Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Heko - STAL 2 : 0

Heko - STAL  2 : 0
Niestety \" Stalówka\" przegrywa z drużyną Heka i tym samym spada na 8 miejsce w tabeli 3 ligii.

Komentarze (24)

~jajko | 2003-10-26 17:07

spoks...:(

~kibic | 2003-10-26 17:19

a nie mowilem ze znow w plecy, IV liga coraz blizej, jak nie w tym sezonie to w nastepnym.

~bobek | 2003-10-26 17:19

Mówiłem że "STALÓWKA" przegra 2-0!! HEKO bardzo dobrze gra.kkkuuurrrwwwaaa

~kibic2 | 2003-10-26 17:24

memory fain Heko - i wszystko jasne...

~Cyc_u | 2003-10-26 17:25

No to "swietnie" jak tak dalej pójdzie to nie 2 lecz 4 liga bedzie w Stalowej :(
Mam nadzieje że Szopa wyciagnie jakies wnioski z kolejnej przegranej i z rezerwami Wisły wygramy ...oby

~FANATYK | 2003-10-26 17:38

JAK SPADNIECIE TO BEDZIE MIALO TEZ DOBRE STRONY NP. DERBY DWÓCH STALI:)::):):)

~ | 2003-10-26 17:45

Kiedy mecz z Wisłą II ?
Pewnie wiekszość ludzi pojedzie na weekend i nie obejrzymy tego spotkania.
A zresztą jak przyjadą Brożkowie, Pater, Sarnat to mamy 0:3...

~idź w chuj | 2003-10-26 17:53

poprostu nasi piłkarze mają skancerowane nogi i nawet siłą by nikt im nie przetłumaczył żeby grali choć " ciut " lepiej

~fx | 2003-10-26 18:09

no ja piieeeeerdole..!! co sie w tej Stalówce dzieje??!!!!!??!!!!

~lucky luck | 2003-10-26 18:15

A mówilem kurwa zaorac to klepisko i rozgonic to towazystwo przeciez tam graja sami emeryci i mlode patalachy wiec o czym wy kurwa myslicie o AWANSIE!!!!!! :-))))))))

~taki kibic | 2003-10-26 18:22

przeczuwalem ze tak bedzie.niestety przegrana .az boje sie nastepnego meczu.!!!MYSLE ZE M I C H A L A K ZAGRA BO JAK NIE!!!szkoda gadac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~gripes | 2003-10-26 18:30

a wiecie chociaz w jakim składzie grała Stalowka,że piszecie o 4 lidze?bo mnie sie wydaje ze do czermna nasi piłkarze pojechali niezle osłabieni po kartkach które im dał pajac z łodzi. nie bedzie az tak zle,ale trenera to powinni poszukac lepszego...

~nnn | 2003-10-26 20:01

stalowka pojechala bez DRABIKA,KASIAKA,SLUSARCZYKA,MICHALAKA i RYBAKA. i w dupe bez podstawowych graczy,a rezerwa nie poradzila sobie w heko.mam nadzieje ze na mecz z wisla beda wszyscy zdrowi i nie mieli kartek.

~kibic | 2003-10-26 20:03

mowilem ze ten styl gry ktory powtarza pan Szopa ze walka na calym boisku to w B klasie teraz juz trudno ale w okresie zimowym potrzeba zmiane trenera. tak dalej byc nie moze.bo jeszcze troche i zawodnicy beda grali przy pustych trubunach.

~Stonoga | 2003-10-26 20:06

Tak, tak. Napewno awansujecie. Teraz sie módlcie żeby nie spaść do 4 ligi.
:(
Pozdrawiam

ave

~obiektywny | 2003-10-26 21:28

Niestety inaczej raczej byc nie moglo, Heko to silna druzyna a nasi wystapily w rezerwowym niemal skladzie,nawet o remis bylo tam ciezko.. nic z tego ze to wiocha, maja dobrych pilkarzy i kto wie czy nie powalcza nawet o 2-ga lige.

~ZKS Stal | 2003-10-26 21:43

Jak grali tam tacy mistrzowie jak Bienko, Salek i Winiarski to sie nie dziwie ze przegrali.

