Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Piotr Adamczyk w Stalówce

Piotr Adamczyk w Stalówce

24-letni napastnik Piotr Adamczyk ze Skalnika Gracze ma podpisać dzisiaj umowę z pierwszoligową Stalą Stalowa Wola. To cenny nabytek, tym bardziej, że wczoraj na treningu trener Władysław Łach miał do dyspozycji zaledwie 15 piłkarzy.

Kadra "Stalówki” na trzy dni przed rozpoczęciem rozgrywek w pierwszej lidze jest skromna i liczy 16 zawodników. Wczoraj nie było na zajęciach Bartłomieja Piszczka, który dostał wolne i wyjechał do Krakowa w sprawach osobistych.



 

WIERZY W "PANUCCIEGO”

Dobrze, że warunki umowy w Stali dogadał już Adamczyk, natomiast nie wiadomo dalej, co z Longinusem Uwakwe. Na Nigeryjczyku miała opierać się gra naszej drużyny w środku pola, ale zawodnik po raz drugi zniknął ze Stalowej Woli, bo jego menażer widzi go w ukraińskich Karpatach Lwów. Prezes sekcji piłkarskiej w Stali Jerzy Lompe ciągle jednak wierzy, że popularny "Panucci” będzie występował jesienią w Stali. Na razie umowy także nie podpisał Nigeryjczyk Abel Salami, nie będzie też powrotów do Stalowej Woli zawodników, którzy szukali sobie nowych klubów.

- W minionym sezonie nie występowałem zbyt wiele w Stali, trener nie widział mnie w składzie. A ja chcę grać - mówi napastnik Łukasz Stręciwilk, który trafił do Stali Poniatowa. Zamknięty jest też temat powrotu Przemysława Pałkusa, który trenował z Resovią Rzeszów i tam podpisze umowę.

CZEKA NA TELEFON

Do Stali może jeszcze trafić pomocnik Kamil Ścisłowski z Victorii Częstochowa, ale na razie piłkarz przebywa w rodzinnym mieście. - Czekam na telefon ze Stali, sprawa rozstrzygnie się w najbliższych dniach - mówi Ścisłowski.

Trener Łach poszukuje nadal nowych zawodników, menażerowie sami wydzwaniają do szkoleniowca, ale rozmowy nie są łatwe, bo w Stali "kokosów” nie ma. Zespół Stali trudno też uzupełnić juniorami, bo wielu wyjechało na studia, a kilku szuka szczęścia w innych klubach. Trudno im się dziwić, taki Krystian Tabaka ma większe szanse na regularną grę w czwartoligowym Sokole Nisko niż w "Stalówce”. Ponoć powrócił temat rozmów Stali z Jarosławem Piątkowskim, ostatnio pomocnikiem Resovii Rzeszów, który trenował w lipcu z Polonią Bytom, ale nie załapał się do składu tej drużyny.

Komentarze (35)

~uwakwe | 2008-07-23 07:30

Ja pierdzile co ten Lampe i ta cala chołota wyprawia ani uwakwe ani salami nie maja podpisanych umów.

Drodzy słuchacze co byście zrobili jak na kilkanaście dni przed pierwszą koleją nie mielibyście podpisanego konkraktu??????

Bo ja mial bym teych moich szefów za nic. Jestem najleszym zawodnikiem powiedzialem co chce aoni dalej zemna nie podpisali umowy>>>>>\

Norma szukał bym innego klubu a jak Karpaty Lwów placą 2 razy wiecej to co bym zrobił. Norma spierdolił.

Nieudolność naszych idiotów bo inaczej nie powiem to żenada. Kadra liczy 18 piłkarzy. Zajebiscie.

POwiem tak bedzie gorzej niż w zeszłym sezonie. Odeszli najlepsi gracze a kupiono nie wiadomo kogo.

Nie jak bede na Opolu to specjalnie usiode na krytej dam objaw mojej dezaprobaty do tych skur..... Zobczycie jak miło jest siedzieć a ludzie ci zadaja pytania a ty jeszcze masz pretensje. Jak zobacze ze któyś coś mi głupiego odpowie to zobaczy.

Lepiej sobie weźcie dobrych ochroniaży bo sam tam nie usiąde.

~hej | 2008-07-23 07:42



Na meczy moglibyśmy zrobić przyśpiewkę

Koryto... szyński co.??? Karnety!!! Idioto!!!!!

Lompe co??. Gdzie gdzie transfery!!!!!!!

