Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Iwanicki - wielka strata dla Stalówki

Iwanicki - wielka strata dla Stalówki

Odszedłem z zespołu, bo pewnie w nowym sezonie i tak siedziałbym tylko na ławce rezerwowych - mówi Janusz Iwanicki, były już piłkarz Stali Stalowa Wola, który przez trzy sezony był zdecydowanie wyróżniającym się piłkarzem "Stalówki”. Teraz z jego przyjścia bardzo cieszą się kibice Motoru Lublin.
Popularny "Iwan” przez trzy lata w Stali zrobił ogromne postępy, stał się jednym z najlepszych skrajnych pomocników w drugiej lidze.

GRAŁ NA BLOKADZIE

Jednak w rundzie wiosennej minionego sezonu zdecydowanie "zgasł”, nie grał już tak dobrze, jak wcześniej. - Wpływ na moją postawę miała kontuzja - tłumaczy zawodnik. - Grałem w meczach "na blokadzie”, nie mogłem zaprezentować pełni umiejętności.

"Iwan” grał przeciętnie i trener Stali, Władysław Łach, nie wahał się go sadzać na ławce rezerwowych, co w poprzednich sezonach było nie do pomyślenia. Jednak zawodnik na ławie lądował też już wtedy, gdy wyleczył kontuzję.



 

- Ale gdy nie byłem w pełni sił, to i tak pojechałem na przykład na daleki wyjazd do Gdyni, gdzie graliśmy z Arką - wspomina piłkarz. - Choć kilku innych zawodników zgłosiło kontuzje i nie pojechało, nie wiem, może im się nie chciało w tak daleką podróż. A ja i kilku innych zawodników doznaliśmy zatrucia, po nie przespanej nocy i tak wybiegliśmy na boisko, bo trzeba było grać. Tego nikt nie doceni…

MOŻE WRÓCIĆ

Piłkarz uważa, że w nowym sezonie wylądowałby w Stali na ławce rezerwowych. Czy miał konflikt z trenerem Łachem?

- Nie było konfliktu - przyznaje "Iwan”. - Ale byłbym pewnie rezerwowym, a dlaczego, to trzeba pytać trenera. Ja tylko chcę powiedzieć, że człowiek ma swoje ułomności, raz gra lepiej, raz gorzej, nikt nie jest w stanie być w wysokiej formie non stop. Żal mi odchodzić ze Stali, szybko się tu zaaklimatyzowałem, w zespole była fajna atmosfera. Po zakończeniu sezonu w klubie prowadziliśmy rozmowy i obiecano nam, że zostaniemy poinformowani telefonicznie, co dalej. Ale żaden z chłopaków, w tym ja, telefonu się nie doczekał. Całe nasze wakacje minęły i dopiero po wznowieniu treningów zaproponowano nam śmieszne podwyżki, ja na takie warunki nie przystałem. Będę grał w Motorze Lublin.

Komentarze (103)

~forcesco | 2008-07-2 07:16

~1938 Stal | 2008-07-2 07:57

no jesli takie zarobki w zespole ktory walczy o utrzymanie,w tak biednym klubie sa slabe to mozna powiedziec np. o Iwanie tylko jedno.poszedl na kase do Motoru gdzie nie wiadomo czy ja dostanie ,napewno noie na czas.szacunek za to wszystko co zrobil dla Stalowki ale zaczęły sie odzywac juz maniery gwiazdki.chlopak ze wsi pod Lezajskiem,pozniej Stalowka teraz Lublin.ciagnie do ''wielkiego swiata''.widac bylo tez darcie sie na innych zawodnikow Stali w czasie meczu.troszke sie chlopak rozbujał.i co do zarobkow.Piatkowskie mu zaproponowali 5 klockow!!! plus zakwaterowanie i wyzywienie!I odmowil!czy to wymga komentarza.i czy Iwanowi zaproponowali mniej?

~jery | 2008-07-2 08:06

jedno mnie denerwuje "Zarząd" jak można ściągać zawodników i podpisywać z nimi kontrakty na pół lub rok. Potem mamy taka sytuację a nie inną. Taki Motor podpisuje umowy na 2 lata i ma spokój, a u nas działacze nie wiedzą że można podpisać na dłużej. Nawet jeśli zawodnik jakiś sie wybije i chce odejść to można na nim co nieco zarobić, a tak po każdym sezonie będziemy się denerwować kto zagra i czy będa pieniądze na podwyższki. Hehh parodia

~jasko | 2008-07-2 08:10

A co to za negocjacje??Z kim????Z kilkoma nieudacznikami??Kurw a.....juz nie moge.Trela zostaje????No NIEEEEE!!!!!!!!!!Kur wa i jeszcze pewnie podwyzke dostal.???????

~Kibic | 2008-07-2 08:11

Iwan nie pierdziel . Kasa sypneli i tyle.

~eduardo | 2008-07-2 10:14

zle sie dzieje w naszym klubie :( mam nadzieje ze do rozgrywek skompletuja sklad

~Damian22STW | 2008-07-2 10:19

Brawo Iwan. W konću nie trzeba będzie patrzeć na twoją grę tzn. taką, że aż się słabo robiło. Wrzutki albo na za albo takie, że nikt do tego nie dochodził. Zwody takie, że chlopaki na podwórkach by skapczyli o co w tym chodzi. I tak będziesz chlopie siedział na ławie w Motorze. Więc po co się tam pchasz. Jedynie to może Pogoń Leżąjsk by widziała Iwana u siebie, tam by miał miejsce w 1 składzie. Brawo Zarząd !!!

~iks | 2008-07-2 10:48

Ja tez popieram zarząd . Zadna strata dla klubu. A trela to po co? Chyba ze do czyszczenia krzesełek.

~wiktor | 2008-07-2 10:55

jesteście obleśni!!!!tyle dla nas chłopak zrobił a wy mu się teraz tak odpłacacie...wcale mu się nie dziwie. Iwan bravo!!!!!powodzenia

~igor | 2008-07-2 11:05

nie wiem damian, ale my chyba na inne mecze stali chodziliśmy. jak dla mnie ostanie 2-3 sezony iwana były bardzo dobre, wg. mnie to był kluczowy piłkarz naszego zespołu! w każdy meczu biegał za 2, walczył za 3. nie raz nie dwa wszyscy byli zachwyceni jak mijał obrońców rywali... nie zrobywał goli , nie miał zbyt wielu asyst, ale jego postawa w poszczególnych meczach była jak dla mnie bardzo dobra

~apache | 2008-07-2 11:30

pewnie że Iwan był jednym z lepszych zawodników Stalówki, szkoda że odszedł. Mam tylko nadzieję że w przyszłym sezonie obronimy się przed spadkiem bo to niestety będzie chyba nasz cel, patrząc na to co się u nas w klubie dzieje. Wierzę w naszego trenera, skoro został to znaczy że ma jakąś wizję zespołu (uwzględniając nasz budżet) i potrafi sklecić drużynę która godnie będzie nas reprezentować. Powodzenia Panie Władku, prawdziwi kibice są na zawsze z drużyną.

