Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Licencja na grę w I lidze

Licencja na grę w I lidze

Komisja ds. Licencji Klubowych I Ligi na piątkowym posiedzeniu przyznała licencję na udział w rozgrywkach I ligi następującym klubom: Warta Poznań, Górnik Łęczna, Kmita Zabierzów, GKP Gorzów, Widzew Łódź, Korona Kielce, Zagłębie Lubin, Polonia Warszawa, Stal Stalowa Wola i Motor Lublin.

Dwa kluby – Odra Opole i Wisła Płock – nie spełniły wszystkich warunków i nie otrzymały licencji na grę w I lidze w nadchodzącym sezonie.

Decyzja dotycząca Polonii Bytom i Floty Świnoujście podjęta zostanie przez Komisję na początku przyszłego tygodnia.

Wcześniej – 27 czerwca br. – licencję otrzymały: GKS Jastrzębie, GKS Katowice, Dolcan Ząbki, Znicz Pruszków
i Podbeskidzie Bielsko-Biała.

(pzpn.pl)

Komentarze (35)

~stal | 2008-07-4 16:11

bada zajebiste mecze w nadchodzacym sezonie. pozdrowienia dla siarki ktora wkoncu znalazla swoje miejsce w ligach

~... | 2008-07-4 16:22

ufh ok. no to mamy licencję na ggrę w I lidze:) Podziękować tym którzy się do tego przyczynili....no to trzeba teraz powol zabierac sie do roboty! bo czeka nasz ciężki sezon....Ciekawe co bedzie z Odrą i Wisłą Płock...
No i będzie Korona:))))Trzeba sie im odwdzięczyć za te przekrręty w III lidze za Wdowczyka i te karne hehehe:)

~wynik | 2008-07-4 18:12

wie ktos jak tam Stal?

~majk | 2008-07-4 18:18

~123 | 2008-07-4 18:57

2:1 dla STalówki

~KS!!!!!!! | 2008-07-4 18:58

do stal odjeb sie od SIARECZKI

~Majkel | 2008-07-4 19:01

Do wyżej. Kolego z Tarnobrzega. Idź na swoją stronę internetową, a nie mi tu o mojej stalówce wypisujesz. Wyjazd do swojego wsiowego miasta!

~os.Pławo | 2008-07-4 19:06

2:1

» LINK

~stary kibic | 2008-07-4 19:10

byłem w Gorzycach.od poczatku grało 4 dobrych młodych.po przerwie wszedl Wierzgacz-puścił karnego,a za Longinusa i Abela weszli Krawiec i Trela.Macior nie strzelił karnego.Wieprzec czerwona kartka.najlepszy na boisku Uwakwwe,najgorszy niestety Trela.Gilar bardzo szybki,wywalczył karnego.lało strasznie.co jeszcze chcecie wiedzieć?

~Gorzyczanin | 2008-07-4 19:14

kto strzelil??

~stary kibic | 2008-07-4 19:17

Wieprzec z karnego i Walat po wyjściu sam na sam.

~Robert | 2008-07-4 19:18

W rozegranym dziś w Gorzycach sparingowym meczu piłkarskim, Stal Stalowa Wola pokonała Kolejarza Stróże 2:1 (1:0).

Gole dla „Stalówki̶ 1; strzelili: Jaromir Wieprzęć w 15 min z karnego oraz testowany w Stali, piłkarz Cracovii Kraków Kamil Karcz w 56 min. Wygrana Stali mogła być wyższa, ale w 85 min Jacek Maciorowski nie wykorzystał rzutu karnego.

~Tomasz | 2008-07-4 19:22

Walat pokazal sie z bardzo dobrej strony ... mysle ze bylby wzmocnieniem

~kibic | 2008-07-4 19:23

no tego mlodego z cracovii mozna sciagnac bardzo dobrze dzis zagral

~on | 2008-07-4 19:27

tomasz walata nie ma w stalowce otrzasnij sie..

~bolek | 2008-07-4 19:38

a jak gilar zagral..??

~KuBa | 2008-07-4 19:40

wywalczyl karnego nr 2

~KuBa | 2008-07-4 19:45

» LINK atmosfera na sparingu w Gorzycach... na boisku brutalna walka, a na trybunach kwitnie milosc :)

~Tomasz | 2008-07-4 19:55

juz sie otrzasnolem ;) ... myslalem ze ten co strzelil to walat bo ktos wyzej napisal ze on strzelil :)

~ELOSZA | 2008-07-4 20:03

» LINK

Chłopaszek z młodej cracovi dobrze sie zaprezentował bedzie pozytek STAWIAC NA MLODZIEZ!

~klak | 2008-07-4 20:35

pierwszego karnego wywalczył chyba właśnie ten Kamil Karcz.

~xyz | 2008-07-4 20:40

fajnie,że dzisiaj w Gorzycach było tylu kibiców Stalówki.

~abc | 2008-07-4 22:19

pewnie że on wywalczył karnego, kiwnął gościa wpadł w pole karne i został podcięty. przy drugiej bramce ośmieszył pyskatego... ogólnie grał świetnie jak dla mnie najlepszy na boisku. szybki, przebojowy, dobra technika, niezły drybling... pozostali młodzi też w miarę nieźle...

~Matyss | 2008-07-4 22:21

zks stalowa wola ekipa niehonorowa!

~aaasdaff | 2008-07-4 22:26

skoncz juz..

