Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Z Wartą o trzy punkty

Z Wartą o trzy punkty

Już jutro piłkarze Stali Stalowa Wola zagrają w Poznaniu z drużyną Warty. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 17. W minionym sezonie, wtedy jeszcze podopieczni trenera Albina Mikulskiego zremisowali w stolicy Wielkopolski 1:1 - tracąc gola w ostatniej minucie meczu. Czy podbudowana zwycięstwem na inaugurację Stal przywiezie komplet punktów z Poznania? Przekonamy się już w sobotę około godziny 19.

Trochę historii

Klub Sportowy Warta Poznań powstał w 1912 roku. Dotychczas największym sukcesem klubu z Poznania jest dwukrotne zdobycia Mistrzostwa Polski w latach: 1929, 1947, oraz pięciokrotne wicemistrzostwo kraju (1922, 1925, 1928, 1938, 1946). Drużyna Warty dotarła również do półfinału Pucharu Polski w 1926 roku.

W poprzednim sezonie

W poprzednim sezonie drużyna Warty Poznań w stawce 18 zespołów występujących wówczas w rozgrywkach II ligi zajęła 14 miejsce. W 34 meczach zespół z Poznania zgromadził na swoim koncie 32 punkty, odnosząc 7 zwycięstw, 11 remisów i doznając 16 porażek. Warta w minionym sezonie strzeliła 29 bramek, tracąc jednocześnie 45 goli. W 17 meczach u siebie Warta wygrała pięć spotkań (Znicz Pruszków 2:1, GKS Jastrzębie 3:0, Odra Opole 2:0, Kmita Zabierzów 1:0, Pelikan Łowicz 2:1), odniosła pięć remisów i doznała siedmiu porażek. Strzeliła 18 goli i straciła 21 bramek.

Do teraz

Mecz pierwszej kolejki o mistrzostwo I ligi pomiędzy Wartą Poznań, a Widzewem Łódź został przełożony na 20 sierpnia. Zatem występ Warty w spotkaniu przeciwko Stali będzie pierwszym meczem o punkty drużyny z Poznania w sezonie 2008/2009.

W kadrze Warty

Najbardziej doświadczonym zawodnikiem w kadrze Warty jest pomocnik Krzysztof Piskuła, który rozegrał 255 spotkań w pierwszej lidze. Piskuła w przeszłości występował w takich klubach, jak: Lech Poznań i Amica Wronki. Trenerem Warty Poznań jest Bogusław Baniak – pełniący tę funkcję od 20 września 2007 roku.

Mecze sezonu 2007/2008

Jesień:
29 lipca 2007 – Poznań

Warta Poznań - Stal Stalowa Wola 1:1 (0:0)
Lewandowski 90 - Wieprzęć 76

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Maciorowski, Drozd, Wieprzęć, Ławecki - Uwakwe (46. Ożóg), Trela, Nakoulma, Kęska (90. Krawiec), Iwanicki - Gęśla (89. Stręciwilk).

Czerwona kartka: Trela (60. za drugą żółtą)

Wiosna (awansem):
3 listopada 2007 – Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola - Warta Poznań 2:0 (2:0)
Pałkus 10-k., 44

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Lebioda, Maciorowski, Ławecki, Wieprzęć - Trela (90. Hadzić), Krawiec, Uwakwe, Iwanicki - Gęśla (33. Stręciwilk), Pałkus (88. Drozd).

Sędzia spotkania

Sobotnie spotkanie w Poznaniu poprowadzi arbiter Mariusz Trofimiec z Kielc, który już dwukrotnie „gwizdał” mecze z udziałem Stalówki. W sezonie 2006/07 sędziował spotkanie Stali z ŁKS w Łomży. Wówczas Stal uległa 0:2, a Trofimiec pokazał piłkarzom Stalówki cztery żółte kartki. Następnie w sezonie 2007/2008 arbiter z Kielc poprowadził mecz 2. kolejki z Podbeskidziem w Stalowej Woli. Stal uległa u siebie 0:3, a żółty kartonik otrzymał Andrzej Kasiak.