~Damian22STW | 2008-07-2 11:42

wezcie ludzie jesczze tego Trelę bo się niedobrze robi

~do apacze | 2008-07-2 11:43

a jak po 5 meczach wyjebia naszego trenerka?.Po tych transferach to sie moze zdarzyc!i co wtedy?Gdzie bedziemy szukac lepszych pilkarzy?.Czy nie lepiej bylo zostawic tych co wywalczyli 11 miejsce i zrobic 2,3 wzmocnienia?

~do igor | 2008-07-2 11:43

damian ma racje, ale jesli chodzi o ostatnie pol sezonu tj runde wiosenna... co z tego ze iwan gral za 2 ale nie zagral zadnej pilki dobrej, ani z gry ani z roznego nic!!! i teraz w dalszym ciagu mnie smiesza ci pseudo znawcy co nadaja na trele... koles przynajmniej posylal pilke gdzie chcial i tam leciala, a nie jak iwan na zapalenie pluc dawal albo w wiekszosci poza koncowa linie wysoko nad bramka... wystarczy przesledzic runde wiosenna i widac kto mial lepsza skutecznosc w podaniach.. trela bije iwana na glowe.... zgodze sie z tym ze iwan duzo wiecej i szybciej biegal niz trela... ale lepiej podac dobrze niz biegac bezproduktywnie...

~Majkel | 2008-07-2 11:43

A kto kiwał obrońców Groclinu strasznie ich ośmieszając. W dodatku wyłożył piłę Gęśli, a ten tylko uderzył. W tamtym sezonie miał okazje iść do ŁKSu Łódź i Lechii Gdańsk. Wybrał Stalówkę. A wy mu teraz tak dziękujecie?

~... | 2008-07-2 11:50

Szkoda Iwana i tyle ale co zrobić?:/ Trzeba i tak kimś grac!!!

~Damian22STW | 2008-07-2 11:54

'' Majkela: W tamtym sezonie miał okazje iść do ŁKSu Łódź i Lechii Gdańsk ''. Wiem, że chodzi ci o Iwana tutaj. Gdyby był dobry to by go wzięli wówczas. Ale gdzie on i ŁKS czy Lechia. Przecież tam mają piłkarzy 100 razy lepszych niż on. Tak samo teraz wypowiadał się wielki Iwan, że ma oferty z dużo lepszych klubów niż Stal. Noi gdzie w końcu wylądował??? W Motorze, który gra taką piłkę, że też poziom 2 ligowy

~aaa | 2008-07-2 12:14

Odszedl do zespolu gorszego !!!
Motor kadrowo jest gorszy i oczywiste to jest ze Iwan bedzie mial tam pewne miejsce w skladzie.
Zobaczycie ze Łach sciagnie zawodnikow jeszcze lepszych niz Iwan ! Koles ma pojecia o pilce a zwlaszcza ma kontakty w malopolsce gdzie poziom ligowy jest najwyzszy w POLSCE

~apache | 2008-07-2 12:19

jak go wywalą to znaczy że pogodzili się z 2 ligą w Stalowej, bo co oni myślą że ściągną Hiddinka i koleś bez pieniedzy i transferów zrobi im drużynę na miarę ekstraklasy??? Tego jeszcze nie było......patrząc wstecz to żeby coś osiągnąć to trzeba to albo kupić (Korona, Arka, Lęczna i tak dalej) albo mieć poukładane w głowie i sponsora (patrz Lech, Groclin, Bełchatów czy z naszego podwórka np. Pruszków). Zresztą co z tego że sobie tutaj popiszemy jak to i tak nic nie wnosi. Jak to mówią pożyjemy zobaczymy. A swoją drogą to niestety ale przysłowie "jaki pan taki kram" sprawdza się u nas doskonale. Dopóki prezes będzie walił tanie wina w krzakach zamiast robić coś dla klubu żaden piłkarz nie będzie z nim negocjował. Bo niby z kim?

~... | 2008-07-2 12:21

Czytać....

Imię i nazwisko Władysław Łach
Data ur. 1945-11-16
Wzrost / waga
Info Trener I klasy, absolwent Studium Trenerów Piłki Nożnej w Katowicach, przez 12 lat był członkiem Rady Trenerów PZPN. Odbył staże trenerskie w Gelsenkirchen, Udinese, Brescii i Lyonie. W 1998 roku był oficjalnym obserwatorem PZPN podczas mundialu France 98. Staż zawodowy: Hutnik Kraków (awans do I ligi w sezonie 89/90), Wisłoka Dębica (1992/93), GKS Bełchatów (1993/95 - awans do I ligi), Kamax Kańczuga (1995/96 - trener koordynator), Hutnik Kraków (1996/97), Górnika Łęczna (1997/2000), Śląsk Wrocław (2000/01), Hutnik Kraków (2002), Filadelfia (2002/03 - szkółka piłkarska), Górnik Zabrze (2004/05), Górnik Wieliczka (2005/06), Cracovia (dyrektor sportowy - 2006/07), Stal Stalowa Wola (od 20.09.2007)

~piotr | 2008-07-2 12:56

I weźcie sie wszyscy odpierdolcie od Trelii!!!Kurwa niech popatrzy jeden z drugim na statystyki... ile koles mial asyst??a ile mial chwalony przez was Iwan w tym sezonie!!!Fakt Trela nie zawsze grał na 100% i popełniał błedy. Ale kto ich nie popełnia?Nawet jarek Wieprzec,ktory za ten sezon powinien otrzymac najwyzsze noty,a miał nieraz takie kiksy ze az strach!!!

~piotr | 2008-07-2 12:58

w 100 % zgadzam sie z do igor!!!!!

~trening | 2008-07-2 13:07

a sa treningi do poludnia czy tylko o 17 jak juz nie raz bylo pisane?

