Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Licencja na grę w I lidze

Licencja na grę w I lidze

Komisja ds. Licencji Klubowych I Ligi na piątkowym posiedzeniu przyznała licencję na udział w rozgrywkach I ligi następującym klubom: Warta Poznań, Górnik Łęczna, Kmita Zabierzów, GKP Gorzów, Widzew Łódź, Korona Kielce, Zagłębie Lubin, Polonia Warszawa, Stal Stalowa Wola i Motor Lublin.

Dwa kluby – Odra Opole i Wisła Płock – nie spełniły wszystkich warunków i nie otrzymały licencji na grę w I lidze w nadchodzącym sezonie.

Decyzja dotycząca Polonii Bytom i Floty Świnoujście podjęta zostanie przez Komisję na początku przyszłego tygodnia.

Wcześniej – 27 czerwca br. – licencję otrzymały: GKS Jastrzębie, GKS Katowice, Dolcan Ząbki, Znicz Pruszków
i Podbeskidzie Bielsko-Biała.

(pzpn.pl)

Komentarze (35)

~stal | 2008-07-4 16:11

bada zajebiste mecze w nadchodzacym sezonie. pozdrowienia dla siarki ktora wkoncu znalazla swoje miejsce w ligach

~... | 2008-07-4 16:22

ufh ok. no to mamy licencję na ggrę w I lidze:) Podziękować tym którzy się do tego przyczynili....no to trzeba teraz powol zabierac sie do roboty! bo czeka nasz ciężki sezon....Ciekawe co bedzie z Odrą i Wisłą Płock...
No i będzie Korona:))))Trzeba sie im odwdzięczyć za te przekrręty w III lidze za Wdowczyka i te karne hehehe:)

~wynik | 2008-07-4 18:12

wie ktos jak tam Stal?

~majk | 2008-07-4 18:18

~123 | 2008-07-4 18:57

2:1 dla STalówki

~KS!!!!!!! | 2008-07-4 18:58

do stal odjeb sie od SIARECZKI

~Majkel | 2008-07-4 19:01

Do wyżej. Kolego z Tarnobrzega. Idź na swoją stronę internetową, a nie mi tu o mojej stalówce wypisujesz. Wyjazd do swojego wsiowego miasta!

~os.Pławo | 2008-07-4 19:06

2:1

» LINK

~stary kibic | 2008-07-4 19:10

byłem w Gorzycach.od poczatku grało 4 dobrych młodych.po przerwie wszedl Wierzgacz-puścił karnego,a za Longinusa i Abela weszli Krawiec i Trela.Macior nie strzelił karnego.Wieprzec czerwona kartka.najlepszy na boisku Uwakwwe,najgorszy niestety Trela.Gilar bardzo szybki,wywalczył karnego.lało strasznie.co jeszcze chcecie wiedzieć?

~Gorzyczanin | 2008-07-4 19:14

kto strzelil??

~stary kibic | 2008-07-4 19:17

Wieprzec z karnego i Walat po wyjściu sam na sam.

~Robert | 2008-07-4 19:18

W rozegranym dziś w Gorzycach sparingowym meczu piłkarskim, Stal Stalowa Wola pokonała Kolejarza Stróże 2:1 (1:0).

Gole dla „Stalówki̶ 1; strzelili: Jaromir Wieprzęć w 15 min z karnego oraz testowany w Stali, piłkarz Cracovii Kraków Kamil Karcz w 56 min. Wygrana Stali mogła być wyższa, ale w 85 min Jacek Maciorowski nie wykorzystał rzutu karnego.

~Tomasz | 2008-07-4 19:22

Walat pokazal sie z bardzo dobrej strony ... mysle ze bylby wzmocnieniem

~kibic | 2008-07-4 19:23

no tego mlodego z cracovii mozna sciagnac bardzo dobrze dzis zagral

~on | 2008-07-4 19:27

tomasz walata nie ma w stalowce otrzasnij sie..

~bolek | 2008-07-4 19:38

a jak gilar zagral..??

~KuBa | 2008-07-4 19:40

wywalczyl karnego nr 2

~KuBa | 2008-07-4 19:45

» LINK atmosfera na sparingu w Gorzycach... na boisku brutalna walka, a na trybunach kwitnie milosc :)

~Tomasz | 2008-07-4 19:55

juz sie otrzasnolem ;) ... myslalem ze ten co strzelil to walat bo ktos wyzej napisal ze on strzelil :)

~ELOSZA | 2008-07-4 20:03

» LINK

Chłopaszek z młodej cracovi dobrze sie zaprezentował bedzie pozytek STAWIAC NA MLODZIEZ!

~klak | 2008-07-4 20:35

pierwszego karnego wywalczył chyba właśnie ten Kamil Karcz.

~xyz | 2008-07-4 20:40

fajnie,że dzisiaj w Gorzycach było tylu kibiców Stalówki.

~abc | 2008-07-4 22:19

pewnie że on wywalczył karnego, kiwnął gościa wpadł w pole karne i został podcięty. przy drugiej bramce ośmieszył pyskatego... ogólnie grał świetnie jak dla mnie najlepszy na boisku. szybki, przebojowy, dobra technika, niezły drybling... pozostali młodzi też w miarę nieźle...

