Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Pierwszy mecz przełożony ?

Pierwszy mecz przełożony ?

Piłkarze pierwszoligowej Stali Stalowa Wola mogą nie zagrać w sobotę na inaugurację sezonu u siebie z Odrą Opole! To efekt zamieszania, jakie powstało wczoraj po decyzji Trybunału Arbitrażowego przy Polskim Komitecie Olimpijskim.

Na podstawie decyzji Trybunału w ekstraklasie zostaje zdegradowane wcześniej za korupcję Zagłębie Lubin, a w pierwszej, a nie drugiej lidze grać będzie Widzew Łódź. Po tej decyzji zebrała się Komisja do Spraw Nagłych w Polskim Związku Piłki Nożnej. Wczoraj nie zapadła jeszcze decyzja o przesunięciu inauguracji rozgrywek, bo zabrakło na komisji przedstawiciela Canal Plus.

TO PO PROSTU ŚMIESZNE

Przesunięcie rozpoczęcia rozgrywek jest możliwe, a decyzja zapadnie dzisiaj. Może jednak być i tak, że w pierwszej lidze rozegranych zostanie część spotkań, w tym Stali z Odrą, która dopiero wczoraj otrzymała licencję na grę w pierwszej lidze. Co ciekawe, na razie w PZPN postanowiono, że o prawo gry w ekstraklasie zagrają w barażu Jagiellonia Białystok z Piastem Gliwice.

Odwoływać będzie się też zapewne Korona Kielce, zdegradowana za korupcję z ekstraklasy do pierwszej ligi.
- Dla mnie to wszystko jest po prostu śmieszne - nie kryje Tomasz Wietecha, bramkarz i kapitan Stali. - Na trzy dni przed inauguracją następuje takie wielkie zamieszanie. I nie wiadomo, które zespoły będą grać w ekstraklasie, które w pierwszej lidze.


To chyba tylko u nas w kraju jest możliwe.
Kapitan Stali widzi jednak także plusy tego zamieszania.
- Jeżeli rozgrywki zostałyby przesunięte, to działacze naszego klubu mieliby więcej czasu, by pozyskać nowych zawodników do zespołu - uważa Wietecha. - Nie narzekamy, bowiem na nadmiar piłkarzy w kadrze i przydałyby się wzmocnienia. Ale jeżeli jednak zagramy z Odrą, to wyjdziemy na pewno odpowiednio przygotowani do tego spotkania.

SZUKA NOWYCH

Na treningu "Stalówki” pojawiło się wczoraj dwóch nowych zawodników. Awizowany 24-letni Piotr Adamczyk z trzecioligowego Skalnika Gracze i Bartosz Horajecki, utalentowany junior "Stalówki”. 17-latek nie zastąpi jednak Longinusa Uwakwe.
- Ponoć Nigeryjczyk Uwakwe może jeszcze do nas wrócić, ale trudno w to uwierzyć po tym, jak dwa razy pakował się i wyjeżdżał ze Stalowej Woli - mówi trener Stali, Władysław Łach. - Dlatego szukam cały czas nowych piłkarzy.
Być może już dzisiaj na treningu Stali pojawią się kolejni "nowi”. Wczoraj warunki umowy w klubie ustalił Piotr Adamczyk, a kontrakt podpisał też wreszcie Abel Salami.

Komentarze (16)

~ZKS | 2008-07-24 09:06

» LINK pozamiatane XD

~pjetrek | 2008-07-24 09:13

Cyrk...

~to ja | 2008-07-24 09:19

Do wszystkich piszących. Zbieramy ekipę 40 osób , zapisujemy się w szereg członków klubu. Przychodzimy na wybory prezesa i przegłosowyjemy kogo chcemy. Dodam że składka miesięczna wynosi niecałe 10 zł miesięcznie. Kto jest chętny ? Jeśli nikt to skończcie pierdolić i nie wkurwiajcie ludzi !!! To jedyny sposób na zmianę kierownictwa Naszego Klubu ! Rozumiecie ?????

~odpowiedxz | 2008-07-24 09:36

tu ch odzi kołku o decyzje PZPNu a nie o stałowke naucz sie czytać!!!!!!!!

~do to ja | 2008-07-24 09:36

Przeglosowac to sobie mozesz !!!

Przeczytaj co napisal ktos obeznany w temacie:

#################
Chuja kazdy wie i pisze i tutaj i na forum.

STATUT naszego klubu jest pojebany ! Nie jest tak prosto jak kazdy pisze.

Wiec tak jakby ktos chcial przejac wladze tych skurwysynskich dziadow to sa na to 2 sposoby.

#1. Chyba najszybszy - polamac dziadygow i powiedziec im co maja zrobic aby nie spotkalo ich cos gorszego.

#2. Wszystko ladnie zgodnie z prawem - czyli przejecie na Walnym Zebraniu - jak to wielu pisalo juz o tym.
Tylko ta opcja jest troche skomplikowana. I aby to zrobic trzeba po kolei:

1. Napisac do Zarzadu pisemko ze chce sie zostac czlonkiem. - Zarzad oczywiscie takie pisemko moze odrzucic i juz nie przechodzimy do pkt2.

2. Jak nas przyjmnie na czlonka to musimy regularnie placic skaldki.

3. Jak placimy skladki chyba przez pol roku albo rok (jak bede mial statut przed soba to dokladnie napisze) to wtedy dopiero zyskujemy prawo glosu na Walnym Zebraniu.

4. Takich osob musi byc troche wiecej niz pozostalych czlonkow (a jest ich ponad 100 albo lepiej).

5. Dopiero po spelnieniu tych punktow jest szansa na wybranie na Walnym Zebraniu do Zarzadu swoich osob.

Czyli jak widzicie nie jest to proste.