~Damian22STW | 2008-07-2 14:00

wezcie naprawde ludzie tego Trelę. czy wy nie widzicie jak on kaleczy? dotaje piłkę i zastanawia się minutę i patrzy do kogo ma zagrac. wielki rozgrywający się mi tu znalazł. i jeszcze kłóci się ze swoimi kibicami. Idz pan Trela cieniasie do Kszo. tam biorą takich
piotr Jarek Wieprzęć nie był najlepszym piłkarzem Stali w tamtym sezonie, tlyko oczywiscie krystek Lebioda. to tak w woli wyjasnien

~piotr | 2008-07-2 14:16

do damian! po piersze nie napisałem ze wieprzec byl najlepszy tylko ze zasługuje na najwyzsze noty i prosze nie przekrecac tego o czy pisze!!! a po drugie to jak jestes taki madry to wskaz zawodnika w naszej druzynie ktory mogły zastapic trele???boje sie ze nie bedziesz w stanie!!a jak wiesz nasz klub nie stac na zawodnikow o lepszych umiejetnosciach czy doswiadczeniu!!!

~AQ | 2008-07-2 14:53

Kolega wyżej ma racje. Wez Damian ochloń i przemysl to co piszesz... Ciągle krytykujesz, ciągle wyzywasz piłkarzy od cieniasów.. Nie znasz zycia czy co?. Podam Ci taki przykład.. Mama dała ci 90 gr. na jogurta, idziesz do sklepu, patrzysz: Jogobella 1.20zł, Danio 1.60zł, Jogurt naturalny, przecietnej jakosci 90 gr.. Noi nie kupisz sobie tych lepszych bo Cie nie stac, kupisz ten gorszej jakosci. Tak samo ze Stalówką.. do Nas przychodzą zawodnicy o przeciętnym potencjale. Nie jestesmy fanami Realu, ktory ma miliony euro na transfery.. Oni mogą krytykowac jakiegos pilkarza, mają prawo skoro klub na niego wydal powiedzmy 20 mln Euro.. A teraz kolego powiedz mi ile nasz klub wydal na Trele, lub na innego pilkarza w ostatnich 5 latach... sam widzisz... pozdrawiam

~Autor | 2008-07-2 14:56

Kontrakty z zawodnikami pierwszego skladu występujących na kluczowych pozycjach powinny byc podpisywane w taki sposób, że jeżeli Iwanowi kończy się kontrakt w tym roku to Pałkusowi powinien się on kończyć za rok itp. Dla samej atmosfery na stadionie warto zrobić zespół który regularnie będzie zajmował miejsca w górnej części tabeli. Chociaż z tego co widzę to profesjonalizmu w działaniach zarządu nie widzę - postępuje się w tym klubie tak samo jak 30 czy 20 lat temu - wszystko na ostatnią chwilę. Po prostu brakuje osób w klubie odpowiedzialnych za poszczególne działy tj.: scauting, szkolenie młodzieży, organizacji zgrupowań i osób od przygotowania drużyny do sezonu: trener bramkarzy, obrońców, trenera od umiejętności technicznych i trenera fizycznego - to podstawy, mała namiastka tego jak powinien klub wyglądać od strony "murawy". Trzeba nam ludzi z pasją i umiejętnościami - którzy kochają to co robią - bo z całym szacunkiem Pan lompe czy Jarecki zajmują się tym odpowiednio pierwszy z nich dlatego, że mu isę nudzi na emeryturze, a drugi traktuje to jako dodatkowe miejsce dochodu. smutne ale chyba w dużym stopniu prawdziwe. Oni są odpowiedzialni za wygląd klubu i ich trzeba za wszystko rozliczac niestety ja prezesem być nie mogę - nikt z zewnątrz nie zostanie dopuszczony. Bogaci ludzie tacy jak Drzymała biorą się za kluby które są spółką akcyjną - logiczne prawda? Wiec nie będę tego tłumaczył.

~zksfan | 2008-07-2 15:37

Dziwie się Iwanickiemu ,że z góry założył to ,że będzie siedział na ławce rezerwowych. Co to jest w ogóle za podejście. Odbudował by powoli formę i lepszego pomocnika w Stali nie ma i spokojnie grałby w 1-szym składzie.

~iuyt | 2008-07-2 15:43

bo pewnie dali by mu podwyżke ale uwzgledniając mecze w I składzie i zero ambicji wiec ucekł

~HaHa | 2008-07-2 15:53

» LINK NO i Nalepa przylecial w chuja z naszymi dzalalaczami dla niego mial byc ten sparing z Kaprapatami a on wyjebal lote z Lwowa

~zks | 2008-07-2 16:31

Damian podaj Imię , Nazwisko to zobaczymy czy ty w ogóle jesteś w jakiejś drużynie łącznie z klasą A i B bo chyba nawet tam byś nie nadawał. Pajaca z siebie robisz a pewnie byś nie przekopał polowy boiska bo masz platfusa w obu nogach. Więc odwal się a jak nie to ujawnij swój pysk... albo czego tego wszystkiego nie powiesz Treli w oczy.

~rudek | 2008-07-2 17:16

pol druzyny juz jest :)

» LINK

~magik | 2008-07-2 17:28

do Damiana!Kurwa dzieciaku nie masz pojecia o pilce!!Iwan zrobił dla naszego klubu bardzo dużo ,ii zawsze po przegranych meczach dziękował,chłop kilka miesięcy grał na blokadzie mało ci ...ryzykował własnym zdrowiem ,chłopaku wez się za siatkówke sezonowcu!!!

~Iwan | 2008-07-2 17:36

~ajoki | 2008-07-2 17:42

» LINK

macka nie zobaczymy w lipcu u nas!!!!!

~trening | 2008-07-2 17:48

jest ten trening w koncu do poludnia? bo sie wszyscy widze nakrecili na jalowa dyskusje...

~zksfan | 2008-07-2 17:50

» LINK

Camp Nou nam budują . A tak btw : czy zbliżają się jakieś wybory w Stali ?

