Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Spoty reklamujące i zapraszające na mecz

Spoty reklamujące i zapraszające na  mecz

Redakcja stalowka.pl poszukuje osób  chętnych - które zajęłyby się przygotowaniem zapowiedzi filmowych meczy piłkarskich ZKS Stal Stalowa Wola.

Szczególnie proszę o kontakt osoby które już robiły jakiekolwiek zapowiedzi zapraszające na mecz „ Stalówki”.

W takiej zapowiedzi powinno się jak najwięcej motywów związanych z kibicami „Stalówki” oraz podanie dokładnej daty i godziny rozoczęcia danego spotkania, taka zapowiedz powinna trwać do 30 sekund i musi być koniecznie w rozdzielczości  800x600 .
 
Takie zapowiedzi będą wykorzystane na telebimach które wiszą lub będą wisiały na terenie Stalowej Woli. ( jeden już jest koło Hali Targowej)
 
Sprawa jest pilna dlatego osoby chętne w robieniu takich zapowiedzi proszę o szybki kontakt wyłącznie na marzks@poczta.fm  ( Mariusz) by móc już na kolejny mecz  zrobić taką zapowiedz by zachęcić jak najwięcej naszych kibiców do przybycia na stadion i dopingowania naszej „Stalówki”.
 
 
Proszę o poważne potraktowanie prośby.

Komentarze (33)

~c. | 2008-08-12 21:38

Genialny pomysł:)
Mysle ze autor zapowiedzi na Zagłebie powinien sie tym zajac, bo zapowiedź wyszła mu mistrzowsko.

~Ha | 2008-08-12 22:25

Pomysł Zajeebsity !

~igor | 2008-08-12 22:58

brawa za pomysł.
ja się kompletnie nie nadaje do tego, aby takie coś zrobić, ale to na 100% sprowadzi ludzi na stiodion

~respect | 2008-08-12 23:07

tylko pogratulowac pomyslu ... jak widac sa ludzie ktorzy chca zrobic cos dla naszego klubu !!! tylko STALOWKA !

~Majkel | 2008-08-12 23:49

Byłem dzisiaj na treningu Stalówki i troche się coś dowiedziałem. Salami kuleje i ma coś z nogą. Nie wiem mam nadzieję, że to nic poważnego, ale w treningu udziału nie brał. Uwakwe też nie, ale jemu nic nie jest. Kuba Ławecki trenuje normalnie jak reszta i strzela ładne okienka i nie wygląda to jakoś poważnie bo jest bardzo szybki. Z pierwszym składem trenują jakieś młode chłopaki nie wiem, ale chyba to juniorzy. Dla zainteresowanych jutro trening o 9:45. Po południu nie ma. Mnie jutro nie będzie tam bo ide do roboty, więc proszę jakby się coś działo to napiszcie jak coś będziecie wiedzieć. Pozdrawiam wszystkich kibiców Stali! A co do tego pomysłu to uważam, że świetny :)

~sss | 2008-08-13 06:46

widze z ew stalowej zaczyna sie dziac dobrze, dobre wyjazdy zapowiedzi jak tak dalej pójdzie to bedzie fajnie :)

~chce | 2008-08-13 09:10

A CO Z PROJEKTEM STADIONU.OBY NIE SKONCZYLO SIE TK JAK W TARNOBRZEGU.ZROBILO TRYBUNE JAKA W STALOWEJ JEST OD 30 LAT:):):):)

~:) | 2008-08-13 11:25

JA moge cos przekazac osobie ktora robi zapowiedzi ;)

~hfg | 2008-08-13 11:26

Jeszcze niech pogoda bedzie inna niz TVN pieprzy to wogle bedzie super na trybunach...I w takim momencie przydalby sie nowoczesny stadion:P

~BMW | 2008-08-13 12:46

a wiec osoba ktora robi takie zapowiedzi jak

» LINK
Zapowiedź : Stalówka&Zagłębie

» LINK
Moror & STALÓWKA

czy takiej skladanki z meczu :P
» LINK

Bylby zainteresowany ;) robieniem ich dla stalowki.pl

~do wyzej | 2008-08-13 13:10

To przeczytaj jeszcze raz newsa na ten temat.

~BMW | 2008-08-13 13:10

Obecnie jest poza obszarami miasta

~Adm | 2008-08-13 15:29

News o Iwanie zniknal bo nikt nie potrafil napisac stosownego komentarza. Przypominamy ze to strona kibicow - dla kibicow. Wiec od was zalezy jaka ona bedzie jesli wam malolaci glupie wpisy w glowach to zakonczycie odwiedzanie tej stronki !!!

~Stefan | 2008-08-13 16:02

mogłaby tak tabela wyglądać na koniec sezonu!

