Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Odłożone decyzje w Stali

Odłożone decyzje w Stali

Do poniedziałku piłkarze "Stalówki” mieli ważne umowy, od dziś powinni mieć nowe, ale takimi szczęśliwcami są jedynie Krystian Lebioda i Jaromir Wieprzęć. Reszta będzie negocjować warunki i może to trochę potrwać.

DOSTALI PROPOZYCJE

W poniedziałek obradował zarząd Stali, przed popołudniowym treningiem spotkali się z sobą: szef sekcji piłkarskiej Jerzy Lompe, prezes klubu Marek Jarecki, prezes Wodeksu Bronisław Żak, trener Władysław Łach oraz sponsor Tadeusz Kwieciński. O czym rozmawiano? Oczywiście o kontraktach dla piłkarzy.

- Jest jeszcze czas na rozmowy, do tematu trzeba podchodzić spokojnie. Słyszałem, że w Stali ma nie być drużyny, a dziś na treningu było blisko 30 zawodników. Na sprawdziany przyjedzie jeszcze trochę zawodników, Wszystko będzie dobrze - tryskał optymizmem szef Wodeksu Boronisław Żak.



 

Przed poniedziałkowymi zajęciami na twarzach graczy ze Stalowej Woli nie widać było specjalnego zatroskania. Niektórzy nawet tryskali humorem. Dziś także na treningu "Stalówki” mają się pojawić nowi piłkarze. Wśród nich ma być bramkarz. Widać działacze Stali przygotowują się na ewentualne odejście Tomasza Wietechy. Nie było też w poniedziałek awizowanego wcześniej Adriana Sobczyńskiego, który rozwiązał umowę z KSZO Ostrowiec za porozumieniem stron. Dziś na swym posiedzeniu zbiera się Wydział Gier Polskiego Związku Piłki Nożnej. Wątpliwe jednak, by przedstawiono terminarz gier, działacze WG czekają bowiem na ostateczną decyzję komisji licencyjnej w sprawie Polonii Bytom. Wiadomo tylko, że pierwsza liga wystartuje 26 lipca.
 

Komentarze (26)

~Racuch | 2008-07-1 07:29

Ja wierze w naszego trenera,bo dobrze zna swoj fach.Poadrawiam

~as | 2008-07-1 08:01

Osobiście nie dopuściłbym naszego boiska do rozgrywek. Toż to skandal w jakim ono jest stanie. Kto nie wierzy niech się po nim przejdzie. Przez sam środek wzdłuż boiska na całej jego długości jest wyrwa szerokości 10 cm, takie same są przy liniach końcowych, poza tym dziury, że stopa wpada, nie mówiąc już o polu bramkowym. Wstyd!!!! Byłem na niejednej wiosce i powiem szczerze, że prezentuje ono podobny standard, a w kilku przypadkach nasze boisko prezentuje się gorzej. Po co to piszę? Bo jak czytam o tych licencjach to szlag mnie trafia! Przecież ono nie może dostać tej licencji bez kombinacji!

~muniek | 2008-07-1 08:43

nie wiecie co ze sztuczną trawa? a swoja droga to powinni zrobic nowy stadion - ten to powod do wstydu

~LST | 2008-07-1 09:14

o ktorej dzisiaj trening??

~apache | 2008-07-1 09:20

mam pytanie odnośnie tego Stowarzyszenia Kibiców, będzie coś z tego????? Początek sezonu coraz bliżej a w tym temacie cisza.

~ja2 | 2008-07-1 09:30

apache tekie pytania to ew. na forum, na pewno nie w komentarzach ...

~mim | 2008-07-1 09:55

Sytuacja transferowa.
» LINK

~hehe | 2008-07-1 10:16

no i bardzo dobrze z tymi umowami....kto będzie chciał...podpisze... a kto nie ten nie :)

Jedno Wam powiem...jak by przyszedł Ugo...i Salami nie mial kontuzji to naprawde będzie zajebisty atak....Walata na rezerwowego....Gilar jako 4 napastniik w zespole (niech sie uczy i nabiera dosweiadczenia wchodzac w wygranych badz przegranych meczach na koncowki)

~do as-a | 2008-07-1 10:22

chłopku , boisko teraz tak wygląda ponieważ został zainstalowany automatyczny system nawadniania. Dzięki temu jeżeli ci sie udało i zobaczyłes murawa jest o niebo w lepszym stanie niz jakies pół roku temu. Ale oczywiscie na twoich wioskach jest lepiej

~pytajacy | 2008-07-1 10:26

Dziś też nasi kopacze mają trening o godzinie 17-nastej ? Z góry dzięki za opowiedz.
:-)

~apache | 2008-07-1 10:27

ok, sorki, to z lenistwa, tu było łatwiej :)

~fan | 2008-07-1 10:32

widać jakie zmocnienia jak oni tylko o tym sobczynskim , traktuja go jak jakiegos gwiazde z ekstraklasy a to jest grajer z 3 ligi ;/ zalamka cos czuje ze nie bedzie 1 ligi w stalowej

~do fan | 2008-07-1 10:37

A chuj mnie obchodzi co ty czujesz. Prorok sie znalazł.

