Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Kolejni Afrykańczycy w Stali?

Kolejni Afrykańczycy w Stali?

Kolejni piłkarze podpisać mają kontrakty na grę w pierwszoligowym zespole piłkarskim Stali Stalowa Wola. Być może zespół zasilą kolejni po Longinusie Uwakwe i Abelu Salamim Afrykańczycy. Ciekawie robi się też w tarnobrzeskiej Siarce.

Potwierdziły się nasze informacje o dalszej grze w "Stalówce” Jakuba Ławeckiego, dziś w południe piłkarz ten podpisać ma kontrakt ze stalowowolskim klubem. Na rozmowy przyjedzie też Tomasz Walat z Izolatora Boguchwała.

MENAŻER SIĘ ODEZWAŁ

Do Stali wypożyczeni zostaną 22-letni pomocnik Cracovii Kamil Karcz, inny gracz "Pasów” 22-letni środkowy pomocnik Artur Ślęzak oraz 21-letni lewy pomocnik Jonasz Jeżewski.

- Porozumieliśmy się już w tej sprawie z działaczami Cracovii oraz Sandecji i nie powinno być problemów z wypożyczeniem tych piłkarzy - mówi szef sekcji piłki nożnej StaIi Stalowa Wola Jerzy Lompe.



 

Działacze "Stalówki” widzieliby w swoim zespole także 21-letniego lewego pomocnika Kamila Ścisłowskiego, ale próby skontaktowania się z prezesem Victorii Częstochowa jak dotąd nie przyniosły skutku. Być może rozwikłana zostanie sprawa z dalszą grą w Stali Nigeryjczyka Longiusa Uwakwe. Jego menażer wreszcie skontaktował się z działaczami Stali.

- Powiedział, że przywiezie nam jeszcze kilku zawodników do testowania, ale my chcemy z nim na razie porozmawiać o Uwakwe - mówi Jerzy Lompe.
 

Komentarze (44)

~::: | 2008-07-8 07:31

Ngwankwo Kanu w Stali?? Moze ktos potwierdzic to info?

~as | 2008-07-8 08:01

Tak potwierdzam. Prezes Lompe rozmawia jeszcze na skypie z Van Nistelroyem, wszystko jest na dobrej drodze i mam nadzieję, że ujrzymy go w naszej drużynie w rundzie jesiennej.

~Globi | 2008-07-8 09:18

~gregor | 2008-07-8 10:50

ale kicha z tymi obchodami 70-lecia.mozna by przeciez zorganizowac jakis festyn.wynajac jakis zespol ktory gra po weselach,browar janow lubelski moglby sprzedawac piwo.zorganizowac konkursy dla dzieci mlodziezy i starszych.a nagroda mogloby byc chociaz uczestnictwo w meczu oldbojow lub seniorow.a tak a propo to stal to przeciez nie tylko pilkarze.jest tez koszykowka,byly tez sekcje lekkiej atletyki siatkowki a nawet pilki recznej hokej na lodzie lucznictwo plywanie oraz boks.ci ktorzy pamietaja mogliby nam mlodym kibicom przypomniec tamte czasy.NO COZ MUSIMY SIE CIESZYC Z TEGO CO MAMY,W TAKI WLASNIE SPOSOB DZIALACZE POKAZUJE ZE KIBICOW MAJA GDZIES TAM DALEKO W D...

~....m..... | 2008-07-8 10:55

mecz na 70 lat powinien byc z druzyna z ekstraklasy......... ... Legia Wisła Lech .........a nie z jakim gowne z ukrainy.......

~Old | 2008-07-8 10:57

Pogoń Szczecin 2 !;/wstyd ;/

~STF | 2008-07-8 11:42

Wie ktos o Ktorej ten sparing bedzie???

~wigry | 2008-07-8 12:47

na stronie wigier jest napisane ze o 12.00

~123 | 2008-07-8 13:22

WITAM

BYł KTOś MOżE DZISIAJ RANO NA TRENINGU JAK SIE MAJą NASZE NOWE NABYTKI I CZY MOżE KTOś NOWY DOSZEDł

O KTóREJ JEST JUTRO SPARING Z WIGRAMI...POZDR...

~Stalóweczka | 2008-07-8 13:58

Ma ktoś z was Zin Zinów.

