Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Z Motorem już za tydzień

Jeszcze siedem dni zostało do pojedynku derbowego pomiedzy Stalówką a Motorem Lublin. Miejmy nadzieję, że tak jak ostatnio przed meczem pojawią się transpareny na mieście oraz plakaty zachęcające ludzi do przyjscia na ten mecz. Środa 6 sierpień godzina 17:00. Stal Stalowa Wola - Motor Lublin musisz tam być !!!

Więcej informacji na naszym forum pod adresem: http://forum.stalowka.pl/forum4.html

 

A tak prezentowaliśmy się ostatnio na meczu z Motorem - http://www.youtube.com/watch?v=V2KyEid6Ga0

Komentarze (33)

~staloWiak | 2008-07-30 09:39

KORBAAAAAAAAAA

~.,. | 2008-07-30 10:22

pewnie bedzie mniej ludzi niz normalnie bo sa wakacje, ale to nic KAZDY NA MECZ (W BARWACH ZIELONYCH ALBO CZARNYCH) z szalikiem

~casual | 2008-07-30 10:28

Dla Motoru wakacji chyba nie ma bo byli w 3000 w Łęcznej wiec bez gadania kazdy melduje sie za tydzien na Hutniczej. STAL ZKS POŁUDNIA PANEM JEST!!!

~do casual | 2008-07-30 10:33



Pamietaj kolego ze do Łecznej pojechało dużo pikników i był weekend.

U nas moze bedzie ich teraz z 500,0 max bo na tygodniu jest mecz. Porszczą w Satalowej nie dostana tyle biletów.
Po trzecie u nas bedzie dużo mniej ludzi bo niektózy kurwa pracują a zajebny klub nic nie zrobił aby ten mecz był na weekendzie.
Zyskał by na tym klub ludzie bo by zobaczyli lesze widowisko etc.

~kibic | 2008-07-30 10:49

dobra skaczcie to glupie gadanie ostatnio tez mecz byl w srode ale to w niczym nie przeszkodzilo zeby byla pelna mobilizacja na tym mecz teraz musi byc podobnie

~do góry | 2008-07-30 12:47

Nie przestane gadać bo mnie aurat i wielku kolegów to wkurwia i bierze o pomste do nieba jak klub na takie rzeczy pozwala a jesteśmy starymi kibicami.
Kurwa płaci do kasy takie pieniądze i nie moze wymóc dobrego terminu na mecze które chodzi wiecej ludzi niz normlanie a to dla klubu lepesze przecierz pieniądze. Nie mówie to o klika złoty tylko kilkanaście tysięcy wiecej do budżetu klubu.
Jak spotkam sie z tymi z zażąu a niedługo to będzie wygrane im to zeby w nastepnym sezonie sie to kurwa nie powtórzyło.


I sam zobaczysz pełną mobilizację w środe dam se reke uciąć ze bedzie nas mniej niż ostatnio a tych cweli z lublina więcej.
Pozdro dla kumatych

~lukasz | 2008-07-30 12:54

a ja se dam reke uciac ze jak bedzie przynajmniej remis na warcie to na motor bedzie wicej ludzi niz poprzednio. i nie gadajcie ze wakacje bo o meczu z motorem wiadomo juz od dawna i kazdy planujac jakis wyjazd patrzyl tez na ten termin. i nie piord...c glupot tylko isc na mecz

~Daro | 2008-07-30 13:01

Ludzie nie narzekajcie...da Wam to coś ? Lepiej się poczujecie ?

Można sobie gdybać ale po co ?? W tym czasie, w którym piszesz te bezsensowne rzeczy mógłbyś np. wywiesić gdzies chociaz 1 plakat...

...nie narzekajcie tylko bierzcie się do roboty, zapraszajcie znajomych, rozklejajcie plakaty itp.

Wtedy nie będziemy musieli się martwic o frekwencję

~:) | 2008-07-30 13:57

na mecz z Motorem powinien byc wstep za darmo ;d

~19zks38 | 2008-07-30 14:15

Fajnym pomyslem na ostatnim meczu z motorem była akcja z racami ktore mozna bylo zakupic na meczu,jestem przekonany ze teraz tez by ona wypalila.Ale tym powinny sie zajac odpowiednie osoby. ZA TYDZIEN WSZYSCY NA MECZ!!!!!!!!!

~z osiedla | 2008-07-30 14:33

Tak było w maju !!

Powtórzmy to albo zróbmy jeszcze lepiej !!!

Korba !!!!!!!!

~INFO | 2008-07-30 14:50

na liscie wyjazdowej motoru na dzien wczorajszy widniala liczba 967 osob a do meczu zostal jeszcze tydzien wiec tysiac peknie na pewno info pewne bo dzwonilem do lubelskiego klubu podalem sie za organizatora wyjazdu i spytalem ile juz jest osob

~Daro | 2008-07-30 14:58

Motor wybiera się do nas 2 autokarami + auta.

~misiek | 2008-07-30 15:10

Do INFO. Może hyć ich nawet 10000 zapisanych, a i tak nie dostaną więcej niż 400-500 biletów, bo policja zapewne się nie zgodzi, a i na sektor by się nie zmieścili.

~..... | 2008-07-30 15:17

No niestety ale na nasz sektor zostanie wpuszczonych 500 osob !

~bzc | 2008-07-30 15:18

Czyli pełna mobilizacja,musi Nas być na sektorze do połowy krzesełek,dziadki i pikniki niech tam nawet nie siadają,paru kumatych musi wcześniej zająć sektor ,wieszając tam flagi,a także dopilnować ,by na sektorze zajęły miejsca odpowiednie osoby,wiadomo na ten mecz dziadki i matki z dziećmi idą na krytą,by póżniej nie było gadania,że głośno,że stoimy,że wulgaryzm.Na mecz z Moturem rozszarzamy młyn do połowy krzesełek,mam nadzieję ,że tylu Nas będzie.Musimy powoli się organizować,bo z tego co wiem,lubelaki mają na Nas zrobić najazd,zobaczymy w ilu się pokażą.

