Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Dla takich kibiców warto zwyciężać !

Dla takich kibiców warto zwyciężać !

W meczu z Koroną Kielce druga bramka dla zespołu z Kielc padła po błędzie defensora Stali Bartłomieja Piszczka. Ten zawodnik trafił do Stalowej Woli w przerwie zimowej poprzedniego sezonu i szybko stał się podstawowym graczem obrony zielono-czarnych. Artur Długosz: Jak pan oceni spotkanie Stali z Koroną?
 

Bartłomiej Piszczek: Wygraliśmy mecz. Dzisiaj dopisywało nam szczęście. Przegrywaliśmy spotkanie już 2:0, a jednak udało się nam go wygrać. Korona przy prowadzenia dwom bramkami trafiła jeszcze w poprzeczkę. Gdyby Edi Andradina strzelił bramkę na 3:0, to uważam, że nie zdołalibyśmy się już podnieść. Przy prowadzeniu 1:0 musieli cofnąć się do defensywy, ponieważ grali w 10. My zaatakowaliśmy i zostaliśmy za to skarceni i straciliśmy drugą bramkę. Potem chyba czuwała nad nami jakaś opatrzność. Jarek Wieprzęć pierwszą bramkę zdobył nawet piszczelem. Drugi gol to już ładna bramka głową. A na koniec bramkarz Korony popełnił błąd i Artur Szlęzak zadał decydujące trafienie. Bardzo się cieszymy, bo w pojedynku z Wartą Poznań straciliśmy trzy punkty, ale odbiliśmy sobie je tutaj w Kielcach. Przełamaliśmy chyba niemoc wyjazdów.
 

Druga bramka dla Korony padła po pana błędzie.
 

- Zgadza się. Głupia strata w środku pola, poszła kontra i padła bramka. Korona dobrze się broniła na własnej połowie. Ale trzeba o tym szybko zapomnieć i cieszyć się z tego jakże cennego zwycięstwa.

Początkowo graliście bardzo poprawie w defensywie.
 

- Dokładnie. Na początku blok defensywny spisywał się dobrze. Graliśmy pewnie. Korona gra taką piłkę poukładaną, pierwszoligową. Jednak w pierwszej połowie mieliśmy dwie sytuacje. Najpierw Abel Salami był faulowany w polu karnym, czego nie zauważył sędzia, a chwile później po błędzie bramkarza znów Abel miał świetną sytuację, ale uderzył niecelnie.
 

To zwycięstwo można nazwać małym rewanżem za pechową porażkę z Wartą.
 

- O tak. Myślę, że odbiliśmy sobie tą porażkę. Ale gdybym wiedział, że dzisiaj tak zagramy, to nie zamieniłbym zwycięstwa z Koroną na zwycięstwo z Wartą.
 

Jesteście na fali.
 

- Zgadza się. Można rzecz, że jest to fala wznosząca. Mam nadzieję, że w pojedynku z Zagłębiem Lubin też będziemy walczyć o każdą piłkę i o każdy metr boiska, co przyniesie niewątpliwie radość naszym wspaniałym kibicom. Jednak nie można popadać w jakiś huraoptymizm. Jesteśmy w czołówce, ale to dopiero początek sezonu. Walczymy cały czas, by zająć jak najwyższe miejsce na zakończenie sezonu.
 

Z tego zwycięstwa należy się mocno cieszyć. W końcu to zwycięstwo w meczu wyjazdowym, a jak wiemy Stal rzadko wygrywa na obcych boiska.
 

- Dokładnie tak. Udało się nam przełamać tą niemoc w meczach wyjazdowych. Cieszymy się z tego powodu. Wygraliśmy na bardzo pięknym stadionie, gdzie przybyła bardzo liczna grupa naszych fanów. To też dzięki nim wygraliśmy ten pojedynek. Dziękujemy im za doping. To dla nich wygraliśmy z Koroną. Kibice Stali jeździli z nami wszędzie, po kilkaset kilometrów nad morze. W końcu mogli zobaczyć nasze wyjazdowe zwycięstwo. Dla takich kibiców warto zwyciężać. Wreszcie dostarczyliśmy im sporo radości.
 

Gracie o awans?
 

- Uważam, że nie. To dopiero początek sezonu. Będziemy się bardzo cieszyć jak zajmiemy miejsce w środku tabeli. Sądzę, że stać nas na to.
 

A w jakie miejsce celujecie? Które was zadowoli?
 

- Sądzę, że czołowa dziesiątka będzie dobrym wynikiem. Jesteśmy w stanie zająć miejsce w środku stawki. Każde miejsce powyżej dziewiątego będzie dla nas niewątpliwym sukcesem.
 