~iwan | 2008-07-2 17:58

~ktoś | 2008-07-2 18:28

Ej mam pytanie ;] Czy wie ktoś gdzie można dostać proporczyk stalówki ??? proszę o info ;]

~zks | 2008-07-2 18:44

Mam do sprzedania orginalna koszulke stalówki pisac na gg6484476

~zks | 2008-07-2 19:17

Ta koszulka jest czerwon-czarna z nr 11 gg6484476

~garnek | 2008-07-2 19:23

jak już tak mają modernizowac stadion to niech zrobia odrazu to oswietlenie zeby jakos wygladał ten stadion . Za 5 lat oswietlenie na stadionach to już bedzie napewno jeden z wymogów nawet w 2 lidze. pozdro

~hehe | 2008-07-2 19:32

ale oswietlenie bedzie na dachu wiec musimy poczekac na stadion :D...ehh pewnei jak nas wymogi zmusza to postawia zwykle jupitery :D albo przyspiesza budowe w co watpie :D

~ZATORZE | 2008-07-2 20:50

~ZATORZE | 2008-07-2 21:01

RAKÓW NIE PRZEDŁUŻA KONTRAKTÓW Z NAJSILNIEJSZYMI ZAWODNIKAMI W ZESPOLE...

Piłka nożna. Raków nie przedłużył kontraktów z Grzegorzem Skwarą, Grzegorzem Cyrulińskim i Piotrem Trepką. - Zostałem potraktowany jak 16-latek - mówi ze złości Skwara


Piłkarze Rakowa we wtorek spotkali się na pierwszym treningu. Wczoraj odbyli drugi. W klubie przy Limanowskiego zapadły w środę też ważne decyzje kadrowe. Wielkim zaskoczeniem jest fakt, że w drużynie na nadchodzący sezon zabraknie trzech najbardziej doświadczonych i podstawowych zawodników Rakowa. Umowy nie przedłużono z bramkarzem i kapitanem drużyny Grzegorzem Cyrulińskim, a także z obrońcą Piotrem Trepką i grającym ofensywnie Grzegorzem Skwarą. Największym zaskoczeniem może być fakt, że w składzie czerwono-niebieskich zabraknie Skwary, który był mózgiem drużyny. Większość piłek przechodziła przez jego nogi. Skwara był inicjatorem wielu akcji, asyst i bramek. Razem z Trepką zdobyli w minionym sezonie aż 20 bramek. Skwara 14, a Trepka 6. Ich strata może być bardzo widoczna. Po przegranym meczu z Arką Nowa Sól, który przesądził ostatecznie o braku awansu do nowej I ligi, został pomówiony razem z Cyrulińskim o odpuszczenie meczu. Obydwaj zawodnicy zaprzeczyli wszystkiemu. W klubie najwyraźniej uznano, że są winni braku awansu...

Czytaj dalej »

- Czy jestem zaskoczony - zastanawia się Skwara. - Wróciłem do Rakowa, bo ten klub był zawsze ważny w moim życiu i chciałem tu zakończyć swoją przygodę z piłką. Zdaniem jednych ta przygoda może być większą karierą, dla innych mniejszą. Moje odczucia są takie, że zostałem potraktowany jak 16-latek. Tak wybrali pewni ludzie. To mój komentarz do tej sprawy.

Zaskoczony jest też Cyruliński, który po pamiętnych barażach o III ligę z Koszarawą Żywiec został okrzyknięty przez kibiców bohaterem. W minionym sezonie rozegrał wszystkie 30 spotkań. - Cóż, taki jest los piłkarza - przyznaje ze smutkiem Cyruliński. - Wygląda na to, że muszę sobie szukać nowego klubu. Czy nie jest mi żal? Wywody już i tak nic nie zmienią.

Wygląda na to, że Raków odmładza skład i w nowej II lidze znowu będzie walczył niedoświadczonymi wychowankami. - Tym trzem piłkarzom skończyły się kontrakty i klub ich nie przedłużył - mówi trener Rakowa Robert Olbiński. - Dlaczego tak się stało? Zawodnicy mieli postawione w poprzednim sezonie pewne zadanie, które nie zostało zrealizowane. Musieliśmy szukać jakichś rozwiązań i zmian. Postanowiliśmy, że w II lidze postawimy na naszą młodzież, która miała okazję zaprezentować się w kilku meczach i pokazała się z dobrej strony.

W najbliższych dniach okaże się, czy ktoś zasili kadrę Rakowa. Czasu nie ma dużo, bo rozgrywki II ligi zaczynają się prawdopodobnie 26 lipca. Dwie pierwsze drużyny uzyskają bezpośredni awans do I ligi. Zespół z trzeciego miejsca zagra w barażu. Można chyba spokojnie stwierdzić, że tym razem Raków nie będzie faworytem rozgrywek.

~Okulickiego | 2008-07-2 21:11

Do debili !!! Jeśli któryś z debilii jeszcze raz wspomni coś o " fujarce " (czytaj siarce) to niech się podpisze to się ugadamy na pogadanke w realu ...NIE na necie.!!! Po kiego grzyba jeszcze jakieś kurwa animozje z siarką ? Przecież oni NIE istnieją kurwa !!!!! powtarzam NIE ISTNIEJĄ !!!! o takich mówię " obyśmy tu nigdy nie grali " i nie ważne czy jest 400 km. czy 20-cia. Gówno mnie intertesuje jakaś pszenno-buraczana drużyna ....!!! I Gówno mnie interesuje jakaś tam jej historia i jakieś tam derby !!! Historię się tworzy .... a nie non stop do nie wraca.
Dochodzi sprawa coraz większego na Naszą rzecz oczywiście mobilizacja gości z Tarnobrzega i mam daleko w dupie to skąd kto jest !!! Jest fanem Stalówki i koniec kropka !

~hmm | 2008-07-2 21:42

O której jest jutro poranny trening?

~oni | 2008-07-2 22:18

10;00 i 16;00

~jasio | 2008-07-2 22:22


2 lipca 2008, 17:30 - Łęczna
Górnik Łęczna 2-1 Legia Warszawa (ME)
Adam Czerkas 6, 82 - Radosław Muszyński 65


Górnik Łęczna: Paśnik - Jakub Ławecki, Łukasz Sękowski, Rafalski, Piotr Szkolnik - Kamil Stachyra, Damian Flis, Norbert Raczkiewicz, Marcin Truszkowski - Adam Czerkas, Prejuce Nakoulma. Grali także: Jakub Giertl, Jankowski, Łukasz Stefaniuk, D.Małkowski, Krystian Wójcik, Sebastian Brytan, Witkowski.