HAHAHHAHAHA to by było coś

~jery | 2008-07-23 07:54

Patrząc na skład jest więcej strat niż zysków. Każda drużyna straciła jakiś piłkarzy, ale każda kupiła /zakontraktowała/ większą liczbę by mieć większą ławkę. My ławeczkę w ubiegłym sezonie mieliśmy krótką, a teraz co? jeszcze mniejsza. Jak przyjdą kartki kontuzje nie będziemy mieli kim grać. Brawo dla operatywnego zarządu. Nie wiem czy oni w ogóle znają się na sporcie no chyba że chcą spuścić Stalówke bo jak dla nich to za wysokie progi!!!!

~....m..... | 2008-07-23 08:27

a ten rawa z legi ????

~zenek | 2008-07-23 08:55

Nie no porażka. 16 graczy liczy nasza kadra + Salami nie ma podpisanego kontraktu.
To jest wstyd i hańba, przecież jeśli zawodnicy byliby kontuzjowani to za pewne musieli by siedzieć na ławce rezerwowych żeby chociaż kto miał ją zapełnić. Okaże sie że Wierzgacz w lidze będzie wchodził na inne pozycje niż swoja...
Jeszcze najśmieszniejsze jak muszą wyglądać treningi ? Kurde przecież w ogole rywalizacji pewnie nie ma, bo kto ma ryzwalizować jak jest 14 w polu czyli pewne jest że Sałek będzie grzał ławe więc już 13...

No dajcie spokój to niech sobie dobiorą chociaż juniorów starszych z 3-4 żeby to jakoś wyglądało bo na razie pewnie i ambicja jest ale z tym za daleko możemy nie zajść.

~anonim | 2008-07-23 09:09

w tamtym sezonie po kilku meczach nie mial kontraktu tez staszek wierzgacz ale podpisali z nim pozniej moze z salamim tez tak bedzie

~zenek | 2008-07-23 09:15

Ale to nie robi różnicy !!! Kadra meczowa powinna liczyć od 16-18 zawodników, a cała kadra to 22 zawodników w tym 2 bramkarzy.
Na tą chwile to ledwo jest kadra meczowa... szkoda sie denerwować...

~Społeczniak | 2008-07-23 09:43

Niezaradnosc naszych działaczy az razi po oczach,popatrzcie na Motor, takie same problemy finansowe,moze nawet jeszcze gorsze i jakos potrafia zakupic kilku zawodnikow dajac im kontrakty na 2 lata,a u Nas??? ...niestety jestesmy daleka za reszta pilkarskiej Polski.Pijakom i blazeniadze mowimy stanowcze NIE!!!. Temat zarzadu przemilcze bo naprawde nie ma sensu cokolwiek wypowiadac o tych "osobistosciach"

~pewne żródło | 2008-07-23 10:04

Nie zdziwcie się,jak mecz Stali z Odrą poprowadzi Kijak,bo z pewnego żródła wiem,że trener Łach zastanawia się nad zerwaniem kontraktu i odejściem ze St.WoliW kontrakcie miał zapisane,że przed rozpoczęciem ligi zarząd gwarantuje Mu kadrę solidnych 22 zawodników.Do meczu 3 dni,a aktualna kadra to 14 grajków,także przez debilnych nieudolnych pseududziałaczy,może my stracić nawet porządnego trenera.Wcale bym się nie zdziwił Władziowi,po prostu widzi co się dzieje i nie chce stać się sprawcą spadku drużyny do 2 ligi,sam widzi ,że nie ma kim grać.Awszyscy zawodnicy,których poleca trener do gry w Stali,są dla zarządu za drodzy.Szkłem dupy nie wytrzesz,najlepiej jakby te żule sprowadzili samych zawodników z A i B klasy i dali im z 5 stówek,to by im najbardziej pasowało.Zawsze reszta została by na przepicie.To jest chyba jakiś KABARET,to co u Nas się dzieje.Naprawdę nie ma na tych dziadów z zarządu jakiegoś bata,żeby im trochę umysł rozjaśnić?

~zks | 2008-07-23 10:17

Okazuje się ,że Iwan.Pałka czy Lipecki,którzy wołali po 5 patyków,było dla naszych dziadów działaczy nie do przyjęcia,bo to za dużo było.Teraz jak na rynku transferowym zostały same ochłapy,a paru zawodników dobrych krzyczy sobie 7-8 patyków,to teraz jest dobrze.I z braku laku będą musieli takich zawodników wziąść ,bo kto będzie grał w drużynie.Przecież Piątkowski już u Nas był i chciał 8 ,skoro się nim interesują ,to pewnie tyle mu dadzą.Czasu już nie ma ,a robi się sytuacja dramatyczna.Ot to nasi pseudodziałacze,ciec ie malinowe,chcieli tanio,to mają teraz 2 razy drożej.Chytry 2 razy traci,a to do naszych dziadów pasuje jak ulał.Trzeba pogonić ten cały śmieszny zarządzik na zbity ryj.Myślę,że na meczu w sobotę,cały stadion da upust swojego niezadowolenia względem tych patałachów.

