 | 2008-06-5 14:29

Tomek Wietecha jak najbardziej zasługuje na to aby w końcu zagrać w Orange Ekstraklasie. Bardzo uważnie śledzę tą właśnie pozycję w najwyższej klasie rozgrywkowej i jestem przekonany, że jego miejsce jest właśnie tam (jeżeli chodzi o umiejętności).
Jestem także przekonany, że Stanisław Wierzgacz napewno sprosta grze w nowej I lidze. Swoimi umiejętnościami nie ustępuje Tomkowi, brak mu tylko doświadczenia.

~Cfaniak | 2008-06-5 15:02

Niech jedzie tylko niech zabierze ze soba szal Stalówki to mu przyniesie szczeście ;)

~... | 2008-06-5 16:47

ludzie nie panikujcie
Wietecha odchodzi w kazdym oknie transferowym i jeszcze nie odszedl wiec dajcie sobie spokoj z takimi komentami

~xoxox | 2008-06-5 17:09

Tomek nie odejdzie! info 100%

~123 | 2008-06-5 19:13

wreście coś rusza....w zarządzie...i klubie

od nowego sezon dwie sekcje piłka nożna i koszykówka

od nowego sezonu sponsorem Stalówki (piłka nożna) będzie ----""Browar Janów Lubelski"---

~zks | 2008-06-5 19:18

skad te info ??

~Stachu | 2008-06-5 19:39

To, że Browar ma być sponsorem naszej kopanej, to przeczytałem w Echu Dnia

~gul | 2008-06-5 19:42

najważniejsze w tym wszystkim jest to że ma nas na pewno sponsorować OSM.

~123 | 2008-06-5 19:46

bravo..........

im więcej firm tym więcej kasy im więcej kasy to wiadomo,,,,,,można myslec o czymś wiecej niż tylko walka o utrzymanie...a co za tym idzie wygrane mecze...większa frekwencja na stadionie....wzrost popularności piłki w stalówce i ...przyciągniecie nowych sponsorów...i koło zatacza krąg...

~hehhe | 2008-06-5 20:05

Śmiać mi się chce...dopóki nie usłyszę oficjalnego info o sponsorze to nie uwierze.

Ciekawe jakie firmy jeszcze wymienicie ?? :D
OSM i Złomrex już się przejadło...od kilku lat to samo.

~xD | 2008-06-5 20:10

a OSM to co? Osiedlowa Spoldzielnia Mleczarska? xD

~klops | 2008-06-5 20:13

slyszałem że ma nas sponsorowac SDNW. to by dopiero było.

~Stachu | 2008-06-5 20:29

Sorki nie w Echu tylko w dzisiejszej Sztafecie
tu cytat z wypowiedzi Marka Jareckiego "... Pierwszym krokiem było powołanie zarządu sekcji piłki nożnej. Na jej czele stanął Jerzy Lompe - jako prezes społeczny - ponadto w skład zarządu weszli: prezes Wodeksu Bronisław Żak, pan Tadeusz Kwieciński, który nadal będzie sponsorem zespołu oraz dwóch przedstawicieli BROWARU JANÓW LUBELSKI, który od nowego sezonu BĘDZIE WSPIERAĆ FINANSOWO naszą drużynę...".

~gul | 2008-06-5 20:39

to SDNW to na pewno ; -Srali Dalej Niż Widzieli-

~CZARNY | 2008-06-5 22:22

mam do sprzedania bilet na mecz POLSKA -AUSTRIA.ZA 1100

~Znawca | 2008-06-5 22:33

Tomek Wietecha zostaje.
Najbardziej niepewna sytuacja jest z Kubą Ławeckim i Gęślą, który cały czas był na wypożyczeniu z SMS Łódź i teraz będzie trzeba go wykupić i raczej do tego nie dojdzie bo SMS rząda zbyt dużo.
Salami chce grać dalej u nas :D hehe

Odchodzą: Hadzic i Gheczy na 100%

Powrócił temat "Prezesa" (Nakoulmy).

W tym okienku transferowym klub skupi się na zawodnikach z Afryki i szykowany jest jeden znaczący transfer (mam nadzieję, że napastnik :D)

~edek | 2008-06-5 23:44

Tomkowi awans sie nalezy, a najlepiej ze swoja ukochana druzyna...STALOWKA.

