Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Spoty reklamujące i zapraszające na mecz

Spoty reklamujące i zapraszające na  mecz

Redakcja stalowka.pl poszukuje osób  chętnych - które zajęłyby się przygotowaniem zapowiedzi filmowych meczy piłkarskich ZKS Stal Stalowa Wola.

Szczególnie proszę o kontakt osoby które już robiły jakiekolwiek zapowiedzi zapraszające na mecz „ Stalówki”.

W takiej zapowiedzi powinno się jak najwięcej motywów związanych z kibicami „Stalówki” oraz podanie dokładnej daty i godziny rozoczęcia danego spotkania, taka zapowiedz powinna trwać do 30 sekund i musi być koniecznie w rozdzielczości  800x600 .
 
Takie zapowiedzi będą wykorzystane na telebimach które wiszą lub będą wisiały na terenie Stalowej Woli. ( jeden już jest koło Hali Targowej)
 
Sprawa jest pilna dlatego osoby chętne w robieniu takich zapowiedzi proszę o szybki kontakt wyłącznie na marzks@poczta.fm  ( Mariusz) by móc już na kolejny mecz  zrobić taką zapowiedz by zachęcić jak najwięcej naszych kibiców do przybycia na stadion i dopingowania naszej „Stalówki”.
 
 
Proszę o poważne potraktowanie prośby.

Komentarze (33)

~c. | 2008-08-12 21:38

Genialny pomysł:)
Mysle ze autor zapowiedzi na Zagłebie powinien sie tym zajac, bo zapowiedź wyszła mu mistrzowsko.

~Ha | 2008-08-12 22:25

Pomysł Zajeebsity !

~igor | 2008-08-12 22:58

brawa za pomysł.
ja się kompletnie nie nadaje do tego, aby takie coś zrobić, ale to na 100% sprowadzi ludzi na stiodion

~respect | 2008-08-12 23:07

tylko pogratulowac pomyslu ... jak widac sa ludzie ktorzy chca zrobic cos dla naszego klubu !!! tylko STALOWKA !

~Majkel | 2008-08-12 23:49

Byłem dzisiaj na treningu Stalówki i troche się coś dowiedziałem. Salami kuleje i ma coś z nogą. Nie wiem mam nadzieję, że to nic poważnego, ale w treningu udziału nie brał. Uwakwe też nie, ale jemu nic nie jest. Kuba Ławecki trenuje normalnie jak reszta i strzela ładne okienka i nie wygląda to jakoś poważnie bo jest bardzo szybki. Z pierwszym składem trenują jakieś młode chłopaki nie wiem, ale chyba to juniorzy. Dla zainteresowanych jutro trening o 9:45. Po południu nie ma. Mnie jutro nie będzie tam bo ide do roboty, więc proszę jakby się coś działo to napiszcie jak coś będziecie wiedzieć. Pozdrawiam wszystkich kibiców Stali! A co do tego pomysłu to uważam, że świetny :)

~sss | 2008-08-13 06:46

widze z ew stalowej zaczyna sie dziac dobrze, dobre wyjazdy zapowiedzi jak tak dalej pójdzie to bedzie fajnie :)

~chce | 2008-08-13 09:10

A CO Z PROJEKTEM STADIONU.OBY NIE SKONCZYLO SIE TK JAK W TARNOBRZEGU.ZROBILO TRYBUNE JAKA W STALOWEJ JEST OD 30 LAT:):):):)

~:) | 2008-08-13 11:25

JA moge cos przekazac osobie ktora robi zapowiedzi ;)

~hfg | 2008-08-13 11:26

Jeszcze niech pogoda bedzie inna niz TVN pieprzy to wogle bedzie super na trybunach...I w takim momencie przydalby sie nowoczesny stadion:P

~BMW | 2008-08-13 12:46

a wiec osoba ktora robi takie zapowiedzi jak

» LINK
Zapowiedź : Stalówka&Zagłębie

» LINK
Moror & STALÓWKA

czy takiej skladanki z meczu :P
» LINK

Bylby zainteresowany ;) robieniem ich dla stalowki.pl

~do wyzej | 2008-08-13 13:10

To przeczytaj jeszcze raz newsa na ten temat.

~BMW | 2008-08-13 13:10

Obecnie jest poza obszarami miasta

~Adm | 2008-08-13 15:29

News o Iwanie zniknal bo nikt nie potrafil napisac stosownego komentarza. Przypominamy ze to strona kibicow - dla kibicow. Wiec od was zalezy jaka ona bedzie jesli wam malolaci glupie wpisy w glowach to zakonczycie odwiedzanie tej stronki !!!

~Stefan | 2008-08-13 16:02

mogłaby tak tabela wyglądać na koniec sezonu!

~sf | 2008-08-13 16:14

Nie mogła by, ponieważ Stal i tak by nie dostała licencji na grę w Ekstraklasie i by wyszła kicha.

