Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Heko - STAL 2 : 0

Heko - STAL  2 : 0
Niestety \" Stalówka\" przegrywa z drużyną Heka i tym samym spada na 8 miejsce w tabeli 3 ligii.

Komentarze (24)

~jajko | 2003-10-26 17:07

spoks...:(

~kibic | 2003-10-26 17:19

a nie mowilem ze znow w plecy, IV liga coraz blizej, jak nie w tym sezonie to w nastepnym.

~bobek | 2003-10-26 17:19

Mówiłem że "STALÓWKA" przegra 2-0!! HEKO bardzo dobrze gra.kkkuuurrrwwwaaa

~kibic2 | 2003-10-26 17:24

memory fain Heko - i wszystko jasne...

~Cyc_u | 2003-10-26 17:25

No to "swietnie" jak tak dalej pójdzie to nie 2 lecz 4 liga bedzie w Stalowej :(
Mam nadzieje że Szopa wyciagnie jakies wnioski z kolejnej przegranej i z rezerwami Wisły wygramy ...oby

~FANATYK | 2003-10-26 17:38

JAK SPADNIECIE TO BEDZIE MIALO TEZ DOBRE STRONY NP. DERBY DWÓCH STALI:)::):):)

~ | 2003-10-26 17:45

Kiedy mecz z Wisłą II ?
Pewnie wiekszość ludzi pojedzie na weekend i nie obejrzymy tego spotkania.
A zresztą jak przyjadą Brożkowie, Pater, Sarnat to mamy 0:3...

~idź w chuj | 2003-10-26 17:53

poprostu nasi piłkarze mają skancerowane nogi i nawet siłą by nikt im nie przetłumaczył żeby grali choć " ciut " lepiej

~fx | 2003-10-26 18:09

no ja piieeeeerdole..!! co sie w tej Stalówce dzieje??!!!!!??!!!!

~lucky luck | 2003-10-26 18:15

A mówilem kurwa zaorac to klepisko i rozgonic to towazystwo przeciez tam graja sami emeryci i mlode patalachy wiec o czym wy kurwa myslicie o AWANSIE!!!!!! :-))))))))

~taki kibic | 2003-10-26 18:22

przeczuwalem ze tak bedzie.niestety przegrana .az boje sie nastepnego meczu.!!!MYSLE ZE M I C H A L A K ZAGRA BO JAK NIE!!!szkoda gadac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~gripes | 2003-10-26 18:30

a wiecie chociaz w jakim składzie grała Stalowka,że piszecie o 4 lidze?bo mnie sie wydaje ze do czermna nasi piłkarze pojechali niezle osłabieni po kartkach które im dał pajac z łodzi. nie bedzie az tak zle,ale trenera to powinni poszukac lepszego...

~nnn | 2003-10-26 20:01

stalowka pojechala bez DRABIKA,KASIAKA,SLUSARCZYKA,MICHALAKA i RYBAKA. i w dupe bez podstawowych graczy,a rezerwa nie poradzila sobie w heko.mam nadzieje ze na mecz z wisla beda wszyscy zdrowi i nie mieli kartek.

~kibic | 2003-10-26 20:03

mowilem ze ten styl gry ktory powtarza pan Szopa ze walka na calym boisku to w B klasie teraz juz trudno ale w okresie zimowym potrzeba zmiane trenera. tak dalej byc nie moze.bo jeszcze troche i zawodnicy beda grali przy pustych trubunach.

~Stonoga | 2003-10-26 20:06

Tak, tak. Napewno awansujecie. Teraz sie módlcie żeby nie spaść do 4 ligi.
:(
Pozdrawiam

ave

~obiektywny | 2003-10-26 21:28

Niestety inaczej raczej byc nie moglo, Heko to silna druzyna a nasi wystapily w rezerwowym niemal skladzie,nawet o remis bylo tam ciezko.. nic z tego ze to wiocha, maja dobrych pilkarzy i kto wie czy nie powalcza nawet o 2-ga lige.

~ZKS Stal | 2003-10-26 21:43

Jak grali tam tacy mistrzowie jak Bienko, Salek i Winiarski to sie nie dziwie ze przegrali.

