Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Karcz i Szlęzak wypożyczeni do Stali

Karcz i Szlęzak wypożyczeni do Stali

Kamil Karcz i Artur Szlęzak zostali wypożyczeni z Cracovii do pierwszoligowej Stali Stalowa Wola. Obaj zawodnicy będą tam występowali przez najbliższy rok.

Karcz i Szlęzak w poprzednim sezonie grali w młodzieżowym zespole Cracovii, który zajął trzecie miejsce w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy. 21-letni Kamil Karcz zagrał w 26. spotkaniach, zdobywając osiem bramek. Wystąpił również w trzech meczach Cracovii w Pucharze Ekstraklasy. 22-letni Szlęzak zagrał w 24. spotkaniach Młodej Ekstraklasy i strzelił trzy gole. Obaj piłkarze są pomocnikami.
 

 

www.90minut.pl

Komentarze (18)

~Znawca | 2008-07-14 15:48

No i o to chodzi :)

Młodzi, utalentowani !, Jeżewski też już jest...strasznie blisko jest Uwakwe...czzyli pomocników już mamy :)

Krawiec, Trela, Szlęzak, Karcz, Jeżewski, Uwakwe

Jeszcze ściągnąć Rawe z Legii (w sondzie 6 zawodnik z Legi ME)

Kilku napadziorów: Salami zostanie ze specjalna umową uzależnioną od liczby występów...jeszcze nie upadły rozmowy z Ugo, jest Walat

ale priorytetem jest dogadanie sie z Uwakwe minimum na rok !!!! najlepiej na 2 :)

~supper | 2008-07-14 15:53

Według mnie Stal bedzie czarnym koniem tych rozgrywek.

Patrzcie jaki Łach zrobił skład. Rutyna + młodość.

Karcz, Szezak - naprawde dobrzy gracze pokazali sie w młodej extraklasie, walat- samo mówi ile w tamtym sezonie strzelił goli, Dylewski sami widzileiście jak grał na sparingach.
Jak dokupią tego kolesia ze stali rzesów bedzie normalnie supper.

Łach to fachura. Teraz tylko pokażcie dobrą gre i sponsorzy sami przyjda.

~Jupi | 2008-07-14 15:55

I o to chodzi ::):):):

~realista | 2008-07-14 15:57

Nono skład wydaje sie na papierze bardzo dobry.

Ja dmucham na zimnie zobaczymy po pierwszych 5 meczach na co ich stać.

Ale jak Łach prowdzi bedzie dobrze. Dla mnie to najleszy trener od kilkunastu zesonów.
Jemu można zaufać.

AHAH ale pamietam tego Mikulskiego to był dopiero dziad. Chyała zarzadowi ze pozbył sie jego i tych trzech co wiadomo co.

~Bartek | 2008-07-14 15:57

tak trzymać z takim składem mamy zapewnione miejsce w pierwszej dziesiątce ;)

~hmm | 2008-07-14 16:01

Ja wolę Rawe z Legi bo będzie albo on albo ten Chekwueme ze Stali Rzeszów.

Poza tym pomocników mamy 4 raczej na 100 % będą Uwakwe i Jeżewski, czyli 6

Nie licząc juniorów conajmniej powinno być:
2 bramkarzy
6 obroncow
6 pomocnikow
4 napastnikow

Co daje 18 zawodników + juniorzy (Tabaka, Gilar, Myszka, Furtak) = 22 zawodników czyli tylu ile chciał Łach :)

Czyli z moich prostych obliczeń wynika, że potrzebujemy przynajmniej:
1 obrońce
3 pomocników (jak podpiszą Uwakwe i Jeżewski to 1)
3 napastników (ewentualnie 2 i 7 pomocnika)

Czyli potrzebujemy jeszcze 7 zawodników !! Uwakwe i Jezewski juz praktycznie są w Stali...dlatego trwają poszukiwania 5 :) w tym głównie pomoc-atak :)

~vcdavd | 2008-07-14 16:50

Co to znaczy praktycznie podpisać kontrakt ? Albo podpisał albo nie, a nie jakieś praktycznie podpisał !?

~bolek | 2008-07-14 18:04

Juniorzy to zostaje tylko Gilar... No chyba że dobiorą sobie jeszcze z tych co będą grać obecnie w juniorach starszych. Bo jak dobrze mi wiadomo to Tabaka, Myszka na 99 % już są wypożyczeni a co do Furtaka to podobno również ma iść do Niska.

Taka ta Stal Stalowa Wola jest że juniorzy wolą po skończeniu wieku juniorskiego po prostu UCIEKAĆ. Zamiast postawić na 3-4 juniorów którzy mają jeszcze 2 lata a nawet choc 1 rok do skończenia wieku juniorskiego i wprowadzić ich do drużyny czyli przede wszystkim żeby trenowali z seniorami a swoje mecze grali w juniorach to jednak tu nie ma takiego czegoś i nie będzie. Co to jest Gilar 1 zawodnik ? Kiedy w klubie myślę że z 10 to by się spokojnie znalazło co wystarczy ich dobrze szkolić.

Szkoda się więcej rozpisywać na ten temat bo można narzekać i narzekać.

~do bolek | 2008-07-14 18:58

racjaa , znalazło by sie napewno kilku w juniorach

~bolek | 2008-07-14 19:42

No znalazło by się ale co z tego jak za pewne nikt nie szuka. To co oni sami mają przychodzić i się pytać.
Gilara jak dobrze pamiętam Adamus wprowadził i sie zdecydowanie rozwinął.
A pomyśleć co by było gdyby wprowadzili w tym wieku co Gilara albo nawet w tym ostatnim sezonie Krasonia, Tabake.
Już nie pamiętam gdzie ja ich wszystkich trzech oglądałem razem, prawdopodbnie byłem na meczu juniorów ale wiem jedno że wtedy oni dwaj na prawde mają pojęcie o piłce i byli zdecydowanie lepsi od Gilara.

~##Artur## | 2008-07-14 20:02

Pałkus w Resovii » LINK

~jude88 | 2008-07-14 20:12

teraz chwalicie a jak przyjdzie co do czego to bedziecie ich jebac na każdym kroku zresztą jak zawsze i nie ma wyjątku. W odpowiedniej chwili przypomne moje słowa

~mis | 2008-07-14 20:48

» LINK jeszcze jeden do stali stalowa wola

~kasa | 2008-07-14 21:31

Wlasnie co z tym napadziorem z Opola to naprawde niezly pilkarz

~Fisz | 2008-07-15 00:27

» LINK
Sałek w Stali

~abc | 2008-07-15 05:22

no i dobrze że z nim podpisaliśmy. przynajmniej nasz chłopak, wychowanek a nie jakiś węgier, bośniak czy nigeryjczyk... ktoś tu pisał o napastniku odry... to jego bramka z Interem Mediolan » LINK

~fsbfd | 2008-07-15 09:17

Enyinnaya grał w ataku z Cassano...

~dwa | 2008-07-15 10:23

dwa nowe boiska » LINK

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
13 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Raków Częstochowa (1:1)
2015-10-10
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 11 752 razy
Ruch Chorzów - STAL (2:0)
2006-10-20
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 7 578 razy
STAL - Stal Rzeszów (0:0)
2004-03-20
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 35 131 razy
Arka Gdynia - STAL (4:0)
2008-04-19
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 030 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.04198