Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Sparing z Siarką

Sparing z Siarką

W rozegranym dziś w Stalowej Woli sparingowym meczu piłkarskim Stal Stalowa Wola przegrała z Siarką Tarnobrzeg 1:2 (0:1).

0:1 Marcin Stępień 28, 1:1 Damian Sałek 69, 1:2 Paweł Krzemiński 74.
 

Komentarze (16)

~elo | 2008-07-29 20:12

choć byli to juniorzy calkiem dobrze grali tylko szkoda tych nie wykorzystanych sytuacji

~ZKs | 2008-07-29 20:14

hahha an stronie siarki pisze ze polowa z 1 skladu

~SWH | 2008-07-29 21:00

kurwa odpierdolic sie wkoncu od Siarki !!!

~BartekSTW | 2008-07-29 21:15

» LINK

tak poza tematem nasz prezydent i radni wiedza jak rozdysponowac pieniadze miedzy soba ale zeby tak jak chociazby w Opolu w tamtym roku dac na pilke nozna troszke kasy to juz biedne miasto skad wziasc te pieniadze ;/

~prezydent | 2008-07-29 21:30



Powiem tak 12 tyś to lekka przesada ale powiem tak ze prezydent trzyma kase naszego miasta dobrze i według mnei dobrze steruje miastem alby nie mialo długów.
Widać dużo potrzebych nowych rzeczy w miescie.

Ale co do sportu to ma u mnie ------- dużego. Ale wytarczy na niego popatrzyć.

Wyglada na sportowaca???? hahah chyba wpierdalania pizzy co dzień

~... | 2008-07-29 21:35

Czy ktoś z Was zna dzisiejszy skład ? Czy był tak eksperymantalny że nie wiadomo kto grał .? Z info od kumpla wiem że do przerwy to jakaś zbieranina kandydatów do gry w Stalówce a po przerwie już nie co lepiej 4-ech . z podst. składu.... Ważne że Uwakwe wraca !!!!! Pozdrawiam USSW...

~Znawca | 2008-07-29 21:41

O ile dobrze pamiętam w I połowie Adamczyk, Sałek, Gilar i Wierzgacz (obaj rezerwowi) dostali szanse.

W II połowie zostali Wierzgacz i Sałek, w trakcie wszedł Uwakwe...

Nie jestem pewien ale grał chyba Jeżewski w I połowie.

To by było na tyle

Reszta to głównie juniorzy i kilku testowanych Vagner - nic szczególnego, Ścisłowski - też nic wielkiego nie pokazał, Bartkowiak - bardzo pewny jego przyjscie bedzie wzocnieniem a nei uzupelnieniem :)

~ole | 2008-07-29 21:47

Pierwsza połowa: Wierzgacz, Sałek , Gilar , Adamczyk, Ślęzak + 2 nowych + 4 juniorów.

Druga polowa: Zostali wszyscy seniorzy oprócz Ślęzaka i doszli Jeżewski, Karcz oraz Uwakwe + 2 nowych + 2 juniorów.

Jak dobrze pamiętam to tak było. WSZYSCY NA MOTOR

~lm | 2008-07-29 21:54

Skoro pokazał sie Uwakwe i wystąpił nawet w meczu,to mam nadzieję,że już skończy z tymi ucieczkami z klubu tylko weżmie się za grę ,żeby złapać dobrą formę.Tylko najpierw muszą z Nim podpisać umowę,a niewiadomo,czy dojdą z Nim do porozumienia.Mam nadzieję ,że wszystko dobrze się skończy i Panucci zagra już z Wartą ,bo bez wzmocnienia składu już w tym meczu-leżymy na łapatkach.Warta strasdznie się wzmocniła i będzie ciężko choćby punkcik ugrać,ale może znów szczęście będzie przy Nas.

~mati | 2008-07-29 22:49

jest wyjazd do Poznania?

~kijos | 2008-07-29 22:55

trzeba obiektywnie przyznać że z siarką przegrać to obciach jak cholera i wstyd.

~sisieq | 2008-07-29 23:27

Z tego co wiem, a wiem to od ludzi z klubu. Longinus Uwakwe, nie ma pozwolenia na prace. Podpisze, kontrakt tylko do konca 2008 roku. Trwaja prace, nad zalatwieniem, mu potrzebnych kwitów. Ma pomóć Cholewiński

~:] | 2008-07-29 23:50

Jaki wynik?? hehe

~xxx | 2008-07-30 00:10

w ktorej wy jestescie lidze a w ktorej my ha ha

~~man~ | 2008-07-30 00:11

kibice stalówki co do siarki dajcie już spokój z tym poniżaniem przecierz jak by nie było to są ludzie z naszego regionu, sandomierz, gorzyce, nisko itd. Zresztą Ludzie z tych miast i i okolicznych miejscowości chociarz kibicują własnym klubom to i tak mimo to przyjerzdżają i kibicują naszej stalówce sam znam wielu, bo faktycznie kto jest dla nich bliższy. Przecierz lepszy przyjaciel za miedzy jak na odległoś bo to są tylko słowa, słowa i jeszcze raz słowa a region był jest i będzie, dobra mocna stalówka to jest to co zadowoli nas wszystkich bez względu na pieprzoną nienawiść i głupie podziały bo ci ludzie i tak tu przyjerzdżają i zostawiają swoje ciężko zarobione pieniądze. Czym jest nas więcej na stadionie to jest lepszy doping większa kasa i przyszłość naszej stalówki.

~jabol | 2008-08-1 21:08

a tak sobie

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo             Stal Stalowa Wola
2019-05-19, godz. 13:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Ruch Chorzów 0 km 0
Olimpia Grudziądz 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (840)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (387)
» Slim1938 (381) » Koko (369)
» Acer (336) » Stalowiak1938 (330)
» Filip kacper k. (306) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - GKS Bełchatów (1:0)
2008-09-23
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 35 095 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (0:0)
2002-04-20
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 622 razy
STAL - Podbeskidzie BB (3:1)
2006-07-30
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 9 033 razy
STAL - KSZO Ostrowiec Św (1:0)
2007-04-21
Ilość zdjęć: 57
Wyświetleń: 59 455 razy
Osób Online: 26 / Czas gen. strony: 0.03692