Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Gęśla zagrał w Płocku!

Gęśla zagrał w Płocku!

Coraz ciekawiej jest w pierwszoligowym zespole piłkarzy Stali Stalowa Wola, a także z zawodnikami, którzy odeszli po sezonie ze "Stalówki”. Ruch w interesie trwa, ale nic w tym dziwnego, bo okno transferowe zamknie się dopiero w ostatnim dniu sierpnia.

Na brak wojaży po Polsce nie może narzekać były napastnik Stali, Kamil Gęśla, którego kartą dysponuje SMS Łódź i za jego transfer do innego klubu żąda nie małych pieniędzy. Kamil trenował już z Górnikiem Łęczna i Widzewem Łódź, a ostatnio "wylądował” w Wiśle Płock. I zagrał w drugiej połowie sparingu tego zespołu z Koroną Kielce, który zakończył się wynikiem 0:0.

ZAGRAŁ W SPARINGU

Inny były "stalowiec”, pomocnik Przemysław Pałkus, jest bliski porozumienia z Resovią Rzeszów, a obrońca Marek Drozd wrócił z treningów w Pogoni Szczecin.

- Żałowałbym, gdybym nie pojechał - mówi Marek Drozd. - Zagrałem w sparingu Pogoni z Wartą Poznań i zdecydowałem się jednak wrócić do Stalowej Woli. Będę szukał innego klubu, prawdopodobnie będzie to Łada Biłgoraj, jestem w kontakcie z trenerem tej drużyny, Sławomir Adamusem.



 

Tymczasem w Stali Stalowa Wola ciągle trwają poszukiwania nowych zawodników. Na razie udaje się pozyskać do zespołu młodych, perspektywicznych graczy, których postawa w pierwszej lidze będzie jednak pewną niewiadomą.

TECHNICZNE SZCZEGÓŁY

- Dogadałem już warunki umowy ze Stalą - mówi Artur Szlęzak, piłkarz Cracovii Kraków. - Grałem w Młodej Ekstraklasie w Cracovii, więc mam nadzieję, że poradzę sobie także w pierwszej lidze.

Umowę ze Stalą podpisał też Damian Sałek, który wrócił ze Strażaka Przyszów. Interesowały się nim też Sokół Nisko i Unia Nowa Sarzyna. Trener "Stalówki”, Władysław Łach, szuka nadal zawodników do swojego zespołu, szansę ma otrzymać jeszcze ponownie Daniel Dylewski z Polonii Warszawa. Bliscy podpisania umowy na kolejny sezon są Nigeryjczycy - Longinus Uwakwe i Abel Salami.

Stalowowolscy działacze poszli na pewne ustępstwa, jeżeli chodzi o warunki ich umów i do omówienia pozostały już tylko techniczne szczegóły, przede wszystkim z menażerem Uwakwe. A kolejny sparing Stal rozegra w środę z Koroną Kielce w Straszęcinie o godzinie 10.30. Do składu powinni dojść już Jaromir Wieprzęć i Krzysztof Trela, który w ostatnim meczu kontrolnym ze Stalą Rzeszów nie wystąpili ze względu na urazy.

Komentarze (16)

~kamil | 2008-07-15 08:05

jak gesla gra w ataku to zawsze jest zero z przodu

~piotr | 2008-07-15 08:36

» LINK
Wszystkiego najlepszego panie Krzysiu!!!

~kimono | 2008-07-15 08:57

Wszystkiego Naj Krzysiek! Życzę Ci aby zeszli z Ciebie Ci pseudo-fani, którzy jeżdżą na Tobie za kilka słów prawdy.... Niekórzy wiedzą o co chodzi....

~sirio | 2008-07-15 09:12

kolejne wzmocnienie:D

~sirio | 2008-07-15 09:13

~lopo | 2008-07-15 09:24

wszystkiego najlepszego dla Krzyska Treli....

~tomek | 2008-07-15 10:23

dwa nowe boiska » LINK

~filuaaak | 2008-07-15 10:32

Wszystkiego najlepszego Panie Krzyśiu

~hn | 2008-07-15 10:34

Czpak na testach w Koronie
Piłkarz Radomiaka Cezary Czpak od dziś przebywać będzie na testach w pierwszoligowej Koronie Kielce.