Nie boi się pan o miejsce w składzie Stali?
 

- Na razie dobrze mi idzie. Jeżeli trener uzna, że potrzebne są zmiany, to ich dokona. Jeżeli uzna, że poprawi to grę zespołu, to trzeba będzie się tylko cieszyć. Na razie tracimy bramki, ale zdobywamy je. Na szczęście więcej mamy strzelonych niż straconych. Najważniejsze, żebyśmy mieli zawsze o jedną bramkę więcej strzeloną niż straconą.
 

Jakaś odmiana w waszej grze. Strzelacie co mecz bramki.
 

- Strzelamy, ale także i tracimy. Musimy trochę mocniej zacząć pracować w obronie na treningach. Trzeba coś poprawić w grze defensywnej, żebyśmy nie tracili tylu bramek. Graliśmy dzisiaj w przewadze, a straciliśmy gola na 2:0. Musimy coś poprawić, ponieważ popełniamy te błędy, popełniam je ja. Wyeliminujemy te banalne sprawy, te proste błędy i myślę, że będzie dobrze.
 

Teraz czeka was pojedynek z Zagłębiem Lubin. Kolejne zwycięstwo?
 

- U siebie musimy wygrywać i zdobywać punkty. Chcielibyśmy bardzo wygrać, ale remis też będzie dla nas dobrym wynikiem.
 

Czego można panu życzyć?
 

- Czego można mi życzyć? Przede wszystkim dobrej gry, żebym nie popełnił błędy. Myślę także, że wysokiego miejsca ze Stalą. Chciałbym zagrać kiedyś w ekstraklasie.


 

Źródło : sportowefakty.pl
 

Zdjęcie : 90minut.pl

Komentarze (35)

~fan | 2008-08-11 23:40

Bartek strzałeczka bracie,dzięki ,że Nas doceniasz i dobrze o Nas mówisz.Ja powiem tak,dla takich piłkarzy warto jeżdzić na wyjazdy nawet i nad morze.Gracie teraz ofiarnie,bardzo ambitnie i walczycie jak lwy i to jest dla Nas najważniejsze.A to,że jeszcze ostatnio powygrywaliście,to jest po prostu super,wielka radość przede wszystkim po meczu w Kielcach,gdzie ze scyzorami mieliśmy stare porachunki jeszcze z 3 ligi,kiedy Nas 2 razy przekręcili.Liczymy na Waszą waleczność z Lubunem,a myślę,że będzie dobrze.Pozdrowienia dla Ciebie od stalowowolskich kibiców.

~Mamrot | 2008-08-12 00:00

OooKej maksimum 9 Miejsce Panowie !!
Fajnie jest czytać czy słyszeć jak Nazywają Stalówke Wiceliderem :)
Im Więcej Zwycięstw Tym Lepszy Doping Im Większy Doping Tym Więcej Zwycięstw.
Chodzi oczywiście o frekwencję.

~igor | 2008-08-12 00:23

no celem utrzymanie więc jakby nie patrzeć jestemy 8 pkt nad strefą:)

~zks | 2008-08-12 00:30

Zobaczymy jak to sie wszystko rozwinie, natomiast moim skromnym zdaniem, zwazajac na to jak teraz gra Stal, powalczymy o cos wiecej niz tylko 'utrzymanie', oczywiscie w walce o awans raczej uczestniczyc nie bedziemy, ale miejsce w pierwszej 8 jest calkiem realne, pozdrawiam...

~mysliciel | 2008-08-12 08:43

jak to jest ze Łach wygrywa mecze i mowi ze bedzie gral o utrzymanie a mikulski przepier.... wszystko co jest i mowil ze gorna czesc tabeli bedzie a kibice go uwielbiali???? o co tu kaman??

~mmm | 2008-08-12 08:54

Kaman o to że Łach jest realistą, a Mikulski bajkopisarzem. A Łach do tego dobrze jak widać przygotował drużyne, a mówi tak bo zna jej wartość jeśli forma ucieknie. Jest dobrze, DZIEKI ZA AMBICJE i WALKE NA BOISKU, przede wszystkim wydaję mi się że trener Łach bardzo dobrze przygotowuje zawodników w sferze psychicznej, że nie widać tego, jak przegrywają i traca bramki to zarazem traca głowy. Po prostu walczą do końca i chwala im za to

~34232432 | 2008-08-12 09:16

wklei ktos bramki z motoru?

~Do wyzej | 2008-08-12 09:28

Poszuka w innych newsach byly gdzies bramki .

