Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Gęśla zagrał w Płocku!

Gęśla zagrał w Płocku!

Coraz ciekawiej jest w pierwszoligowym zespole piłkarzy Stali Stalowa Wola, a także z zawodnikami, którzy odeszli po sezonie ze "Stalówki”. Ruch w interesie trwa, ale nic w tym dziwnego, bo okno transferowe zamknie się dopiero w ostatnim dniu sierpnia.

Na brak wojaży po Polsce nie może narzekać były napastnik Stali, Kamil Gęśla, którego kartą dysponuje SMS Łódź i za jego transfer do innego klubu żąda nie małych pieniędzy. Kamil trenował już z Górnikiem Łęczna i Widzewem Łódź, a ostatnio "wylądował” w Wiśle Płock. I zagrał w drugiej połowie sparingu tego zespołu z Koroną Kielce, który zakończył się wynikiem 0:0.

ZAGRAŁ W SPARINGU

Inny były "stalowiec”, pomocnik Przemysław Pałkus, jest bliski porozumienia z Resovią Rzeszów, a obrońca Marek Drozd wrócił z treningów w Pogoni Szczecin.

- Żałowałbym, gdybym nie pojechał - mówi Marek Drozd. - Zagrałem w sparingu Pogoni z Wartą Poznań i zdecydowałem się jednak wrócić do Stalowej Woli. Będę szukał innego klubu, prawdopodobnie będzie to Łada Biłgoraj, jestem w kontakcie z trenerem tej drużyny, Sławomir Adamusem.



 

Tymczasem w Stali Stalowa Wola ciągle trwają poszukiwania nowych zawodników. Na razie udaje się pozyskać do zespołu młodych, perspektywicznych graczy, których postawa w pierwszej lidze będzie jednak pewną niewiadomą.

TECHNICZNE SZCZEGÓŁY

- Dogadałem już warunki umowy ze Stalą - mówi Artur Szlęzak, piłkarz Cracovii Kraków. - Grałem w Młodej Ekstraklasie w Cracovii, więc mam nadzieję, że poradzę sobie także w pierwszej lidze.

Umowę ze Stalą podpisał też Damian Sałek, który wrócił ze Strażaka Przyszów. Interesowały się nim też Sokół Nisko i Unia Nowa Sarzyna. Trener "Stalówki”, Władysław Łach, szuka nadal zawodników do swojego zespołu, szansę ma otrzymać jeszcze ponownie Daniel Dylewski z Polonii Warszawa. Bliscy podpisania umowy na kolejny sezon są Nigeryjczycy - Longinus Uwakwe i Abel Salami.

Stalowowolscy działacze poszli na pewne ustępstwa, jeżeli chodzi o warunki ich umów i do omówienia pozostały już tylko techniczne szczegóły, przede wszystkim z menażerem Uwakwe. A kolejny sparing Stal rozegra w środę z Koroną Kielce w Straszęcinie o godzinie 10.30. Do składu powinni dojść już Jaromir Wieprzęć i Krzysztof Trela, który w ostatnim meczu kontrolnym ze Stalą Rzeszów nie wystąpili ze względu na urazy.

Komentarze (16)

~kamil | 2008-07-15 08:05

jak gesla gra w ataku to zawsze jest zero z przodu

~piotr | 2008-07-15 08:36

» LINK
Wszystkiego najlepszego panie Krzysiu!!!

~kimono | 2008-07-15 08:57

Wszystkiego Naj Krzysiek! Życzę Ci aby zeszli z Ciebie Ci pseudo-fani, którzy jeżdżą na Tobie za kilka słów prawdy.... Niekórzy wiedzą o co chodzi....

~sirio | 2008-07-15 09:12

kolejne wzmocnienie:D

~sirio | 2008-07-15 09:13

~lopo | 2008-07-15 09:24

wszystkiego najlepszego dla Krzyska Treli....

~tomek | 2008-07-15 10:23

dwa nowe boiska » LINK

~filuaaak | 2008-07-15 10:32

Wszystkiego najlepszego Panie Krzyśiu

~hn | 2008-07-15 10:34

Czpak na testach w Koronie
Piłkarz Radomiaka Cezary Czpak od dziś przebywać będzie na testach w pierwszoligowej Koronie Kielce.

