Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL - Motor - środa godz. 17:00

STAL - Motor - środa godz. 17:00

Już dzisiaj o godzinie 17 na stadionie przy ulicy Hutniczej o kolejne ligowe punkty zagrają piłkarze Stali Stalowa Wola. Przeciwnikiem Stalówki będzie drużyna Motoru z Lublina. Dla naszego zespołu powinna to być doskonała okazja do zatarcia złego wrażenia, po przegranej w Poznaniu. Z kolei Motor po dwóch porażkach na rozpoczęcie sezonu, będzie chciał przerwać pasmo meczów bez zdobyczy punktowej. Jedno jest pewne - piłkarskich emocji na pewno nie zabraknie.

Trochę historii
Lubelski Klub Piłkarski Motor Lublin powstał w 1950 roku. Dotychczas największym sukcesem klubu z Lublina jest zajęcie dziewiątej pozycji w I lidze w sezonie 1984/85. Drużyna Motoru dotarła również dwukrotnie do ćwierćfinału Pucharu Polski w latach 1978/79 i 1981/82.

W poprzednim sezonie
W poprzednim sezonie drużyna Motoru Lublin w stawce 18 zespołów występujących wówczas w rozgrywkach II ligi zajęła 12 miejsce. W 34 meczach zespół z Lublina zgromadził na swoim koncie 35 punktów, odnosząc 10 zwycięstw, 5 remisów i doznając 19 porażek. Motor w minionym sezonie strzelił 33 bramki, tracąc jednocześnie 55 goli. W 17 meczach na wyjeździe Motor wygrał cztery spotkania (Odra Opole 2:0, Tur Turek 3:2, ŁKS Łomża 1:0, Pelikan Łowicz 2:1), raz zremisował (Warta Poznań 3:3) i doznał dwunastu porażek. Strzelił 15 goli i stracił 41 bramek.

Do teraz
W dotychczas rozegranych dwóch meczach rundy jesiennej, piłkarze z Lublina nie zdobyli jeszcze żadnego punktu. Na inaugurację przegrali w Łęcznej 1:2 z Górnikiem, a następnie ulegli na własnym boisku drużynie Widzewa Łódź 0:1.

W kadrze Motoru
Najbardziej doświadczonym zawodnikiem w kadrze Motoru jest obrońca Artur Bożyk, który na swoim koncie ma 49 spotkań rozegranych w pierwszej lidze (Górnik Łęczna). W Motorze gra również napastnik Paweł Kowalczyk, który reprezentował barwy Stali w sezonie 2006/2007. W zespole z Lublina występują także Janusz Iwanicki, oraz Krzysztof Lipecki - piłkarze reprezentujący Stal w poprzednim sezonie. Trenerem drużyny Motoru Lublin jest Ryszard Kuźma – pełniący tę funkcję od 16 grudnia 2005 roku.

Mecze sezonu 2007/2008

Jesień:
3 października 2007 - Lublin

Motor Lublin - Stal Stalowa Wola 0:1 (0:1)
Krzysztof Trela 45

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Lebioda, Wieprzęć (46. Ławecki), Maciorowski, Gheczy - Trela, Krawiec, Iwanicki, Uwakwe (83. Pałkus) - Salami, Gęśla (55. Nakoulma).

Wiosna:
21 maja 2008 - Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola - Motor Lublin 1:0 (0:0)
Jakub Ławecki 54

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Lebioda, Wieprzęć, Piszczek, Maciorowski, Ławecki (90. Uwakwe) - Trela, Krawiec, Lipecki - Pałkus (80. Iwanicki), Gęśla.

Sędzia spotkania
Dzisiejsze spotkanie w Stalowej Woli poprowadzi sędzia Tomasz Musiał. Arbiter z Krakowa sędziował mecz 25. kolejki minionego sezonu pomiędzy Stalą, a ŁKS-em Łomża w Stalowej Woli. Wówczas Stalówka przegrała 0:1, a Musiał pokazał pięć żółtych kartek – trzy dla Stali i dwie dla Biżewa z Łomży (czerwona kartka w 85. minucie). Ten sam sędzia prowadził także spotkanie 23. kolejki pomiędzy Motorem, a Odrą Opole w Lublinie. Wtedy Lublinianie zremisowali 1:1.

