Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stroje Stalówki na sezon 2008/2009

Stroje Stalówki na sezon 2008/2009

Prezentujemy Państwu nowe stroje piłkarzy Stali Stalowa Wola, w których występować będą na pierwszoligowych boiskach w sezonie 2008/2009. Stroje tak jak w poprzednich latach wyprodukowała firma Regio.

Stroje widoczne są w poniższym linku:

http://koszulkistal.patrz.pl

 

Każdy kibic może zakupić takie stroje, dlatego przedstawiamy cennik:

Koszulka meczowa 75 zł
 
Komplet meczowy (koszulka + spodenki)   99 zł
 
W standardzie na plecach nadruk ZKS STAL STALOWA WOLA
 
Istnieje możliwość wrzucenia konkretnego numeru, oraz np. zamiast nadruku ZKS STAL, możliwość wrzucenia własnej ksywy, nazwiska...
 
Przy pojedynczych zamówieniach   koszt wysyłki  14 zł wysyłka za pobraniem,   10 zł przy wpłacie na konto
 
Przy zamówieniu większej ilości koszulek  koszt wysyłki 15 zł przy wpłacie na konto,  25 zł za pobraniem
 
Więcej, kontakt: www.regio.pl

 

Komentarze (22)

~... | 2008-07-28 13:31

zielone zajebiste!!! białe tez fajne !! bardzo ładne stroje Stalówki!! Maraton powinien dystrybuowac takie koszulki albo nasz klub...(powinny byc do kupienia w barze na stadionie albo w jakims sklepiku!! pozdrawiam

~no | 2008-07-28 13:31

i włąsnie o tyakie koszulki chodziło każdem :) dzieki juz zamawiam

~Yess | 2008-07-28 13:58



Włąsnie takie koszulki chcemy i niech ten Maraton zamówi ile trzba pojdą jak ciepłe bułeczki oczywiście jak da normalną marże w wysokości do max. 15 zł wiecej to jestem wsatnie kupić u nich.

I niech juz nikt nie robi innych kuszulek typu osostnio 70 lecie bo są beznadziejne i na 2 razy.

Te są supper i jak w maratinie nie znajdą sie w przeciągu tego tygodnia zamwiam juz w piątek na motor juz bedzie :) i mat k trzymać.

Dzięki Admin za supper wstawkę. Jest supper

~zks | 2008-07-28 14:19

Zamawiać panowie derby blisko!!!Na motorynce bedziew przentejszon cool!!!!

~kustyk | 2008-07-28 14:45

ma ktos jakis filmik z bramkami z meczu z odra??

~MARATON | 2008-07-28 15:12

Jeśli chodzi o meczowe koszulki Regio STALI na sezon 2008/2009, to będą one dostępne w naszym sklepie najpóźniej do 10 dni roboczych licząc od dnia dziesiejszego. Cena koszulek max 75 zł - 79 zł za sztukę.
Pozdrawiam!
W razie pytań tel. 15 843-25-28

~pff | 2008-07-28 17:37

i czym sie tak podniecacie stare regio byly niebo lepsze przynajmniej niebyylo tak nasrane pseldo sponsorow

~ja | 2008-07-28 18:46

ja mam pytanie
jak ktos nie dostanie licencji na gre w jakiejs lidze to gra kalse nizej, czy w jakiejs okregowce.
bo pogon nie dostala na gre w 2 i grala od okregowki.

~adaf | 2008-07-28 18:48

Pogon Szczecin dlatego grala w okregowce poniewaz nie ze nie dostali licencji tylko wycofali sie z rozgrywek 2 ligi i rozwjazali klub

~kibic | 2008-07-28 20:13

może ktoś mi podać jakąś stronkę co są relacje live z meczu byle jakaś dobra strona która podaje prawidłowy wynik ??

~scmm | 2008-07-28 20:19

Jeżeli idzie o stalówkę to na sportowefakty.pl ida relacje live z meczy ekstraklasy i 1 ligi. Natomiast pozostałe ligi europejskie i światowe wyniki można śledzić na livescore.pl

~stronka | 2008-07-28 20:24

Masz tu kilka:


» LINK

» LINK

pozdro

~maniek | 2008-07-28 21:25

» LINK kiedy Stalówka grała z wisła ?

~Boben | 2008-07-28 21:28

To był mecz z Wisłą II w trzeciej lidze. W sezonie, w którym awansowaliśmy. Pozdro

~kiiiibic | 2008-07-28 22:24

wszystko fajnie tylko nie wiem skad pomysl zeby pomaranczowo-czrane koszulki robic? jak kszoki wygladaja..

~omen | 2008-07-28 23:01

właśnie o co biega z tym pomarańczem jeszcze w dodatku bladym pomarańczem???????ju z lepiej chyba by było zrobic czerwono-czarne jak barwy miasta.kto ten kolor wymyslił ja sie pytam?

~czark | 2008-07-28 23:16

Jak rozumiem z kolejności na zdjeciu białe komplety są domowe, zielone wyjazdowe, a pomaranczowe rezerwowe. Czy ktos moglby to potwierdzic??

~M. | 2008-07-29 00:10

A moze to bramkarska

~HEJ STAL | 2008-07-29 01:07

» LINK

Jiří Vágner !


NOWY GOSC TESTOWANY PRZEZ STALOWKE !

~czark | 2008-07-29 07:02

Wietecha już w meczu z odra opole gral w nowy m stroju

~prawda | 2008-07-29 08:18



Jeśli Stalowka podpisze kontrakt z Jiří Vágnerem. Uwakwe dla mnie może nie wracać.

To bedzie najleszy nasz zawodnik od kilku lat. Spokojnie moze grac nawet w naszej Ekstraklasie.

Ale watpie ze zgodzi sie na nasze warunki placowe.

~sawee | 2008-08-1 02:18

mozna dostac taka koszulke nr 1 bez tych reklam (splem wodex i tych na rekawach) ???

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Stal Stalowa Wola             Cracovia II
2023-03-04, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lublinianka Lublin

Stal Stalowa Wola             Lublinianka Lublin

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 ŁKS Łagów 17 11-4-2 37
2 Avia Świdnik 17 10-5-2 35
3 Wieczysta Kraków 17 10-4-3 34
4 Stal Stalowa Wola 17 11-1-5 34
5 Cracovia II 17 10-3-4 33
6 Orlęta Radzyń Podlaski 17 10-2-5 32
7 KSZO Ostrowiec Św 17 8-3-6 27
8 Korona II Kielce 17 6-6-5 24
9 Wisłoka Dębica 17 6-5-6 23
10 Podlasie Biała Podlaska 17 5-7-5 22
11 Chełmianka Chełm 17 5-4-8 19
12 Sokół Sieniawa 17 5-3-9 18
13 Lublinianka Lublin 17 5-1-11 16
14 Podhale Nowy Targ 17 4-4-9 16
15 Czarni Połaniec 17 5-1-11 16
16 Unia Tarnów 17 4-4-9 16
17 KS Wiązownica 17 3-4-10 13
18 Wisła Sandomierz 17 3-3-11 12

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Siarka Tarnobrzeg (2:2)
2012-10-20
Ilość zdjęć: 31
Wyświetleń: 167 013 razy
STAL - Hutnik Kraków (1:1)
2005-04-30
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 29 083 razy
Hetman Zamość - STAL (2:0)
2005-04-24
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 8 533 razy
Stal Rzeszów - STAL (2:1)
2005-06-04
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 47 936 razy
Osób Online: 16 / Czas gen. strony: 0.01469