Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» #4 kolejka TYPPERA!

#4 kolejka TYPPERA!

Od dziś do piątku(tj. 08.08) do godziny 19:30 można typować 4 kolejkę TYPPERA! Typujemy Ekstraklasę oraz 1 ligę. W tej kolejce Stal Stalowa Wola zagra w Kielcach z miejsową Koroną. Zapraszamy do typowania!

Komentarze (16)

~do admin | 2008-08-7 10:38

ten typper jest jakis kulawy... obstawialem juz dwie kolejki 1 i 3, a na liscie punktowej mnie nie ma i z tego co wiem wielu innych osob tez nie ma!! o co chodzi??

~szymen | 2008-08-7 11:07

mam filmiki z oprawy wczorajszej i moglbym wyslac je na stronke tylko potrzebuje linka do redakcji. Admini, napiszczie pod jaki adres przyslac wam pliki..

z gory dzieki :)

~to ja | 2008-08-7 11:11

ludzie nagłośnijcie że trzeba się zapisać na listę bo znając życie od chuja ludzi pojedzie i nie wejdzie na stadion...Oby jak najmniej..

~wrzuc na | 2008-08-7 11:11

~krzesla | 2008-08-7 12:08

MAM WIELKA PROSBE DO WSZYSTKICH NA MŁYNIE
ŚPIEWAJCIE TROCHE WOLNIEJ BO KRZESELKA PRZECIAGAJA I SPIEWAJA WOLNIEJ I TO FAJNIE WYCHODZI A MLYN TO CIAGNIE BY SZYBKO SKONCZYC !!

INWAZJA KIELCE!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

~aviva | 2008-08-7 12:19

typper nie jest kulawy tylko liczone są ostatnie 2 kolejki, bo wcześniej były odwoływane mecze Ekstraklasy i dlatego cała 1 liga została anulowana! Dlatego liczone są tylko 2 ostatnie kolejki 1 ligi!

~szymen | 2008-08-7 12:51

filmiki z wczorajszego meczu na YT :

» LINK

» LINK

» LINK

» LINK

» LINK

milego ogladania :)

~do aviva | 2008-08-7 13:13

no to nawet niech beda ostatnie dwie kolejki.. wczoraj sprawdzalem ze przed koncem ostatniego meczu mialem 12 ptk i jak widze juz byla zrobiona aktualizacja no i oczywiscie mojej osoby jak i paru innych tam nie ma.. i ciekawe ze tylko 69 osob gra gdzie w ubieglej rundzie bylo 5 razy tyle

~aviva | 2008-08-7 13:24

z wczorajszej kolejki są wpisane wyniki ale aktualizacji jeszcze nie było.

~... | 2008-08-7 15:08

kurwa opanujcie sie chlopaki sie staraja jest typer a tu jeden z drugim wybrzydza jeszcze co za narod...

~sf | 2008-08-7 15:23

W poprzednim sezonie, po 3 kolejkach Stal miała 0 wygranych, 1 remis (1-1), 2 porażki. Bramki 1-9. Jedyną bramkę zdobył obrońca, Jaro Wieprzęć.

Teraz Stal ma 2 zwycięstwa, 1 porażkę. Bramki 5-4.
Bramki: 2 pomocnicy - Krawiec, Trela. 2 napastnicy - Salami, Walat, 1 obrońco-pomocnik - Ławecki.

Oprócz tego, że w końcu Stal zaczęła strzelać gole i strzelają napastnicy to można dorzuć, że Stal w tej chwili ma najwięcej goli strzelonych ze wszystkich drużyn.

Walat, Jeżewski, Bartkowiak nie są uzupełnieniem składu - tylko dobrym wzmocnieniem.

Salami, Trela grają bardzo dobrze. Obrona jak będzie grać jak wiosną zeszłego roku. Pomoc też to Stal ma szansę na stałe zagościć w górnej części tabeli.

~alala | 2008-08-7 15:41

no ja tez mam pytanie jezeli chodzi o typera, obstawialem 3 kolejki a mam "zaliczona" tylko jedna...... mozna to jakos sprawdzic?? adminie typera jak bys mogl dac jakis mail to mam pewna propozycje... (moze jakas nagroda za 1 miejsce:)) )

~Kibicka | 2008-08-7 15:57

chcialabym sie dowiedziec czu bylaby mozliwosc zeby dziewczyny tez mialy koszulki Stalówki???????

~lll | 2008-08-7 15:59

A w czym problem ? W maratonie możesz kupić

~iks | 2008-08-7 16:15

gratulacje dla trenera za sciągnięcie Karcza, Bartkowiaka czy Walata.
Bartkowiak - rewelacja
Karcz - super rewelacja , oby tak dalej

~BartekSTW | 2008-08-7 16:28

» LINK


troszke historii o zgodzie i kosie Stalowki z scyzorykami :)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Slim1938 (370) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Acer (293)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Wigry Suwałki (0:2)
2014-05-03
Ilość zdjęć: 23
Wyświetleń: 13 934 razy
Miedź Legnica - STAL (3:2)
2006-09-23
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 13 845 razy
STAL - Śląsk Wrocław (2:0)
2003-05-03
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 17 413 razy
Stomil Olsztyn - STAL (2:2)
2002-11-04
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 7 047 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.02839