~STALÓWKA | 2008-07-8 14:11

Kiedy i o której jest sparing z Wigrami Suwałki? Z góry dzięki. ...1938-2008...

~STALÓWKA | 2008-07-8 14:18

~matistalowka | 2008-07-8 14:22

jutro sparing podobno o 17 w Stalowej

~fan | 2008-07-8 14:59

~hhrs | 2008-07-8 15:04

~uf | 2008-07-8 16:21

Przyjdą/Przyszli:

- Pałkus
(Stal Stalowa Wola)
- Adamczyk
(Stal Nowa Dęba)
- Szyszko
(Limblach Zaczernie)
- Krawczyk
(Pogoń Leżajsk)
- Rajzer
(powrót z zagranicy)
- Przybyła
(Karpaty Krosno)
- Hajduk
(Unia Tarnów)
- Fryc
(Stal Mielec)
- Machnica
(Zimowit Rzeszów)

/palkus zaklepany w sovi

~mlody | 2008-07-8 16:23

Czy ktoś kurwa może napisac co to za zespół ta galicja radechów. Wpisałem w google i chuj nic nie ma patrze na 1 i 2 lige ukraińską i też chuj. Kurwa gdzie ci działacze ten zespół znaleźli ?

~ssw | 2008-07-8 16:29

czy ten Adamczyk z Dęby to na pewno?

~z krytej | 2008-07-8 16:31

jest dzis trning popołudniowy?? jak tak o której??
dzięki.

~Do Admina | 2008-07-8 16:55

Czy można podać dokładna godzinę jutrzejszego sparingu Stali z Wigrami? Na jednej stronie pisze, że o 12 na drugiej, że 17 i nie wiem komu uwierzyć. Mam jutro wolne w hucie to bym poszedł oglądnąć jak ma Stalówka gra przed sezonem. Z góry dzięki i Pozdrawiam!

~haha | 2008-07-8 18:28

Galicja Radechów to jest jakas miejscowosc kolo Lwowa bo jak wpisalem w google to znalazlo ze jest to Ukraińskie miasto partnerskie Radomyśla nad Sanem

~xxxx | 2008-07-8 19:29

sparing jest o 12 na pewno!!!!

~Stefan | 2008-07-8 19:29

ooo!!! to może z Radosanem też zagrają?
Poza tym dlaczego tak marudzicie na ten zarząd? Chcą nam zrobić frajdę i zaprosili frajerów, żeby Stalówka wygrała wysoko i efektownie na 70-cio lecie. Np 7-0, a kto będzie za ileś tam lat pamiętał z kim? Wolelibyście, żeby przyjechała np Wisła i złoiła naszych "piątkę"? I co to za święto by było?

~do Stefan | 2008-07-8 19:34

Nie chodzi o wynik. Tylko o to jak podeszli nasie \"działacze\" do sprawy tych obchodów.

~007 | 2008-07-8 20:03

Nie martwcie sie jakos druzyna z ukrainy :) zarzad i tak pewnie wspial sie na wyzyny :) moze na 100 lecie klubu załatwią odre wodzisław :))))))))

~100 | 2008-07-8 20:42

Na stu lecie juz zaklepalismy sobie mecz z Termopolem Żabno

~idol | 2008-07-8 20:44

poda ktos, kto wie na bank godzine jutrzejszego sparingu z suwalkami?;>

~......... | 2008-07-8 20:59

w niedziele wakacyjny turniej piłki nożnej w krzeszowie z udziałem rotundy krzeszów uni nowa sarzyna zartmet olendera sól oraz stali stalowa wola więcej na » LINK wbijamy na krzeszów:)

~kibic2 | 2008-07-8 21:06

~tomek | 2008-07-8 22:03

eh pamiętam te mecze, to początki mojego kibicowania "na młynie" :). Fajnie to teraz obejrzeć i sobie przypomineć. Dzięki za linka

~SW | 2008-07-8 22:05

Możesz opisać ten mecz, co się działo, ilu kibiców jak z tą ZADYMą

~tomek | 2008-07-8 22:21

wiadomo jak to na Legię, była pełna mobilizacja, ludzi prawie cały stadion, może coś koło 9-10 tys. Stalówka wygrała po karnym i tak teraz z perspektywy czasu patrząc to chyba sędzia chciał Legię udupić bo sędziował wyraźnie dla nas :) ale może się mylę. Ja byłem wtedy dzieciakiem i pamiętam niewiele, wiem że było od goma policji i Legia była w niezłej liczbie. Co do incydentu ze Szczęsnym to przez cały mecz był wyzywany i w końcówce mu puściły nerwy, z tym że o ile dobrze pamiętam to twierdził że został opluty przez tego kibica i dlatego przyłożył mu z "byka". Wiem że sprawa znalazła swój finał w sądzie i Szczęsny przegrał.

