Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stalówka bez Ławeckiego

Stalówka bez Ławeckiego

Po niespodziewanym zwycięstwie naszego zespołu nad Koroną, humory dopisują wszystkim za wyjątkiem Jakuba Ławeckiego, którego uraz łękotki w meczu z Odrą okazał się groźniejszy niż przypuszczano.

Obrońca Stali miał już dwa razy robione USG, które nie wykluczyło jednak definitywnie zabiegu operacyjnego. Chyba nie ma na, co czekać, bowiem kadra Stali jest więcej niż skromna. Mimo zwycięstwa w Kielcach Władysław Łach twardo stąpa po ziemi zdając sobie sprawę, że Stal nie rozegrała jakiegoś wielkiego meczu, tylko z zimną krwią wykorzystała proste błędy Korony, która przeżywa wyraźny kryzys.

Po raz kolejny na wysokości zadania stanęli kibice. Do Kielc wyjechało z fanami 5 autokarów i 25 samochodów prywatnych. Na pewno będą mieli co wspominać. Sukces naszego klubu widzieli także działacze, którzy mogli się przekonać na własne oczy, że na ten zespół warto stawiać i stopniowo go wzmacniać.

Stalowcy myślą już o najbliższym meczu ligowym z innym spadkowiczem z ekstraklasy Zagłębiem Lubin (sobota 17), które zapowiada się bardzo ciekawie.

 

Źródło nowiny24.pl

Komentarze (12)

~jabolek | 2008-08-11 21:56

Kuba Trzymaj się!!!!
A przy okazji - jeżeli ktoś wie- czy są jeszcze jakieś zakupy w planach przed zamknięciem okna transferowego? Dajcie znać, co wiecie. Dzięki.
Z zielono-czarnym pozdrowieniem....

~Dyer | 2008-08-11 21:56

Samochodow bylo nie 25, ale dobrze ponad 40. Wystarczylo zobaczyc ile fur stoi na parkingu, gdy wychodzilismy z meczu.

~st | 2008-08-11 21:57

Trzymaj się Kuba,wracaj jak najszybciej do gry,czekamy na Twoje piękne,zwycięskie bramki.

~Marco | 2008-08-11 21:58

» LINK

Trochę przerobić tą piosenkę i fajna nutka Stalówki by była którą można by było puszczać przed każdym meczem :) a jej kawałki dołożyć do naszego repertuaru pieśni które śpiewamy podczas meczu... Czekam na waszą opinie :) Pozdro...

~fg | 2008-08-11 21:58

samochodów było 48 sztuk.Razem 667 głow,bo 156 osób weszło be kołowrotków,bo nie byli na liście.

~do marco | 2008-08-11 22:19

zlot pedałów jest w Mielcu niech tam se puszczą tą nute.Poj.... cie do reszty...

~ghazx | 2008-08-11 22:22

~Admin | 2008-08-11 22:33

#################### ############

W galerii jest troche zdjec z sobotniego meczu » LINK

~Stachu | 2008-08-11 22:53

Wiadomo ile Kuba nie będzie grał?? Bo w tym atrykule nic nie pisze o tym...

~igor | 2008-08-11 23:03

nie pisze bo przeciez jeszcze nic nie wiadomo....
trzeba chwilę poczekać:)
stal to nie real czy manutd, że zaraz po doznaniu kontuzji wiadomo ile będzie trwała absencja:)

~kibic | 2008-08-11 23:04

» LINK

mam nadzieje że tu też będziemy tak wysoko w tabeli jak nasza kochana drużyna:)

~skarpa | 2008-08-11 23:19

No dzisiaj piłkarze Stalówki są rozrywani we wszystkich możliwych mediach.Na » LINK są wypowiedzi Karcza,Treli,a teraz Bartłomieja Piszczka.Musicie to przeczytać,powiedzia ł międzyinnymi takie słowa.Dla takich kibiców warto grać ,jeżdżą za Nami nawet nad morze,cieszę się,że mogliśmy im dać trochę radości.Super słowa,Bartek powiem Ci tyle,że dla takich piłkarzy warto jeżdzić.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo             Stal Stalowa Wola
2019-05-19, godz. 13:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Ruch Chorzów 0 km 0
Olimpia Grudziądz 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (840)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (387)
» Slim1938 (383) » Koko (369)
» Acer (337) » Stalowiak1938 (330)
» Filip kacper k. (309) » Jaszczur (302)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Piast Gliwice - STAL (4:1)
2007-04-27
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 22 859 razy
STAL - Pogoń Leżajsk (2:0)
2006-05-20
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 10 735 razy
Motor Lublin - STAL (0:1)
2007-10-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 758 razy
ŁKS Łomża - STAL (2:0)
2007-05-09
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 5 038 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.03282