Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Lipecki odejdzie ze "Stalówki"?

Lipecki odejdzie ze

Prezes piłkarskiej sekcji w Stali Stalowa Wola Jerzy Lompe twardo stawia sprawę mojej dalszej gry w pierwszoligowej "Stalówce”. Jeżeli więc taka jest wola działaczy, to odejdę - mówi Krzysztof Lipecki, piłkarz, który jest "na wylocie” z naszego zespołu.

Lipecki w przerwie zimowej przyszedł do Stali z trzecioligowego Górnika Wieliczka, po raz pierwszy w karierze miał dzięki temu szansę zagrać na zapleczu ekstraklasy. W Stalowej Woli 27-letni pomocnik chciałby zostać na kolejny sezon, ale postawił w klubie wysokie wymagania finansowe, na które nie ma zgody prezesa Lompe.



 

- Według mnie moje warunki finansowe nie są aż tak wygórowane - mówi piłkarz. - Jestem nadal otwarty na rozmowy w tej sprawie. Żal byłoby mi odchodzić ze Stali. Ale mam też propozycję z innego pierwszoligowego klubu. Jeżeli będę miał szansę lepiej w nim zarabiać, to normalne będzie, że skorzystam z takiej propozycji. Stawię się jednak na treningu w Stalowej Woli, gdy "Stalówka” wznowi zajęcia 23 czerwca.

"Stalowcy” są obecnie na urlopach, tymczasem przybywa im rywali. Do nowej pierwszej ligi awans wywalczyły z trzeciej ligi zespoły Dolcana Ząbki, Floty Świnoujście, GKS Gorzów Wielkopolski i Górnika Łęczna.

Komentarze (38)

~ekhm | 2008-06-17 12:05

Niech kurwa wiecej na echu dnia iw tym podobnych dupnych gazetach pisza takie same info ;/ dajcie spokoj co to Ronaldo odchodzi z tej stalowej ze wszyscy po 100razy msuza o nim pisac ;/

~Maro | 2008-06-17 12:20

W sumie Lipecki mógłby się przydać, ale trudno...

~apache | 2008-06-17 13:10

a ja tam wierzę w naszego Władzia i wiem że nawet jaby miał ściągnąć zawodników z niższych lig to i tak wzmocni nasz skład. Wiadomo że nie ściągniemy do nas graczy z ekstraklasy ale jeżeli trener zna się na tym co robi to wszędzie potrafi znaleźć talenty. I tą ścieżką powinniśmy iść, chcesz za dużo a zdaniem trenera nie zasługujesz to do widzenia. Także czakam cierpliwie do meczu z Karpatami a później byle do inauguracji ligi. Pozdrowienia.

~123 | 2008-06-17 13:16

TROCHę Z INNEJ BECZKI....

19 LIPCA OBCHODY 70 LECIA KLUBU MECZY Z KARPATAMI ORAZ TURNIEJ KIBICóW

STALóWKA
RESOVIA
RAKóW

MAM POMYSł CO DO ZAPROSZENIA KIBICóW NASZYCH FANKLUBóW NAPEWNO BYłA BY TO DLA NICH OGROMNA FRAJDA ORAZ NAPEWNO PODZIęKOWANIE ZA POMOC W MIJAJąCYM SEZONIE..JAK WIADOMO WSPIERALI NAS LICZNIE PRAWIE NA KAżDYM MECZU ORAZ NA WYJAZDACH

NIE WIEM W CHWILI OBECNEJ KTO ZAJMUJE SIę Tą SPRAWą OD STRONY KIBICóW STALóWKI ALE NAPENO TEN POMYSł JEST GODNY ZREALIZOWANIA...POZD RAWIAM..

~aaa | 2008-06-17 13:25

jak na razie slychac o tym kto odchodzi a co ze wzmocnieniami ??

~JERY | 2008-06-17 13:43

nie ma się co oszukiwać nie jesteśmy piłkarskim eldorado nasze możliwości są skromne i co najwyżej piłkarze chcący się pokazać i wybić mogą tu przyjść na sezon bo nasi działacze mają w kompie tylko umowy na pół roku a potem kombinują co dalej!!!!

~... | 2008-06-17 13:54

Juz czas cos robic w kierunku 70-lecia w lipcu.Czas pierdolnie jak chuj.!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!
Ale po co w Stalowej sie robi wszystko w ostatnim czasie i zeby tylko bylo ;)

~Brać.! | 2008-06-17 14:23

16 czerwca 2008, 17:06:52 - jabool
Krzysztof Strugarek rozwiązał kontrakt z Wisłą Płock

Krzysztof Strugarek odchodzi z Wisły Płock. Umowa zawodnika została rozwiązana na zasadzie porozumienia stron.

