Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Karcz i Szlęzak wypożyczeni do Stali

Karcz i Szlęzak wypożyczeni do Stali

Kamil Karcz i Artur Szlęzak zostali wypożyczeni z Cracovii do pierwszoligowej Stali Stalowa Wola. Obaj zawodnicy będą tam występowali przez najbliższy rok.

Karcz i Szlęzak w poprzednim sezonie grali w młodzieżowym zespole Cracovii, który zajął trzecie miejsce w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy. 21-letni Kamil Karcz zagrał w 26. spotkaniach, zdobywając osiem bramek. Wystąpił również w trzech meczach Cracovii w Pucharze Ekstraklasy. 22-letni Szlęzak zagrał w 24. spotkaniach Młodej Ekstraklasy i strzelił trzy gole. Obaj piłkarze są pomocnikami.
 

 

www.90minut.pl

Komentarze (18)

~Znawca | 2008-07-14 15:48

No i o to chodzi :)

Młodzi, utalentowani !, Jeżewski też już jest...strasznie blisko jest Uwakwe...czzyli pomocników już mamy :)

Krawiec, Trela, Szlęzak, Karcz, Jeżewski, Uwakwe

Jeszcze ściągnąć Rawe z Legii (w sondzie 6 zawodnik z Legi ME)

Kilku napadziorów: Salami zostanie ze specjalna umową uzależnioną od liczby występów...jeszcze nie upadły rozmowy z Ugo, jest Walat

ale priorytetem jest dogadanie sie z Uwakwe minimum na rok !!!! najlepiej na 2 :)

~supper | 2008-07-14 15:53

Według mnie Stal bedzie czarnym koniem tych rozgrywek.

Patrzcie jaki Łach zrobił skład. Rutyna + młodość.

Karcz, Szezak - naprawde dobrzy gracze pokazali sie w młodej extraklasie, walat- samo mówi ile w tamtym sezonie strzelił goli, Dylewski sami widzileiście jak grał na sparingach.
Jak dokupią tego kolesia ze stali rzesów bedzie normalnie supper.

Łach to fachura. Teraz tylko pokażcie dobrą gre i sponsorzy sami przyjda.

~Jupi | 2008-07-14 15:55

I o to chodzi ::):):):

~realista | 2008-07-14 15:57

Nono skład wydaje sie na papierze bardzo dobry.

Ja dmucham na zimnie zobaczymy po pierwszych 5 meczach na co ich stać.

Ale jak Łach prowdzi bedzie dobrze. Dla mnie to najleszy trener od kilkunastu zesonów.
Jemu można zaufać.

AHAH ale pamietam tego Mikulskiego to był dopiero dziad. Chyała zarzadowi ze pozbył sie jego i tych trzech co wiadomo co.

~Bartek | 2008-07-14 15:57

tak trzymać z takim składem mamy zapewnione miejsce w pierwszej dziesiątce ;)

~hmm | 2008-07-14 16:01

Ja wolę Rawe z Legi bo będzie albo on albo ten Chekwueme ze Stali Rzeszów.

Poza tym pomocników mamy 4 raczej na 100 % będą Uwakwe i Jeżewski, czyli 6

Nie licząc juniorów conajmniej powinno być:
2 bramkarzy
6 obroncow
6 pomocnikow
4 napastnikow

Co daje 18 zawodników + juniorzy (Tabaka, Gilar, Myszka, Furtak) = 22 zawodników czyli tylu ile chciał Łach :)

Czyli z moich prostych obliczeń wynika, że potrzebujemy przynajmniej:
1 obrońce
3 pomocników (jak podpiszą Uwakwe i Jeżewski to 1)
3 napastników (ewentualnie 2 i 7 pomocnika)

Czyli potrzebujemy jeszcze 7 zawodników !! Uwakwe i Jezewski juz praktycznie są w Stali...dlatego trwają poszukiwania 5 :) w tym głównie pomoc-atak :)

~vcdavd | 2008-07-14 16:50

Co to znaczy praktycznie podpisać kontrakt ? Albo podpisał albo nie, a nie jakieś praktycznie podpisał !?

~bolek | 2008-07-14 18:04

Juniorzy to zostaje tylko Gilar... No chyba że dobiorą sobie jeszcze z tych co będą grać obecnie w juniorach starszych. Bo jak dobrze mi wiadomo to Tabaka, Myszka na 99 % już są wypożyczeni a co do Furtaka to podobno również ma iść do Niska.

Taka ta Stal Stalowa Wola jest że juniorzy wolą po skończeniu wieku juniorskiego po prostu UCIEKAĆ. Zamiast postawić na 3-4 juniorów którzy mają jeszcze 2 lata a nawet choc 1 rok do skończenia wieku juniorskiego i wprowadzić ich do drużyny czyli przede wszystkim żeby trenowali z seniorami a swoje mecze grali w juniorach to jednak tu nie ma takiego czegoś i nie będzie. Co to jest Gilar 1 zawodnik ? Kiedy w klubie myślę że z 10 to by się spokojnie znalazło co wystarczy ich dobrze szkolić.

Szkoda się więcej rozpisywać na ten temat bo można narzekać i narzekać.

~do bolek | 2008-07-14 18:58

racjaa , znalazło by sie napewno kilku w juniorach

~bolek | 2008-07-14 19:42

No znalazło by się ale co z tego jak za pewne nikt nie szuka. To co oni sami mają przychodzić i się pytać.
Gilara jak dobrze pamiętam Adamus wprowadził i sie zdecydowanie rozwinął.
A pomyśleć co by było gdyby wprowadzili w tym wieku co Gilara albo nawet w tym ostatnim sezonie Krasonia, Tabake.
Już nie pamiętam gdzie ja ich wszystkich trzech oglądałem razem, prawdopodbnie byłem na meczu juniorów ale wiem jedno że wtedy oni dwaj na prawde mają pojęcie o piłce i byli zdecydowanie lepsi od Gilara.

~##Artur## | 2008-07-14 20:02

Pałkus w Resovii » LINK

~jude88 | 2008-07-14 20:12

teraz chwalicie a jak przyjdzie co do czego to bedziecie ich jebac na każdym kroku zresztą jak zawsze i nie ma wyjątku. W odpowiedniej chwili przypomne moje słowa

~mis | 2008-07-14 20:48

» LINK jeszcze jeden do stali stalowa wola

~kasa | 2008-07-14 21:31

Wlasnie co z tym napadziorem z Opola to naprawde niezly pilkarz

~Fisz | 2008-07-15 00:27

» LINK
Sałek w Stali

~abc | 2008-07-15 05:22

no i dobrze że z nim podpisaliśmy. przynajmniej nasz chłopak, wychowanek a nie jakiś węgier, bośniak czy nigeryjczyk... ktoś tu pisał o napastniku odry... to jego bramka z Interem Mediolan » LINK

~fsbfd | 2008-07-15 09:17

Enyinnaya grał w ataku z Cassano...

~dwa | 2008-07-15 10:23

dwa nowe boiska » LINK

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (828)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Slim1938 (372) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Acer (296)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Znicz Pruszków (1:1)
2014-04-04
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 18 292 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (0:0)
2004-03-27
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 17 317 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (2:0)
2003-08-23
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 51 760 razy
STAL - Kotwica Kołobrzeg (3:0)
2015-11-07
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 5 153 razy
Osób Online: 14 / Czas gen. strony: 0.03615