Rozmowa przed meczem

Łukasz Pac: Poprzedni mecz z Wartą przegraliście 1:2. Stworzyliście w nim kilka dogodnych sytuacji, których nie wykorzystaliście. Kompleks meczów wyjazdowych nadal trwa?
Tomasz Wietecha: Można tak powiedzieć. Nie zdobywamy punktów na wyjeździe. Musimy to kiedyś przełamać, bo inaczej się nie da. Punkty u siebie są ważne, ale musimy też walczyć na wyjeździe. W każdym meczu będziemy grać o trzy punkty.

ŁP: Pierwsza bramka dla Warty padła po Pańskiej niefortunnej interwencji. Wybił Pan lekko piłkę i ta spadła pod nogi jednego z zawodników Warty, który strzelił gola. Powiedział Pan, że przeanalizuje Pan jeszcze raz tą sytuację, żeby zobaczyć czy popełnił Pan wtedy błąd. I jak to wyglądało?
TW: Patrzyłem na tą sytuację i nie popełniłem błędu. Strzał był z 1,5 m, z takiej odległości próbowałem jeszcze coś zrobić. Robiłem, co mogłem. Musnąłem piłkę lekko palcami, a to był strzał z 1,5 metra. Nie wiem czemu wszyscy się uparli, że to była moja wina.

ŁP: W 83 minucie tego meczu czerwoną kartkę dostał Jacek Maciorowski, który nie zagra przez to w najbliższym meczu. Kontuzja eliminuje z gry Jakuba Ławeckiego. Czy myśli Pan, że drużyna poradzi sobie z takimi osłabieniami?
TW: Nie mamy wyjścia. Nie wyjdziemy przecież w dziewięciu przez to, że dwaj zawodnicy wypadli z gry. Skład mamy taki, jaki mamy i musimy szukać trzech punktów z tymi ludźmi, którzy są gotowi do gry. Na tym polega piłka nożna. Jeden zawodnik wypada, drugi wchodzi. Ma być dobrze.

ŁP: Wasz najbliższy rywal, Motor Lublin przegrał ostatnich 8 meczów ligowych, wliczając w to poprzedni sezon. W tym sezonie przegrał 1:2 z Górnikiem Łęczna, mimo że do przerwy prowadził 1:0 i 0:1 z Widzewem Łódź tracąc bramkę po dobitce strzału z rzutu karnego. Jaki to zatem będzie przeciwnik: łatwy czy trudny?
TW: Nie ma łatwych przeciwników. To, że ktoś przegrał kilka kolejnych meczów nie oznacza, że przegra też następny. Nie będzie łatwo, Motor jest dobrą drużyną. Nawet, gdy graliśmy tu, u siebie, wygrywaliśmy z nimi, ale nie uważam, że byliśmy lepszym zespołem. Nie ma łatwych przeciwników i nie uważam Motoru za słabą drużynę.

ŁP: Przed sezonem do Motoru odeszło dwóch, byłych już, zawodników Stali- Janusz Iwanicki i Krzysztof Lipecki. Czy rozmawiacie o nich w kontekście najbliższego meczu?
TW: Oczywiście. Iwan jest zawsze groźny. Był groźny jak grał u nas, teraz pewnie będzie groźny w Motorze; jest to bardzo dobry zawodnik. Nie ma tak, że się o nich nie rozmawia. Analizujemy każdego, jego plusy i minusy, ale o Iwanie zawsze trzeba mówić, że jest to groźny zawodnik.