Legia Warszawa (ME): (I połowa) Jacek Skrzyński - Daniel Jezierski, Dawid Okpara, Damian Zbozień, Grzegorz Skowroński - Radosław Mikołajczak, Eryk Stoch, Bartosz Migawa, Małkowski - Paweł Kozub, Tomasz Chałas. (II połowa) Jacek Skrzyński - Maciej Tomczyk, Maciej Świdzikowski, Lewandowski, Kamil Kiełbiewski - Damian Łanucha, Waldemar Woźniak, Szymański, Radosław Muszyński - Dawid Cempa, Jakub Kosecki. Grali także Damian Jędryas, Mateusz Jędryas, Tomasz Zaborowski.

W sparingowym spotkaniu rozegranym w Łęcznej beniaminek I ligi - Górnik pokonał grający w Młodej Ekstraklasie zespół Legii Warszawa 2-1. Dwa gole dla Górnika strzelił testowany Adam Czerkas.


źródło: własne / » LINK / gornik.leczna.pl

~wierny kibic | 2008-07-2 22:44

doszły mnie słuchy że Pałka też odchodzi ze Stalowki

~;;;;; | 2008-07-2 23:36

dobrze słyszałes , odszedł . tzn. odwieźli go bo nie miał siły sam odejsc

~sisieq | 2008-07-3 00:12

Wietecha i Wierzgacz podpisali kontrakt ze Stalówka. Od poniedziałku zaczynają podpisywać z nowymi grajkami. Więcej w dzisiejszym echu dnia lub tutaj : » LINK

~fdfgdfg | 2008-07-3 09:15

~do Damian | 2008-07-3 10:51

bedziesz teraz szczesliwy bo nie tylko Iwan idzie do Motorynki.

~tbg | 2008-07-3 11:11

haaaaa uwas za 5 lat stadion, a u NAS juz roboty pelno para do konca 2009 roku w tbg bedzie ladny obiekt na 6 tys. miejsc

~suawek | 2008-07-3 11:13

Gratulacje.

~Damian22STW | 2008-07-3 11:13

Tylko Iwan idzie do Motoru przecież. tbg co wam ze stadionu skoro druzyny nie macie? no chyba ze zrobicie sobie u siebie drugi Jarmark Europa

~tbg | 2008-07-3 12:07

ok niech Ci bedzie ze,po co nam stadion? jak to przysłowie mowi raz na wozie raz pod... Wy teraz jestescie na fali ale nie wiadomo co bedzie za rok za dwa ?

~edek | 2008-07-3 12:16

do tbg:
Bedziecie miec kurnik nie stadion to po 1. A po 2 martw sie swoja siarka lepiej bo niedlugo bedziecie od lzs-ow w dupe dostawac. Zal ci tylek sciska ze nam beda budowac fajniejszy stadion? Wyslij list do przyjaciolki.

~anton | 2008-07-3 12:33

dzis rano na treningu bylem i jeden typ taki mlody byl nowy

~heh | 2008-07-3 12:38

Nowy stadion siarki ?? :D

To nie stadion...to prowizorka :D trybuny na wałach...ich stadion bedzie gorszy niz nasz moglby byc po lekkim "liftingu"...no ale jak na 5 lige bedziecie miec zajebisty stadionik :D

~KuBa | 2008-07-3 12:56

tez bylem i co z tego ze byl nowy mlodzian jak nie wiadomo kto to...:) jedyny fakt godny uwagi to ten ze sprawdzali zegar i wszystko ladnie swieci.. naprawde dobrze widac, trawka pod bramkami sie zawiazuje... jeszcze tylko nowe bramki wsadza w nowe otwory

~stasiu | 2008-07-3 12:59

ten chlopaszek jest z pysznicy kumpel mi mowil

~MATI88 | 2008-07-3 13:03

byl ktos na porannym treningu ?
ktoś nowy ?
PROSZE O DOKLADNIE INFO!!!

~... | 2008-07-3 14:02

INFO PEWNE !!! Jutro na poranny trening przybywa ten Gość........» LINK i już nam nikogo nie trzeba ...

~aaa | 2008-07-3 14:37

PIATKOWSKIEMU ZAPROPONOWALI 5 tys i tam cos jeszcze jak on w Resce zarabia 8 tysiakow;) wiec nie wymaga to komentarza...

~piotr | 2008-07-3 14:49

Panowie nie jest tak żle! na dobra sprawe to odeszli piłkarze z ktorych w wiekszosci nie mielismy pozytku (po za Iwanem) i nie wiadomo co z ławeckim ale pewnie odejdzie, a wiekszosc sie dogadała!! Jutro sparing z Kolejarzem i pewnie pare osob bedzie testowanych a od poniedzialku uzupełnianie składu(mam nadzieje trafione wybory trenera Łacha)!!!Ale jakos jestem spokojny!!! Bądzmy dobrej mysli !!Pozdro

~Lolek | 2008-07-3 15:27

Jezeli ktos zarabia w 3 lidze teraz w 4 lidze 8 tys - to to jest smieszne z poziomem umiejetnosci i atrakcyjnosci gry powinien zarabiac 1100 zl netto

~jasko | 2008-07-3 16:03

Zgadzam sie.Z taka gra i z takim poziomem to minimum socjalne sie nalezy.Naprawde tak mysle .I uwazam ze takie umiejetnosci jakie maja pilkarze w II czy III lidze a nawet teraz w nowej I to gorna granica plac to 1500 zl.Naprawde .....jesli komus nie odpowiadaja takie zarobki za to ze sobie pobiega (i to nie zawsze) po boisku to niech szuka innej pracy.A te farmazony z wysilkiem podczas treningow wsacicie sobie w dupe.Sam gralem i wiem co to za wyslilek.To zabawa i przyjemnosc.Do tej pory gram z przyjaciolmi i wysilek jaki wkladam daje mi tylko satysfakcje.I tak bylo zawsze.A pieniadze mam bo sie uczylem poza pilka.Chociaz przyznaje ze i pilka dala mi ich sporo ale nigdy nie byly piorytetem.Wiec albo cjhca grac i placi sie im za prace albo prosze poszukac sobie lepszej ,bardziej platnej pracy.To tyle .Amen

~matistalowka | 2008-07-3 16:07

» LINK
o zal do gorzyc trzeba jechac na sparing :-(

~edziu | 2008-07-3 16:51

18tu grajkow na treningu popoludniowym nikt nowy co niektorzy porazka

~haha | 2008-07-3 17:57

3 lipca 2008, 17:06:08 - MichalMKS
Górnik Łęczna testuje kolejnych piłkarzy

Madrin Piegzik z Odry Opole i Cezary Stefańczyk z ŁKS Łomża przebywają na testach w Górniku Łęczna.

