Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» #3 kolejka TYPPERA!

#3 kolejka TYPPERA!

Od dziś do środy(tj. 06.08) do godziny 16:30 można typować 3 kolejkę TYPPERA! Typujemy tylko 1 ligę, ze względu na to, że Ekstraklasa rozpoczyna rozgrywki w  sobotę. Życzymy miłej zabawy!

Komentarze (33)

~forcesco | 2008-08-4 09:53

kiedy będzie ranking aktualny ?????

~aviva | 2008-08-4 09:58

już niedługo powinien być, pracujemy nad tym ;)

~seed | 2008-08-4 10:30

elo
ja mam pytanko
bo gdzies tu wyczytalem ze sa do nabycia nowe koszulki STALOWKI
czy to jest nadal aktualnr?
jezeli tak to prosze o jakies info co i jak
z gory dziekowka:)
pzdr
STALOWKA SERCU BLISKA

~PRB | 2008-08-4 11:07

tak ale to dla chlopakow z poreb bo to osiedlowe

~zks | 2008-08-4 11:32

nie składamy się na race co

~derby | 2008-08-4 11:40

~qwerty | 2008-08-4 12:23

» LINK
;)

~Pytanie | 2008-08-4 12:36

Mam glupie pytanie czy bedzie jakis mecz podobny w tamtym sezonie do motora i gieksy ?
Bo jakos tak Cicho jest :/ chodzi mi o mecz z motorem chodzi mi o oprawe (race, itp) ?
Czy szykuje sie jakas niespodzinka i np z widzewem u siebie PELNA MOBILIZACJA BEDZIE ?
Fajnie jakbyscie zbierali kase przez caly sezon i pelna mobilizacja na jakis wazny mecz :) albo z waznym przeciwnikiem :D
Ale ja juz tu nic nie zrobie :)
prosze o opowiedz kogos Kumatego...
Pozdro !
Nie komentujcie tego co napisalem !

~roOo | 2008-08-4 12:54

» LINK



Haha nie, prowadzimy :D

~c. | 2008-08-4 14:12

Do "pytanie" mobilizacja zalezy od kazdego z osobna, plakaty, czy transparenty sam możesz probowac robic z kolegami, niestety jak widac wakacje rozleniwiają i jest ich bardzo mało na mieście.
Co do oprawy, to mozesz sie dorzucić w kazdej chwili nie ma problemu.


W SRODE UWAZAC NA BARWY MOTOR JEDZIE WOZKAMi !

~xxx | 2008-08-4 14:25

myślę że Motoru nie przyjedzie tak duzo po ostatnich wydarzeniach w Lublinie pewnie mają jakiś konflikt wewnętrzny po tej porażce,że nie walczyli starzy ....sratatata itp.(chociaż?)

~aviva | 2008-08-4 14:41

a kogo motorynka obchodzi? chodzicie na mecze ze wzgledu na przeciwnika? ;] przyjada to przyjada ;]

~Daro | 2008-08-4 14:42

==================== =================

Nowa zapowiedź.

» LINK

================== ===================

~do aviva | 2008-08-4 15:15

dokladnie.

~... | 2008-08-4 15:39

To sa tacy sezonowcy ktorzy tylko wtedy chodza jak wiedza ze ktos przyjedzie.

A co mnie ten motor jeb*ny obchodzi, beda to beda nie bedzie ich to ich nie bedzie ; ).

Bez spinek tylko pełna mobilizacja !!!

~... | 2008-08-4 17:07

uprzedzam!!! Motor jedzie na mecz Samochodami dlatego informuje wszystkie osoby aby uwazały na miescie i to nie są zadne zarty tylko prosze potraktowac to powaznie!!! mogą jechac przez janów i nisko czyli wjadą do STW od Strony Śródmiescia, i mogą równiez jechac przez krasnik i wjadą przez rozwadów lub obwodnice ... Wszystkie FC z jednej jak i z drugiej trasy tak samo wszystkie osiedla zobowiązane są zachowac wszelką ostroznosc... uwazac na barwy... i na osiedlowych zbiórkach byc czujnymi... potraktowac to powaznie... i najlepiej jakby wszyscy byli juz na młynie jakies 30-40 minut przed meczem albo przynajmniej pod kasami naszego stadionu!!!

POŁUDNIA PANEM JEST!!! STAL ZKS!!!

~Stal | 2008-08-4 19:28

PRZYPOMINAM WSZYSTKIM ZE OSOBY KTORE JADA AUTAMI, JADĄ WSZYSCY RAZEM Z POD MOSIRU !!! OSOBY KTORE BEDA CHCIALY SIE WYBRAC NA WLASNA REKE I POJADA SAMI PONIOSA KONSEKWENCJE NA MIEJSCU I DOSTANA JESZCZE W OKO OD NAS !!!

ZBIORKA POD MOSIREM W SRODE O GODZ. 13:00.

/\ z Forum motoru ;) Wiec mozna byc dobrej mysli ze stamtad nik sam nie bedzie jechal... Wiec jak bedzie jechal motor bedzie widac :D
Mimo to UWAZAĆ !!
Pozdrawiam!

~Polska | 2008-08-4 19:43

To nie jest tak jak myślisz. Oni chcą jechać razem żeby jakieś laiki nie dostali klapsów u nas i nie stracili barw. U nas w mieście kilka aut "kumatej" ekipy może się rozdzielić więc na bank będą jeździć autami po mieście (ostatnio na Śląsku tak było). Więc wszyscy na zbiórki i nie iść osobno ! Z powrotem też uważać bo może być jeszcze bardziej gorąco.