~czark | 2008-07-24 10:22

O której dzisiaj jest trening??

~33334 | 2008-07-24 10:32

jebac pzpn! mafia zajebana lubin i widzew pewnie kase spyneli i wszystko gra skurwysyny lapowkarze jebani! cba powino rozjebac cala ekstraklase i pzpn moze jak by od nowa zlozyl to do kupy to moze cos by z tego bylo!

~nowiny | 2008-07-24 10:33

Dziś na treningu Stali mają się pojawić dwaj nowi: pomocnik i napastnik, ponoć doświadczeni ligowcy, bo młodych trener Łach ma już pod dostatkiem. Szkoleniowiec Stali nie chciał zdradzić, o kogo chodzi.



~Okulickiego | 2008-07-24 10:34

Wszystko co kolega wyżej napisał o 2-ch. sposobach "bycia członkiem klubu i możliwościach zmiany władzy" to prawda. To" towarzystwo pijackie " dobrze się zabezpieczyło na wszelkie ewentualne podskoki tych którym teraz lub w przyszłości przyjdzie podnieść rękę na zarząd.
Powiem tylko tyle. Wszędzie i w takiej instytucji jak ZKS STAL SW . rządzi kasa ! i to ona może wszystko lub ma ogromny wpływ na wszystko. Dlatego proponuję skończyć wszelkie dyskusje na te tematy !!!!! Skończyć oczywiscie TU w KOMENTARZACH !!!! Musimy się zjednoczyć i zmobilizować np. w Stowarzyszenie (bo jest wtedy dużo łatwiej o zebranie kasy)....
Teraz widzicie jak jest : Gdybyśmy to zrobili na samym początku czyli 2 lub sezon temu dziś bylibyśmy już naprawdę blisko i wiecie co ? Kurwa no ktoś to musi zacząć a nie tylko gadać !!!!!!!!!

~ciekawy | 2008-07-24 11:05

Kto wie czy ten cały Horajecki zostanie w Stali czy nie, tzn. w seniorach?

~ktoś tam | 2008-07-24 11:10

być może rzeczywiście nie jest to proste ale trzeba przynajmniej podjąc próbę.. A nie będzie mi jakiś idiota wypisywał o decyzjach PZPn bo akurat one Stalówki zbytnio nie dotyczą

~ktoś tam | 2008-07-24 11:11

mam na myśli odpowiedz a nie admina oczywiście

~sisieq | 2008-07-24 11:22

Drozd poszedł do Okocimskiego Brzesko, a jak mówi trener Łach na łamach GC Nowiny. Do Stalowej ma dzisiaj przyjechać dwóch ogranych zawodników, pomocnik i napastnik. Jednak nie chciał ujawnić o kogo chodzi. Napewno będą to doświadczeni zawodnicy, bo młodzieży mamy pod dostatkiem.

W Raków Częstochowa, może zainwestować Roman Abramowicz, który chce kupić hutę, która jest głownym sponsorem, naszych braci z Częstochowy.

~kij | 2008-07-24 14:36

trener jeszcze dodał ze zamiast Uwawke w środku widzi Krzysia Trele :):) to co oni , chcą kostke brukową położyć na boisku aby mógł sobie spacerować ?

~kubala | 2008-07-24 15:48

Drozd i Palik wybrali odpowiedni klub - OKOCIMski Brzesko :)

~... | 2008-07-24 16:32

Lucjana Trele na prezesa i bedzie najlepiej..

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg

Stal Stalowa Wola             Olimpia Elbląg
2019-04-24, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Olimpia Grudziądz - Stal Stalowa Wola

Olimpia Grudziądz             Stal Stalowa Wola

2 : 0

Tiago Alves 11,
Germán Ruiz 50 (k)     
Sędzia: Maciej Pelka (Piła)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 29 16-6-7 54
2 Olimpia Grudziądz 29 15-5-9 50
3 Widzew Łódź 29 12-14-3 50
4 GKS Bełchatów 29 13-11-5 50
5 Elana Toruń 29 12-11-6 47
6 Górnik Łęczna 29 11-10-8 43
7 Pogoń Siedlce 29 11-8-10 41
8 Stal Stalowa Wola 29 12-5-12 41
9 Resovia Rzeszów 29 11-7-11 40
10 Znicz Pruszków 29 11-7-11 40
11 Skra Częstochowa 29 11-6-12 39
12 Olimpia Elbląg 29 8-9-12 33
13 Siarka Tarnobrzeg 29 9-6-14 33
14 Ruch Chorzów 29 7-10-12 31
15 Błękitni Stargard Szcz. 29 8-6-15 30
16 Gryf Wejherowo 29 8-6-15 30
17 ROW 1964 Rybnik 29 5-14-10 29
18 Rozwój Katowice 29 6-9-14 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Ruch Chorzów 0 km 0
Olimpia Grudziądz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-04-24 STAL - Olimpia Elbl..
2019-04-28 Rozwój Kato.. - STAL
2019-05-04 STAL - Znicz Pruszk..
2019-05-11 STAL - Górnik Łę..
2019-05-18 Gryf Wejherowo - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (836)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (387)
» Slim1938 (380) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Acer (327)
» Filip kacper k. (304) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Podbeskidzie BB (2:4)
2009-09-05
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 35 318 razy
Arka Gdynia - STAL (4:0)
2008-04-19
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 279 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:2)
2013-05-18
Ilość zdjęć: 78
Wyświetleń: 219 747 razy
STAL - Arka Gdynia (0:1)
2007-09-08
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 20 087 razy
Osób Online: 43 / Czas gen. strony: 0.03902