~hahah | 2008-07-4 22:30

PRECZ Z TRELĄ.CZY TO AZ TAK TRUDNO ZROZUMIEC?????NA CHUJ NAM TEN DUPEK,BACZKA,PULPET I LENIUCH.PRECZ Z TRELA!!!!!!!!!!!!!

~Robert | 2008-07-4 22:45

Dobrze ze Gesli juz nie ma! Balwan cienki Bolek itd

~siwy | 2008-07-4 22:56

debile odjebcie sie w końcu od Treli w rundzie wiosennej większość bramek padało po jego asystach ale wy gówno sie znacie na piłce chyba że tej wodnej bo macie wode zamiast mózgu

~jasko | 2008-07-5 01:21

Trela wonnnnnnnnn!!!!!!!As ysty?????chyba przy waleniu konia.Hahahahhahah.O n caly macz tylko asystuje chuj zlamany

~... | 2008-07-5 06:55

Moim zdaniem Trela to zawodnik ktory nam jest potrzebny.
Wiekszosc co pisze o Treli won itp. niech sami spierdalaja.Nieznasz sie cioto na pilce albo ze 2 razy na meczu byles i pierdolisz.
Jedna cipa tak napisala a za nim polowa osob co odwiedza stronke.
Ogarnijcie sie chlopaki.Jeszcze bedziecie pisac o Treli mile zeczy ;p

~zetor | 2008-07-5 07:15

ci co wczoraj byli w Gorzycach mają prawo pisać prawdę o anty-grze i anty-futbolu w wykonaniu Treli.tego nie da się nie zauwazyć bo nikt tak nie pieprzy i nie partaczy.jezeli trzeba by wycenic wczorajsze zaazgażowanie ,walecznosć i ambicję np,Uwakwe to facet powinien do Stalowej wracać helikpterem,a Trela rowerem.

~piotr | 2008-07-5 09:14

Jak Trela strzeli bramke dla Stalówki to bedziesz jeden z drugim kurwa bić brawo i sie cieszyc z 3 pkt. A teraz kurwa najezdzacie!!!dajcie se juz spokoj gra dla nas i koniec!!A jak sie nie popdoba to sobie jezdzijcie do Turbii na mecze i gwarantuje tak niema Treli!!!

~KuBa | 2008-07-5 09:38

jak Trela zagral wczoraj slabo na sparingu to ciekawe co powiecie o Sałku... ten dopiero nie wie co sie dzieje i nie ma pojecia bladego jak przyjac i kopnac pilke... a Trela zagral na takim samym poziomie jak np Krawiec ktory rowniez nic nie pokazal

~damon | 2008-07-5 16:09

Co wy macie do TRELI , bo chłopak wiem , że mu sie nie chce biegać ale tam zawsze strzelił bramki decydujące !!
NP . z motorem na wyjeżdzie
z turem u siebie !!
Jak wam sie on nie podoba to idzcie na trening i pokażcie na co was stać a Trela tylko z was bedzie sie śmiał

~sf | 2008-07-5 19:16

Trela zrobił dla Stali w zeszłym sezonie więcej niż Iwanicki. O klasie Iwanickiego niech świadczy to co powiedział w jednym wywiadzie, że bał by się siedzenia na ławce. Co to za piłkarz, który boi się rywalizacji o miejsce na boisku?

Ile akcji miał Iwan przez cały sezon? 1 - sam na sam z bramkarzem, której nie strzelil. Podziękować. Wole Trele, który potrafi strzelac gole i asystować.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola

Radomiak Radom             Stal Stalowa Wola
2019-03-23, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg

Stal Stalowa Wola             Siarka Tarnobrzeg

1 : 0

Szymon Jarosz 90     
Sędzia: Dawid Bukowczan (Żywiec)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 24 13-5-6 44
2 Widzew Łódź 23 12-8-3 44
3 GKS Bełchatów 24 11-9-4 42
4 Elana Toruń 24 10-10-4 40
5 Olimpia Grudziądz 24 12-4-8 40
6 Górnik Łęczna 24 10-8-6 38
7 Stal Stalowa Wola 24 11-4-9 37
8 Resovia Rzeszów 23 9-6-8 33
9 Skra Częstochowa 24 9-5-10 32
10 Znicz Pruszków 24 8-7-9 31
11 Pogoń Siedlce 24 8-6-10 30
12 Gryf Wejherowo 24 7-6-11 27
13 Błękitni Stargard Szcz. 24 8-3-13 27
14 Ruch Chorzów 24 6-8-10 26
15 Rozwój Katowice 24 6-7-11 25
16 ROW 1964 Rybnik 23 4-10-9 22
17 Siarka Tarnobrzeg 23 6-4-13 22
18 Olimpia Elbląg 22 5-6-11 21

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
2019-04-13 STAL - GKS Bełchat..
2019-04-20 Olimpia Grud.. - STAL
2019-04-24 STAL - Olimpia Elbl..
2019-04-28 Rozwój Kato.. - STAL
2019-05-04 STAL - Znicz Pruszk..
2019-05-11 STAL - Górnik Łę..
2019-05-18 Gryf Wejherowo - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (834)
» Fanatyk38 (653) » Kamilosss (386)
» Slim1938 (380) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Acer (322)
» Filip kacper k. (303) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Zagłębie Sosnowiec (0:0)
2006-09-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 3 546 razy
Hetman Zamość - STAL (1:1)
2006-05-03
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 19 165 razy
STAL - Górnik Łęczna (4:0)
2008-09-06
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 23 944 razy
STAL - GKS Katowice (1:2)
2009-08-29
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 46 420 razy
Osób Online: 29 / Czas gen. strony: 0.03539