Oprócz nich pierwszoligowiec testuje zawodników, którzy pozytywnie zaprezentowali się w sparingu z drużyną Legii Warszawa grającej w Młodej Ekstraklasie.

- Z tej grupy zostało czterech graczy: Prejuce Nakoulma, Damian Flis, Marcin Truszkowski i Jakub Giertl. Będziemy ich w dalszym ciągu obserwowali - wyliczył dyrektor sportowy Edward Klejndinst.

Z drużyną trenuje też Paweł Tomczyk, który jednak przeciwko "młodej" Legii nie zagrał.

- Tomczyk nie jest jeszcze przygotowany i na jego występ było za wcześnie - dodaje dyrektor sportowy. - Być może zaprezentuje się już w sobotę, przeciwko Koronie Kielce. Natomiast nie będzie u nas Kamila Gęśli ze Stali Stalowa Wola, gdyż po prosto nie stać Górnika na tego piłkarza - dodał.

~kolooo | 2008-07-3 18:54

gesla bedzie dalej gral w smsie hahaha

~AQ | 2008-07-3 19:01

do jasko i innych kolegów np. Damian

Fajnie, ze chcecie sie wypowiedziec, od tego są komentarze, od tego jest forum, ale JESLI CHCESZ COS NAPISAC TO ZASTANÓW SIĘ CZY MASZ RACJĘ, CZY TO CO PISZESZ JEST MĄDRE...

Podjąłes temat płac w klubach piłkarskich. Po tym co napisałes to albo nie masz wyobrazni albo nie wiesz w jakim świecie zyjesz... Mam tyle argumentow przeciw temu co powiedziales ze moja wypowiedz moze byc bardzo chaotyczna.. Ja uwazam ze piłkarze rzeczywiście zarabiają mało a 4 tysiące miesiecznie to sumy wręcz smieszne... a juz napewno nie zgodze sie z Twoim glupim gadaniem o tym ze powinni dostawac 1000zł. Dlaczego? Po pierwsze zeby dojsc do zawodu pilkarza, trzeba przejsc dlugą drogę.. zgadzam się z Tobą, dla tych co grają pilka jest hobby i grając nie czują zmeczenia.. Ale niewiem czy wiesz ale treningi nie wyglądają tak jak w szkole na w-fie ze nauczyciel rzuci pilke i mowi: grajcie sobie... Niewiem jak w Stali bo tu na stanowisku trenerow juniorów pracują osoby które nie mają pojęcia o szkoleniu.. ale w powazniejszych klubach zanim dotkniesz pilke to trening tak Ci da w kosc ze potem nawet nie masz sil patrzec na pilke. Do tego silownia itp itd. Treningi zjadają czas. Zobacz, Ty wrocisz do domu rzucisz plecak i idziesz na browara,albo z dziewczyną do kina a pilkarze-juniorzy muszą zapierdalac na treningu... do tego dochodzą kontuzje, zlamania, naderwania miesni.. to nie jest takie przyjemne jak Ty mowisz... I dla porownania: kurs na wozki widlowe po ktorym mozna dostac prace za 1500 zł trwa miesiąc, a przygotowania do tego by byc pilkarzem minimum 10 lat..
A gdy juz jestes piłkarzem to twoje zycie tez nie jest takie kolorowe. I powiem Ci ze gdyby mieli jakies wyjscie rozsądne to wielu pilkarzy ojebalo by tą pilke..zresztą nie raz czytalismy ze jakis pilkarz mysli o olaniu pilki i wyjezdzie za granice na budowe.. Dlaczego bycie pilkarzem w Polsce nie jest kolorowe, a 3000 zł to marne pieniądze??
1. Kariera pilkarska nie trwa wieki. Grasz do pewnego czasu, a potem wyjebią Cie z klubu i nikt sie Tobą nie interesuje..ewentual nie mozesz zostac trenerem juniorow a tacy w Stali zarabiają zenujące pieniądze...
2. Popatrz na metryke pilkarzy. Bardzo wielu graczy zmienia klub co rok, co dwa. Pomysl ze masz rodzine. Niewiem czy taką zajebista rzeczą jest siedziec na bagazach za 3000 tys zł.
3. Pilkarz w Polsce i na calym swiecie musi sie liczyc z popularnoscią, z tym ze jest krytykowany itp itd. Wiec jest to tez b. stresująca praca. Moze np. Trela tego nie okazuje, ale tez w glebi przezywa jak ktos go wyzywa i ciągle krytykuje. Juz nie mowiac o walce o miejsce w skladzie co takze jest stresujace..
4. Ciągle wyjazdy na mecze ligowe, pucharowe.. i to nie lecą samolotem tylko napierdalają po tych dziurach do Gdanska, Gdyni czy Katowic. W tym czasie zostawiają rodzine w domu, caly dzien stracony. Ty bawisz w sobote w planecie a pilkarz ledwo patrząc na oczy ze zmeczenia tlucze sie po tych polskich drogach..
5. Pilkarz bawi gdzies na miescie pije piwko to wszyscy juz na niego napierdalają, obgadują.
6. Niewiem czy wiesz, ale w przypadku kontuzji kluby nie oplacają leczenia pilkarza. Sam leczy sie na wlasny koszt, a jak jest nie w pelni sprawny to mowią mu spierdalaj, dziekujemy Ci za wspolprace. I grajek zostaje z rozjebaną nogą na lodzie.
7. Mamy teraz wakacje.. a np Lawecki czy Gesla ciągle na testach w innych klubach bo jest okienko transferowe i o wakacjach mogą pomarzyć..

argumentow jest jeszcze wiecej....
Szacunek dla tych co doczytali do konca :)
Pozdrawiam

~jasko | 2008-07-3 19:32

Do AQ To co napisales to zenada.Bylem pilkarzem i to dlugie lata.Gralem w II ,III lidze.Przeszedlem cala droge o jakiej piszesz.To byla przyjremnosc.Nawet to zmeczenie bylo fajne.Baaa,,,awet kontuzje mialy swoj urok.Nie mow mi jaka to dluga droga.To taka sama droga wyzeczen jak w kazdym innym zawodzie.Ale marny lekarz,piekarz,kiero wca czy inzynier nie zarobi kokosow.Mowiac o kokasacg mam na mysli 3000,4000,5000 tys zl.bo to na polskie warunki sa kokosy.Mowie o marnych pracownikach a takich w naszej stali (pilkarze i nie tylko)jest 99 %.Kiedy zaczna grac na przyzwoitym poziomie nie trzeba bedzie prosic o sponsorow,Sami sie zglosza.Ale nie do takich pilkarzy.Najpierw (i tu sie klania droga jaka trzeba przejsc)piklarze musza pokazac ze warto im placic .Narazie tego nie zrobili.1500 zl to wszystko co sa warci.Amen

~riki | 2008-07-3 19:34

zgadzam sie z poprzednikiem.Ale zarobki zawodników w pierwszej lidze przekraczające 50tys.miesiecznie to juz dla mnie jest przesadą!a niektorzy mają i po 100tys.miesiecznie . nie są warci takich pieniedzy!