ŁP: Jak wiadomo mecz z Motorem jest jednym z najbardziej atrakcyjnych meczów w całym sezonie dla kibiców Stali. Czy doping takiej publiczności, jak chociażby na ostatnim meczu z Motorem, na który przybyło ponad 5000 ludzi działa na Pana mobilizująco czy trochę Pana deprymuje?
TW: Zawsze mobilizująco. Nawet grając na wyjeździe, kiedy przychodzi trochę więcej ludzi czuję się dobrze, a tym bardziej u siebie, kiedy ta publiczność jest za mną. Miło będzie jak przyjdą kibice i będą nas wspomagać.

ŁP: A czy chuligański wybryki, jakie miały miejsce chociażby podczas ostatniego meczu Motoru z Widzewem wpływają jakoś na postawę zawodników na boisku?
TW: Nie wiem. Nasi kibice zachowują się wzorowo. To już jest sprawa Motoru - nie wiem czy ich to zdeprymowało czy nie. Nasi kibice są dużo lepsi od kibiców z Lublina.

ŁP: A czy obawia się Pan tego, że kibice Motoru chcąc pokazać swoją siłę będą zaczepiać kibiców Stali?
TW: Zaczepiać każdy może, a może się to obrócić przeciwko niemu.

ŁP: Czy chciałby Pan jeszcze na koniec zachęcić kibiców do przyjścia na Wasz najbliższy mecz?
TW: Myślę, że nazwa Motor i Stal Stalowa Wola, w takim meczu mówi sama za siebie i kibice na pewno przyjdą. Wierzę w nich.

ŁP: Dziękuję za rozmowę i życzę zwycięstwa.
TW: Dziękuję.

Mikołaj Fołta
 

Komentarze (54)

~.... | 2008-08-6 11:14

Relacja LIVE:
» LINK

~ktosss | 2008-08-6 12:12

» LINK nic dodac nic ujac na samym dole wywiad z Tomkiem Wietecha

~kibic | 2008-08-6 12:18

Słowa Wietechy w ostatnim wywiadzie:

Nasi kibice zachowują się wzorowo. To już jest sprawa Motoru - nie wiem czy ich to zdeprymowało czy nie. Nasi kibice są dużo lepsi od kibiców z Lublina.

WIELKI SZACUN ! :)

~do wyżej | 2008-08-6 12:31

a słowa Tomka:

MMM: A czy obawia się Pan tego, że kibice Motoru, chcąc pokazać swoją siłę, będą zaczepiać kibiców Stali?
TW: Zaczepiać każdy może, a może się to obrócić przeciwko niemu.HAHAHA

Dobrzed powiedział zaczepiać mozecie ale jak za dużo sobie pozwolicie bedzie wpier....

Tomek jesteś od dzisiaj moim idolem. Mimo ze jsteś odemnie tylko rok starszy : ) wielki podziw dla ciebie bracie.

~zks | 2008-08-6 12:33

Tomek trzymaj sie.. ;)) napewno wygramy.. ;) !!! STALÓWKA ! ! ! !

~fff | 2008-08-6 13:09

beda sprzedawane portfele na meczu ?

~do fff | 2008-08-6 13:12

Portfele sa do kupienia w maratonie cena 27 zl

~M. | 2008-08-6 13:16

Osoby ktore z RZE przyjada na mecz wchodza za darmo czy jak?

~... | 2008-08-6 13:18

No pewnie.

~zks | 2008-08-6 13:19

No wlasnie bedzie jakas wieksza delegacja z Resovi i Racova ? ? ? ? Bo Racov troche daleko.... :) pzdr dla naszych BRACI.. :))

~... | 2008-08-6 13:23

Na meczu zobaczysz.

~Ania | 2008-08-6 13:29

mam pytanie - czy dziewczyny dalej mają za darmo wejściówki na mecze?? bo się wybrałabym, jak za dawnych czasów. czekam na odpowiedz

~... | 2008-08-6 13:31

Tak dziewczyny maja za darmo ; ]

~info | 2008-08-6 13:33

Dostalem info wlasnie ze Motoru bedzie okolo 500 osób: tylko 3 autokary i reszta samochodow.

