Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola

Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola

Sezon piłkarski wkrótce rusza, więc zgodnie z zapowiedzią rusza także pomysł z utworzeniem Stowarzyszenia Kibiców Stali Stalowa Wola. Do osób które wyraziły chęć współpracy i pomoc zostały wysłane e-maile z zaproszeniem na spotkanie które odbędzie się już w najblizszy czwartek (24.07) o godzinie 19:00. Status Stowarzyszenia jest już gotowy, liczymy także na współpracę takich osób jak chodźby Konrad Mastyło czy inni którzy za pośrednictwem serwisu stalowka.pl wyrazają swoje pomysły i opinie na temat naszego klubu. Do utworzenia SKSSW potrzeba minimum piętnastu osób w wieku powyżej 18 lat. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat Stowarzyszenia i dowiedzieć się o miejscu spotkania podajemy email – skssw@stalowka.pl .

Komentarze (11)

~do wszyst | 2008-07-21 08:54

POWIEM TAK GDZIE NP.w Sporcie I LIGA ONET, WP czy INTERIA było napisane o obchodach STALOWÓWKI.

NIGDZIE BO NASZ KLUB WSZYSCY W DUPIE MAJA. JESTESMY ZAPOMNIENI W POSCE I TYLE a TO TEŻ WINA JENANYCH KOMUNOSTÓW Z ZARZADU.

Oni sie zachowują jak by prowadzili starą fabrykę i staraja sie ja trzymać przy życiou tylko po to aby mieli co miesiać dobre wypłaty i coroczne premie.

Popatrzcie szczerze o nas od 10 lat nic sie nie zmiło na lepszcze w klubie. Ten sam stadion (wielmożna chłopta tylko tak moge ich nazwać zrobił krzesełka plus nowe kraty i kamery) to koszt max. 300 tyś. jak ktoś dobrze kombinuje w takich pienądzach by sie spokojnie zmieścił. O i rzecz jasna wspaniły zegra tak jak przystało na naszą wioskę bo tak widze w naszym klubie sie myśli.

Jebać tych na góze wasze czasy juz niedługo miną. I proszę mnie nie wkurować i nie pisać momentarzy jak coś to coś zrób. Juz od łuższego czasu staram sie coś zrobić ale nie ma szans z tym bangem walczyć samemu.
SMierć zarządowi.

~SKSSW | 2008-07-21 09:05

######## Pisze wyraznie - pytania pod emailem - skssw@stalowka.pl ########

~kiper | 2008-07-21 09:08

» LINK przynajmniej ta stronka napisala cos uczciwie

~supernowosci | 2008-07-21 09:45

Niesmaczny jubileusz
W sobotę na stadionie przy ul. Hutniczej w Stalowej Woli odbył jubileusz 70-lecia piłkarskiej sekcji Stalówki. Miało być skromnie ale za to uroczyście. Kibice opuszczali jednak stadion pełni niesmaku.
W ramach imprezy odbył się turniej piłkarski kibiców i mecz Stali Stalowa Wola i Tomasovii Tomaszów Lubelski (rocznik 1996). Zagrali też oldboje Stali Stalowa Wola z byłymi piłkarze rzeszowskich klubów (mecz zakończył się remisem 2-2). Po spotkaniu odbyła się prezentacja obecnej drużyny Stali, której piłkarze na bieżnię wokół boiska wjechali na harleyach. Ten motyw był bodaj najbardziej widowiskowym elementem imprezy. Po nim stalowowolanie rozegrali sparing z ukraińską Galicją Radechów.
„Jestem kobieta ale to co zobaczyłam na tym święcie to wstyd i hańba. Pijaństwo, publiczne lekceważenie ludzi, kibiców, piłkarzy gości i wreszcie klubowej historii. Głośno i wyraźnie protestuję przeciw takim zachowaniom” lub „Od około 15 lat jestem praktycznie na każdym meczu. Byłem ze Stalówką kiedy spadała i nigdy się nie wstydziłem że jestem kibicem, aż do dzisiaj... Wstyd i hańba.”, to tylko niektóre komentarze na forum nieoficjalnego serwisu internetowego » LINK
Nie ma nic zdrożnego, w tym, że obchody były skromne, wszak Stal jest klubem, który liczy się z każdą złotówką. Po prostu nie stać jej na to, żeby przy takiej okazji zaprosić do Stalowej Woli Mistrza Polski czy nawet leciwe „Orły Górskiego”. Inna rzecz, że nie było komu wpaść na pomysł, żeby jubileusz Stali włączyć w cykl hucznych imprez związanych z obchodami 70-lecia miasta. A szkoda, bo 70 lat to kawał historii futbolu i drużyny, która obecnie jest najlepszym zespołem na Podkarpaciu. Historii, której nie wolno bezcześcić robiąc ze stadionu cyrk a z jubileuszu pośmiewisko.

~no i mamy | 2008-07-21 10:08

z pewnego info.

Uwakwe i jego menarzer, nie porozumiał sie z działaczami stalowki i na 99% bedzie grał w jednym z klubów Ukrainy. Menarzer Uwakwe w zamian za to proponuje stalowce kilku innych zwodników z afryki.