~sf | 2008-08-13 16:14

Nie mogła by, ponieważ Stal i tak by nie dostała licencji na grę w Ekstraklasie i by wyszła kicha.

~... | 2008-08-13 16:19

jakies zbiórki osiedlowe?? są!! czy juz nie gramy z motorem i kibice sie nie mobilizują??!! przypominam ze to bardzo atrakcyjny przeciwnik i kibice gosci przyjadą napewno. Musimy zadbac o frekfencje!! są jakies plakaty osiedlowe?? i czy są zbiórki??

~Stefan | 2008-08-13 16:27

ale popatrz też na spadkowiczów

~ehh | 2008-08-13 16:45

Admin tak chcesz dbać o stronę i chwała Ci za to. Jest to strona dla kibiców i kibiców, więc dlaczego dbasz o to co kto pisze, a takich błędów jak ZŁA GODZINA MECZU TO NIE WIDZISZ !

~do ehh | 2008-08-13 16:59

Adminow jest kilka.

Tak po za tym to dobrze ze robie porzadek z przeklenstwami i bluzgami itp.

Rozumie opieprzyc kogos (czy pilkarza czy kogos innego) ale nie wyklinac itp.

~Puchar live | 2008-08-13 17:19

~ktos | 2008-08-13 19:15

ja nie bede bluzgał!!! wpisujcie sie kto zamierza tak samo

~tomek | 2008-08-13 19:16

brawo Admini, takie zachowania trzeba tępić, i to zarówno na necie jak i na stadionie.

~naglosnienie | 2008-08-13 20:20

Zrobmy masowa akcje dopytywania sie w klubie dlaczego nie da sie glupich paru glosnikow zamontowac na srodku krzeselek. Przeciez tam nic nie slychac, ani prezentacji druzyn ani strzelcow bramek.

~tomek | 2008-08-13 21:06

Kupić się nie opłaca bo skoro mamy budować nowy stadion to napewno wraz z nagłośnieniem ale można przecież wypożyczać. Tylko kto o tym pomysli???

~ngłs | 2008-08-13 21:36

Na krzesełkach podobnie jak na młynie - nic nie słychać, no ale trudno.

~brecha | 2008-08-13 22:51

~stal | 2008-08-13 23:35

Wisła 0-4 polska piłka to jest niestety DNO,Barca bawiła się z nimi jak z juniorami,Stalówka zagrała by pewnie lepiej!

~marcin | 2008-08-13 23:40

co za baran z ciebie

~dno | 2008-08-13 23:40

zgadzam sie wielka wisła. Jak wyszli byli przestraszeni jak małe dzieci. Kurwa tamci grali presingiem i faulowali a nasi zamiast sie wywracac jeszcze to grali i były straty i gole. Po zdugie zero ambicji nie walczyli bark bark z tymi pierdolnietymi gwazdami ale mnie to wkurwiało.

Zero ambicji a 3 bramy zajebał najsłabszy baszczyński na bousku dno...

Zgadzam sie stalowa by mniej dostala. Jak kurwa wisła mogła sie bronic a oni im tyle miejsca zostawiali. Skorża pozaał jak trac on chciał waczyć dzisiaj ale i strzelic bramke ja bym zamurował bramke i huj hujowy futbol ale max. 2 bramy by strzelieli ale wisła nie umie sie bronic.

~do maricn | 2008-08-13 23:42


Sam jestes dni piłka polska to dno. A kolega dobrze wyżej napisął ze na boisku barcy sie broni cała jedenstka 90 minut a walczy sie o wynik u siebie. Błąd skorży.....

~STAL | 2008-08-14 00:35

Tak Stalowka by zagrała lepiej, ogarnijcie sie dzieci. Stalowke i Wisłe dzieli przepasc. Wisla po prostu była za słaba na Barce podobnie jak wiekszosc klubów z Europy...
My mozemy walczyc z wiekszoscia klubów z Belgii, Rosji, Czech, moze Holandi czy Belgii, ale nie z tymi najlepszymi, których celem nie jest awans ale wygranie LM.

jebac interentowych napinaczy.

~marcin | 2008-08-14 13:14

no wiadomo ze wisla nic nie pokazala, ale zeby pisac ze stalowka lepiej zagrałaby?no bez jaj,piona

~lipo | 2008-08-18 12:19

dobry pomysl

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Odra Opole (1:1)
2007-04-01
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 13 790 razy
Warta Poznań - STAL (1:1)
2007-07-29
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 6 410 razy
Pogoń Staszów - STAL (0:1)
2004-04-14
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 8 552 razy
STAL - Polonia Warszawa (1:0)
2006-08-12
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 22 178 razy
Osób Online: 11 / Czas gen. strony: 0.03613