Rozmowa przed meczem

Łukasz Pac: Na inaugurację sezonu Pański zespół pokonał Odrę Opole 2:1 i objął prowadzenie w tabeli. Wymarzony początek.
Tadeusz Krawiec: Na pewno jest to wymarzony początek, ale pozycja w tabeli nie jest adekwatna, bo nie wszystkie drużyny grały swoje mecze. Ta pierwsza kolejka dała nam 3 punkty i automatycznie prowadzenie w tabeli.

ŁP: Trener Łach nie był jednak zadowolony z Waszej postawy. Czy myśli Pan, że powrót Longinusa Uwakwe do Stalowej Woli może ją zmienić?
TK: Jeśli chodzi o naszą grę to nie wyglądała ona najlepiej. Co do Longinusa Uwakwe to myślę, że ten zawodnik będzie bardzo dużym wzmocnieniem naszej kadry. Wielokrotnie przekonaliśmy się o tym nie tylko na treningach ale i w meczach. Myślę, że na nim trener będzie opierał grę środkowego pomocnika.

ŁP: W tym sezonie pierwszą bramkę dla Stali zdobył właśnie Pan. W poprzednich rozgrywkach Strzelił Pan dwa gole. Taki dorobek w tym sezonie nie będzie chyba Pana satysfakcjonował?
TK: No nie wiem, bo ja nigdy tych bramek dużo nie strzelałem. Na pewno będę chciał powiększyć swoje konto jeszcze o jakąś bramkę. Nie jestem pewniakiem do gry w tej drużynie, bo naprawdę jest duża rywalizacja o ten środek pomocy. Tak jak już wspomniałem jest Uwakwe, jest także młody Artur Szlęzak z Cracovii i Krzysiek Trela. Teraz decyzja o tym, kto będzie grał na tej pozycji należy do trenera. Jeżeli ja będę na niej występował to będę się starał zagrać jak najlepiej.

ŁP: Wśród drużyn, które nie rozegrały ostatnio swoich meczów jest także Wasz najbliższy rywal, Warta Poznań. Czy fakt, że poznaniacy nie mają jeszcze w tym sezonie za sobą meczu o punkty wpłynie na Waszą korzyść?
TK: Na pewno taki aspekt psychologiczny troszeczkę nas wzmocni. Zwycięstwo i te trzy punkty dają nam trochę pewności siebie. Jeżeli chodzi o mecz z Wartą to będzie to naprawdę ciężki mecz. Ta drużyna się wzmocniła i słyszałem, że chce powalczyć o jak najwyższe cele. Myślę jednak, że jesteśmy tam w stanie ugrać choćby punkt, a przy odrobinie szczęścia może uda się nawet wygrać ten mecz.

ŁP: W poprzednim sezonie wszystkich kibiców Stali bolało to, że nie radzicie sobie dobrze na wyjazdach. Czy wiecie już co zrobić, żeby wyeliminować ten problem?
TK: Przede wszystkim strzelać bramki i ich nie tracić. Myślę, że być może w tej rundzie będziemy grali bez większej bojaźni na wyjazdach i może uda nam się przełamać ten impas wygrywania meczów na wyjeździe, bo jak na razie te statystyki nie były za ciekawe.

ŁP: A jak przebiega aklimatyzacja nowych zawodników w Stali?
TK: Myślę, że to jest taki proces, który każdy zawodnik przechodzi inaczej. Jeden aklimatyzuje się szybciej, drugi wolniej. Być może niektórym potrzeba jeszcze trochę więcej czasu. Nikt tutaj na nich nie naciska, oni sami są odpowiedzialnymi ludźmi i wydaje mi się, że już niedługo będą grać na wysokim poziomie i będą tej drużynie pomagać. Mają ku temu predyspozycje.

ŁP: Dziękuję za rozmowę i życzę zwycięstwa w Poznaniu.
TK: Dziękuję.

Mikołaj Fołta
 

Komentarze (98)

~garnek7 | 2008-08-2 10:17

» LINK stręcik oby tak dalej

~pytanie | 2008-08-2 10:21

Stręciwilk jest na wypozyczeniu ?? Czy wykupiony ??

~suawek | 2008-08-2 10:46

Wypożyczony.

~Do oś.Pławo | 2008-08-2 11:46

Może będziecie ale w ilu ?? 10 ?