~asd | 2008-08-6 13:50

w maratonie nie ma zadnych portfeli Stalówki ! nie wprowadzaj w błąd ludzi ! powiedzieli ze nie maja i nie mieli ! jak nie masz 100% info to nie pisz !

~M. | 2008-08-6 13:59

Na moje zaproszenie przyjedzie 10 kolegow z Sovii
Wiec na bramie nie ma problemu ? Pytam bo nie wiem, nie wprowadzalem jeszcze BRACI BSNT

~sf | 2008-08-6 14:23

Korona zostaje w I lidze. Więc po Motorze mecz z Koroną.

~sf | 2008-08-6 14:24

do info:

To info co właśnie dostałeś, było dziś lub wczoraj w Echu.

~motor | 2008-08-6 14:48


Pewne info.

wyjechało około 560 osób z lublina 3 autokary reszta samochód około 80.

Bedą u nas około 16.30. Uważąć na mieście,

~ja | 2008-08-6 14:51

panowie w sobote wyjazd do Kielc, po dzisiejszym meczu pełna mobilizacja!!! Wyjazd rzecz święta!!!!!!!!

~aviva | 2008-08-6 14:52

nie wiadomo czy mecz z koroną sie odbędzie czy nie będa chcieli przekładać spotkania.

~hmm | 2008-08-6 14:55

..i tak już nie ma wolnych terminów....te 2 zaległe będzie cięzko odrobic a co dopiero kolejne przekladac...i ze tak sie zapytam z jakiego powodu mieli by przelozyc ??? Chyba ze na niedziele :)

~... | 2008-08-6 14:56

Mecz z Korona bedzie w sobote an 100% !

Z jakiej okazji mialby byc wogole przekladany ?!
Przeciez i tak i tak liga powinna sie juz zaczac 2 tygodnie temu.

Po za tym Korona wiedziela ze jzu w tym tygodniu na 99% miala grac mecz tylko do dzisiaj nie byla pewna czy z bnami czy z Zaglebiem w ekstraklasie.

~mlody | 2008-08-6 14:58

i na kielce jedziemy specem?trzeba zapisywac sie na liste?

~Pewien | 2008-08-6 15:05

Szykować się na zbiórki !!!!!!!!

Pławo & Skarpa pod Lotosem !!
PRB - Carefour
Zatorze - Piast
MŁD - SLO
Hutnik - Poczta
ŚM - pomnik Kwiatkowskiego
Centralne - szkoła \"7\"

WSZYSCY NA KRZESEŁKACH (NIE MOWIAC O MLYNIE) STOIMY OD POCZATKU !!!!!

~xyx | 2008-08-6 15:25

no to 13 kabaryn ruszylo do zaklikowa po MOTOR

~^^^^^ | 2008-08-6 15:28

Przez Zaklikow mkna autokary, ekipa samochodowa przez Janow.

~edek | 2008-08-6 15:29

Tak jest Korona w 1 lidze.

~matistalowka | 2008-08-6 15:37

no wychodzic na mecz ja wlasnie wychodze do zobaczenia na Hutniczej 15

~Stalowka | 2008-08-6 16:05

do zobaczenia na stadionie:)WSZYSCY NA MECZ!!

~sw | 2008-08-6 17:04

wie ktoś ile ludzi? ile motoru? niestety emigracja nie pozwala na oglądanie meczów na żywo! , tylko bez jazd, napinek itp ! pozdro

~kibic | 2008-08-6 17:07

ludzi 4000 a motoru 0

~ja | 2008-08-6 17:15

motoru ok. 500 widziałem na własne oczy

~jojojojo | 2008-08-6 17:31

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOLLLL SALAMIIIIIIIIIIIIIII IIIII

~IRL | 2008-08-6 17:32

z tego co widze 1:0 dla Stalowki :)

~irl2 | 2008-08-6 17:33

tez tak widze ;p

~ang | 2008-08-6 17:37

na sportowych pisze że motor wszedł, ciekawe ilu ;P bo wiecie jak to w komentarzach neo-kid's piszą czasami ;P