~KuBa | 2008-08-12 09:28

nie 8 tylko 6 punktów nad strefa jesteśmy... bo baraże też nas nie interesują i lepiej ich nie grać.. wiec powyżej 13 musimy być... wystarczy że skończymy jak w ubiegłym sezonie i gitara :)

~kiibic | 2008-08-12 09:41

mam pytanie do wszystkich.. nie jest związane ono z tematem.. Czy może wie ktoś kiedy jest mecz Wisła z Barceloną ??

Z góry dzięki.

~siarka | 2008-08-12 09:55

pierw jest mecz barcelony z wisla :)

~... | 2008-08-12 10:12

mógłby ktos umiescic jezcze bramki z Motoru??

~Kusik | 2008-08-12 10:24

mecz Barca vs Wisła jest jutro o godzine 22.00!!! :)

~Kruku | 2008-08-12 11:06

21-45 przesuneli mecz o 15 minut do tyły

~sisieq | 2008-08-12 12:29

Ja bym chciał, żeby Stalówka grała mecz w barażach ale o wejście do Ekstraklasy. Narazie jest dobrze i niech będzie tak dalej. Widać, że transfery z tymi młodymi pomału zaczynają się zwracać. Z Motorem Karcz zrobił akcji trochę, dał sygnał, że można wygrać. Teraz Szlęzak dobija Koronę. Szkoda, że Jeżewski jeszcze nic nie strzelił, ale prędzej czy później się przełamie. Teraz tylko żeby Ława szybko się wyleczył, i powinno być dobrze.

Liczę na walkę z Zagłębiem, i na chociaż remisik. Jak będzie wygrana, i remis Podbeskidzia, to jesteśmy liderem.

~Marco | 2008-08-12 12:50

A ja bym proponował aby na meczu z Zagłębiem była dodawana do każdego biletu ulotka informująca o wyjeździe do Łodzi , bo sami wiecie jakie mamy nagłośnienie na stadionie i nie do każdego ta informacja dotrze a tak jak każdy przeczyta o tym że jest organizowany wyjazd na mecz i do tego specjałem to może nas tam się stawić jeszcze więcej szala niż w kielcach .

A swoją drogą to ja też wybieram się na mecz Stalówki z Flotą Świnoujście gdyż akurat będę na urlopie u rodziny w tamtych terenach :)

~dawac dawac | 2008-08-12 13:15

wszyscy wchodzice na strone szalikowcy.com i stawiajcie na Stalówke w ankiecie.


HEY STAL !

~Pedro | 2008-08-12 13:25

nie chce Stalówki w ekstraklasie!!!! wole I lige ale w Stalowej Woli niz na mecze u sibie jezdzic do Ostrowca :( i teraz pytanie jaki powazny sponsor wejdzie do Stali skoro nie ma stadionu na ekstraklase??? a ten co ma byc budowany tez nie bedzie sie nadawal na ekstraklase (brak oswietlenia i podgrzewanej murawy) zapraszam do dyskusji na ten tem i pozdrawiam wszystkjoch fanow Stalówki

~kimonoboy | 2008-08-12 13:41

Słuszna uwaga! W ogóle nasz stadion to straszak z minionej epoki a niektóre \\\"nowości\\ \" to chyba wymyślił sam Duszyński na złość kibicom. Mam na myśli wejście na trybunę z krzesełkami. O ile na stadion jeszcze się jakoś wejdzie, to już wyjście przypomina mi kolejki w supermarkecie na wyprzedaży. Jak to możliwe żeby tysiące ludzi wychodziło jedną malutką bramką..? I kto to zatwierdził?
Brak na stadionie bufetów, stoisk z gadżetami, brak możliwości swobodnego poruszania po swoim stadionie ( czytaj: zamknięcie ludzi na swoim sektorze i przykucie do siedzisk)...to po prostu IV liga organizacyjna.
Brak głośników? Ja już się przyzwyczaiłem, że u8 nas nie ma spikera. Niedawno dowiedziałem się że meczy nie komentuje już Pawłowski...To żart oczywiście. Tak samo jak żartem jest nagłośnienie. Przez tyle lat nie zmienione i niesłyszalne. Jakby Krotoszyński wyszedł na środek i krzyknął to byłby lepszy efekt.
Ale najsmutniejszy jest wniosek - i tak nic sie nie zmieni. Możemy sobie biadolić i gadać, a i tak wszyscy mają to w dupie....