~Piotr | 2008-08-2 11:52

Tak pisza buki o stalowej:

» LINK

A na tym serwisie jak stawiam mało sie mylą.
Pozdrawiam i warto zgarnać troche kasy stawiajac na warte.

~Sztafeta | 2008-08-2 13:12

~:) | 2008-08-2 13:23

Na alejach zugmuntowskich mam posiadlosc swa
Stara Kurwa ktora lubelski motor zwa
powiem ci kurwo czemu nienawidzisz mnie
Po JA JESTEM ZA STALI A STAL NIE PIERDOLI SIE !

tak to bylo ?

~... | 2008-08-2 13:48

wez sie otrząsnij:/ admin usuwaj głupie wpisy dzieci neostrady!!!

~maniek | 2008-08-2 14:17

był organizowany wyjazd na warte ?

~tomek prb | 2008-08-2 14:19

nie bylo

~emil | 2008-08-2 14:22

wyjazd na motor byl organizowany ale okazalo sie ze kibice Stali Rzeszów zadzwonili na policję ze sa niesprawne autokary i wykazd nie doszedl do skutku :(

~emil | 2008-08-2 14:25

wyjazd na Wartę oczywiscie.... juz Motor w głowie oby dziś nasi pokazali charakter i cos wywiezli HEJ STAL

~januch | 2008-08-2 15:55

ma ktos link z relacja live?

~cycek | 2008-08-2 16:07

livescore.com sam wynik ale za to z dokladnoscia co do minuty a jakiejs relacji radiowej to chyba nie ma

~... | 2008-08-2 16:08

» LINK tu cos masz :)

~os.Pławo | 2008-08-2 16:15

do do os.Pławo

przyjdz i sie przekonaj...

~aaa | 2008-08-2 16:17

~Heniek | 2008-08-2 16:48

~gizmo | 2008-08-2 16:52

Kurwa... uwakwe jeszcze nie gra:/

~gocin | 2008-08-2 16:53

emil | 2008-08-2 14:22|

wyjazd na motor byl organizowany ale okazalo sie ze kibice Stali Rzeszów zadzwonili na policję ze sa niesprawne autokary i wykazd nie doszedl do skutku :(

czyli ze jak.
kibice stali nas wykablowali??
dobrze rozumialem?

~mario | 2008-08-2 16:59

Uwakwe nie jest w 1 składzie,bo On ostatnio więcej jeżdził ,kombinował,niż trenował.To inni ciężkimi treningami zasłużyli sobie na grę dzisiaj w 1 składzie.Jestem pewny,że Panucci wejdzie po przerwie tak gdzieś w 60 minucie.Do boju Stal!

~asDDsa | 2008-08-2 17:08

3 Błąd piłkarzy Warty w środku pola. W sytuacji sam na sam był Jeżewski, ale uderza obok bramki.

~relacja | 2008-08-2 17:08

Błąd piłkarzy Warty w środku pola. W sytuacji sam na sam był Jeżewski, ale uderza obok bramki.

~lol | 2008-08-2 17:08

3 Błąd piłkarzy Warty w środku pola. W sytuacji sam na sam był Jeżewski, ale uderza obok bramki.


dajcie spokój :O

~zks | 2008-08-2 17:09

No Jeżewski mógł już zdobyć bramę w 3 min,miał sa na sam,szkoda ale będzie dobrze,ważne żeby tylko nie stracić bramki na początku meczu.

~xyx | 2008-08-2 17:09

na jakies stronie jest relacja live ??

~asDDsa | 2008-08-2 17:11

~gizno | 2008-08-2 17:17

10' 1:0 dla Warty

~ehh | 2008-08-2 17:18

no i w plecy jak narazie :/ ale odrobimy !! :D

~misiek | 2008-08-2 17:22

2 setki zmarnowane Jeżewski i ... Trela

~........ | 2008-08-2 17:23

A Stalówka swoje,tradycji stało się zadość,znamy to z tamtego sezonu.Ledwie mecz się rozpoczął,a już tracimy gola.Wiadomo,że to już pozamiatane,tak słabym składem nie mamy szans prowadzić równej gry z Wartą,która została bardzo wzmocniona.Stal coś ugrywała na wyjeżdzie,ale wtedy,gdy nie traciła bramki na początku.A tym razsem znów będzie tradycyjnie,czyli 0-2.