~bolooo | 2008-07-3 19:56

zgadzam sie duzo jest pilkarzy ktozi nie sa warci tych pieniedzy ale wiecie w polsce tak zawsze bylo jak sie ma znajomosci to sie gra i taka jest prawda bo znam duzo pilkarzy ktorzy grali w 1 ligach i sami mi mowili zeby sie dostac gdzies to trzeba miec kontakty i cos kopac wta pilke przeciesz taki gesla on powinien grac w pysznicy a nie w stalowce,ile on bramek strzelil niektorzy obroncy mieli prawie tyle bramek co on i to tak jest taus bogaty i sie gra ..takie buty tak bylo jest i bedzie..pozdro
STALOWKA!!

~kopacz | 2008-07-3 20:05

skoro taka przesada z tymi zarobkami i tak zazdroscicie to zostancie sami pilkarzami, ciekawe ilu bedzie gralo chocby w tej II lidze.....

~do kopacz | 2008-07-3 20:10

nie zostane pilkarzem bo nei mam znajomosci...grałem w juniorach ale sobie odposcilem....nie bylo szans wygrac z kolesiostwem.

~riki | 2008-07-3 20:26

najlepiej jest zająć sie szkoleniem młodzieży , bo u nas to kuleje.Pamietam skład Stalówki sprzed ponad 20 lat, 80procent drużuny to byli wychowankowie . Pózniej co roku dochodzil jeden , dwoch wychowankow ktorzy grali . A teraz od kilku lat nie ma żadnego wychowanka , ktory by doszedł z juniorow i wzmocnił Stalówke. Kiedys to byli trenerzy , ktorzy szkolili młodzież . Choćby Rudek Patkolo . Heniu Wietecha. bracia Brzezińscy a teraz to jest tragedia i nieporozumienie wielkie!!!!

~benio | 2008-07-3 20:32

dokladnie jak nie masz znajomosci to masz 10% szans ze sie gdzies wybijesz....licza sie tylko kurwa pieniadze i tyle i uklady a tak to maja w dupie juniorkow ktorych jest kilku co graja dobrze ale co nikt sie nie zajmuje nimi,oni skoncza 18 i na wies grac.

~do AQ | 2008-07-3 20:50

PIłkarze maja wyrzeczenia wez sie otrzasnij wiesz po co oni graja??po to zeby ich gre ogladali KIBICE czyli my.A od wielu lat to my reprezentujemy ten klub a nie piłkarze!! To my przez wiele sezonow Jezdzilismy jezdzimy i bedziemy jezdzic po polsce za druzyna jak to nazwałes"tracac,cza s,pieniadze,zdrowie; )"I poza szacunkiem innych kibicow i własnej satysfakcji nie mamy z tego nic.Jadac do gdyni przez cała polske i widzac taka porazke az sie odchciewa kibicowac wstyd kiedy widzisz ze zawdnik przychodzacy do naszego klubu przyszedł podchadzac do grania byle przegrac poudawac poł roku zleci a kasa bedzie przecierz to nie jest zwykął praca jak w pracy normalnej bys odpierdalał kaszanke dwa dni to jestes zwolniony no ale to jest zawod piłkarzyka pajacyka poudawac sciemnic w dupei miec wszystkich kase wziasc i do kolejengo klubu spierdolic.Ten klub bez nas byłby niczym to my od najmłodszych lat byslimy z druzyna dobre i na złe nie odchodzimy jak piłkarze po spadku.TO MY ZKS STAL ZNA NAS CAłY KRAJ ZA STAL ZA NASZ ZKS POJDZIEMY AZ PO ZYCIA KRES.sZacunek jakim dazy nas całe "srodowisko" sportowe zalezy tylko od nas kibicow nie piłkarzy.Jezeli miałbym odpierdalac chamowe w pracy to bym sie zwonił a tumacznie ze zbiera sie chuje czy inne wizwiska to normalka w tym zawodzie nei radzisz sobie to spierdalac to 1 liga nie a klasa.Jedynym zawodnikiem z ktorym moge sie identyfikowac to nasz kapitan TOMASZ WIETECHA. To on daje wspaniały przykład jacy powinni byc zawodnicy i czego powinno sie od nich wymagac i zawodnicy sami sobie powinni zadawac sobie pytanie co ja moge klubowi dać od siebie a nie jak go wykorzystac.

~hmm | 2008-07-3 20:54

Masz racje Tomek Wietecha to wzor :)

Oprocz tego jeszcze dolaczyl bym Jara, Krystka, Maciora no i moze Uwakwe - jak by kazdy walczyl tak jak oni :) to by bylo zajebiscie :D

~hahahaha | 2008-07-3 21:49

ławeckimu podziękowała już Łęczna za współpracę.ciekawe czy syn marnotrawny wróci do Śtalówki i będzie grał za te mniejsze pieniądze,czy będzie szukał wrażeń w innych klubach w niższych ligach,żeby tylko skubnąć więcej grosza.No bo skoro w Łecznej się nie nadaje,to gdzie pójdzie.Niech się ciesz,że z jego umiejętnościami,chci ano Go w naszym klubie,no ale teraz Władziu może nie mieć miejsca dla Niego w naszym zwspole.I bardzo dobrze,niech nie myśli sobie gwiazdor,że jest naj i nie jest niezastąpiony.Chyba ,że niech spierdala do motóró.tam gra już obecnie ukrainiec Iwan,może tam załapie się na ławę!

~do hahaha | 2008-07-3 21:58

Jeszcze niech dołączy do nich Pałkus-baryła i Trele-morele i będą w lublynie walczyć o występ w europejskich pucharach.Po rundzie jesiennej niech dołączy jeszcze reszta naszych buntowników do Moturó i zdobędą na bank puchar Mistrzów.Jako,że stadion ich nie nadaje się do rozgrywania meczów pucharowych,swoje mecze będą grać w Niedrzwicy Dużej.

