Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Sparing z Siarką

Sparing z Siarką

W rozegranym dziś w Stalowej Woli sparingowym meczu piłkarskim Stal Stalowa Wola przegrała z Siarką Tarnobrzeg 1:2 (0:1).

0:1 Marcin Stępień 28, 1:1 Damian Sałek 69, 1:2 Paweł Krzemiński 74.
 

Komentarze (16)

~elo | 2008-07-29 20:12

choć byli to juniorzy calkiem dobrze grali tylko szkoda tych nie wykorzystanych sytuacji

~ZKs | 2008-07-29 20:14

hahha an stronie siarki pisze ze polowa z 1 skladu

~SWH | 2008-07-29 21:00

kurwa odpierdolic sie wkoncu od Siarki !!!

~BartekSTW | 2008-07-29 21:15

» LINK

tak poza tematem nasz prezydent i radni wiedza jak rozdysponowac pieniadze miedzy soba ale zeby tak jak chociazby w Opolu w tamtym roku dac na pilke nozna troszke kasy to juz biedne miasto skad wziasc te pieniadze ;/

~prezydent | 2008-07-29 21:30



Powiem tak 12 tyś to lekka przesada ale powiem tak ze prezydent trzyma kase naszego miasta dobrze i według mnei dobrze steruje miastem alby nie mialo długów.
Widać dużo potrzebych nowych rzeczy w miescie.

Ale co do sportu to ma u mnie ------- dużego. Ale wytarczy na niego popatrzyć.

Wyglada na sportowaca???? hahah chyba wpierdalania pizzy co dzień

~... | 2008-07-29 21:35

Czy ktoś z Was zna dzisiejszy skład ? Czy był tak eksperymantalny że nie wiadomo kto grał .? Z info od kumpla wiem że do przerwy to jakaś zbieranina kandydatów do gry w Stalówce a po przerwie już nie co lepiej 4-ech . z podst. składu.... Ważne że Uwakwe wraca !!!!! Pozdrawiam USSW...

~Znawca | 2008-07-29 21:41

O ile dobrze pamiętam w I połowie Adamczyk, Sałek, Gilar i Wierzgacz (obaj rezerwowi) dostali szanse.

W II połowie zostali Wierzgacz i Sałek, w trakcie wszedł Uwakwe...

Nie jestem pewien ale grał chyba Jeżewski w I połowie.

To by było na tyle

Reszta to głównie juniorzy i kilku testowanych Vagner - nic szczególnego, Ścisłowski - też nic wielkiego nie pokazał, Bartkowiak - bardzo pewny jego przyjscie bedzie wzocnieniem a nei uzupelnieniem :)

~ole | 2008-07-29 21:47

Pierwsza połowa: Wierzgacz, Sałek , Gilar , Adamczyk, Ślęzak + 2 nowych + 4 juniorów.

Druga polowa: Zostali wszyscy seniorzy oprócz Ślęzaka i doszli Jeżewski, Karcz oraz Uwakwe + 2 nowych + 2 juniorów.

Jak dobrze pamiętam to tak było. WSZYSCY NA MOTOR

~lm | 2008-07-29 21:54

Skoro pokazał sie Uwakwe i wystąpił nawet w meczu,to mam nadzieję,że już skończy z tymi ucieczkami z klubu tylko weżmie się za grę ,żeby złapać dobrą formę.Tylko najpierw muszą z Nim podpisać umowę,a niewiadomo,czy dojdą z Nim do porozumienia.Mam nadzieję ,że wszystko dobrze się skończy i Panucci zagra już z Wartą ,bo bez wzmocnienia składu już w tym meczu-leżymy na łapatkach.Warta strasdznie się wzmocniła i będzie ciężko choćby punkcik ugrać,ale może znów szczęście będzie przy Nas.

~mati | 2008-07-29 22:49

jest wyjazd do Poznania?

~kijos | 2008-07-29 22:55

trzeba obiektywnie przyznać że z siarką przegrać to obciach jak cholera i wstyd.

~sisieq | 2008-07-29 23:27

Z tego co wiem, a wiem to od ludzi z klubu. Longinus Uwakwe, nie ma pozwolenia na prace. Podpisze, kontrakt tylko do konca 2008 roku. Trwaja prace, nad zalatwieniem, mu potrzebnych kwitów. Ma pomóć Cholewiński

~:] | 2008-07-29 23:50

Jaki wynik?? hehe

~xxx | 2008-07-30 00:10

w ktorej wy jestescie lidze a w ktorej my ha ha

~~man~ | 2008-07-30 00:11

kibice stalówki co do siarki dajcie już spokój z tym poniżaniem przecierz jak by nie było to są ludzie z naszego regionu, sandomierz, gorzyce, nisko itd. Zresztą Ludzie z tych miast i i okolicznych miejscowości chociarz kibicują własnym klubom to i tak mimo to przyjerzdżają i kibicują naszej stalówce sam znam wielu, bo faktycznie kto jest dla nich bliższy. Przecierz lepszy przyjaciel za miedzy jak na odległoś bo to są tylko słowa, słowa i jeszcze raz słowa a region był jest i będzie, dobra mocna stalówka to jest to co zadowoli nas wszystkich bez względu na pieprzoną nienawiść i głupie podziały bo ci ludzie i tak tu przyjerzdżają i zostawiają swoje ciężko zarobione pieniądze. Czym jest nas więcej na stadionie to jest lepszy doping większa kasa i przyszłość naszej stalówki.

~jabol | 2008-08-1 21:08

a tak sobie

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

Stal Stalowa Wola             Podhale Nowy Targ
2022-10-02, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Czarni Połaniec - Stal Stalowa Wola

Czarni Połaniec             Stal Stalowa Wola

0 : 3

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 9 6-3-0 21
2 Wieczysta Kraków 9 5-3-1 18
3 ŁKS Łagów 9 5-3-1 18
4 Orlęta Radzyń Podlaski 9 5-2-2 17
5 Avia Świdnik 9 4-4-1 16
6 Stal Stalowa Wola 9 5-1-3 16
7 Korona II Kielce 9 4-4-1 16
8 KSZO Ostrowiec Św 9 4-2-3 14
9 Sokół Sieniawa 9 4-1-4 13
10 Podhale Nowy Targ 9 3-3-3 12
11 Chełmianka Chełm 9 3-2-4 11
12 Podlasie Biała Podlaska 9 2-5-2 11
13 Wisłoka Dębica 9 3-2-4 11
14 Wisła Sandomierz 9 2-2-5 8
15 Lublinianka Lublin 9 2-1-6 7
16 Unia Tarnów 9 2-0-7 6
17 KS Wiązownica 9 1-1-7 4
18 Czarni Połaniec 9 1-1-7 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Hutnik Kraków - STAL (0:0)
2004-09-26
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 12 775 razy
STAL - Wisła Puławy (1:0)
2015-08-26
Ilość zdjęć: 48
Wyświetleń: 100 805 razy
STAL - Olimpia Zambrów (0:1)
2016-03-24
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 33 259 razy
Legionovia Legionowo - STAL (1:0)
2014-04-12
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 23 670 razy
Osób Online: 14 / Czas gen. strony: 0.01449