~Kibic | 2008-08-2 17:35

no walsnie siedz cicho !!!! i nie stresoj

~k1938 | 2008-08-2 17:38

czy będzie podobnie jak z Odra ?? xD

~zks | 2008-08-2 17:38

no tak to jest, jesli sie nie wykorzystuje dwoch setek, to nie dziwne, ze sie nie wygrywa, eh ;(

~Devil | 2008-08-2 17:47

2 : 0 w plecy :/ » LINK

~sisieq | 2008-08-2 17:55

Spokojnie chłopaki. W meczu z Lechią do przerwy przegrywaliśmy też 2:0 i wyszliśmy na 2:2. Może i tutaj tak będzie. Musi się przebudzić któryś z naszych napadziorków. Powinno być dobrze. Tylko żeby nie dać sobie strzelić więcej bramek. Trzeba grać agresywnym presingiem. Wpuścić jak to możliwe Uwakwe na boisko i grać. Bo Bartkowaiaka potwierdzili do gry to i może Uwakwe też.

~arsenal | 2008-08-2 18:02



Trzeba stawiac na młodych i ja jestem za taktyką Łacha popatrzcie dzisiaj jak arsenal gra to zobaczycie co młodośc to przyszłość.

A nasi graja z wartą zobaczycie oni będą w czołowce maja naprawde dobry skłąd.

pozdro

~BartekSTW | 2008-08-2 18:05

komentarze niech beda ale ludzi na poziomie a nie dla kolesi ktorzy zakupili dzisiaj w Tesco klawiature i patrza czy im wszystkie przyciski dzialaja ;/ a co Motoru mam nadzieje ze przyjdzie tak samo duzo ludzi jak ostatnio tylko ze jest problem w tym ze sa ludzie ktorzy uzalezniaja przyjscie na mecz od wynikow druzyny i poziomu jaki soba reprezentuje ta druzyna;/ na szczescie dla mnie zadna roznica bo i tak chodze na Stalowke czy wygrywa czy nie :) ale obawiam sie o tych co njie mysla tak jak ja ;]

~stalowiec | 2008-08-2 18:09

Wierze jeszcze w remis, w 1 polowie nasi stworzyli sobie trzy sytuacje 100% ale żadnej nie wykorzystali, może w drugiej polowie bedzie lepiej...Hej STAL!

~Jastrzebie | 2008-08-2 18:10

Wisla w której gra wasz były zawodnik Kamil Gęśla przegrywa z naszym GKS-em 0:1

~suawek | 2008-08-2 18:11

Kamil to taki swego rodzaju koń trojański :D

~Motoryna | 2008-08-2 18:13

Na stadionie Motoru dym ! Na sektory zajmowane przez kibiców Motoru wtargneli kibice z Łodzi. Do akcji wkracza ochrona z bronią gładkolufową

Hehe ma Iwanicki atrakcje :)

~... | 2008-08-2 18:14

Kibice Widzewa wtargnęli na sektory zajmowane przez kibiców Motoru.

Z meczu w lublinie...

~misiek | 2008-08-2 18:14

9 Gra wznowiona.
7 Do akcji wkracza ochrona, używa broni gładkolufowej do okiełznania sytuacji.
5 Mecz przerwany.
4 * Kibice Widzewa wtargnęli na sektory zajmowane przez kibiców Motoru.

~slavo25 | 2008-08-2 18:15

jest gol kontaktowy

~zks | 2008-08-2 18:15

jest, kontaktowy gol :))

~.B | 2008-08-2 18:15

jest 2:1 TREEEELA!!

~matistalowka | 2008-08-2 18:15

Gol 2-1

~stalowiec | 2008-08-2 18:15

STALÓWKA GOL!!! Trela z 30 metrów!!!! 2:1!!!!

~misiek | 2008-08-2 18:15

gol Trela i co??

