Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Koszulki polo i portfele Stalówki

Koszulki polo i portfele Stalówki

Koszulki polo rezeszły sie w błyskawicznym tempie (zostało tylko 5 sztuk XXL ). W związku z tym będzie domawiana kolejna edycja. Wszyscy chętni proszeni są o kontakt pod gg: 2539947 . 
Portfele Stalówki będą sprzedawane już w środę (2.07) o godzinie 18:00 pod wejsciem do MDK.

Komentarze (11)

~korona | 2008-07-1 16:11

korona zdegradowana :) ale bedzie mecz:):):)

~StAl | 2008-07-1 17:39

a pierwsza edycja koszulek polo w jakim była nakładzie?? tzn. ile było wszystkich zamawianych??

~:) | 2008-07-1 18:16

Kozacka sprawa trzy wyjazdy pociągiem specjalnym :) Łódź, Kielce i Lublin szykować kase na wyjazdy ;))))). Info co do pociągów specjalnych pewne.

~KRK | 2008-07-1 19:49

3 specjały ? Już nie mogę się doczekać najbliższej rundy. Trzeba zadbać o porządną frekwencję.100 osób stałej ekipy + 400 osób - jak najbardziej realne w przypadku wyjazdów do Kielc i Lublina.

~ja2 | 2008-07-1 20:00

Stal przedłużyła umowy z sześcioma graczami
Pierwszoligowa Stal Stalowa Wola przedłużyła kontrakty z sześcioma zawodnikami. Nowe umowy podpisali: Krystian Lebioda, Jaromir Wieprzęć, Bartłomiej Piszczek, Jacek Maciorowski, Krzysztof Trela i Tadeusz Krawiec.

Wiadomo już też, że ze Stalowej Woli odchodzi Kamil Gęśla, który najprawdopodobniej zagra w Górniku Łęczna. W Stali nie zagrają też Janusz Iwanicki, który odszedł do Motoru Lublin oraz Przemysław Pałkus, który będzie grał w Grecji. Już wcześniej z drużyną pożegnali się Marek Drozd, Węgier Zoltán Gergely Ghéczy oraz Australijczyk Aldin Hadžić. Jakby kłopotów było mało, to dodatkowo Stal nie otrzymała licencji na grę w I lidze, chociaż - jak zapewniają działacze - powinno to się stać w najbliższych dniach.

Kto w takim razie będzie grał w Stali? - Cały czas rozmawiamy, kilku zawodników mamy już dogadanych, ale brakuje podpisów pod kontraktami, dlatego nie chcemy jeszcze podawać ich nazwisk - tłumaczy Jerzy Lompe, prezes sekcji piłki nożnej w Stali. - Rozmowy nie są łatwe, bo wiadomo, że piłkarze chcą jak najkorzystniejsze kontrakty, a my proponujemy realne i rozsądne kwoty. Ale myślę, że w środę powinno być więcej konkretów - dodaje Lompe.

Najbliżej odejścia ze Stali są Krzysztof Lipecki, Tomasz Wietecha, Stanisław Wierzgacz oraz Jakub Ławecki.

Przypomnijmy, że z nowych twarzy z drużyną Stali trenowali m.in.: Tomasz Walat z Izolatora Boguchwała, Krzysztof Szymański ze Stali Rzeszów, Adrian Ulfik z Astorii Szczerców, Mateusz Świniarek z Lechii Zielona Góra i Marcin Grunt z Naprzodu Jędrzejów. W kręgu zainteresowań byli też dwaj Nigeryjczycy - napastnik Odry Opole Ugochukwu Michael Enyinnaya oraz pomocnik Hutnika Kraków Sunday Ibrahim. Ze stalowowolską drużyną trenuje były piłkarz Stali Damian Sałek, a być może do Stali wróci też Adrian Sobczyński, który rozwiązał umowę z KSZO.


źródło: 90minut.pl / Gazeta.pl / Radio Rzeszów

~sraeqw | 2008-07-1 20:53

~Banda | 2008-07-1 23:53

Pary pierwszej kolejki nowej III ligi.
Na początek zagramy z Orłem Przeworsk

Dokładny terminarz nowej III ligi zostanie wprawdzie ustalony 10 lipca na spotkaniu przedstawicieli klubów w Stalowej Woli, lecz - nieoficjalnie - już dziś wiadomo, jak wyglądać będzie zestawienie pojedynków w pierwszej ligowej kolejce.

Radzyńskie Orlęta zmierzą się na początek z 3. zespołem IV ligi podkarpackiej, Orłem Przeworsk. Spotkanie rozegrane zostanie na stadionie w Radzyniu. Informację tę publikujemy jako pierwsi, ale zapewniamy, iż jest ona prawdziwa. Tym niemniej należy pamiętać, że podane pary mają charakter wstępny i zostaną dopiero oficjalnie potwierdzone.


W pierwszej kolejce, zaplanowanej na weekend 9-10 sierpnia zagrają:

Resovia Rzeszów - Stal Mielec
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna
Karpaty Krosno - Avia Świdnik
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów
Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica
Spartakus Szarowola - Unia Nowa Sarzyna
Orlęta Radzyń Podl. - Orzeł Przeworsk
Tomasovia Tomaszów Lub. - Łada Biłgoraj

UWAGA: W przypadku braku licencji dla Spartakusa Szarowola miejsce tego zespołu zajmie Wisła Puławy.

~trening | 2008-07-2 00:13

~sisieq | 2008-07-2 01:17

O której jutro są treningi ?

~ja | 2008-07-2 10:00

Koszulki zajebiste herb troche beznadziejny ale data na kołnierzyku jest wypasiona :-) Wlasnie ile koszulek zastalo sprzedanych ??? Pozdro.

~muk | 2008-07-4 15:02

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Stal Stalowa Wola             Cracovia II
2023-03-04, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lublinianka Lublin

Stal Stalowa Wola             Lublinianka Lublin

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 ŁKS Łagów 17 11-4-2 37
2 Avia Świdnik 17 10-5-2 35
3 Wieczysta Kraków 17 10-4-3 34
4 Stal Stalowa Wola 17 11-1-5 34
5 Cracovia II 17 10-3-4 33
6 Orlęta Radzyń Podlaski 17 10-2-5 32
7 KSZO Ostrowiec Św 17 8-3-6 27
8 Korona II Kielce 17 6-6-5 24
9 Wisłoka Dębica 17 6-5-6 23
10 Podlasie Biała Podlaska 17 5-7-5 22
11 Chełmianka Chełm 17 5-4-8 19
12 Sokół Sieniawa 17 5-3-9 18
13 Lublinianka Lublin 17 5-1-11 16
14 Podhale Nowy Targ 17 4-4-9 16
15 Czarni Połaniec 17 5-1-11 16
16 Unia Tarnów 17 4-4-9 16
17 KS Wiązownica 17 3-4-10 13
18 Wisła Sandomierz 17 3-3-11 12

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Siarka Tarnobrzeg (1:1)
2015-08-16
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 132 766 razy
STAL - Zawisza Bydgoszcz (1:2)
2015-09-16
Ilość zdjęć: 41
Wyświetleń: 103 514 razy
Elana Toruń - STAL (2:1)
2018-08-04
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 2 026 razy
Błękitni Stargard Szcz. - STAL (1:3)
2014-11-15
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 49 972 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.01187