~Stal | 2008-08-12 13:48

glosowac na szalikowcy.com bo narazie wygrywamy
ankieta jest po prawej stronie:)

~Bono | 2008-08-12 13:54

Do Pedro: nowy stadion który będą budować będzie się nadawał i na puchar UEFA, będzie 10 tysięcy krzesełek i oświetlenie wraz z podgrzewaną murawą także. Podgrzewana murawa i oświetlenie będzie także na boisku treningowym. Takie jest założenie, więc jeśli wybudują tak jak zapowiadają to będzie się nadawał na każde rozgrywki także europejskie, oprócz fazy grupowej ligi mistrzów.

~Do Bono | 2008-08-12 14:05

Wszytko ladnie pieknie ale tylko "jak" "gdyby" ;)

~Pedro | 2008-08-12 14:16

oki Bono chyba ze tak chociaz ja sie nie doczytalem ze ten stadion ma miec oswietlenie i podgrzewana murawe... a przynajmniej nie odrazu

~6w | 2008-08-12 14:18

"Brak na stadionie bufetów, stoisk z gadżetami, brak możliwości swobodnego poruszania po swoim stadionie ( czytaj: zamknięcie ludzi na swoim sektorze i przykucie do siedzisk)...to po prostu IV liga organizacyjna." chyba kolo nie bywasz na ekstraklasowych stadionach bo na nich nigdzie poza własny sektor nie wyjdziesz...A propos bufetów ,żarcia itp. to dziwię się że żaden prywaciarz (no i oczywiście klub) nie chce zarobić (lub klub nie chce wpuścić takich ludzi).Przypomina sie pierwsza liga i niezapomniane napoje Gol ze szczęk które sprzedawały lekkoatletki Pana Anioła... :)

~Nor Kibic | 2008-08-12 14:19

Uważam że trener Łach ma rację mowiąc, że Stalówka będzie w dole tabeli, bo ptrząc na na kolumnę zdobytych i straconych bramek to nasz zespół ma po Odrze Opole najwięcej straconych (6). Niech nikogo nie mylą wyniki, które ostatnio uzyskała Stalówka bo po głębszej analizie można stwierdzić, że nasze zwycięstwa to nie wynik dobrej gry zespołu a głupie błędy zawodników przeciwnych drużyn (Odra-1:0 strzał z 25 m Krawca- bramkarz wypuszcza pilkę z rąk, 2:1 rzut wolny piekny strzał Ławeckiego ten gol można zapisać na konto naszej drużyny ), (Warta- drużyna uznała że ma wynik i nawet obrońcą Warty nie chciało sie ruszyć do Treli + źle ustawiny bramkarz), (Motor- 1:0 bramkarz wypuszcza piłkę z rąk, 2:0 prawy obrońca Motoru został na naszej połowieTrela pozostawiony sam), (Korona 1:2 nikt z obrońców Korony nie był zainteresowany tym że obrońca włączył się do akcji, 2:2 najniższy obronca Korony Mójta kryje najwyższego zawodnika naszej drużynyWieprzęcia , 3:2 znowu błąd bramkarza wypuszcza piłkę z rąk dobija ją Szlęzak ).Tak minej więcej wyglądało zdobywanie bramek przez
nasz zespół. Natomiast traciliśmy bramki także po indywidualnych błędach naszych obrońców i tu mszę z przykrością stwierdzić, że najwięcej tych błędów popełnia nasz najstarszy i najbardziej doświadczony obrońca Wieprzęć ( mecze z 0drą,Wartą, Koroną). Piszczek tragiczny błąd w meczu z Koroną,z Wartą też nie najlepsze ustawienie. Krawiec w meczu z motorem wybicie piłki na 16m prosto pod nogi przeciwnika .

~rd | 2008-08-12 14:32

piłka to gra błędów. Wygrywa ten kto ich mniej popełnił... Krótko

~Marco | 2008-08-12 14:44

...oraz ten który potrafi wykorzystać błędy przeciwnika.. a z tym jak na razie Stalówce idzie dobrze i oby tak dalej :)

~kibic | 2008-08-12 14:50

» LINK
mam nadzieje że tu też będziemy tak wysoko w tabeli jak nasza kochana drużyna:)

~STALÓWKA | 2008-08-12 15:06

Sebastian Kurowski pojedzie na testy do Włoch

Sebastian Kurowski w najbliższych dniach uda się do Włoch, gdzie weźmie udział w testach w drużynie Serie C SS Manfredonia Calcio.

- Bardzo się cieszę, bo to dla mnie spore wyróżnienie - przyznaje piłkarz. - Jako zawodnik Kmity pojechałem z drużyną do Włoch, gdzie zagraliśmy sparing. Tam najprawdopodobniej musieli mnie wypatrzyć trenerzy tego klubu - dodaje napastnik.