~krk | 2008-07-3 22:41

A kto będzie prowadził Motur w pucharach jako trener,przecież Kużma nie ma licencji.Ale mam,mam ciepło ,gorąco,JEST trener ,który ma papiery PRO-UEFA,przecież to Nasz dobry znajomy ,a kto?No tak toż to Albinek Mikulski,tak to pewnie On poprowadzi Motur,bo przecież papiery liczą się najbardziej.Zapewne też dokona wzmocnień,przyjdzie za nim zaciąg Janicko-Hadzicowsko- Gheczowski i będzie jedna Klęska!

~AAAA | 2008-07-3 22:45

Brawo Iwan. W konću nie trzeba będzie patrzeć na twoją grę tzn. taką, że aż się słabo robiło. Wrzutki albo na za albo takie, że nikt do tego nie dochodził. Zwody takie, że chlopaki na podwórkach by skapczyli o co w tym chodzi. I tak będziesz chlopie siedział na ławie w Motorze. Więc po co się tam pchasz. Jedynie to może Pogoń Leżąjsk by widziała Iwana u siebie, tam by miał miejsce w 1 składzie. Brawo Zarząd !!!

~stal | 2008-07-3 22:54

Iwan jeszcze po5 kolejkach przyjdzie i będzie prosił ,by mógł wrócić do Stali.Wsztstko to okaże się po paru porażkach Moturu z rzędu i po wybraniu fikcyjnej wypłaty z tamtejszej kasy klubowej.Ludzie przecież z Moturu wszyscy spierdalają,odeszło6 6 najlepszych grajków,a doszedł tylko jeden głupi Iwan,który dał się zapuścić w sidła trenera Moturu Kużmy.Co z tego wyniknie ,sami zobaczycie.

~..... | 2008-07-3 22:57

Brawo Iwan tak trzymaj,zamiast iść do przodu,to cofnąłeś się w rozwoju ,skończysz na boisku w Pułankowicach.

~madre słowa | 2008-07-4 01:41

kurwateraz jedziecie po iwanie a jak robil rajdy opo jedo akcjach strzelali bramki to spiewaliscie janusz iwancki(na5)i mogliscie go na rekach nosic wic juz sie zamknijcie!!!!

kto nastepny tomek w przedluzyl umowe to tomek jest najlepszy tomek jest dobry...powinien odejsc i ciekawe co byscie mowili [ewnie ze sie sprzedal zejest zdrrajca itp
wiec pomyscie troche !!!!!!!!!

~zks | 2008-07-4 02:37

sczailiscie ze te wpisy wyzej piszej jedna i ta sama osoba !!!!! huj ci w dupe!!

~... | 2008-07-4 06:19

To jest jakaś marna prowokacja wiec nie zwracajmy na to uwagi, nie oszukujmy się jakiś cwel chce żeby ktos zwrócił na niego uwage to pisze

~RKS | 2008-07-4 09:28

K.Lipecki w naszym ukochanym Motorku-wiadomość pewna.

~as | 2008-07-4 09:35

Całe szczęście, że od nas odszedł (K. Lipecki).

~Ktos | 2008-07-4 10:05

samo to do motoru jego powalilo

~ehh... | 2008-07-4 10:28

~ty AS | 2008-07-4 12:33

bez Lipeckiego lezymy!.mialem nadzieje ze zostanie u nas.TRELA,GESLA iLIPECKI to nasi najlepsi zawodnicy,przynajmni ej wiedzieli co z pilka zrobic.reszta to wyrobniki.

~Damian22STW | 2008-07-4 13:18

BRAWO LIPECKI. JESZCZE POWINNI CI DOPŁACIĆ ZA TO ŻE ODCHODZISZ. JEST DOBRZE PANOWIE. nie ma takich gwiazd jak: Iwanicki,Gęsla, Lipecki, Drozd, Ławecki, Stręciwilk czy Hadzic. I NIE JEST TO JAKAS PROWOKACJA Z MOJEJ STRONY TYLKO PISZĘ JAK JEST PANOWIE. Próbować młodych zawodników z niższych lig i będzie dobrze. GRUNT, ŻE TRZON DRUŻYNY ZOSTAŁ. BĘDZIE DOBRZE PANOWIE. POZDRAWIAM NORMALNYCH KIBICÓW STALÓWKI.

~damian bis | 2008-07-4 17:50

p-onoc damian masz platfusa i nie kopnoles pilki w zyciu. co ty tu robisz na necie?Admin kasuj tego debila.

~jako | 2008-07-4 18:37

Damian ty bucu -dobrze ze odeszli- weź najlepiej do składu gości z lipy bojanowa i przyszowa,wtedy będzie gea na poziomie

~yy | 2008-07-4 18:45

Ja tez uważam ze będzie dobrze. Ci co odeszli bardzo sobie na to zapracowali. Zostali najpotrzebniejsi . Jedyni to Salami i Trela. Pierwszy jeżeli zostanie to jak słysze bardzo dobrych warunkach - grasz , płacimy , ściemniasz kontuzje - zero kasy. No i Trela - a niby miał tyle propozycji z innych klubów . Ale prawda jest brutalna - nie było żadnych baraży i nikt go nie chce. Ale i tak bym na niego uważał - nigdy nie wiadomo kiedy nas $$$

~Damian22STW | 2008-07-4 20:50

do jako i debila powyżej: WRÓCIĆ SIĘ DZIECI DO PODSTAWÓWKI !!!!!

~Lubelak | 2008-07-5 19:30

Do kogos tam wyzej... skad Ty masz takie info ze z Motoru odeszlo 6 najlepszych pilkarzy to ja nei wiem :D hehe... odszedl tylko Koczon do Piasta i Kolodziejski wrocil z wypozyczenia do Arki...a doszlo jzu 4 pilkarzy w tym wasz sorry juz nasz Iwanski no i dzis tzn w sobote podpisal kolejny wasz grajek z nami kontrakt Krzysztof Lipecki sie nazywa... Pozdro :D:D:D

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Puszcza Niepołomice - STAL (3:2)
2012-05-19
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 1 158 razy
STAL - Pogoń Leżajsk (2:0)
2006-05-20
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 9 769 razy
STAL - Sokół Sokółka (2:0)
2011-04-06
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 31 122 razy
STAL - Tur Turek (1:0)
2008-04-25
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 23 294 razy
Osób Online: 18 / Czas gen. strony: 0.0387