Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Kibice Stali zrzeszają się by propagować klub

Kibice Stali zrzeszają się by propagować klub

Zagorzali fani piłki nożnej przymierzają się do utworzenia Stowarzyszenia Kibiców Stali Stalowa Wola. Pierwsze kroki podjęto już podczas spotkania organizacyjnego w hotelu "Hutnik".

Zgodnie ze sporządzonym statutem członkowie stowarzyszenia oprócz propagowania idei czynnego kibicowania oraz rozpowszechniania klubu Stali Stalowa w kraju i za granicą, chcą dodatkowo podejmować kroki na rzecz ekologii. Jego założyciele mają nadzieję, iż skutecznie zainspirują mieszkańców miasta do działań w kierunku rozwoju kultury, edukacji oraz propagowania zdrowego stylu życia. Na samym jednak początku zajmą się pozyskiwaniem pieniędzy od sponsorów i jednostek samorządowych.

Aby założyć stowarzyszenie potrzebne jest minimum 15 pełnoletnich osób. Zgodnie z przepisami procedura jego rejestracji może potrwać nawet 4 miesiące. Członkiem Stowarzyszenia Kibiców Stali Stalowa Wola będzie można zostać po ukończeniu 16 roku życia.

  /MH/

 

Źródło : www.stalowka.net

Więcej informacji o SKSSW na naszym forum : http://forum.stalowka.pl/forum13.html

Komentarze (9)

~ja2 | 2008-07-30 00:00

Tam nie ma przypadkiem błędu? Przecież w statucie napisane jest, że aby zostac członkiem trzeba miec minimum 18 lat.

~khkierownik | 2008-07-30 00:01

chętnie dołączę do grona założycieli jeżeli jest jeszcze taka możliwość

~???? | 2008-07-30 01:30

hej polpak i sladk nie zagraja w plk jakie mamy szanse na awans ???konkretnie i kulturalnie prosze !!!

~do ?????? | 2008-07-30 01:45

Rozmawiałem, z Krotoszyńskim o tym. Moje pytanie brzmiało, czy jeżeli dostaniemy zaproszenie do PLK to zdecydujemy się na grę PLK. Na to On powiedział, że skład był budowny na grę w I lidze, i na pokazanie się w lidze, i jeżeli uda się to na awans.

Żeby wchodzić do Ekstraklasy to trzeba mieć kupę kasy. Sama karta po pieniądze rzędu 500 tyś złoty. A budżet, żeby nie bić się utrzymanie to przynajmniej 3-4 mln złotych. Sponsor, zapewnienia, że będziemy mieli kasę, że nie mamy długów, i że szkolimy mlodzież. Chyba raczej w tym roku to nie możliwe. Może uda się wywalczyć awans na boisku a nie przy zielonym stoliku. Po to przecież został Paweł Pydych, którym miał gwarancję, że bijemy się o najwyższe cele.

Pozdrawiam i żałuje, że nie będzie w tym roku Ekstraklasy w Stalowej Woli

~elo | 2008-07-30 04:36

Ja tez pozdrawiam i zapraszam na forum koszykarzy tu jest strona kibicow Zks Stal Stalowa Wola Sekcji Pilki Noznej elo.

~IO | 2008-07-30 05:12

~skssw | 2008-07-30 07:08

Żeby zalożyć Stowarzyszeine potrzebowaliśmy 15 pełnoletnich osób natomiast członkami SKSSW mogą być osoby od 16 roku życia.


P.S. Po to są tematy na forum żeby tam o takie rzeczy pytac.

~Autor | 2008-07-30 09:17

Czlonkami moga byc osoby od 16 stego roku zycia natomiast ZALOZYC moga osoby tylko pelnoletnie - czy bedzie w najblizszym czasie dostepny statut stowarzyszenia na stronce? o ile jest juz uchwalony?

~Autor | 2008-07-30 09:36

OKS znalazlem statut i teraz czekam na deklaracje czlonkowska - wiec nie guzdrajcie sie - bo chce sie zapisac! ;)) pozdrawiam P.S. Macie juz konto bankowe?;)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Stal Stalowa Wola             Cracovia II
2023-03-04, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lublinianka Lublin

Stal Stalowa Wola             Lublinianka Lublin

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 ŁKS Łagów 17 11-4-2 37
2 Avia Świdnik 17 10-5-2 35
3 Wieczysta Kraków 17 10-4-3 34
4 Stal Stalowa Wola 17 11-1-5 34
5 Cracovia II 17 10-3-4 33
6 Orlęta Radzyń Podlaski 17 10-2-5 32
7 KSZO Ostrowiec Św 17 8-3-6 27
8 Korona II Kielce 17 6-6-5 24
9 Wisłoka Dębica 17 6-5-6 23
10 Podlasie Biała Podlaska 17 5-7-5 22
11 Chełmianka Chełm 17 5-4-8 19
12 Sokół Sieniawa 17 5-3-9 18
13 Lublinianka Lublin 17 5-1-11 16
14 Podhale Nowy Targ 17 4-4-9 16
15 Czarni Połaniec 17 5-1-11 16
16 Unia Tarnów 17 4-4-9 16
17 KS Wiązownica 17 3-4-10 13
18 Wisła Sandomierz 17 3-3-11 12

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Korona Kielce - STAL (2:3)
2008-08-09
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 147 863 razy
Polonia Warszawa - STAL (2:1)
2007-10-06
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 16 298 razy
Stal Rzeszów - STAL (1:1)
2013-11-02
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 23 870 razy
STAL - Znicz Pruszków (0:2)
2013-06-09
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 43 431 razy
Osób Online: 14 / Czas gen. strony: 0.01237