~Somebody | 2003-10-27 10:39

Dziwie sie co nie którym w jakie skrajności popadają ... Jakby nie było Stalówka jak na swoje realia dobrze wystartowała w lidze ( do kilku kolejek trzymała sie ścisłej czołówki ) i wielu z kibiców :) pisała że jak nie awansujemy to bedzie niezła niespodzianka itp. ( euforia jakby Stalówka wygrała Lige Mistrzów :) ) ... Teraz czytam wypowiedzi że Stal juz w tym sezonie spadnie do IV ligi , co jest jeszcze wiekszą bzdurą niż miała by awansować ... jak ktoś jest aż tak strasznie tępy niech zobaczy ile drużyn " leci " do IV ligi i ile mają punktów a ile Stal i niech sie otrząśnie :) ... Utrzymać sie napewno utrzymamy ... bedziemy taką III ligową szarzyzną przez kilka sezonów bo nic sie nie zapowiada na dobre ( każdy wie jaka jest sytuacja w kraju , bezrobocie , brak funduszy na wspieranie takich sportowych ośrodków jak Stalowa Wola z centrali ) . Dziekuje za wypowiedź i pozdrawiam wszystkich co są na złe i dobre z naszym Miastem . NARA

~bufon | 2003-10-27 10:41

czy te matoły nie moga znajsc dobrego sponsora , a niektorych darmozjadow wyjebac na pysk ich gra nie ma sensu !!!!!!!!!!!

~dream team | 2003-10-27 10:56

Sklad na Wisle: Wietecha-Oczkowski,Kasiak,Drozd,Warczachowski-Dziuba,Ozog,Szarowski,Drabik-Michalak(Pokrywka),Radawiec.

~kibic | 2003-10-27 16:21

niestety,ale z wisla nie zagra Warczachowski,bo pazuje za kartki,ale za to wraca do skladu Drabik!!!

~bol | 2003-10-29 09:41

Wy to jestescie chyba pojebani!!!Popatrzcie na sklad stali,jak nie dziadkowie to pilkarze ktorzy zatrzymali sie na [poziomie 4lub 5 ligi.Ludzie dla Stalowki to tylko 3 liga.Tylko zastanawiam sie ile czasu bedzie sponsor utrzymywal tych nierobow.Panie Kwiecinski niech sie pan dobrze zastanowi czy warto wyrzucas pieniadze w bloto.

~Zenon | 2003-10-29 11:30

Heko to szmaty

~Zenon | 2003-10-29 11:32

Jajko powieś się za jajka!!!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - ???

Stal Stalowa Wola             ???
0000-00-00, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Korona Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Korona Rzeszów             Stal Stalowa Wola

0 : 6

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 34 22-6-6 72
2 ŁKS Łagów 34 20-6-8 66
3 Chełmianka Chełm 34 20-6-8 66
4 Avia Świdnik 34 20-5-9 65
5 Podhale Nowy Targ 34 17-8-9 59
6 Cracovia II 34 17-7-10 58
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 KSZO Ostrowiec Św 34 14-9-11 51
9 Unia Tarnów 34 12-12-10 48
10 Wisłoka Dębica 34 12-12-10 48
11 Orlęta Radzyń Podlaski 34 12-10-12 46
12 Czarni Połaniec 34 11-8-15 41
13 Sokół Sieniawa 34 11-8-15 41
14 Podlasie Biała Podlaska 34 9-12-13 39
15 Wisła Sandomierz 34 8-6-20 30
16 Korona Rzeszów 34 7-8-19 29
17 Tomasovia 34 5-6-23 21
18 Wólczanka W. Pełkińska 34 4-5-25 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
Podhale Nowy Targ 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
0000-00-00 STAL - ???
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3353) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1368) » Filip kacper k. (1284)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (651)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Ceramika Opoczno - STAL (:)
1998-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 724 razy
STAL - Korona Kielce (1:3)
2003-10-18
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 81 069 razy
Sandecja Nowy Sącz - STAL (2:1)
2003-11-08
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 9 354 razy
STAL - Śląsk Wrocław (2:0)
2003-05-03
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 33 491 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.01864