~zzzz | 2008-08-4 20:24

juz nie moge sie doczekac tego momentu jak iwanicki wyjdize na boisko i ja od razu gwizdze a niego...ten duren opowiada w lubelskich mediach ze niemoze sie doczekac tego meczu aby pokazac wszsytkim (podkreslam wszsytkim) ze jest z niego zajebisty zawodnik.....Iwan wszyscy cie lubielismy i szanowalismy ale przjescia do motoru ci nie wybaczymy...zreszta do lipeckiego tyczy sie to samo...

~M. | 2008-08-4 20:33

kto pamieta jaki jest pczoatek piosenki
"...
Tak wychowano, wychowano nas, i bez powodu i bez przyczyny spiewamy dzis na caly Swiat..."

~Motorpies | 2008-08-4 20:34

Wrzuccie juz cos na temat meczu z motorem a nie rozpisujemy sie po typperach i warcie:D

~....m..... | 2008-08-4 20:41

bo z nienawisci do tej druzyny tak .....

~os skp | 2008-08-4 20:50

gdzie spotyka sie os skarpa ??

~ytre | 2008-08-4 20:58

Skarpa z Pławem pod Lotosem

~ytre | 2008-08-4 21:10

Czyli 15:30 pod Lotosem :)

~Stal | 2008-08-4 21:38

przyszedł spod lezajskiej wioski chlopczyk do Stalówki.był skromnny,ambitny,zdo lny,zagubiony.3 lata zycia i gry u Nas i juz jest ''all star''pełna gębą.komu On chce udowodnic ze jest wielki gracz?Nam?nie musi.jest dobry i każdy kibic piłki w Stalówce o tym wie.zawsze pierwszy podbiegł z Wietecha i dziekował kibicom za doping.My to pamietamy.i mówiac o tym ze niektórzy chcieli Jego odejscia,mam nadzieje ze mówi to o bardzo,bardszo malej grupie ludzi.ale panie Januszu(choc mlodszy ode mnie o 8 lat)te zarobki które pan chciał w druzynie która walczy w każdym sezonie o utrzymanie to była przesada.zycze wszystkiego najlepszego i wspaniałej kariery.moze Pan uważa ze się w sStalówce marnuje ale Motor to nie wyższy poziom.ale moze krok po kroku...SZACUNEK DLA BALONA!!!

~zapowiedz | 2008-08-4 23:10

~Lumix | 2008-08-4 23:56

moim zdanie w tym momencie sporym mankamentem jest brak ofensywnych skrzydlowych typu Iwan. Na tym poziomie rozgrywek jest to bardzo wazny element ktory u nas niestety lezy pilke powinno sie rozgrywac szybko na skrzydla do kumatego pomocnika a ten powinien wiedziec co zrobic... ale czas pokaze WYGRAC Z MOTOREM rzecz święta ale Motor po 8 porazkach z rzedu bedzie walczyl o zycie tym bardziej ze to derby i oni dobrze pamietaja 2 porazki z tamtego sezonu a i skklad w tym momencie maja dosc silny co udowodnili swietnym meczem w Łęcznej... S T A L Ó W K A ! ! !

~Andrew | 2008-08-5 00:00

fajnie jakby zrobic cos takiego: caly mlyn ZZZZZZZZZZ krzeselka KKKKKKKKKK kryta SSSSSSSSSS i tak coraz szybciej a na koncu caly stadion ZZZZZZZKKKKKKSSSSSSS S !!!!!!!!

~Scootty | 2008-08-5 00:30

mimo że troche tych zapowiedzi już jest..
» LINK

~?????? | 2008-08-5 05:54

heyy mam pytanie,, do prawdziwych kibicow STALI..
czy ktos mi opowie o pilkarzu ktory gral kiedys w stalowej jego nazwisko to PROKOP,,, dzieki..
BSNT

~Stal | 2008-08-5 07:11

wszystko piknie tylko ze Stalówka nie leży tam gdzie Londyn...ale pozatym robisz najlepsze zapowiedzi ze Wszystkich.pozdrawia m...

~huligan | 2008-08-5 19:45

dostaniec w dupe staluwka do gnoiu ha ha ha

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna             Stal Stalowa Wola
2018-10-27, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola

0 : 2

    
Adrian Dziubiński 31 (k) Sebastian Łętocha 65
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 14 10-3-1 33
2 Elana Toruń 13 8-4-1 28
3 GKS Bełchatów 14 7-5-2 26
4 Olimpia Grudziądz 14 7-3-4 24
5 Stal Stalowa Wola 15 7-2-6 23
6 Radomiak Radom 13 6-3-4 21
7 Znicz Pruszków 15 5-6-4 21
8 Górnik Łęczna 14 5-5-4 20
9 Siarka Tarnobrzeg 14 5-3-6 18
10 Ruch Chorzów 13 4-5-4 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 13 5-2-6 17
12 Gryf Wejherowo 14 4-4-6 16
13 Pogoń Siedlce 14 4-3-7 15
14 ROW 1964 Rybnik 14 3-6-5 15
15 Resovia Rzeszów 14 3-5-6 14
16 Olimpia Elbląg 14 4-1-9 13
17 Skra Częstochowa 14 3-2-9 11
18 Rozwój Katowice 14 2-4-8 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1244) » Vielitz44 (806)
» Fanatyk38 (646) » Kamilosss (385)
» Koko (368) » Slim1938 (362)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Zagłębie Sosnowiec (0:2)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 15 523 razy
Miedź Legnica - STAL (3:2)
2006-09-23
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 13 196 razy
STAL - Tłoki Gorzyce (5:0)
2005-06-11
Ilość zdjęć: 51
Wyświetleń: 64 010 razy
STAL - KSZO Ostrowiec Św (1:0)
2007-04-21
Ilość zdjęć: 57
Wyświetleń: 52 768 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.04225