Czołowy zawodnik radomskiego klubu był bliski gry w Stali Stalowa Wola. Nie pojechał jednak na dwa mecze kontrolne, bo w tym czasie miał zaliczenia na Politechnice Radomskiej. We wtorek futbolista ma dołączyć do kieleckiego zespołu, który przebywa od poniedziałku na obozie w Straszęcinie.

~21323 | 2008-07-15 10:46

Niech kurwa Pan prezytent Stalowego Grodu najpierw wyjebie stadion a nie boiska fakt faktem tez sie przydadza ale priorytetetm powinno byc boisko Mosir-u bo wstyd jak na 1lige przyjezdzaja ludzie i nie wiedza czy to jest boisko boczne czy plyta glowna ;| ladny stadion z krzeselkami = wiekszy zysk bo wiecej piknikow przyszloby + mozna by wyporzyczac stadion pod jakies imprezy ale co tu gadac i tak tego nic nie zmieni dalej wies... dopiero pewnie jak bedzie wybor na prezydenta to wszyscy kandydaci beda pierdolic o nowoczesnym stadionie jak zawsze bleh

~Piniu | 2008-07-15 11:23

Z Sałka jeszcze coś będzie

~zks | 2008-07-15 11:37

Sprzedam koszulke stalówki czerwono-czarną(orgi nalaną) moje gg 6484476

~Peters | 2008-07-15 12:28

Wszystkiego najlepszego Krzysiek z okazji urodzin!

~sf | 2008-07-15 13:09

Longinus Uwakwe, nigeryjski pomocnik pierwszoligowej Stali Stalowa Wola, nie pojawił się na dzisiejszym treningu naszego zespołu!

Popularny „Panucci” ; opuścił nad ranem hotel, w którym mieszkał i wyjechał ze Stalowej Woli. Wszystko wskazuje na to, że piłkarz do Stali już nie wróci, bo najprawdopodobniej jego menażer znalazł mu nowy klub. W sobotę obserwował go w sparingu ze Stalą Rzeszów trener Karpat Lwów i zapewne w tym kierunku podążył zawodnik.

~suawek | 2008-07-15 17:41

Wszystkiego najlepszego Krzysiek, a w szczegolnosci swietnych wystepow w barwach Stalowki i wsparcia kibicow! :)

~jasko | 2008-07-15 20:44

Co wy z tymi urodzinami Treli Mireli.Kurna ..laske mu zrobcie.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Stal Stalowa Wola             Cracovia II
2023-03-04, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lublinianka Lublin

Stal Stalowa Wola             Lublinianka Lublin

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 ŁKS Łagów 17 11-4-2 37
2 Avia Świdnik 17 10-5-2 35
3 Wieczysta Kraków 17 10-4-3 34
4 Stal Stalowa Wola 17 11-1-5 34
5 Cracovia II 17 10-3-4 33
6 Orlęta Radzyń Podlaski 17 10-2-5 32
7 KSZO Ostrowiec Św 17 8-3-6 27
8 Korona II Kielce 17 6-6-5 24
9 Wisłoka Dębica 17 6-5-6 23
10 Podlasie Biała Podlaska 17 5-7-5 22
11 Chełmianka Chełm 17 5-4-8 19
12 Sokół Sieniawa 17 5-3-9 18
13 Lublinianka Lublin 17 5-1-11 16
14 Podhale Nowy Targ 17 4-4-9 16
15 Czarni Połaniec 17 5-1-11 16
16 Unia Tarnów 17 4-4-9 16
17 KS Wiązownica 17 3-4-10 13
18 Wisła Sandomierz 17 3-3-11 12

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Zawisza Bydg. (2) - STAL (2:0)
2006-10-06
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 10 716 razy
STAL - GKS Jastrzębie (3:0)
2007-09-30
Ilość zdjęć: 28
Wyświetleń: 88 229 razy
STAL - KSZO Ostrowiec Św (1:0)
2007-04-21
Ilość zdjęć: 57
Wyświetleń: 170 399 razy
Śląsk Wrocław - STAL (2:0)
2006-10-15
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 22 753 razy
Osób Online: 41 / Czas gen. strony: 0.01112