Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stalowcy wracają!

Stalowcy wracają!

W zespole szykują się duże zmiany, a kolejny zawodnik, Jakub Ławecki, znalazł się na celowniku innego zespołu.
Sytuacja kadrowa w zespole jest niepewna, bo część piłkarzy do tej pory nie wie, jaka jest ich sytuacja.

- Rozmawialiśmy zaraz po zakończeniu minionego sezonu w klubie i po kilku dniach mieliśmy otrzymać sygnał, co dalej z nami, jeśli chodzi o występy w najbliższych rozgrywkach w pierwszej lidze. Ale nie doczekaliśmy się tego do tej pory - mówi Jakub Ławecki, obrońca "Stalówki”.



 

ŁAWECKI DO ŁĘCZNEJ

Ławecki nie ukrywa, że ma propozycje z innych klubów. Poważnie zainteresowany jest nim beniaminek pierwszej ligi Górnik Łęczna.

- Mam propozycję z Łęcznej - przyznaje piłkarz. - Ale na pierwszym miejscu stawiam Stal. Gdy podczas rozmów w klubie byłem pytany o to, czy chcę nadal grać w Stalowej Woli, bez wahania odpowiedziałem, że tak. I wcale nie stawiam jakichś wygórowanych warunków finansowych. Zdaję sobie sprawę, jakie są realia w Stali.
Oprócz Ławeckiego ze Stali mogą odejść Krzysztof Trela, który trenuje z Koroną Kielce, Przemysław Pałkus, który może wyjechać na Cypr, na testach w Górniku Łęczna i Widzewie Łódź był Kamil Gęśla. Nie wiadomo też, co będzie z Tomaszem Wietechą i Januszem Iwanickim, którzy mają propozycje z innych klubów. Okazuje się jednak, że stalowowolscy działacze nie obawiają się zmian w składzie, bo na pierwsze zajęcia do Stalowej Woli mają przyjechać nowi zawodnicy.

ZOSTAJĄ I PRZYCHODZĄ

Bliski porozumienia ze Stalą jest grający ostatnio w Resovii Rzeszów wychowanek Siarki Tarnobrzeg Jarosław Piątkowski, na treningi w ciągu trzech dni mają przyjechać do Stalowej Woli także Łukasz Szczoczarz z Okocimskiego Brzesko, Wojciech Rejman i Krzysztof Szymański ze Stali Rzeszów, Waldemar Jędrusiak z Wisłoki Dębica, Tomasz Walat z Izolatora Boguchwała, Łukasz Bąk z Żurawianki Żurawica. Na zajęciach prowadzonych przez trenera Władysława Łacha ma zjawić się też ponoć napastnik, który występował w ekstraklasie. Na pozostanie w "Stalówce” zgodzili się już Krystian Lebioda i Jaromir Wieprzęć.

Sytuacja nie wygląda też najgorzej, jeżeli chodzi o rozmowy ze sponsorami zespołu.
- Rozmawiamy z kolejnymi firmami, które zainteresowane są wsparciem naszej drużyny piłkarzy - przyznaje Jerzy Lompe, prezes sekcji piłkarskiej w Stali. - Na razie nie możemy zdradzić ich nazw, bo wiąże nas umowa handlowa.

Komentarze (28)

~piotr | 2008-06-23 07:55

Jacy kurwa nasi??? gesla i streciwilk juz pokazali!!!wiecznie młodzi i zdolni!!!im sie w dupach poprzewracało!!!a własnie moze takich z wiosek graczy nam trzeba ktorzy beda walczyc zeby sie pokazac a nie jakies gwiazdorzyny z przeszłościa pierwszoligowa!!! już u nas i tacy byli!!!

~jery | 2008-06-23 08:38

Jak na razie nazwiska nie powalają, ale przecież nazwiska nie grają. Jestem pewny że W. Łach jeśli tylko zostanie skompletuje odpowiedni skład i dobierze odpowiednich ludzi.

~Maniek | 2008-06-23 09:28

Zgadzam sie z piotrem, nie jeden taki nas byl z przeszloscia pierwszoligowa i nic nie prezentowal. A chlopaki z nizszych lig sa chetni do gry i potrafia walczyc.

~Stefan | 2008-06-23 10:46

Tadziu Krawiec ponoć Łada Biłgoraj, którą trenuje Sławek Adamus.

~majkel | 2008-06-23 13:03

Ten piłkarz z przeszłością I ligową to pewnie jakiś wynalazek spod Krakowa. Zgaduje - Dubicki, ale obym sie mylił.

~hmm | 2008-06-23 14:01

Dubicki napewno nie

Z powodu powracającej kontuzji ogłosił zakończenie profesjonalnej kariery, jednak amatorsko grał jeszcze w klubach Start Mrzezino oraz Orkan Rumia.

Oby się nie okazał następnym Kęską (Klęską), który też miał przeszłość 1-ligową :D

Też mi się wydaje, że to ktoś z Krakowa....jak by nie patrzec Szczoczarz w Crac.... też się otarł o ekstraklasę...wchodz ił na końcówki :D

~Rozsadny | 2008-06-23 14:03

Osoby które pojawią się na pierwszym treningu Stalówki niech wrzucą jakis mały opis tego jak to wszystko przebiegało,kto pojawił się tak naprawdę nowy na treningu,kto odszedł, jakieś konkrety itp.Będę wdzięczny za wszelkie informację.Pozdrawia m

~majkel | 2008-06-23 14:16

Szczoczarz właśnie nie. Bo on jest wpisany jako zawodnik, o którym wiemy, a ten z przeszłością drugoligową to ktoś, którego personaliów nie znamy. Łach jest czy był skautem Cracovi myśle, że to się jakoś coś z tym wiąże. Przypuszczam, że Piotr Bania albo Marcin Bojarski, który ma konflikt z trenerem Pasów, Stefanem Majewskim. Zobaczymy w najbliższym czasie :)

~misiek | 2008-06-23 16:52

Pewnie pojawi się w najbliższych dwóch tygodniach.