~siarka | 2008-07-30 15:25

przypominam ze kszokow kiedys u nas bylo okolo poltora tysiaca

~..... | 2008-07-30 15:31

Na stadion nie zostanie wpuszczonych wiecej niz 500 osob !!!
Pewne info !

~Kibicka | 2008-07-30 15:58

dlaczego maja wpuscic nie wiecej niz 500 osob???????

samo to wogle widze ze trzeba bedzie sie wybrac na stadion wczesnie

~do Kibiccka | 2008-07-30 16:00

On pisał o Motorze :) u nas wpuszcza kazdego :)

~... | 2008-07-30 16:05

Wpuszczą ich tylu ilu przyjedzie GieKSy było 732 osoby przeciez nie zostawią ich pod stadionem bo to byłoby jeszcze gorsze policja nie bedzie ich pilnowac pod stadionem pomyslcie troche przyjedzie ich dajmy na to 800 to 500 wejdzie a 300 pod stadionem ogarnijcie sie :/ "kumaci" mamy sektor pojemny a dotego jeszcze druga mniejsza klatka obok moga rozdzielic ich na 2 sektory ale napewno tylu ilu ich przyjedzie tylu wejdzie...tylko czym dojadą bo słysząłem ze mają problem z transportem i szykuje sie bardzo duzy wyjazd samochodowy.. pozdrawiam i KAZDY NA MECZ !!! robic zbiórki osiedlowe i mobilizowac sie !!!

~emigrant | 2008-07-30 16:22

dalej nie ma bramek z meczu z Odra.tak ciezko podac link?oj niedobrze sie dzieje totalna olewka-wiadomoWAKACJ E hm

~Kibicka | 2008-07-30 17:39

sory pomylilam sie :)

wszyscy na mecz!!!!

~do tych | 2008-07-30 17:43


co sie tak jaraja motorem:przestancie motor to motor i przyjad nie przyjada h.. im w d.. Ja ich szanuje ale nie ma podniety.

oto wiadomosc z ich strony + informacja od kiboli

Wysłany: Czw 10 Lip, 2008 stal stalowa wola - MOTOR 6 SIERPNIA


------------------ -------------------- -------------------- -------------------- --

6 SIERPNIA NASZ MOTOR ROZEGRA SWOJ KOLEJNY MECZ TYM RAZEM W Stalowej Woli mam nadzieje ze poprawimy wynik z poprzedniej rundy i pojedzie nas conajmniej z 500 osob organizowany bedzie najazd na stalowa wole jedziemy swoimi autami i autokarami szczegoly jak bedzie znana godzina meczu kto nie jedzie ten z policji
_________________
MOTOR MOIM KLUBEM
LUBLIN MOIM MIASTEM
WROCLAW I CHEŁM TO PRZYJACIELE JAKICH WPOLSCE JEST NIEWIELE

W tecj chwili maja zamowione 2 autobusy plus przyjada jeszcze samochody.
Wiec max ich bedzie 500 nie jakies 10 tys. przestancie juz

~dzon | 2008-07-30 17:53

****POTRZEBUJE HERB STALI W DUZEJ ROZDZIELCZOSCI Z GORY DZIEKI*****

~zksfan | 2008-07-30 18:45

» LINK

ciąg dalszy kabaretu z kontraktami , Uwakwe może tylko na rundę jesienna , i na wiosnę powtórka z rozrywki.

~qwe | 2008-07-30 19:08

niech przyjedzie ich jak najwięcej!! przecież sami wiecie że im wiecej jest kibiców przyjezdnych tym lepsza atmosfera na meczu !! Choć to nasza kosa to niech wpadają w ilu sie da... ale pewnie i tak przy ich wchodzeniu przywita ich gromkie: "wypierd....". To akurat możemy sobie darować... Tymczasem nie patrzmy na Motor tylko patrzmy na siebie i niech bedzie nas jak najwięcej!! i pokażmy lubelakom, że STALÓWKA=the firm !!!!!!!!!! patrzymy na siebie i niech sobie robią najazdy czy inne pierdoły....
Ole ole ... ole ola i tylko STALÓWKA nasza kochana !!

~suawek | 2008-07-30 19:17

Ł. Stręciwilk zdobył bramkę dla Stali Poniatowa:
» LINK
Bardzo dobrze, niech chłopak się wyrabia :)

~PoRęBy | 2008-07-30 20:15

na PRB wisza juz 2 transparenty.

~Mariusz | 2008-07-30 21:16

Bramki z meczu Stalówka-Odra Opole 2:1
0:1 » LINK 1:1 » LINK 2:1 » LINK

~emigrant | 2008-07-30 22:05

w koncu.dzieki Mariusz

~ml | 2008-07-30 22:13

jak tam z tym naszym Panuccim,podpisał już ten kontrakt czy nie?Dzisiaj miał być jego menago i mieli się dogadywać.Czy ktoś wie? Z góry dzięki.

~Aaa | 2008-07-30 22:23

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Stal Rzeszów - STAL (0:0)
2013-05-29
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 8 171 razy
STAL - MKS Kluczbork (1:0)
2014-09-27
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 14 730 razy
STAL - GKS Katowice (1:0)
2008-03-22
Ilość zdjęć: 95
Wyświetleń: 111 267 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:1)
2014-08-27
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 8 167 razy
Osób Online: 23 / Czas gen. strony: 0.03319