Strugarek trafił do Płocka rok temu po mistrzostwach świata do lat 20. W Wiśle nie mógł odnaleźć dobrej formy i większość czasu spędził na ławce rezerwowych. Dzisiejsza decyzja oznacza, że młody obrońca może odejść do innego klubu bez sumy odstępnego.

~starszy83 | 2008-06-17 14:25

MYśLE ZE Z TYM TURNIEJEM KIBICOW I FC NASZYM DOBRA SPRAWA POWAZNIE :)

~Stefan | 2008-06-17 15:04

Brać.! Co?????? Strugarka brać????? Chłopie Ty go widziałeś, czy tylko wnioskujesz, że on potrafi grać, bo był w Płocku???? On się potyka o własne nogi i kopie się po czole!!!!
hihihihih, a może Ty po prostu Strugarek jesteś?

~stal | 2008-06-17 15:40

jak moze byc w OE 15 druzyn a w 1 lidze 19 ? tak to przynajmniej wyglada na 90minut...

~majkel | 2008-06-17 17:02

Tak jest zrycie przez tą pierdoloną korupcje. Już się we łbie kręci to Ci z PZPN-u wymyślą. To jest kurwa większa karuzela jak w wesołym miasteczku!

~hehe | 2008-06-17 17:53

Fajnie jak by Stalówka grała w pasiakach :) zielono-czarnych oczywiście...są teraz w ofercie regio

~biała mewa | 2008-06-17 17:57

może w ramach pojednania zaprosicie nas i Siarkę?

~Balder14 | 2008-06-17 18:06

My mamy dziewczyny i nie trzeba nam nikogo wiecej do robienia lasek

~PZPN | 2008-06-17 18:57

~iii | 2008-06-17 19:30

Kiedy mamy pierwszy mecz???

~Mariusz | 2008-06-17 19:49

Pierwszy mecz 26 lipca przeciwnik jescze nieznany tak samo jak i cały terminarz.

~RAKÓW | 2008-06-17 21:22

Witam mam takie pytanko w sobote u nas było pare osób ze Stalowej na meczu w Nowej Soli , chodzi mi o czapeczki z daszkiem czelono-czarne nike... gdzie coś takiego można kupić ? i drugie pytanko czy kurtki "Południowa Dama 1938 " są dla wybranych czy też można sobie strzelić taką ...proszę o odpowiedz ... pozdro z Czestochowy

~do RAKOW | 2008-06-17 21:27

Czapke mozna kupic w wiekszosci sklepow firmowych NIKE, kurtki tylko dla elity

~karaluch | 2008-06-17 21:49

dajcie adres stronki firmy REGIO

~sf | 2008-06-17 22:48

google.pl wpisujesz regio klilkasz i masz. trudne?

~re | 2008-06-17 23:29

REGIO.pl

~fdsg | 2008-06-17 23:47

Dwa zegary????? Jakoś nie wierzę...» LINK

~loki | 2008-06-18 15:27

Do gry w stalowowolskim klubie namówili Macieja Klimę (26 lat, 205 cm), który w ostatniej chwili zrezygnował z podpisania nowego kontraktu z Sokołem Łańcut (spędził tu 3 lata). Oznacza to, że Stal nie będzie kontynuować rozmów z Tomaszem Briegmannem (ostatnio Zastal).

– Zamykamy skład – mówi Leszek Kaczmarski, coach Stali. – Pozyskaliśmy otrzaskanych graczy, bo mamy walczyć o wysokie cele. Jeśli chodzi o Maćka, ma ogólnie wzmocnić deskę. Ja nie szufladkuję graczy.

Stal zmontowała niezłą paczkę: wcześniej sprowadziła Adriana Czerwonkę (Górnik Wałbrzych), Piotra Ucinka, Karola Szpyrkę (obaj Resovia), Michała Wołoszyna (Wózki Pruszków). Jako ostatni umowę przedłużył Adam Lisewski. Z ekipy odeszli: Roman Prawica (koniec kariery), Michał Nikiel (Rosasport Radom) i Jacek Jarecki (Sportino Inowrocław).

~sss | 2008-06-18 15:33

~hwdp | 2008-06-18 16:13

» LINK

STOP POLICYJNYM PROWOKACJOM!

~aviva | 2008-06-18 19:09

Siarka w przyszłym sezonie będzie występować w nowej 4 lidze(stara 5 liga) gratulujemy!!