Czołowy zawodnik radomskiego klubu był bliski gry w Stali Stalowa Wola. Nie pojechał jednak na dwa mecze kontrolne, bo w tym czasie miał zaliczenia na Politechnice Radomskiej. We wtorek futbolista ma dołączyć do kieleckiego zespołu, który przebywa od poniedziałku na obozie w Straszęcinie.

~21323 | 2008-07-15 10:46

Niech kurwa Pan prezytent Stalowego Grodu najpierw wyjebie stadion a nie boiska fakt faktem tez sie przydadza ale priorytetetm powinno byc boisko Mosir-u bo wstyd jak na 1lige przyjezdzaja ludzie i nie wiedza czy to jest boisko boczne czy plyta glowna ;| ladny stadion z krzeselkami = wiekszy zysk bo wiecej piknikow przyszloby + mozna by wyporzyczac stadion pod jakies imprezy ale co tu gadac i tak tego nic nie zmieni dalej wies... dopiero pewnie jak bedzie wybor na prezydenta to wszyscy kandydaci beda pierdolic o nowoczesnym stadionie jak zawsze bleh

~Piniu | 2008-07-15 11:23

Z Sałka jeszcze coś będzie

~zks | 2008-07-15 11:37

Sprzedam koszulke stalówki czerwono-czarną(orgi nalaną) moje gg 6484476

~Peters | 2008-07-15 12:28

Wszystkiego najlepszego Krzysiek z okazji urodzin!

~sf | 2008-07-15 13:09

Longinus Uwakwe, nigeryjski pomocnik pierwszoligowej Stali Stalowa Wola, nie pojawił się na dzisiejszym treningu naszego zespołu!

Popularny „Panucci” ; opuścił nad ranem hotel, w którym mieszkał i wyjechał ze Stalowej Woli. Wszystko wskazuje na to, że piłkarz do Stali już nie wróci, bo najprawdopodobniej jego menażer znalazł mu nowy klub. W sobotę obserwował go w sparingu ze Stalą Rzeszów trener Karpat Lwów i zapewne w tym kierunku podążył zawodnik.

~suawek | 2008-07-15 17:41

Wszystkiego najlepszego Krzysiek, a w szczegolnosci swietnych wystepow w barwach Stalowki i wsparcia kibicow! :)

~jasko | 2008-07-15 20:44

Co wy z tymi urodzinami Treli Mireli.Kurna ..laske mu zrobcie.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

Stal Stalowa Wola             Podhale Nowy Targ
2022-10-02, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Czarni Połaniec - Stal Stalowa Wola

Czarni Połaniec             Stal Stalowa Wola

0 : 3

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 9 6-3-0 21
2 Wieczysta Kraków 9 5-3-1 18
3 ŁKS Łagów 9 5-3-1 18
4 Orlęta Radzyń Podlaski 9 5-2-2 17
5 Avia Świdnik 9 4-4-1 16
6 Stal Stalowa Wola 9 5-1-3 16
7 Korona II Kielce 9 4-4-1 16
8 KSZO Ostrowiec Św 9 4-2-3 14
9 Sokół Sieniawa 9 4-1-4 13
10 Podhale Nowy Targ 9 3-3-3 12
11 Chełmianka Chełm 9 3-2-4 11
12 Podlasie Biała Podlaska 9 2-5-2 11
13 Wisłoka Dębica 9 3-2-4 11
14 Wisła Sandomierz 9 2-2-5 8
15 Lublinianka Lublin 9 2-1-6 7
16 Unia Tarnów 9 2-0-7 6
17 KS Wiązownica 9 1-1-7 4
18 Czarni Połaniec 9 1-1-7 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Miedź Legnica (2:0)
2007-05-05
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 30 575 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (2:2)
2012-10-20
Ilość zdjęć: 31
Wyświetleń: 158 369 razy
Stal Rzeszów - STAL (1:1)
2013-11-02
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 21 920 razy
Radomiak Radom - STAL (1:1)
2013-11-16
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 34 557 razy
Osób Online: 8 / Czas gen. strony: 0.01281