~...... | 2008-07-23 10:37

Jeden gada drugi gada,cały zarząd błazenada. A Żak siedzi,Lompe leży 5 tysięcy się należy. musimy te teksty im zaśpiewać na meczu.Precz z tym zarządem!!!!!!!!!!!! !

~Ozi | 2008-07-23 10:53

Naprawdę Łach może odejść???!!!!! To by był już koniec wszystkiego!!!!!!!!

~rst | 2008-07-23 11:05

Też się boję ,że Władziu Łach widząc to wszystko co wyczyniają ci psudodziałacze,rzuci to wszystko w pizdu i wyjedzie ze Stalówki.Po prostu mądry,wykształcony facet,znający swój fach,nie będzie chciał mieć nic wspólnego z tą bandą alkocholików.Widział em w sobotę jak strasznie był zażenowany postawą naszych najebanych działaczy.Cały czas chował się do boksu,bo pewnie wstyd Mu było za nich nawet przed tymi Ukraińcami.Panowie z zarządu wstyd i żenada.Podajcie się lepiej do dymisji,a jak nie ,to My Was wywieziemy ze stadionu razem z tymi waszymi stołkami przyspawanymi do waszej dupy.

~suawek | 2008-07-23 11:09

Widzę, że lubicie żyć w stresie. Chłopaki wrzućcie na luz. W sobote (a może i wcześniej) okaże się kto jest w składzie a kogo w Stalówce zabraknie. Nie mniej jednak liczę, że w końcu przyjdą jacyś gracze by kadra liczyła choć tych 22 zawodników.

~... | 2008-07-23 11:09

Proponuje:

Gdzie są transfery??!! hej lompe gdzie są transfery??!!
Krotoszyński! co? Karnety!

~ktoś tam | 2008-07-23 11:14

Do wszystkich piszących. Zbieramy ekipę 40 osób , zapisujemy się w szereg członków klubu. Przychodzimy na wybory prezesa i przegłosowyjemy kogo chcemy. Dodam że składka miesięczna wynosi niecałe 10 zł miesięcznie. Kto jest chętny ? Jeśli nikt to skończcie pierdolić i nie wkurwiajcie ludzi !!! To jedyny sposób na zmianę kierownictwa Naszego Klubu ! Rozumiecie ?????

~JOE | 2008-07-23 11:22

TRZEBA TEN ZARZĄD WYJEBAĆ ,ALBO IM NAPIERDOLIĆ,,,,,BO TAK KURWA NIE MOŻE BYĆ

~Lach | 2008-07-23 11:35

POWIEM TAK ŁACH ODCHODZI !!!!!

INTERESUJE SIE NIM WIDZEW!!!!!!!!!!


MA FURTKĘ W KONTRAKCIE ŻĘ JAK NIE BEDZIE KADRY 22 zawodników to może zerwać kontrakt.


I MIAŁO BYĆ ZAJEBIŚCIE A JEST KU|RWA !!!!!!

ZOBACZYMY JAK ODEJDZIE NA 100% spaliwmy ten klub na hutnuiczej.

WTEDY MOZE KTOŚ NA OCZY PRZEJŻYW ZE Z NAMI NIE WOLNO SOBIE POGRYWAĆ PŁACIMY ŻADAMY A JAK NIE UMIECIE ZARZĄDAĆ IDDAJCIE KOMU INNEMU WŁADZĘ>

NIE WASZ KLUB TO WYPERDALAĆ>

A ja sie ciesze rozjebie komuś czache najlepiej kroteszyńskiemu i chmurze.

OD lampe sie odczepić on chciał dorze ale widać poparcia nie ma alebo juz mu buije na starośc.

~stal | 2008-07-23 11:39

Jeżeli Łach odejdzie przez tych dziadów pieprzonych,to goście mają tak pojechane,że hej.Cały zarząd wziąść się do roboty,a jak nie to wypierdalać.

~jedziemy | 2008-07-23 11:55

I wszyscy razem głośno na meczu.LUCEK TRELA NA PREZESA,oraz CAŁY ZARZĄD DO DYMISJI!

~... | 2008-07-23 12:13

Ale tu pierdolicie takie głupoty !!!!!! Kurwa banda małolatów z którą nikt się nie liczy , No tak "pewne źródło " Trener Łach pokazywał Wam swój kontrakt i wszelkie w nim zapisy.............. .......buachchchchch chahahahahahahahahah ahahahaahahahahahaha h debile przestańcie pierdolić ! Gówno wiecie !

~lus | 2008-07-23 12:26

dmuchamy na zimne,heheh.ale może się tak to skończyć io trzeba coś działać z tymi nierobami.

