Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Na Motor z dowodem osobistym lub innym dokumentem

Na Motor z dowodem osobistym lub innym dokumentem

 Każdy kibic zarówno w Stalowej Woli, jak i w Lublinie doskonale wie, że kibice obu drużyn lekko mówiąc za sobą nie przepadają. Dlatego fani muszą przygotować się na to, że w dniu meczu na stadionie i w okolicach pełno będzie policjantów i innych służb mundurowych. Ze specjalnym do kibiców zwrócił się zarząd klubu ZKS Stal.

 

- Zakładowy Klub Sportowy Stal Stalowa Wola informuje, że mecz piłki nożnej I ligi w środę, 6 sierpnia, pomiędzy Stalą i Motorem Lublin jest meczem podwyższonego ryzyka. W związku z tym bilety na to spotkanie będą sprzedawane za okazaniem dowodu tożsamości. Bilety można nabywać w przedsprzedaży do jutra do godziny 12 w siedzibie klubu przy ulicy Hutniczej 15 - powiedział Adam Krotoszyński - rzecznik prasowy Stali.

 

Mimo tego przedstawicie klubu w Stalowej Woli liczą na to, że stadion zapełni się po brzegi. W ubiegłym roku podczas potyczki z lublinianami na obiekcie znajdowało się ponad 6000 żywiołowo dopingujących kibiców. Spotkanie z Motorem Lublin odbędzie się w środę o godzinie 17.

Komentarze (25)

~oni | 2008-08-5 22:33

ja mam dowód miedzy nogami takze w razie czego pokaze panom policjantom czu tam komu trzeba bedzie

~ktos | 2008-08-5 22:43

===============

Po prostu przedsprzedaz jest do 12...bez kolejek
Natomiast bilety będzie mozna kupic po 15 w kasie klubu ale bedzie trzeba się liczyc z duzymi kolejkami spowodowanymi duza iloscia ludzi :)

~Stachu | 2008-08-5 22:45

No to trzeba poprostu przyjśc tak o 16:00, żeby spokojnie wejśc na stadion.

~Skinner | 2008-08-5 22:50

o to fragment wywiadu z Krzysztofem Lipeckim


• Po sezonie razem z Januszem Iwanickim odeszliście ze Stalowej Woli do Motoru. Jakiego przyjęcia spodziewacie się w środę ze strony miejscowych kibiców?
- Wcześniej nas mocno wspierali, więc mam tylko miłe wspomnienia. A teraz liczę na przynajmniej neutralne zachowanie.

~figo | 2008-08-5 23:31

co by zrobił figo (przechodzac z barcy do realu) zeby miec takich dobrych kibicow z barcelony :D

~prostacy | 2008-08-6 07:20



Ludzie nie porównówj Barcelony di Realu oni tam zarabiali milony a chcieli wiecej milonów.

To Lipecki i Iwanicki zarabileli do 5 tyś. Jesteś piłkarzem masz rodzinę co robisz gdy otrzymujesz propozycje 7 tyś. OK ale oni odrazu nie odeszli z nimi zaczeli rozmawiać dopiero w Lipcu???

I co czekasz łakawie ci coś zaproponują a może nie maja w klubie kasy wiadomo było o tym...
\
Ludzie otrząśnijcie sie ja bede im klaskał bo zostawili kawał zdrowia w stalowej np. iwanicki.

Dzięki niemu 2 sezony temu stal sie utrzymała.

Ludzie otrząśnijcie sie Stal to nie żyć i umierać za klub który proponuje im tak mało. Ja jestem kibicem stali i oddam wszytko dla niej ale postawicie sie w ich sytuacji.

Pozdrawiam prawdziwych kibiców. Ja mam nadzieje tylko ze pogrzaja sezon i wrócą :)

~ZKS | 2008-08-6 08:49

To Juz Dzis Jeszcze 8 godzin !
Wszyscy na motÓr !

~stary | 2008-08-6 09:15

dajcie juz spokoj. iwanowi naprawde nalezy sie szacunek w znacznym stopniu przyczynil sie do tego ze teraz mamy pierwsza lige i przywitajmy go jak swego czasu artura sejuda

~wojcik | 2008-08-6 09:21

CO TO KURWA MA BYC JA IDE NA MESZ

~pewniak | 2008-08-6 09:42

na mecz Młodsi z legitymacją :) bądź paszportem...tutaj chodzi głównie o zdjecie :) wiec wszyscy na mecz

~malcin | 2008-08-6 09:45

dla Iwana respekt, duzo dla nas zrobil

~aASD | 2008-08-6 10:04

beda sprzedawane portfele na meczu? jesli tak to w jakiej cenie

~stal | 2008-08-6 10:47

pamietajcie ze iwan strzelil bramke z heko dzieki ktorej stalowka weszla do drugiej ligi (dawnej2)

~... | 2008-08-6 10:58

Najepiej zbanujcie od razu tego pajaca Damian od razu - wszystkich wkurza zawsze !

~ja | 2008-08-6 11:04

jakie są ceny biletów ;> ? te same co były w tamtym roku ? nie wiem nawet na odrze nie bylem bo bylem za granica jeszcze i chcial bym sie dowiedzieć ;P z gory dzieki. Pozdro !

~Daro | 2008-08-6 11:06

Kryta - 12zl
krzeselka - 10 zl
za bramka (mlyn) - 8

~jozek | 2008-08-6 11:09

a za drugą bramką co za sektor jest? ( pod zegarem obok sektoru gości ) i ile sie placi???

~ja | 2008-08-6 11:09

Dzieki Daro ! ;)

~do jozek | 2008-08-6 11:12

hmm więc tak...ten sektor jest raczej niedostepny (pełni funkcję buforową od kibiców gości...tak mi się wydaje przynajmniej

~... | 2008-08-6 11:47

mam pytanie. jeśli mam 15 lat bedę mógł kupić bilet bez problemu w kasie czy musi mi osoba pełnoletnia kupić ten bilet.
pozdro
stalówka!!!

~do ... | 2008-08-6 11:51

Kupisz bez problemu, tylko wez legitymacje :)

~asdasd | 2008-08-6 11:52

zadnych motorowcow nie było !

bedziesz mogł kupic bilet !

~rrrr | 2008-08-6 11:56

a mozna wejsc na legitymacje czlonkowska!!!

~jozek | 2008-08-6 13:38

admin nie usuwaj wpisow z linkami

~Admin | 2008-08-6 13:45

Zalezy do jakich stron sa te linki.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo             Stal Stalowa Wola
2019-05-19, godz. 13:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Ruch Chorzów 0 km 0
Olimpia Grudziądz 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (840)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (387)
» Slim1938 (383) » Koko (369)
» Acer (337) » Stalowiak1938 (330)
» Filip kacper k. (309) » Jaszczur (301)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Dolcan Ząbki (1:4)
2009-08-01
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 47 056 razy
STAL - KSZO Ostrowiec Św (1:0)
2007-04-21
Ilość zdjęć: 57
Wyświetleń: 59 748 razy
Śląsk Wrocław - STAL (2:0)
2006-10-15
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 9 588 razy
STAL - Błękitni Stargard Szcz. (0:2)
2015-06-07
Ilość zdjęć: 75
Wyświetleń: 41 260 razy
Osób Online: 34 / Czas gen. strony: 0.03814