~GOL | 2008-08-2 18:15

Trela bezpośrednio z rzutu wolnego z 30 metrow. Mamy kontakt

~suawek | 2008-08-2 18:16

2:1 Trela 53' z rzutu wolnego

~baca | 2008-08-2 18:16

A na stadionie w Poroninie jest mgła i juhasy wkroczyli na boisko z oscypkami

~stalowiec | 2008-08-2 18:17

Trela dośrodkowanie a Adamczyk który właśnie wszedł na murawe nie trafia w świetnej okazji!!!!

~stalowiec | 2008-08-2 18:19

Salami z dystansu i Radliński na rzut rożny.Stalówka ciśnie...

~misiek | 2008-08-2 18:19

Mam nadzieję, że coś wyciśnie:)

~zydzew | 2008-08-2 18:24

na meczu Lublin - Żydzew 1000 żydów najebało do klatki.

Niezle.

~misiek | 2008-08-2 18:24

Motorek przegrywa 0:1:)

~Sporting | 2008-08-2 18:26

» LINK Relacja Live z meczu w Poznaniu. Duzo ciekawych informacji, typper i wiele innych dla kibiców STALÓWKI. WEJDZ SPRAWDZ OCEN !!!

Poszukujemy Redaktorów do prowadzenia serwisu sportowego !!!!

~elo | 2008-08-2 18:34

lepsza relacja live jest na futbol.pl

~misiek | 2008-08-2 18:37

a ja bym chciał zeby lublin wygral z żydzewem jak juz wielu pisąło nasz region i trzeba lać połnoc polski :)

Mam nadzieje ze Motor przynajmniej zremisuje

~do elo | 2008-08-2 18:40

daj link na relacje na futbol.pl

~do misiek | 2008-08-2 18:41

Od kiedy Łódź to północ ? Wow dobrze wiedzieć .... Hehe ty się weś za Geografie.

~wladek | 2008-08-2 18:41

Uwakwe dzisiaj chyba juz nie zagra.

Trzecia zmiana:
Bartkowiaka zmienił Sałek.

~suawek | 2008-08-2 18:42

~matistalowka | 2008-08-2 18:42

» LINK
linka na futbol.pl Zostalo 10 minut Stal do boju ja wierze ze sie uda

~suawek | 2008-08-2 18:45

Macior zarobił czerwień :/

~stal | 2008-08-2 18:52

Jednak to Szlęzak wszedł ,a nie Sałek,ale to już i tak za póżno,trudno przynajmniej pogromu i wstydu nie było.

~wladek | 2008-08-2 18:55

Koniec spotkania, zasłużone zwycięstwo Warty Poznań, która pokonuję Stal Stalowa Wola 2:1.

~kiibic | 2008-08-2 18:56

Dumni po Zwycięstwie - Wierni po Porażce.

No nic :( miejmy nadzieję ,że z Motorem będzie lepiej.... (Nadzieja)

~wladek | 2008-08-2 19:00

Nic się nie stało, STALOWA nic się nie stało!!!

~jazda | 2008-08-2 19:23

~lubelak | 2008-08-2 19:26

Żydzi wjechali w sektor Motoru jak w masło. najpierw paniczna ucieczka większości, potem już kilka minut starć. po obydwu stronach straty barw, wjeżdża policja i po wszystkim. Widzewa koło 1000

~Faq | 2008-08-2 19:36

Lubelak skąd masz info.

~derek | 2008-08-2 19:41

Dumni po porażce - wierni po zwycięstwie !!!

~do Derek | 2008-08-2 19:54

Do Derek /\

weś się troche zastanów co piszesz czasem : dumni bo porażce wierni po zwycięstwie?
żal mi się robi ciebie chłopie -.-

~lukasz | 2008-08-2 19:54

motorki chyba nie przyjada do Stalowki w wiekszej liczbie:)

~lubelak | 2008-08-2 20:06

od kumpla, kibica Motoru, ktory oczywiscie jest na meczu.

~do lukasz | 2008-08-2 20:10

a niby dlaczego mają nie przyjechac

~.B | 2008-08-2 20:22

Niby dlatego, że wjechał na nich Żydzew?