~vin | 2008-06-6 00:58

JANÓW LUBELSKI BARDZIEJ STALOWY
LECZ NIEZMOTORYZOWANY
POZDRO OD STALÓWKI
PO DZIĘKUJE

~vin | 2008-06-6 01:06

Tomek gdziekolwiek odejdziesz Twoje serce będzie biło dla Stalówki jestes#1

~vin | 2008-06-6 01:09

gdzie jest ATS Stalschmidt??jesteśc ie nam coś dłużni

~fan | 2008-06-6 08:17

ludzie nie wymyslajcie kto odejdzie, bo zdziwicie sie zobaczycie!

~hugo | 2008-06-6 10:46

MANAGER PANUCCIEGO I SALAMIEGO (TEN SAM CO NAKULMY) CHCE BY NAKULMA WROCIL DO STALOWKI I OFERUJE JESZCZE OBRONCE FELIPE Z ODRY(WROCIL DO LUBINA) ORAZ NAPASTNIKA(KALU)!!!! PEWNE!!!!

~stalowiec | 2008-06-6 10:55

moze ktoś poda łaskawie linki z kąd to wiecie??
prosze !?

~Ptak | 2008-06-6 11:31

Drugą Pogoń chcą zrobić w Stalowej Woli...nie ma takiej opcji!!!

~Ptak | 2008-06-6 11:36

~Lolek | 2008-06-6 11:36

Nie jestem rasista ale Stalowka powinna postawic na wychowankow i bialych ludzi Stalowka to POLSKA druzyna

~LOELK | 2008-06-6 12:18

BUHAHAH LOLEK - STALOWK APOWINNA POSTAWIC NA NORMALNYCH KIBICOW :p I DOBRYCH PIKARZY NA ZOLTYCH I CZERWONYCH:p

~H8G | 2008-06-6 14:21

H8G Stalówka & Raków!

~usa | 2008-06-6 15:30

Tomek dla Stalowki to jak Raul dla Realu

~Damian22STW | 2008-06-6 23:08

z całym szacunkiem dla Tomka ale gdzie on w OE. Odra Wodzisław napewno go nie kupi bo tam mają kilku swoich wychowanków bramkarzy więc jest to bzdura

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola

Radomiak Radom             Stal Stalowa Wola
2019-03-23, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg

Stal Stalowa Wola             Siarka Tarnobrzeg

1 : 0

Szymon Jarosz 90     
Sędzia: Dawid Bukowczan (Żywiec)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 24 13-5-6 44
2 Widzew Łódź 23 12-8-3 44
3 GKS Bełchatów 24 11-9-4 42
4 Elana Toruń 24 10-10-4 40
5 Olimpia Grudziądz 24 12-4-8 40
6 Górnik Łęczna 24 10-8-6 38
7 Stal Stalowa Wola 24 11-4-9 37
8 Resovia Rzeszów 23 9-6-8 33
9 Skra Częstochowa 24 9-5-10 32
10 Znicz Pruszków 24 8-7-9 31
11 Pogoń Siedlce 24 8-6-10 30
12 Gryf Wejherowo 24 7-6-11 27
13 Błękitni Stargard Szcz. 24 8-3-13 27
14 Ruch Chorzów 24 6-8-10 26
15 Rozwój Katowice 24 6-7-11 25
16 ROW 1964 Rybnik 23 4-10-9 22
17 Siarka Tarnobrzeg 23 6-4-13 22
18 Olimpia Elbląg 22 5-6-11 21

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
2019-04-13 STAL - GKS Bełchat..
2019-04-20 Olimpia Grud.. - STAL
2019-04-24 STAL - Olimpia Elbl..
2019-04-28 Rozwój Kato.. - STAL
2019-05-04 STAL - Znicz Pruszk..
2019-05-11 STAL - Górnik Łę..
2019-05-18 Gryf Wejherowo - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (834)
» Fanatyk38 (653) » Kamilosss (386)
» Slim1938 (380) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Acer (322)
» Filip kacper k. (303) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Concordia Elbląg (3:0)
2013-10-26
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 12 027 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (1:1)
2015-08-16
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 42 229 razy
STAL - Lechia Gdańsk (2:1)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 75
Wyświetleń: 58 116 razy
STAL - Resovia Rzeszów (0:1)
2013-05-11
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 24 064 razy
Osób Online: 34 / Czas gen. strony: 0.04983