~... | 2008-08-13 16:19

jakies zbiórki osiedlowe?? są!! czy juz nie gramy z motorem i kibice sie nie mobilizują??!! przypominam ze to bardzo atrakcyjny przeciwnik i kibice gosci przyjadą napewno. Musimy zadbac o frekfencje!! są jakies plakaty osiedlowe?? i czy są zbiórki??

~Stefan | 2008-08-13 16:27

ale popatrz też na spadkowiczów

~ehh | 2008-08-13 16:45

Admin tak chcesz dbać o stronę i chwała Ci za to. Jest to strona dla kibiców i kibiców, więc dlaczego dbasz o to co kto pisze, a takich błędów jak ZŁA GODZINA MECZU TO NIE WIDZISZ !

~do ehh | 2008-08-13 16:59

Adminow jest kilka.

Tak po za tym to dobrze ze robie porzadek z przeklenstwami i bluzgami itp.

Rozumie opieprzyc kogos (czy pilkarza czy kogos innego) ale nie wyklinac itp.

~Puchar live | 2008-08-13 17:19

~ktos | 2008-08-13 19:15

ja nie bede bluzgał!!! wpisujcie sie kto zamierza tak samo

~tomek | 2008-08-13 19:16

brawo Admini, takie zachowania trzeba tępić, i to zarówno na necie jak i na stadionie.

~naglosnienie | 2008-08-13 20:20

Zrobmy masowa akcje dopytywania sie w klubie dlaczego nie da sie glupich paru glosnikow zamontowac na srodku krzeselek. Przeciez tam nic nie slychac, ani prezentacji druzyn ani strzelcow bramek.

~tomek | 2008-08-13 21:06

Kupić się nie opłaca bo skoro mamy budować nowy stadion to napewno wraz z nagłośnieniem ale można przecież wypożyczać. Tylko kto o tym pomysli???

~ngłs | 2008-08-13 21:36

Na krzesełkach podobnie jak na młynie - nic nie słychać, no ale trudno.

~brecha | 2008-08-13 22:51

~stal | 2008-08-13 23:35

Wisła 0-4 polska piłka to jest niestety DNO,Barca bawiła się z nimi jak z juniorami,Stalówka zagrała by pewnie lepiej!

~marcin | 2008-08-13 23:40

co za baran z ciebie

~dno | 2008-08-13 23:40

zgadzam sie wielka wisła. Jak wyszli byli przestraszeni jak małe dzieci. Kurwa tamci grali presingiem i faulowali a nasi zamiast sie wywracac jeszcze to grali i były straty i gole. Po zdugie zero ambicji nie walczyli bark bark z tymi pierdolnietymi gwazdami ale mnie to wkurwiało.

Zero ambicji a 3 bramy zajebał najsłabszy baszczyński na bousku dno...

Zgadzam sie stalowa by mniej dostala. Jak kurwa wisła mogła sie bronic a oni im tyle miejsca zostawiali. Skorża pozaał jak trac on chciał waczyć dzisiaj ale i strzelic bramke ja bym zamurował bramke i huj hujowy futbol ale max. 2 bramy by strzelieli ale wisła nie umie sie bronic.

~do maricn | 2008-08-13 23:42


Sam jestes dni piłka polska to dno. A kolega dobrze wyżej napisął ze na boisku barcy sie broni cała jedenstka 90 minut a walczy sie o wynik u siebie. Błąd skorży.....

~STAL | 2008-08-14 00:35

Tak Stalowka by zagrała lepiej, ogarnijcie sie dzieci. Stalowke i Wisłe dzieli przepasc. Wisla po prostu była za słaba na Barce podobnie jak wiekszosc klubów z Europy...
My mozemy walczyc z wiekszoscia klubów z Belgii, Rosji, Czech, moze Holandi czy Belgii, ale nie z tymi najlepszymi, których celem nie jest awans ale wygranie LM.

jebac interentowych napinaczy.

~marcin | 2008-08-14 13:14

no wiadomo ze wisla nic nie pokazala, ale zeby pisac ze stalowka lepiej zagrałaby?no bez jaj,piona

~lipo | 2008-08-18 12:19

dobry pomysl

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo             Stal Stalowa Wola
2019-05-19, godz. 13:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Ruch Chorzów 0 km 0
Olimpia Grudziądz 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (840)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (387)
» Slim1938 (382) » Koko (369)
» Acer (337) » Stalowiak1938 (330)
» Filip kacper k. (306) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Motor Lublin (0:0)
2005-11-05
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 14 157 razy
STAL - Widzew Łódź (0:1)
2009-08-08
Ilość zdjęć: 51
Wyświetleń: 220 045 razy
Raków Częstochowa - STAL (2:0)
2014-08-09
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 17 290 razy
STAL - Resovia Rzeszów (1:0)
2004-05-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 26 260 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.03666