~Wladek | 2008-07-23 12:28


Przychodzą: Piotr Adamczyk (N - Skalnik Gracze), Ukwu Mba Chukwuemeka (Stal Rzeszów), Ugochukwu Michael Enyinnaya (N - Odra Opole), Sunday Ibrahim (P - Hutnik Kraków), Jonasz Jeżewski (N - Sandecja Nowy Sącz), Kamil Karcz (P - Cracovia (ME)), Jarosław Piątkowski (P - Resovia) , Przemysław Rawa (O - Legia Warszawa (ME)), Wojciech Reiman (P - Stal Rzeszów), Damian Sałek (O - Strażak Przyszów), Artur Szlęzak (P - Cracovia (ME)), Tomasz Świerzyński (N - Odra Wodzisław Śląski), Mateusz Świniarek (P - Lechia Zielona Góra), Tomasz Walat (N - Izolator Boguchwała), Rafał Zawiślan (P - Sandecja Nowy Sącz), Adrian Ulfik (Astoria Szczerców), Jan Polek (Strzelec Dąbrowica), Kamil Ścisłowski (Victoria Częstochowa)

Info z 90minut.pl ( » LINK )
Jesli to prawda to do Stali przychodzi 17 nowych zawodnikow. Dodac tych co zostalo z poprzedniego sezonu :) Daje troche wiecej ;]

~do władzia | 2008-07-23 12:30

Marna prowokacja Władziu,chyba ,że rzeczywiście nie jesteś nic kumaty.

~wladek | 2008-07-23 12:33

Moj blad. Nie doczytalem wszystkiego :)
Przepraszam za wprowadzenie w blad ;]

~wierny kibic | 2008-07-23 12:45

byłem na meczu sparingowym Stali z Koroną i zdziwiłem się dlaczego trener zrezygnował tak łatwo z Szymańskiego.Walcząc y i bardzo szybki ....dosyć dużo widział na boisku.Przy takim braku piłkarzy w Naszej Stali byłby dużym wzmocnieniem.Szkoda.

~pmt | 2008-07-23 12:47

Jak ktoś tu wspomniał to ja też uważam ,że jedynym godnym zaufania prezesem mógłby być tylko Lucjan Trela.Wiem,że dla klubu zrobił by wszystko,a najważniejsze jest to ,że ma dobre stosunki z władzami miasta i z samym Szrekiem.Myślę,że w takiej sytuacji,to nawet miasto dało by coś grosza na piłkę,a najważniejsze,że wreszcie by przyszli do klubu sponsorzy,bo z tymi ciotami co są teraz to nawet nikt nie chce rozmawiać.

~pol | 2008-07-23 13:24

trzeba zarząd na taczkach wywieść bo inaczej nasza kochana stalówka spadnie . a w tedy tych działaczy rospierdolimy.i tyle na ten temat

~wałowa | 2008-07-23 13:31

czasy komuny dawno się skończyły,a te dziady gargamelskieprzyspaw ali się do tych swoich stołków i za pierdzenie w nie inkasują niemałe pieniądze.Czas skończyć z tymi głupimi nawykami,że czy się stoi ,czy się leży 10 tysięcy się należy.To jest normalnie kużwa jedna mafia,nic dziwnego ,że żadni piłkarze,którzy są chociaż cokolwiek w temacie,nie chcą tutaj grać i omijają Nasz klub niestety z daleka.

~gacek | 2008-07-23 13:36

Czytałem wczorajszy PrzegląD Sportowy.Nareszcie jakaś gazeta napisała prawdę o 70 leciu!!!

~do gacka | 2008-07-23 13:42

a czy mógłbyś napisać gacek o czym takim tam pisali i czy znajdę ten art. na necie?

~ahah | 2008-07-23 14:26

Zarząd cały to pedały

~Stalovy | 2008-07-23 14:30

Trybunał Arbitrażowy uchylił decyzje PZPN wobec Widzewa Łódź


» LINK

~kolo | 2008-07-23 21:11

Lucjana Trele na prezesa i to by bylo najleprze rozwiazanie..

~ktoś | 2008-07-24 09:18

czekam na odzew .. Zapisujecie się jako członkowie klubu czy nie ? Lączą się z tym pewne obowiązki i odpowiedzialność... Kto jest chętny cykory ?

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Stal Rzeszów - STAL (1:1)
2013-11-02
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 9 628 razy
STAL - Nadwiślan Góra (0:1)
2015-03-14
Ilość zdjęć: 40
Wyświetleń: 22 001 razy
STAL - Garbarnia Kraków (2:0)
2013-09-28
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 25 728 razy
Znicz Pruszków - STAL (1:1)
2008-03-30
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 11 886 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.03172