~stal | 2008-06-23 17:43

siaraleci w doł

~M16 | 2008-06-23 17:51

a pozniej narzekacie na marny poziom na ksiedze gosci i komentarzach. chlopak zadal normalne pytanie.nie chcesz nie odp i tyle nie rob syfu

~stal | 2008-06-23 17:53

~lucas | 2008-06-23 18:34

I co sie jaracie Siarka. Ja osobiscie zycze temu jak i innym klubom z podkarpacia jak najlepiej. Mimo wiadomych stosunkow miedzy klubami wolalbym zobaczyc mecz Stal - Siarka chocby na szczeblu nowej pierwszej ligi a nie cieszyc sie ze spadku Siarki jeszcze nizej ;]
Temat o pierwszym treningu, jako ze mieszkam poza miastem prosze o info na temat nowych zawodnikow
Pozdro

~apache | 2008-06-23 19:35

odnosnie treningu to niestety hitów nie ma, najbardziej spektakularnym "transferem" jest zatrzymanie Władzia Łacha. Jedyne poważne wzmocnienie to ten koleś w niebieskim stroju (nie wiem jak się nazywa, jak ktoś wie to niech napisze). Reszta być może się rozkręci ale dzisiaj niewiele pokazali. A Salami dzisiaj wyglądał jakby nie wiedział o co w tym sporcie chodzi.

~Lumpe | 2008-06-23 20:30

Jest już o nowych zawodnikach:

» LINK

~aaa | 2008-06-23 21:25

Byli wszyscy i bardzo dobrze;) Nie bylo tylko Hadzica i Gheczego.

~Do Ktoś | 2008-06-23 21:30

Mój komentarz jest zbędny ponieważ koledzy wytłumaczyli Ci to bardzo dobrze...

~pytanie | 2008-06-23 21:48

czy to prawda ze jutro trening Stali o 10.30 ?????

~apache | 2008-06-23 22:07

tak, jutro trening jest o 10:30

~władziu | 2008-06-23 22:33

Jeden typ jest z okregówki! na tym treningu co byl a ten sunday czy jak mu tam gral i mikulskiego chyba 3 mecze i 1 bramka hahahaha smieszne transfer ale tego z odry radzil bym brac dobry napastnik 45 meczy 25bramek w odrze :) jeszcze szczoczarz ma sie pojawic i sobilo i juda

~mario | 2008-06-23 22:39

A czy ktoś wie,czy były nasze gwiazdy na treningu,które szukają szczęścia w innych klubach?Mam tu namyśli Iwana,Maciora,Ławeck iego,Tadka,Balona Trelę itd.Będą oni grać w naszej Stali ,czy gdzie indziej,jak tam sytuacja wygląda.Ktoś napisze?Z góry dzięki.

~sebin | 2008-06-23 22:48

sa nowi beda nastepni

» LINK

» LINK

~hmm | 2008-06-23 23:10

Heheh i już wiadomo, o jakiego zawodnika z przeszłościa w ekstraklasie chodziło :D

Ibrahim Sunday :D:D:D Nie chce go w Stalowej...kolejny Salami....pamiętam jak kiedys w Wiśle miał problem z kontuzjami :/

Co do Ugo....25 bramek w 45 meczach w Odrze mówi wszystko za siebie !!! Jak najbardziej nam by sie przydał :)

~ehh | 2008-06-23 23:26

nie zebym sie czepial ... ale widzialem dzisiaj jak Łach po spozyciu piwa w rustice 2 wsiadl w samochod i odjechal ... Panie Władku lepiej nie kusic losu !!!

~hah | 2008-06-24 01:00

a moze pojechał do garażu odstawić autko :) a moze ty masz niepokolei w glowie ..

~gregor | 2008-06-24 01:22

a moze to nie bylo piwo

~ocb | 2008-06-24 07:10

Piwko to nie arkohol :)

~crc | 2008-06-24 10:06

wczoraj przeczytalem w gazecie ze na treningu w najblzszych dniach maja sie zjawic konrad cebula i pawel szwajdych z cracovi

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2018-11-17, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola             ROW 1964 Rybnik

1 : 1

Fryderyk Stasiak 62     
Fryderyk Stasiak 9 (s)
Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 17 11-4-2 37
2 Radomiak Radom 18 10-4-4 34
3 Elana Toruń 17 8-8-1 32
4 GKS Bełchatów 18 8-8-2 32
5 Olimpia Grudziądz 18 9-4-5 31
6 Stal Stalowa Wola 18 8-3-7 27
7 Górnik Łęczna 17 7-5-5 26
8 Resovia Rzeszów 18 7-5-6 26
9 Ruch Chorzów 18 6-6-6 24
10 Znicz Pruszków 18 6-6-6 24
11 Skra Częstochowa 18 6-3-9 21
12 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
13 Gryf Wejherowo 17 5-4-8 19
14 Siarka Tarnobrzeg 18 5-3-10 18
15 ROW 1964 Rybnik 18 3-8-7 17
16 Pogoń Siedlce 18 4-4-10 16
17 Rozwój Katowice 17 4-4-9 16
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (820)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Pogoń Staszów - STAL (1:2)
2002-03-30
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 3 992 razy
STAL - Korona Kielce (1:3)
2003-10-18
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 39 156 razy
STAL - Śląsk Wrocław (2:0)
2003-05-03
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 16 807 razy
STAL - Motor Lublin (0:0)
2005-04-02
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 30 120 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.05847