~SW | 2008-07-8 22:34

jakie jeszcze mecze pamiętasz, byłeś na wyjeździe na wawel kraków

~tomek | 2008-07-8 22:34

nasz "młyn" to tak około 300 - 350 osób, tyle że wtedy nie było czegoś takiego że ktoś stoi na młynie i nie śpiewa. Nie pamiętam czy to wtedy ale po meczu była zadyma pod kasami stadionu i autobus Legii stracił wszystkie szyby. Jeżeli ktoś to lepiej pamięta to niech przypomni. Takie rzeczy zapadały w pamięć bo człowiek wtedy był młody i głupi :).

~tomek | 2008-07-8 22:43

na Wawelu nie byłem, wtedy zeby pojechać na wyjazd to musiałem prawie uciekać z domu.....także jeździłem tylko na najważniejsze, na Stal Mielec, Siarkę, Polonię Warszawa, ŁKS, Unię Tarnów, KSZO ale z tego sezonu to i tak na zawsze zapoamiętam mecz z Olimpią i pana Przesmyckiego

~SW | 2008-07-8 23:01

możesz napisać resztę relacje z tych meczy które pamiętasz please

~sparing | 2008-07-8 23:12

~Sparng | 2008-07-8 23:15

To, o której ten sparing jutro!? Powie ktoś do jasnej cholery? A Przesmyckiego to ja nigdy nie zapomnę. I ta wypowiedź w telewizji po meczu "najwyżej mnie zawieszą". Ta wredna morda z takim cwaniackim uśmieszkiem. Chciałem tylko huja zabić gołymi rękami, za to, że nas spuścił. Ale to wszytko w kartotekach mu wyczyścili, jak listkowi dlatego nie pójdą siedzieć skurwysyny teraz. To były czasy. Mecz z legią był bomba. Wtedy jaki był skład: Mietek rozgrywający, mózg drużyny, Szafran on zrobił karnego z Legią. Oczywiście jeszcze Sejud w bramce, Dankowski, Herbuś Boruc, Jarek Zając i sprzedawczyk Bilski. I pomyśleć, że od stalówki się jego kariera zaczęła. To o której na sparing?

~6w | 2008-07-8 23:24

Piękny mecz...pamiętna 11 minuta i trener Musiał... :)

~Ala | 2008-07-8 23:25

możecie zrobić relacje z tych archiwalnych spotkań.

~ali | 2008-07-8 23:59

w czwartek msza w katedrze za kopaczy, kleccha chce 3 tys zł, kto moze do koscioła i z kasa. kazdy wpłacajacy dostanie obrzek jp2 czyli kibola i zadymiarza cracovi

~Majkel | 2008-07-9 00:55

No z tym, że jp2 był zadymiarzem cracovii to Cię chyba pojebało! Inaczej się nie wyrażę. Co ty sobie myślisz. Jak jesteś nie wierzący to się odpierdol od JP2. To nie jest odpowiednia strona do tego typu dyskusji więc lepiej nie pisz takich rzeczy gwiazdorze z Zaleszan.

~macciekkk | 2008-07-9 01:52

najpierw pomysl 2 razy zanim cos glupiego napiszesz .. !

~krakus | 2008-07-9 06:31

SALAMIM... co za idiota pisze u Was te teksty i odmienia takie nazwisko !?

» LINK

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
13 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Miedź Legnica - STAL (3:2)
2006-09-23
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 13 459 razy
STAL - Cracovia Kraków (2:2)
2002-05-25
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 8 207 razy
STAL - Piast Gliwice (0:2)
2007-09-19
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 14 287 razy
Garbarnia Kraków - STAL (1:1)
2014-04-27
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 12 701 razy
Osób Online: 30 / Czas gen. strony: 0.04414