~Matyss | 2008-07-4 22:21

zks stalowa wola ekipa niehonorowa!

~aaasdaff | 2008-07-4 22:26

skoncz juz..

~hahah | 2008-07-4 22:30

PRECZ Z TRELĄ.CZY TO AZ TAK TRUDNO ZROZUMIEC?????NA CHUJ NAM TEN DUPEK,BACZKA,PULPET I LENIUCH.PRECZ Z TRELA!!!!!!!!!!!!!

~Robert | 2008-07-4 22:45

Dobrze ze Gesli juz nie ma! Balwan cienki Bolek itd

~siwy | 2008-07-4 22:56

debile odjebcie sie w końcu od Treli w rundzie wiosennej większość bramek padało po jego asystach ale wy gówno sie znacie na piłce chyba że tej wodnej bo macie wode zamiast mózgu

~jasko | 2008-07-5 01:21

Trela wonnnnnnnnn!!!!!!!As ysty?????chyba przy waleniu konia.Hahahahhahah.O n caly macz tylko asystuje chuj zlamany

~... | 2008-07-5 06:55

Moim zdaniem Trela to zawodnik ktory nam jest potrzebny.
Wiekszosc co pisze o Treli won itp. niech sami spierdalaja.Nieznasz sie cioto na pilce albo ze 2 razy na meczu byles i pierdolisz.
Jedna cipa tak napisala a za nim polowa osob co odwiedza stronke.
Ogarnijcie sie chlopaki.Jeszcze bedziecie pisac o Treli mile zeczy ;p

~zetor | 2008-07-5 07:15

ci co wczoraj byli w Gorzycach mają prawo pisać prawdę o anty-grze i anty-futbolu w wykonaniu Treli.tego nie da się nie zauwazyć bo nikt tak nie pieprzy i nie partaczy.jezeli trzeba by wycenic wczorajsze zaazgażowanie ,walecznosć i ambicję np,Uwakwe to facet powinien do Stalowej wracać helikpterem,a Trela rowerem.

~piotr | 2008-07-5 09:14

Jak Trela strzeli bramke dla Stalówki to bedziesz jeden z drugim kurwa bić brawo i sie cieszyc z 3 pkt. A teraz kurwa najezdzacie!!!dajcie se juz spokoj gra dla nas i koniec!!A jak sie nie popdoba to sobie jezdzijcie do Turbii na mecze i gwarantuje tak niema Treli!!!

~KuBa | 2008-07-5 09:38

jak Trela zagral wczoraj slabo na sparingu to ciekawe co powiecie o Sałku... ten dopiero nie wie co sie dzieje i nie ma pojecia bladego jak przyjac i kopnac pilke... a Trela zagral na takim samym poziomie jak np Krawiec ktory rowniez nic nie pokazal

~damon | 2008-07-5 16:09

Co wy macie do TRELI , bo chłopak wiem , że mu sie nie chce biegać ale tam zawsze strzelił bramki decydujące !!
NP . z motorem na wyjeżdzie
z turem u siebie !!
Jak wam sie on nie podoba to idzcie na trening i pokażcie na co was stać a Trela tylko z was bedzie sie śmiał

~sf | 2008-07-5 19:16

Trela zrobił dla Stali w zeszłym sezonie więcej niż Iwanicki. O klasie Iwanickiego niech świadczy to co powiedział w jednym wywiadzie, że bał by się siedzenia na ławce. Co to za piłkarz, który boi się rywalizacji o miejsce na boisku?

Ile akcji miał Iwan przez cały sezon? 1 - sam na sam z bramkarzem, której nie strzelil. Podziękować. Wole Trele, który potrafi strzelac gole i asystować.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2018-11-17, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola             ROW 1964 Rybnik

1 : 1

Fryderyk Stasiak 62     
Fryderyk Stasiak 9 (s)
Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 17 11-4-2 37
2 Radomiak Radom 18 10-4-4 34
3 Elana Toruń 17 8-8-1 32
4 GKS Bełchatów 18 8-8-2 32
5 Olimpia Grudziądz 18 9-4-5 31
6 Górnik Łęczna 18 8-5-5 29
7 Stal Stalowa Wola 18 8-3-7 27
8 Resovia Rzeszów 18 7-5-6 26
9 Ruch Chorzów 18 6-6-6 24
10 Znicz Pruszków 18 6-6-6 24
11 Skra Częstochowa 18 6-3-9 21
12 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
13 Gryf Wejherowo 18 5-4-9 19
14 Siarka Tarnobrzeg 18 5-3-10 18
15 ROW 1964 Rybnik 18 3-8-7 17
16 Pogoń Siedlce 18 4-4-10 16
17 Rozwój Katowice 17 4-4-9 16
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (820)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Stal Rzeszów - STAL (0:0)
2013-05-29
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 7 935 razy
Motor Lublin - STAL (0:2)
2012-09-15
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 3 900 razy
STAL - Polonia Bytom (0:5)
2006-08-26
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 14 280 razy
STAL - Concordia Elbląg (3:0)
2013-10-26
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 10 991 razy
Osób Online: 23 / Czas gen. strony: 0.04766