Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» #4 kolejka TYPPERA!

#4 kolejka TYPPERA!

Od dziś do piątku(tj. 08.08) do godziny 19:30 można typować 4 kolejkę TYPPERA! Typujemy Ekstraklasę oraz 1 ligę. W tej kolejce Stal Stalowa Wola zagra w Kielcach z miejsową Koroną. Zapraszamy do typowania!

Komentarze (16)

~do admin | 2008-08-7 10:38

ten typper jest jakis kulawy... obstawialem juz dwie kolejki 1 i 3, a na liscie punktowej mnie nie ma i z tego co wiem wielu innych osob tez nie ma!! o co chodzi??

~szymen | 2008-08-7 11:07

mam filmiki z oprawy wczorajszej i moglbym wyslac je na stronke tylko potrzebuje linka do redakcji. Admini, napiszczie pod jaki adres przyslac wam pliki..

z gory dzieki :)

~to ja | 2008-08-7 11:11

ludzie nagłośnijcie że trzeba się zapisać na listę bo znając życie od chuja ludzi pojedzie i nie wejdzie na stadion...Oby jak najmniej..

~wrzuc na | 2008-08-7 11:11

~krzesla | 2008-08-7 12:08

MAM WIELKA PROSBE DO WSZYSTKICH NA MŁYNIE
ŚPIEWAJCIE TROCHE WOLNIEJ BO KRZESELKA PRZECIAGAJA I SPIEWAJA WOLNIEJ I TO FAJNIE WYCHODZI A MLYN TO CIAGNIE BY SZYBKO SKONCZYC !!

INWAZJA KIELCE!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

~aviva | 2008-08-7 12:19

typper nie jest kulawy tylko liczone są ostatnie 2 kolejki, bo wcześniej były odwoływane mecze Ekstraklasy i dlatego cała 1 liga została anulowana! Dlatego liczone są tylko 2 ostatnie kolejki 1 ligi!

~szymen | 2008-08-7 12:51

filmiki z wczorajszego meczu na YT :

» LINK

» LINK

» LINK

» LINK

» LINK

milego ogladania :)

~do aviva | 2008-08-7 13:13

no to nawet niech beda ostatnie dwie kolejki.. wczoraj sprawdzalem ze przed koncem ostatniego meczu mialem 12 ptk i jak widze juz byla zrobiona aktualizacja no i oczywiscie mojej osoby jak i paru innych tam nie ma.. i ciekawe ze tylko 69 osob gra gdzie w ubieglej rundzie bylo 5 razy tyle

~aviva | 2008-08-7 13:24

z wczorajszej kolejki są wpisane wyniki ale aktualizacji jeszcze nie było.

~... | 2008-08-7 15:08

kurwa opanujcie sie chlopaki sie staraja jest typer a tu jeden z drugim wybrzydza jeszcze co za narod...

~sf | 2008-08-7 15:23

W poprzednim sezonie, po 3 kolejkach Stal miała 0 wygranych, 1 remis (1-1), 2 porażki. Bramki 1-9. Jedyną bramkę zdobył obrońca, Jaro Wieprzęć.

Teraz Stal ma 2 zwycięstwa, 1 porażkę. Bramki 5-4.
Bramki: 2 pomocnicy - Krawiec, Trela. 2 napastnicy - Salami, Walat, 1 obrońco-pomocnik - Ławecki.

Oprócz tego, że w końcu Stal zaczęła strzelać gole i strzelają napastnicy to można dorzuć, że Stal w tej chwili ma najwięcej goli strzelonych ze wszystkich drużyn.

Walat, Jeżewski, Bartkowiak nie są uzupełnieniem składu - tylko dobrym wzmocnieniem.

Salami, Trela grają bardzo dobrze. Obrona jak będzie grać jak wiosną zeszłego roku. Pomoc też to Stal ma szansę na stałe zagościć w górnej części tabeli.

~alala | 2008-08-7 15:41

no ja tez mam pytanie jezeli chodzi o typera, obstawialem 3 kolejki a mam "zaliczona" tylko jedna...... mozna to jakos sprawdzic?? adminie typera jak bys mogl dac jakis mail to mam pewna propozycje... (moze jakas nagroda za 1 miejsce:)) )

~Kibicka | 2008-08-7 15:57

chcialabym sie dowiedziec czu bylaby mozliwosc zeby dziewczyny tez mialy koszulki Stalówki???????

~lll | 2008-08-7 15:59

A w czym problem ? W maratonie możesz kupić

~iks | 2008-08-7 16:15

gratulacje dla trenera za sciągnięcie Karcza, Bartkowiaka czy Walata.
Bartkowiak - rewelacja
Karcz - super rewelacja , oby tak dalej

~BartekSTW | 2008-08-7 16:28

» LINK


troszke historii o zgodzie i kosie Stalowki z scyzorykami :)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów

Stal Stalowa Wola             Resovia Rzeszów
2019-07-27, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-07-27 STAL - Resovia Rzes..
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (843)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (388)
» Slim1938 (385) » Koko (370)
» Acer (337) » Stalowiak1938 (331)
» Filip kacper k. (314) » Jaszczur (302)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Podbeskidzie BB (1:2)
2008-09-27
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 50 013 razy
Stal Rzeszów - STAL (2:1)
2005-06-04
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 23 279 razy
Arka Gdynia - STAL (4:0)
2008-04-19
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 482 razy
Tłoki Gorzyce - STAL (0:1)
2005-11-12
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 6 377 razy
Osób Online: 23 / Czas gen. strony: 0.03417