Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Sparing z Siarką

Sparing z Siarką

W rozegranym dziś w Stalowej Woli sparingowym meczu piłkarskim Stal Stalowa Wola przegrała z Siarką Tarnobrzeg 1:2 (0:1).

0:1 Marcin Stępień 28, 1:1 Damian Sałek 69, 1:2 Paweł Krzemiński 74.
 

Komentarze (16)

~elo | 2008-07-29 20:12

choć byli to juniorzy calkiem dobrze grali tylko szkoda tych nie wykorzystanych sytuacji

~ZKs | 2008-07-29 20:14

hahha an stronie siarki pisze ze polowa z 1 skladu

~SWH | 2008-07-29 21:00

kurwa odpierdolic sie wkoncu od Siarki !!!

~BartekSTW | 2008-07-29 21:15

» LINK

tak poza tematem nasz prezydent i radni wiedza jak rozdysponowac pieniadze miedzy soba ale zeby tak jak chociazby w Opolu w tamtym roku dac na pilke nozna troszke kasy to juz biedne miasto skad wziasc te pieniadze ;/

~prezydent | 2008-07-29 21:30



Powiem tak 12 tyś to lekka przesada ale powiem tak ze prezydent trzyma kase naszego miasta dobrze i według mnei dobrze steruje miastem alby nie mialo długów.
Widać dużo potrzebych nowych rzeczy w miescie.

Ale co do sportu to ma u mnie ------- dużego. Ale wytarczy na niego popatrzyć.

Wyglada na sportowaca???? hahah chyba wpierdalania pizzy co dzień

~... | 2008-07-29 21:35

Czy ktoś z Was zna dzisiejszy skład ? Czy był tak eksperymantalny że nie wiadomo kto grał .? Z info od kumpla wiem że do przerwy to jakaś zbieranina kandydatów do gry w Stalówce a po przerwie już nie co lepiej 4-ech . z podst. składu.... Ważne że Uwakwe wraca !!!!! Pozdrawiam USSW...

~Znawca | 2008-07-29 21:41

O ile dobrze pamiętam w I połowie Adamczyk, Sałek, Gilar i Wierzgacz (obaj rezerwowi) dostali szanse.

W II połowie zostali Wierzgacz i Sałek, w trakcie wszedł Uwakwe...

Nie jestem pewien ale grał chyba Jeżewski w I połowie.

To by było na tyle

Reszta to głównie juniorzy i kilku testowanych Vagner - nic szczególnego, Ścisłowski - też nic wielkiego nie pokazał, Bartkowiak - bardzo pewny jego przyjscie bedzie wzocnieniem a nei uzupelnieniem :)

~ole | 2008-07-29 21:47

Pierwsza połowa: Wierzgacz, Sałek , Gilar , Adamczyk, Ślęzak + 2 nowych + 4 juniorów.

Druga polowa: Zostali wszyscy seniorzy oprócz Ślęzaka i doszli Jeżewski, Karcz oraz Uwakwe + 2 nowych + 2 juniorów.

Jak dobrze pamiętam to tak było. WSZYSCY NA MOTOR

~lm | 2008-07-29 21:54

Skoro pokazał sie Uwakwe i wystąpił nawet w meczu,to mam nadzieję,że już skończy z tymi ucieczkami z klubu tylko weżmie się za grę ,żeby złapać dobrą formę.Tylko najpierw muszą z Nim podpisać umowę,a niewiadomo,czy dojdą z Nim do porozumienia.Mam nadzieję ,że wszystko dobrze się skończy i Panucci zagra już z Wartą ,bo bez wzmocnienia składu już w tym meczu-leżymy na łapatkach.Warta strasdznie się wzmocniła i będzie ciężko choćby punkcik ugrać,ale może znów szczęście będzie przy Nas.

~mati | 2008-07-29 22:49

jest wyjazd do Poznania?

~kijos | 2008-07-29 22:55

trzeba obiektywnie przyznać że z siarką przegrać to obciach jak cholera i wstyd.

~sisieq | 2008-07-29 23:27

Z tego co wiem, a wiem to od ludzi z klubu. Longinus Uwakwe, nie ma pozwolenia na prace. Podpisze, kontrakt tylko do konca 2008 roku. Trwaja prace, nad zalatwieniem, mu potrzebnych kwitów. Ma pomóć Cholewiński

~:] | 2008-07-29 23:50

Jaki wynik?? hehe

~xxx | 2008-07-30 00:10

w ktorej wy jestescie lidze a w ktorej my ha ha

~~man~ | 2008-07-30 00:11

kibice stalówki co do siarki dajcie już spokój z tym poniżaniem przecierz jak by nie było to są ludzie z naszego regionu, sandomierz, gorzyce, nisko itd. Zresztą Ludzie z tych miast i i okolicznych miejscowości chociarz kibicują własnym klubom to i tak mimo to przyjerzdżają i kibicują naszej stalówce sam znam wielu, bo faktycznie kto jest dla nich bliższy. Przecierz lepszy przyjaciel za miedzy jak na odległoś bo to są tylko słowa, słowa i jeszcze raz słowa a region był jest i będzie, dobra mocna stalówka to jest to co zadowoli nas wszystkich bez względu na pieprzoną nienawiść i głupie podziały bo ci ludzie i tak tu przyjerzdżają i zostawiają swoje ciężko zarobione pieniądze. Czym jest nas więcej na stadionie to jest lepszy doping większa kasa i przyszłość naszej stalówki.

~jabol | 2008-08-1 21:08

a tak sobie

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisłoka Dębica

Stal Stalowa Wola             Wisłoka Dębica
2022-03-12, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Avia Świdnik

Stal Stalowa Wola             Avia Świdnik

0 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 18 11-3-4 36
2 Siarka Tarnobrzeg 18 10-5-3 35
3 Podhale Nowy Targ 18 10-4-4 34
4 Chełmianka Chełm 18 10-4-4 34
5 ŁKS Łagów 18 10-3-5 33
6 Stal Stalowa Wola 18 10-2-6 32
7 Avia Świdnik 18 9-3-6 30
8 Orlęta Radzyń Podlaski 18 6-7-5 25
9 Unia Tarnów 18 6-7-5 25
10 Wisłoka Dębica 18 6-6-6 24
11 KSZO Ostrowiec Św 18 6-5-7 23
12 Czarni Połaniec 18 6-4-8 22
13 Podlasie Biała Podlaska 18 4-9-5 21
14 Korona Rzeszów 18 5-6-7 21
15 Sokół Sieniawa 18 4-4-10 16
16 Wisła Sandomierz 18 4-3-11 15
17 Tomasovia 18 1-6-11 9
18 Wólczanka W. Pełkińska 18 2-3-13 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-03-12 STAL - Wisłoka Dębica
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3231) » 1938fc (1574)
» Vielitz44 (1334) » Filip kacper k. (1283)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (943)
» Kamil (844) » Rafix (768)
» Misio (672) » Kamilosss (631)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Olimpia Zambrów (0:1)
2016-03-24
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 23 954 razy
Motor Lublin - STAL (0:2)
2012-09-15
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 255 razy
Górnik Łęczna - STAL (0:0)
2009-04-22
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 31 567 razy
STAL - Resovia Rzeszów (1:0)
2004-05-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 42 779 razy
Osób Online: 53 / Czas gen. strony: 0.01445