No to mamy kurwa mać jak mnie to irytuje.
Jak kiedyś potkam którego z zarządu na mojej drodze to odrazu bez pytania bedzie buummmm.

Jak tak można z najleszym zawodnikiem postąpić nie dać ime mu sie należało. Nie ch i piekło pochłonie a pana Chumrę i Krotoszyńskiego widzimy zdymuisjonowanych po Sobotnich ekscesach,

~skarpa | 2008-07-21 13:54

Narzekaliśmy w tamtym sezonie,że nie ma składu i nie ma ławki,były kontuzje ,kartki,nie miał kto grać.Ale w tym sezonie będzie dopiero się będzie działo.najlepsi zawodnicy odeszli,przyszli młodzi i trochę czasu upłynie zanim się zgrają.do tego brakuje jeszcze z 5-6 grajków ,żeby uzupełnić skład.Nie widzę tego w różowych kolorach,chyba w teraz będziemy jeszcze zacieklej walczyć o utrzymanie jak w zeszłym sezonie.A miałem taką nadzieję,że w tym sezonie będziemy grali spokojnie,bez nerwów w środeczku tabeli.Niestety ,ale na to się nie zanosi.

~as | 2008-07-21 13:56

Kompromitacji naszych "działaczy" ciąg dalszy. Nawet nie chcę już tego komentować. Proszę wszystkich, którym na sercu leży dobro ZKS STAL o zorganizowanie konkretnej akcji celem usunięcia z Zarządu Klubu pana Krotoszyńskiego a przede wszystkim starego opierdalacza, nieroba i kombinatora Edwarda Chmurę. Jakim prawem ten człowiek zasiada we władzach Naszego Klubu? Przecież to skandal na całą Polskę!

~gol | 2008-07-21 15:37

podsluchane u "dzialaczy" Naszego klubu:
"...a niech se pierd...., chu... nam zrobią... zawsze dużo gadają, gnoje!..." - odnośnie słów min. naszych aby ich odwołać za same porażki jakich są przyczyną (organizacja jubileuszu, transfery..)
pytam was: co wy na to ? coś zrobicie? wywiesicie transparent na plot chociaż? może jakiś protest?!
odpowiem za was: NIE!
a dlaczego : zawsze duzo gadacie! (i tu oni mają raję) a co niektórzy nawet sie przytlali z tymi panami .. porażka.. tak naprawde dzieki wam czuja sie tacy silni.. a zawodnikom juz sil brakuje na taki zarzad..nie wierzycie popytajcie ich!

~Admin | 2008-07-21 19:24

Proszę w tym temacie wpisywac sprawy zwiążane z powstanie STOWARZYSZENIA a nie piszecie głuoty, powielacie jakies ploty jak baby z targu.Zapraszamy na spotakanie wszystkich tych co tu sie tak \\\"ostro\\\ " udzielają , niech przyjdą wyleją swoej żale a nie piszecie na www, bo to jest łatwe.Powtórze się ZAPRASZAM WSZYSTKICH TYCH KTÓRYM LEŻY DOBRO STALÓWKI AN SERCU.

~SKSSW | 2008-07-21 22:08

A gdzie tam zalezy, wola popierdolic glupoty na necie i dodac sobie konto ZKS STAL na naszej klasie do znajomych gdzie jest juz ponad 3000 osob a e-maili od was jest cale 13...

~bbb USA | 2008-07-22 05:04

ja mam pytanie czy ja tez moge dolaczyc do SKSSW mimo ze jestem zagranica zawsze w moim sercu tylko STAL! wiec jak moglbym dolaczyc to dajcie mi znac

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Stal Stalowa Wola             Cracovia II
2023-03-04, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lublinianka Lublin

Stal Stalowa Wola             Lublinianka Lublin

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 ŁKS Łagów 17 11-4-2 37
2 Avia Świdnik 17 10-5-2 35
3 Wieczysta Kraków 17 10-4-3 34
4 Stal Stalowa Wola 17 11-1-5 34
5 Cracovia II 17 10-3-4 33
6 Orlęta Radzyń Podlaski 17 10-2-5 32
7 KSZO Ostrowiec Św 17 8-3-6 27
8 Korona II Kielce 17 6-6-5 24
9 Wisłoka Dębica 17 6-5-6 23
10 Podlasie Biała Podlaska 17 5-7-5 22
11 Chełmianka Chełm 17 5-4-8 19
12 Sokół Sieniawa 17 5-3-9 18
13 Lublinianka Lublin 17 5-1-11 16
14 Podhale Nowy Targ 17 4-4-9 16
15 Czarni Połaniec 17 5-1-11 16
16 Unia Tarnów 17 4-4-9 16
17 KS Wiązownica 17 3-4-10 13
18 Wisła Sandomierz 17 3-3-11 12

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Unia Tarnów - STAL (1:1)
2002-05-18
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 26 389 razy
Podbeskidzie BB - STAL (0:1)
2007-11-10
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 56 316 razy
STAL - Wisła Płock (2:0)
2008-05-03
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 57 071 razy
Heko Czermno - STAL (2:1)
2006-06-18
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 34 403 razy
Osób Online: 48 / Czas gen. strony: 0.01298