~Somebody | 2003-10-27 10:39

Dziwie sie co nie którym w jakie skrajności popadają ... Jakby nie było Stalówka jak na swoje realia dobrze wystartowała w lidze ( do kilku kolejek trzymała sie ścisłej czołówki ) i wielu z kibiców :) pisała że jak nie awansujemy to bedzie niezła niespodzianka itp. ( euforia jakby Stalówka wygrała Lige Mistrzów :) ) ... Teraz czytam wypowiedzi że Stal juz w tym sezonie spadnie do IV ligi , co jest jeszcze wiekszą bzdurą niż miała by awansować ... jak ktoś jest aż tak strasznie tępy niech zobaczy ile drużyn " leci " do IV ligi i ile mają punktów a ile Stal i niech sie otrząśnie :) ... Utrzymać sie napewno utrzymamy ... bedziemy taką III ligową szarzyzną przez kilka sezonów bo nic sie nie zapowiada na dobre ( każdy wie jaka jest sytuacja w kraju , bezrobocie , brak funduszy na wspieranie takich sportowych ośrodków jak Stalowa Wola z centrali ) . Dziekuje za wypowiedź i pozdrawiam wszystkich co są na złe i dobre z naszym Miastem . NARA

~bufon | 2003-10-27 10:41

czy te matoły nie moga znajsc dobrego sponsora , a niektorych darmozjadow wyjebac na pysk ich gra nie ma sensu !!!!!!!!!!!

~dream team | 2003-10-27 10:56

Sklad na Wisle: Wietecha-Oczkowski,Kasiak,Drozd,Warczachowski-Dziuba,Ozog,Szarowski,Drabik-Michalak(Pokrywka),Radawiec.

~kibic | 2003-10-27 16:21

niestety,ale z wisla nie zagra Warczachowski,bo pazuje za kartki,ale za to wraca do skladu Drabik!!!

~bol | 2003-10-29 09:41

Wy to jestescie chyba pojebani!!!Popatrzcie na sklad stali,jak nie dziadkowie to pilkarze ktorzy zatrzymali sie na [poziomie 4lub 5 ligi.Ludzie dla Stalowki to tylko 3 liga.Tylko zastanawiam sie ile czasu bedzie sponsor utrzymywal tych nierobow.Panie Kwiecinski niech sie pan dobrze zastanowi czy warto wyrzucas pieniadze w bloto.

~Zenon | 2003-10-29 11:30

Heko to szmaty

~Zenon | 2003-10-29 11:32

Jajko powieś się za jajka!!!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Podlasie Biała Podlaska

Stal Stalowa Wola             Podlasie Biała Podlaska
2020-09-23, godz. 19:38
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lewart Lubartów

Stal Stalowa Wola             Lewart Lubartów

0 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 11 10-0-1 30
2 Avia Świdnik 10 7-0-3 21
3 Sokół Sieniawa 10 5-5-0 20
4 Wisła Sandomierz 10 5-4-1 19
5 ŁKS Łagów 10 5-4-1 19
6 Siarka Tarnobrzeg 10 4-3-3 15
7 Wólczanka W. Pełkińska 9 4-2-3 14
8 Podhale Nowy Targ 7 4-2-1 14
9 Wisłoka Dębica 10 4-1-5 13
10 Korona II Kielce 10 4-0-6 12
11 Chełmianka Chełm 10 3-3-4 12
12 Stal Stalowa Wola 7 3-2-2 11
13 Lewart Lubartów 11 2-5-4 11
14 Stal Kraśnik 11 3-2-6 11
15 Orlęta Radzyń Podlaski 9 3-2-4 11
16 Podlasie Biała Podlaska 8 3-1-4 10
17 KSZO Ostrowiec Św 9 3-0-6 9
18 Cracovia II 10 2-2-6 8
19 KS Wiązownica 10 2-2-6 8
20 Jutrzenka Giebułtów 6 2-0-4 6
21 Hetman Zamość 10 0-2-8 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 0
Wisłoka Dębica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-09-23 STAL - Podlasie Biała P..
2020-08-15 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2020-08-00 Jutrzenka Giebuł.. - STAL
2020-09-26 Siarka Tarnobrzeg - STAL
2020-10-03 STAL - Wisła Sandomierz
2020-10-10 KS Wiązownica - STAL
2020-10-17 STAL - Stal Kraśnik
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1814) » Edek38 (1259)
» 1938fc (1110) » Vielitz44 (1087)
» Filip kacper k. (950) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (741) » Kamil (604)
» Kamilosss (530) » Acer (477)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Pogoń Leżajsk (2:0)
2006-05-20
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 12 908 razy
Pogoń Staszów - STAL (0:1)
2004-04-14
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 10 535 razy
Polonia Warszawa - STAL (3:0)
2007-03-25
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 33 990 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (2:0)
2003-08-23
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 62 732 razy
Osób Online: 26 / Czas gen. strony: 0.0265