~misiek | 2008-06-18 19:15

Będą grali z Sokołem Nisko. Więc szykować się

~Stal | 2008-06-18 19:16

A co nas obchodzi jakaś wielowieś. Zajmij się czymś pożytecznym a nie tymi parchami.

~hehe | 2008-06-18 19:36

Siarka nie będzie grać z Niskiem, ponieważ............ ....Sokół będzie grał w nowej III, czyli ligę wyżej :D heheheheheheehhehehe h

~ja2 | 2008-06-18 23:00

kiedy sie jakies sparingi zaczynaja?

~fuzja | 2008-06-18 23:22

Sport > Będzie fuzja Stali Stalowej Wola i Retmana Ulanów

Stal Stalowa Wola rozpoczęła zaawansowane rozmowy z Retmanem Ulanów. Ich finałem ma być utworzenie piłkarskiego zespołu rezerw „Stalówki̶ 1; w oparciu o ulanowski klub. - Jeśli nasze rozmowy zakończą się powodzeniem, a wszystko na to wskazuje, wystąpimy ze stosownym wnioskiem do Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej - mówi prezes podokręgu w Stalowej Woli Jerzy Lompe.

~autor | 2008-06-19 00:52

Afrykański piłkarz Prejuce Nakoulma dotarł na trening Górnika Zabrze.

Piłkarze z Zabrza wczoraj rano przechodzili testy szybkości i skoczności. Po południu zespół trenował na boisku. Po okresie wypożyczeniu do Kmity Zabierzów do Górnika dołączył bramkarz Tomasz Laskowski. Z jednodniowym opóźnieniem do klubu dotarł Tadas Papečkys. Obrońca dość długo wojażował z reprezentacją swojego kraju.

W testach nie uczestniczył przechodzący rehabilitację po zabiegu Marius Kižys. Kilka tygodni temu Litwin miał poważny zabieg kolana i wczoraj tylko truchtał na jednym z boisk treningowych.

Wciąż nie ma w Zabrzu zawodników z Brazylii i Serba, którzy byli awizowani już kilkanaście dni wcześniej. - Dwaj Brazylijczycy mają przylecieć w czwartek. Co do przyjazdu Serba, jeszcze się zastanawiamy - wyjaśnia Krzysztof Hetmański, dyrektor sportowy Górnika.

Pojawił się natomiast napastnik z Burkina Faso Prejuce Nakoulma. 21-letni wychowanek stołecznego klubu CF Ouagadougou ostatnio grał w Hetmanie Zamość, gdzie w 14 meczach wiosennej rundy strzelił siedem goli. Pobyt w Polsce zaczynał od występów w Lubyczy Królewskiej, wiosce przy granicy z Ukrainą. Potem był zawodnikiem zamojskiego Hetmana z półroczną przerwą na grę w Stali Stalowa Wola. Co ciekawe, w Hetmanie szkoleniowcem czarnoskórego piłkarza był Przemysław Cecherz, były trener Górnika. Pierwsze treningi Nakoulma będzie odbywał z zespołem Młodej Ekstraklasy.

I CO TAK NARZEKALISCIE NA NAKULME A CHLOPASZEK W GORNIKU BEDZIE KOPAL! GOSC JEST 100X LEPSZY OD GESLI CZY PALKUSA!

~suawek | 2008-06-19 00:54

W ramach uzupelnienia:
100 razy lepszy od Gesli i Palkusa RAZEM WZIETYCH.
Mimo wszystko wierze ze jednak trafi "nazad" do Stalowki :)

~do do rakow | 2008-06-19 01:56

Jaka kurwa elita baranie myslisz ze sport skład to jest grupa ktorej trzeba bic pokłony i tylko oni maja dostep do zamwianych super kurtek?? Ogarnij sie !

~dododo rakow | 2008-06-21 15:22

morda prostytutko niemasz pojecia to morda i siedz cicho psiocho ty bys napewno takiej kurtki dostal

~next | 2008-06-23 01:21

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo             Stal Stalowa Wola
2019-05-19, godz. 13:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Ruch Chorzów 0 km 0
Olimpia Grudziądz 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (840)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (387)
» Slim1938 (383) » Koko (369)
» Acer (337) » Stalowiak1938 (330)
» Filip kacper k. (309) » Jaszczur (302)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - ŁKS Łódź (2:0)
2002-08-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 826 razy
STAL - Cracovia Kraków (1:0)
2013-07-24
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 6 211 razy
Wisła Puławy - STAL (2:0)
2014-03-15
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 8 208 razy
Resovia Rzeszów - STAL (0:1)
2003-10-04
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 13 892 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.03383