Jesteście żałośni, bezmyślni..
Właśnie motor stawi sie w większej liczbie (chęć 'pokazania' się)

~forcesco | 2008-08-2 20:31

4 zdjęcia z meczu w Poznaniu » LINK

~acab | 2008-08-2 20:48

Relacja z meczu z Widzewem z forum: "k...a kompromitacja. doping ch**owy momentami denny, dawno nie słyszałem czegoś takiego na Zygmuntowskich, większości chyba słońce za bardzo w głowę przygrzało bo innego wytłumaczenia nie widzę (analogiczna sytuacja rok temu na Łomży). 2 sprawa frekwencja która też zawiodła i nie tlumaczcie sie wakacjami bo nie uwierzę że wszyscy jednocześnie są na urlopach/wyjazdach/e tc.
a masowej ucieczki wiekszosci sektora po ataku żydów już nie skomentuję bo to po prostu szkoda słów-spieprzac na własnym stadionie... :wall:"

~STALÓWKA | 2008-08-2 21:26

Jeziorak Iława 0-3 Start Otwock
Rafał Szwed 47, Sebastian Kęska 78, Krzysztof Kuźmińczuk 83

~kkkkkkkkk | 2008-08-2 21:29

siemano kupie bluze z nadrukiem stalówka rozmiar XL prosze o kontakt na gg 1643733 dzieki

~:D | 2008-08-2 21:52

~marzenie | 2008-08-2 21:56



chciałbym zeby przynajmniej w połowie tak było za kilka lat w stalowej jak bedzie nowy stadion....

» LINK

~aprop | 2008-08-2 22:02

Widzew skroił flagę na motorze

~jjjjjj | 2008-08-2 22:09

sa gdzies fotki z motoru ?

~dsa | 2008-08-2 22:50

~wygnany | 2008-08-2 23:00

nie wiecie czy jest jakis filmik na youtube z Lublina-prosze o link DZIEKI

~pogo | 2008-08-3 00:47

~lukasz | 2008-08-3 09:44

~Stal | 2008-08-3 09:59

no jestem lekko w szoku.nie imponuje mi ti co widzialem ale myslałem ze Motor sie postawi.napinali sie a pózniej krecha.pod koniec lekko z buta poszli na Widzew dorwali jednego i w 10 kopali,no no...Stalówka tez przed Cracovią dała kreche to fakt.z tym że Craxa była konkretna ekipa.u Nas mniej na sektorze i duzo malolatów.dla mnie Motor byl obiektywnie najlepsza ekipa u Nas w regionie.od wczoraj juz nie jest...

~BZC | 2008-08-3 10:05

Powiem tak motor dał wczoraj dupy podobno nie było starszyzny na stadionie i młodzi nie chcieli się postawić obie ekipy mało honorowo lecz to lublinianie zaczeli okładając leżącego widzewiaka łodzianie odpłacili się tym samym chłopakowi z lublina jednym słowem porażka ze strony motoru TYLE!!!

~CZESLAW 52 | 2008-08-3 10:06

STALOWA ZNOWU PRZEGRALA NA WYJEZDZIE OJ NIE DOBRZE TERAZ BARDZO CIEZKI MECZ Z MOTOREM KTORY PRZEGRAL 2 PIERWSZE MECZE ALE Z KANDYDATAMI DO AWANSU .DZIALACZE SPROWADZCIE LEPSZYCH ZAWODNIKOW Z EKSTRAKLASY ALBO Z KLUBOW ZACHODNICH TO WTEDY BEDZIEMY WYGRYWAC!!!!!!!!!

~hahah | 2008-08-3 10:08

CHCESZ BYĆ CYKOREM??? TRZYMAJ Z MOTOREM!!!

~Dyer | 2008-08-3 10:17

do misiek | 2008-08-2 18:41|

Od kiedy Łódź to północ ? Wow dobrze wiedzieć .... Hehe ty się weś za Geografie.

A ty za ortografie

~Ala | 2008-08-3 11:51

Motor przegrał 8 mecz z rzędu w lidze. Gratulacje!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Zagłębie Sosnowiec (1:1)
2015-05-02
Ilość zdjęć: 37
Wyświetleń: 16 489 razy
STAL - Górnik Wieliczka (0:3)
2006-04-01
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 9 653 razy
STAL - Podbeskidzie BB (2:4)
2009-09-05
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 33 849 razy
STAL - Stal Rzeszów (0:3)
2004-11-06
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 39 898 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.04293