Zawodnik miniony sezon spędził na wypożyczeniu w Kmicie Zabierzów, a ostatnio trenował z drużyną Cracovii występującą w Młodej Ekstraklasie.

źródło: Cracovia

~do Nor Kibic | 2008-08-12 15:30

nie ważne ile tracimy w meczu bramek... możemy nawet tracić po 20, ale najważniejsze żebyśmy strzelali o jedna więcej i tyle w tym temacie... !!

~piotr j | 2008-08-12 15:44

Ludzie trochę wyluzujcie!!!!baraże do ekstraklasy??? spokojnie to dopiero cztery kolejki!!!!Bardzo się ciesze że moja STALÓWKA jest wiceliderem ale trzeba zejść na ziemie....na razie trzeba cieszyć się z tego ze nasi piłkarze w każdym meczu walczą i nie odpuszczają!!!a nie zawsze tak bywało...Na ten czas i finansowo i piłkarsko nie stać nas na więcej. Mam nadzieje że prawdą jest iż na wiosnę ruszą prace związane z naszym stadionem....a wtedy gdy znajdzie się sponsor z prawdziwego zdarzenia, będziemy jeszcze cieszyć się z sukcesów naszej STALÓWKI w najwyższej klasie rozgrywkowej czego sobie i wam głęboko życzę!!!

~hehe | 2008-08-12 16:19

Mówicie o awansie ?? Bez sponsora nie ma szans !

To 2 miejsce to jest przypadek :/ i taka jest prawda ale ja uważam że miejsce 8-10 jest w zasięgu...o awansie nie myślmy nawet bo chociaż jakimś cudem by się udało wywalczyć na boisku to itak nie będziemy w stanie spełnić wymogów :/

Chyba, że przyjdzie sponsor pokroju Złomrexa.

BEZ SPONSORA STRATEGICZNEGO NIE MYSLCIE W OGÓLE O AWANSIE !!

~iks | 2008-08-12 18:05

Nie grzejcie sie z jakims awansem. Niech zdobywają jak najwięcej ptk teraz aby wreszcie wiosna była dla nas spokojniejsza.
Trener Łach studzi głowy gdyż wie ze ma pikarzy młodych jeszcze na dorobku i jedynie co teraz może nam zagwarantować to ambicje i to widzimy . Drugi ważny czynnik to ... szczescie. Wreszcie zaczyna nam sprzyjac. Poprzednio punkty uciekały w samych koncówkach a teraz sie odwróciło. Ptk z Opolem po błedach bramkarza, bramka z Motorem w koncówce i niesamowita koncówa a zarazem szczesliwa w Kielcach . Cieszmy sie wiec tym co mamy. No i cieszmy sie ze mamy u siebie takiego kogoś jak Kamil Karcz.

~krzeselka | 2008-08-13 20:14

Zrobmy masowa akcje dopytywania sie w klubie dlaczego nie da sie glupich paru glosnikow zamontowac na srodku krzeselek. Przeciez tam nic nie slychac, ani prezentacji druzyn ani strzelcow bramek.

~super | 2008-08-14 20:32

super chlopaki

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2018-11-17, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola             ROW 1964 Rybnik

1 : 1

Fryderyk Stasiak 62     
Fryderyk Stasiak 9 (s)
Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 17 11-4-2 37
2 Radomiak Radom 18 10-4-4 34
3 Elana Toruń 17 8-8-1 32
4 GKS Bełchatów 18 8-8-2 32
5 Olimpia Grudziądz 18 9-4-5 31
6 Górnik Łęczna 18 8-5-5 29
7 Stal Stalowa Wola 18 8-3-7 27
8 Resovia Rzeszów 18 7-5-6 26
9 Ruch Chorzów 18 6-6-6 24
10 Znicz Pruszków 18 6-6-6 24
11 Skra Częstochowa 18 6-3-9 21
12 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
13 Gryf Wejherowo 18 5-4-9 19
14 Siarka Tarnobrzeg 18 5-3-10 18
15 ROW 1964 Rybnik 18 3-8-7 17
16 Pogoń Siedlce 18 4-4-10 16
17 Rozwój Katowice 17 4-4-9 16
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (820)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

GKS Katowice - STAL (2:0)
2007-08-18
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 22 082 razy
STAL - Polonia Bytom (0:5)
2006-08-26
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 14 280 razy
Tur Turek - STAL (1:0)
2007-09-15
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 17 451 razy
STAL - Puszcza Niepołomice (2:0)
2014-10-18
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 12 113 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.05094