~buhaga | 2008-07-1 10:49

Chcecie gwiazdy ??
Po pierwsze nie stac nas, a po drugie gracze z 4 ligi moga byc zajebisci...przyklad y ??

Cala druzyna Znicza Pruszkow....i jeden najelpszy przyklad Błaszczykowski !!
Pamiętam jak kazdy sie smial z Wisly ze siegaja po wzmocnienia z iV ligi :D:D

Kolejna sprawa....myslicie, ze ktos z nizszej ligi nie moze sie rozwijac ?? Dlaczego jak jest dobry nie moze pojsc wyzej.

Kolejna sprawa !!!
Sami narzekacie na pracodawcow, ze zatrudniaja z doswiadczeniem i sie wkurzacie ze po szkole nie ma roboty itp.
Macie taki sam ton myslenia !!

~as | 2008-07-1 10:57

do a-sa
może jestem chłopek, o tym systemie nawadniania doskonale wiem, co nie zmienia faktu, że murawa jest tragiczna! Co to za system, który pozostawia wyrwy o szerokości 10 cm na długości ponad 100m i głębokości ok. 2 cm? Zresztą, będzie wizytacja Komisji ds. licencji...

~ja | 2008-07-1 11:47

co do tego systemu.
tak się składa że w domu robili mi taki sam. czyli usunęli tą trawę (ten pasek 10cm) ale potem odrazu go wstadzili spowrotem! więc nie wiem czmu tak samo nie zrobili u nas

~as | 2008-07-1 12:53

No właśnie, i o to mi chodzi...(w sprawie nawadniania).

~edek | 2008-07-1 14:02

Do ja:
Dom ci nawadniali? To gdzie ty mieszkasz ze masz trawe w domu?:o
Co do skladu: jestem dobrej mysli. Prawda jest,z e zawodnicy z nizszych lig beda moglis ie rozwijac w wyzszej klasie rozgrywkowej. A noz jakas gwiazdka nam wyrosnie? Myslicie, ze najlepsi zaczynali u tych najlepszych? Jestescie w bledzie. To tak jak na silce. mozesz jechac 20kg ale do pewnego momentu bo pozneij juz nic ci to nie da. Musisz zwiekszac ciezar. Task samo z gra i kazda inna dziedzina zycia. Trzeba sie rozwijac a w pilce tak sie sklada ze rozwoj zalezy od klasy w ktorej gra dany zawodnik.

~lalala | 2008-07-1 14:56

chuj z tego ze ci gwiazda urosnie jak oni podpisuja kontrakty na pol roku z pilkarzami, nawet jak znajdzie sie jakis talent szybko stad ucieknie, a klub na tym nie zarobi

~ufff | 2008-07-1 15:41

Sport PAP /15:37
Janusz Iwanicki piłkarzem Motoru Lublin
Janusz Iwanicki został piłkarzem pierwszoligowego Motoru Lublin.
26-letni pomocnik przez trzy ostatnie sezony występował w Stali Stalowa Wola. Z Motorem związał się dwuletnim kontraktem.

~suawek | 2008-07-1 15:43

Zycze Iwanickiemu jak najlepiej, ale ciekawe od kogo bedzie pieniadze na zycie pozyczal, bo za wirtualne to chleba za duzo nie zakupi :)

~aaa | 2008-07-1 15:57

Podobno nowych kontraktów nie podpisali Trela Wietecha i Piszczek.

~piotr | 2008-07-1 16:02

i korona zdegradowana o jedna klase rozgrywkowa i minus 7 pkt takze mamy wyjazd do kielc

~es | 2008-07-1 16:11

trela to sobie może podpisać wywóz szamba a nie kontrakt.

~Tomus | 2008-07-1 16:55

~as | 2008-07-1 20:03

Najbliżej odejścia ze Stali są Krzysztof Lipecki, Tomasz Wietecha, Stanisław Wierzgacz oraz Jakub Ławecki.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
13 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Raków Częstochowa (3:1)
2014-11-29
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 20 795 razy
Zagłębie Sosnowiec - STAL (2:2)
2007-04-18
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 10 642 razy
STAL - Puszcza Niepołomice (2:0)
2014-10-18
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 12 186 razy
STAL - Stal Mielec (0:2)
2014-10-25
Ilość zdjęć: 38
Wyświetleń: 24 805 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.03954