Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Sparing z Siarką

Sparing z Siarką

W rozegranym dziś w Stalowej Woli sparingowym meczu piłkarskim Stal Stalowa Wola przegrała z Siarką Tarnobrzeg 1:2 (0:1).

0:1 Marcin Stępień 28, 1:1 Damian Sałek 69, 1:2 Paweł Krzemiński 74.
 

Komentarze (16)

~elo | 2008-07-29 20:12

choć byli to juniorzy calkiem dobrze grali tylko szkoda tych nie wykorzystanych sytuacji

~ZKs | 2008-07-29 20:14

hahha an stronie siarki pisze ze polowa z 1 skladu

~SWH | 2008-07-29 21:00

kurwa odpierdolic sie wkoncu od Siarki !!!

~BartekSTW | 2008-07-29 21:15

» LINK

tak poza tematem nasz prezydent i radni wiedza jak rozdysponowac pieniadze miedzy soba ale zeby tak jak chociazby w Opolu w tamtym roku dac na pilke nozna troszke kasy to juz biedne miasto skad wziasc te pieniadze ;/

~prezydent | 2008-07-29 21:30



Powiem tak 12 tyś to lekka przesada ale powiem tak ze prezydent trzyma kase naszego miasta dobrze i według mnei dobrze steruje miastem alby nie mialo długów.
Widać dużo potrzebych nowych rzeczy w miescie.

Ale co do sportu to ma u mnie ------- dużego. Ale wytarczy na niego popatrzyć.

Wyglada na sportowaca???? hahah chyba wpierdalania pizzy co dzień

~... | 2008-07-29 21:35

Czy ktoś z Was zna dzisiejszy skład ? Czy był tak eksperymantalny że nie wiadomo kto grał .? Z info od kumpla wiem że do przerwy to jakaś zbieranina kandydatów do gry w Stalówce a po przerwie już nie co lepiej 4-ech . z podst. składu.... Ważne że Uwakwe wraca !!!!! Pozdrawiam USSW...

~Znawca | 2008-07-29 21:41

O ile dobrze pamiętam w I połowie Adamczyk, Sałek, Gilar i Wierzgacz (obaj rezerwowi) dostali szanse.

W II połowie zostali Wierzgacz i Sałek, w trakcie wszedł Uwakwe...

Nie jestem pewien ale grał chyba Jeżewski w I połowie.

To by było na tyle

Reszta to głównie juniorzy i kilku testowanych Vagner - nic szczególnego, Ścisłowski - też nic wielkiego nie pokazał, Bartkowiak - bardzo pewny jego przyjscie bedzie wzocnieniem a nei uzupelnieniem :)

~ole | 2008-07-29 21:47

Pierwsza połowa: Wierzgacz, Sałek , Gilar , Adamczyk, Ślęzak + 2 nowych + 4 juniorów.

Druga polowa: Zostali wszyscy seniorzy oprócz Ślęzaka i doszli Jeżewski, Karcz oraz Uwakwe + 2 nowych + 2 juniorów.

Jak dobrze pamiętam to tak było. WSZYSCY NA MOTOR

~lm | 2008-07-29 21:54

Skoro pokazał sie Uwakwe i wystąpił nawet w meczu,to mam nadzieję,że już skończy z tymi ucieczkami z klubu tylko weżmie się za grę ,żeby złapać dobrą formę.Tylko najpierw muszą z Nim podpisać umowę,a niewiadomo,czy dojdą z Nim do porozumienia.Mam nadzieję ,że wszystko dobrze się skończy i Panucci zagra już z Wartą ,bo bez wzmocnienia składu już w tym meczu-leżymy na łapatkach.Warta strasdznie się wzmocniła i będzie ciężko choćby punkcik ugrać,ale może znów szczęście będzie przy Nas.

~mati | 2008-07-29 22:49

jest wyjazd do Poznania?

~kijos | 2008-07-29 22:55

trzeba obiektywnie przyznać że z siarką przegrać to obciach jak cholera i wstyd.

~sisieq | 2008-07-29 23:27

Z tego co wiem, a wiem to od ludzi z klubu. Longinus Uwakwe, nie ma pozwolenia na prace. Podpisze, kontrakt tylko do konca 2008 roku. Trwaja prace, nad zalatwieniem, mu potrzebnych kwitów. Ma pomóć Cholewiński

~:] | 2008-07-29 23:50

Jaki wynik?? hehe

~xxx | 2008-07-30 00:10

w ktorej wy jestescie lidze a w ktorej my ha ha

~~man~ | 2008-07-30 00:11

kibice stalówki co do siarki dajcie już spokój z tym poniżaniem przecierz jak by nie było to są ludzie z naszego regionu, sandomierz, gorzyce, nisko itd. Zresztą Ludzie z tych miast i i okolicznych miejscowości chociarz kibicują własnym klubom to i tak mimo to przyjerzdżają i kibicują naszej stalówce sam znam wielu, bo faktycznie kto jest dla nich bliższy. Przecierz lepszy przyjaciel za miedzy jak na odległoś bo to są tylko słowa, słowa i jeszcze raz słowa a region był jest i będzie, dobra mocna stalówka to jest to co zadowoli nas wszystkich bez względu na pieprzoną nienawiść i głupie podziały bo ci ludzie i tak tu przyjerzdżają i zostawiają swoje ciężko zarobione pieniądze. Czym jest nas więcej na stadionie to jest lepszy doping większa kasa i przyszłość naszej stalówki.

~jabol | 2008-08-1 21:08

a tak sobie

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Kotwica Kołobrzeg (2:2)
2014-10-11
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 8 727 razy
STAL - Znicz Pruszków (0:2)
2013-06-09
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 13 177 razy
STAL - Polonia Bytom (2:3)
2016-04-10
Ilość zdjęć: 32
Wyświetleń: 11 738 razy
STAL - Kolejarz Stróże (4:0)
2007-06-27
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 38 986 razy
Osób Online: 10 / Czas gen. strony: 0.04032