~IRL | 2008-08-6 17:39

na radiu lublin sprawozdawca mowi ze jest 1:1, na soccerstand.com jest 1:0

~maly | 2008-08-6 17:40

remis po 1:1

~motorowiec | 2008-08-6 17:41

1- 1

~PYTAJNIK | 2008-08-6 17:41

GDZIE MOZNA SLUCHAC RADIO MOTORU ???
MOZENA OGLADAC MECZ ???????????????/

~IRL | 2008-08-6 17:43

tu jest co chwile relacja » LINK

~leliwa | 2008-08-6 17:43

a czy wie kto czy w radiu leliwa jest relacja ?

~Stal Motor | 2008-08-6 17:46

Niech wygra lepszy:):):):):):):) :):):):):):):):):) MAMY NAJLEPSZYCH KIBICOW Stalowka i Motor GWARDIA WYGRANYCH!!!!!!!!!!! !

~Przemo | 2008-08-6 18:05

Panowie znacie wyniki inych spotkan 1ligowych do przerwy ? Chodzi mi o Wagrowiec-Kolobrzeg i Gks Tychy-Zagan ?

~... | 2008-08-6 18:06

zaczęła się druga połowa niech wygra lepszy

~:D | 2008-08-6 18:51

2:1 !!!

~aaaaa | 2008-08-6 18:52

kto strzelil ;]

~szyq | 2008-08-6 18:53

2;1 walat 86min

~sasa | 2008-08-6 18:53

Walat

~bbb USA | 2008-08-6 18:59

KONIEC!!
STALOWKA wygrywa i 3 pkt zostaja w Stalowej!! :)))

~Irlandia | 2008-08-6 19:03

Dajcie foty jak najszybciej ;-)

~SW | 2008-08-6 19:15

Stalówka zasłużenie pokonuje motÓr 2-1.
motorynka niech sama sie określi.. coś próbują z koncowym gwizdkiem ale bez skutku, pieski wpadaja na sektor i po zabawie..

wszyscy na Kielce!!

~Szymon | 2008-08-13 21:24

siemka Fajny bym mecz stalowej jak cos to ja ze stalowki ok ja koncze narq

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna             Stal Stalowa Wola
2018-10-27, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola

0 : 2

    
Adrian Dziubiński 31 (k) Sebastian Łętocha 65
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 14 10-3-1 33
2 Elana Toruń 13 8-4-1 28
3 GKS Bełchatów 14 7-5-2 26
4 Olimpia Grudziądz 14 7-3-4 24
5 Stal Stalowa Wola 15 7-2-6 23
6 Radomiak Radom 13 6-3-4 21
7 Znicz Pruszków 15 5-6-4 21
8 Górnik Łęczna 14 5-5-4 20
9 Siarka Tarnobrzeg 14 5-3-6 18
10 Ruch Chorzów 13 4-5-4 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 13 5-2-6 17
12 Gryf Wejherowo 14 4-4-6 16
13 Pogoń Siedlce 14 4-3-7 15
14 ROW 1964 Rybnik 14 3-6-5 15
15 Resovia Rzeszów 14 3-5-6 14
16 Olimpia Elbląg 14 4-1-9 13
17 Skra Częstochowa 14 3-2-9 11
18 Rozwój Katowice 14 2-4-8 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1244) » Vielitz44 (805)
» Fanatyk38 (644) » Kamilosss (385)
» Koko (368) » Slim1938 (362)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Odra Opole (1:1)
2007-04-01
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 13 324 razy
Łada Biłgoraj - STAL (0:2)
2001-08-04
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 236 razy
STAL - Motor Lublin (0:1)
2012-05-09
Ilość zdjęć: 40
Wyświetleń: 86 069 razy
Arka Gdynia - STAL (4:0)
2008-04-19
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 979 razy
Osób Online: 26 / Czas gen. strony: 0.04101